Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ak, kunga māte

14.03.2020. 23:58

»

Paranoja

Lūk, kur ir taisnība! Autores adekvāta argumentēta atbilde par īsteno cilvēku būtību...


Vīruss ir vīruss!? Atšķirība ir tikai vīrusa dzīvotspējā, tajā cik un kādus sarežğijumus, bojājumus tas rada un kāds ir mirstības procents pēc šīs infekcijas izraisītiem sarežğijumiem. Tai zosij tik daudz jau nu vajadzēja atcerēties no skolas, ka par nēsātāju kļūst nemanot, pie viņas tak nāk visas riska grupas uz pieņemšanu un viņa tos aplipina nezinot un nejūtot. Bet tas jau tādai tūdaliņai, vaiņagpinējiņai un pasaules grābslei laikam par sarežğītu.... Labāk būtu klusējusi!

Atbildēt

ja kas...

14.03.2020. 23:50

»

aina

Pazīstu dakteri, biju viņas paciente. Ļoti laba gudra, iejūtīga, visu cieņu, bet viņai nebija līgums ar Nacionālo veselības dienestu. Tātad privātprakse par pilnu maksu arī visi izmeklējumi un analīzes par pilnu maksu. Maciņš nevilka un bija jāmeklē cits ģimenes ārsts. Patiesība mēdz būt skarba, bet...


Kāds sakars tava maka biezumam ar NVD un vienkārši glupu aitu( par ārstu viņa nav saucama vien šī brauciena dēļ)? Atradusies emuāriste un pasaules apceļotāja! Tāds iespaids, ka viņa tāpat varētu vazāties pa Daugavas otru krastu Jaunjelgavā un tikpat saturīgus ierakstus " nolaist" līdz tautai, sak, lai jau tiek nabadziņiem kāds mans zelta domu grauds. Nožēlojama tuvredzība, patmīlība arī šajā smērējumā.

Atbildēt

Ha..

13.03.2020. 11:36

»

Jābūt neārstējami slimam,

lai pie šīs kuces ārstētos


Izrādās, ka esi ārstējies pie kucēm.. Ak, Jūs smieklīgā..

Atbildēt

demo

13.03.2020. 07:19

Sviests kkāds,vienreiz nopirdās netā un tagad tip iemirdzējās kā jauna zvaigzne debesīs..ta kam krata tas tas viedoklis,tu - jaunā burkas,šomases,kombulenes,kivičas kluba biedrene..

Atbildēt

E

13.03.2020. 01:58

Patiesiba briesmigi attaisnot savu Bezatbildibu ar Varda Brivibu, iesaku autorei iepazities ar vakardien B. Dzonsona teikto, ja jau vina ta Angliju piesauc...

Atbildēt

Jopciks

13.03.2020. 00:47

Bet, kā izskatās, šīs kundzes debilitātes brīvība nekādi nav ierobežota.

Atbildēt

Ar to jārēķinās

13.03.2020. 00:42

Ja cilvēks publiski pauž savu viedokli, tad nevajag sašust , ka citiem ir atšķirīgs viedoklis . Ne jau cilvēki , bet pati ārste bija iniciātore savai publikācijai. Par ko te apvainoties ?

Atbildēt

76

13.03.2020. 00:28

Ja cilvēks ar tādu atbildības sajūtu var kļut par arstu Latvija, - tas man ir vislielākais parsteigums !

Atbildēt

e-veseliba

12.03.2020. 21:49

»

Jābūt neārstējami slimam,

lai pie šīs kuces ārstētos


vina jau tikai ir starpniece par naudu starp pacientu un arstu ! vina pati personigi neko nearste !

Atbildēt

Jābūt neārstējami slimam,

12.03.2020. 21:11

lai pie šīs kuces ārstētos.

Atbildēt

kaitīgā stulbene

12.03.2020. 20:42

Viņa izrādās ir vēl vairāk stulba (cik nu vien var), nekā sākumā škita. Ar "atvainošanos", kas izskan kā atgādināJums par stulba idiota un kaitnieka vārda brivības tiesībām, ir panākts tas, ka: PIEPRASĀM ANULĒT ŠAI ABSoLŪTAJAI KAZAI ĀRSTA SERTIFIKĀTU! Viņa ir bīstama sabiedrībai!!!!!
KAZA IR ĀRSTA SERTIFIKĀTA DEGRADĒTĀJA, viņa kompromitē visu ārstu profesiju, visus ārstus!
Pie tādas nevar laist nevienu pacientu!'
LĀB - atbrīvo šo nezināmā veidā ārsta sertifikātu ieguvušo stulbeni no iespējas slaktēt cilvēkus! Ar šadu domāšanu, kāda viņai ir, viņai nedrīkst būt ne tuvumā ārstniecībai! Varbūt tikai eitanāzija, ja tādu atļautu, varētu būt viņas darba lauciņš. Tajā viņa noteikti gūtu panākumus.

Atbildēt

Uldis

12.03.2020. 20:12

»

Žulis

INteresanti, kurā vietā šis vīruss ir sacēlis paniku? Vai mērķtiecīga rīcība, lai ierobežotu šī vīrusa izplatīšanos ir panika? Vai rūpes par savu veselību un piesardzības pasākumi lai izvairītos no saslimšanas un savu ģimeni nodrošinātu ar nelielām pārtikas rezervēm iespējamās karantīnas gadījumā ir...


Šajā savārstītajā murgojumā īpāsi labi atklājas autora analītiskās domāšanas analfabētisms, kas jau robežojas ar muguras smadzēņu neironu disfunkciju un hipotalāmusa atrofiju! Kā var viens zemcilvēks, nākdams no ”kultūrcilvēku” atrorofētās ideoloģiski deģeneratīvās pauaudzes, tik manupalutīvi bezatbildīgi izteikties par sev absolūti interkopilatīvu tēmu! Pie tam viņš zemiski frakcionē nevienam nepieejamas jomas turikatīvos jēdzienu un terminus!

Atbildēt

kapitalisms ar cilvecisku seju

12.03.2020. 19:44

»

Ak!

"Problēmas dzīvē rada, ka gribam izpatikt citiem, bet, ja tu tā nedari, tad tevi nolinčo


si homeopate ir tipisks kapitalisma produkts,ne goda ,ne sirdsapzinas.

Atbildēt

Kaut ko var arī izdarīt ne tik rakstīt komentārus

12.03.2020. 17:25

Aicinu manabalss parakstīties par alķīmijas speciālista, masona Hanemana radītās pūšļotājnodarbedD, homeopātijas ierobežošanu https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/popularaja-homeopatiskaja-lidzekli-zinatnieks-neatrod-aktivas-vielas-molekulas.a351419/

Atbildēt

Ak!

12.03.2020. 16:48

"Problēmas dzīvē rada, ka gribam izpatikt citiem, bet, ja tu tā nedari, tad tevi nolinčo."
"Izpatikt citiem"! Nu, ne jau šajā situācijā!!!!
Kā viena mediķe var būt tik ciniska???!!! Vai citi arī ir TĀDI??
Ja tu citiem neizpatīc, tad tev nav problēmu ??!!

Atbildēt

Stills

12.03.2020. 15:50

»

Hmm

Kāpēc neviens nešūmējas par to, ka Latvijas vēstniece Itālijā Solvita Āboliņa, bija ieradusies Rīgā, lai apmeklētu Alvja Hermaņa jubilejas koncertu VEF...


Tāpēc ka jubilea koncerts VEF ā bija Aivaram (nevis Alvim) Hermanim. Tas Tev zināšanai gudriniek. IZlasi visu līdz galam, piras kaut ko raksti!

Atbildēt

hmm

12.03.2020. 15:31

Kāds hrestomātisks stulbums! Viņa taču pat neapjēdz, ko ir izdarījusi! Atvainojas par "aizskaršanu ar domām", lielā domātāja atradusies! Pašai tikai sava vārda brīvība svarīga.

Atbildēt

Хм

12.03.2020. 15:09

При чем тут свобода слова? Государство призывает не ехать ,опасно, а тут "ну я поеду посмотрю, что там, может просто паника". И жто врач пишет, а не простой человек, который может и не понимать риск эпидемий. Аналогично- я поеду не пристегнувшись, может, не все так и страшно! Сама проверю. Такое мнение тоже свобода слова?

Atbildēt

aina

12.03.2020. 15:04

Pazīstu dakteri, biju viņas paciente. Ļoti laba gudra, iejūtīga, visu cieņu, bet viņai nebija līgums ar Nacionālo veselības dienestu. Tātad privātprakse par pilnu maksu arī visi izmeklējumi un analīzes par pilnu maksu. Maciņš nevilka un bija jāmeklē cits ģimenes ārsts. Patiesība mēdz būt skarba, bet tāpēc nevienam uz to nav jāapvainojās…...

Atbildēt

Etīns

12.03.2020. 14:55

»

Hm

Varbūt ārstei pašai vajadzētu paārstēties no ekshibicionisma soctīklos


Sakiet,kur var atrast atklātu selfiju?Jābūt!

Atbildēt

Mjā...

12.03.2020. 14:17

Ārsts - homeopāts. Tas jau izsaka visu. Bet attiecība uz "ģimenes ārsts - homeopāts" jau ir jau jautājumi veselības ministrijai - WTF ???

Atbildēt

kāds

12.03.2020. 14:09

Stulbā zoss! Nav iebildumu par citādu viedokli, bet par neadekvātu rīcību! :(

Atbildēt

jaajaa

12.03.2020. 13:34

...:D...pilnīgi piekrītu...demokrātiskā sabiedrībā katrs dzīvs homo sapiens īpatnis drīkst paust savu viedokli...:)

Atbildēt

Dr.Diršlers

12.03.2020. 13:34

»

paardomas

Varbūt jā,varbūt nē,to rādīs laiks.Mani visvairāk satrauc ka tas vīrus tiek pasniegts kā bubulis,nav konkrētu datu par tā dzīvotspēju un mirstību no tā,ir tikai minējumi un krasi atšķirīga statistika


Nav skaidra informācija? Pirms nedēļas WHO atvēra vaļā pilnīgi visas zinātniskās publikācijas saistībā ar jauno vīrusu (vairāk kā 500 raksti). Dakteri no epidēmijas vairāk skartajām vietām jau sen brīdināja pārējo pasauli; “lūdzu uztveriet šo epidēmiju nopietni, tā ir jauna, vismaz 10 x bīstamāka par gripu un nav zināma tās tālākā attīstība”
Bet izklausās, ka mūsu ārstiem ir pie kājas, pie kājas tas, ko izmisīgi lūdz visi itālijas ārsti: “ja esi vesels, lieliski, labi tev, bet tagad lūdzu, palīdzi mums darīt savu darbu un sēdi mājās, beidz nogalināt tos, kuri nav tik pasargāti!”

Atbildēt

paardomas

12.03.2020. 12:27

»

Hm

Varbūt ārstei pašai vajadzētu paārstēties no ekshibicionisma soctīklos


Varbūt jā,varbūt nē,to rādīs laiks.Mani visvairāk satrauc ka tas vīrus tiek pasniegts kā bubulis,nav konkrētu datu par tā dzīvotspēju un mirstību no tā,ir tikai minējumi un krasi atšķirīga statistika.

Atbildēt

Hm

12.03.2020. 12:12

Varbūt ārstei pašai vajadzētu paārstēties no ekshibicionisma soctīklos.

Atbildēt

Ghrr

12.03.2020. 12:10

»

Hmm

Kāpēc neviens nešūmējas par to, ka Latvijas vēstniece Itālijā Solvita Āboliņa, bija ieradusies Rīgā, lai apmeklētu Alvja Hermaņa jubilejas koncertu VEF...


šūmējas gan. Pie vairāku ārstu timeline fb šo redzēju. Savukārt Aboltiņa, kā jau veca un viltīga, politikā apsviedusies, baigi necentās visiem afišēt savu ierašanos, visiem jau tāpat ir skaidrs, cik gaiša ir šī persona. Savukārt no ārsta dzirdēt ķengas par citas valsts ārstiem un saslimšanu nosaukt par “politiskām spēlītēm”, nu kā lai necepās? Līdz kam mēs esam nodzīvojuši, ka mūs dakterē homeopāti ar ezotērisku, sazvērestību teoriju skatu uz dzīvi? Un ārstam, kuram pirmajam ir jābūt modram, teikt, ka tad vēl nebija tāds un šitāds status quo arī ir lame. Šoreiz būtu bijis labāk paklusēt, nevis turpināt kacināt tautu

Atbildēt

KuecheKircheKinder

12.03.2020. 12:02

»

Rupors

Neviens tavu vārda brīvību nekur nav ierobežojis! Muldi ko un kur gribi - un tu to arī darī. Un arī citi to dara. Tik tu tagad gribi ierobežot šo citu vārda brīvību, jo tev nepatīk ko viņi saka


Šeit štata rakstītāji ir Al Gobzems,Art.Prieditis u.c. vīrišķi.Autores feminas - nav!Kur Virdžīnjas Vulfas sekotājas?Seksims!Genderisms!Mutes aizbāšana ar spalvainu roku.Protams,ka nav nekādas vārda brīvības.

Atbildēt

Hmm

12.03.2020. 11:58

Kāpēc neviens nešūmējas par to, ka Latvijas vēstniece Itālijā Solvita Āboliņa, bija ieradusies Rīgā, lai apmeklētu Alvja Hermaņa jubilejas koncertu VEF?

Ilva devās uz Bari, kad dienviditālija vēl nebija karantīnas zonā, un šai sakarā nekādi papildus pasākumi nebija veicami. Tāpēc arī rakstīja, ka būs darbā.

Bet nedēļās laika viss apgriezās ar kājām gaisā, ko bauru tauta nekādi negrib atzīt, jo vieglāk taču ir anonīmi noķengāt...............

Atbildēt

vispār

12.03.2020. 11:39

»

paardomas

Sūc ar tavu vārda brīvību,tev kā mediķei vajadzētu zināt ka tu to vīrusu vari atvest pat nezinot,pati paliekot vesela.Ja tev ir spēcīga imūnsistēma tad tas nedod tiesības riskēt ar citu cilvēku veselību...


pēc visa spriežot, izklausās - kāda es viena kruta un gudra,drosmīga un galvenais, ka ne tāda, kā citi,- īpaši gudra!!Amerikāņi - ko nu tie - protams, muļķi, - mēnesi aizliedz iebraukt jebkuram no Eiropas, itāļi - vispār dunduki - visiem karantīna,Šveice, Austrija - kaut kādi knišļi, māžojas uz robežām ar savām kontrolēm, Merkele prognozē saslimšanu 70 % vāciešiem - vecs tantuki prodakšans, nav viņai konsultantu pieejamu tik vienreizēji krutu, cik mūsu homeopāte. NBA atceļ spēles - miljoniem dolāru ienākumu avotu - nu laikam par daudz naudas.Mēs visgudrākie, visveselīgākie, visspējīgākie cīnīties ar pandēmiju izraisījušo vīrusu!!!!

Atbildēt

Paraugārsts

12.03.2020. 11:35

»

Uldis

Tak beidziet publicēt to trako babeni


Tak es domāju, ka viņa pati šo savu fb skribelējumu ir Lapsam piespēlējusi, lai mēģinātu sasmelt izlietos mēslus. Tik nožēlojami. Kā arī tie viņas labo pacientu komentāri fb - salkani un protams, negatīvie tiek dzēsti :D
Būtu labāk paklusējusi! Man pie dirsas ka viņa skrien, dejo un ceļo un esot labs cilvēks! Skapē idiotiem savus baha ziedus, tikai, lūdzu, for God’s sake, turi muti!

Atbildēt

Noli nocere

12.03.2020. 11:24

Vispirms nekaitē! Tāds ir jau pāris tūkstošu gadu vecs ārsta darbības princips. Vai ar bazūņu pūšanu sociālajos tīklos tiešām nevienam netiek nodarīts kaitējums? Ir taču arī ļaudis, kas ļoti emocionāli un nereti arī nepareizi sadzird tās tauru skaņas. Nīče teica - ārst, vispirms palīdzies sev pats, tad tu palīdzēsi arī savam slimniekam. Ārsti, nepūšiet bazūnes internetā!

Atbildēt

Rupors

12.03.2020. 11:02

Neviens tavu vārda brīvību nekur nav ierobežojis! Muldi ko un kur gribi - un tu to arī darī. Un arī citi to dara. Tik tu tagad gribi ierobežot šo citu vārda brīvību, jo tev nepatīk ko viņi saka!!!

Atbildēt

Plēšlācis

12.03.2020. 10:54

»

Bubulis

Klau, nost ar demogoģiju, tas nav neārstējams vīruss. Nav pamata panikai, lielākai par gripas epidēmijas paniku, kura, starp citu, jau ir palikusi par pašsaprotamu un rudens - ziemas neatņemamu sastāvdaļu


Tu vispirms kaut drusku uzzini par ko muldi. Nev šis vīruss šobrīd ārstējams. Salīdzināt parasto gripas vīrusu ar šo ir kā salīdzināt sadursmi ar vieglo auto un ar kravas auto ar pilnu kravu. Abos var idzīvot, tikai otrā tā iespēja ir 10-iem reižu mazāka.

Atbildēt

Uldis

12.03.2020. 10:52

Tak beidziet publicēt to trako babeni.

Atbildēt

Andris

12.03.2020. 10:50

Tev domas var būt kādas vien gribi. Bet ja tu tās izpaud publiski, tad arī rēķinies ka var būt tādi kam tavas domas nepatiks. Gribēji polularitāti - dabūji!!! Beidz kaukt kā aizkauta kaza.

Atbildēt

patient patient

12.03.2020. 10:49

»

hulio

Pareizi uzrakstīts, paniko te pūlis


Pilnīgi vienalga,kas un kā rakstīts.Izraisīt Komentāru lavīnu,it sevišķi karantīnas apstākļos,tas īsts terapijas varoņdarbs!

Atbildēt

Bubulis

12.03.2020. 10:46

»

"latvieša parastā" daba ASV?

Gobērs aizvests uz slimnīcu, kur viņam konstatēts koronavīruss (..) Zīmīgi, ka Gobērs iepriekš pauda nicinošu viedokli par vīrusu, tāpēc tiekoties ar medijiem, viņš demonstratīvi pieskārās visiem mikrofoniem un virsmām...


Klau, nost ar demogoģiju, tas nav neārstējams vīruss. Nav pamata panikai, lielākai par gripas epidēmijas paniku, kura, starp citu, jau ir palikusi par pašsaprotamu un rudens - ziemas neatņemamu sastāvdaļu.

Atbildēt

viesis

12.03.2020. 10:43

https://tautaruna.nra.lv/nebusanas/307392-macieties-no-italijas-kludam-valmieriete-versas-pie-lidzcilvekiem/?utm_source nra.lv&utm_medium site&utm_campaign nralvLinks&utm_content redirect
Stipri ieteicams izlasīt gan raksta autorei gan pārējiem "optimistiem" !!!!!!!!!!!!!! Un padomāt par atšķirību starp cilvēkiem un "aitām", ar ko viens no otra atšķiras.

Atbildēt

Priekulis

12.03.2020. 09:53

Nevajag ierobežot reproduktīva vecuma sieviešu pārvietošanos riesta periodā.

Atbildēt

Žulis

12.03.2020. 09:37

INteresanti, kurā vietā šis vīruss ir sacēlis paniku? Vai mērķtiecīga rīcība, lai ierobežotu šī vīrusa izplatīšanos ir panika? Vai rūpes par savu veselību un piesardzības pasākumi lai izvairītos no saslimšanas un savu ģimeni nodrošinātu ar nelielām pārtikas rezervēm iespējamās karantīnas gadījumā ir panika? Vai tie, kas lieto šo vārdu "panika" vispār apjēdz, ko tas nozīmē?
Var jau strīdēties, cik šis vīruss ir , vai nav nāvīgs. Taču cilvēki mirst. Zāļu pret šo vīrusu nav. Izdzīvošana atkarīga no organisma imunitātes un tā, CIK KVALITATĪVA simptomātiskā ārstēšana ir bijusi pieejama konkrētajam slimniekam.(Kādas simptomātiskās ārstēšanas iespējas ir Latvijā, spriediet paši) Un valstis neliks karantīnā miljoniem cilvēku tikai tādēļ, ka viņiem ir kaut kas pārejošām iesnām līdzīgs. Arī iesnu pandēmija pasaulē netiks izsludināta. Ir jāsaprot atšķirība starp paniku un piesardzību. Zināšanas un mērķtiecīgi piesardzības pasākumi palīdzēs izdzīvot. Bezrūpība un vieglprātība var tikai pazudināt. Tieši šādi bezrūpīgi optimisti, kā šī raksta autore, saskaroties ar reālām briesmām, krīt panikā. Viņiem sākas histērija un visa tā bravūra tad pazūd bez pēdām. Senais latīņu teiciens “Si vis pacem, para bellum “ (Ja vēlies mieru, gatavojies karam) šeit ir īsti vietā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...

21

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

FotoNesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam, gan kā papildinājumu iepriekš publiskotai versijai, kurā paudu savu domu gājienu par kovidu un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

21

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

FotoLabdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500 000 000 euro apmērā. Rezultātā nākotnē pārstās darboties pašvaldību pasažieru pārvadāšanas uzņēmumi VTU Valmiera un AS Cata (Cēsis).
Lasīt visu...

21

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

Foto1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad tā ir viņu atklātība: paspēlējām demokrātiju, bet tagad pietiek. Naudu dalīs “lielais četrinieks”, un mēs arī noteiksim, kurš patiesībā būs vēlēšanu uzvarētājs. Neskatoties uz to, ka šīs čivinājums drīz vien pazuda no jaunā ministra twittera, koalīcijas partneru reakcija skaidri liecināja, ka šī ir tā reize, kad “ar bērna muti runā patiesība”.
Lasīt visu...

21

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

FotoŠajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas sektora vadītāju strādājušā Ojāra Skudras svaigākās atklāsmes liek apsvērt jautājumu: vai tikai viņa "eksperta komentāri" netop alkohola reibumā? 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...