Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Viens piemērs par okupāciju

13.03.2019. 12:32

»

hm

Pēckara okupācija...


Okupācijas laikā mums bija pat savas multfilmas ar kurām audzināja bērniem tikumus. Tagad neatkarība ir tik neatkarīga, ka mūsu bērnus audzina svešas multfilmas. Apskatieties tās multfilmas, kādi tikumi tur tiek audzināti? Bieži liekas to autori ir narkomāni un tas vēl labākajā gadījumā.
Kā tas ir iespējams, ka okupācijā mēs ražojām multfilmas, bet neatkarībā no tā nav ne smakas.
Un tādu piemēru ir jūra

Atbildēt

hm

12.03.2019. 18:27

»

krieviem jāatbild par noziegumiem!

Krievi 1940.gadā okupēja Latviju. Apšāva virsniekus un daudzus cilvēkus deportēja uz Sibīriju...


Jā 40. gadā krievi ienāca. Taču, kas notika pārējā Eiropā? Minhenes pakts un čehu okupācija, karš Somijā, poļu okupācija, Hitlera gatavošanās zibenskaram ar Sarkano armiju. Paskaties, kur atrodas Baltija kartē! Tāpēc jau krievi priecājās par noslēgto Ribentropa-Molotova paktu. Tas traucēja Vācijai uzbrukt. Jā, krievi iegāja Baltijā. Bet nebūtu pakta Baltijā atrastos vācieši.
Krievi 41. nošāva tos, kuri nepakļāvās. Pārējos virsniekus izsūtīja. Bet tas bija karš! Ķēra un šāva dezertierus, tos, kuri bija sapinušies ar sarkanajiem
un sarkanarmiešus, cietumā mauca nagus un vēl šāva žīdus. Asins lija straumēm. Kuras pareizās, kuras ne, to nevar zināt neviens.
Ar Ulmaņa laikiem, kā brīvvalsts laikiem ir dažādas teikas. Nekādus ekonomikas brīnumus tie mums nenesa.
Zemnieki smagi strādāja un uzturēja kuplās ģimenes.
Ja tantei būtu riteņi, ja Latvija atrastos citā kontinentā, krievi noteikti nebūtu te nākuši'...
Par Krieviju runājot, tur atrodas 1/4 daļa no visas pasaules bagātībām. Tūlīt Ziemeļu ceļš, kosmosā taču arī viņi bija pirmie, izskatās ka vienīgie, kam šodien pieder hiperskaņas ieroču nesēji. Par viņiem neuztraucies, Ja viņi savas bagātības aiz labas sird neizdāļās, varēs mierīgi gulēt uz krāsns un skaitīt savu zeltu.

Atbildēt

krieviem jāatbild par noziegumiem!

12.03.2019. 16:27

»

hm

Pēckara okupācija...


Krievi 1940.gadā okupēja Latviju. Apšāva virsniekus un daudzus cilvēkus deportēja uz Sibīriju.
Ja krievi nebūtu okupējuši Latviju, tad Latvijā šodiem un no 1945.-1991.g. dzīves līmenis būtu daudz augstāks. Okupācijas gados Latvijā salidzinot ar Krieviju bija labāks dzīves līmenis, jo Latvija līdz 1940.gadam bija attīstīta Eiropas valsts, kuru krievi 50 gadu garumā noveda līdz ļoti sliktam stāvoklim.
Paskaties uz Krieviju - kur viņu labklājība un dzīves līmenis? Nabadzīga valsts, kuras ražojumi ir pēdējais sūds salīdzinot ar to, ko ražo rietumos.

Atbildēt

hm

12.03.2019. 15:05

Pēckara okupācija.
Latvieši nedienēja Padomju armijā? Dienēja skaitā, kas tieši proporcionāls iedzīvotāju skaitam.
Augstākās varas elitē regulāri atradās kāds no latviešu pārstāvjiem - Pelše, Voss, Pugo. Zemākos varas ešelonos attiecīgi vēl vairāk.
Vai latviešiem tika ierobežotas jebkādas brīvības salīdzinot ar citām nācijām - nē!
Gluži pretēji! Padomju Latvijā bija augstāks dzīves līmenis, labāka apgāde kā citviet Padomju Savienībā, izvērstāka pārtikas un rūpniecības preču ražošana, attīstītāka infrastruktūra un ceļi. Vairākas ražotnes bija pasaules līmweņa. Tieši tāpēc LPSR kā magnēts pievilka ekonomiskos migrantus. Kā šodien latvieši dodas uz Angliju, tā tolaik no plašās savienības daudzi brauca pēc darba, pēc labākiem dzīves apstākļiem uz Latviju.
Jautājums - kur meklējama okupācija? Vai latvieši uz Īriju, Angliju lido tās okupēt? Idiotisms!

Atbildēt

Ārstējies no Stokholmas sindroma!

12.03.2019. 14:36

»

TT

Ja tevi vajā paniskas bailes, sēdi zem gultas, lien pagrabā vai vēl kur! Nevienu neinteresē tavi halucināciju murgi no sērijas ,,kā būtu, ja būtu


Ja gribi mieru, tad gatavojies karam. Gudrie apzinās riskus un ir gatavi tos novērst. Latviešiem ir problēma,ka viņi mīl krievu okupantus un cer, ka krievi neatkārtos okupāciju.

Atbildēt

...

12.03.2019. 13:31

»

Z

Latvijas vēsturē ne pirmais gadījums, kad solījumus nepilda un neievēro pēctecību. Kat vai: Latvijas brīvības cīņās piedalījās arī ebreji,pat saņēma valsts ordeņus, bet vēlāk latvieši tos nošāva


Jā , mēs bijām trīs latviešu strēlnieki:es,Joske un vēl viens žīds no Pardaugavas.Šis bija populārs teiciens tajā laikā.
Un kā tad Frīdriha Jakelna(žīds) nopelniem žīdu šausanā.Tu gribi atņemt viņam nopelnus un piedēvēt latviešiem.

Atbildēt

Z

12.03.2019. 13:20

»

ha-ha

Latvija starptautiskā izpratnē nekad nav bijusi ne okupēta, ne kolonizēta. Nesen tika atslepenoti Jaltas sarunas starp Staļinu un Ruzveltu. Uzvarētāji sadalīja Eiropu 2 nometnēs. Vēl šodien vairākās Eiropas valstīs atrodas amerikāņu karaspēks un kara bāzes, kur valsts vienpusēji nevar lauzt līgumu...


Latvijas vēsturē ne pirmais gadījums, kad solījumus nepilda un neievēro pēctecību. Kat vai: Latvijas brīvības cīņās piedalījās arī ebreji,pat saņēma valsts ordeņus, bet vēlāk latvieši tos nošāva.

Atbildēt

TT

12.03.2019. 13:15

»

pagaidām viņi ir nekaitīgi

Ja kara gadījumā Latvijā dzīvojošie nepilsoņi jeb okupanti un daudzi par pilsoņiem naturalizētie okupanti tiks pie ieročiem - kā tu domā pa ko viņi šaus? Pa Latvijā ienākošo Krievijas armiju vai pa latviešiem...


Ja tevi vajā paniskas bailes, sēdi zem gultas, lien pagrabā vai vēl kur! Nevienu neinteresē tavi halucināciju murgi no sērijas ,,kā būtu, ja būtu''

Atbildēt

pagaidām viņi ir nekaitīgi

12.03.2019. 12:46

»

Asiirietis

Nepilsoņi ir visnekaitīgākā kolonistu kategorija, tie nejaucas citas valsts politikā un nepretendē uz varu. Pēc deokupācijas un noziedzīgā režīma tiesāšanas, varētu izskatīt viņu statusu un pieļaut palikšanu Latvijā kā politiski neitrālām personām, kurām nav bijis ambīciju uz okupācijas iekarojumu saglabāšanu...


Ja kara gadījumā Latvijā dzīvojošie nepilsoņi jeb okupanti un daudzi par pilsoņiem naturalizētie okupanti tiks pie ieročiem - kā tu domā pa ko viņi šaus? Pa Latvijā ienākošo Krievijas armiju vai pa latviešiem?
Nepilsoņi jeb okupnati ir kā partizāni - tāda pagrīdes organizācija. X stundā viņi ķersies pie ieročiem un palīdzēs savam saimniekam.
Bez tam par pilsoņiem naturalizētie okupanti parādīja, ka viņi Latvijā grib krievu valodu kā valsts valodu - bija tāds referendums.

Atbildēt

Apolinārijs

12.03.2019. 11:25

Būtu beidzot jāpaziņo,kurš R.baksta mugurpusē,lai viņš izpaustu kārtējās muļķības?

Atbildēt

lauķis

12.03.2019. 11:15

Ģimene,dzimta,tauta-pilsonība.

Atbildēt

Geto

12.03.2019. 10:55

Es gan ieteiktu pārvilkt treknu svītru tam nepilsoņu faktam un lai ķeksis ir automātiski ievilkts. Ticiet man, tas izbeigs 25 gadu garumā esošu nepilsoņu jautājumu.

Atbildēt

atis

12.03.2019. 09:47

pilsonību vajag piešķirt automātiski. tā tiek parādīta civilizētas valsts attieksme. un tad, ja kāds no vecākiem nevēlas bērnam Latvijas pilsonību, lai raksta iesniegumu. TIEŠI TAD (ja rakstīs) MĒS REDZĒSIM VIŅA ATTIEKSMI. nevis ievelkot ķeksīšus.

Atbildēt

NIKNAIS

12.03.2019. 08:26

Pavisam vienkāršs secinājums , prezidents Vējonis nodarbojās ar demagoģiju, un visā viņa svītā , nav neviena kas būtu apguvis jau esošo likumdošanu, to var spriest par jaunu "veco" likumu radīšanas iniciatīvām.

Atbildēt

duh

12.03.2019. 05:46

»

ha-ha

Latvija starptautiskā izpratnē nekad nav bijusi ne okupēta, ne kolonizēta. Nesen tika atslepenoti Jaltas sarunas starp Staļinu un Ruzveltu. Uzvarētāji sadalīja Eiropu 2 nometnēs. Vēl šodien vairākās Eiropas valstīs atrodas amerikāņu karaspēks un kara bāzes, kur valsts vienpusēji nevar lauzt līgumu...


Solīt var visu ko - tika solīts, ka PSRS laiku okupanti arī tiks izvākti no Latvijas, jo viņiem nekādas tiesības te atrasties pēc visiem starptautiskajiem likumiem.


Kāpēc par visu varu ir jārisina šī nepilsoņu problēma? Krievija okupēja un aneksēja Krimu ar krieviem - Ukrainas pilsoņiem. Bez tam - mūsdienās gadiem var dzīvot citās valstīs, pat neesot mītnes valsts pilsonis un tādu skaits Latvijā arī nav vairs mazais. Ar ko tādi citu valstu pilsoņi ir mazāk bīstami/nekaitīgi?

Atbildēt

Asiirietis

12.03.2019. 00:22

»

Nepilsoņi ir okupanti un tiem neko nedrīkst dot!

Jaunus nepilsoņus viegli radīt. Putinam vajag izveidot Abrenes republiku, kura okupē Latviju un kura Latvijā iesūta 3 miljonus okupantu un kolonistu no Abrenes republikas...


Nepilsoņi ir visnekaitīgākā kolonistu kategorija, tie nejaucas citas valsts politikā un nepretendē uz varu. Pēc deokupācijas un noziedzīgā režīma tiesāšanas, varētu izskatīt viņu statusu un pieļaut palikšanu Latvijā kā politiski neitrālām personām, kurām nav bijis ambīciju uz okupācijas iekarojumu saglabāšanu.

Atbildēt

Neņem visu nopietni

11.03.2019. 23:49

»

T

Abrenē tāpat kā Latvijā, depopulācija milzīgos tempos. Guliet mierīgi


Tu saproti, ka pēc Putina prāta izveidot Abrenes republiku nozīmē tajā ievest dažus simtus tūkstošu krievu militārpersonu? Doņeckā un Luganskā ogļrači nav republikas veidotāji un sardze.
Protams, ka reālā Abreme ir izmirusi un tur dzīvo daži tūkstoši cilvēku.

Atbildēt

LAtviešu tauta nesolīja okupantiem pilsonību!

11.03.2019. 22:49

»

ha-ha

Latvija starptautiskā izpratnē nekad nav bijusi ne okupēta, ne kolonizēta. Nesen tika atslepenoti Jaltas sarunas starp Staļinu un Ruzveltu. Uzvarētāji sadalīja Eiropu 2 nometnēs. Vēl šodien vairākās Eiropas valstīs atrodas amerikāņu karaspēks un kara bāzes, kur valsts vienpusēji nevar lauzt līgumu...


Okupētajā Latvijā tika ievēlēta Augstākā padome - kaut kas līdzīgs Saeimai. 80.gadu beigās atļāva arī citas partijas, ne tikai komunistisko. Uz to AP, kas pasludināja neatkarību, kandidēja daudzi saraksti - tautas fronte, interfronte, LNNK, komunisti, radikāļi, zaļie, zilie un daudzi citi.
Tad, lūk, bija vairākas partijas, kuras solīja visiem iedzīvotājiem pilsonību. Tagad arī ir partijas, kas daudz ko sola.
Tāpēc nemelo par to,ka visiem pienākas Latvijas pilsonība. To solīja dažas partija, bet ne parlamenta vairākums.

Atbildēt

Or.ha-ha

11.03.2019. 22:27

»

ha-ha

Latvija starptautiskā izpratnē nekad nav bijusi ne okupēta, ne kolonizēta. Nesen tika atslepenoti Jaltas sarunas starp Staļinu un Ruzveltu. Uzvarētāji sadalīja Eiropu 2 nometnēs. Vēl šodien vairākās Eiropas valstīs atrodas amerikāņu karaspēks un kara bāzes, kur valsts vienpusēji nevar lauzt līgumu...


Okupantu atbalsta organizācijas-kompartija,komjaunatne u.c.nepieprasija deokupāciju,bet okupēto teritoriju atzīt par neatkarīgu valsti ar varas automātisku pāriešanu okupētās teritorijas pašpārvaldei.Tā arī notika.Zem valsts pamatiem tādā veidā tika ielikta bumba ar laika degli.

Atbildēt

ha-ha

11.03.2019. 21:57

Latvija starptautiskā izpratnē nekad nav bijusi ne okupēta, ne kolonizēta. Nesen tika atslepenoti Jaltas sarunas starp Staļinu un Ruzveltu. Uzvarētāji sadalīja Eiropu 2 nometnēs. Vēl šodien vairākās Eiropas valstīs atrodas amerikāņu karaspēks un kara bāzes, kur valsts vienpusēji nevar lauzt līgumu.
Vai Vācija ir okupēta? Okupācija , kolonizācija Latvijā ir iekšējas lietošanas termins. Tas parocīgs valdošajai varai. Re, kāda mums bijusi grūta bērnība, ka joprojām nespējam atkopties - tā šodienas jēga.
Lai arī bērnība grūta, solījumi jāpilda! Un ja solīja pilsonību visiem Latvijā dzīvojošiem, tad solījums jāīsteno. Un šodien meklēt attaisnojumu izskatās muļķīgi. Vēsture tāpēc šo apmānu nesvītros.

Atbildēt

Asiirietis

11.03.2019. 21:26

Prettiesiska rīcība nerada tiesiskas sekas. Tā kā nav noticis referendums par pilsonības piešķiršanu kolonistiem un okupantiem (gandrīz miljons), tad acīmredzami ir pārkāpta Latvijas Satversme un visa piešķirtā pilsonība, kas notika pēc "neatkarības" pasludināšanas ir anulējama. Punkts.

Atbildēt

Nepilsoņi ir okupanti un tiem neko nedrīkst dot!

11.03.2019. 20:14

»

:)

Doma ir noteikt datumu no kura vairs pat teorētiski nevar rasties jauni nepilsoņi


Jaunus nepilsoņus viegli radīt. Putinam vajag izveidot Abrenes republiku, kura okupē Latviju un kura Latvijā iesūta 3 miljonus okupantu un kolonistu no Abrenes republikas.
Tad jānospēlē teātris, ka Abrenes republika sabrūk, bet Latvija atgūst neatkarību. Un jau neatkarīgās Latvijas Saeima ņem un piešķir visiem okupantiem nepilsoņa statusu, jo ko gan šiem darīt - Abrenes republika ir sabrukusi un šie faktiski ir nevainīgi bezvalstnieki bez citas valsts pilsonības.

Atbildēt

VB

11.03.2019. 20:14

"(īstenībā jau šis “žests” pēc būtības pat ierobežos nepilsoņu izvēles iespējas noteikt sava bērna nākotni, nevis piešķirs kaut kādas jaunas tiesības)"

Jā, es par to jau esmu raxtījis - ne visiem tā vajag!

Atbildēt

Nesaprotu

11.03.2019. 19:49

Pilsonību iegūt - tas ir LIELS GODS!
Kāpēc Prezidents to grib nonivelēt līdz "skriešanai pakaļ" ar pilsonības dokumentiem? Un, ja viņi nemaz tos negrib?! Un tie, kas nav izteikuši vēlmi, lai viņu bērni kļūst par Latvijas pilsoņiem, taču patiešām to negrib!

Nebāzīsimies cilvēkiem virsū ar savu mīlestību!
Nepazemosim savu valsti!Atbildēt

NON

11.03.2019. 19:38

pastāv pamatotas aizdomas, ka kaut kas netiek saprasts līdz galam ....

Atbildēt

:)

11.03.2019. 18:57

Doma ir noteikt datumu no kura vairs pat teorētiski nevar rasties jauni nepilsoņi.
Vecākiem ir vai nu jāizvēlas kādas citas valsts pilsonība, kura to atļauj, vai arī bērns ir Latvijas pilsonis. Tā ir iespēja kādu 100 gadu laikā izbeigt nepilsoņu statusu pavisam.

Atbildēt

kauns

11.03.2019. 17:39

tas tikai pierāda, ka Vējonis pat nezin, kas notiek viņa valstī. Vienīgā ideja, kas ienākusi stulbajā galvā.

Atbildēt

tas jau sen zināms, bet tas to žestu

11.03.2019. 16:30

grib skaļu un redzamu un uzspiest ar varu!!!!!!!!!!!!!! nevienam nav liegts būt pilsonim

Atbildēt

atgādinājums autoram

11.03.2019. 16:19

Okupanti un kolonisti, kurus Latvijā oficiāli dēvē par nepilsoņiem, nav mazākumtautība!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Kāda ir Latvijas vēlēšanu nodrošinātāja patiesā seja?

FotoRenārs Kadžulis ir SIA ,,SOAAR'' līdzīpašnieks, kas jau vairāk kā 10 gadus ir monopola statusā - Latvijas vēlēšanu nodrošinātājs. Vēlēšanām pēc būtības ir jābūt gotprātīgām, caurredzamām, neapšaubāmām. Vai tas ir iespējams, ja tā organizētājs/nodrošinātājs ir negodprātīgs cilvēks?
Lasīt visu...

12

"Trīciet, heterocūkas!" jeb Ne viss ir tā, kā mums to mēģina iestāstīt

FotoReizēm, lai ieraudzītu kopainu, ir jāpakāpjas soli atpakaļ. 1989. gada 29. jūnijā ASV Kongresa debatēs parlamenta loceklis Viljams Dannenmeijers, vēloties piesaistīt klātesošo uzmanību geju un lesbiešu tiesību aizstāvju mērķiem, nolasīja izdevumā "Gay Community News" 1987. gada februārī publicēto Maikla Svifta ievadrakstu "Geju revolucionārs". Citēšu dažus tā fragmentus:  
Lasīt visu...

21

Tūliņ, tūliņ uzzināsim, ka vatņiku daudzinātā „Sputņik V” vakcīna nebija nekas vairāk kā tukša „moskovītu” muldēšana

FotoZinātnes pasauli ir pāršalkusi jauna sensācija. Starptautiska zinātnieku grupa ir nosūtījusi prominentajam žurnālam „Lancet” atklātu vēstuli, kurā apvaino Krievijas vakcīnas Sputņik V izstrādātājus efektivitātes datu falsificēšanā un vispārējā zinātniskās izstrādes procesa caurskatāmības trūkumā.
Lasīt visu...

12

Cāļus skaita rudenī

FotoNesen laikrakstam DDD bija pilngadība, precīzāk, deviņpadsmit gadiņu. Vai tas ir tikai deviņpadsmit vai jau, to lai katrs izdomā pats. Es šoreiz par ko citu. Par cāļiem un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Kas viņus dīda? (Kroņa vīruss kā hibrīdkara elements, svarīgākais elements)

FotoSastopoties ar acīmredzamā noliedzējiem, es vienmēr neizpratnē plātu rokas, jo neizprotu, kas viņiem prātā, kas viņus dīda, kas liek tā uzvesties?! Ko viņi grib un vēlas panākt?
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par to, kur labāka dzīve – Latvijā vai Krievijā?

FotoCilvēki Krievijā slīkst nabadzībā, pensionāri mirst no bada, savukārt latviešus pārņem nauda, greznība un prieks. Tā Kasīklis savā kartējā sacerējumā apraksta dzīvi abās valstīs. 
Lasīt visu...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

Laikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet...

Foto

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

Kopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk,...

Foto

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

Partiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT...

Foto

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

Cienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā....

Foto

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

Vakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta...

Foto

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

Mēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās...

Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....