Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ak, kunga māte

14.03.2020. 23:58

»

Paranoja

Lūk, kur ir taisnība! Autores adekvāta argumentēta atbilde par īsteno cilvēku būtību...


Vīruss ir vīruss!? Atšķirība ir tikai vīrusa dzīvotspējā, tajā cik un kādus sarežğijumus, bojājumus tas rada un kāds ir mirstības procents pēc šīs infekcijas izraisītiem sarežğijumiem. Tai zosij tik daudz jau nu vajadzēja atcerēties no skolas, ka par nēsātāju kļūst nemanot, pie viņas tak nāk visas riska grupas uz pieņemšanu un viņa tos aplipina nezinot un nejūtot. Bet tas jau tādai tūdaliņai, vaiņagpinējiņai un pasaules grābslei laikam par sarežğītu.... Labāk būtu klusējusi!

Atbildēt

ja kas...

14.03.2020. 23:50

»

aina

Pazīstu dakteri, biju viņas paciente. Ļoti laba gudra, iejūtīga, visu cieņu, bet viņai nebija līgums ar Nacionālo veselības dienestu. Tātad privātprakse par pilnu maksu arī visi izmeklējumi un analīzes par pilnu maksu. Maciņš nevilka un bija jāmeklē cits ģimenes ārsts. Patiesība mēdz būt skarba, bet...


Kāds sakars tava maka biezumam ar NVD un vienkārši glupu aitu( par ārstu viņa nav saucama vien šī brauciena dēļ)? Atradusies emuāriste un pasaules apceļotāja! Tāds iespaids, ka viņa tāpat varētu vazāties pa Daugavas otru krastu Jaunjelgavā un tikpat saturīgus ierakstus " nolaist" līdz tautai, sak, lai jau tiek nabadziņiem kāds mans zelta domu grauds. Nožēlojama tuvredzība, patmīlība arī šajā smērējumā.

Atbildēt

Ha..

13.03.2020. 11:36

»

Jābūt neārstējami slimam,

lai pie šīs kuces ārstētos


Izrādās, ka esi ārstējies pie kucēm.. Ak, Jūs smieklīgā..

Atbildēt

demo

13.03.2020. 07:19

Sviests kkāds,vienreiz nopirdās netā un tagad tip iemirdzējās kā jauna zvaigzne debesīs..ta kam krata tas tas viedoklis,tu - jaunā burkas,šomases,kombulenes,kivičas kluba biedrene..

Atbildēt

E

13.03.2020. 01:58

Patiesiba briesmigi attaisnot savu Bezatbildibu ar Varda Brivibu, iesaku autorei iepazities ar vakardien B. Dzonsona teikto, ja jau vina ta Angliju piesauc...

Atbildēt

Jopciks

13.03.2020. 00:47

Bet, kā izskatās, šīs kundzes debilitātes brīvība nekādi nav ierobežota.

Atbildēt

Ar to jārēķinās

13.03.2020. 00:42

Ja cilvēks publiski pauž savu viedokli, tad nevajag sašust , ka citiem ir atšķirīgs viedoklis . Ne jau cilvēki , bet pati ārste bija iniciātore savai publikācijai. Par ko te apvainoties ?

Atbildēt

76

13.03.2020. 00:28

Ja cilvēks ar tādu atbildības sajūtu var kļut par arstu Latvija, - tas man ir vislielākais parsteigums !

Atbildēt

e-veseliba

12.03.2020. 21:49

»

Jābūt neārstējami slimam,

lai pie šīs kuces ārstētos


vina jau tikai ir starpniece par naudu starp pacientu un arstu ! vina pati personigi neko nearste !

Atbildēt

Jābūt neārstējami slimam,

12.03.2020. 21:11

lai pie šīs kuces ārstētos.

Atbildēt

kaitīgā stulbene

12.03.2020. 20:42

Viņa izrādās ir vēl vairāk stulba (cik nu vien var), nekā sākumā škita. Ar "atvainošanos", kas izskan kā atgādināJums par stulba idiota un kaitnieka vārda brivības tiesībām, ir panākts tas, ka: PIEPRASĀM ANULĒT ŠAI ABSoLŪTAJAI KAZAI ĀRSTA SERTIFIKĀTU! Viņa ir bīstama sabiedrībai!!!!!
KAZA IR ĀRSTA SERTIFIKĀTA DEGRADĒTĀJA, viņa kompromitē visu ārstu profesiju, visus ārstus!
Pie tādas nevar laist nevienu pacientu!'
LĀB - atbrīvo šo nezināmā veidā ārsta sertifikātu ieguvušo stulbeni no iespējas slaktēt cilvēkus! Ar šadu domāšanu, kāda viņai ir, viņai nedrīkst būt ne tuvumā ārstniecībai! Varbūt tikai eitanāzija, ja tādu atļautu, varētu būt viņas darba lauciņš. Tajā viņa noteikti gūtu panākumus.

Atbildēt

Uldis

12.03.2020. 20:12

»

Žulis

INteresanti, kurā vietā šis vīruss ir sacēlis paniku? Vai mērķtiecīga rīcība, lai ierobežotu šī vīrusa izplatīšanos ir panika? Vai rūpes par savu veselību un piesardzības pasākumi lai izvairītos no saslimšanas un savu ģimeni nodrošinātu ar nelielām pārtikas rezervēm iespējamās karantīnas gadījumā ir...


Šajā savārstītajā murgojumā īpāsi labi atklājas autora analītiskās domāšanas analfabētisms, kas jau robežojas ar muguras smadzēņu neironu disfunkciju un hipotalāmusa atrofiju! Kā var viens zemcilvēks, nākdams no ”kultūrcilvēku” atrorofētās ideoloģiski deģeneratīvās pauaudzes, tik manupalutīvi bezatbildīgi izteikties par sev absolūti interkopilatīvu tēmu! Pie tam viņš zemiski frakcionē nevienam nepieejamas jomas turikatīvos jēdzienu un terminus!

Atbildēt

kapitalisms ar cilvecisku seju

12.03.2020. 19:44

»

Ak!

"Problēmas dzīvē rada, ka gribam izpatikt citiem, bet, ja tu tā nedari, tad tevi nolinčo


si homeopate ir tipisks kapitalisma produkts,ne goda ,ne sirdsapzinas.

Atbildēt

Kaut ko var arī izdarīt ne tik rakstīt komentārus

12.03.2020. 17:25

Aicinu manabalss parakstīties par alķīmijas speciālista, masona Hanemana radītās pūšļotājnodarbedD, homeopātijas ierobežošanu https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/popularaja-homeopatiskaja-lidzekli-zinatnieks-neatrod-aktivas-vielas-molekulas.a351419/

Atbildēt

Ak!

12.03.2020. 16:48

"Problēmas dzīvē rada, ka gribam izpatikt citiem, bet, ja tu tā nedari, tad tevi nolinčo."
"Izpatikt citiem"! Nu, ne jau šajā situācijā!!!!
Kā viena mediķe var būt tik ciniska???!!! Vai citi arī ir TĀDI??
Ja tu citiem neizpatīc, tad tev nav problēmu ??!!

Atbildēt

Stills

12.03.2020. 15:50

»

Hmm

Kāpēc neviens nešūmējas par to, ka Latvijas vēstniece Itālijā Solvita Āboliņa, bija ieradusies Rīgā, lai apmeklētu Alvja Hermaņa jubilejas koncertu VEF...


Tāpēc ka jubilea koncerts VEF ā bija Aivaram (nevis Alvim) Hermanim. Tas Tev zināšanai gudriniek. IZlasi visu līdz galam, piras kaut ko raksti!

Atbildēt

hmm

12.03.2020. 15:31

Kāds hrestomātisks stulbums! Viņa taču pat neapjēdz, ko ir izdarījusi! Atvainojas par "aizskaršanu ar domām", lielā domātāja atradusies! Pašai tikai sava vārda brīvība svarīga.

Atbildēt

Хм

12.03.2020. 15:09

При чем тут свобода слова? Государство призывает не ехать ,опасно, а тут "ну я поеду посмотрю, что там, может просто паника". И жто врач пишет, а не простой человек, который может и не понимать риск эпидемий. Аналогично- я поеду не пристегнувшись, может, не все так и страшно! Сама проверю. Такое мнение тоже свобода слова?

Atbildēt

aina

12.03.2020. 15:04

Pazīstu dakteri, biju viņas paciente. Ļoti laba gudra, iejūtīga, visu cieņu, bet viņai nebija līgums ar Nacionālo veselības dienestu. Tātad privātprakse par pilnu maksu arī visi izmeklējumi un analīzes par pilnu maksu. Maciņš nevilka un bija jāmeklē cits ģimenes ārsts. Patiesība mēdz būt skarba, bet tāpēc nevienam uz to nav jāapvainojās…...

Atbildēt

Etīns

12.03.2020. 14:55

»

Hm

Varbūt ārstei pašai vajadzētu paārstēties no ekshibicionisma soctīklos


Sakiet,kur var atrast atklātu selfiju?Jābūt!

Atbildēt

Mjā...

12.03.2020. 14:17

Ārsts - homeopāts. Tas jau izsaka visu. Bet attiecība uz "ģimenes ārsts - homeopāts" jau ir jau jautājumi veselības ministrijai - WTF ???

Atbildēt

kāds

12.03.2020. 14:09

Stulbā zoss! Nav iebildumu par citādu viedokli, bet par neadekvātu rīcību! :(

Atbildēt

jaajaa

12.03.2020. 13:34

...:D...pilnīgi piekrītu...demokrātiskā sabiedrībā katrs dzīvs homo sapiens īpatnis drīkst paust savu viedokli...:)

Atbildēt

Dr.Diršlers

12.03.2020. 13:34

»

paardomas

Varbūt jā,varbūt nē,to rādīs laiks.Mani visvairāk satrauc ka tas vīrus tiek pasniegts kā bubulis,nav konkrētu datu par tā dzīvotspēju un mirstību no tā,ir tikai minējumi un krasi atšķirīga statistika


Nav skaidra informācija? Pirms nedēļas WHO atvēra vaļā pilnīgi visas zinātniskās publikācijas saistībā ar jauno vīrusu (vairāk kā 500 raksti). Dakteri no epidēmijas vairāk skartajām vietām jau sen brīdināja pārējo pasauli; “lūdzu uztveriet šo epidēmiju nopietni, tā ir jauna, vismaz 10 x bīstamāka par gripu un nav zināma tās tālākā attīstība”
Bet izklausās, ka mūsu ārstiem ir pie kājas, pie kājas tas, ko izmisīgi lūdz visi itālijas ārsti: “ja esi vesels, lieliski, labi tev, bet tagad lūdzu, palīdzi mums darīt savu darbu un sēdi mājās, beidz nogalināt tos, kuri nav tik pasargāti!”

Atbildēt

paardomas

12.03.2020. 12:27

»

Hm

Varbūt ārstei pašai vajadzētu paārstēties no ekshibicionisma soctīklos


Varbūt jā,varbūt nē,to rādīs laiks.Mani visvairāk satrauc ka tas vīrus tiek pasniegts kā bubulis,nav konkrētu datu par tā dzīvotspēju un mirstību no tā,ir tikai minējumi un krasi atšķirīga statistika.

Atbildēt

Hm

12.03.2020. 12:12

Varbūt ārstei pašai vajadzētu paārstēties no ekshibicionisma soctīklos.

Atbildēt

Ghrr

12.03.2020. 12:10

»

Hmm

Kāpēc neviens nešūmējas par to, ka Latvijas vēstniece Itālijā Solvita Āboliņa, bija ieradusies Rīgā, lai apmeklētu Alvja Hermaņa jubilejas koncertu VEF...


šūmējas gan. Pie vairāku ārstu timeline fb šo redzēju. Savukārt Aboltiņa, kā jau veca un viltīga, politikā apsviedusies, baigi necentās visiem afišēt savu ierašanos, visiem jau tāpat ir skaidrs, cik gaiša ir šī persona. Savukārt no ārsta dzirdēt ķengas par citas valsts ārstiem un saslimšanu nosaukt par “politiskām spēlītēm”, nu kā lai necepās? Līdz kam mēs esam nodzīvojuši, ka mūs dakterē homeopāti ar ezotērisku, sazvērestību teoriju skatu uz dzīvi? Un ārstam, kuram pirmajam ir jābūt modram, teikt, ka tad vēl nebija tāds un šitāds status quo arī ir lame. Šoreiz būtu bijis labāk paklusēt, nevis turpināt kacināt tautu

Atbildēt

KuecheKircheKinder

12.03.2020. 12:02

»

Rupors

Neviens tavu vārda brīvību nekur nav ierobežojis! Muldi ko un kur gribi - un tu to arī darī. Un arī citi to dara. Tik tu tagad gribi ierobežot šo citu vārda brīvību, jo tev nepatīk ko viņi saka


Šeit štata rakstītāji ir Al Gobzems,Art.Prieditis u.c. vīrišķi.Autores feminas - nav!Kur Virdžīnjas Vulfas sekotājas?Seksims!Genderisms!Mutes aizbāšana ar spalvainu roku.Protams,ka nav nekādas vārda brīvības.

Atbildēt

Hmm

12.03.2020. 11:58

Kāpēc neviens nešūmējas par to, ka Latvijas vēstniece Itālijā Solvita Āboliņa, bija ieradusies Rīgā, lai apmeklētu Alvja Hermaņa jubilejas koncertu VEF?

Ilva devās uz Bari, kad dienviditālija vēl nebija karantīnas zonā, un šai sakarā nekādi papildus pasākumi nebija veicami. Tāpēc arī rakstīja, ka būs darbā.

Bet nedēļās laika viss apgriezās ar kājām gaisā, ko bauru tauta nekādi negrib atzīt, jo vieglāk taču ir anonīmi noķengāt...............

Atbildēt

vispār

12.03.2020. 11:39

»

paardomas

Sūc ar tavu vārda brīvību,tev kā mediķei vajadzētu zināt ka tu to vīrusu vari atvest pat nezinot,pati paliekot vesela.Ja tev ir spēcīga imūnsistēma tad tas nedod tiesības riskēt ar citu cilvēku veselību...


pēc visa spriežot, izklausās - kāda es viena kruta un gudra,drosmīga un galvenais, ka ne tāda, kā citi,- īpaši gudra!!Amerikāņi - ko nu tie - protams, muļķi, - mēnesi aizliedz iebraukt jebkuram no Eiropas, itāļi - vispār dunduki - visiem karantīna,Šveice, Austrija - kaut kādi knišļi, māžojas uz robežām ar savām kontrolēm, Merkele prognozē saslimšanu 70 % vāciešiem - vecs tantuki prodakšans, nav viņai konsultantu pieejamu tik vienreizēji krutu, cik mūsu homeopāte. NBA atceļ spēles - miljoniem dolāru ienākumu avotu - nu laikam par daudz naudas.Mēs visgudrākie, visveselīgākie, visspējīgākie cīnīties ar pandēmiju izraisījušo vīrusu!!!!

Atbildēt

Paraugārsts

12.03.2020. 11:35

»

Uldis

Tak beidziet publicēt to trako babeni


Tak es domāju, ka viņa pati šo savu fb skribelējumu ir Lapsam piespēlējusi, lai mēģinātu sasmelt izlietos mēslus. Tik nožēlojami. Kā arī tie viņas labo pacientu komentāri fb - salkani un protams, negatīvie tiek dzēsti :D
Būtu labāk paklusējusi! Man pie dirsas ka viņa skrien, dejo un ceļo un esot labs cilvēks! Skapē idiotiem savus baha ziedus, tikai, lūdzu, for God’s sake, turi muti!

Atbildēt

Noli nocere

12.03.2020. 11:24

Vispirms nekaitē! Tāds ir jau pāris tūkstošu gadu vecs ārsta darbības princips. Vai ar bazūņu pūšanu sociālajos tīklos tiešām nevienam netiek nodarīts kaitējums? Ir taču arī ļaudis, kas ļoti emocionāli un nereti arī nepareizi sadzird tās tauru skaņas. Nīče teica - ārst, vispirms palīdzies sev pats, tad tu palīdzēsi arī savam slimniekam. Ārsti, nepūšiet bazūnes internetā!

Atbildēt

Rupors

12.03.2020. 11:02

Neviens tavu vārda brīvību nekur nav ierobežojis! Muldi ko un kur gribi - un tu to arī darī. Un arī citi to dara. Tik tu tagad gribi ierobežot šo citu vārda brīvību, jo tev nepatīk ko viņi saka!!!

Atbildēt

Plēšlācis

12.03.2020. 10:54

»

Bubulis

Klau, nost ar demogoģiju, tas nav neārstējams vīruss. Nav pamata panikai, lielākai par gripas epidēmijas paniku, kura, starp citu, jau ir palikusi par pašsaprotamu un rudens - ziemas neatņemamu sastāvdaļu


Tu vispirms kaut drusku uzzini par ko muldi. Nev šis vīruss šobrīd ārstējams. Salīdzināt parasto gripas vīrusu ar šo ir kā salīdzināt sadursmi ar vieglo auto un ar kravas auto ar pilnu kravu. Abos var idzīvot, tikai otrā tā iespēja ir 10-iem reižu mazāka.

Atbildēt

Uldis

12.03.2020. 10:52

Tak beidziet publicēt to trako babeni.

Atbildēt

Andris

12.03.2020. 10:50

Tev domas var būt kādas vien gribi. Bet ja tu tās izpaud publiski, tad arī rēķinies ka var būt tādi kam tavas domas nepatiks. Gribēji polularitāti - dabūji!!! Beidz kaukt kā aizkauta kaza.

Atbildēt

patient patient

12.03.2020. 10:49

»

hulio

Pareizi uzrakstīts, paniko te pūlis


Pilnīgi vienalga,kas un kā rakstīts.Izraisīt Komentāru lavīnu,it sevišķi karantīnas apstākļos,tas īsts terapijas varoņdarbs!

Atbildēt

Bubulis

12.03.2020. 10:46

»

"latvieša parastā" daba ASV?

Gobērs aizvests uz slimnīcu, kur viņam konstatēts koronavīruss (..) Zīmīgi, ka Gobērs iepriekš pauda nicinošu viedokli par vīrusu, tāpēc tiekoties ar medijiem, viņš demonstratīvi pieskārās visiem mikrofoniem un virsmām...


Klau, nost ar demogoģiju, tas nav neārstējams vīruss. Nav pamata panikai, lielākai par gripas epidēmijas paniku, kura, starp citu, jau ir palikusi par pašsaprotamu un rudens - ziemas neatņemamu sastāvdaļu.

Atbildēt

viesis

12.03.2020. 10:43

https://tautaruna.nra.lv/nebusanas/307392-macieties-no-italijas-kludam-valmieriete-versas-pie-lidzcilvekiem/?utm_source nra.lv&utm_medium site&utm_campaign nralvLinks&utm_content redirect
Stipri ieteicams izlasīt gan raksta autorei gan pārējiem "optimistiem" !!!!!!!!!!!!!! Un padomāt par atšķirību starp cilvēkiem un "aitām", ar ko viens no otra atšķiras.

Atbildēt

Priekulis

12.03.2020. 09:53

Nevajag ierobežot reproduktīva vecuma sieviešu pārvietošanos riesta periodā.

Atbildēt

Žulis

12.03.2020. 09:37

INteresanti, kurā vietā šis vīruss ir sacēlis paniku? Vai mērķtiecīga rīcība, lai ierobežotu šī vīrusa izplatīšanos ir panika? Vai rūpes par savu veselību un piesardzības pasākumi lai izvairītos no saslimšanas un savu ģimeni nodrošinātu ar nelielām pārtikas rezervēm iespējamās karantīnas gadījumā ir panika? Vai tie, kas lieto šo vārdu "panika" vispār apjēdz, ko tas nozīmē?
Var jau strīdēties, cik šis vīruss ir , vai nav nāvīgs. Taču cilvēki mirst. Zāļu pret šo vīrusu nav. Izdzīvošana atkarīga no organisma imunitātes un tā, CIK KVALITATĪVA simptomātiskā ārstēšana ir bijusi pieejama konkrētajam slimniekam.(Kādas simptomātiskās ārstēšanas iespējas ir Latvijā, spriediet paši) Un valstis neliks karantīnā miljoniem cilvēku tikai tādēļ, ka viņiem ir kaut kas pārejošām iesnām līdzīgs. Arī iesnu pandēmija pasaulē netiks izsludināta. Ir jāsaprot atšķirība starp paniku un piesardzību. Zināšanas un mērķtiecīgi piesardzības pasākumi palīdzēs izdzīvot. Bezrūpība un vieglprātība var tikai pazudināt. Tieši šādi bezrūpīgi optimisti, kā šī raksta autore, saskaroties ar reālām briesmām, krīt panikā. Viņiem sākas histērija un visa tā bravūra tad pazūd bez pēdām. Senais latīņu teiciens “Si vis pacem, para bellum “ (Ja vēlies mieru, gatavojies karam) šeit ir īsti vietā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dailes teātris izsaka nožēlu, ka Alvis Hermanis ir publiskojis nepatiesus apgalvojumus

FotoDailes teātris, reaģējot uz plašsaziņas līdzekļos pārpublicēto Alvja Hermaņa ierakstu viņa privātajā Facebook kontā 6. jūnijā, vērš uzmanību uz to, ka šis ieraksts līdzās personiskiem apvainojumiem satur arī nepatiesu informāciju.
Lasīt visu...

3

Atkal visi dara man pāri, bet es jums vēl parādīšu!

FotoLielais teātra biznesmenis Juris Žagars un viņa draugs vanabī Krišjānis Barons no Staļina prēmijas laureāta Smiļģa Dailes teātra var jau sākt gatavoties kārtējai lielajai tiesas prāvai.
Lasīt visu...

12

Huligānisms un likumpārkāpēju aizstāvība – liberālo “kultūras aizstāvju” būtība

FotoŠoreiz izstāstīšu gandrīz pasaku. Ne gluži par meža zvēriem, bet par meža dīvainīšiem gan. Reiz kādā mežā, kurš sastāvēja no trim priedēm, bija apmaldījušās ļoti īpatnējas būtnes. Viņus vadīja fanātiska pārliecība par savu uzskatu nekļūdību, izredzētību un nesodāmību. Lielākajai daļai cilvēku viņu runas likās dīvainas un pat smieklīgas, jo viņi uzstāja, ka vīrietis drīkst precēt vīrieti, ka teikt patiesību ir naida runa, ka dzimums un tautība ir tikai sociāls konstrukts, izdomājums.
Lasīt visu...

18

Tā kā savu Rinkēviču mums izdevās ievēlēt, mēs ar smagos noziegumos apsūdzētām personām atkal nesadarbosimies (līdz nākamajai reizei)

FotoPartiju apvienības Jaunā Vienotība un partijas Vienotība valdes, kā arī Saeimā pārstāvētā frakcija vienbalsīgi atbalsta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa iniciēto sarunu uzsākšanu par iespējamu koalīcijas paplašināšanu.
Lasīt visu...

21

Kad bijusī „konservatīvā” izglītības ministre tagad vicina varavīksnes karogu

FotoKā tā varēja būt, ka no partijas "Jaunā konservatīvā partija" (vēlāk "Konservatīvie") par izglītības un zinātnes (!) ministru bija cilvēks, kas tagad savā socmediju kontā vicina varavīksnes karogu?
Lasīt visu...

21

Pieprasām noņemt pie domes ēkas izkārto varavīksnes krāsu karogu

FotoPartijas “Gods kalpot Rīgai” valde, kuras sastāvā esmu es un arī pašvaldības deputāti, pieprasām nekavējoties no Rīgas Rātsnama noņemt izkārto varavīksnes krāsu karogu, kas simbolizē atbalstu “PRAIDA” un “LGTB” kopienai. Šī karoga izkāršana neatbilst noteiktajiem normatīviem par valsts karogu izkāršanu pie sabiedriskām ēkām, un šis lēmums nav debatēts un atbalstīts kādā no Rīgas domes sēdēm.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

Tas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco...

Foto

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda...

Foto

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

Kurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied,...

Foto

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

Kurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī...

Foto

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

Laikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus....

Foto

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

Tā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo...

Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...