Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām. Objektivitātes līdzsvaram lieku klāt linkus informācijas avotiem. Paraksts - dīvāna eksperts.

Liriskais ievads

Pieņemu, ka neesmu vienīgā, kura ir nogurusi no pēdējā gada dzīves, visām tām negācijām un ikdienas ziņu reportiem par saslimušajiem un mirušajiem, no jautājumiem, uz kuriem nav atbildes. Labu brīdi dzīvoju, apzināti izvairoties no ziņām un C tēmas pieminēšanas. Un tad, ar acu kaktiņu ieraugot ziņu, kas ātrāk vai vēlāk varētu skart arī mani, es pamodos.

Ziņa - pedagogi ir nākošā grupa, uz kuru apsver pielietot piespiedu (laboju) - masveida vakcināciju. (Paldies vērīgiem lasītājiem - diemžēl neatrodu vairs to resursu, kurā redzēju šādu vārdu salikumu - pedagogu piespiedu vakcinācija. Raksti ir par masveida vakcināciju. Vārds vietā. Laboju. Un ar visu to tas nemaina lietas būtību, par ko rakstu tālāk.)

Pagājušā gada vasarā tos, kas teica, ka izklausās pēc piespiedu vakcinācijas, kontroles ar kovidpasēm, sauca par kovididiotiem un sazvērestības teoriju piekritējiem. 2020.gada decembrī, kādu nedēļu pēc pasākuma, kurā cilvēki pulcējas krastmalā, paužot bažas par cilvēktiesību pārkāpumiem, premjers atkārto – vakcinācija būs brīvprātīga, atslābstiet, ļaudis, mēs cienām demokrātiju - https://www.facebook.com/watch/?v=423524412019391.

Paiet pāris mēneši, ir 2021.gada pavasaris, un premjers joprojām runā par demokrātiju: mēs esam brīva valsts, tu vari izvēlēties – vakcinēties vai nestrādāt profesijā.. https://www.apollo.lv/.../karins-un-vairaki-ministri... "Nav spiesta lieta vakcinēties, un nav spiesta lieta iet uz darbu," teica Kariņš. Retorikas paraugstunda. Diemžēl arī cinisma.

Ziniet, ar ko man šis laiks asociējas? Ar 2. Pasaules kara sākumu, to, ko stāsta cilvēki, kas izgāja holokaustu. No sākuma viņiem tika palūgts uzšūt dzeltenu zvaigzni, un bija tiesības brīvi pārvietoties. Kārtībai. Jo tāds likums. Tad viņiem palūdza pārvākties uz noteiktu pilsētas daļu, joprojām saglabājot iespēju brīvi pārvietoties. Tad daļa no pilsētas vides tapa slēgta, tad viņus sadzina barakās, tad – aizveda uz nometnēm. Nu, un jūs zināt, ar ko tas beidzās.

Ja kas, tur arī bija daudzi, kuri teica „nevar būt” un „trust science”. Un, jā, kā tad bez zinātnes: tas režīms sadarbojās ar tā laika vadošajām tehnoloģiju kompānijām, konkrēti IBM https://en.wikipedia.org/wiki/IBM_and_the_Holocaust, nu, plus medicīniskie eksperimenti ar ieslodzītajiem, tai skaitā vakcinācijas: https://en.wikipedia.org/wiki/Nazi_human_experimentation...

Jau iepriekš atļāvos paust viedokli – manuprāt, mēs ejam cauri lielākajai smadzeņu skalošanai pasaules vēsturē. Un, skat, cik veiksmīgi, cik paklausīgi mēs visi esam izrādījušies. Un jau maskas sākam ražot ar dekoratīvajiem elementiem, - nu, smuki taču! Tā teikt, pirmās nedēļas ir pumpas ap muti un trūkst elpas, vēlāk pierod un, skat, nemaz nav tik slikti...

Pārdomām par to, kā notiek sociālās manipulācijas – Overtona loga modelis: http://www.infotop.lv/.../overtona-logs-sazverestibas...

Par to, uz ko šis viss iet. Versija. Sazvērestības, protams.

Ir tāds Pasaules ekonomikas forums, kas ik gadu rūpēs par pasaules labklājību ik gadu tiekas Davosā Klausa Švāba vadībā. Paralēli ekonomista, vadītāja darbam Švābs raksta arī grāmatas, pēdējās no kurām ir vīzija par 4. industriālo revolūciju un „lielo resetu”. https://en.wikipedia.org/wiki/Klaus_Schwab. Šeit var palasīt par viņa pēdējās grāmatas nākotnes iezīmēm. https://www.laikmetazimes.lv/.../lielais-restarts-%E2%80.../ Man domāt, tā tomēr nav vienkārši fantāziju grāmata.

Jebkurā gadījumā, vai tās ir Švāba vai citu scenāristu versijas, vai mēs ejam uz “zelta miljardu” vai digitālo identifikāciju, robotizāciju, nacionalizāciju vai “ideālo, brīvo sabiedrību, brīvu no dzimuma, rases, pilsonības” – mani, jāatzīstas, biedē visi šie scenāriju. Jo lielos vilcienos tas izskatās pēc leļļu meistariem un tehniskā personāla.

Mums būs brīvība akurāt kā tām govīm, kuras stāv savā steliņģī un tiek apgādātas ar visu, ko tām vajag “zaļai, labturību ievērojošai dzīvei”. Īpaši paklausīgas govis varēs iziet ganībās. Nu, ar elektrisko ganu, saprotams.

Vakar FB komentos man piespēlēja ļoti ilustratīvu un skaudru anekdoti. Par govīm saprotams. Viena saka – zini, klīst runas, ka mūs nokaus un izmantos desās. Uz ko otra atbild - atkal tu ar ar savam sazvērestības teorijām…

Jautājums

Pēc cik gadiem šāda veida izolācijā, kādā dzīvojam šobrīd, būs paaudze, kura ticēs visam, ko teiks skaļākais rupors? Vai spēs dzīvot bez antidepresantiem? Vai mācēs adekvāti komunicēt, sadarboties dzīvajā?

Ir skumji atzīt, ka ar visām mūsdienu tehnoloģiju, informāciju iespējām mēs izmantojam iespēju izvēlēties vienu no tiem 2 – 3 variantiem, ko mums piedāvā Google algoritms... Mūsu kritiskā domāšana degradē... Un, jo ilgāk mēs paliekam savās istabās, burbuļos aiz ekrāniem, jo vieglāk ar mums manipulēt.

Ir grūti noticēt, pieņemt, ka slimība, no kuras mūs it kā cenšas pasargāt, varētu izrādīties vien instruments varas sagrābšanā, kapitāla pārdalīšanā. Un es esmu bez pretenzijām uz to, ka man taisnība, vai es zinu, kā „dzīvot pareizi”. Taču, arī nezinot, man liekas svarīgi par šo runāt, diskutēt, jo kā vēl mēs varam tikt pie atbildēm, sakārtot savas domas?

Man šķiet, ka šobrīd esam nonākuši tajā stadijā, kad visi esam tik noguruši no šīs tēmas, ka vienkārši distancējamies kā no paziņojumiem no valdības, mediju ziņām, tā no alternatīviem viedokļiem un tādējādi dodam zaļo gaismu viegli īstenot to, ko nu valdība “ar Eiropas kolēģiem” piedāvās.

Man liekas svarīgi uzdot jautājumus, runāt par to, kas mūs satrauc, meklēt domubiedrus un paust savu viedokli, pat ja tas disonē ar oficiālo nostāju. Kā citādāk mainīt esošo situāciju, kurā mēs visi redzam absurdus ierobežojumus, pretrunīgas prasības, pa laikam atklājošās kļūdas (falsifikāciju?) statistikā utt. Es zinu, ka tas izklausās pēc “skudras ceļa”, taču, ja skudras ir simtiem un tūkstošiem?

Precedenti

Tālāk dalos ar informāciju par precedentiem, kuri, manuprāt, ir ļoti iedvesmojoši, parādot uzdrīkstēšanos iet pret straumi. Rēķinoties ar iespēju, ka es varu kļūdīties, pavelkoties uz falšajiem faktiem, lieku klāt informācijas avotus.

Briseles tiesa pagājušajā nedēļā akceptē 2 cilvēktiesību organizāciju prasību atcelt striktās Beļģijas sanitārās normas (sodi par nepareizu masku nēsāšanu, pulcēšanās ierobežojumi utt.). https://www.brusselstimes.com/.../belgium-must-lift-all.../

Floridas gubernators savā valstī (pavalstī?) aizliedz kovidvakcīnas izmantošanu kā cilvēka brīvību ierobežojošu dokumentu. Tava veselība, vakcinēšanās ir tava atbildība. Tev nav jāpublisko, vai esi vai neesi vakcinēts, ar ko tu slimo un kādā veidā. https://www.clickorlando.com/.../florida-governor-signs.../

Vācijā 1500 medicīnas jomas profesionāļu (trust science!) apvienojas un aicina pievienoties citas arodbiedrības, publiski deklarējot bažas par cilvēka tiesībām, veselību, labklājību un mediķu iespējām palīdzēt pacientiem saskaņā ar savu profesionālo viedokli, pret oficiālo politiku sērgas kontekstā https://www.epochtimes.de/.../buendnis-von-aerzten...

Mūsu pašu Guntis Bojārs, kurš tieši tādā pašā veidā kā iepriekšējā raidījumu praksē veic savu žurnālista pētījumu, parāda mums informāciju par vakcīnām, uzdod jautājumus, un jau nākošajās dienās raidījums, izrādās, ir nevis demokrātiskas valsts opcija iepazīties ar faktiem, pārrunāt dažādus viedokļus, bet sabotāža... Skatīsimies, kā šī lieta turpināsies: https://www.la.lv/neplp-vertes-raidijuma-aizliegtais...

Starptautiskajā kriminālajā tiesā ir iesniegta Izraēlas aktīvistu prasība pret Izraēlas valdību par noziegumiem pret cilvēci, iebilstot pret Pfizer īstenoto eksperimentu (Pfizer šefs nosauc Izraēlu par pasaules līmeņa laboratoriju) https://www.jpost.com/.../pfizer-ceo-albert-bourla-calls...

https://www.jpost.com/.../coronavirus-israeli-anti...

Tikai laiks dos atbildes uz visiem šiem jautājumiem, - kā uz tiesas spriedumu reaģēs Beļģijas valdība, cik cilvēku izies ielās nākošajos protesta gājienos Vācijā, Dānijā, Rumānijā, Kanādā utt. un kādas tam visam/šim visam būs sekas. (Nezinu, bet runā, ka Panorāmā šī brīža protesti netiek atspoguļoti, taču, kad sāc interesēties, internets piedāvā ļoti daudz liecību par pieaugošiem protestiem pret ierobežojumiem.)

Mazais cilvēks

Kas mani aizkustina, - doma, ka katra šī precedenta sākumā ir kāds “mazais cilvēks”. Ar visām savām šaubām, bailēm izgāzties, saņemt nosodījumu, represijas. Cik atraku netā – Briseles tiesas gadījumā sākums esot ar divām jaunām juristēm, kuras definēja prasību un iesniedza ar 2 cilvēktiesību organizācijām.

Kuri no mums ir gatavi iesniegt tiesā prasību par savu tiesību pārkāpšanu? Jā, protams, - kā to izdarīt korekti, juridiski pareizi? Kā būtu, ja situācijā, kad konkrēts cilvēks izjustu spiedienu no darba devēja atteikties no viņa izpratnes, kā rūpēties par savu veselību (lasi – saņemt obligāto vakcīnu), cilvēki apvienotos, sazinātos ar kādu no alternatīvām organizācijām, pieaicinātu juristus, definētu savas tiesības pašiem lemt par savu veselību?

Papētot tēmu, redzu, ka daudzi mediķi, izjūtot darba devēja spiedienu vakcinēties, vienkārši piekrīt, vienlaikus atzīstot, ka iet pret savām vērtībām. Pēc gada šajā vājprātīgajā darba intensitātē, kas ir bijis ārstniecības personām, cilvēki vienkārši deg ārā. Tur vairs nav iekšējā resursa cīnīties, tur vienkārši nav spēka iestāties par sevi, plus bailes zaudēt darbu, šantāža, psiholoģiskais spiediens. Citi, nonākot šajā izvēlē, vienkārši aiziet no darba.+ Tikai šaubos, ka tas ir vienkāršs lēmums. Vai pedagogiem šis gads ir bijis stipri vieglāks? Kāds ir viņu resurss? Tavs, mans?

Svarīgi

Svarīgi – es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties sekot tam, kam tici, rūpēties par savu veselību pēc saviem ieskatiem. Mums katram ir sava pieredze ar dažādiem preparātiem, slimošanas vēsturi, reakcijām uz vakcīnām, izpratne par to pielietošanu. Un tas IR nopietni – medicīnā ir ne tikai placebo efekts, kad cukurūdens dara dziedināšanas brīnumus, bet arī nocebo, - kad, baidoties no blaknēm, nevēlama rezultāta, tu saņem tieši šīs negatīvās reakcijas.

Taču, kas ir vēl svarīgāk (!!), - ir profesionāļi, kuriem atšķirībā no manis ir argumenti un ļoti kategorisks viedoklis, ka masveida vakcinācija šobrīd ir kļūda. Viedoklis no vīra, kurš visu mūžu strādā vakcīnu izstrādē. Beļģu ārsts, zinātnieks, vīrusologs Geert Vanden Bossche. Un viņa atklātā vēstule Pasaules Veselības Organizācijai https://37b32f5a-6ed9-4d6d-b3e1-5ec648ad9ed9.filesusr.com...

Īsumā - vīruss mutē, vakcīnas nepasargā no infekcijas, vakcinācija pandēmijas laikā ir totāli kļūdaina taktika, tā palīdz radīt jaunus vīrusa paveidus utt. Tēmas izklāsts - šī paša autora intervija: https://www.youtube.com/watch?v=ZJZxiNxYLpc...

Līdzīgs viedoklis bija arī februārī notikušajai konferencei Krievijas aktīvistiem (mediķi, akadēmiķi, biologi) https://fb.watch/4HhmCK791E/

Priecē, ka arī Latvijā ir mediķi, kas, neskatoties uz piedzīvotajām represijām, turpina runāt par šīm medicīniskajām pretrunām un rāda alternatīvos ceļus, - Lauris Līcītis, Edgars Mednis un citi, varbūt ne tik plaši pazīstami, bet tādi ir. https://www.youtube.com/watch?v=t8ONGiV35QU...

Kopsavilkuma vietā

Viens jautājums brīvprātīgo un apmaksāto vakcīnu sakarā - jūs esat kapitālismā redzējuši kaut ko par brīvu, izņemot sieru peļu slazdā?

Kad gāzt pesticīdus zemē, sabiedrības veselības žēl nav, cukuru, konservantus pārtikā – arī nav žēl, padarīt atkarīgus no digitālām ierīcēm, mācīt iepirkt alkoholu, nevis iet sportot, - nē, nav žēl, pataisīt par kredītu vergiem mūža garumā, - nē, ko nu tur, nav žēl...

Taču ļaut pašiem izveseļoties no specifiskas saslimšanas, kura daļai saslimušo norit bez simptomiem, daļai atveseļošanās un sekas ir līdzīgi kā pēc regulārās gripas/pneimonijas, pat ja daļai ar stipri ilgākiem un nepatīkamiem simptomiem, savukārt daļa, jā, daļa, jo īpaši senioru vecumā mirst, - nē, to mēs nedrīkstam atstāt pašplūsmā.

Tik ļoti nedrīkstam, ka piedāvājam vakcīnas, kuras, kā tiek mēļots vēl nav izgājušas visas klīniskās pētījuma stadijas, tik ļoti, ka, ja vakcīnas blakņu statistika ir nepatīkama, vakcīnu vienkārši pārdēvē jaunā vārdā. Nu, akurāt kā spēlē ar vientiešiem lielveikalos, kad neejoša prece ar pārlīmētu cenu uz dzeltena fona un nosaukumu “akcija” tiek izķerta veikalniekam par prieku.

Patiesība ir kaut kur pa vidu vai tur ārā. Dod, Dievs, mēs līdz tai nonāksim, dod, Dievs, veseli. Domājam, runājam, jautājam, meklējam atbildes un rūpējamies par sevi un tiem, kas mums līdzās! Lai mums visiem izdodas!

Novērtē šo rakstu:

92
9

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

15

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

FotoŠis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk. Sākot jau no “paldies Gobzemam, ka tika piekauts kurjers”. Jūs jau sevi un savu vājumu izgaismojat, vienlaikus arī manu spēku. Jūs neesat pamanījuši, mani nelabvēļi, ka nekas no Jūsu paustā neķer mani? Tā ir muļķība to nepamanīt. Un, jo tālāk Jūs ejat, jo lielāks apsmiekls par Jums pašiem. Iziesim pa punktiem.
Lasīt visu...

21

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

FotoLatvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija "Imunitāte pret Covid-19". Raidījums radīja plašu rezonansi sabiedrībā, Veselības ministrija un tās pakļautībā esošās iestādes pieprasīja atsaukt raidījumā izskanējušo informāciju, norādot, ka tā "ir ne tikai maldinoša, bet arī zinātniski nepamatota un vienlaikus sabiedrības veselību apdraudoša".
Lasīt visu...

6

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

Foto4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....