Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

WOOD

07.02.2021. 19:33

Do You Want To See The Simple Japanese Tonic That Melted 57 LBs Of Lethal Fat From My Wife's Body And TRANSFORMED Her Life Right Now? 100% free of any side effect. For more detail visit......... bit.ly/2YRednV

Atbildēt

bratka

06.02.2021. 10:26

Lielāko dalu komentāru rakstītāju par Bordanu,ir mafijas pasūtītāji,kuriem no korumpantiem atlec graša gabaliņš,cita darba nav,tikai kaut ko sliktu uazrakstit par Bordānu,kurš patiešām cīnās pret korupciju,un protams cīnīsies arī uz priekšu,atbalstītāju pulks pieaug ar katru dienu,pret tiesnešiem pieaug naids,jo viņi arī apvaino prokuratūras darbiniekus,gan KNAB,un citus policijas izmeklētājus,pataisa par nezinīšiem.

Atbildēt

Menti ir mīkstie

04.02.2021. 09:40

»

Naudas un varas kāre

Bordaniesi ir parasta banda un ar politiku tur ir maz sakara


Par šo JB un JJ iespējamo noziedzīgo grupējumu ir tik daudz informācijas, bet menti līdz šim nav uzsākuši ne kriminālprocesu, ne resoriskās pārbaudes lietu.

Klaunu bars. Grišinam piešķīruši ģenerāli, tas tagad sēž bikses pietaisījis.

Bordāns ENAPā ganās kā savās mājās, Jurašs arī.

Atbildēt

Naudas un varas kāre

04.02.2021. 00:21

Bordaniesi ir parasta banda un ar politiku tur ir maz sakara.

Atbildēt

to Gunars

03.02.2021. 15:08

Tu domā Uldi skudru vai juraša bandu allu,berezinu un bordānu. Visa Latvija jau zin, ka viņi izmanto valsts dotās pilnvaras, lai veiktu noziegumus, kuri jau komentāros ir uzskaitīti.

Atbildēt

Mario

03.02.2021. 12:21

izskatās, ka Bordānam švaki ar latviešu valodu, ja 'Magoņa' vietā lieto 'Magones'. Uzvārds nomenatīvā ir Magonis, nevis Magone.

Atbildēt

Jānis

03.02.2021. 10:40

Bordaniesi ir apvīti ar aizturesanām, korupcijas skandaliem, valsts noslepuma izpaušanam, saitēm ar Krievu beguļojušajiem bankieriem un likumigajiem zagliem, pasutijuma operativajam lietam, tiesnesu un citu amatpersonu ietekmesanu un tam līdzīgām bezkompromisa tiesiskuma izpausmēm.

Atbildēt

Periscevs

03.02.2021. 10:32

Ko Sparans bija solijis Soloduham, kadus jautajumus par kukuliem kartot, kas nonaca greizi, atbildes jamekle izmekletajiem.

Atbildēt

gunars

03.02.2021. 10:17

»

Inga

Visas bēdas un problēmas Latvijas politiskajā virtuvē sākās kad Sparāns, juraš, alla juraš un strīķu ģimene parādījās SAB un KNAB. Ja dziļāk papētīt noziedzīgos nodarījumus ko viņi pastrādājuši mēs redzētu vienas un tās pašas shēmas kuras viņi organizēja un organizē pret uzņēmējiem, parastiem cilvēkiem...


Izlasot so rakstu, nonaku pie sledziena, ka tagad pret sim personam ir jasak izmeklesana un jabut apsudzibam, vai ari, ja tie ir meli, Inga jasauts pie atbildibas, par apmelosanu. Bet varbut tiesam, Latvija valda noziedzigi, korumpeti grupejumi, ko Italija sauc par mafiju?

Atbildēt

Ir cerība sistēmas izmaiņām

03.02.2021. 10:17

»

Skumjais Bruņinieks

Tas, ko pašlaik dara JKP un viņas līderis cien. Bordāna kungs ir cīņa ar vēja dzirnavām...


Pēdējās ziņas, ka Latvijas kopproduktu 2020. gadā izglāba meža nozare un graudu eksportētāji, nevis offshore bankas un offshore darījumi ostās, trubās, nekustamajos īpašumos, politiskās ietekmes tirdzniecībā. Piļu saimnieki un troļļi ir satraukti, viņiem jāpalīdz reformēties uz stabilām nozarēm.

Atbildēt

Venspils

03.02.2021. 10:08

Interesnti ir tas ka gan Juras gan Sparans ir labi pazinas un abi medz iekulties naudas lietas kur figurē lieli uznemumi vai miljonari vai noziedIgas pasaules parstavji. Visur abi ir kaut ko risinajusi un palidzejusi vai piedavajusi palidzibu.

Atbildēt

Analogija

03.02.2021. 09:57

Vai ir vēl kads zinams operis, kuram par iesniegumu rakstisanu policija Krievu bankieris maksa 500 000 euro. Nu nav gluzi 1 miljons bet arī tā tīri nekas.

Atbildēt

?

03.02.2021. 09:50

»

Analoģijas

Paskat kādi nelieši, arestēja sērijveida slepkavu Čikotīlo, viņš tik čakli pirka pie mums dunčus ar to arī maksāja nodokļus valstij, bet


Čikocilo droši vien tika arestēts par izdaritajiem noziegumiem, bet Osinvskis par to ka ir bagats uzņēmējs, turklat pec tam ar starpnieku palidzibu pieprasot 1 miljonu euro lai atrisinatu jautajumu. Saprotot ka naudu neviens nemaksā un lai izvairitos no iespejamam sekam par kukula pierasisanu pec visa notikusa tika uzrakstits zinojums ka esot piedavats kukulis.

Atbildēt

Staķis

03.02.2021. 09:02

Bordans ir advokats, bet Juraš operativais darbinieks, ir tikai pašsaprotami ka šo profesuju parstavjiem ir vislielākā vēlme ietekmet tiesu, tiesnešus un to pienemamos lēmumus, šāda vēlme viņos ir bijusi jau ilgus gadus un klustot par TM ministru abiem šiem darboņiem ir radusies šada iespeja.

Atbildēt

protams, nevar

03.02.2021. 06:53

jārīko referendums

Atbildēt

Aigars

03.02.2021. 01:28

Ko tad Bordāns ar Jurašu tā uztraucās par Magoņa lietu. Ja Magonis tiek attaisnots, tad sausā atlikumā paliek pilnībā sagrautā Latvijas dzelzceļa nozare ar pārvadājamo kravu katastrofālo kritumu. Partijas biedrs ST ministrs lūgšus lūdzas Krieviju atjaunot kravu plūsmu caur Latviju, bet visi tak saprot kādas cēloņsakarības radīja Magoņaņa aizturēšana. Bet Bordaniešim ir vienalga, ka latvieši paliek bez darba un iztikas līdzekļiem, viņi kā asinskāri suņi devās uz Ameriku, lai vēl vairāk kaitētu Latvijas interesēm sūdzoties par Lembergu.

Atbildēt

Edgars

02.02.2021. 23:33

Vai tik tas nebija Bordans kurs pa vestniecibam sudzejas ka vinu apbižo, vai tie nebija bordaniesi kuri skreja uz Ameriku sudzeties par Lembergu, vai tad tas nebija Bordans kurš atklati bez jebkadas argumentacijas kritizeja tiesnesi par pienemto spriedumu. Vai tāds ir bezkompramisa tiesikums? - Bordaniesu visatļautība un nereķinašanas ne ar ko lidzinas mazu bernu uzvedibai kurus ir apbižojuši smilškastē.

Atbildēt

jaajaa

02.02.2021. 23:18

»

Skumjais Bruņinieks

Tas, ko pašlaik dara JKP un viņas līderis cien. Bordāna kungs ir cīņa ar vēja dzirnavām...


...es piekritīšu...nekļūdās tas, kas neko nedara (politikā tāds, kas īstenība neko mainīt negrib, atrod pāris populistiskus lozungus un māna glupos)...:)

Atbildēt

Osipjans

02.02.2021. 23:14

Ko ta Bordaniesi uztraucas par Magona lietu, aaa miljona eiro vieta Juraš dabuja kriminalllietu par valsts noslepma izpaušanu. Ta sakot sa...sās sava meistarība, ka saka daudz gribeja maz dabuja. A reitins JKP ari tads pašvaks, jā ceribu iekļūt nakama Saeima ta ir kā ir.

Atbildēt

Lauku vecis

02.02.2021. 23:00

»

Peteris

Bordaniesiem ir jabeidz falsificet operativas lietas, pieradijumus, jabeidz prasit naudu par to izbeigsanam, jabeidz tirgoties ar ietekmi knab un tiesas. Allai ir jabeidz pieņemt un uznemties risinat pasutijuma lietas


Kā pjotrs ar komparteju risināja lietas mēs izjutām bezgala ilgi.
Lai bordānam izdodas,ka nē iesim ar veceni palīgā to utaiņu midzeni izkopt.

Atbildēt

Peteris

02.02.2021. 22:50

»

Skumjais Bruņinieks

Tas, ko pašlaik dara JKP un viņas līderis cien. Bordāna kungs ir cīņa ar vēja dzirnavām...


Bordaniesiem ir jabeidz falsificet operativas lietas, pieradijumus, jabeidz prasit naudu par to izbeigsanam, jabeidz tirgoties ar ietekmi knab un tiesas. Allai ir jabeidz pieņemt un uznemties risinat pasutijuma lietas.

Atbildēt

Jautājums

02.02.2021. 22:45

Fīrers uzveidojis sev partiju, bet kas notiks tālāk, kad par jkp vēlētāji nebalsos?

Kam Bordāns mēģinās pievienoties-Vienotībai vai varbūt zzs?

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

02.02.2021. 22:27

Tas, ko pašlaik dara JKP un viņas līderis cien. Bordāna kungs ir cīņa ar vēja dzirnavām!
Tā spriest man liek 30 gadus ilgais valsts politikas vērojums.
Šī, VDK, KP un čekas neizdoto ziņotāju izveidotā valsts izzagšanas sistēma ir cieta, kā klints. Tās pamats ir korumpanti, zagļi un nenormāli uzblīdušais, neadekvāti apmaksātais ierēdņu bars.
Tas ir cements, kas satur šo sistēmas dzelzsbetonu. Katrs, kas mēģinās ko mainīt vienalga kādā jomā, tiks samalts un padarīts par izsmieklu.
Tās nedaudzās partijas, kas gribēja likvidēt sistēmu, tika vai nu iznīcinātas, vai nu asimilētas.
Izglītības sistēmas treknos staļļus mēģināja izmēzt krietnais anarhists Ķīļa kungs. Tika apdraudēta visa treknā birokrātija, visi treknie profesori, profesores un dekāni. Un kas notika...Ķīļa kungu šī sistēma nepieņēma jau pašā sākumā un ātri vien nostūma malā.
Bija mums te uz īsu brīdi, kā gaišs saules stariņš, atbraucis viens krietns ārsts no ASV, pirmklasīgs speciālists un īsts Latvijas patriots. Un arī, nezinādams mūsu valsts īpatnības, naivi iedomājās, ka beidzot izmainīs sapuvušo, korumpēto veselības sistēmu.
Bija viņam pat plāns ar labām, veselīgām idejām. Tikai nelaime tā, ka krietnais letiņš no ASV gribēja pārlikt brīvas, demokrātiskas un nekorumpētas valsts veselības modeli uz mūsu, 30 gadus degradēto veselības nozari.
Un kas notika...treknie veselības sistēmas ruņči, profesori un ierēdņi izspļāva naivo reformatoru no savas vides. Ar kaunu, pie tam!
Jo tika apdraudēta viņu bezkaunīgā, neadekvāti bagātā dzīve un valsts slaukšana.
Tas pats būs ar Tieslietu sistēmu. Nevar taisīt kosmētisko remontu, ja mājas pamati ir ielikti nepareizi. Vienalga, lai ko tu labu uzlabotu, šķībie pamati liks sevi manīt un atkal paradīsies plaisas.
Tie, kas mūsu nozagtajā, piesmietajā valstī ņem kukuļus un zog, smejas bārdā..tie nesēž cietumā, bet Puzē un Mākoņos.
Tie, kas pretojās, ziņo par kukuļošanu..ir valsts nodevēji un valsts noslēpumu izpaudēji.
Pēdējā degradācijas liecība..valsts ierēdnis ar pusmiljonu kabatā, kas pats atzinies jau iepriekš, tiek attaisnots.
Tagad tāds know how būs populārs mūsu valsts korumpantu vidū..ja pieķers ar kukuli kabatā, jāsaka, ka tā ir priekšapmaksa(avanss) par konsultāciju, kā privātai personai.
Mums būtu vēl izredzes visu izmainīt, ja valdībā bez JKP būtu vēl citas partijas, kam prioritāte ir Lemberga radītās sistēmas sagraušana un blēžu sodīšana.
Bet diemžēl pārējās partijas to vien gaida, kad sistēma aprīs JKP, kad valdībā atgriezīsies smagos noziegumos apsūdzētais.
Tad visas štelles aizies pa vecam.
Vienotība ir Lemberga grīdas lupata ar stāžu.
Jaunupa, Pūces un Viņķeles veidojumi ir no tās pašas vēžu kulītes, kur Vienotība. Atšķir viņus tikai... kāda kuram vieta pie siles pienākās.
KPV vispār nav apspriežama..pornogrāfija, kurai seja ir visšausmīgā ministre valsts vēsturē - Petraviča.
NA ir Lemberga sitēmai vienmēr gatavi pakalpot..no viņu "latviskās Latvijas" ir aizbēgusi trešdaļa iedzīvotāju.
Tā kā ,cien Bordāna kungs, Jums sabiedroto nav uz šā Titānika.
Visi gaida Jūsu aiziešanu un priecāsies par katru paklupienu.
Visai JKP ir jāzin..katrs paklupiens, neveikla frāze vai darbība tiks momentāli fiksēta un desmitkārt palielināta.
Būs grūti laiki un tad tikai varēs redzēt, kurš ir uzticīgs partijas uzstādījumiem. Jo pie pilna galda visi ir varoņi un draugi.
Lai veicās.

Atbildēt

Hlebnikovs

02.02.2021. 22:02

Ne viss ir ok, Sparans pats devas pensija neka aiz vina nav, godigs puisis, nekad nevienu nav aizskaris naudu ka vienigi algā redzjis.

Atbildēt

Bijusais ONKABietis

02.02.2021. 21:15

No kurienes Sparana sievietei tadi dargi senlaicigi auskari? Nopelnijusi SAB?

Atbildēt

Alls rēbes

02.02.2021. 21:13

Bordanu ar Jurasu ir japadzen no TM jo atrak jo labak, jo kamer vini tur sedes tikmer pec viltus iesnigumu pamata tiks izsekoti un santazeti cilveki.

Atbildēt

Inga

02.02.2021. 20:49

Visas bēdas un problēmas Latvijas politiskajā virtuvē sākās kad Sparāns, juraš, alla juraš un strīķu ģimene parādījās SAB un KNAB. Ja dziļāk papētīt noziedzīgos nodarījumus ko viņi pastrādājuši mēs redzētu vienas un tās pašas shēmas kuras viņi organizēja un organizē pret uzņēmējiem, parastiem cilvēkiem, politiķiem nav svarīgi pret ko, bet gan ar Valsts pilnvaru palīdzību kuras viņiem piešķirtas. Piemēram Lemberga lietā politiķis ar milzīgu pieredzi un atbalstu no tautas puses, 10 gadus atpakaļ juraš un Sparāns sāka pret viņu netīru apmelojošu kompāniju, kas paralizēja viņu darbību jo bija jābūt nepārtraukti tiesā un skaidrs ka tādā veidā viņš nevar pildīt mēra pienākumus. Neskatoties uz juraša un sparāna pretestību, Ventspils ir viena no sakārtotākām pilsētām un tas pateicoties Lemberga. Bieži lasītāji redz un dzird, ka juraš kā komunists bet Sparāns ka padomju milicis darbojās pret demokrātiju un eiropeiskā vērtībām un pastrādā noziegumu pret tiem kuri strādā un attīsta Latvijas labklājību.Sparāns, jūraš, bordāns un strīķis atņēma visu īpašumu un nodeva kaut kādām Šveices juristam, kurš visu sāka izmantot savā labā un personīgām intesēs sapērkoties villas un jahtas. Tāpat 2019 gadā juraš ar savu sabiedroto bordāns aizlidoja iz ASV lai apsūdzētos par Ventspils ostām, lai tās iekļautu melnajā saraksta, kas automātiski nozīmē bankas kontu slēgšanu, krēdītu nepieejamību un nodokļu samazinājumu valsts kasē un bezdarba palielināšanas. Visi šie valsts mērogā noziegumu ir nepiedodami.
Nākamā shēma kur jurašu ģimene kopā ar Norvik bankas galveno akcionāru guseļņikovu organizēja tādu shēmu kur viņš aizpludinaja 150 milj no kuriem lielākā daļa bija pensionāru nauda. Jurašu ģimene ne tikai piesedza šādas darbības, bet arī uzrakstīja iesniegumu pret Rimšēviču kurš 20 gadu laikā ārējā padarīt Latvijas bankas sistēmu par vienu vadošajām Austrumeiropā. Šī ģimenīte palīdzēja noskaņot Guseļņikovu pret Latvijas valsti, lūdzot tiesu piedzīt 200milj.Kā norādīts rakstā šis politiskais grupējums sistemātiski izmanto shēmas pret dažādiem biznesiem tā notika ar Olainfarm, kur arī parādījās juraš un alla juraš viņi pilnīgi atklāti izmantoja Uzņēmuma reģistru, ka savu ipašumu un vienkārši pārformēja Olainfarm kapitāla daļas kā viņiem sagribējās. Tāpat notika ar vecrīgas viesnīcām, līdz bordānāna, juraša, Allas un berezin iejaukšanās 2019 gada maija vidum. SIA 966 Freecom kapitāldaļām stāvēja komercķīla par labu Latvijas pilsonim Gulama Gulami, kurš ieguldījis vairākus miljonu Latvijas ekonomika. Bordāns atbalstīja sava partijas biedra juraša un viņa sievas reiderēšanas shemu dodot pavēle Uzņēmumu reģistram noņemt komercķīlu kurš pat bija to uzlicis un divus gadus uzņēmuma reģistrs to aizstāvēja un pierādīja ar likumu citiem juridiskiem pierādījumiem. Bet 2020 gada par spīti likumam un juridiskām normām bordāns palūdza Sandi galveno valsts notāra vietnieku anulēt komercķīlu. Tāda prettiesiska darbība no juraša bordāns un Allas bija desmitiem gadījumu. Viņiem visiem bija ļoti labas attiecības ar bijušo priekšnieku sozīnovs kurš ar Juraša un Allas palīdzību safabriceja kaudzi ar krimināllietām pret tiem kuriem gribēja atņemt biznesu, īpašumu, bet ar jaunā policijas priekšnieka Rukā kunga parādīšanos var cerēt pēc sozīnova un viņa bandas aizrotešanas no RRKP, juraša un alas shēmas cietīs fiasko. Lasītāji augstu novērtē pūces rīcību kad atzinas savos nodarījumos un nolika pilnvaras un neapkaunoja savus vēlētājus un partijas biedrus. Tagad salīdzinot ar mērogu sistemātisku kādus veica bordāns, juras un viņa sieva var vērtēt savus personīgos mērķus vērtēja augstāk nekā likumu un valsts intereses savādāk to nevar vērtēt. Ar prātu Nevar saprast jurašu pēc tam kad viņu apsūdz par valsts noslēpuma izpaušanu iet uz saeimu un vada juridisko komisiju tas nozīmē ka vēlētāju un partijas biedru gods viņam ir vienaldzīgs.

Atbildēt

ES

02.02.2021. 20:33

»

Jautāju Bordānam

Bordān- un kas ir tad,ja saimnieki ir politiķim? Turklāt, saimnieki no citas valsts


ARĪ MAN IR JAUTĀJUMS.kā tad to sauc, ja ne tiesas ietekmēšana, ja laikā , kad tiesa iet pilnā sparā tiek izsaukta tiesnese uz paklāju. Un kā nosaukt vizīti uz ASV kopā ar Jurašu pār kuru krīt ēna par smagu noziegumu ar mērķi Lembergu pataisīt par vispasaules bīstamāko noziedznieku... Kā pēc šī var rīkotie tiesa taisnīgi vai gluži pretēji... Manās acīs jums nav nekādas līdzības ar civēku.

Atbildēt

Bordaniesu grupejums

02.02.2021. 20:29

Vai kadam vel ir šaubas ka Bordans un Juraš nemegina uetekmet konkretu tiesnesu pienemamos spriedumua? Tas tak bija vinu sapnis vēl pirms vēlēšanām, vienigi ar IeM un VP parnemsanu ta pašvakāk ir sanacis,Girgens tads nepaklausigs izradijas un vel Sozinovu norotejis.

Atbildēt

Amatpersonu meli

02.02.2021. 20:23

Ka ar Jura Juraša miljonu euro no Osinovska? Kad saprata,ka neviens nekadu miljonu nedos, lai piesegtu savas parrunas par kukuli uzrakstija zinojumu par it ka vinam kaut kad piedavato kukuli, lai piesegtu savu pakalu, ja gadijuma kads ir rakstijis savstarpejas sarunas par šo darijumu un tas var tikt izgaismotas. Ar ko tad atskiras Ogres municipalas policijas prieksnieki, kas pandemijas laika mierigi pusdienoja kafejnica un meginaja statstit ka veica baiga operaciju lai atmaskotu neliesus, ta sakot iekluva noziedznieku vidu un aktivi strādāja.

Atbildēt

Allas sola

02.02.2021. 20:12

Ko tad Jurašu dzimta solija Uldim Skudram, kurs pārstāv beguļojošo uzbeku noziedznieku. Ar Sozinova palidzibu ātri un par labu daļu strīdus viesnica atrisinat jautajumu. Uzsaksim kriminalprocesu, aizturesim, palidzesim parnemt kontrolin par viesnicu.

Atbildēt

Gurgens

02.02.2021. 19:53

Bordana un Jurasa grupejuma bija smags trieciens kad vina cilveku Valsts policija Andrwju Sozinovu aizroteja uz Jelgavu par labiem darbiem Rigas regiona.

Atbildēt

Izskatās

02.02.2021. 19:51

Izskatās, ka šo palagu rakstīja kāda tm darbiniece.

No Bordāna sevi cienoši cilvēki sāk distancēties....

Atbildēt

Bordanieši

02.02.2021. 19:42

»

Spriežot pēc

informācijas un komentāriem Tieslietu ministrs ir aizskāris mafiozu sistēmu. Nesen te Vilis Seleckis arī raksturoja kopējo situāciju. Kamēr mafiozā sistēma daudziem nodrošina ienākumus, pārmaiņu nebūs. Baltezera, Langstiņu u.c. pilis prasa naudas plūsmu un nauda ieplūst caur offshore, gar ostām, gar...


Viņš var aizskart tikai savu krāniņu čurajot nevis mafiozo strukturu,jo pats ir kopā ar Jrašu, -
Osipjaniem, armeņu kontrabandas darboniem, likumigajiem Krievzemes zagļim Sļivam un citieb bisušajiem specdienestu darboņiem ta saucamajiem pseido cinatajiem ar tumšajiem spēkiem

Atbildēt

bezkompromisa muļķu zeme

02.02.2021. 19:37

tiesu ķēķis smird

Atbildēt

Spriežot pēc

02.02.2021. 19:12

informācijas un komentāriem Tieslietu ministrs ir aizskāris mafiozu sistēmu. Nesen te Vilis Seleckis arī raksturoja kopējo situāciju. Kamēr mafiozā sistēma daudziem nodrošina ienākumus, pārmaiņu nebūs. Baltezera, Langstiņu u.c. pilis prasa naudas plūsmu un nauda ieplūst caur offshore, gar ostām, gar trubām, caur KGB interesēm. Tiesnešiem jāsaņemās.

Atbildēt

Mežsargs

02.02.2021. 19:09

Savā laikā Sparanus naudīgiem cilvēkiem piedāvāja atrisināt jautājumus visos līmeņos, protams, ja labi samaksās. Viss uz brīvprātības principa, viss pa godīgo.

Atbildēt

Eva

02.02.2021. 19:04

Cik esmu dzirdējis arī Ālla Juraša par labu naudu spēj rakstīt visādus sacerētus iesniegumus, bet vai rezultātu garantē?

Atbildēt

Bordānieši māk

02.02.2021. 19:00

Te ir jāsaprot, ka Bordanam ar Jurašu un Co ir palicis maz laika, tikai un vienīgi līdz nākamo Saeimas vēlēšanu datumam. Gan personīgi Bordāns gan Juraš pa šo laiku ir parādījuši visu ko māk. Jurašam atbildot uz jautājumu par ko tad viņam piederošajai apsardzes sabiedrībai ar armēņu izcelsmes BOSU -("likumīgā zagļa "SLIVAS" paziņu"), Guseļņikova banka samaksāja 500 000 euro, atbilde bija gaužām vienkārša - PAR IESNIEGUMU RAKSTĪŠANU TIESĪBSARGĀJOŠAJĀM IESTĀDĒM. Vai kādam vēl ir maksāti 500 000 euro par iesniegumu rakstīšanu policijā.

Atbildēt

jkp

02.02.2021. 18:02

jkp reāla boļševiku mafija

Atbildēt

interesanti

02.02.2021. 17:52

https://neatkariga.nra.lv/izpete/337857-bordans-nomullajis-lemumu-par-partijai-pietuvinatas-tiesu-izpilditajas-disciplinarlietu/komentari?fbclid IwAR2FLzsGL1R9nltphKt1_0K4Qk692FdrbPWbpwEZiwbs9vMgQnimfq-LZvI

varbūt godājamais ministrs varētu pakomentēt šo rakstu.

Atbildēt

smaids

02.02.2021. 17:31

Bordāns varēja pajautāt cik tad uzticas viņam..;)))

Atbildēt

jaajaa

02.02.2021. 17:30

»

Drīz jūs visi velnu redzēsit

kad Ekonomikas lietu tiesa žīdu naudas banku interesēs nospriedīs un pārsūdzēt nevarēs. Ātri un efektīvi


...tieši to tagad ar viena pirmās instances tiesneša parakstu dara rajonu/pilsētu tiesas...teorētiski var sūdzēties ģenerālprokuroram, bet tās lietas, par kurām ir iesniegti protesti, ir piliens jūrā pēdējo 10 gadu laikā...:)

Atbildēt

jaajaa

02.02.2021. 17:27

»

Civilprocesa likuma 148.panta treša daļa

Kā tieslietu ministrs nodrošina ārkārtas situācijas laikā cilvēkiem, kuriem mājās nav kopēšanas - skenēšanas iekārtas Civilprocesa likuma 148.panta trešās daļas izpildi...


...pilnīgi piekrītu...jautājums ministram vietā...būtu jāpieļauj procesuālo termiņu kavēšanu ārkārtas situācijas laikā...:)

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...