Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Es sekoju un izprotu

Egils Levits
06.01.2021.
Komentāri (56)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

rolis

10.01.2021. 18:42

»

Gefüllte Frikadelle

Tā sķidrbārdainā vīreļa vārdos nav vērts ieklausīties! Kāpēc? Viņš pats nekad neko praktisku nav darījis. Večuks ir atrauts no realitātes – dzīvo savā «burbulī» un kādu lapeli viņam priekša noliek, tādu nolasa. Tagad 4. maija republika ir palikusi kā vista bez galvas, kas vairs nezina uz kuru pusi skriet...


Kā Brežņevs,aizvadot savas pēdējās dieniņas,ko nolika priekšā to nomurmulē.Tekstu taču,raksta Ēlerte ar samīlējušos M.Zālīti.Tā jau māk visādus pantiņus sacerēt,nav vēl ap...ies,uz priekšu,ar savu dziļo inteliģenti un spožās zvaigznes spožumu.

Atbildēt

e

09.01.2021. 13:25

Paldies Kovidam ! Tas beidzot skaidri parādīja visai tautai kādi nespējnieki mūs vada jau 30 gadus !

Atbildēt

E. Levits ir LV vergturis

09.01.2021. 09:26

https://www.instagram.com/tv/CJtjkDxKwGD/

Atbildēt

Kauls Reanimēts

08.01.2021. 05:26

»

Gefüllte Frikadelle

Ja vēsture atkārtotos – Rīgas ielās atkal parādītos mūsu austrumu kaimiņa bruņutehnika, tad


Aha! Feminizācijai un izvirtībai, pornogrāfijai ir radīts tirgus.

Klimoviča aitas to zinot.

Atbildēt

Gefüllte Frikadelle

08.01.2021. 01:11

»

katrā ziņā

aktrisi Lilitu Bērziņu,kad viņa slavināja biedru Staļinu,vēl nevienai nav izdevies pārspēt.Tāds gadījums Latvijas vēsturē ir tikai vienā eksemplārā.Neaizmirstams


Ja vēsture atkārtotos – Rīgas ielās atkal parādītos mūsu austrumu kaimiņa bruņutehnika, tad
bāleliņus nebūtu jāskubina ne krievu tankus bučot, ne Pūķinu slavēt!


Atbildēt

Vai ne tāpēc?

07.01.2021. 21:25

»

Gefüllte Frikadelle

Jums patīk sabiezināt krāsas, tautieti! Latviešu radošā inteliģence nekad nav bijusi skubināma slavināt varnešus. Vai, laikiem mainoties, kāds par to ir «ielikts kaktā», lai nokaunas? Nu, protams, ka nē! Tad kāpēc, lai biedre Zālīte būtu izņēmums


Klauss Švābe un lielie oligarhi, finanšu korporokrātija, tostarp Latvijas 4. maija finanšu korporācija savā finanšu un morālajā izvirtībā, atzīstot, ka parasts vīruss Covid-19 ir pandēmija - mirstība vien viena procenta robežās no inficēto skaita, ir citu spēku - sātanisku spēku, to kodola, uzdevumu izpildītāji. Viņi ir ēnā.

Virusologi un pandemiologi labi saprot, ka Covid-19 nav pandēmija, bet viņiem aizliegts par to publiski runāt.

Faktiski pandēmijas nav. Jo vairāk testē, jo lielāks inficēto skaits testu kļūdas dēļ, pat ja pieņem, ka kļūda ir 10 procenti. Runā, ka 30.

Patērētāju sabiedrības pretoties gribu salauza ar masku piespiedu lietošanu, līdz komendantatundai vairs atlika pavisam maz. Samaitātajai patērētāju “šopinga” sabiedrībai (sātanisti saka - nekad neesam dzīvojuši tik labi), kura atšvešinājusies no Latvijas zemes un latviešu tautas var jau ar masmediju TV iebarot visu ko. Izvirtībai nav robežu.

Vai viņi tādi ir, vai ar izvirtības propagandu, sātanistiem uzņemoties izvirušo grēkus pat ST līmenī un VP līmenī, viņus izvirtušus taisa? Ja kapitālisms ar savu patēriņkultu viņus tādus izvirtušus uztaisījis, ko darīt ar šīm stulbajām aitām?

Atliek palaist C19, bloķēt ekonomiku un vakcinēt, izgriežot no genomas posmiņu, lai padarītu par paklausīgiem biorobotiem - viņi iegūs racionālu noteiktību un pielietojumu - sterilizēti un kastrēti. Izvirtuši un bez nākotnes.Laimīgi bez īpašumtiesībām.

Lielais inkvizitors, kurš diktē Klausam tekstus viņa grāmatai, nekļūdīgi zin, ka cilvēks nav vājš un buntinieks, bet tādu viņu radījis kapitālisms, atsvešinot savā attīstībā cilvēku pašu no sava “radošā es”- no savas cilvēcības. Ja vien ne sātanisti - Satversmes tiesā un Rīgas pilī, valdībā, Saeimā.. jau nebūtu.

Atbildēt

kaklasaišu kolekcija

07.01.2021. 20:31

»

Ar šiem daiļskanīgajiem vārdiem

M. Zālīte sev uzvijusi karātavu cilpu


kārtējo reizi.

Atbildēt

katrā ziņā

07.01.2021. 20:13

aktrisi Lilitu Bērziņu,kad viņa slavināja biedru Staļinu,vēl nevienai nav izdevies pārspēt.Tāds gadījums Latvijas vēsturē ir tikai vienā eksemplārā.Neaizmirstams.

Atbildēt

gan jau citās tautās

07.01.2021. 20:08

»

Gefüllte Frikadelle

Jums patīk sabiezināt krāsas, tautieti! Latviešu radošā inteliģence nekad nav bijusi skubināma slavināt varnešus. Vai, laikiem mainoties, kāds par to ir «ielikts kaktā», lai nokaunas? Nu, protams, ka nē! Tad kāpēc, lai biedre Zālīte būtu izņēmums


arī ir tādi varnešu slavinātāji.Bet!Nav taču izslēgts,ka biedre Zālīte mīl un ciena Levitu.Man,piemēram,arī viņš patīk,kaut arī nekad neesmu bijusi biedre nevienā partijā.Egīls ir ļoti inteliģents,sirsnīgs un mīlīgs.Īsts Latvijas patriots.Un Dagmāras kundzei no Saeimas prezidija arī viņš ļoti patīk.Kas gan tur tik ddīvains?Un kāpēc nevar paslavēt?Tikai nevajadzētu pārspīlēt,kā tas abām dāmām šoreiz ir gadījies.

Atbildēt

Gefüllte Frikadelle

07.01.2021. 19:26

»

Ar šiem daiļskanīgajiem vārdiem

M. Zālīte sev uzvijusi karātavu cilpu


Jums patīk sabiezināt krāsas, tautieti! Latviešu radošā inteliģence nekad nav bijusi skubināma slavināt varnešus. Vai, laikiem mainoties, kāds par to ir «ielikts kaktā», lai nokaunas? Nu, protams, ka nē! Tad kāpēc, lai biedre Zālīte būtu izņēmums?!

Atbildēt

Interesanti gan

07.01.2021. 15:10

»

Ar šiem daiļskanīgajiem vārdiem

M. Zālīte sev uzvijusi karātavu cilpu


Kaut kā nedzird vairs inteliģences pārstāvju patriotiskas uzrunas tautai vai izjustus nostāstus,kā kovidu redzējuši ... Vai nu nesaņem kovidpiemaksas kā mediķi , pareizie mēdiji un bigpharma , vai sajūsma nošļukusi ?

Atbildēt

Gefüllte Frikadelle

07.01.2021. 11:56

»

GEO

Pandēmijas laikā nav redzams,ka Latvijai ir Prezidents...


Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos.

(Dzejniece Māra Zālīte)

Atbildēt

Paatrinaat briivpraatiigu vakcinaaciju

07.01.2021. 11:35

Jaa, iespaidiigi.

Atbildēt

GEO

06.01.2021. 22:56

Pandēmijas laikā nav redzams,ka Latvijai ir Prezidents.
Lietojot militarizētu leksiku,kas ārkārtas situācijā ir pieļaujams- viņš ir dziļā aizmugurē dzīvojošs cilvēks,nevis frontes līnijas cīnītājs,kuram vajadzētu tautu psiholoģiski uzmundrināt un ar piemēriem,zināšanām veicināt pozitīvismu arī šajā grūtajā laikā !

Atbildēt

gusliks

06.01.2021. 22:38

»

millers

šukai,,šarik,šukai


suukaa , miller , suukaa

Atbildēt

tev

06.01.2021. 22:33

»

Lapsam

Kur ir Wiltvārdis 2.grāmata? Kas notika? Vai cenzūra


tualetes papīrs beidzies? Vai diareja?

Atbildēt

ja brīvprātîgi, tad brīvprātīgi

06.01.2021. 19:42

Tak vakcinējieties uz nebēdu! Kaut 5x gadā!
Es visus šos "brīvprātīgi" tekstus saglabāšu, kad - ğirğens ar pabriku šprici rokās lauzīsies durvīs

Atbildēt

Gefüllte Frikadelle

06.01.2021. 19:06

Tā sķidrbārdainā vīreļa vārdos nav vērts ieklausīties! Kāpēc? Viņš pats nekad neko praktisku nav darījis. Večuks ir atrauts no realitātes – dzīvo savā «burbulī» un kādu lapeli viņam priekša noliek, tādu nolasa. Tagad 4. maija republika ir palikusi kā vista bez galvas, kas vairs nezina uz kuru pusi skriet…

Atbildēt

Kauls Reanimēts

06.01.2021. 17:36

»

Lapsam

Kur ir Wiltvārdis 2.grāmata? Kas notika? Vai cenzūra


L L sapratis - beigtie pēc vakcinācijas grāmatas nelasa. Un nepērk.

Atbildēt

Lapsam

06.01.2021. 17:24

Kur ir Wiltvārdis 2.grāmata? Kas notika? Vai cenzūra?

Atbildēt

es tāpēc

06.01.2021. 17:12

ka ir nelabas domas, pa vidu jaucas medikamentu tirgoņi, lai dievs dod, kļūdos

Atbildēt

mums 30 g

06.01.2021. 17:10

ir vīzijas, darba grupas, ēnu ekonomika... un nav !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! prokuroru

Atbildēt

Piekrītu

06.01.2021. 17:00

»

de facto un de jure

Abi marionetes neatbild par vakcinēšaas sekām, viņu “ekpertīzes” ir nulles vērtas...


jo K. Kariņš, tikai pamatojoties uz PVO ieteikumu, uzdeva Veselības ministrijai izstrādāt “pūļa vakcinācijas plānu” ar vakcīnām, par kuru drošību neviena iestāde un kompānija juridiski neatbild laikā, kad LV atteikusies ANO no cilvēktiesību ievērošanas Latvijā ar 2020. gada 13. martu, ir noziegums pret cilvēcību un pretrunā LR Satversmē garantētām tiesībām uz valsts veselības aprūpi, nevis iedzīvotāju pakļaušanu riskiem. Atsakoties no cilvēktiesībām, LV atsakās no riskiem iedzīvotāju vakcinācijā. Valsts noziegums ir terorizēt un pierunāt iedzīvotājus vakcinēties.

K. Kariņš ir ASV pilsonis un, pastrādājis kopā ar E. Levitu iespējamos noziegumus pret cilvēcību Latvijā, var netraucēti atgriezties ASV un var būt nesasniedzams.

Atbildēt

ne ciku,ne grabu

06.01.2021. 16:20

»

Es arī

Ko es gribu, to es varu, ko es varu, to es daru


tikmer kads pa tumsu klusi, pielavas no mugurpuses
un iesprauz......

Atbildēt

de facto un de jure

06.01.2021. 15:44

Abi marionetes neatbild par vakcinēšaas sekām, viņu “ekpertīzes” ir nulles vērtas.

Par vakcīnu nekaitīgumu neatbild to ražotāji. Juridiski to paziņojuši.

Neatbild arī EZA “eksperti”, un LZA “eksperti”, viņi tikai analizē “ticamus” un “mazāk ticamus” datus, ko dod citi “ekperti”.

Neatbild arī LV Veselības ministrija un valdība kopumā. Atbildība sniedzas vien līdz K. Kariņam, kurš pēc PVO ieteikuma personīgi ar savu rezolūciju uzdeva Veselības ministrijai izstrādāt “pūļa vakcinācijas plānu” Latvijas teritorijā.

Atbildību var prasīt personīgi no K. Kariņa, jo vakcinācijas plāns ir pretrunā Satversmē noteiktām pilsoņu tiesībām uz valsts veselības aprūpi, plānojot vakcinēt iedzīvotājus ar vakcīnām, par kuru nekaitīgumu konkrētu atbildīgo nav, kas uzņemtos atbildību par sekām.

K. Kariņa rīkojums Veselības ministrijai izstrādāt vakcinācijas plānu ir pretrunā Satversmei un LV faktiskajai deklarācijai ANO, LV valdībai no 2020. gada 13. marta līdz mūsdienām, ieviešot pat komendantstundas, atsakoties no LR Satversmē garantētām tiesībām uz valsts veselības aprūpi, LV valdībai atsakoties ievērot cilvēktiesības, tostarp uz iedzīvotāju valsts veselības aprūpi.

K. Kariņa rīkojums ar savu rezolūciju izstrādāt vakcinācijas plānu, kūrējot vakciāciju praktiski, robežojas ar noziegumu pret cilvēcību.

Atbildēt

motorhead 1916

06.01.2021. 15:38

Gutt, Waldemar, gutt... Vajag cilveeku ar VIIZIJU! SCHEISSE, cilveeku ar viizijam sheit pietiek, viiziju skaits atkariigs no pateereeto narkotiku daudzuma. Vai no iedzimtas shizofreenijas. ES ieteiktu cilveeku ar SMADZENEEM.

Atbildēt

Es arī

06.01.2021. 15:28

Ko es gribu, to es varu, ko es varu, to es daru.
Liberastiem aste spīlēs, konsrvanti kasti vīlēs.

Atbildēt

Haralds

06.01.2021. 15:25

Manuprāt Levits ir atbildīgs par ministru prezidenta izvēli un apstiprināšanu amatā.Kariņam jābūt konkrētam mērķim par valsts attīstības kursu.Nevis nelikumīgai koalīcijas padomei,bet personīgi Kariņam jānozīmē profesionālākais,darboties spējīgākais nozares ministrs!Ministrus nedrīkst piedāvāt noziedzīgā partiju kliķe,kura būtu steidzami jālikvidē!Un šeit tad Levitam savs vārds beidzot sakāms!

Atbildēt

WWW

06.01.2021. 15:11

Ilzīte tagad visiem varēs rādīt "fuck"...

Atbildēt

īstenībā

06.01.2021. 14:29

»

Es sekoju un izprotu diktatūru

Jau 2020. g. 13. martā LV ziņoja ANO par to, ka izsludinot “ārkārtas stāvokli” 2020. g. 12. martā, LV atsakās no cilvēktiesību ievērošanas, kas turpinās šodien. Ierobežojot cilvēktiesības, bloķējot ekonomiku, ar komendantstundu izsludinot “mājsēdi - ieslodzījumu savā dzīvesvietā”, ierobežojot tiesības...


ir diktatūra. Un tie, kas pakļaujas pierunāšanai vakcinēties, nesaprot, ka LV ar atteikšanos no cilvēktiesību ievērošanas ANO 2020. g. 13. martā, ir atteikusies no juridiskas atbildības pret tiem, ko valsts Veselības ministrija pierunā vakcinēties, no sekām, kuras var radties vakcinēto veselībai, tostarp nāves gadījumos, kurus, visticamāk, slēps.

Atbildēt

RP

06.01.2021. 13:51

»

Jolanta

KO PREZIDENTS JAUNU PATEICA


To pashu, ko liidz shim- tukshas, vispaariigas fraazes.

Atbildēt

Balts

06.01.2021. 13:49

Nulle parunāja par nulli

Atbildēt

slepeni pagaidām

06.01.2021. 13:47

PARieši virzīšot vetārstu Durīti. Tam laikam ir tās kvalitātes, ko prezidents prasa!? Covid devas būs lielākas, jo ir pieredze ar zirgiem un grūdīs pakaļā, lai var resnākas un lētākas adatas izmantot.

Atbildēt

millers

06.01.2021. 13:37

šukai,,šarik,šukai

Atbildēt

Jolanta

06.01.2021. 13:32

KO PREZIDENTS JAUNU PATEICA?

Atbildēt

Lasītājs

06.01.2021. 13:31

Var būt vajadzētu sākt ārstēt saslimušos, jeb atļaut bez receptēm iegādāties antibiotiku? Mēs paši sevi izārstētu, ja jau mūsu medicīna tik nevarīga.
Trīs dienas novēros, kas būs un tad izrakstīs antibiotiku! Labi, jauns organisms izturēs, bet veciem tā ir nāve!

Atbildēt

Es

06.01.2021. 13:18

Īsumā.

KariņamL Čemodāns, stacija, ASV!

Sekotājam un "es būšu visas tautas prezidents": strauju nolaišanos no mākoņiem.

Atbildēt

...

06.01.2021. 13:02

»

nesmidini mana kaimina kaki !

vins labak varetu braukt uz izraelu tirgot macu


No Izraēlas žīdi masveidā bēg?Interesanti,kāpēc?

Atbildēt

Pipo

06.01.2021. 12:06

Es cenšos izsekot,bet līdz saprašanai man ir tālu.

Atbildēt

asv kolonijas gaulaiters

06.01.2021. 11:59

»

sauciens

Levitz ir Latvijas Nacionālā Katastrofa! Vajadzētu teikt škic, prom, pazūdi


nato algotni Latvija ir covid-19 virusa izplatitaji un parnesataji !

Atbildēt

Solī

06.01.2021. 11:56

Ja brīvprātīgi - kur skriet.....

Atbildēt

sauciens

06.01.2021. 11:55

Levitz ir Latvijas Nacionālā Katastrofa! Vajadzētu teikt škic, prom, pazūdi

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...