Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ķekavnieks

29.06.2020. 14:58

Gati, kur tu biji, kad Ķekavas mikriņos policajs Bomiņš terorizēja ar kontrolēm, vai pasažieriem ir uzvilkti Vinkeles nomorģņiks.

Atbildēt

Patiesība

28.06.2020. 17:39

Gatis Līcis ir skaistdirsis un diezgan talantīgs skaistdirsis. Šis viss ir kartējais viņa PR rakstiņš- gatavojas nākamajām vēlēšanam, viņš taču Ķekavas domes deputāts. Tas ari visu izsaka- raujās arī pie siltas pilnas siles. Melīgs, pretīgs manipulators. Pats taisa fiktivas firmeles, kuras ar lieliem nodokļu parādiem pārdod krieviem pec tam. Šādi noliec galvu specialistu priekšā- nemaksājot nodokļus. Nespējīgs kādu cienīt un kur nu vēl noliekt galvu kāda priekšā. Lūk, piemērs, līdz mielēm lamā ZZS, bet pats tikmēr vālē ZZS piāristi Daci Kārkliņu. Vai nav ciniski?

Atbildēt

NEZINU, KAS TOS IEVĒL

28.06.2020. 08:39

»

tyuj

vajag nolikt sveciti par tiem kropliem lai atrak iet bojaa


pašnāvnieki vai vienas dienas peļņas tīkotāji, drīz jau mēs arī bučosim kājas sliņķiem nekauņām noziedzniekiem ( cietumniekiem sadod invaliditātes), cik slimam jābūt, lai NEKO nevarētu darīt, lai sēž un šuj ķīniešu vietā
vispār jau tā ir cīņa pret civilizāciju-aizstāvēt pabiras, dalīt tiem diplomus, bet, ja krievijas čeka maksā profesoriem??????????????.......kāpēc auns uzrādīt ienākumu avotus..........????????????????

Atbildēt

tyuj

27.06.2020. 16:12

vajag nolikt sveciti par tiem kropliem lai atrak iet bojaa.

Atbildēt

Hmm

27.06.2020. 11:02

Parastajā sarunu valodā par liberālismu sauc iecietīgu, miermīlīgu attieksmi pret kādu negatīvu parādību, kāda, piemēram, ir sabiedrības nenopietnā attieksme pret 4. maija valsts korporācijas palielināto kopējo sabiedrības un valsts ārējo parādu, vai vienaldzība pret VP E. Levita apzināto likuma par mediķu algu palielināšanu neievērošanu.

Atbildēt

Nekādas vēlēšanas

27.06.2020. 05:37

»

boikots jebkadam velesanam asv kolonija

boikots jebkadam ,,velesanam,, asv nato karaspeka klatbutnes apstaklos


Kremļa čekistu kotrolētā Latvijā!

Atbildēt

Liberāldemokrātijas perversija

26.06.2020. 23:29

Saeimā iesniegta kolektīva iniciatīva "Viendzimuma partneru reģistrēšana". To sabiedrības iniciatīvu platformā "Mana balss" patlaban parakstījuši 10 537 cilvēki.

Atbildēt

boikots jebkadam velesanam asv kolonija

26.06.2020. 22:51

»

Kāds

Gatim ar savām problēmām būtu vēlams tikt galā, tad būtu jēga no šādiem izvirdumiem, jo risinājumu nesaredz


boikots jebkadam ,,velesanam,, asv nato karaspeka klatbutnes apstaklos.

Atbildēt

Kāds

26.06.2020. 22:48

Gatim ar savām problēmām būtu vēlams tikt galā, tad būtu jēga no šādiem izvirdumiem, jo risinājumu nesaredz...

Atbildēt

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

26.06.2020. 22:44

»

Augsta līmeņa nejēga

Lūdzu paskaidrojiet man , kā lai ievēl pareizo bandu, pareizo kliķi. Gribu to labāko mūsu valstij! Par ko būtu jābalso? Esmu neziņā !Kuri ir tie pareizie


Skaidroju. Demokrātija neaprobežojas ar iešanu uz vēlēšanām divas reizes četros gados. Demokrātija ir arī dzeltenās vestes Francijā un par BLM kustība ASV un citur. Audz, latvieti, savā drosmē!

Atbildēt

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

26.06.2020. 22:40

»

Landlady Lata

Diemžēl latvieši ir diezgan panaiva tautiņa, tai nav savas gudras inteliģences, tautas viedajo. Tām vecajām pensionārēm deputāts var 4 gadus kakāt uz galvas, pēdējā priekšvēlēšanu dienā smīkņājot apsolīt p[ensijas pielikumu vai kaut ko par brīvu, un vecās muļķes atkal un atkal neslinkodamas steberē ...


Ne tikai. Latvieši ātri kļūst apbrīnojami agresīvi pret tiem, kuri mēģina viņiem atvērt acis uz notiekošo un piedāvāt no meinstrīma mediju piedāvātās atšķirīgu informāciju.

Atbildēt

Valdošie nepazīst latviešus

26.06.2020. 22:20

Un pieļauj to pašu 40.gada kļūdu.Latvieši ir klusi, verdziski un iebiedēti.Par viņiem var ņirgāties ilgi un nesodīti.Kariņa un Viņķeles banda jūtas lieliski, atskaitas PVO un banksteru struktūrām par sekmīgu eksperimenta gaitu.Zog.Plāno noliet finansu korporocijām mūsu aktīvus.Tikai viņi ir aizmirsuši vienu- tikko sāks ost pēc pulvera un vējš papūtīs no citas puses, viņus kārs kokos un naglos ar collīgām naglām pie Jūrmalas māju durvīm, gluži kā 1919.gadā.Tautas snaudošais naids ir sasniedzis megatonnas plutonija jaudu un reti kurš paliks malā, ja būs iespēja pielikt roku.

Atbildēt

Ekonomikas tūrisma ministrs

26.06.2020. 21:05

KPV LV ministru puiši ir drusku stulbi un jokaini, bet tas mums netraucē ņemties pa vēļētāju kabatām.

Atbildēt

!

26.06.2020. 20:31

»

zanei-sarkanai

un latviešu sarkanie streļķi apkārt


trocka-sorosa,latviesu tautas nodeveju sekta joprojam dziva,pateicoties mulku atbalstam ,kas par to balso.

Atbildēt

Un secinājumā -

26.06.2020. 19:29

»

Aha!

Liberālisms ir globālās finansu korporokrātijas pārvaldes forma pār valstīm, kurām sniedz naudas aizdevumus...


liberālisms kā tāds bez valsts, kura to uztur ar savu parādu globālās finansu korporokrātijas pārvaldes formā, nav vērtība, bet vērtība ir liberāldemokrātija, demokrātiju izmantojot valsts pārvaldes formā pret valsts parādu globālajai finansu korporokrātijai.

Atbildēt

Aha!

26.06.2020. 19:24

»

Aizvien tuvāk patiesībai

Demokrātijas Latvijā nav, ir globālās finansu korporokrātijas pārvaldes forma - liberālisms. Ījābs, Eiroparlamenta deputāts, ir starptautiskas politiskas kustības no ASV - liberāldemokrātu sadarbības partneris. Hibrīds - liberāldemokrātisms


Liberālisms ir globālās finansu korporokrātijas pārvaldes forma pār valstīm, kurām sniedz naudas aizdevumus.

Indivīda pašnepietiekamība publiskajā sfērā, nespēja eksistēt dabīgajā stāvoklī (neatkarīgi no šī stāvokļa interpretācijas dažādās tradīcijās), rada nepieciešamību pēc valsts. Savukārt liberāļu konstitucionālisms ir valsts institucionālais ietvars, kas radīts liberāļu postulēto vērtību nodrošināšanai. Tam piemīt tikai instrumentāls raksturs un pats par sevi tas nav vērtība.

Atbildēt

Aizvien tuvāk patiesībai

26.06.2020. 18:58

»

Deokupācija

Lietot vajadzētu precīzākus apzīmējumus, lai var saprast kas ir kurš. Tā nav visa ASV, bet Amerikas teritorijā dzīvojošie cionisti, tie nav krievi, bet PSRS okupācijas periodā iepludinātie kolonisti. Tā nav padomju nomenklatūra, bet okupācijas režīmam kalpojošie kolaboracionisti. Tā nav Krievijas politika...


Demokrātijas Latvijā nav, ir globālās finansu korporokrātijas pārvaldes forma - liberālisms. Ījābs, Eiroparlamenta deputāts, ir starptautiskas politiskas kustības no ASV - liberāldemokrātu sadarbības partneris. Hibrīds - liberāldemokrātisms.

Atbildēt

Deokupācija

26.06.2020. 18:24

Lietot vajadzētu precīzākus apzīmējumus, lai var saprast kas ir kurš. Tā nav visa ASV, bet Amerikas teritorijā dzīvojošie cionisti, tie nav krievi, bet PSRS okupācijas periodā iepludinātie kolonisti. Tā nav padomju nomenklatūra, bet okupācijas režīmam kalpojošie kolaboracionisti. Tā nav Krievijas politika, bet Krievijā varu sagrābušo bandītu un čekistu politika. Tie nav latvieši, bet latviskumu piesavinājušies un zem latviskiem uzvārdiem paslēpušies kangari ..... varētu vēl turpināt ilgi.

Atbildēt

ha-ha

26.06.2020. 17:47

»

Justus

Nav jāliec galva latviskā tupisma priekšā! Savādāk to nosaukt nevar. Zēniem uz bildes aizcietējuma nav, viss liekais ir uz tautas galvas


Tie zēni uz bildes ir profesionāli ietekmes aģenti,krievu okupācijā sagatavoti un tagadējo draugu pāratestēti ar tiesībām bez sekām vārīt ziepes.Banku izlaupīšana,valsts iedzīvotāju masveida apzagšanas ar oikiem,jūdu apdāvināšanas projekti un daudzi citi legāli valsts izlaupīšanas projekti,kuri kā no pārpilnības raga birst no šo komjaunātnes līderu bandas smadzeņu centriem.Arī koncertzāles afērā nāk no turienes.

Atbildēt

zanei-sarkanai

26.06.2020. 17:21

»

zane

Žīds Ļeņins vidū


un latviešu sarkanie streļķi apkārt

Atbildēt

fakts

26.06.2020. 15:31

»

nu

psrs zagļi ievēl savējos, savējos netiesā


Lielākais PSRS zaglis un kurators bija cionists Armands Hammers.

Atbildēt

nu

26.06.2020. 14:50

psrs zagļi ievēl savējos, savējos netiesā..............

Atbildēt

NATO

26.06.2020. 13:05

»

saimnieki pasi sava zeme,blakus asv vestniecibai

aizliedziet asv iejaukties Latvijas ieksejas lietas,preteja gadijuma boikots jebkadam velesanam nato okupacijas karaspeka klatbutne


ir glofālās finansu korporokrātijas sargsuns. Krievija pilna ar NATO aģentiem un kontrolē situāciju.

Stratēģsiskais plāns “Anakonda” ir savilkt ilpu ap Krievijas robežām un nožņaugt Krieviju, sadalot zemes. Ķīna tikai izliekas par Krievijas draugu. Drīz Krievija būs digitalizēta ar 5G tīkliem unkontrolēta pret tautas sacelšanos. Krievija samaksās par padaules krīzi, iznīcinot krievu tautu kā lieku patērētāju.

Atbildēt

Beidz murgot!

26.06.2020. 13:00

»

jaajaa

...tad Tev vajag 51 balsi Saeimā...tā notika Polijā, vecā kliķe aiziet uz miskasti(spirinās gan vēl)...pagaidām mēs vēl esam valsts


Izlasi visus 8. pankus un saliec kopā.

Esi bidla? Krieviju sagaida tas pats.

Latviešu tauta var izdzīvot nevakcinējoties un organizējot savu neatkarīgu ordeni.

Atbildēt

Šis te ir par “suverenitātes atjaunošanu” ir liet ūdeni

26.06.2020. 12:56

»

saimnieki pasi sava zeme,blakus asv vestniecibai

aizliedziet asv iejaukties Latvijas ieksejas lietas,preteja gadijuma boikots jebkadam velesanam nato okupacijas karaspeka klatbutne


uz Krievijas impēriskajām dzirnavā.
Tautainav izvēles, tauta neizvēlas neko. Tauta ir zāle, ko vajadzības gadījumā pļauj, vai ļauj tai augt. Tagad ir pļaujas laiks.

Redzot, cik daudz idiotu ir Saeimā, Saeimas prezidijā, SAB, VDD un parazītu partokrātijā, saskatu, ka isi ātrāk jā akcinē uz labākiem medību laukiem.

Atlanti iztaisno plecus.Arī ASV miljoni N un B ir lieki. Labākie LV vergi vergo UK un Vācijā. Svarīgi ir nevakcinēties. Bet noformēt “papīrus” korupcijas veidā, ka esi vakcinēts. Galvenais ir panākt, lai saprātīgie latvieši nevakcinējas, bet bidlas jāvakcinē uz labākiem medību laukiem. Tas būs pavisam drīz. Ja atrodas muļķi, kas uzticas valstij, lai vakcinējas.

Atbildēt

varas klikei boikots

26.06.2020. 11:00

kamer neatcelsiet skaidras naudas aizliegumus un asv sankcijas ,,brivas latvijas ,, bankam prieks manis nekadas ,,velesanas,, latvija neeksiste !

Atbildēt

Labāk pievērs uzmanību pareģojumiem

26.06.2020. 10:56

»

jaajaa

...un kurās vēlēšanās piedalīties ir "jēdzīgi"?...savāc domubiedrus, uzraksti programmu, pierādi, ka esi tā vērts, lai par tevi balsotu...es arī kļūstu zils no dusmām, kad kārtējo reizi uzvar "vienotība ap budžeta portfelīti", bet tā ir demokrātija, jāpakļaujas vairākumam...bet jābalso noteikti...


8. un 9. punktā un plāno, lai tevi nevakcinē reāli, bet “papīros” lai parādss, ka esi vakcinēts pret C19.

E. Levits, K. Kariņš, U. Dumpis, I. Viņķele maskas pret C19 nenēsā, E. Levits pat publiski sarokojās ar mediķiem maskās. Ja tev ir pietiekami daudz saprāta, uzdod sev jautājumu, kāpēc viņi nebaidās, bet baida citus.

Atbildēt

Vai nav saprotams, ka piedalīties ir bezjēdzīgi?

26.06.2020. 10:51

»

jaajaa

...un kurās vēlēšanās piedalīties ir "jēdzīgi"?...savāc domubiedrus, uzraksti programmu, pierādi, ka esi tā vērts, lai par tevi balsotu...es arī kļūstu zils no dusmām, kad kārtējo reizi uzvar "vienotība ap budžeta portfelīti", bet tā ir demokrātija, jāpakļaujas vairākumam...bet jābalso noteikti...


Bezjēdzīgi ir dibināt partiju un mēģināt piedalīties ar savu programu. Latvijas 4. maija valsts korporācijas noslēgtie līgumi ar globālo finansu korporokrātiju, kas palielinājuši LV kases parādu līdz 15 miljardiem €, (aptuveni), paliktu spēkā un tajos ir slepeni tautai nosacījumi. Ja arī manai politiskajai kustībai izdotos nonākt Saeimā, pat gūt pielaidi visiem valsts noslēpumiem, līgumu saturs nav grozāms. Mana partija būtu pakļauta šīm slepeno aizdevumu nosacījumu prasībām, pārvēršot partiju par esošās 4. maija valsts korporācijas sastāvdaļu un nekas nemainītos. Būtu jauni vergi politiskajā līmenī.

Tas r tikpat stulbi, kā daudzi iedomājas - galvenais ir uztaisīt uzņēmumu un peļņa garantēta.

Atbildēt

jaajaa

26.06.2020. 10:39

»

Augsta līmeņa nejēga

Lūdzu paskaidrojiet man , kā lai ievēl pareizo bandu, pareizo kliķi. Gribu to labāko mūsu valstij! Par ko būtu jābalso? Esmu neziņā !Kuri ir tie pareizie


...:D...uzmet kapeiku...es tā daru...atsviežu malā tos, kurus uzskatu par lielākajiem mūdžiem, un uzmetu gaisā monētu...:)

Atbildēt

jaajaa

26.06.2020. 10:36

»

Saeimas vēlēšanās piedalīties ir bezjēdzīgi

1. piedaloties tu atbalsti šo pretlatvisko režīmu...


...un kurās vēlēšanās piedalīties ir "jēdzīgi"?...savāc domubiedrus, uzraksti programmu, pierādi, ka esi tā vērts, lai par tevi balsotu...es arī kļūstu zils no dusmām, kad kārtējo reizi uzvar "vienotība ap budžeta portfelīti", bet tā ir demokrātija, jāpakļaujas vairākumam...bet jābalso noteikti !...:)

Atbildēt

jaajaa

26.06.2020. 10:20

»

Landlady Lata

Diemžēl latvieši ir diezgan panaiva tautiņa, tai nav savas gudras inteliģences, tautas viedajo. Tām vecajām pensionārēm deputāts var 4 gadus kakāt uz galvas, pēdējā priekšvēlēšanu dienā smīkņājot apsolīt p[ensijas pielikumu vai kaut ko par brīvu, un vecās muļķes atkal un atkal neslinkodamas steberē ...


...:D...baigi vietā...OIK var atcelt vienā dienā ar vienu balsojumu Saeimā...un pēc būtības, saskaņā ar Saeimas 10.01.2019. lēmumu, tam jau bija jābūt izdarītam līdz 2019.g. 1.aprīlim...tā ka visu samaksāto OIK no šī datuma katrs var prasīt atpakaļ...par tiesisko paļāvību to sauc...:)

Atbildēt

Saeimas vēlēšanās piedalīties ir bezjēdzīgi

26.06.2020. 10:19

»

Augsta līmeņa nejēga

Lūdzu paskaidrojiet man , kā lai ievēl pareizo bandu, pareizo kliķi. Gribu to labāko mūsu valstij! Par ko būtu jābalso? Esmu neziņā !Kuri ir tie pareizie


1. piedaloties tu atbalsti šo pretlatvisko režīmu,
2. tagad oficiāli 14. Saeimai balsis skaitīs saskaņā ar valsts noslēpumu, CVK vad. dota pielaide un prasības neizpaust patiesos rezultātus, ja ikviens internetā varētu pēc vēlēšanām atrast sarakstā savu balsi, vēlēšanas būtu ticamas. Tā nav.
4. Ja vēlētāji ignorēs vēlēšanas, pieņems likumu par obligātu piedalīšanos.
5. Satversme un likumi nestrādā. To pierādīja pat E. Levits, ignorējot likumu.
6. Latvijas 4. maija valsts korporācija apkalpo valsti globālās finansu korporokrātijas - kas aizdod naudu Latvijai, interesēs.
7. Lai turpinātu samazināt planētas iedzīvotāju skaitu, globālā finansu korporokrātija izplata C19 ar plāniem nekorolētām vakcīnām vakcinēt visas planētas iedzīvotājus.
8. ASV valdība iedzīvotāju skaita mazināšanas nolūkos iegādājusies miljoniem plastmasas zārku un izrakti betona masu kapi pēc vakcinācijas pret C19 seku likvidēšanai.
9. Haoss ASV ir mākslīgi radīts, lai viegli būtu “laimīgos un brīvos nēģerus viņu interesēs” vakcinēt un atbrīvoties no viņiem varas vakumā.
10. Latvijas 4. maija valsts korporācija ir iesaistīta arī Latvijas iedzīvotāju vakcinācijas projektā, lai samazinātu iedzīvotāju skaitu uz pusi līdz 2025. gadam.

Atbildēt

zane

26.06.2020. 07:45

Žīds Ļeņins vidū

Atbildēt

Juse

26.06.2020. 01:12

»

Prettautiskais režīms guvis sagrāvi

Šodien valdošā banda ir guvusi lielo sagrāvi Satversmes tiesā par GMI apmēru. Nevis jānoliec galvas, bet simtiem tūkstošu pilsoņu vajadzētu iziet galvaspilsētas ielās un pieprasīt pie Ministru Kabineta viņiem to, kas likumīgi pienākās


Un Jūs būtu tas kas aizietu vai tikai izteikos komentāros
Ko ievēlējām tie tagad liek uz tautai uz galvas, jo kamēr nav notiesāts nav vainīgs, un arī notiesājoš spriedums nav šķērslus vadīt komisijas
Diemžēl

Atbildēt

+

26.06.2020. 00:26

»

Ralfs

Kopš 2014.g trūcīgajiem un maznodrošinātajiem OIK nav jāmaksā. Džekam sajuka pātari


OIK nav jamaksa ari tiem ,kuri izbegusi no veiksmes stasta pa gaisu,pa juru un pa sauszemi !

Atbildēt

Ralfs

26.06.2020. 00:08

Kopš 2014.g trūcīgajiem un maznodrošinātajiem OIK nav jāmaksā. Džekam sajuka pātari

Atbildēt

ūja ūja

26.06.2020. 00:02

Ko nu cepās! Gan jau pēc daža gadiņa lētticīgie atkal nobalsos un uz rokām saeimā ienesīs šitos pašus olgalvjus, varu saderēt!

Atbildēt

Augsta līmeņa nejēga

25.06.2020. 23:49

Lūdzu paskaidrojiet man , kā lai ievēl pareizo bandu, pareizo kliķi. Gribu to labāko mūsu valstij! Par ko būtu jābalso? Esmu neziņā !Kuri ir tie pareizie?

Atbildēt

ne(ie)lien seskulapsai zem astes, defektīvais,

25.06.2020. 23:28

»

Nelien, debilais,

te ar savām huiņām


ar savām gen.ētiski izdzimuša idiota "gudrībām"! :):):)

Ir sacīts: "Nesakiet, kas man ir (vai nav) jādara, kāds es esmu (vai neesmu) u.t.t., un - es neteikšu (t.i. "nepasūtīšu"), kur jums jāiet!" ;)

Atbildēt

Nelien, debilais,

25.06.2020. 23:24

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

...


te ar savām huiņām!

Atbildēt

fakts

25.06.2020. 23:06

»

Ojārs

Latvijā, atšķirībā no Zviedrijas, bija pilnībā slēgta aviosatiksme. Starp citu arī no Helsinkiem bija vairāk nekā 10 starptautiskie avio reisi dienā. Pat no Tallinas katru dienu divi...


Latvijā bija slēgti tikai starptautiskie pasažieru pārvadājumi, pat īpaši uzsverot, ka tas neattiecas uz kravu pārvadājumiem

Ministru kabineta rīkojums Nr. 103
Rīgā 2020. gada 12. martā (prot. Nr. 11 1. §)
Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu

4.16. ar 2020. gada 17. martu atcelt starptautiskos pasažieru pārvadājumus caur lidostām, ostām, ar autobusiem un dzelzceļa transportu, izņemot pasažieru pārvadājumus ar valsts gaisa kuģiem un militāro transportu. Satiksmes ministram atļaut izdarīt izņēmumus attiecībā uz starptautisko pasažieru pārvadājumu izpildi. Satiksmes ministrs pieņem lēmumu pēc attiecīga pieprasījuma saņemšanas;

(MK 14.03.2020. rīkojuma Nr. 105 redakcijā)

4.17. ar 2020. gada 17. martu aizliegt personu un transportlīdzekļu pārvietošanos caur lidostu, ostu, dzelzceļa un autoceļu Eiropas Savienības ārējās robežas robežšķērsošanas vietām, kā arī robežšķērsošanas vietās, kas paredzētas vietējai pierobežas satiksmei, izņemot kravu pārvadājumus. Iekšlietu ministram un ārlietu ministram atļaut izdarīt izņēmumus attiecībā uz personu un transportlīdzekļu pārvietošanos;

(MK 14.03.2020. rīkojuma Nr. 105 redakcijā)

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

25.06.2020. 23:05

»

Spoks

Tā arī nesaprotu, kāpēc jānoliec galva kaut kādu panaivu, lai neteiktu dumju latviešu priekšā, kuri ir ar mieru, ka viņus apzog pašu ievēlēti deputāti un viņu izveidota valdība ar OIK, aplokšņu algām, dārgākajiem medicīnas pakalpojumiem visā ES un visaugstāko priekšlaicīgu mirstības līmeni visā ES no...


...
"Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spēku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"."

-----------

Mediju ziņa (02.2015.): "Tas, ko drīkst nosacīti saukt par tautas pārvaldīšanas tehnoloģiju, sastāv no divām daļām. Viena daļa ir politkorekta, bet otra daļa ir nepolitkorekta. Vara tautas pārvaldīšanā var izmantot gan morāli atbalstāmu un sociāli cienījamu tehnoloģiju, gan amorāli antihumānu un sociāli necienīgu tehnoloģiju. Turklāt sociāli cienījamo tehnoloģiju neviens neslēpj no tautas un atklāti informē sabiedrību par šīs tehnoloģijas pielietošanu, bet sociāli necienīgo tehnoloģiju cenšas slēpt no tautas un par tās pielietošanu atklāti neinformē sabiedrību." ... ( apt.cit.vied.aut. - zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija "Tautas pārvaldīšanas nepolitkorektās receptes" )
-------

'MOTO':
"Nelidot augstāk par vistu kūts laktu,
vismīļāki domāt par dējamo kaktu!..."
/ Vilis Plūdonis, iz poēmas "Uz saulaino tāli" /
-------

"Latv(ĀŅ)u LUMPEŅU "morālētisko pamatvērtību" Kodekss."
( "latv(ĀN)ijas SILES valsts titulnācijas" 'status quo', fragmentāri )
( aktuālais prātuļojums - iz "O.M.© arChīva" )

Pasaules Tautām, kam Valstis IR savas,
"Globālā kontekstā" pārsvara NAV(a) ~
Vairumam atliek vien sapņot un cerēt,
Normālai Valstij par Nāciju derēt...
...
Valsti, kas dzimusi Brīvības cīņās,
Varas un SISTĒMAS zombiji mīņā,
Sū#os pie SILES, ko ķēza jau gadiem,
Cūklopu varza ar "draugiem un radiem".

"Nācijas līderi" LUMPEŅU baru,
Spiež "valsti mīlēt" un "respektēt varu"
(TĀDU, kas vājprāta murgos vien rādās),
"Cērpot kā aunus" - pirms "noģērē ādas":

"NOZOMBĒT "nāciju" - problēma maza!
"Latv(ĀŅ)u LUMPEŅU Kodeksā" drazas,
Sabāzts pa pilnam, no vāka līdz vākam ~
"Primāros" fragmentus "sprediķot" mākam:

"Kodeksa" tēzes kā "mantru" būs zināt!!!
(Tāpēc - tās dienišķi vērts "atsvaidzināt",
Latv(ĀŅ)u LUMPEŅIEM, veciem un jauniem,
"Klusajiem mī#ējiem" & "cērpamiem auniem"):

"Nācijai" - paklausīt VISAM, ko saka!!!
('biedri' no "priekšstāvju" sugas, kam fraka,
Nokārta "bļembukiem", bet - "neiet kopā",
Sen jau uz rumpja, kas nobarots lopā...)

"Partiju" SISTĒMA "valstī" ir "svēta"!!!
(BEZjēgā zaglīga, stulba, NE lēta,
"Tumbočkām" pilnām un "konceptiem" tukšiem ~
Citāda neder ne SILEI, ne rukšiem...)

Nemurkšķēt "vietvalžiem" pretī, ne vārda!!!
(Kaut vai - spļauj ģīmī, min sū#os un spārda,
LUMPEŅUS pašus, šo ģimenes, dzimtas,
Draugus un paziņas, versijās simtās...)

Vergot par grašiem un kredītu klaušām!!!
(Kurus "pa fikso" var "iebarot" aušām,
Reklāmu ZOMBĒTIEM "onlaina" spamā ~
"Pisness", kam lobiji "augstajā namā"...)

Nodokļus bleķot, kaut - iznīkstot badā!!!
('Kāpostu' VID'am un SISTĒMAI gādāt,
"juristiem pofig" (?!) - lai plēš "ķēķa tiesas",
Pēdējo skrandu no LUMPEŅU miesas...)

LIKUMIEM - uz(spļaut): NE zināt, NE pildīt!!!
(Lai var ar "shēmām" SEV "pisnesu sildīt",
Tie, kas šmauc LUMPEŅUS "tiesību vārdā",
"Klientiem" NEJĒGĀM "piešujot bārdas"...)

Žaunas - uz krampi, ar zobiem pret sienu!!!
("B(ļ)auris", kurš "palaidīs purkšķi", kaut vienu,
N-tajām "struktūrām" trāpīs iekš nagiem ~
Tur TĀDIEM "izrakstīs fiksi pa ragiem"...)

"Viedokļus" tiražēt - TIKAI pa glupo!!!
(Mē.dekļu "vietnēs" kur "komentus" čupo,
BEZjēgas LUMPEŅI, vākušies kopā,
Ieņirdzot Valodu pakropļot, lopā...)

Boksterēt - 'twitter"-a spamu (ar pūlēm ~
LUMPEŅIEM 'profīta' dirnēt pa "šūlēm",
NAV [vairs] nekāda, jo - "vienrievu fiškās",
Sū[nas] tās pašas, kas "taisnajās kiškās"...)

Mē.dekļus zaurēt, līdz - "ačas uz kātiem"!!!
(CENZŪRAS kastrēts, priekš inertiem "prātiem",
ZOMBĒJUMS, piegānot "valsti" līdz malām,
Latv(ĀŅ)u LUMPEŅUS piebeidz, pagalam...)

"(G)eirōpas kolChōzu" - slavēt un balstīt!!!
(Tāpēc, ka "shēmot" var LUMPEŅU "valstī",
"Bufera zōnu" priekš "hibrīda kara",
BrjukSILES "provinces" cūklopu vara...)

"Pārdīķa saimniekus" - klausīt un godāt!!!
(Tāpēc, ka "valsti" šie 'nolaist grib podā' ~
Uzrīdot Kaimiņiem LUMPEŅU vaukšķus,
[P]iesūtot OKUPĒT gangsteru 'taukšķus'...)

"Ietusēt" - "soctīklu" bedrēs & zīst "spaisu"!!!
(HUĻI, bļin, "draugosies" ar svaigu gaisu,
Defektīvs "lohs", kam par "jevrōpas naudu",
LUMPEŅA "dzīve" svilst smirdot, "ar baudu"...)

"Ģimenei" - ņemt TIKAI dzimumu savu!!!
(Štrunts, ka nav bērnu, kas turpinās tavu,
"p!dara" sugu – ar "lepnuma" naidu,
"partneru" barā var drāzties pa "prrraidu"...)

Latv(ĀN)is latv(ĀN)im -- mīļākā 'paika'!!!
(Kaut vai - dēļ kauna lien zemē, pēc laika,
BEIDZOT kad apjēgsi, CIK tas ir stulbi ~
"Nācijas kolēgu nosist kā gulbi"...)

Galvenais - VISS lai pēc "Kodeksa" 'rullē'!!!
(Citādi - "latv(ĀŅ)u valsts" būs "pa nullēm" ~
SILEI ciet[s] "vāks", zaudēs cūklopi svaru,
SISTĒMA nosprāgs un 'pakāsīs' varu...)"
...
LUMPEŅU "nācija", ZOMBĒTA truli,
Pasaulē aizklīst ( ar "ubaga kuli" ) ~
Normālas Valstis par mājvietām meklē:
"Pieriebies "latv(ĀŅ)u SILES valsts" peklē..."

Zaudēta Valsts, izdziest Tauta kā liesma,
Vēl tikai - "Jevropas provincē" dziesma,
Klusa ( kā "Rekviēms" ) izskan, jo sūra:
"Reiz BIJA (Tēvzeme), pie Dzintarjūras..."

-----------

MUĻĶU, pagalam nozombētu LUM.PEŅU, bezcerīgi aprobežotu "lojālpatr.EJotu", ģenē.tiski defektīvu "SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu", "proāmu.rikāniski orientētu gejrope.dālisku deRmolibe.rsatu" rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu "lielgabalgaļas" kautķermeņu, klaji PRETLIKUMĪGAS "revolucionārās pārliecības" lop!ski trulu zombij.fanu, derdzīgi glumu "(p)(ie)līdēju", nožēlojami gļēvu "kluso mīzēju" u.c. taml. necilu "bio.gaļas izstrādājumu" zeme, SILES "valsts" parodija "eurolatv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

FotoPašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu, ka Putinam viss, kas saistās ar PSRS, ir svēts un godā turams. Viens no PSRS laika jājamzirdziņiem – Otrais pasaules karš it īpaši. Tomēr šogad 9.maija ieplānotās izrādīšanās izpalika, bet izrādīties vajag, īpaši, ja tuvojas vēlēšanas, kuru rezultāts izšķirs, vai Krievija tiks faktiski pie cara, kuram svēts PSRS mantojums, vai nē. Visticamāk, ka tiks, un šī tikšana vismazākā mērā būs saistīta ar Krievijas iedzīvotāju patieso gribu, bet tas jau cits stāsts.
Lasīt visu...

12

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

Foto1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas tēvam, minimums, ir jāatkāpjas. Interesanti, kāpēc tik ļoti ir bail atklāt izglītības vai pilsonības dokumentus? Un tad ir jāuzdod daži tieši jautājumi par mūsu drošības dienestiem. Savukārt, ja tā nav taisnība, tad ir jābūt notiesājošam spriedumam par apmelošanu. Viens no diviem. Taču mana sajūta saka, ka būs kā ierasts, nebūs nekas.
Lasīt visu...

21

Ko apliecina pieminekļa zīme

FotoMantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc publiskā telpa ir svarīga. To saprot ne tikai profesionāļi, bet arī cilvēki, kuru vēstījumu var saukt par “tautas balsi”. Šajā vārdu salikumā nav ironijas, tautas balsī bez negantuma ir arī saprāts.
Lasīt visu...

15

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

FotoMinistru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras reformu". Līdz ar to ir uzsākta manis kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra (AP!) vadītā valsts digitalizācijas reforma, kas attīstīs un nostiprinās valsts pārvaldes rīcībā esošos IKT resursus un pārvaldības kompetences, pilnveidos datu un pakalpojumu pārvaldību, kā arī, radīs jaunas iespējas komersantiem attīstīt savus digitālos risinājumus, pilnveidot esošos pakalpojumus un radīt jaunus.
Lasīt visu...

15

Manas pārdomas par Latvijas himnu

FotoMūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme – toreiz vēl ne valsts. Ne vairs Kurzeme, ne vairs Vidzeme, ne vairs Latgale, bet gan Latvija. Latvija kā viena noteikta daļa no pasaules. Latvija, kas atrodama pasaules kartē.
Lasīt visu...

21

Muļķība vai pasūtījums?

FotoSliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai tādēļ, ka to kādreiz ir izmantojuši kompartijas birokrāti, mūsu vadošo partiju koalīcijai nebija viegli atrast. Negribas idejas autorus un deputātus saukt par muļķiem, jo muļķībai var būt arī pasūtītājs – labi paslēpts lobijs ar saviem finansiāliem vai politiskiem mērķiem un līdzekļiem.
Lasīt visu...

21

Prezidents un Drāma

FotoKatra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet industriālais laikmets prasīja darba rokas. Otrajā vairums armiju braši iejāja zirgu mugurā, lepni zobenus vicinot (kaujā pie Mokras vācieši zaudēja 50 tankus, bet poļi 300 zirgus), bet kara noslēgumā cilvēce pieredzēja Hirosimu un Nagasaki.
Lasīt visu...

6

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

FotoŠī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com kontā @bembijs publicēja tagad izdzēstu ierakstu, kurā ievietoja ekrānšāviņu no politiskās partijas Nacionālā savienība “Taisnīgums” profila, tam pievienojot komentāru: “Gribētu, lai Rīgas valsts 2. ģimnāzija pastāsta, ko viņu mūzikas skolotājs darīja šajā “akcijā”.”
Lasīt visu...

6

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

FotoKultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) ēkas būvniecību, līdz 2016.gada 31.decembrim pārskaitot būvniekiem pēdējo maksājumu 104 904 eiro apmērā. Kopumā par ēkas būvniecību 8 gadu laikā valsts samaksājusi 195 565 638 eiro, un tai pret būvnieku nav parādsaistību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...