Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Viens piemērs par okupāciju

13.03.2019. 12:32

»

hm

Pēckara okupācija...


Okupācijas laikā mums bija pat savas multfilmas ar kurām audzināja bērniem tikumus. Tagad neatkarība ir tik neatkarīga, ka mūsu bērnus audzina svešas multfilmas. Apskatieties tās multfilmas, kādi tikumi tur tiek audzināti? Bieži liekas to autori ir narkomāni un tas vēl labākajā gadījumā.
Kā tas ir iespējams, ka okupācijā mēs ražojām multfilmas, bet neatkarībā no tā nav ne smakas.
Un tādu piemēru ir jūra

Atbildēt

hm

12.03.2019. 18:27

»

krieviem jāatbild par noziegumiem!

Krievi 1940.gadā okupēja Latviju. Apšāva virsniekus un daudzus cilvēkus deportēja uz Sibīriju...


Jā 40. gadā krievi ienāca. Taču, kas notika pārējā Eiropā? Minhenes pakts un čehu okupācija, karš Somijā, poļu okupācija, Hitlera gatavošanās zibenskaram ar Sarkano armiju. Paskaties, kur atrodas Baltija kartē! Tāpēc jau krievi priecājās par noslēgto Ribentropa-Molotova paktu. Tas traucēja Vācijai uzbrukt. Jā, krievi iegāja Baltijā. Bet nebūtu pakta Baltijā atrastos vācieši.
Krievi 41. nošāva tos, kuri nepakļāvās. Pārējos virsniekus izsūtīja. Bet tas bija karš! Ķēra un šāva dezertierus, tos, kuri bija sapinušies ar sarkanajiem
un sarkanarmiešus, cietumā mauca nagus un vēl šāva žīdus. Asins lija straumēm. Kuras pareizās, kuras ne, to nevar zināt neviens.
Ar Ulmaņa laikiem, kā brīvvalsts laikiem ir dažādas teikas. Nekādus ekonomikas brīnumus tie mums nenesa.
Zemnieki smagi strādāja un uzturēja kuplās ģimenes.
Ja tantei būtu riteņi, ja Latvija atrastos citā kontinentā, krievi noteikti nebūtu te nākuši'...
Par Krieviju runājot, tur atrodas 1/4 daļa no visas pasaules bagātībām. Tūlīt Ziemeļu ceļš, kosmosā taču arī viņi bija pirmie, izskatās ka vienīgie, kam šodien pieder hiperskaņas ieroču nesēji. Par viņiem neuztraucies, Ja viņi savas bagātības aiz labas sird neizdāļās, varēs mierīgi gulēt uz krāsns un skaitīt savu zeltu.

Atbildēt

krieviem jāatbild par noziegumiem!

12.03.2019. 16:27

»

hm

Pēckara okupācija...


Krievi 1940.gadā okupēja Latviju. Apšāva virsniekus un daudzus cilvēkus deportēja uz Sibīriju.
Ja krievi nebūtu okupējuši Latviju, tad Latvijā šodiem un no 1945.-1991.g. dzīves līmenis būtu daudz augstāks. Okupācijas gados Latvijā salidzinot ar Krieviju bija labāks dzīves līmenis, jo Latvija līdz 1940.gadam bija attīstīta Eiropas valsts, kuru krievi 50 gadu garumā noveda līdz ļoti sliktam stāvoklim.
Paskaties uz Krieviju - kur viņu labklājība un dzīves līmenis? Nabadzīga valsts, kuras ražojumi ir pēdējais sūds salīdzinot ar to, ko ražo rietumos.

Atbildēt

hm

12.03.2019. 15:05

Pēckara okupācija.
Latvieši nedienēja Padomju armijā? Dienēja skaitā, kas tieši proporcionāls iedzīvotāju skaitam.
Augstākās varas elitē regulāri atradās kāds no latviešu pārstāvjiem - Pelše, Voss, Pugo. Zemākos varas ešelonos attiecīgi vēl vairāk.
Vai latviešiem tika ierobežotas jebkādas brīvības salīdzinot ar citām nācijām - nē!
Gluži pretēji! Padomju Latvijā bija augstāks dzīves līmenis, labāka apgāde kā citviet Padomju Savienībā, izvērstāka pārtikas un rūpniecības preču ražošana, attīstītāka infrastruktūra un ceļi. Vairākas ražotnes bija pasaules līmweņa. Tieši tāpēc LPSR kā magnēts pievilka ekonomiskos migrantus. Kā šodien latvieši dodas uz Angliju, tā tolaik no plašās savienības daudzi brauca pēc darba, pēc labākiem dzīves apstākļiem uz Latviju.
Jautājums - kur meklējama okupācija? Vai latvieši uz Īriju, Angliju lido tās okupēt? Idiotisms!

Atbildēt

Ārstējies no Stokholmas sindroma!

12.03.2019. 14:36

»

TT

Ja tevi vajā paniskas bailes, sēdi zem gultas, lien pagrabā vai vēl kur! Nevienu neinteresē tavi halucināciju murgi no sērijas ,,kā būtu, ja būtu


Ja gribi mieru, tad gatavojies karam. Gudrie apzinās riskus un ir gatavi tos novērst. Latviešiem ir problēma,ka viņi mīl krievu okupantus un cer, ka krievi neatkārtos okupāciju.

Atbildēt

...

12.03.2019. 13:31

»

Z

Latvijas vēsturē ne pirmais gadījums, kad solījumus nepilda un neievēro pēctecību. Kat vai: Latvijas brīvības cīņās piedalījās arī ebreji,pat saņēma valsts ordeņus, bet vēlāk latvieši tos nošāva


Jā , mēs bijām trīs latviešu strēlnieki:es,Joske un vēl viens žīds no Pardaugavas.Šis bija populārs teiciens tajā laikā.
Un kā tad Frīdriha Jakelna(žīds) nopelniem žīdu šausanā.Tu gribi atņemt viņam nopelnus un piedēvēt latviešiem.

Atbildēt

Z

12.03.2019. 13:20

»

ha-ha

Latvija starptautiskā izpratnē nekad nav bijusi ne okupēta, ne kolonizēta. Nesen tika atslepenoti Jaltas sarunas starp Staļinu un Ruzveltu. Uzvarētāji sadalīja Eiropu 2 nometnēs. Vēl šodien vairākās Eiropas valstīs atrodas amerikāņu karaspēks un kara bāzes, kur valsts vienpusēji nevar lauzt līgumu...


Latvijas vēsturē ne pirmais gadījums, kad solījumus nepilda un neievēro pēctecību. Kat vai: Latvijas brīvības cīņās piedalījās arī ebreji,pat saņēma valsts ordeņus, bet vēlāk latvieši tos nošāva.

Atbildēt

TT

12.03.2019. 13:15

»

pagaidām viņi ir nekaitīgi

Ja kara gadījumā Latvijā dzīvojošie nepilsoņi jeb okupanti un daudzi par pilsoņiem naturalizētie okupanti tiks pie ieročiem - kā tu domā pa ko viņi šaus? Pa Latvijā ienākošo Krievijas armiju vai pa latviešiem...


Ja tevi vajā paniskas bailes, sēdi zem gultas, lien pagrabā vai vēl kur! Nevienu neinteresē tavi halucināciju murgi no sērijas ,,kā būtu, ja būtu''

Atbildēt

pagaidām viņi ir nekaitīgi

12.03.2019. 12:46

»

Asiirietis

Nepilsoņi ir visnekaitīgākā kolonistu kategorija, tie nejaucas citas valsts politikā un nepretendē uz varu. Pēc deokupācijas un noziedzīgā režīma tiesāšanas, varētu izskatīt viņu statusu un pieļaut palikšanu Latvijā kā politiski neitrālām personām, kurām nav bijis ambīciju uz okupācijas iekarojumu saglabāšanu...


Ja kara gadījumā Latvijā dzīvojošie nepilsoņi jeb okupanti un daudzi par pilsoņiem naturalizētie okupanti tiks pie ieročiem - kā tu domā pa ko viņi šaus? Pa Latvijā ienākošo Krievijas armiju vai pa latviešiem?
Nepilsoņi jeb okupnati ir kā partizāni - tāda pagrīdes organizācija. X stundā viņi ķersies pie ieročiem un palīdzēs savam saimniekam.
Bez tam par pilsoņiem naturalizētie okupanti parādīja, ka viņi Latvijā grib krievu valodu kā valsts valodu - bija tāds referendums.

Atbildēt

Apolinārijs

12.03.2019. 11:25

Būtu beidzot jāpaziņo,kurš R.baksta mugurpusē,lai viņš izpaustu kārtējās muļķības?

Atbildēt

lauķis

12.03.2019. 11:15

Ģimene,dzimta,tauta-pilsonība.

Atbildēt

Geto

12.03.2019. 10:55

Es gan ieteiktu pārvilkt treknu svītru tam nepilsoņu faktam un lai ķeksis ir automātiski ievilkts. Ticiet man, tas izbeigs 25 gadu garumā esošu nepilsoņu jautājumu.

Atbildēt

atis

12.03.2019. 09:47

pilsonību vajag piešķirt automātiski. tā tiek parādīta civilizētas valsts attieksme. un tad, ja kāds no vecākiem nevēlas bērnam Latvijas pilsonību, lai raksta iesniegumu. TIEŠI TAD (ja rakstīs) MĒS REDZĒSIM VIŅA ATTIEKSMI. nevis ievelkot ķeksīšus.

Atbildēt

NIKNAIS

12.03.2019. 08:26

Pavisam vienkāršs secinājums , prezidents Vējonis nodarbojās ar demagoģiju, un visā viņa svītā , nav neviena kas būtu apguvis jau esošo likumdošanu, to var spriest par jaunu "veco" likumu radīšanas iniciatīvām.

Atbildēt

duh

12.03.2019. 05:46

»

ha-ha

Latvija starptautiskā izpratnē nekad nav bijusi ne okupēta, ne kolonizēta. Nesen tika atslepenoti Jaltas sarunas starp Staļinu un Ruzveltu. Uzvarētāji sadalīja Eiropu 2 nometnēs. Vēl šodien vairākās Eiropas valstīs atrodas amerikāņu karaspēks un kara bāzes, kur valsts vienpusēji nevar lauzt līgumu...


Solīt var visu ko - tika solīts, ka PSRS laiku okupanti arī tiks izvākti no Latvijas, jo viņiem nekādas tiesības te atrasties pēc visiem starptautiskajiem likumiem.


Kāpēc par visu varu ir jārisina šī nepilsoņu problēma? Krievija okupēja un aneksēja Krimu ar krieviem - Ukrainas pilsoņiem. Bez tam - mūsdienās gadiem var dzīvot citās valstīs, pat neesot mītnes valsts pilsonis un tādu skaits Latvijā arī nav vairs mazais. Ar ko tādi citu valstu pilsoņi ir mazāk bīstami/nekaitīgi?

Atbildēt

Asiirietis

12.03.2019. 00:22

»

Nepilsoņi ir okupanti un tiem neko nedrīkst dot!

Jaunus nepilsoņus viegli radīt. Putinam vajag izveidot Abrenes republiku, kura okupē Latviju un kura Latvijā iesūta 3 miljonus okupantu un kolonistu no Abrenes republikas...


Nepilsoņi ir visnekaitīgākā kolonistu kategorija, tie nejaucas citas valsts politikā un nepretendē uz varu. Pēc deokupācijas un noziedzīgā režīma tiesāšanas, varētu izskatīt viņu statusu un pieļaut palikšanu Latvijā kā politiski neitrālām personām, kurām nav bijis ambīciju uz okupācijas iekarojumu saglabāšanu.

Atbildēt

Neņem visu nopietni

11.03.2019. 23:49

»

T

Abrenē tāpat kā Latvijā, depopulācija milzīgos tempos. Guliet mierīgi


Tu saproti, ka pēc Putina prāta izveidot Abrenes republiku nozīmē tajā ievest dažus simtus tūkstošu krievu militārpersonu? Doņeckā un Luganskā ogļrači nav republikas veidotāji un sardze.
Protams, ka reālā Abreme ir izmirusi un tur dzīvo daži tūkstoši cilvēku.

Atbildēt

LAtviešu tauta nesolīja okupantiem pilsonību!

11.03.2019. 22:49

»

ha-ha

Latvija starptautiskā izpratnē nekad nav bijusi ne okupēta, ne kolonizēta. Nesen tika atslepenoti Jaltas sarunas starp Staļinu un Ruzveltu. Uzvarētāji sadalīja Eiropu 2 nometnēs. Vēl šodien vairākās Eiropas valstīs atrodas amerikāņu karaspēks un kara bāzes, kur valsts vienpusēji nevar lauzt līgumu...


Okupētajā Latvijā tika ievēlēta Augstākā padome - kaut kas līdzīgs Saeimai. 80.gadu beigās atļāva arī citas partijas, ne tikai komunistisko. Uz to AP, kas pasludināja neatkarību, kandidēja daudzi saraksti - tautas fronte, interfronte, LNNK, komunisti, radikāļi, zaļie, zilie un daudzi citi.
Tad, lūk, bija vairākas partijas, kuras solīja visiem iedzīvotājiem pilsonību. Tagad arī ir partijas, kas daudz ko sola.
Tāpēc nemelo par to,ka visiem pienākas Latvijas pilsonība. To solīja dažas partija, bet ne parlamenta vairākums.

Atbildēt

Or.ha-ha

11.03.2019. 22:27

»

ha-ha

Latvija starptautiskā izpratnē nekad nav bijusi ne okupēta, ne kolonizēta. Nesen tika atslepenoti Jaltas sarunas starp Staļinu un Ruzveltu. Uzvarētāji sadalīja Eiropu 2 nometnēs. Vēl šodien vairākās Eiropas valstīs atrodas amerikāņu karaspēks un kara bāzes, kur valsts vienpusēji nevar lauzt līgumu...


Okupantu atbalsta organizācijas-kompartija,komjaunatne u.c.nepieprasija deokupāciju,bet okupēto teritoriju atzīt par neatkarīgu valsti ar varas automātisku pāriešanu okupētās teritorijas pašpārvaldei.Tā arī notika.Zem valsts pamatiem tādā veidā tika ielikta bumba ar laika degli.

Atbildēt

ha-ha

11.03.2019. 21:57

Latvija starptautiskā izpratnē nekad nav bijusi ne okupēta, ne kolonizēta. Nesen tika atslepenoti Jaltas sarunas starp Staļinu un Ruzveltu. Uzvarētāji sadalīja Eiropu 2 nometnēs. Vēl šodien vairākās Eiropas valstīs atrodas amerikāņu karaspēks un kara bāzes, kur valsts vienpusēji nevar lauzt līgumu.
Vai Vācija ir okupēta? Okupācija , kolonizācija Latvijā ir iekšējas lietošanas termins. Tas parocīgs valdošajai varai. Re, kāda mums bijusi grūta bērnība, ka joprojām nespējam atkopties - tā šodienas jēga.
Lai arī bērnība grūta, solījumi jāpilda! Un ja solīja pilsonību visiem Latvijā dzīvojošiem, tad solījums jāīsteno. Un šodien meklēt attaisnojumu izskatās muļķīgi. Vēsture tāpēc šo apmānu nesvītros.

Atbildēt

Asiirietis

11.03.2019. 21:26

Prettiesiska rīcība nerada tiesiskas sekas. Tā kā nav noticis referendums par pilsonības piešķiršanu kolonistiem un okupantiem (gandrīz miljons), tad acīmredzami ir pārkāpta Latvijas Satversme un visa piešķirtā pilsonība, kas notika pēc "neatkarības" pasludināšanas ir anulējama. Punkts.

Atbildēt

Nepilsoņi ir okupanti un tiem neko nedrīkst dot!

11.03.2019. 20:14

»

:)

Doma ir noteikt datumu no kura vairs pat teorētiski nevar rasties jauni nepilsoņi


Jaunus nepilsoņus viegli radīt. Putinam vajag izveidot Abrenes republiku, kura okupē Latviju un kura Latvijā iesūta 3 miljonus okupantu un kolonistu no Abrenes republikas.
Tad jānospēlē teātris, ka Abrenes republika sabrūk, bet Latvija atgūst neatkarību. Un jau neatkarīgās Latvijas Saeima ņem un piešķir visiem okupantiem nepilsoņa statusu, jo ko gan šiem darīt - Abrenes republika ir sabrukusi un šie faktiski ir nevainīgi bezvalstnieki bez citas valsts pilsonības.

Atbildēt

VB

11.03.2019. 20:14

"(īstenībā jau šis “žests” pēc būtības pat ierobežos nepilsoņu izvēles iespējas noteikt sava bērna nākotni, nevis piešķirs kaut kādas jaunas tiesības)"

Jā, es par to jau esmu raxtījis - ne visiem tā vajag!

Atbildēt

Nesaprotu

11.03.2019. 19:49

Pilsonību iegūt - tas ir LIELS GODS!
Kāpēc Prezidents to grib nonivelēt līdz "skriešanai pakaļ" ar pilsonības dokumentiem? Un, ja viņi nemaz tos negrib?! Un tie, kas nav izteikuši vēlmi, lai viņu bērni kļūst par Latvijas pilsoņiem, taču patiešām to negrib!

Nebāzīsimies cilvēkiem virsū ar savu mīlestību!
Nepazemosim savu valsti!Atbildēt

NON

11.03.2019. 19:38

pastāv pamatotas aizdomas, ka kaut kas netiek saprasts līdz galam ....

Atbildēt

:)

11.03.2019. 18:57

Doma ir noteikt datumu no kura vairs pat teorētiski nevar rasties jauni nepilsoņi.
Vecākiem ir vai nu jāizvēlas kādas citas valsts pilsonība, kura to atļauj, vai arī bērns ir Latvijas pilsonis. Tā ir iespēja kādu 100 gadu laikā izbeigt nepilsoņu statusu pavisam.

Atbildēt

kauns

11.03.2019. 17:39

tas tikai pierāda, ka Vējonis pat nezin, kas notiek viņa valstī. Vienīgā ideja, kas ienākusi stulbajā galvā.

Atbildēt

tas jau sen zināms, bet tas to žestu

11.03.2019. 16:30

grib skaļu un redzamu un uzspiest ar varu!!!!!!!!!!!!!! nevienam nav liegts būt pilsonim

Atbildēt

atgādinājums autoram

11.03.2019. 16:19

Okupanti un kolonisti, kurus Latvijā oficiāli dēvē par nepilsoņiem, nav mazākumtautība!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai iespējams iemācīt āzi dot pienu?

FotoPietiek vairākkārt publicēja Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (NĪLA) stāstus par "Nekustamā īpašuma darījumu starpnieku darbības likuma" (Nr. 158.Lp13, turpmāk – Likumprojekts)[1] veidošanas gaitu[2][3][4]. 
Lasīt visu...

21

Protestu nebūs jeb tautas dekadence

FotoVai ir gaidāmi protesti – mītiņi, piketi, tautas sapulces vai citas protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents būs cittautietis? Vai latviešiem patiks, ka Valsts prezidents ir ļoti nekaunīgs un aprobežots ebrejs, no kura jau sen ir novērsusies ebreju tauta un kurš tagad, lai tiktu ievēlēts, demonstrē šausmīgu sava etnosa necieņu? Latvijā vēl nav bijis tik nekaunīgs un nelietīgs Valsts prezidenta kandidāts. Vai latvieši protestēs?
Lasīt visu...

21

Latvija gaida nākamo vadoni

FotoEsošais prezidents Raimonds Vējonis ir paziņojis, ka nekandidēs prezidenta vēlēšanās, kaut arī viņu atbalsta ZZS. Tas uzskatāms par racionālu un saprātīgu lēmumu, jo ir skaidrs, ka Saeimā trūkst balsu viņa ievēlēšanai.
Lasīt visu...

12

Koncertzāle uz AB dambja: kārtējais "otkats" vai spļāviens sejā Rīgas "plebejiem"?

FotoRīgas akustiskās koncertzāles priekšvēsture ir pietiekami sena - pirmo reizi ideja par  jaunu republikas līmeņa kultūras ēku galvaspilsētā radās vēl padomju laikos, 80.gados. Toreiz projekts tika apturēts naudas trūkuma un nestabilās politiskās situācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Nacionālā ideja un identitāte

FotoŠo nerakstīju un nepublicēju pirms devītā maija un devītajā. Dažām dienām bija jāpaiet, lai ir objektīvāks redzējums un iespējams skats ne tikai no iekšas, bet arī no malas. Man bija nepieciešamas dažas dienas pārdomām.
Lasīt visu...

21

Londonas tiesa: "Latvijas dzelzceļa" šefs Bērziņš iepriekšējā darbavietā izkrāpis 5 miljonus

FotoEdvīns Bērziņš caur “Latvijas kuģniecību” ir izkrāpis piecus miljonus dolāru no uzņēmuma “Latmar”. Šāds Londonas tiesas apelācijas spriedums liecina par pašreizējā "Latvijas dzelzceļa" vadītāja "augstajiem" biznesa un reputācijas standartiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kas nogāja greizi Tālim Linkaitam

Gan citi JKP politiķi, gan pats Tālis Linkaits valdības veidošanas procesā ne tikai neslēpa, ka viņu galvenais uzdevums ir apturēt dzelzceļa...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņa un „Uzvaras” svinības

Kā jau bija gaidāms, Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņa kļūst arvien redzamāka, ko nosaka arī partiju aģitēšanas laiku izmantošana televīzijā...

Foto

Mēs ļoti labprāt šautu arī migrējošās zosis pavasarī, ja vien mums to atļautu

1. Juridiskais pamatojums. Gan Medību likums, kurā ir pilnībā pārņemtas direktīvas prasības par...

Foto

Virknē Ventspils ostas kompāniju šobrīd ir ļoti vājš menedžments, ko vada starptautiskais blēdis Ostaps Benders jeb Rūdolfs Meroni...

Ventspils brīvostas mājas lapā publicēta vērā ņemama intervija...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 2. Jocīgā laime

2019.gada 1.aprīlī Latvijā izveidojās it kā jocīga situācija. Turklāt situācijas jocīgums netika apzināti izraisīts atbilstoši pirmā aprīļa, Lielās Joku dienas,...

Foto

Aptiekas nav bodītes ar farmaceitu kā kasieri pie lodziņa

Aptieku, kas ir iedzīvotājiem tuvākā un sasniedzamākā veselības aprūpes iestāde, pakalpojumu klāsts būtu jāplašina, neaprobežojoties tikai ar...

Foto

Par paranormālās dzīvesziņas pārņemto pasaules daļu

Kad Saeima pārtikas iepakojumā aizliegs izmantot plastmasu ar bisfenolu A, vienīgais arguments skolas bērnu apgādāšanai tieši ar "Memory Water" ūdeni,...

Foto

Latvijas dzelzceļa sistēma pārmaiņu priekšvakarā

Dzelzceļš – tā nav tikai infrastruktūra, vagoni un kravas. Lai dzelzceļš veiksmīgi darbotos, ir jābūt cilvēkam; ir jābūt interesei, enerģijai un...

Foto

Tik labi kā vēl nekad

Valsts prezidenta kampaņas iesākumā tika paziņots, ka "Latvijas iedzīvotāji pašreiz dzīvo tik labi kā vēl nekad". Kad varas aprindas pauž kārtējo...

Foto

Būs atkal draudzenes, klasesbiedri, mīļākās vai vēl nezin kas attiecīgajos amatos

Vienotības valdība ir ķērusies pie finanšu sektora kapitālā remonta. Un loģiski rodas jautājums – kāpēc ir...

Foto

Lai valsts piedzīvotu uzplaukumu, nepieciešama sadarbība ar Dievišķo

Ļoti cienījamās un godājamās valsts amatpersonas, valdības pārstāvji, ministri, dievkalpojuma dalībnieki, visi tie, kas tajā piedalās ar televīzijas...

Foto

Novērtēsim, ka varam tagad svinēt mūsu valsts brīvību pie baltiem galdautiem

Šogad atzīmējam simtgadi mūsu armijai, kas dzima kaujās par Latvijas brīvību laikā, kas bija izšķirošs...

Foto

Patofobijas vietējais dizains

Fobiju sarakstu nepieciešams papildināt. To ir pelnījusi latviešu varas inteliģence. Tās darbībā ir uzkrītoši konstatējama etniski specifiska fobija – īpaša tipa paniskas bailes,...

Foto

Mediji savās rīcības iespējās kļūst arvien brīvāki

Nedēļas sākumā jaunās valdības apstiprināšanā Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida (Kersti Kaljulaid) iestājās pret mediju darba nopēlumu, uzvelkot džemperi ar...

Foto

Pirmās 100 dienas

Pirmajās 100 dienās paveiktais Satiksmes ministrijā: sabiedriskā transporta maršrutu tīkla konkursa sagatavošanā esam tikuši līdz koncepcijas prezentācijai Sabiedriskā transporta padomē, ar mērķi maijā...

Foto

Mana tauta, visa pasaule tevi muļķo, uzticies man un dzer superūdeni par uzskrūvētu cenu

“Memory water” dibinātājam Jānim Pļaviņam nepietiek, ka cilvēki maksā eiro par litru...

Foto

Es esmu drošs, ka tauta nostāsies manā pusē un šis process tikai pieņemas spēkā, un tautas spēks ir neapturams

Vēlos detalizēti informēt par Satversmes aizsardzības biroja...

Foto

Satiksmes ministram riebjas popularitāte?

Interesanti, ar ko dižu un svarīgu sevi ikdienā nodarbina Tālis Linkaits? Ar kādu veikumu viņš varētu mums atskaitīties par savām pirmajām 100...

Foto

Ikšķiles novada pašvaldība aptauju organizē likumu ietvaros un to arī sarīkos

Ikšķiles novada pašvaldības domes lēmums organizēt Ikšķiles novada pašvaldības (Pašvaldība) administratīvās teritorijas iedzīvotāju aptauju ar...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 1. Pamatbūtība

Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”. Tautas garīgā bojāeja notiek precīzi saskaņā ar zinātniskajā literatūrā apkopoto cilvēces vēsturisko pieredzi . Pagātnē garīgi...

Foto

Puņķu valdība

Mēs varam sajūsmā spiegt par premjerministra angļu valodas zināšanām, kas tiešām ir lieliskas, taču mums jābūt godīgiem: valdība Latvijā šobrīd ir sastiķēta ar puņķiem....

Foto

Zāļu valsts aģentūrai nebija likumīgu šķēršļu zāles „Rigvir” nepārreģistrēt

Zāļu valsts aģentūra (turpmāk – Aģentūra) sniedz informāciju par Aģentūras un tās Zāļu reģistrācijas komisijas veikto darbu...

Foto

Smiekli nevietā

Pirms nedēļas Pietiek iepazīstināja ar manu piedāvājumu Valsts prezidenta amatam, kurš bija publicēts rubrikā "Pietiek nopietnības". Komentāros izraisījās diskusija, kurā jautrības bija maz. Izvirzījās nopietni, Latvijai...

Foto

Dzirkstele

Maz ir to, kuri patiesi spēj novērtēt, kas tikko ir noticis. Jaunievēlētais Ukrainas prezidents Vladimirs Zeļenskis, uzzinot, ka ir ievēlēts par prezidentu, vēršoties pie žurnālistiem,...

Foto

Vēstījums 2019. gada Lieldienās

Kristus ir augšāmcēlies! Priecīgas Lieldienas! Jau divtūkstoš gadus mēs cits citu šādi sveicam. Kad kaut ko dara tik ilgi, var iezagties pierastība,...

Foto

Latvijā valsts apmaksā par trešdaļu mazāk inovatīvo medikamentu nekā Lietuvā un Igaunijā

Latvijā pacientu nodrošinājums ar valsts kompensētajiem jaunākās paaudzes medikamentiem būtiski atpaliek no pārējām Baltijas...

Foto

Nacionālais suicīds

2019.gada 15.aprīlī viena latviešu tautas daļa tika iepriecināta ar šādu ziņu: “Koalīcijas partijas sadarbības sanāksmē vienojušās par kopīgu atbalstu Eiropas Savienības Tiesas tiesnesim Egilam...

Foto

Par mūslaiku šucmanietēm un par Rimšēviču

Šucmaņi – oficiāli sardzes dienests – Otrā pasaules kara laikā bija tāda pretīga kolaboracionistu pasuga, kuras pārstāvjus vācieši sūtīja uz...

Foto

Kad Bordāns vēl uztraucās nevis par bezkompromisa tiesiskumu, bet par to, kurš viņu paņems uz vēlēšanām...

Klausoties, kā tagadējais tieslietu ministrs Jānis Bordāns vietā un nevietā...

Foto

Palīdzība...

2009. gada marta nogalē ASV ekonomisko palīdzību Centrālamerikas valstīm – Salvadoras Republikai (República de El Salvador), Gvatemalas Republikai (República de Guatemala) un Hondurasai (Honduras). Kāpēc?...

Foto

Piedāvājums Latvijas prezidenta amatam

Esmu piedāvājis savu kandidatūru Latvijas Valsts prezidenta amatam. Par šo faktu esmu saņēmis apstiprinājumu no Saeimas Pieprasījumu komisijas 2019.gada 11.aprīlī. Savu programmu http://www.societyandnature.org/lpp.pdf esmu...

Foto

Ansis Pūpols: Meroni atzīstams par oligarhu

Beidzot kāds to pateicis skaļi — Ventspils kriminālprocesu «arestētās mantas glabātājs» Rūdolfs Meroni atbilst visām trim klasiskajām oligarhijas pazīmēm: ietekme...

Foto

Jūrmalas opozīcijas deputāts Grūba izmanto skolēnu vecāku sapulci savās politiskajās interesēs

Otrdien, 9. aprīlī, Jūrmalas Valsts ģimnāzijā notika informatīva vecāku sapulce, kurā kā vecāks piedalījās arī...

Foto

Alvis, Žeņa un Vova. Tiem, kas man Pārdaugavā sārtu krāva

Tas nebūs gari. Bet sākumā daži skaidrojumi par manis pieminētajiem tēliem virsrakstā....

Foto

Teikumi aplaužas

Publiskās telpas viedokļos par Egila Levita izredzēm tikt ievēlētam valsts prezidenta amatā teikumi gludi, bet kaut kā neizbēgami aplaužas ar loģiski izrietošiem “bet”....

Foto

Televīzija ir mehānisms, kura darbība atšķiras no pilnīgi visiem citiem uzņēmumiem un to vadīšanas

Ja kādu interesē, man arī ir, ko teikt LTV un NEPLP sakarā....