Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Edge

09.12.2017. 23:15

»

Tad jau brīnums,

ka Igauniju un Lietuvu uzņēma ES un NATO bez VVF atbalsta. Latvijai kā visai Austrumeiropai jau pēc 1991. gada ASV Čikāgas un Harvarda universitātēs sarakstīti attīstības scenāriji katrai valstij un, ja tāda VDK virsnieka Bojāra čekistes VVF piemeklēšana, lai VVF varētu piedalīties un ziņot par notiekošo...


Diversija bija Ukrainā 2014.g., tāpēc "Krim naš", kaut arī lielvalstis garantēja 1994.g. (Budapeštas memorands) Ukrainas teritoriālo drošību.
Skatieties uz Ukrainu, salīdziniet situāciju, pafantazējiet, jo izvairīties no līdzīga scenārija lielā mērā izdevās pateicoties VVF aktivitātēm.
Visi tie pļāpātāji par "Trojas zirgu" var turpināt pļāpāt, jo Latvijā jau brīvi rīkojas NATO kaujas grupas.

Atbildēt

Edge

09.12.2017. 23:10

»

Tā dir.a VVF

deva uzrāvienu čekas inteliģencei utt. Atdzīvināja staļina garu, ieņemot viņa vietu medijos. Rītā un vakarā Diena un NRA, TV - VVF te un tur un to un šito. Kas to idioti atškir no trakonama pacienta Latvijā? Tikai valodu zināšanas. Viņas vietā ar ES un NATO vajadzēja runāt ar pašcieņu - latviešu valodā...


VVF izpildīja savu vēsturisko misiju (taciņa uz Nāves salu), tāpēc pēc gadiem 100 dzīvi palikušie 10% latvieši ar lūgumrakstu dosies pie "krieviski, angliski vai ķīniski–arābiski runājošas Rīgas domes" (I.Mežs) izlūgt kādu zemes pleķīti VVF piemineklim.
Pašlaik man personīgi nav iebildumu pret VVF uzturēšanas izmaksām vai papildus limuzīniem, apartamentiem, pulksteņiem, kūkām, cepurēm u.c. labumiem.

Atbildēt

Tad jau brīnums,

09.12.2017. 23:09

»

Ivars

Kopš Atmodas Vaira-Vīķe Freiberga ir bijusi vienīgā prezidente, par kuru man nav bijis jākaunas...


ka Igauniju un Lietuvu uzņēma ES un NATO bez VVF atbalsta. Latvijai kā visai Austrumeiropai jau pēc 1991. gada ASV Čikāgas un Harvarda universitātēs sarakstīti attīstības scenāriji katrai valstij un, ja tāda VDK virsnieka Bojāra čekistes VVF piemeklēšana, lai VVF varētu piedalīties un ziņot par notiekošo, nebūtu, LV tāpat būtu uzņemta ES un NATO.

VVF pilnīgi neko nav labu izdarījusi Latvijas un latviešu tautas labā. Joprojām čekas maisi nav atvērti, A. Grūtups Imantu Freibergu uzgāja kā VDK ziņotāju Maskavas VDK arhīvos.

VVF nākšana v p amatā Latvijai bija diversija no Maskavas FSB. Jo Maskavas mērkis bija Latviju pataisīt par Trojas zirgu ES un NATO. Tas arī ir izdevies.

Atbildēt

Edge

09.12.2017. 23:01

»

Ivars

Kopš Atmodas Vaira-Vīķe Freiberga ir bijusi vienīgā prezidente, par kuru man nav bijis jākaunas...


"....kopš 90.gadu sākuma Rietumi ir dzīvojuši pašapmānā, runājot par vēstures beigām, demokrātijas galīgo uzvaru un tamlīdzīgi."
LV portālam: GUNDA REIRE, politoloģe Starptautisko pētījumu centra izpilddirektore.
====================================================
Arī gudrinieks pārskatās. Objektīvi jāizvērtē VVF taciņa, pa kuru bezbailīgi ejot latviešu tauta "izkūst kā pīļu s*ds" (I.Ziedonis):
"2100.gadā pasaulē būs tikai 300 000 latviešu.
... pēc 100 gadiem mūsu mazbērni būs apmēram 10% no Latvijas iedzīvotāju skaita, tāds mazs pulciņš latviešu. Tie tad lūkos no krieviski, angliski vai ķīniski–arābiski runājošas Rīgas domes izlūgt mazu estrādīti Dziesmu svētku sarīkošanai." Vēstures doktors, ANO Starptautiskās migrācijas organizācijas Latvijas biroja vadītājs Ilmārs Mežs.(diena.lv)

Atbildēt

Ivars

09.12.2017. 22:51

Kopš Atmodas Vaira-Vīķe Freiberga ir bijusi vienīgā prezidente, par kuru man nav bijis jākaunas.
Bail iedomāties, ja ES un Nato iestāšanās laikā
mums būtu kāds pavājāks vājonis. Lasot komentārus
var saprast no kuras puses pūš vējš. Paldies par
to, ko esat darījusi Latvijas labā.

Atbildēt

Imantiņš

09.12.2017. 21:45

Augstprātība, alkatība, nekaunība un stulbums Vairai izlien laukā pa visām vīlēm...

Atbildēt

Tā dir.a VVF

09.12.2017. 21:23

»

Edge

Bez VVF atbalsts LV radošais mazākums būtu izlaidis garu Dombrovska "veiksmes stāsta" īstenošanas laikā. Tagad, pateicoties VVF, LV pilsonīši var lasīt G.Repšes, M.Bērziņa, N.Ikstenas u.c. sacerējumus par 20.gadsimta notikumiem. Slava VVF...


deva uzrāvienu čekas inteliģencei utt. Atdzīvināja staļina garu, ieņemot viņa vietu medijos. Rītā un vakarā Diena un NRA, TV - VVF te un tur un to un šito. Kas to idioti atškir no trakonama pacienta Latvijā? Tikai valodu zināšanas. Viņas vietā ar ES un NATO vajadzēja runāt ar pašcieņu - latviešu valodā ar tulku, pašai pārzinot, vai citam viņa vietā mazākais angļu valodu. Saule iedomājās, ka spīd savas spīdēšanas pēc. Visas viņas darbības liek sacīt : Sad movies make me cry!

Atbildēt

urmas

09.12.2017. 21:00

kopā summā sanāk 6800 aktivitātes - baiga sakritība, vai arii VVF melo trakāk par minhauzenu.

52 nedēļa gadā, reiz 5 darba dienas nedēļā, reiz 8 gadi sanāk 2080 dienas prezidentējās

tātad pilnīgi katru dienu sanāk vidēji 3.27 pasākumi

pat filmās supervaroņiem nav tādu superspēju - balsju par VVF minhauzena vietā.

Atbildēt

švamme

09.12.2017. 20:20

»

Čupakabra

Lapsam tekstu aptrūcies? Patīk t vai ne, bet VVF salīdzinājumā ar pelēkajiem "nekādiem "pēctečiem bija spoža. Un kurš muļķis te runā tautas vērdā? "tauta viņu neieredz"? Pašai tautai pajautāji? Vai tikai rejošu pilsoņu bariņam, kas , tikai padod, nories "da jebko


"spoža" - tev, jo laikam esi no to roklaižu pulciņa, kurš starp citu, ir ļoti mazskaitlīgs %, un par to patikšanu vai nē tautai, vari paskatīties uz raksta vērtējuma cipariem. Par to kā patīk tautai, tauta liek tev manīt ar balsojumu, no kura nekas neatkarājas, bet tautas viedoklis tiek pausts, lai tādi, kā tu arī varētu iepazīties, kā domā tie, kas nav tās saules apdullināti.

Atbildēt

V.Līķe fa-ing

09.12.2017. 20:15

Viņa ir tendēta ne tikai uz idiotismu, pareizāk, tā diagnoze ir plašāka. Vai tikai man iekrita, ka viņa runā par sevi trešajā personā, (viņa, prezidente), brīnums, ka nav ar lielo burtu!! Vietām - es vietām viņa... (neesmu psihiatrs). uzcēlusi sevi Olimpā un bauda savu "gaismu".. Un vēl tais sarakstos man uzkrita, ka intervijas mēdekļiem vairākas reizes pārsniedz, teiksim -skolas un/vai pašvaldības tikšanās. Smalki visu pierakstījusi, par savu augošo apetīti noteikti grāmatošanas nav, vai ja ir, tā ir valsts noslēpums.

"Honesty is a very expensive gift. Don’t expect it from cheap people."
— Warren Buffett

Atbildēt

Čupakabra

09.12.2017. 19:52

Lapsam tekstu aptrūcies? Patīk t vai ne, bet VVF salīdzinājumā ar pelēkajiem "nekādiem "pēctečiem bija spoža. Un kurš muļķis te runā tautas vērdā? "tauta viņu neieredz"? Pašai tautai pajautāji? Vai tikai rejošu pilsoņu bariņam, kas , tikai padod, nories "da jebko".

Atbildēt

Tāpēc

09.12.2017. 19:43

Tāpēc jau čekas maisus neatver, ka ļoooti daudz VVF pietuvinātās inteliģences jau no pašiem Atmodas sākumiem ir maisu pašā augšā. Tāpēc arī esam tur, kur esam - pa spundi baroti...

Atbildēt

Zita

09.12.2017. 18:36

»

Gita

Tiešām,kādēļ atkal jāaiztiek šī vecā politiskā grabaža


1999. gada 8. jūlijs > 2007. gada 7. jūlijs

2,39miljoni > 2,2miljoni

Šīs vecās politiskās grabažas iestrādātā Latvijas iedzīvotāju skaita samazināšanas algoritma sākuma skaitļi.

Atbildēt

Edge

09.12.2017. 18:24

Bez VVF atbalsts LV radošais mazākums būtu izlaidis garu Dombrovska "veiksmes stāsta" īstenošanas laikā. Tagad, pateicoties VVF, LV pilsonīši var lasīt G.Repšes, M.Bērziņa, N.Ikstenas u.c. sacerējumus par 20.gadsimta notikumiem. Slava VVF!
"Vīķe-Freiberga: Izsūtījums nedraud, laipni lūdzu, būsim radoši!"
Runa Latvijas Radošo savienību plēnumā Latvijas Nacionālajā teātrī 2009.gada 1.jūnijā (diena.lv)

Atbildēt

paldies par paveikto

09.12.2017. 17:50

nedaudz panaiva, jo augusi ne psrs čūkslī

Atbildēt

VB

09.12.2017. 17:19

Publicēta pirms 5 gadiem?
Patiesība napsūbē, to atkārtojot!

Atbildēt

agents

09.12.2017. 16:52

Eksprezidentes kundze ! Par NATO un EU paldies ! Varetu but iebildes par VDK kartoteku , par valodas likumu par korupcijas apkarosanu un bezcerigo tieksmi atrast kompromisu ar toksisko kremli.

Atbildēt

Lietuvai un Igaunijai

09.12.2017. 16:34

»

Žulis

Starp citu, arī arhitekta darbu nevērtē pēc tā, cik viņš stundas pavadījis pie rasējamā dēļa un cik reizes zīmuļus asinājis...


un Latvijai bija paredzēta iestāšanās ES un NATO, un tas būtu noticis arī bez VVF. Tās viņas pārspīlētās uzstāšanās bija cirks, kas turpinājās arī vēlāk. Viss sākās ar inaugurācijas balli Rundāles pilī. Viņa bija un ir tendēta uz idiotismu, pārspīlējot savu nozīmi visā un visur. Viņas mērkis bija un ir pašlabums. Nneatdošu pulksteni un viss.

Un tās runas - čekists savām zilajām acīm skatījās manī un teica, ka neesmu savervējama. Nu, cik var melot! Lai pakomentē dokumentus un foto no Ruka grāmatas Patiesā VVF.

Atbildēt

Žulis

09.12.2017. 16:04

Starp citu, arī arhitekta darbu nevērtē pēc tā, cik viņš stundas pavadījis pie rasējamā dēļa un cik reizes zīmuļus asinājis.
Kāds ir eksprezidentes darbības sausais atlikums? Latvijas "ievilkšana" Eiropas savienībā ir vērtējama krietni negatīvi,nevis pozitīvi. Un šeit V.V.Freibergai tiešām bija zināmi nopelni, jo viņa, pārkāpjot sava amata ētiku, dienu pirms vēlēšanām aicināja TV visus balsot par iestāšanos ES un solīja gandrīz vai leiputriju. Latvijas iestāšanās NATO nenoliedzami ir vērtējama pozitīvi. Taču eksprezidentes Krievijas virzienā veiktās aktivitātes ir pilnīgi pretējas NATO politikai. Tāpēc viņas nopelni tam, ka Latvija šodien ir NATO dalībvalsts ir visai apšaubāmi. Par eksprezidentes lomu valsts iekšpolitikā vispār nav vērts runāt. Nulle ar mīnus zīmi.

Atbildēt

Jautājums

09.12.2017. 15:55

Vai šo rakstu Freiberga pati publicē pietiek.com, kā standarta atbildi uz iepriekšējo rakstu?

Vai arī tas ir tikai pārpublicējums kā sērijas sastāvdaļa lasītāju atmiņas atsvaidzināšanai, jo savos 80mit viņa diez vai kaut ko tādu publicēs... derēja šīs lietas tomēr skaidrāk atdalīt, un labāk būtu ja PIETIEK paši norādītu ar savu komentāru, lai nav jāmežģī smadzenes.

Atbildēt

jim

09.12.2017. 15:30

»

nu nē

Tas, ko tagad runā Vaira, nav no vecuma, bet no iedzimtas augstprātības, lielmanības


Vakardienas tante vecumaa velk ara sen noputejusas lietas un klape veco pizhiku, butu labak kko aktualaku pastastijusi! :-) :-)

Atbildēt

Jautājums pietiek.com un L.Lapsam

09.12.2017. 14:27

Kas jums liek visas šīs drazas par cienījamu cilvēku un lieliskāko pēckara laika Latvijas Valsts prazidenti replicēt, jo tās tiešām ir nebūtiskas drazas, salīdzinot ar tām nejēdzībām, kas patiesībā notiek valstī un pie kura šūpuļa sardzē joprojām stāv trīs pašpasludinātie ķeizari un viņu cieti iedibinātā vasaļsistēma?

Atbildēt

Eduards Lunis

09.12.2017. 14:12

---Vairai un pārējiem varturiem...
Kur cinismam draumīgam saknes jums rodas...!?
Vai nav bailes no Tautas, no TAISNĪGĀ SODA!?
Pat zvēri par savējiem rūpējas vairāk...
Kas esat jūs -sakiet, bez vairīšanās!?
Kā varat jūs CILVĒKIEM sakatīties acīs!
Ko nākamās paaudzes par jums sacīs?
ar raizēm un asarām jūsu ,,darbs ,, slacīts...
to visa Latvija par jums sacīs...!
Un tā ir ,,čekas meitenes ,,komanda un tie ir ,,sarkanās partijas,, bossi,
kuri nebeidz un nebeidz mūs un Latviju plosīt!
Kas jūs apturēs , nopels un sodīs!?
Vai tikai radītājs visu to darīs...!?

Atbildēt

nu nē

09.12.2017. 13:42

»

jim

Njaaa vecums pamazaam visiem atnjem veselo sapratu,palaga vestijums drosi uz naglas karinams, vnk tuksa lerkstesana


Tas, ko tagad runā Vaira, nav no vecuma, bet no iedzimtas augstprātības, lielmanības..

Atbildēt

Vaira, diemžēl

09.12.2017. 13:41

Vaira, diemžēl:
(1) joprojām izskan augstprātības notis, kas nevietā;
(2) raksts necik nepārliecina par aktivitātēm Latvijas tautas labā, lai novērstu nabadzību un pazemošanu no varas puses;
(3) neko neesi pateikusi par Dzintra Kolāta jautājumu pēdējā prezidentūras intervijā TV1: kā tas iznāk, ka jūs 8 gadu laikā neesiet bijusi ne reizi pie tautas?"- no jautājuma atstāsta.
Un kāda sekoja atbilde? - tā nav jūsu darīšana, kur un kad būt prezidentam - tā aptuveni. Vai tā nav bravurība, augstprātība?

(4) bvai tā nav augstprātība 2004,gadā Rīgas balsī uz jautājumu kompensēt denacionalizēto māju īrniekiem dzīvokli, atbildējāt apmēram tā: "jūs izmantojāt dzīvot namīpašnieku mājās 50 gadus bez īres maksas un nemaksājiet viņiem īres maksu, tādēl viņi nav pelnījuši kompensācijas"- vai tml. Nu ko, uz Kanādu, Torontu vai ar VDK
starpniecību tev vajadzēja sūtīt īres maksu?

(5) Labi neatceros par izteikumu, ka "padomju tauta Latvijā tka turēta mucā, pa spundi barota", lasi: neko nesaprot, laikam - no rietumu vērtībām vai tml.

(6) Vaira, vai kaut reizi painteresējies, kas notika ar tiem desmitiem tūkstošu ģimeņu, kurus tavā prezidentūras laikā izlika no dzīvokļiem UZ VISāM ČETRĀM PUSŖM - uz ielas, mantas, iedzīvi sagrūda kā bezvērtīgu kaut kur, ko vairs neatrada - cik no viņiem pakārās, cik nosala vai nomira pie miskastēm, aizbēga no valsts.

(7) Vaira, vai "lopu vagoni nebija labāki", kad okupanti izveda uz |sibīriju, pa ceļa deva dienā 100 gramu maizes un ūdeni, bet šeit savējie izmeta kā suņus uz ielas bez satura?

To tu neredzēji un nedzirdēji, kad tev rakstīaj sūdzības tūkstošiem!

(8) Mūsprāt, tavas prezidentūras laikā Latvija cieta milzīgus dzīvā resursa zaudējumus, ko nesen apraksta pat Otto Ozols, ka upuri ir lielāki kā kara laikā. To tu neredzēji un nedzirdēji savas " spīdošās" pprezidentūras laikā?

Turpināt uzskaitījumu, kā interesēs tu darbojies kā prezidente, proti, ka tu atzini tikai mantīgo šķiru, "padomju latvijaā dzīvojušā tauta" tev bija tādi muļķi un neprašas, suņi?!?

Atbildēt

jim

09.12.2017. 13:39

Njaaa vecums pamazaam visiem atnjem veselo sapratu,palaga vestijums drosi uz naglas karinams, vnk tuksa lerkstesana! :-)

Atbildēt

fui

09.12.2017. 13:15

Liela pati sevi, bet rezultats uz rokas redzams - apala nulle. Ja taa nebutu, tad cilveki nebrauktu prom no Latvijas. Tada beztiesiba un negodigums, kas valda Latvijaa nav pratam aptverama, bet sitaa tik liela sevi!

Atbildēt

derdz

09.12.2017. 13:14

Bet VVF apzinās ka ES un NATO prasīja sakārtot LV valsts iekšējās lietas .. iespējams pēc Rietumu ieteikumiem ... lai tiktu pieņemti ES un NATO mēs esam panākuši to ko redzat un dzirdat, tauta izbrauc, mazas algas, lielas cenas, korumpētība, utt., u.c. .

Atbildēt

vēja māte

09.12.2017. 12:24

Vīķes iekšpolitiskās "aktivitātes" ir tāds pats profanācijas paraugs kā Vīķes vēja pētījumi Liepājā par n-tajiem tūkstošiem latu. Ja arī kaut ko var uzskaitīt no iekšpolitikas, tad tas ir Jūrmalas zemes izkrāpšanas afēra, Latvijas zemes atdošana Krievijai (Abrene), pulksteņa zādzība (un ne jau tikai pulksteņa vien), leģionāru piemiņas pasākumu noliegšana, valsts kancelejas kases izlaupīšana, kapuvietas izkrāpšana, melošanas un augstpŗātīgas izturēšanās paraugdemonstrējumi ikdienā. Čekas aktivitātes gan varēja plašāk aprakstīt...

Atbildēt

Edge

09.12.2017. 12:21

»

Pulksteņu Vaira

Te, lūk, daži pliki skaitļi bez naudas vienībām, kas atļaus tīri konkrēti un kvantitatīvi novērtēt dažādo aktivitāšu apjomus 8 prezidentūras gadu laikā


"Ja šie skaitļi par bijušās prezidentes aktivitātēm kādam šķiet nulles vērti, tad laipni lūdzu, parādīt man tos skaitļus, kas tos pārsniegtu, no jebkura perioda Latvijas vēsturē. Ar nepacietību gaidu tos ieraudzīt."
====================================================
Publicējiet visu 4.maija prezidentu "plikos skaitļus", tad varēs salīdzinājumā objektīvāk izvērtēt!

Atbildēt

Edge

09.12.2017. 12:18

Ja VVF būtu visas tautas ievēlēta prezidente, ar prezidentālas republikas pilnvarām (kā Lukašenko), tad gan "spalvas putētu"). Tagad tikai bargas runas iespējamas, tāpēc VVF kritizēšana nav objektīva, drīzāk demagoģiska.
Noder atcerēties pēdējo VVF runu Saeimā, noder pozitīvo pieminēt:
"Prezidente asi kritizē tiesu sistēmu."
Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga otrdien[21.05.2002.], tiekoties ar Saeimas Aizsardzības un iekšlietu komisijas pārstāvjiem, kā arī vairāku tiesībsargājošo iestāžu vadītājiem, visasāko kritiku veltīja Latvijas tiesu sistēmai un tās neadekvātajiem sodiem, kas "neatbilst cilvēku izpratnei par taisnīgu tiesu".
TvNet.lv, 2002. Tuesday 21. May

Atbildēt

Kad

09.12.2017. 12:17

beidzot publicēs cik kopsummā Latvijas nodokļu maksātājiem izmaksā visa šī bezjēdzīgā prezidentu un eksprezidentu institūcija, cik simti vai bvarbūt jau kāds miljards EUR tur ir notriekts?

Atbildēt

Lai tak tā muļke VVF

09.12.2017. 11:47

»

Pulksteņu Vaira

Te, lūk, daži pliki skaitļi bez naudas vienībām, kas atļaus tīri konkrēti un kvantitatīvi novērtēt dažādo aktivitāšu apjomus 8 prezidentūras gadu laikā


pakomentē tos attēlus un faktus, kas publicēti Ruka grāmatā Patiesā VVF. Apgērbusies tur redzama kā īsta duņka Un fakti par sadarbību ar LPSR VDK utt. Valodas likuma divreizēja novilcināšana, Sarunas ar Putinu Alpu kalnu namiņā, kas vēl śodien noslepenotas. Aizskrēja uz namiņu kā prasta prostitūta.

Atbildēt

ja kas

09.12.2017. 11:20

atbildes tiesības (angliski right of reply)
Un activities latviski ir pasākumi

Atbildēt

Pulksteņu Vaira

09.12.2017. 11:18

Te, lūk, daži pliki skaitļi bez naudas vienībām, kas atļaus tīri konkrēti un kvantitatīvi novērtēt dažādo aktivitāšu apjomus 8 prezidentūras gadu laikā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

15

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

FotoŠis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk. Sākot jau no “paldies Gobzemam, ka tika piekauts kurjers”. Jūs jau sevi un savu vājumu izgaismojat, vienlaikus arī manu spēku. Jūs neesat pamanījuši, mani nelabvēļi, ka nekas no Jūsu paustā neķer mani? Tā ir muļķība to nepamanīt. Un, jo tālāk Jūs ejat, jo lielāks apsmiekls par Jums pašiem. Iziesim pa punktiem.
Lasīt visu...

21

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

FotoLatvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija "Imunitāte pret Covid-19". Raidījums radīja plašu rezonansi sabiedrībā, Veselības ministrija un tās pakļautībā esošās iestādes pieprasīja atsaukt raidījumā izskanējušo informāciju, norādot, ka tā "ir ne tikai maldinoša, bet arī zinātniski nepamatota un vienlaikus sabiedrības veselību apdraudoša".
Lasīt visu...

6

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

Foto4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....