Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Viens piemērs par okupāciju

13.03.2019. 12:32

»

hm

Pēckara okupācija...


Okupācijas laikā mums bija pat savas multfilmas ar kurām audzināja bērniem tikumus. Tagad neatkarība ir tik neatkarīga, ka mūsu bērnus audzina svešas multfilmas. Apskatieties tās multfilmas, kādi tikumi tur tiek audzināti? Bieži liekas to autori ir narkomāni un tas vēl labākajā gadījumā.
Kā tas ir iespējams, ka okupācijā mēs ražojām multfilmas, bet neatkarībā no tā nav ne smakas.
Un tādu piemēru ir jūra

Atbildēt

hm

12.03.2019. 18:27

»

krieviem jāatbild par noziegumiem!

Krievi 1940.gadā okupēja Latviju. Apšāva virsniekus un daudzus cilvēkus deportēja uz Sibīriju...


Jā 40. gadā krievi ienāca. Taču, kas notika pārējā Eiropā? Minhenes pakts un čehu okupācija, karš Somijā, poļu okupācija, Hitlera gatavošanās zibenskaram ar Sarkano armiju. Paskaties, kur atrodas Baltija kartē! Tāpēc jau krievi priecājās par noslēgto Ribentropa-Molotova paktu. Tas traucēja Vācijai uzbrukt. Jā, krievi iegāja Baltijā. Bet nebūtu pakta Baltijā atrastos vācieši.
Krievi 41. nošāva tos, kuri nepakļāvās. Pārējos virsniekus izsūtīja. Bet tas bija karš! Ķēra un šāva dezertierus, tos, kuri bija sapinušies ar sarkanajiem
un sarkanarmiešus, cietumā mauca nagus un vēl šāva žīdus. Asins lija straumēm. Kuras pareizās, kuras ne, to nevar zināt neviens.
Ar Ulmaņa laikiem, kā brīvvalsts laikiem ir dažādas teikas. Nekādus ekonomikas brīnumus tie mums nenesa.
Zemnieki smagi strādāja un uzturēja kuplās ģimenes.
Ja tantei būtu riteņi, ja Latvija atrastos citā kontinentā, krievi noteikti nebūtu te nākuši'...
Par Krieviju runājot, tur atrodas 1/4 daļa no visas pasaules bagātībām. Tūlīt Ziemeļu ceļš, kosmosā taču arī viņi bija pirmie, izskatās ka vienīgie, kam šodien pieder hiperskaņas ieroču nesēji. Par viņiem neuztraucies, Ja viņi savas bagātības aiz labas sird neizdāļās, varēs mierīgi gulēt uz krāsns un skaitīt savu zeltu.

Atbildēt

krieviem jāatbild par noziegumiem!

12.03.2019. 16:27

»

hm

Pēckara okupācija...


Krievi 1940.gadā okupēja Latviju. Apšāva virsniekus un daudzus cilvēkus deportēja uz Sibīriju.
Ja krievi nebūtu okupējuši Latviju, tad Latvijā šodiem un no 1945.-1991.g. dzīves līmenis būtu daudz augstāks. Okupācijas gados Latvijā salidzinot ar Krieviju bija labāks dzīves līmenis, jo Latvija līdz 1940.gadam bija attīstīta Eiropas valsts, kuru krievi 50 gadu garumā noveda līdz ļoti sliktam stāvoklim.
Paskaties uz Krieviju - kur viņu labklājība un dzīves līmenis? Nabadzīga valsts, kuras ražojumi ir pēdējais sūds salīdzinot ar to, ko ražo rietumos.

Atbildēt

hm

12.03.2019. 15:05

Pēckara okupācija.
Latvieši nedienēja Padomju armijā? Dienēja skaitā, kas tieši proporcionāls iedzīvotāju skaitam.
Augstākās varas elitē regulāri atradās kāds no latviešu pārstāvjiem - Pelše, Voss, Pugo. Zemākos varas ešelonos attiecīgi vēl vairāk.
Vai latviešiem tika ierobežotas jebkādas brīvības salīdzinot ar citām nācijām - nē!
Gluži pretēji! Padomju Latvijā bija augstāks dzīves līmenis, labāka apgāde kā citviet Padomju Savienībā, izvērstāka pārtikas un rūpniecības preču ražošana, attīstītāka infrastruktūra un ceļi. Vairākas ražotnes bija pasaules līmweņa. Tieši tāpēc LPSR kā magnēts pievilka ekonomiskos migrantus. Kā šodien latvieši dodas uz Angliju, tā tolaik no plašās savienības daudzi brauca pēc darba, pēc labākiem dzīves apstākļiem uz Latviju.
Jautājums - kur meklējama okupācija? Vai latvieši uz Īriju, Angliju lido tās okupēt? Idiotisms!

Atbildēt

Ārstējies no Stokholmas sindroma!

12.03.2019. 14:36

»

TT

Ja tevi vajā paniskas bailes, sēdi zem gultas, lien pagrabā vai vēl kur! Nevienu neinteresē tavi halucināciju murgi no sērijas ,,kā būtu, ja būtu


Ja gribi mieru, tad gatavojies karam. Gudrie apzinās riskus un ir gatavi tos novērst. Latviešiem ir problēma,ka viņi mīl krievu okupantus un cer, ka krievi neatkārtos okupāciju.

Atbildēt

...

12.03.2019. 13:31

»

Z

Latvijas vēsturē ne pirmais gadījums, kad solījumus nepilda un neievēro pēctecību. Kat vai: Latvijas brīvības cīņās piedalījās arī ebreji,pat saņēma valsts ordeņus, bet vēlāk latvieši tos nošāva


Jā , mēs bijām trīs latviešu strēlnieki:es,Joske un vēl viens žīds no Pardaugavas.Šis bija populārs teiciens tajā laikā.
Un kā tad Frīdriha Jakelna(žīds) nopelniem žīdu šausanā.Tu gribi atņemt viņam nopelnus un piedēvēt latviešiem.

Atbildēt

Z

12.03.2019. 13:20

»

ha-ha

Latvija starptautiskā izpratnē nekad nav bijusi ne okupēta, ne kolonizēta. Nesen tika atslepenoti Jaltas sarunas starp Staļinu un Ruzveltu. Uzvarētāji sadalīja Eiropu 2 nometnēs. Vēl šodien vairākās Eiropas valstīs atrodas amerikāņu karaspēks un kara bāzes, kur valsts vienpusēji nevar lauzt līgumu...


Latvijas vēsturē ne pirmais gadījums, kad solījumus nepilda un neievēro pēctecību. Kat vai: Latvijas brīvības cīņās piedalījās arī ebreji,pat saņēma valsts ordeņus, bet vēlāk latvieši tos nošāva.

Atbildēt

TT

12.03.2019. 13:15

»

pagaidām viņi ir nekaitīgi

Ja kara gadījumā Latvijā dzīvojošie nepilsoņi jeb okupanti un daudzi par pilsoņiem naturalizētie okupanti tiks pie ieročiem - kā tu domā pa ko viņi šaus? Pa Latvijā ienākošo Krievijas armiju vai pa latviešiem...


Ja tevi vajā paniskas bailes, sēdi zem gultas, lien pagrabā vai vēl kur! Nevienu neinteresē tavi halucināciju murgi no sērijas ,,kā būtu, ja būtu''

Atbildēt

pagaidām viņi ir nekaitīgi

12.03.2019. 12:46

»

Asiirietis

Nepilsoņi ir visnekaitīgākā kolonistu kategorija, tie nejaucas citas valsts politikā un nepretendē uz varu. Pēc deokupācijas un noziedzīgā režīma tiesāšanas, varētu izskatīt viņu statusu un pieļaut palikšanu Latvijā kā politiski neitrālām personām, kurām nav bijis ambīciju uz okupācijas iekarojumu saglabāšanu...


Ja kara gadījumā Latvijā dzīvojošie nepilsoņi jeb okupanti un daudzi par pilsoņiem naturalizētie okupanti tiks pie ieročiem - kā tu domā pa ko viņi šaus? Pa Latvijā ienākošo Krievijas armiju vai pa latviešiem?
Nepilsoņi jeb okupnati ir kā partizāni - tāda pagrīdes organizācija. X stundā viņi ķersies pie ieročiem un palīdzēs savam saimniekam.
Bez tam par pilsoņiem naturalizētie okupanti parādīja, ka viņi Latvijā grib krievu valodu kā valsts valodu - bija tāds referendums.

Atbildēt

Apolinārijs

12.03.2019. 11:25

Būtu beidzot jāpaziņo,kurš R.baksta mugurpusē,lai viņš izpaustu kārtējās muļķības?

Atbildēt

lauķis

12.03.2019. 11:15

Ģimene,dzimta,tauta-pilsonība.

Atbildēt

Geto

12.03.2019. 10:55

Es gan ieteiktu pārvilkt treknu svītru tam nepilsoņu faktam un lai ķeksis ir automātiski ievilkts. Ticiet man, tas izbeigs 25 gadu garumā esošu nepilsoņu jautājumu.

Atbildēt

atis

12.03.2019. 09:47

pilsonību vajag piešķirt automātiski. tā tiek parādīta civilizētas valsts attieksme. un tad, ja kāds no vecākiem nevēlas bērnam Latvijas pilsonību, lai raksta iesniegumu. TIEŠI TAD (ja rakstīs) MĒS REDZĒSIM VIŅA ATTIEKSMI. nevis ievelkot ķeksīšus.

Atbildēt

NIKNAIS

12.03.2019. 08:26

Pavisam vienkāršs secinājums , prezidents Vējonis nodarbojās ar demagoģiju, un visā viņa svītā , nav neviena kas būtu apguvis jau esošo likumdošanu, to var spriest par jaunu "veco" likumu radīšanas iniciatīvām.

Atbildēt

duh

12.03.2019. 05:46

»

ha-ha

Latvija starptautiskā izpratnē nekad nav bijusi ne okupēta, ne kolonizēta. Nesen tika atslepenoti Jaltas sarunas starp Staļinu un Ruzveltu. Uzvarētāji sadalīja Eiropu 2 nometnēs. Vēl šodien vairākās Eiropas valstīs atrodas amerikāņu karaspēks un kara bāzes, kur valsts vienpusēji nevar lauzt līgumu...


Solīt var visu ko - tika solīts, ka PSRS laiku okupanti arī tiks izvākti no Latvijas, jo viņiem nekādas tiesības te atrasties pēc visiem starptautiskajiem likumiem.


Kāpēc par visu varu ir jārisina šī nepilsoņu problēma? Krievija okupēja un aneksēja Krimu ar krieviem - Ukrainas pilsoņiem. Bez tam - mūsdienās gadiem var dzīvot citās valstīs, pat neesot mītnes valsts pilsonis un tādu skaits Latvijā arī nav vairs mazais. Ar ko tādi citu valstu pilsoņi ir mazāk bīstami/nekaitīgi?

Atbildēt

Asiirietis

12.03.2019. 00:22

»

Nepilsoņi ir okupanti un tiem neko nedrīkst dot!

Jaunus nepilsoņus viegli radīt. Putinam vajag izveidot Abrenes republiku, kura okupē Latviju un kura Latvijā iesūta 3 miljonus okupantu un kolonistu no Abrenes republikas...


Nepilsoņi ir visnekaitīgākā kolonistu kategorija, tie nejaucas citas valsts politikā un nepretendē uz varu. Pēc deokupācijas un noziedzīgā režīma tiesāšanas, varētu izskatīt viņu statusu un pieļaut palikšanu Latvijā kā politiski neitrālām personām, kurām nav bijis ambīciju uz okupācijas iekarojumu saglabāšanu.

Atbildēt

Neņem visu nopietni

11.03.2019. 23:49

»

T

Abrenē tāpat kā Latvijā, depopulācija milzīgos tempos. Guliet mierīgi


Tu saproti, ka pēc Putina prāta izveidot Abrenes republiku nozīmē tajā ievest dažus simtus tūkstošu krievu militārpersonu? Doņeckā un Luganskā ogļrači nav republikas veidotāji un sardze.
Protams, ka reālā Abreme ir izmirusi un tur dzīvo daži tūkstoši cilvēku.

Atbildēt

LAtviešu tauta nesolīja okupantiem pilsonību!

11.03.2019. 22:49

»

ha-ha

Latvija starptautiskā izpratnē nekad nav bijusi ne okupēta, ne kolonizēta. Nesen tika atslepenoti Jaltas sarunas starp Staļinu un Ruzveltu. Uzvarētāji sadalīja Eiropu 2 nometnēs. Vēl šodien vairākās Eiropas valstīs atrodas amerikāņu karaspēks un kara bāzes, kur valsts vienpusēji nevar lauzt līgumu...


Okupētajā Latvijā tika ievēlēta Augstākā padome - kaut kas līdzīgs Saeimai. 80.gadu beigās atļāva arī citas partijas, ne tikai komunistisko. Uz to AP, kas pasludināja neatkarību, kandidēja daudzi saraksti - tautas fronte, interfronte, LNNK, komunisti, radikāļi, zaļie, zilie un daudzi citi.
Tad, lūk, bija vairākas partijas, kuras solīja visiem iedzīvotājiem pilsonību. Tagad arī ir partijas, kas daudz ko sola.
Tāpēc nemelo par to,ka visiem pienākas Latvijas pilsonība. To solīja dažas partija, bet ne parlamenta vairākums.

Atbildēt

Or.ha-ha

11.03.2019. 22:27

»

ha-ha

Latvija starptautiskā izpratnē nekad nav bijusi ne okupēta, ne kolonizēta. Nesen tika atslepenoti Jaltas sarunas starp Staļinu un Ruzveltu. Uzvarētāji sadalīja Eiropu 2 nometnēs. Vēl šodien vairākās Eiropas valstīs atrodas amerikāņu karaspēks un kara bāzes, kur valsts vienpusēji nevar lauzt līgumu...


Okupantu atbalsta organizācijas-kompartija,komjaunatne u.c.nepieprasija deokupāciju,bet okupēto teritoriju atzīt par neatkarīgu valsti ar varas automātisku pāriešanu okupētās teritorijas pašpārvaldei.Tā arī notika.Zem valsts pamatiem tādā veidā tika ielikta bumba ar laika degli.

Atbildēt

ha-ha

11.03.2019. 21:57

Latvija starptautiskā izpratnē nekad nav bijusi ne okupēta, ne kolonizēta. Nesen tika atslepenoti Jaltas sarunas starp Staļinu un Ruzveltu. Uzvarētāji sadalīja Eiropu 2 nometnēs. Vēl šodien vairākās Eiropas valstīs atrodas amerikāņu karaspēks un kara bāzes, kur valsts vienpusēji nevar lauzt līgumu.
Vai Vācija ir okupēta? Okupācija , kolonizācija Latvijā ir iekšējas lietošanas termins. Tas parocīgs valdošajai varai. Re, kāda mums bijusi grūta bērnība, ka joprojām nespējam atkopties - tā šodienas jēga.
Lai arī bērnība grūta, solījumi jāpilda! Un ja solīja pilsonību visiem Latvijā dzīvojošiem, tad solījums jāīsteno. Un šodien meklēt attaisnojumu izskatās muļķīgi. Vēsture tāpēc šo apmānu nesvītros.

Atbildēt

Asiirietis

11.03.2019. 21:26

Prettiesiska rīcība nerada tiesiskas sekas. Tā kā nav noticis referendums par pilsonības piešķiršanu kolonistiem un okupantiem (gandrīz miljons), tad acīmredzami ir pārkāpta Latvijas Satversme un visa piešķirtā pilsonība, kas notika pēc "neatkarības" pasludināšanas ir anulējama. Punkts.

Atbildēt

Nepilsoņi ir okupanti un tiem neko nedrīkst dot!

11.03.2019. 20:14

»

:)

Doma ir noteikt datumu no kura vairs pat teorētiski nevar rasties jauni nepilsoņi


Jaunus nepilsoņus viegli radīt. Putinam vajag izveidot Abrenes republiku, kura okupē Latviju un kura Latvijā iesūta 3 miljonus okupantu un kolonistu no Abrenes republikas.
Tad jānospēlē teātris, ka Abrenes republika sabrūk, bet Latvija atgūst neatkarību. Un jau neatkarīgās Latvijas Saeima ņem un piešķir visiem okupantiem nepilsoņa statusu, jo ko gan šiem darīt - Abrenes republika ir sabrukusi un šie faktiski ir nevainīgi bezvalstnieki bez citas valsts pilsonības.

Atbildēt

VB

11.03.2019. 20:14

"(īstenībā jau šis “žests” pēc būtības pat ierobežos nepilsoņu izvēles iespējas noteikt sava bērna nākotni, nevis piešķirs kaut kādas jaunas tiesības)"

Jā, es par to jau esmu raxtījis - ne visiem tā vajag!

Atbildēt

Nesaprotu

11.03.2019. 19:49

Pilsonību iegūt - tas ir LIELS GODS!
Kāpēc Prezidents to grib nonivelēt līdz "skriešanai pakaļ" ar pilsonības dokumentiem? Un, ja viņi nemaz tos negrib?! Un tie, kas nav izteikuši vēlmi, lai viņu bērni kļūst par Latvijas pilsoņiem, taču patiešām to negrib!

Nebāzīsimies cilvēkiem virsū ar savu mīlestību!
Nepazemosim savu valsti!Atbildēt

NON

11.03.2019. 19:38

pastāv pamatotas aizdomas, ka kaut kas netiek saprasts līdz galam ....

Atbildēt

:)

11.03.2019. 18:57

Doma ir noteikt datumu no kura vairs pat teorētiski nevar rasties jauni nepilsoņi.
Vecākiem ir vai nu jāizvēlas kādas citas valsts pilsonība, kura to atļauj, vai arī bērns ir Latvijas pilsonis. Tā ir iespēja kādu 100 gadu laikā izbeigt nepilsoņu statusu pavisam.

Atbildēt

kauns

11.03.2019. 17:39

tas tikai pierāda, ka Vējonis pat nezin, kas notiek viņa valstī. Vienīgā ideja, kas ienākusi stulbajā galvā.

Atbildēt

tas jau sen zināms, bet tas to žestu

11.03.2019. 16:30

grib skaļu un redzamu un uzspiest ar varu!!!!!!!!!!!!!! nevienam nav liegts būt pilsonim

Atbildēt

atgādinājums autoram

11.03.2019. 16:19

Okupanti un kolonisti, kurus Latvijā oficiāli dēvē par nepilsoņiem, nav mazākumtautība!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

18

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

FotoEs tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir sarežģītā situācijā, mēģinot šo kuģi kaut kā izstūrēt cauri Covid pandēmijas izraisītajai krīzei, izmantojot to komandu, kāda nu viņa rīcībā ir nonākusi.
Lasīt visu...

6

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

FotoNe tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās valsts prezidenta Egila Levita kā valsts vadītāja līderības problēma. Acīmredzams, ka valstij sarežģītos brīžos E.Levits vienkārši nespēj vai nevēlas pildīt savus valsts prezidenta pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem", nespējot adekvāti reaģēt uz notikumiem sabiedrībā.
Lasīt visu...

12

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

FotoSmagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus un topinambūrus. Būvēju savu pasauli no tām lietām, kuras uzturēja manu senču pasauli. Tām jābūt pietiekami stiprām, lai uzturētu arī manu, lai gan vēlu iesāktu, lai gan tikai tikko radītu, lai gan maziņu un vēl vārgu, bet MANU PAsauli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....