Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

WOOD

07.02.2021. 19:33

Do You Want To See The Simple Japanese Tonic That Melted 57 LBs Of Lethal Fat From My Wife's Body And TRANSFORMED Her Life Right Now? 100% free of any side effect. For more detail visit......... bit.ly/2YRednV

Atbildēt

bratka

06.02.2021. 10:26

Lielāko dalu komentāru rakstītāju par Bordanu,ir mafijas pasūtītāji,kuriem no korumpantiem atlec graša gabaliņš,cita darba nav,tikai kaut ko sliktu uazrakstit par Bordānu,kurš patiešām cīnās pret korupciju,un protams cīnīsies arī uz priekšu,atbalstītāju pulks pieaug ar katru dienu,pret tiesnešiem pieaug naids,jo viņi arī apvaino prokuratūras darbiniekus,gan KNAB,un citus policijas izmeklētājus,pataisa par nezinīšiem.

Atbildēt

Menti ir mīkstie

04.02.2021. 09:40

»

Naudas un varas kāre

Bordaniesi ir parasta banda un ar politiku tur ir maz sakara


Par šo JB un JJ iespējamo noziedzīgo grupējumu ir tik daudz informācijas, bet menti līdz šim nav uzsākuši ne kriminālprocesu, ne resoriskās pārbaudes lietu.

Klaunu bars. Grišinam piešķīruši ģenerāli, tas tagad sēž bikses pietaisījis.

Bordāns ENAPā ganās kā savās mājās, Jurašs arī.

Atbildēt

Naudas un varas kāre

04.02.2021. 00:21

Bordaniesi ir parasta banda un ar politiku tur ir maz sakara.

Atbildēt

to Gunars

03.02.2021. 15:08

Tu domā Uldi skudru vai juraša bandu allu,berezinu un bordānu. Visa Latvija jau zin, ka viņi izmanto valsts dotās pilnvaras, lai veiktu noziegumus, kuri jau komentāros ir uzskaitīti.

Atbildēt

Mario

03.02.2021. 12:21

izskatās, ka Bordānam švaki ar latviešu valodu, ja 'Magoņa' vietā lieto 'Magones'. Uzvārds nomenatīvā ir Magonis, nevis Magone.

Atbildēt

Jānis

03.02.2021. 10:40

Bordaniesi ir apvīti ar aizturesanām, korupcijas skandaliem, valsts noslepuma izpaušanam, saitēm ar Krievu beguļojušajiem bankieriem un likumigajiem zagliem, pasutijuma operativajam lietam, tiesnesu un citu amatpersonu ietekmesanu un tam līdzīgām bezkompromisa tiesiskuma izpausmēm.

Atbildēt

Periscevs

03.02.2021. 10:32

Ko Sparans bija solijis Soloduham, kadus jautajumus par kukuliem kartot, kas nonaca greizi, atbildes jamekle izmekletajiem.

Atbildēt

gunars

03.02.2021. 10:17

»

Inga

Visas bēdas un problēmas Latvijas politiskajā virtuvē sākās kad Sparāns, juraš, alla juraš un strīķu ģimene parādījās SAB un KNAB. Ja dziļāk papētīt noziedzīgos nodarījumus ko viņi pastrādājuši mēs redzētu vienas un tās pašas shēmas kuras viņi organizēja un organizē pret uzņēmējiem, parastiem cilvēkiem...


Izlasot so rakstu, nonaku pie sledziena, ka tagad pret sim personam ir jasak izmeklesana un jabut apsudzibam, vai ari, ja tie ir meli, Inga jasauts pie atbildibas, par apmelosanu. Bet varbut tiesam, Latvija valda noziedzigi, korumpeti grupejumi, ko Italija sauc par mafiju?

Atbildēt

Ir cerība sistēmas izmaiņām

03.02.2021. 10:17

»

Skumjais Bruņinieks

Tas, ko pašlaik dara JKP un viņas līderis cien. Bordāna kungs ir cīņa ar vēja dzirnavām...


Pēdējās ziņas, ka Latvijas kopproduktu 2020. gadā izglāba meža nozare un graudu eksportētāji, nevis offshore bankas un offshore darījumi ostās, trubās, nekustamajos īpašumos, politiskās ietekmes tirdzniecībā. Piļu saimnieki un troļļi ir satraukti, viņiem jāpalīdz reformēties uz stabilām nozarēm.

Atbildēt

Venspils

03.02.2021. 10:08

Interesnti ir tas ka gan Juras gan Sparans ir labi pazinas un abi medz iekulties naudas lietas kur figurē lieli uznemumi vai miljonari vai noziedIgas pasaules parstavji. Visur abi ir kaut ko risinajusi un palidzejusi vai piedavajusi palidzibu.

Atbildēt

Analogija

03.02.2021. 09:57

Vai ir vēl kads zinams operis, kuram par iesniegumu rakstisanu policija Krievu bankieris maksa 500 000 euro. Nu nav gluzi 1 miljons bet arī tā tīri nekas.

Atbildēt

?

03.02.2021. 09:50

»

Analoģijas

Paskat kādi nelieši, arestēja sērijveida slepkavu Čikotīlo, viņš tik čakli pirka pie mums dunčus ar to arī maksāja nodokļus valstij, bet


Čikocilo droši vien tika arestēts par izdaritajiem noziegumiem, bet Osinvskis par to ka ir bagats uzņēmējs, turklat pec tam ar starpnieku palidzibu pieprasot 1 miljonu euro lai atrisinatu jautajumu. Saprotot ka naudu neviens nemaksā un lai izvairitos no iespejamam sekam par kukula pierasisanu pec visa notikusa tika uzrakstits zinojums ka esot piedavats kukulis.

Atbildēt

Staķis

03.02.2021. 09:02

Bordans ir advokats, bet Juraš operativais darbinieks, ir tikai pašsaprotami ka šo profesuju parstavjiem ir vislielākā vēlme ietekmet tiesu, tiesnešus un to pienemamos lēmumus, šāda vēlme viņos ir bijusi jau ilgus gadus un klustot par TM ministru abiem šiem darboņiem ir radusies šada iespeja.

Atbildēt

protams, nevar

03.02.2021. 06:53

jārīko referendums

Atbildēt

Aigars

03.02.2021. 01:28

Ko tad Bordāns ar Jurašu tā uztraucās par Magoņa lietu. Ja Magonis tiek attaisnots, tad sausā atlikumā paliek pilnībā sagrautā Latvijas dzelzceļa nozare ar pārvadājamo kravu katastrofālo kritumu. Partijas biedrs ST ministrs lūgšus lūdzas Krieviju atjaunot kravu plūsmu caur Latviju, bet visi tak saprot kādas cēloņsakarības radīja Magoņaņa aizturēšana. Bet Bordaniešim ir vienalga, ka latvieši paliek bez darba un iztikas līdzekļiem, viņi kā asinskāri suņi devās uz Ameriku, lai vēl vairāk kaitētu Latvijas interesēm sūdzoties par Lembergu.

Atbildēt

Edgars

02.02.2021. 23:33

Vai tik tas nebija Bordans kurs pa vestniecibam sudzejas ka vinu apbižo, vai tie nebija bordaniesi kuri skreja uz Ameriku sudzeties par Lembergu, vai tad tas nebija Bordans kurš atklati bez jebkadas argumentacijas kritizeja tiesnesi par pienemto spriedumu. Vai tāds ir bezkompramisa tiesikums? - Bordaniesu visatļautība un nereķinašanas ne ar ko lidzinas mazu bernu uzvedibai kurus ir apbižojuši smilškastē.

Atbildēt

jaajaa

02.02.2021. 23:18

»

Skumjais Bruņinieks

Tas, ko pašlaik dara JKP un viņas līderis cien. Bordāna kungs ir cīņa ar vēja dzirnavām...


...es piekritīšu...nekļūdās tas, kas neko nedara (politikā tāds, kas īstenība neko mainīt negrib, atrod pāris populistiskus lozungus un māna glupos)...:)

Atbildēt

Osipjans

02.02.2021. 23:14

Ko ta Bordaniesi uztraucas par Magona lietu, aaa miljona eiro vieta Juraš dabuja kriminalllietu par valsts noslepma izpaušanu. Ta sakot sa...sās sava meistarība, ka saka daudz gribeja maz dabuja. A reitins JKP ari tads pašvaks, jā ceribu iekļūt nakama Saeima ta ir kā ir.

Atbildēt

Lauku vecis

02.02.2021. 23:00

»

Peteris

Bordaniesiem ir jabeidz falsificet operativas lietas, pieradijumus, jabeidz prasit naudu par to izbeigsanam, jabeidz tirgoties ar ietekmi knab un tiesas. Allai ir jabeidz pieņemt un uznemties risinat pasutijuma lietas


Kā pjotrs ar komparteju risināja lietas mēs izjutām bezgala ilgi.
Lai bordānam izdodas,ka nē iesim ar veceni palīgā to utaiņu midzeni izkopt.

Atbildēt

Peteris

02.02.2021. 22:50

»

Skumjais Bruņinieks

Tas, ko pašlaik dara JKP un viņas līderis cien. Bordāna kungs ir cīņa ar vēja dzirnavām...


Bordaniesiem ir jabeidz falsificet operativas lietas, pieradijumus, jabeidz prasit naudu par to izbeigsanam, jabeidz tirgoties ar ietekmi knab un tiesas. Allai ir jabeidz pieņemt un uznemties risinat pasutijuma lietas.

Atbildēt

Jautājums

02.02.2021. 22:45

Fīrers uzveidojis sev partiju, bet kas notiks tālāk, kad par jkp vēlētāji nebalsos?

Kam Bordāns mēģinās pievienoties-Vienotībai vai varbūt zzs?

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

02.02.2021. 22:27

Tas, ko pašlaik dara JKP un viņas līderis cien. Bordāna kungs ir cīņa ar vēja dzirnavām!
Tā spriest man liek 30 gadus ilgais valsts politikas vērojums.
Šī, VDK, KP un čekas neizdoto ziņotāju izveidotā valsts izzagšanas sistēma ir cieta, kā klints. Tās pamats ir korumpanti, zagļi un nenormāli uzblīdušais, neadekvāti apmaksātais ierēdņu bars.
Tas ir cements, kas satur šo sistēmas dzelzsbetonu. Katrs, kas mēģinās ko mainīt vienalga kādā jomā, tiks samalts un padarīts par izsmieklu.
Tās nedaudzās partijas, kas gribēja likvidēt sistēmu, tika vai nu iznīcinātas, vai nu asimilētas.
Izglītības sistēmas treknos staļļus mēģināja izmēzt krietnais anarhists Ķīļa kungs. Tika apdraudēta visa treknā birokrātija, visi treknie profesori, profesores un dekāni. Un kas notika...Ķīļa kungu šī sistēma nepieņēma jau pašā sākumā un ātri vien nostūma malā.
Bija mums te uz īsu brīdi, kā gaišs saules stariņš, atbraucis viens krietns ārsts no ASV, pirmklasīgs speciālists un īsts Latvijas patriots. Un arī, nezinādams mūsu valsts īpatnības, naivi iedomājās, ka beidzot izmainīs sapuvušo, korumpēto veselības sistēmu.
Bija viņam pat plāns ar labām, veselīgām idejām. Tikai nelaime tā, ka krietnais letiņš no ASV gribēja pārlikt brīvas, demokrātiskas un nekorumpētas valsts veselības modeli uz mūsu, 30 gadus degradēto veselības nozari.
Un kas notika...treknie veselības sistēmas ruņči, profesori un ierēdņi izspļāva naivo reformatoru no savas vides. Ar kaunu, pie tam!
Jo tika apdraudēta viņu bezkaunīgā, neadekvāti bagātā dzīve un valsts slaukšana.
Tas pats būs ar Tieslietu sistēmu. Nevar taisīt kosmētisko remontu, ja mājas pamati ir ielikti nepareizi. Vienalga, lai ko tu labu uzlabotu, šķībie pamati liks sevi manīt un atkal paradīsies plaisas.
Tie, kas mūsu nozagtajā, piesmietajā valstī ņem kukuļus un zog, smejas bārdā..tie nesēž cietumā, bet Puzē un Mākoņos.
Tie, kas pretojās, ziņo par kukuļošanu..ir valsts nodevēji un valsts noslēpumu izpaudēji.
Pēdējā degradācijas liecība..valsts ierēdnis ar pusmiljonu kabatā, kas pats atzinies jau iepriekš, tiek attaisnots.
Tagad tāds know how būs populārs mūsu valsts korumpantu vidū..ja pieķers ar kukuli kabatā, jāsaka, ka tā ir priekšapmaksa(avanss) par konsultāciju, kā privātai personai.
Mums būtu vēl izredzes visu izmainīt, ja valdībā bez JKP būtu vēl citas partijas, kam prioritāte ir Lemberga radītās sistēmas sagraušana un blēžu sodīšana.
Bet diemžēl pārējās partijas to vien gaida, kad sistēma aprīs JKP, kad valdībā atgriezīsies smagos noziegumos apsūdzētais.
Tad visas štelles aizies pa vecam.
Vienotība ir Lemberga grīdas lupata ar stāžu.
Jaunupa, Pūces un Viņķeles veidojumi ir no tās pašas vēžu kulītes, kur Vienotība. Atšķir viņus tikai... kāda kuram vieta pie siles pienākās.
KPV vispār nav apspriežama..pornogrāfija, kurai seja ir visšausmīgā ministre valsts vēsturē - Petraviča.
NA ir Lemberga sitēmai vienmēr gatavi pakalpot..no viņu "latviskās Latvijas" ir aizbēgusi trešdaļa iedzīvotāju.
Tā kā ,cien Bordāna kungs, Jums sabiedroto nav uz šā Titānika.
Visi gaida Jūsu aiziešanu un priecāsies par katru paklupienu.
Visai JKP ir jāzin..katrs paklupiens, neveikla frāze vai darbība tiks momentāli fiksēta un desmitkārt palielināta.
Būs grūti laiki un tad tikai varēs redzēt, kurš ir uzticīgs partijas uzstādījumiem. Jo pie pilna galda visi ir varoņi un draugi.
Lai veicās.

Atbildēt

Hlebnikovs

02.02.2021. 22:02

Ne viss ir ok, Sparans pats devas pensija neka aiz vina nav, godigs puisis, nekad nevienu nav aizskaris naudu ka vienigi algā redzjis.

Atbildēt

Bijusais ONKABietis

02.02.2021. 21:15

No kurienes Sparana sievietei tadi dargi senlaicigi auskari? Nopelnijusi SAB?

Atbildēt

Alls rēbes

02.02.2021. 21:13

Bordanu ar Jurasu ir japadzen no TM jo atrak jo labak, jo kamer vini tur sedes tikmer pec viltus iesnigumu pamata tiks izsekoti un santazeti cilveki.

Atbildēt

Inga

02.02.2021. 20:49

Visas bēdas un problēmas Latvijas politiskajā virtuvē sākās kad Sparāns, juraš, alla juraš un strīķu ģimene parādījās SAB un KNAB. Ja dziļāk papētīt noziedzīgos nodarījumus ko viņi pastrādājuši mēs redzētu vienas un tās pašas shēmas kuras viņi organizēja un organizē pret uzņēmējiem, parastiem cilvēkiem, politiķiem nav svarīgi pret ko, bet gan ar Valsts pilnvaru palīdzību kuras viņiem piešķirtas. Piemēram Lemberga lietā politiķis ar milzīgu pieredzi un atbalstu no tautas puses, 10 gadus atpakaļ juraš un Sparāns sāka pret viņu netīru apmelojošu kompāniju, kas paralizēja viņu darbību jo bija jābūt nepārtraukti tiesā un skaidrs ka tādā veidā viņš nevar pildīt mēra pienākumus. Neskatoties uz juraša un sparāna pretestību, Ventspils ir viena no sakārtotākām pilsētām un tas pateicoties Lemberga. Bieži lasītāji redz un dzird, ka juraš kā komunists bet Sparāns ka padomju milicis darbojās pret demokrātiju un eiropeiskā vērtībām un pastrādā noziegumu pret tiem kuri strādā un attīsta Latvijas labklājību.Sparāns, jūraš, bordāns un strīķis atņēma visu īpašumu un nodeva kaut kādām Šveices juristam, kurš visu sāka izmantot savā labā un personīgām intesēs sapērkoties villas un jahtas. Tāpat 2019 gadā juraš ar savu sabiedroto bordāns aizlidoja iz ASV lai apsūdzētos par Ventspils ostām, lai tās iekļautu melnajā saraksta, kas automātiski nozīmē bankas kontu slēgšanu, krēdītu nepieejamību un nodokļu samazinājumu valsts kasē un bezdarba palielināšanas. Visi šie valsts mērogā noziegumu ir nepiedodami.
Nākamā shēma kur jurašu ģimene kopā ar Norvik bankas galveno akcionāru guseļņikovu organizēja tādu shēmu kur viņš aizpludinaja 150 milj no kuriem lielākā daļa bija pensionāru nauda. Jurašu ģimene ne tikai piesedza šādas darbības, bet arī uzrakstīja iesniegumu pret Rimšēviču kurš 20 gadu laikā ārējā padarīt Latvijas bankas sistēmu par vienu vadošajām Austrumeiropā. Šī ģimenīte palīdzēja noskaņot Guseļņikovu pret Latvijas valsti, lūdzot tiesu piedzīt 200milj.Kā norādīts rakstā šis politiskais grupējums sistemātiski izmanto shēmas pret dažādiem biznesiem tā notika ar Olainfarm, kur arī parādījās juraš un alla juraš viņi pilnīgi atklāti izmantoja Uzņēmuma reģistru, ka savu ipašumu un vienkārši pārformēja Olainfarm kapitāla daļas kā viņiem sagribējās. Tāpat notika ar vecrīgas viesnīcām, līdz bordānāna, juraša, Allas un berezin iejaukšanās 2019 gada maija vidum. SIA 966 Freecom kapitāldaļām stāvēja komercķīla par labu Latvijas pilsonim Gulama Gulami, kurš ieguldījis vairākus miljonu Latvijas ekonomika. Bordāns atbalstīja sava partijas biedra juraša un viņa sievas reiderēšanas shemu dodot pavēle Uzņēmumu reģistram noņemt komercķīlu kurš pat bija to uzlicis un divus gadus uzņēmuma reģistrs to aizstāvēja un pierādīja ar likumu citiem juridiskiem pierādījumiem. Bet 2020 gada par spīti likumam un juridiskām normām bordāns palūdza Sandi galveno valsts notāra vietnieku anulēt komercķīlu. Tāda prettiesiska darbība no juraša bordāns un Allas bija desmitiem gadījumu. Viņiem visiem bija ļoti labas attiecības ar bijušo priekšnieku sozīnovs kurš ar Juraša un Allas palīdzību safabriceja kaudzi ar krimināllietām pret tiem kuriem gribēja atņemt biznesu, īpašumu, bet ar jaunā policijas priekšnieka Rukā kunga parādīšanos var cerēt pēc sozīnova un viņa bandas aizrotešanas no RRKP, juraša un alas shēmas cietīs fiasko. Lasītāji augstu novērtē pūces rīcību kad atzinas savos nodarījumos un nolika pilnvaras un neapkaunoja savus vēlētājus un partijas biedrus. Tagad salīdzinot ar mērogu sistemātisku kādus veica bordāns, juras un viņa sieva var vērtēt savus personīgos mērķus vērtēja augstāk nekā likumu un valsts intereses savādāk to nevar vērtēt. Ar prātu Nevar saprast jurašu pēc tam kad viņu apsūdz par valsts noslēpuma izpaušanu iet uz saeimu un vada juridisko komisiju tas nozīmē ka vēlētāju un partijas biedru gods viņam ir vienaldzīgs.

Atbildēt

ES

02.02.2021. 20:33

»

Jautāju Bordānam

Bordān- un kas ir tad,ja saimnieki ir politiķim? Turklāt, saimnieki no citas valsts


ARĪ MAN IR JAUTĀJUMS.kā tad to sauc, ja ne tiesas ietekmēšana, ja laikā , kad tiesa iet pilnā sparā tiek izsaukta tiesnese uz paklāju. Un kā nosaukt vizīti uz ASV kopā ar Jurašu pār kuru krīt ēna par smagu noziegumu ar mērķi Lembergu pataisīt par vispasaules bīstamāko noziedznieku... Kā pēc šī var rīkotie tiesa taisnīgi vai gluži pretēji... Manās acīs jums nav nekādas līdzības ar civēku.

Atbildēt

Bordaniesu grupejums

02.02.2021. 20:29

Vai kadam vel ir šaubas ka Bordans un Juraš nemegina uetekmet konkretu tiesnesu pienemamos spriedumua? Tas tak bija vinu sapnis vēl pirms vēlēšanām, vienigi ar IeM un VP parnemsanu ta pašvakāk ir sanacis,Girgens tads nepaklausigs izradijas un vel Sozinovu norotejis.

Atbildēt

Amatpersonu meli

02.02.2021. 20:23

Ka ar Jura Juraša miljonu euro no Osinovska? Kad saprata,ka neviens nekadu miljonu nedos, lai piesegtu savas parrunas par kukuli uzrakstija zinojumu par it ka vinam kaut kad piedavato kukuli, lai piesegtu savu pakalu, ja gadijuma kads ir rakstijis savstarpejas sarunas par šo darijumu un tas var tikt izgaismotas. Ar ko tad atskiras Ogres municipalas policijas prieksnieki, kas pandemijas laika mierigi pusdienoja kafejnica un meginaja statstit ka veica baiga operaciju lai atmaskotu neliesus, ta sakot iekluva noziedznieku vidu un aktivi strādāja.

Atbildēt

Allas sola

02.02.2021. 20:12

Ko tad Jurašu dzimta solija Uldim Skudram, kurs pārstāv beguļojošo uzbeku noziedznieku. Ar Sozinova palidzibu ātri un par labu daļu strīdus viesnica atrisinat jautajumu. Uzsaksim kriminalprocesu, aizturesim, palidzesim parnemt kontrolin par viesnicu.

Atbildēt

Gurgens

02.02.2021. 19:53

Bordana un Jurasa grupejuma bija smags trieciens kad vina cilveku Valsts policija Andrwju Sozinovu aizroteja uz Jelgavu par labiem darbiem Rigas regiona.

Atbildēt

Izskatās

02.02.2021. 19:51

Izskatās, ka šo palagu rakstīja kāda tm darbiniece.

No Bordāna sevi cienoši cilvēki sāk distancēties....

Atbildēt

Bordanieši

02.02.2021. 19:42

»

Spriežot pēc

informācijas un komentāriem Tieslietu ministrs ir aizskāris mafiozu sistēmu. Nesen te Vilis Seleckis arī raksturoja kopējo situāciju. Kamēr mafiozā sistēma daudziem nodrošina ienākumus, pārmaiņu nebūs. Baltezera, Langstiņu u.c. pilis prasa naudas plūsmu un nauda ieplūst caur offshore, gar ostām, gar...


Viņš var aizskart tikai savu krāniņu čurajot nevis mafiozo strukturu,jo pats ir kopā ar Jrašu, -
Osipjaniem, armeņu kontrabandas darboniem, likumigajiem Krievzemes zagļim Sļivam un citieb bisušajiem specdienestu darboņiem ta saucamajiem pseido cinatajiem ar tumšajiem spēkiem

Atbildēt

bezkompromisa muļķu zeme

02.02.2021. 19:37

tiesu ķēķis smird

Atbildēt

Spriežot pēc

02.02.2021. 19:12

informācijas un komentāriem Tieslietu ministrs ir aizskāris mafiozu sistēmu. Nesen te Vilis Seleckis arī raksturoja kopējo situāciju. Kamēr mafiozā sistēma daudziem nodrošina ienākumus, pārmaiņu nebūs. Baltezera, Langstiņu u.c. pilis prasa naudas plūsmu un nauda ieplūst caur offshore, gar ostām, gar trubām, caur KGB interesēm. Tiesnešiem jāsaņemās.

Atbildēt

Mežsargs

02.02.2021. 19:09

Savā laikā Sparanus naudīgiem cilvēkiem piedāvāja atrisināt jautājumus visos līmeņos, protams, ja labi samaksās. Viss uz brīvprātības principa, viss pa godīgo.

Atbildēt

Eva

02.02.2021. 19:04

Cik esmu dzirdējis arī Ālla Juraša par labu naudu spēj rakstīt visādus sacerētus iesniegumus, bet vai rezultātu garantē?

Atbildēt

Bordānieši māk

02.02.2021. 19:00

Te ir jāsaprot, ka Bordanam ar Jurašu un Co ir palicis maz laika, tikai un vienīgi līdz nākamo Saeimas vēlēšanu datumam. Gan personīgi Bordāns gan Juraš pa šo laiku ir parādījuši visu ko māk. Jurašam atbildot uz jautājumu par ko tad viņam piederošajai apsardzes sabiedrībai ar armēņu izcelsmes BOSU -("likumīgā zagļa "SLIVAS" paziņu"), Guseļņikova banka samaksāja 500 000 euro, atbilde bija gaužām vienkārša - PAR IESNIEGUMU RAKSTĪŠANU TIESĪBSARGĀJOŠAJĀM IESTĀDĒM. Vai kādam vēl ir maksāti 500 000 euro par iesniegumu rakstīšanu policijā.

Atbildēt

jkp

02.02.2021. 18:02

jkp reāla boļševiku mafija

Atbildēt

interesanti

02.02.2021. 17:52

https://neatkariga.nra.lv/izpete/337857-bordans-nomullajis-lemumu-par-partijai-pietuvinatas-tiesu-izpilditajas-disciplinarlietu/komentari?fbclid IwAR2FLzsGL1R9nltphKt1_0K4Qk692FdrbPWbpwEZiwbs9vMgQnimfq-LZvI

varbūt godājamais ministrs varētu pakomentēt šo rakstu.

Atbildēt

smaids

02.02.2021. 17:31

Bordāns varēja pajautāt cik tad uzticas viņam..;)))

Atbildēt

jaajaa

02.02.2021. 17:30

»

Drīz jūs visi velnu redzēsit

kad Ekonomikas lietu tiesa žīdu naudas banku interesēs nospriedīs un pārsūdzēt nevarēs. Ātri un efektīvi


...tieši to tagad ar viena pirmās instances tiesneša parakstu dara rajonu/pilsētu tiesas...teorētiski var sūdzēties ģenerālprokuroram, bet tās lietas, par kurām ir iesniegti protesti, ir piliens jūrā pēdējo 10 gadu laikā...:)

Atbildēt

jaajaa

02.02.2021. 17:27

»

Civilprocesa likuma 148.panta treša daļa

Kā tieslietu ministrs nodrošina ārkārtas situācijas laikā cilvēkiem, kuriem mājās nav kopēšanas - skenēšanas iekārtas Civilprocesa likuma 148.panta trešās daļas izpildi...


...pilnīgi piekrītu...jautājums ministram vietā...būtu jāpieļauj procesuālo termiņu kavēšanu ārkārtas situācijas laikā...:)

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

FotoAr katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta vēlēšanas jūnija sākumā nav izņēmums. Lasām likumu un aplūkojam, kādas jaunas iespējas un ērtības šogad ieviestas nobalsošanā.
Lasīt visu...

6

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

FotoLaikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā dzīvojošajiem Krievijas pilsoņiem jāpierāda savas latviešu valodas zināšanas, Latvijas Televīzija (LTV) kā tāds atpakaļrāpulis nākusi klajā ar paziņojumu, ka Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates tā rīkos arī krievu valodā!
Lasīt visu...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...