Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Edge

09.12.2017. 23:15

»

Tad jau brīnums,

ka Igauniju un Lietuvu uzņēma ES un NATO bez VVF atbalsta. Latvijai kā visai Austrumeiropai jau pēc 1991. gada ASV Čikāgas un Harvarda universitātēs sarakstīti attīstības scenāriji katrai valstij un, ja tāda VDK virsnieka Bojāra čekistes VVF piemeklēšana, lai VVF varētu piedalīties un ziņot par notiekošo...


Diversija bija Ukrainā 2014.g., tāpēc "Krim naš", kaut arī lielvalstis garantēja 1994.g. (Budapeštas memorands) Ukrainas teritoriālo drošību.
Skatieties uz Ukrainu, salīdziniet situāciju, pafantazējiet, jo izvairīties no līdzīga scenārija lielā mērā izdevās pateicoties VVF aktivitātēm.
Visi tie pļāpātāji par "Trojas zirgu" var turpināt pļāpāt, jo Latvijā jau brīvi rīkojas NATO kaujas grupas.

Atbildēt

Edge

09.12.2017. 23:10

»

Tā dir.a VVF

deva uzrāvienu čekas inteliģencei utt. Atdzīvināja staļina garu, ieņemot viņa vietu medijos. Rītā un vakarā Diena un NRA, TV - VVF te un tur un to un šito. Kas to idioti atškir no trakonama pacienta Latvijā? Tikai valodu zināšanas. Viņas vietā ar ES un NATO vajadzēja runāt ar pašcieņu - latviešu valodā...


VVF izpildīja savu vēsturisko misiju (taciņa uz Nāves salu), tāpēc pēc gadiem 100 dzīvi palikušie 10% latvieši ar lūgumrakstu dosies pie "krieviski, angliski vai ķīniski–arābiski runājošas Rīgas domes" (I.Mežs) izlūgt kādu zemes pleķīti VVF piemineklim.
Pašlaik man personīgi nav iebildumu pret VVF uzturēšanas izmaksām vai papildus limuzīniem, apartamentiem, pulksteņiem, kūkām, cepurēm u.c. labumiem.

Atbildēt

Tad jau brīnums,

09.12.2017. 23:09

»

Ivars

Kopš Atmodas Vaira-Vīķe Freiberga ir bijusi vienīgā prezidente, par kuru man nav bijis jākaunas...


ka Igauniju un Lietuvu uzņēma ES un NATO bez VVF atbalsta. Latvijai kā visai Austrumeiropai jau pēc 1991. gada ASV Čikāgas un Harvarda universitātēs sarakstīti attīstības scenāriji katrai valstij un, ja tāda VDK virsnieka Bojāra čekistes VVF piemeklēšana, lai VVF varētu piedalīties un ziņot par notiekošo, nebūtu, LV tāpat būtu uzņemta ES un NATO.

VVF pilnīgi neko nav labu izdarījusi Latvijas un latviešu tautas labā. Joprojām čekas maisi nav atvērti, A. Grūtups Imantu Freibergu uzgāja kā VDK ziņotāju Maskavas VDK arhīvos.

VVF nākšana v p amatā Latvijai bija diversija no Maskavas FSB. Jo Maskavas mērkis bija Latviju pataisīt par Trojas zirgu ES un NATO. Tas arī ir izdevies.

Atbildēt

Edge

09.12.2017. 23:01

»

Ivars

Kopš Atmodas Vaira-Vīķe Freiberga ir bijusi vienīgā prezidente, par kuru man nav bijis jākaunas...


"....kopš 90.gadu sākuma Rietumi ir dzīvojuši pašapmānā, runājot par vēstures beigām, demokrātijas galīgo uzvaru un tamlīdzīgi."
LV portālam: GUNDA REIRE, politoloģe Starptautisko pētījumu centra izpilddirektore.
====================================================
Arī gudrinieks pārskatās. Objektīvi jāizvērtē VVF taciņa, pa kuru bezbailīgi ejot latviešu tauta "izkūst kā pīļu s*ds" (I.Ziedonis):
"2100.gadā pasaulē būs tikai 300 000 latviešu.
... pēc 100 gadiem mūsu mazbērni būs apmēram 10% no Latvijas iedzīvotāju skaita, tāds mazs pulciņš latviešu. Tie tad lūkos no krieviski, angliski vai ķīniski–arābiski runājošas Rīgas domes izlūgt mazu estrādīti Dziesmu svētku sarīkošanai." Vēstures doktors, ANO Starptautiskās migrācijas organizācijas Latvijas biroja vadītājs Ilmārs Mežs.(diena.lv)

Atbildēt

Ivars

09.12.2017. 22:51

Kopš Atmodas Vaira-Vīķe Freiberga ir bijusi vienīgā prezidente, par kuru man nav bijis jākaunas.
Bail iedomāties, ja ES un Nato iestāšanās laikā
mums būtu kāds pavājāks vājonis. Lasot komentārus
var saprast no kuras puses pūš vējš. Paldies par
to, ko esat darījusi Latvijas labā.

Atbildēt

Imantiņš

09.12.2017. 21:45

Augstprātība, alkatība, nekaunība un stulbums Vairai izlien laukā pa visām vīlēm...

Atbildēt

Tā dir.a VVF

09.12.2017. 21:23

»

Edge

Bez VVF atbalsts LV radošais mazākums būtu izlaidis garu Dombrovska "veiksmes stāsta" īstenošanas laikā. Tagad, pateicoties VVF, LV pilsonīši var lasīt G.Repšes, M.Bērziņa, N.Ikstenas u.c. sacerējumus par 20.gadsimta notikumiem. Slava VVF...


deva uzrāvienu čekas inteliģencei utt. Atdzīvināja staļina garu, ieņemot viņa vietu medijos. Rītā un vakarā Diena un NRA, TV - VVF te un tur un to un šito. Kas to idioti atškir no trakonama pacienta Latvijā? Tikai valodu zināšanas. Viņas vietā ar ES un NATO vajadzēja runāt ar pašcieņu - latviešu valodā ar tulku, pašai pārzinot, vai citam viņa vietā mazākais angļu valodu. Saule iedomājās, ka spīd savas spīdēšanas pēc. Visas viņas darbības liek sacīt : Sad movies make me cry!

Atbildēt

urmas

09.12.2017. 21:00

kopā summā sanāk 6800 aktivitātes - baiga sakritība, vai arii VVF melo trakāk par minhauzenu.

52 nedēļa gadā, reiz 5 darba dienas nedēļā, reiz 8 gadi sanāk 2080 dienas prezidentējās

tātad pilnīgi katru dienu sanāk vidēji 3.27 pasākumi

pat filmās supervaroņiem nav tādu superspēju - balsju par VVF minhauzena vietā.

Atbildēt

švamme

09.12.2017. 20:20

»

Čupakabra

Lapsam tekstu aptrūcies? Patīk t vai ne, bet VVF salīdzinājumā ar pelēkajiem "nekādiem "pēctečiem bija spoža. Un kurš muļķis te runā tautas vērdā? "tauta viņu neieredz"? Pašai tautai pajautāji? Vai tikai rejošu pilsoņu bariņam, kas , tikai padod, nories "da jebko


"spoža" - tev, jo laikam esi no to roklaižu pulciņa, kurš starp citu, ir ļoti mazskaitlīgs %, un par to patikšanu vai nē tautai, vari paskatīties uz raksta vērtējuma cipariem. Par to kā patīk tautai, tauta liek tev manīt ar balsojumu, no kura nekas neatkarājas, bet tautas viedoklis tiek pausts, lai tādi, kā tu arī varētu iepazīties, kā domā tie, kas nav tās saules apdullināti.

Atbildēt

V.Līķe fa-ing

09.12.2017. 20:15

Viņa ir tendēta ne tikai uz idiotismu, pareizāk, tā diagnoze ir plašāka. Vai tikai man iekrita, ka viņa runā par sevi trešajā personā, (viņa, prezidente), brīnums, ka nav ar lielo burtu!! Vietām - es vietām viņa... (neesmu psihiatrs). uzcēlusi sevi Olimpā un bauda savu "gaismu".. Un vēl tais sarakstos man uzkrita, ka intervijas mēdekļiem vairākas reizes pārsniedz, teiksim -skolas un/vai pašvaldības tikšanās. Smalki visu pierakstījusi, par savu augošo apetīti noteikti grāmatošanas nav, vai ja ir, tā ir valsts noslēpums.

"Honesty is a very expensive gift. Don’t expect it from cheap people."
— Warren Buffett

Atbildēt

Čupakabra

09.12.2017. 19:52

Lapsam tekstu aptrūcies? Patīk t vai ne, bet VVF salīdzinājumā ar pelēkajiem "nekādiem "pēctečiem bija spoža. Un kurš muļķis te runā tautas vērdā? "tauta viņu neieredz"? Pašai tautai pajautāji? Vai tikai rejošu pilsoņu bariņam, kas , tikai padod, nories "da jebko".

Atbildēt

Tāpēc

09.12.2017. 19:43

Tāpēc jau čekas maisus neatver, ka ļoooti daudz VVF pietuvinātās inteliģences jau no pašiem Atmodas sākumiem ir maisu pašā augšā. Tāpēc arī esam tur, kur esam - pa spundi baroti...

Atbildēt

Zita

09.12.2017. 18:36

»

Gita

Tiešām,kādēļ atkal jāaiztiek šī vecā politiskā grabaža


1999. gada 8. jūlijs > 2007. gada 7. jūlijs

2,39miljoni > 2,2miljoni

Šīs vecās politiskās grabažas iestrādātā Latvijas iedzīvotāju skaita samazināšanas algoritma sākuma skaitļi.

Atbildēt

Edge

09.12.2017. 18:24

Bez VVF atbalsts LV radošais mazākums būtu izlaidis garu Dombrovska "veiksmes stāsta" īstenošanas laikā. Tagad, pateicoties VVF, LV pilsonīši var lasīt G.Repšes, M.Bērziņa, N.Ikstenas u.c. sacerējumus par 20.gadsimta notikumiem. Slava VVF!
"Vīķe-Freiberga: Izsūtījums nedraud, laipni lūdzu, būsim radoši!"
Runa Latvijas Radošo savienību plēnumā Latvijas Nacionālajā teātrī 2009.gada 1.jūnijā (diena.lv)

Atbildēt

paldies par paveikto

09.12.2017. 17:50

nedaudz panaiva, jo augusi ne psrs čūkslī

Atbildēt

VB

09.12.2017. 17:19

Publicēta pirms 5 gadiem?
Patiesība napsūbē, to atkārtojot!

Atbildēt

agents

09.12.2017. 16:52

Eksprezidentes kundze ! Par NATO un EU paldies ! Varetu but iebildes par VDK kartoteku , par valodas likumu par korupcijas apkarosanu un bezcerigo tieksmi atrast kompromisu ar toksisko kremli.

Atbildēt

Lietuvai un Igaunijai

09.12.2017. 16:34

»

Žulis

Starp citu, arī arhitekta darbu nevērtē pēc tā, cik viņš stundas pavadījis pie rasējamā dēļa un cik reizes zīmuļus asinājis...


un Latvijai bija paredzēta iestāšanās ES un NATO, un tas būtu noticis arī bez VVF. Tās viņas pārspīlētās uzstāšanās bija cirks, kas turpinājās arī vēlāk. Viss sākās ar inaugurācijas balli Rundāles pilī. Viņa bija un ir tendēta uz idiotismu, pārspīlējot savu nozīmi visā un visur. Viņas mērkis bija un ir pašlabums. Nneatdošu pulksteni un viss.

Un tās runas - čekists savām zilajām acīm skatījās manī un teica, ka neesmu savervējama. Nu, cik var melot! Lai pakomentē dokumentus un foto no Ruka grāmatas Patiesā VVF.

Atbildēt

Žulis

09.12.2017. 16:04

Starp citu, arī arhitekta darbu nevērtē pēc tā, cik viņš stundas pavadījis pie rasējamā dēļa un cik reizes zīmuļus asinājis.
Kāds ir eksprezidentes darbības sausais atlikums? Latvijas "ievilkšana" Eiropas savienībā ir vērtējama krietni negatīvi,nevis pozitīvi. Un šeit V.V.Freibergai tiešām bija zināmi nopelni, jo viņa, pārkāpjot sava amata ētiku, dienu pirms vēlēšanām aicināja TV visus balsot par iestāšanos ES un solīja gandrīz vai leiputriju. Latvijas iestāšanās NATO nenoliedzami ir vērtējama pozitīvi. Taču eksprezidentes Krievijas virzienā veiktās aktivitātes ir pilnīgi pretējas NATO politikai. Tāpēc viņas nopelni tam, ka Latvija šodien ir NATO dalībvalsts ir visai apšaubāmi. Par eksprezidentes lomu valsts iekšpolitikā vispār nav vērts runāt. Nulle ar mīnus zīmi.

Atbildēt

Jautājums

09.12.2017. 15:55

Vai šo rakstu Freiberga pati publicē pietiek.com, kā standarta atbildi uz iepriekšējo rakstu?

Vai arī tas ir tikai pārpublicējums kā sērijas sastāvdaļa lasītāju atmiņas atsvaidzināšanai, jo savos 80mit viņa diez vai kaut ko tādu publicēs... derēja šīs lietas tomēr skaidrāk atdalīt, un labāk būtu ja PIETIEK paši norādītu ar savu komentāru, lai nav jāmežģī smadzenes.

Atbildēt

jim

09.12.2017. 15:30

»

nu nē

Tas, ko tagad runā Vaira, nav no vecuma, bet no iedzimtas augstprātības, lielmanības


Vakardienas tante vecumaa velk ara sen noputejusas lietas un klape veco pizhiku, butu labak kko aktualaku pastastijusi! :-) :-)

Atbildēt

Jautājums pietiek.com un L.Lapsam

09.12.2017. 14:27

Kas jums liek visas šīs drazas par cienījamu cilvēku un lieliskāko pēckara laika Latvijas Valsts prazidenti replicēt, jo tās tiešām ir nebūtiskas drazas, salīdzinot ar tām nejēdzībām, kas patiesībā notiek valstī un pie kura šūpuļa sardzē joprojām stāv trīs pašpasludinātie ķeizari un viņu cieti iedibinātā vasaļsistēma?

Atbildēt

Eduards Lunis

09.12.2017. 14:12

---Vairai un pārējiem varturiem...
Kur cinismam draumīgam saknes jums rodas...!?
Vai nav bailes no Tautas, no TAISNĪGĀ SODA!?
Pat zvēri par savējiem rūpējas vairāk...
Kas esat jūs -sakiet, bez vairīšanās!?
Kā varat jūs CILVĒKIEM sakatīties acīs!
Ko nākamās paaudzes par jums sacīs?
ar raizēm un asarām jūsu ,,darbs ,, slacīts...
to visa Latvija par jums sacīs...!
Un tā ir ,,čekas meitenes ,,komanda un tie ir ,,sarkanās partijas,, bossi,
kuri nebeidz un nebeidz mūs un Latviju plosīt!
Kas jūs apturēs , nopels un sodīs!?
Vai tikai radītājs visu to darīs...!?

Atbildēt

nu nē

09.12.2017. 13:42

»

jim

Njaaa vecums pamazaam visiem atnjem veselo sapratu,palaga vestijums drosi uz naglas karinams, vnk tuksa lerkstesana


Tas, ko tagad runā Vaira, nav no vecuma, bet no iedzimtas augstprātības, lielmanības..

Atbildēt

Vaira, diemžēl

09.12.2017. 13:41

Vaira, diemžēl:
(1) joprojām izskan augstprātības notis, kas nevietā;
(2) raksts necik nepārliecina par aktivitātēm Latvijas tautas labā, lai novērstu nabadzību un pazemošanu no varas puses;
(3) neko neesi pateikusi par Dzintra Kolāta jautājumu pēdējā prezidentūras intervijā TV1: kā tas iznāk, ka jūs 8 gadu laikā neesiet bijusi ne reizi pie tautas?"- no jautājuma atstāsta.
Un kāda sekoja atbilde? - tā nav jūsu darīšana, kur un kad būt prezidentam - tā aptuveni. Vai tā nav bravurība, augstprātība?

(4) bvai tā nav augstprātība 2004,gadā Rīgas balsī uz jautājumu kompensēt denacionalizēto māju īrniekiem dzīvokli, atbildējāt apmēram tā: "jūs izmantojāt dzīvot namīpašnieku mājās 50 gadus bez īres maksas un nemaksājiet viņiem īres maksu, tādēl viņi nav pelnījuši kompensācijas"- vai tml. Nu ko, uz Kanādu, Torontu vai ar VDK
starpniecību tev vajadzēja sūtīt īres maksu?

(5) Labi neatceros par izteikumu, ka "padomju tauta Latvijā tka turēta mucā, pa spundi barota", lasi: neko nesaprot, laikam - no rietumu vērtībām vai tml.

(6) Vaira, vai kaut reizi painteresējies, kas notika ar tiem desmitiem tūkstošu ģimeņu, kurus tavā prezidentūras laikā izlika no dzīvokļiem UZ VISāM ČETRĀM PUSŖM - uz ielas, mantas, iedzīvi sagrūda kā bezvērtīgu kaut kur, ko vairs neatrada - cik no viņiem pakārās, cik nosala vai nomira pie miskastēm, aizbēga no valsts.

(7) Vaira, vai "lopu vagoni nebija labāki", kad okupanti izveda uz |sibīriju, pa ceļa deva dienā 100 gramu maizes un ūdeni, bet šeit savējie izmeta kā suņus uz ielas bez satura?

To tu neredzēji un nedzirdēji, kad tev rakstīaj sūdzības tūkstošiem!

(8) Mūsprāt, tavas prezidentūras laikā Latvija cieta milzīgus dzīvā resursa zaudējumus, ko nesen apraksta pat Otto Ozols, ka upuri ir lielāki kā kara laikā. To tu neredzēji un nedzirdēji savas " spīdošās" pprezidentūras laikā?

Turpināt uzskaitījumu, kā interesēs tu darbojies kā prezidente, proti, ka tu atzini tikai mantīgo šķiru, "padomju latvijaā dzīvojušā tauta" tev bija tādi muļķi un neprašas, suņi?!?

Atbildēt

jim

09.12.2017. 13:39

Njaaa vecums pamazaam visiem atnjem veselo sapratu,palaga vestijums drosi uz naglas karinams, vnk tuksa lerkstesana! :-)

Atbildēt

fui

09.12.2017. 13:15

Liela pati sevi, bet rezultats uz rokas redzams - apala nulle. Ja taa nebutu, tad cilveki nebrauktu prom no Latvijas. Tada beztiesiba un negodigums, kas valda Latvijaa nav pratam aptverama, bet sitaa tik liela sevi!

Atbildēt

derdz

09.12.2017. 13:14

Bet VVF apzinās ka ES un NATO prasīja sakārtot LV valsts iekšējās lietas .. iespējams pēc Rietumu ieteikumiem ... lai tiktu pieņemti ES un NATO mēs esam panākuši to ko redzat un dzirdat, tauta izbrauc, mazas algas, lielas cenas, korumpētība, utt., u.c. .

Atbildēt

vēja māte

09.12.2017. 12:24

Vīķes iekšpolitiskās "aktivitātes" ir tāds pats profanācijas paraugs kā Vīķes vēja pētījumi Liepājā par n-tajiem tūkstošiem latu. Ja arī kaut ko var uzskaitīt no iekšpolitikas, tad tas ir Jūrmalas zemes izkrāpšanas afēra, Latvijas zemes atdošana Krievijai (Abrene), pulksteņa zādzība (un ne jau tikai pulksteņa vien), leģionāru piemiņas pasākumu noliegšana, valsts kancelejas kases izlaupīšana, kapuvietas izkrāpšana, melošanas un augstpŗātīgas izturēšanās paraugdemonstrējumi ikdienā. Čekas aktivitātes gan varēja plašāk aprakstīt...

Atbildēt

Edge

09.12.2017. 12:21

»

Pulksteņu Vaira

Te, lūk, daži pliki skaitļi bez naudas vienībām, kas atļaus tīri konkrēti un kvantitatīvi novērtēt dažādo aktivitāšu apjomus 8 prezidentūras gadu laikā


"Ja šie skaitļi par bijušās prezidentes aktivitātēm kādam šķiet nulles vērti, tad laipni lūdzu, parādīt man tos skaitļus, kas tos pārsniegtu, no jebkura perioda Latvijas vēsturē. Ar nepacietību gaidu tos ieraudzīt."
====================================================
Publicējiet visu 4.maija prezidentu "plikos skaitļus", tad varēs salīdzinājumā objektīvāk izvērtēt!

Atbildēt

Edge

09.12.2017. 12:18

Ja VVF būtu visas tautas ievēlēta prezidente, ar prezidentālas republikas pilnvarām (kā Lukašenko), tad gan "spalvas putētu"). Tagad tikai bargas runas iespējamas, tāpēc VVF kritizēšana nav objektīva, drīzāk demagoģiska.
Noder atcerēties pēdējo VVF runu Saeimā, noder pozitīvo pieminēt:
"Prezidente asi kritizē tiesu sistēmu."
Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga otrdien[21.05.2002.], tiekoties ar Saeimas Aizsardzības un iekšlietu komisijas pārstāvjiem, kā arī vairāku tiesībsargājošo iestāžu vadītājiem, visasāko kritiku veltīja Latvijas tiesu sistēmai un tās neadekvātajiem sodiem, kas "neatbilst cilvēku izpratnei par taisnīgu tiesu".
TvNet.lv, 2002. Tuesday 21. May

Atbildēt

Kad

09.12.2017. 12:17

beidzot publicēs cik kopsummā Latvijas nodokļu maksātājiem izmaksā visa šī bezjēdzīgā prezidentu un eksprezidentu institūcija, cik simti vai bvarbūt jau kāds miljards EUR tur ir notriekts?

Atbildēt

Lai tak tā muļke VVF

09.12.2017. 11:47

»

Pulksteņu Vaira

Te, lūk, daži pliki skaitļi bez naudas vienībām, kas atļaus tīri konkrēti un kvantitatīvi novērtēt dažādo aktivitāšu apjomus 8 prezidentūras gadu laikā


pakomentē tos attēlus un faktus, kas publicēti Ruka grāmatā Patiesā VVF. Apgērbusies tur redzama kā īsta duņka Un fakti par sadarbību ar LPSR VDK utt. Valodas likuma divreizēja novilcināšana, Sarunas ar Putinu Alpu kalnu namiņā, kas vēl śodien noslepenotas. Aizskrēja uz namiņu kā prasta prostitūta.

Atbildēt

ja kas

09.12.2017. 11:20

atbildes tiesības (angliski right of reply)
Un activities latviski ir pasākumi

Atbildēt

Pulksteņu Vaira

09.12.2017. 11:18

Te, lūk, daži pliki skaitļi bez naudas vienībām, kas atļaus tīri konkrēti un kvantitatīvi novērtēt dažādo aktivitāšu apjomus 8 prezidentūras gadu laikā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

12

Mieru, tikai mieru

FotoŠie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik masīva infoterora un valsts terora apstākļos. Piemēram, izrādās (un tas pat netiek vairs slēpts), ka "brīvprātīgi" pieejamās vakcīnas ir ekperimentālas, attiecīgi - vakcinējamie cilvēki piedalās klīniskā eksperimentā. Bez samaksas. Ar risku savai veselībai vai dzīvībai. Pat oficiālajos medijos ir "pasprukusi" šī informācija.
Lasīt visu...

21

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

FotoTā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties pat mēģinājumos uzsākt piespiedu vakcināciju modernizēta totalitārisma stilā, īsumā jānorāda galvenie iemesli, kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19, jo īpaši ar jaunā tipa mRNA vakcīnām.
Lasīt visu...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...