Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aksu

14.06.2023. 17:48

Nekāda Stambulēšana nepapalīdzēs, kamēr poligāmija netiks legalizēta! Kur tā piekautā bāba lai liekas! Iestādēs domā, ka šī dosies uz cita labāka veča ģimeni, vai?

Atbildēt

nesaprotu

14.06.2023. 13:40

Ko sabiedrībai dos, ka Rinkēvičs varēs iet pie altāra baltā kleitā?

Atbildēt

Uldis

14.06.2023. 13:38

Varētu padomāt, ka Stambulas konvencijas ratifikācija liks Čecera, Trulā, Godmaņa, Jaundžeikara, Lindas Mūrnieces un Kozlovska selekcionētai milicijai pildīt savu pienākumus.

Atbildēt

IM

14.06.2023. 09:06

»

Zemūdens akmens

Konvencija palielina administratīvo slogu un mazina valstu pašnoteikšanos...


Vesels saraksts ko Stambulas konvencija no mums prasīs. Un ko konvencija dos mums? Izteiks komplimentus ka mēs labi izskatāmies? Vai tiešām parakstoties uz konvenciju izskatīsimies labi? Un ne pēc idiotiem kas par neko gatavi atdod visai daudz ko?

Atbildēt

Beidzot

14.06.2023. 08:18

»

Zemūdens akmens

Konvencija palielina administratīvo slogu un mazina valstu pašnoteikšanos...


Beidzot viens prātīgs komentārs! Tieši tā, šī GREVIO ir ar milzīgām pilnvarām un tiesībām. un darīs visu, lai maksimāli atvieglotu LGBT propagandu! Un pamēģini tikai pretoties, saņemsi sankcijas līdz pat bērnu atņemšanai! Nost ar Stambulas konvenciju!

Atbildēt

Ir, ir risinājums!

14.06.2023. 00:49

»

Vēl viens arguments

Kaimiņa suns iekoda manai govij un tāpēc jums ir pienākums ratficēt Stambulas konvenciju


Stambulas konvencija šādos gadījumos rīkojas pēc Protokola:
vispirms likvidē kaimiņa suni, tavu govi un kaimiņu. Nākamajā dienā likvidē tevi pašu.

Atbildēt

Precizējums īpaši neapķērīgām

14.06.2023. 00:41

»

Jautājums

Vai vīrieši, kas sievietes nosauc par stervām ir vīrieši


Par stervām sauc ne jau sievietes, bet gan STERVAS!

Atbildēt

Vēl viens arguments

13.06.2023. 18:35

Kaimiņa suns iekoda manai govij un tāpēc jums ir pienākums ratficēt Stambulas konvenciju.

Atbildēt

koks

13.06.2023. 18:01

Mīļie cilvēciņi,ja tā konvenciju pieņemšana sakārtotu visas pasaules bēdas,tad nebūtu karš Ukrainā un spridzināti,slīcināti civiliedzīvotāji.Nenonotiktu ne laupīšanas, ne zagšanas,ne izvarošanas,ne citas konvencijās un cilvēktiesībās atrunātas darbības.Nepatīkami kad itkā gudri,izglītoti cilvēki nespēj loģiski domāt un rīkoties.

Atbildēt

Pirātu partija

13.06.2023. 17:53

Šīs bābas ir labs piemērs tam, kā globālisti izmanto dumjus ( medicīniska nozīmē) cilvēkus savu mērķu sasniegšanai.
Šīs bābas bija pirmās, kas kovidpropogandas ietekmē aizgāja durties?, piedalījās praidā?
Tad viņām nav ilgi palicis.
knariņa valdību un šīs partijas ielikteņus augstos posteņos vajadzētu padzīt, kaut vai tikai tāpēc, ka notika genocīds pret Latviešu tautu.
P.S. Vajadzēs pacienāt šīs vecenes ar arbūziem, melonām un citiem augļiem.
Visdrīzāk rašistu raķetes, ar super toksisto reaktīvo degvielu, to izsmidzinās uz arbūzu laukiem, tad problēmas viņiem. Jo ne visas raķetes aizlido līdz Ukrainai, puse nokrīt melnā jūrā, daļa piecūko lauksaimiecības zemes.
Ja lasa kāds no PVD, ņemiet vērā !!! Totāla augļu pārbaude, īpaši ievestām no austrumu puses.
Daudz līķu. Tāpat kā no haizivīm. Haizivīm garšo dumjas babas un rašisti. Sērija, būs visās ziņās.

Atbildēt

krāns

13.06.2023. 17:09

Ļoti vispārināta vēstule. Laikam rakstījusi kāda izlietne.

Atbildēt

ha ha

13.06.2023. 16:46

»

sieviete

Nu ko, ja parakstīs un tomēr notiks vardarbība, Jūs visas par to atbildēsiet. Saraksts ir, turiet maku gatavībā


Gaidi ar maisu. Sodus kā vienmēr maksās no kopīgā,no valsts maka. Sarkanie nekad vēl nav atbildējuši ar galvām, bet drīz tā ripos.

Atbildēt

Zemūdens akmens

13.06.2023. 16:41

Konvencija palielina administratīvo slogu un mazina valstu pašnoteikšanos
Katrai dalībvalstij būs jāatskaitās par Konvencijas ieviešanu neatkarīgai ekspertu grupai GREVIO [http://www.coe.int/en/web/istanbul-convention/members], kas sastāv no dzimtes (gender) studiju un cilvēktiesību aktīvistēm (šobrīd tajā ir 10 sievietes, trīs no kurām piedalījās Konvencijas izstrādes ad-hoc grupā). Kā arī tiks veidota dalībvalstu komiteja.
Papildus valstu gatavotajiem ziņojumiem, GREVIO pieprasīs informāciju arī no NVO. Ja saņemtā informācija būs nepietiekama vai ja būs nepieciešama tūlītēja uzmanība kādam jautājumam, GREVIO brauks uz minēto valsti klātienes vizītē. Tas nozīmē, ka šāda kontrole līdzināsies oficiāli pieļautam mobingam.
GREVIO locekļiem, pildot savus pienākumus, tiek piešķirtas īpašas privilēģijas un imunitāte: imunitāte pret aizturēšanu vai apcietināšanu, personiskās bagāžas konfiscēšanu, pret jebkādiem tiesas procesiem, t.sk., pret tiesas procesiem, kuri saistīti ar visu, ko viņi teikuši, rakstījuši vai darījuši, pildot savus pienākumus, pat ja minētās personas šos pienākumus vairs nepilda. Attiecībā uz muitas un valūtas kontroli piešķir tādus pašus atvieglojumus kā ārvalstu valdību pārstāvjiem, kas īslaicīgi pilda dienesta pienākumus.

Atbildēt

sieviete

13.06.2023. 16:02

Nu ko, ja parakstīs un tomēr notiks vardarbība, Jūs visas par to atbildēsiet. Saraksts ir, turiet maku gatavībā.
Muļķībai ir arī robežas.
Kādēļ tādus kā Stukāns "nenolīdzininiet ar zemi"? Tur prāta pietrūkst?

Atbildēt

Atbilde

13.06.2023. 15:45

»

Jautājums

Vai vīrieši, kas sievietes nosauc par stervām ir vīrieši


Ir vīrieši un ir sievietes,diemžēl vairākumā mātītes un trani.Mātīšu un tranu sabiedrība visi epiteti gana labi,arī vardarbība un praidi.

Atbildēt

Krimināllikums vs Stambulas konvenciju

13.06.2023. 15:35

Ir Krimināllikums.Ar to pilnīgi pietiek.Bet Stambulas konvencija iegrūdīs mūs ASV situācijā, kur minoritāšu purvā iestieg tiesvedības un veselais saprāts
...Nost ar neoboļševikiem, feministes-plintnieces uz kūdras purvu! NVO- samalt kaķu barības granulās! Sorosītus- 6 pēdas zem līmeņa.

Atbildēt

Jautājums

13.06.2023. 15:08

»

juris

Tās, kas parakstījušas šo rakstu nav sievietes,krievu valodā viņām ir labs netulkojams apzīmējums "STERVAS


Vai vīrieši, kas sievietes nosauc par stervām ir vīrieši??

Atbildēt

Zirgs

13.06.2023. 15:07

»

tā tas ir

bet tā nav viena dīvaina vecene,bet vesels lērums veceņu.Paraugieties daudzajos parakstos zem vecenes teksta


Domāju, ka atskaitot nost dažas Ščipinskas, tām citām bābām ir knapi ap 30. Tāpēc viņas tik ļoti alkstu komunisma.

Atbildēt

Daži jautājumi

13.06.2023. 15:02

Vai pretkorupcijas kantoris mazina korupciju ?? Vai okupācijas laika kriminālkodekss notiesā sarkanos zagļus un nodevējus ?? Vai 4.maija komunistu kliķe darbojas Latvijas interesēs ??? Bet kāpēc Jūs sievietes esat iedomājušās, ka Stambulas konvencija aizsargās Jūsu sieviešu tiesības ?
Slima ir sabiedrība, kurā nav veikta dekolonizācija un turpina valdīt sarkanie cērmeņi. Kur viena izredzēto kasta sirgst ar nesodāmības sindromu, bet pārējie ir beztiesiski kroplās čekistu sistēmas priekšā.

Atbildēt

juris

13.06.2023. 15:01

Tās, kas parakstījušas šo rakstu nav sievietes,krievu valodā viņām ir labs netulkojams apzīmējums "STERVAS"!

Atbildēt

citi

13.06.2023. 13:45

Ka tik te nevajadzetu kādu ginekologa atzinumu, ka ir patiešām sievietes. Tā ārēja līdzība jau maldinoša. Rakstītam te jātic nosacīti

Atbildēt

Nat

13.06.2023. 13:40

Paskatījos, kas parakstījās... Vai nav dīvaini, kā ar nelielu izņemumu ir "kultūras" darbinieces vai NVO vai vēl trākākas "nodarbes" ziņemtie? "mākslas terapeite"? nopietni?

Atbildēt

Liana

13.06.2023. 13:28

... piedzīvot vardarbību ir neizbēgama dala no sievietes dzīves. Nopietni? Jūsu apkārtnē Latvijā 21.gadsimtā līdz šim tā kāda domāja un tagad Stambulas konvencijas ratifikācija viņai acis atvērs? Un Jēkabpils vispār nevietā. Policijas bezdarbība un cinismas beigsies, kad konvenciju pieņems? Vai tik ne pie kādas Stukāna darbinieces- sievietes tā cietušās vēstule nonāca, viņš pats apgalvoja, ka visu nespējot izlasīt. Kas lasīja prezidentam adresēto vēstuli Levita kancelejā? Tikai pēc slepkavības atcerējās, ka pasaulē ir tādas aproces, kas signalizē gan policijai, gan upurim, ja varmāka tuvojas. Piedevām bija bezmaz paralizēta valsts iestāde, upuris jau iepriekš bija sadurts, draudēja bērniem un pilnīgs klusums. Konvencija palīdzēs, konkrētus uzvārdus nosaucot?Kaut kā ļoti paviršs raksts meitenēm sanācis.

Atbildēt

Nat

13.06.2023. 13:25

Kas tas par sievietem, kuras pieļauj pret sevi iztureties vardarbgi? Vai patiešam nevar pirms iestājas attiecībās redzēt ar kadu fruktu sasaistās?
Netīcu, kā kads varetu būt pirms attiecību uzsakšanos mikst un pukains un pēc tam pekšņi pārverties par zveru. Un ja pat tad - vai patiešam nav spēka atbrīvoties? Tev dod pa purnu un tu klusi čiksti kaktiņā? Par tiem stambulkonvencijas skandinātājam skaidrs - vai nu ar galīgi izskalotām smadzenem, vai no NVO, kas saņem par to finansējumu no valsts vai tiem pašiem kantoriem, kuras nāks virsu valstij pēc parakstīšanos. Noželojama kompanija!

Atbildēt

domājams

13.06.2023. 10:17

Šīs izglītotās fanātiķes ļoti labi saprot, par ko viņas patiesībā iestājas. Tāpat, kā teātra ļaudis Lielā Kristapa balvas ceremonijā ar sajūsmu atbalstīja prasību pēc visādu ģimeņu tiesībām.

Atbildēt

Vista

13.06.2023. 10:11

Transpersonas un geji no šādas konvencijas vienkārši stāvā sajūsmā, visdrīzāk jaunais prezidents veiks plašas izmaiņas likumdošanas aktos, lai šādaikonvencijai pievienotos.
Vīrieši nonāk problēmu zonā, ja kādam kraus pa mūli, tad vispirms jānoskaidro, vai viņš nav gejs, vai transs. Arī sievietēm problēmu netrūks.
SECINĀJUMS - ŠI KONVENCIJA IR PADZIĻINĀTA SABIEDRĪBAS SEGREGĀCIJA TOTĀLAI SAŠĶELŠANAI.

Atbildēt

IM

13.06.2023. 09:56

Nav jau nekā jauna.
Jau Bībelē Ieva pasniedza Ādamam aizliegto augli. Tagad tas pats. Cietēju diktatūra glābšot cietējas. Patiesībā kur bija pašas cietējas tur arī paliks, labākā gadījumā, tikai savus diktatorus, aizliegtā augļa ideologus, tos gan slavas un baudu debesīs uzcels.
Kā tagad lai māca bērnus skolās, kādai nākotnei lai tos gatavo? Normālai, vai nenormālai, tāds ir šodienas jautājums. Un pie tā paša aktuāls ir arī jautājums par, cerams ka tikai nedaudzu sieviešu, aizliegto izvēli sabiedrības nākotnes redzējumā, un protams ka arī par sieviešu lomu sabiedrības dzīvē vispār.

Atbildēt

Ruta

13.06.2023. 09:42

rodās tads iespaids, ka pie cietuma vartiem stāv bars sievišķu un gaida iznākam slepkavas, visādus burlakus un citus vardarbniekus, lai paņemtu un apmīļotu, kur nu vēl mīļie alimenčiki, šķirteņi, dzērāji, perversnieki pēc tiem jau sieviešu starpā notiek īstas cīņas, tad nu vardarbība, katra sevis cienoša sieviete taču grib būt sistā, pi$tā interneta zvaigzne, daža pat pati metās ar pieri stenderē.

Atbildēt

Balss no....

13.06.2023. 09:28

Visdrīzāk ,pieņemot stambulas konvenciju, valstij būtu jāfinansē kāds jauns bars-struktūras ar liekēžiem, kas turpinās bīdīt SK ideoloģiju.

Sievietes!
Kam jūs vēlaties atņemt/pārdalīt finansējumu? Veselībai? izglītībai? aizsardzībai? Vecu ļaužu pensijām? bērniem invalīdiem?
Kas ir sabiedrības prioritātes pie ierobežotiem resursiem?
Vai tiešām SK jums stāv augstāk par visu? Ļoti egoistiski ejat dažu savtīgu NVO pavadā.

Atbildēt

Saule

13.06.2023. 09:19

Cik daudz neapmierinātu sieviešu!! Tāpēc , ka nav gana gudras, gana smukas, bet ir kašķīgas , egoistiskas un vispār neapmierinātas at dzīvi. Cik no vinām ir ģimenes un cik audzina bērnus? Cik no viņām reāli saskārušās ar vardarbību?! Cik no viņām pašas bijušas emocionāli vai citādi vardarbīgas? Piem. aplejot saviesīgā pasākumā kādu vīrišķi ar sarkanvīnu vai regulāri rīkojot histērijas.
Tas viss TIKAI TĀPĒC, KA VIŅAM TRŪKST MĪLESTĪBAS. Ar stambulēšanu un piketiem mīlestība nerodas. Ar arābu un āfrikas migrantiem arī var sanākt tikai ātrs sex, bet diez vai mīlestība. Un LV demogrāfiju tas neuzlabos - būs tikai vēl dažas nelaimīgās. Vai tāpēc jāatriebjas visai pasaulei, ka jums dažām nav paveicies dzīvē??

Atbildēt

paldies

13.06.2023. 09:00

»

Nu

Bet Rasnačam sieva kuli ar rabarberiem tomēr atsita. Kur lai viņš meklē taisnību? Meklēja, bet neatrada. Policija uz viņu skatījās ar riebumu (kas tas tāds par jefiņu, kas pats savu kuli nemāk piesegt). Āksti. It kā Stambulas konvencija nozīmētu kādas izmaiņas Krimināllikumā vai Kriminālprocesa likumā...


Paldies Rasnača kungam par to,ka viņš ieturēja ļoti stingru pozīciju šajā jautājumā!Bet jūs savus debīlos tekstus rādiet savā darba vietā centrāltirgū jeb centrāltalkučkā.!Ir nu gan "sieviete",bāba!

Atbildēt

Apinis

13.06.2023. 08:59

Welcome to Istanbul.

Atbildēt

Reāli domājošais

13.06.2023. 08:58

Nevajag mums te nekādas stambulas, jo tas kas notikaJēkabpilī ir vienkārša policijas nolaidība un nekas vairāk. Vai stambulas konvencija novērstu Jēkabpilī notikušo - protams, ka nē. Esmu pārliecināts, ka uzbrucējs neko nav dzirdējis kur nu vēl lasijis tādu konvenciju. Labi ja viņš skolā vispār ir gājis. Ja nav nekāda nozīme tādai konvencijai tad KĀPĒC to nemitīgi stumj cauri ??!! Jo tajā ir apslēpti pavisam citi principi un atcerieties to ko jums grib uzspiest ar varu - tur nav nekā laba un nekas kas jūsu dzīvi padarītu labāku. Kāpēc tad ir parādijusies šāda (teiksim politkorekti) dīvaina vecene kura PIEPRASA to ratificēt. Jo kā vienā dziesmā ir teikts “dziesma nav par krekliem, bet ir par sirdsapziņām” un šajā sakarā viena dīvaina vecene kura ir pārdevusi savu sirdsapziņu un godu un skaidri apzinoties par ko ir šī konvencija bet tēlo mulķi un grib mums uzgrūzt svešzemju smirdoņu…. Bet tādi lūk ir šie personāži bez sirdsapziņas !!!!

Atbildēt

Sorosa vistām

13.06.2023. 08:55

būs vieta vienā būrī. Gads nepaies, kad jūsu spalva putēs...nekas jau nebūs, pa etapu neiesiet...Tikai lustrācija..Ielas slaucīsiet!

Atbildēt

Nu

13.06.2023. 08:54

Bet Rasnačam sieva kuli ar rabarberiem tomēr atsita. Kur lai viņš meklē taisnību? Meklēja, bet neatrada. Policija uz viņu skatījās ar riebumu (kas tas tāds par jefiņu, kas pats savu kuli nemāk piesegt). Āksti. It kā Stambulas konvencija nozīmētu kādas izmaiņas Krimināllikumā vai Kriminālprocesa likumā. Nu nē - tur jau viss ir sarakstīts un nekas nemainīsies. Tie, ka apgalvo - pēc Stambulas konvencijas ratificēšanas visi varmākas muks prom kā Drakula no Van Helsinga uz vietām kur konvencija nav ratificēta, vienkārši melo.

Atbildēt

Haralds Kalns

13.06.2023. 08:43

Ievadrindkopas teikuma teksts varētu skanēt šādi: Tādēļ runāju arī to sieviešu vārdā, kas Latvijā cieš no fiziskas un seksuālas vardarbības un baidās runāt par to, pateicoties tādiem kā STUKĀNS, LEVITS, STRUPIŠS, KARIŅŠ, RUKS, KUČINSKIS, LĪBIŅA-EGNERE, SMILTĒNS AR VĒL SIMTS, TĀDIEM PAT BIEZĀDAINIEM, kuriem visiem vajadzētu salekties!!! Tā bāba ir slima, ja viņa tic, ka tie, kuri patreiz klusē, pēc konvencijas ratificēšanas, momentā izķers visus "rūsiņus". P.S. Sakarā, ar sugai raksturīgas profesijas specifiku, var minēt piemēru iz žīdu sadzīves: Zāra sūdzas Ābramam, ka Joske to nosaucis par mauku, bet tas tikai nosaka: Nu nestaigā TUR, KUR TEVI PAZĪST!

Atbildēt

Cietusī

13.06.2023. 08:10

Man savulaik bijušais civilvīrs draudēja izrēķināties - sūtīja sms. Mēs izšķīrāmies pēc tam, kad viņš pirmo reizi pacēla pret mani roku, bet viņš vēl pēc tam jutās apvainots, kad izliku no sava dzīvokļa. Es policijā uzrakstīju iesniegumu, uzrādīju draudu sms, viņi viņu izsauca un aprunājās, no tās reizes bija miers. Tā kā man ir tiaki laba pieredze ar mūsu policiju. Stambulas konvencija nav vajadzīga. Tādus jautājumus jārisina policijai.

Atbildēt

kkk

13.06.2023. 08:08

Tak ej prom no varmākas!!!
Kāpēc neatstāj varmāku gadiem ilgi?
Laikam ir materiāls izdevīgums?
To sauc vienkārši - prostitūcija. Un prostitūtām ir sava garoziņa jāgrauž, - neko darīt.

Atbildēt

IM

13.06.2023. 07:40

Ne jau cietēju dēļ tiek veidota "cietēju" diktatūra bet gan diktatoru dēļ!

Atbildēt

lauķis

13.06.2023. 07:32

»

Jansons

Mums ir daudz likumu, kuri ir tikai uz papīra un dzīvē nedarbojas.Ar konvenciju būs tāpat, liels troksnis maz labuma, dzīvē viss paliks kā bijis


Stambulas konvencijas vienīgais mērķis ir legalizēt perversijas un deģenerātus pasludināt par cilvēkiem.Stambulas konvencija ir pret SIEVIETĒM un pret ģimenēm vērsta.

Atbildēt

Selma Teodora Levrence!

13.06.2023. 07:15

Neticu un neticēšu, ka Tev, izlaistā diplomātes meitiņa, ir jelkad dzīvē noticis jelkas tāds, kas Tev ļauj parakstīties zem vārdiem "man ir paveicies, ka esmu dzīve" u.tml. Teorētiski - ja nu vienīgi dēļ narkotiku pārdozēšanas.

Atbildēt

Nu

13.06.2023. 07:07

»

Jansons

Mums ir daudz likumu, kuri ir tikai uz papīra un dzīvē nedarbojas.Ar konvenciju būs tāpat, liels troksnis maz labuma, dzīvē viss paliks kā bijis


Nepaliks vis. Visi transi, pedāļi un citi tamlīdzīgie (kurus neviens vispār neaiztiek) sāks bļaut kā traki, ka viņi netiek aizsargāti. Bet tiem (tām), kam ir reāls apdraudējums, protams nekas nemainīsies.

Atbildēt

Jansons

13.06.2023. 06:51

»

Nu

Varbūt ir veikti pētījumi - ja agresoram priekšā tur Stambulas konvenciju (ratificētu), tad agresors mūk prom


Mums ir daudz likumu, kuri ir tikai uz papīra un dzīvē nedarbojas.Ar konvenciju būs tāpat, liels troksnis maz labuma, dzīvē viss paliks kā bijis.

Atbildēt

Nu

13.06.2023. 06:10

Varbūt ir veikti pētījumi - ja agresoram priekšā tur Stambulas konvenciju (ratificētu), tad agresors mūk prom?

Atbildēt

nu

13.06.2023. 06:09

»

Māra

Kad VIŅA šļūc pa kreisi, tā nav vardarbība pret vīru vai draugu, bet kad tādu mauku viņš nolamā necenzētā leksikā - tad tā ir vardarbība pret SIEVIETI. Cik daudz šādu dzīves stāstu, kad neļaušanu maukoties sauc par vardarbību😢 Un konvencija to stimulēs vēl vairāk - jo tādas “Latvijas sievietes” grib...


Tas saucās - sadirsti likumi, kad pie vardarbības pieskaita visādus murgus ar ko noslogo policiju kamēr īstie varmākas staigā apkārt. Tieši tas pats ir ar cilvēku tirdzniecību, kur pamanās pieskaitīt gan pilnas algas neizmaksāšanu kādam migranta, gan draudus nestrādāšanas gadījumā nosūtīt viņu uz dzimteni, gan palīdzību prostitūtai nokļūt ārzemēs.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi