Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pensionārs1

17.02.2021. 14:12

»

ezis

Valsts Jums nedod neko no sevis. Pensija Jums tiek no tās naudiņas, kuru nopelna šodienas strādātāji. Varbūt neesat pamanījusi, bet daudziem darbs ir liegts un naudas nav ne tikai iemaksām valsts sociālās apdrošināšanas sistēmā, bet arī pašu uzturēšanā. Tāda pieticība robežojas ar ļaunu muļķību...


Pensiju man nedod valsts, bet manas darba dzīves laikā veiktās sociālās apdrošināšanas iemaksas no 1996.gada līdz aprēķina veikšanas brīdim. Šī summa tiek dalīta ar iespējamo dzīvildzi un dalīta ar 12mēnešiem. Tā veidojas mana pensija un es netērēju "to naudiņu, kuru nopelna šodienas strādātāji". Tie, kuri to stāsta nezin, kā veidojas katra konkrētā cilvēka pensija. No 1996.gada jau pagājuši 24 gadi.

Atbildēt

Hope

16.02.2021. 19:50

I made 10k dollars a month doing this and she convinced me to try. The potential with this is endless. Here's what I've been doing Please visit this site… http://bit.ly/39jrdqt

Atbildēt

Terra

16.02.2021. 15:00

Vai tiešām naida, negāciju un ļaunie ļaudis nevarētu drusku pieklust. Variet vienkārši aizrīties ar saviem bezdomu- provocējošajiem vēmekļiem. Tad nu protams nosmaksiet no tiem, nevis Covid. Bet varbūt izvēle arī būtu vietā , pēc nopelniem...

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

16.02.2021. 12:54

»

Ka tik ne

Taisies tik līdzi savai salašņu ordai uz austrumu plašumiem. Jūsu svešās valsts pilsoņi te plosās jau astoņdesmit gadus. Tiesājoties tie būs vairāki mūža ieslodzījumi uz katru purnu


Taisies pats uz Angliju sēnes un ogas lasīt! Tāpēc, ka valsts ir okupēta un valstij iet grūti, es atšķirībā no tevis tāpēc labāku dzīvi citur meklēt neskriešu. Šī ir mana valsts, bet tev - čemodan, samoljot, London, ferma.

Atbildēt

Marsa parks

16.02.2021. 06:55

Rīgas domes Mājokļu un vides departaments izsludinājis atklātu konkursu, kur meklē komersantu, kurš par 118 204 eiro varēs iepirkt, iestādīt un apkopt 145 dižstādus Rīgā, Brīvības gatvē 207.

Atbildēt

nomierinies

15.02.2021. 21:25

»

lasītājs

Labs raksts. Ieliku plusu. Liktu vēl, ja būtu iespējams


visus pārējos plusus salika un saliks lapsa pati:)

Atbildēt

Diivans

15.02.2021. 20:26

No Gulbenes snauc vannas saali. Dabas kluda

Atbildēt

ezis

15.02.2021. 18:52

»

pensionāre

Jūs stipri maldāties, tā ir mana valsts, mana dzimtene, jo citas valsts un dzimtenes man nav! Šī valsts man ir devusi stabilu pensiju, un ko tur teikt pensionāram daudz nevajag


Valsts Jums nedod neko no sevis. Pensija Jums tiek no tās naudiņas, kuru nopelna šodienas strādātāji. Varbūt neesat pamanījusi, bet daudziem darbs ir liegts un naudas nav ne tikai iemaksām valsts sociālās apdrošināšanas sistēmā, bet arī pašu uzturēšanā. Tāda pieticība robežojas ar ļaunu muļķību

Atbildēt

lasītājs

15.02.2021. 18:42

Labs raksts. Ieliku plusu. Liktu vēl, ja būtu iespējams.

Atbildēt

ezis

15.02.2021. 18:40

Raksts skarbs, bet piekrītu katram vārdam.

Atbildēt

Uldis

15.02.2021. 15:54

»

pensionāre

Jūs stipri maldāties, tā ir mana valsts, mana dzimtene, jo citas valsts un dzimtenes man nav! Šī valsts man ir devusi stabilu pensiju, un ko tur teikt pensionāram daudz nevajag


Es daudz ko debilu esmu lasījis, bet šis ir noteikti Top 3.

"Šī valsts man ir devusi stabilu pensiju [...]". Tiešām valsts, Kariņš no personīgās kabatas, ja? No Latvijas izbraukuši simtiem tūkstoši, jo nespēja pavilkt nenormālo nodokļu nastu un citas nejēdzības. Nekas, aizbrauks vēl daži simti tūkst. un savu pensiju varēsiet maksāt sev pati.

Atbildēt

Eju skrieu katru dienu

15.02.2021. 14:40

»

Esi reāls

Steigā sevi vien tērē...


Eju tuvāk
Un tā tālāk un tā tālāk
Apstājos un atkal skreju
Eju
Eju
Skreju
Skreju
Ņemu ņemu
Dodu dodu
Sevi vairs
Es neatrodu
I ne tuvi
I ne tāļi
Apkārt ļaudis
Tā kā mākoņi
Tik bāļi
Un tie tālāk
Arvien bālāk
Arvien bālāk
Tie kas tālāk

Atbildēt

Lato Lapsa

15.02.2021. 14:24

Lapsa tā nopļūtījās, ka sasmērēja savu asti.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

15.02.2021. 13:17

Mani tas ļoti iepriecina, ka parexveidīgie un tiem līdzīgie nonākuši pie secinājuma kad šī valsts vairs nepieder viņiem.

Atbildēt

Tiesiskumu un dekolonizāciju tiem nevienam nevajaga

15.02.2021. 13:10

»

formula

Ir pārliecība, ka putins un sorosiskie praiderasti kā Latvijas ienaidnieki te darbojas kopīgi un pēc vienota plāna


Tā arī tas ir. Tādēļ daudzi cilvēki nesaprot kas notiek.
Uz šaha galdiņa arī vislabāk ir kontrolēt abas puses kauliņus, lai iznākums būtu vēlamais un vurdalaku mērķis šoreiz ir neizšķirts.

Atbildēt

Esi reāls

15.02.2021. 13:02

Steigā sevi vien tērē
Kur gan paliek laiks sev un Tev
Viss gar acīm skrien ātri
Esi reāls
Esi reāls
Steigā sevi vien tērē
Esi reāls
Kur gan paliek laiks sev un Tev
Esi reāls
Viss gar acīm skrien ātri
Esi reāls
Brīdi apstājies
Garām Tev
Ielās katrs vēlas sev
Garantēt
Baidās mirkli nokavēt
Kamēr zaļš
Ej Tu pāri kamēr zaļš
Visu pārējo Tev
Dāvā laiks
Man tāda nav
Ejam tālāk un tālāk
Un tālāk un tālāk
Un tālāk un tālāk un...
A... ā
Meklē…

Atbildēt

Cilvēks

15.02.2021. 12:55

»

Vārds

Tikai idioti tic mītiskajai dabiskajai imunitātei. Nez ko tā dabiskā imunitāte ar bakām un poliomielītu bez vakcīnas galā netika. Tas ka pazuda tāpat vien arī neiet kopā ar antivakseru teoriju, ka uzturs paliekot arvien nedabiskāks un slimību kļūst vairāk nevus mazāk


ir radīts pilnīgi pašpietiekams. Ja uz šo brīdi daudzi ir vārguļi,kuri kļuvuši par idiotiem un TIC vaksīnām , tad paši vainīgi , ka imunitātes nav , nosprāgt tādi var pat ar triperi. :)))

Atbildēt

Vārds

15.02.2021. 12:44

»

Visas vakcīnas zem dažādiem nosaukumiem ir ar

cilvēka šūnas genomu mainošu saturu. Tikai idioti var noticēt, ka viena vakcīna labāka par citu! Neviena nav laba vai labāka! Tas ir bioloģiskais ierocis pret tautu


Tikai idioti tic mītiskajai dabiskajai imunitātei. Nez ko tā dabiskā imunitāte ar bakām un poliomielītu bez vakcīnas galā netika. Tas ka pazuda tāpat vien arī neiet kopā ar antivakseru teoriju, ka uzturs paliekot arvien nedabiskāks un slimību kļūst vairāk nevus mazāk.

Atbildēt

Vārds

15.02.2021. 12:41

»

Paija

Svarīgs ir vakcīnas sastāvs: ar ko vakcinē izredzētos un ar ko parastos mirstīgos


Kāds vēl sastāvs?
Vakcīnas tas nav tev rosolu iejaukt, nav vakcīnām sastāvs, tā nav vienkārši vielu sajaukšana dažādās proporcijās.

Atbildēt

:)))

15.02.2021. 12:32

»

:)

Delfos vairs antivakseriem neļauj komentēt...


Visticamāk , viss notiks diametrāli pretēji un vecā vara kritīs ... globāli. Mazgā savu izpūtēju!

Atbildēt

:)

15.02.2021. 12:25

»

Fans

Debīls


Delfos vairs antivakseriem neļauj komentēt :)
Jā, bet kas cilvēkam galvā darās, lai tādus murgus izplatītu. Un kas darās galvā pēc tam, kad paši redz, ka radinieks ar Covid smagi saslimst un varbūt pat nomirst. Varētu pat teikt, ka līdzvainīgs situācijā, jo iedrošināja ar saviem murgiem būt neuzmanīgiem.
Kad sāksies mirušo radinieku pieteiktās kolektīvās tiesas prāvas pret antivakseriem, var sanākt dārgi, Memory Water ražošanas iekāŗtas noteikti aizies ūtrupē.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

15.02.2021. 11:58

Pirmkārt, valsti nevar vadīt citas valsts pilsonis, kurš pat savus nebūt ne mazos uzkrājumus glabā citas valsts bankā. Tādi nepatikšanu gadījumā uz savu mītnes zemi aizbēgs pirmie. Otrkārt, šī valsts jau no paša sākuma nav bijusi nekāda visas tautas valsts, bet sīkburžuāzistiski nacionālistiska valsts. Tas nekad netika slēpts. Tāpēc arī 1940.gadā te tik mierīgi varēja ienākt krievi un lielākā tautas daļa tam nepretojās, jo nejuta vajadzību aizsargāt valsti, kas nav viņu valsts. Arī tagad ir līdzīga situācija. Lielākai daļai parastās tautas tādi Kariņi , Petravičas, Šuplinskas, Pabriki organiski riebjas. Šīs valsts ideoloģija ir sīkburžuāzistiska- katram raust cik vien var uz citu rēķina, ar nacionālisma ideoloģisku pieskaņu.

Atbildēt

Paija

15.02.2021. 11:57

Svarīgs ir vakcīnas sastāvs: ar ko vakcinē izredzētos un ar ko parastos mirstīgos.
Kā var pārbaudīt vakcīnu kvalitāti ?

Atbildēt

pensionārei

15.02.2021. 11:56

Latvijas mazohisms - tāpat kā stāsti no pansionātiem, kur cilvēki sakot, ka atsakoties, jo sakot, ka jaunajiem vairāk vajag. Tikai, kad pastāsta, ka tā būtu nāve nosmokot, pārdomā.
Jebkurā vecumā cilvēkam Rietumu pasaulē ir tiesības uz kvalitiatīvu dzīvi, nevis uz ragavām ar baltu palagu...

Politiķi gan parādīja, ka nav gan - dzīvības un dzīves kvalitātes vērtība acīmredzot šiem cilvēkiem, arī tiem, kas pansionātos, sanāk tiek zemāk vērtētas, nekā ministram zem 30.... Kāds nav izlasījis laikam Satversmi.
Skolotāji gan Latvijā daudzi ir riska vecumā. Vakcinēt jaunus skolotājus, kaut infekcija izplatās starp bērniem, kas to aizved mājās un aplipina seniorus, arī nebūs ētiski. Prioritārās grupas ir OK, bet pa vecuma kategorijām, nevis kā tagad - loterija.

Atbildēt

pensionāre

15.02.2021. 11:37

Jūs stipri maldāties, tā ir mana valsts, mana dzimtene, jo citas valsts un dzimtenes man nav! Šī valsts man ir devusi stabilu pensiju, un ko tur teikt pensionāram daudz nevajag!

Atbildēt

L&K kliķe sāk slepkavot sociālās aprūpes klientus

15.02.2021. 11:14

»

Šodien L&K kliķe sāk slepkavot sociālās arūpes centru klientus

Uzsākta aktīva vakcinēšana sociālās aprūpes centros; vecākajam poti saņēmušajam klientam ir 98 gadi 1...


Pēc PVO zvana K. Kariņam ar ieteikumu izstrādāt “pūļa vakcinācijas plānu” Latvijā, K. Kariņš kā MP ar savu rīkojumu personīgā atbildībā uzdeva veselības ministrei I. Viņķelei izstrādāt “pūļa vakcinācijas plānu”, pūlis ir personu grupa, kas neizprot savas tiesības.

I. Viņķele akceptēja K. Kariņa rīkojumu un iesniedza K. Kariņam plānu. To vēlāk koriģēja, nemainot mērķi un saturu.

E. Levits nav iebildis vai noraidījis K. Kariņa faktisko rīcību uzdot veselības ministrijai izstrādāt “pūļa vakcinācijas plānu”.

Par to noziegumos pret cilvēcību Lavijā ar “pūļa vakcinācijas plānu”, tā realizāciju ir konrēti E. Levits un K. Kariņš.

Izskatāma arī I. Viņķeles atbildība. I. Viņķelei nebija šķēršļu noraidīt K. Karņa rīkojumu. I. Viņķele savu vainu mēģina mīkstināt ar runām par ekonomikas bloķēšanas sekām.

Atbildēt

Lanai

15.02.2021. 11:14

Kad radinieki nonāk ar Covid slimnīcā, tad pēkšņi viss bla bla aizmirstas. Tiem, kam nepaveicas, tie vienkārši nosmok slimnīcā, ārsti nekādi nevar palīdzēt, jo plaušas sabrūk.
Redziet, tie, kuri vakcinējas, no tāda stāvokļa ir pasargāti.
Variet sludināt, ko vien vēlaties - arī Satversme paredz, ka Jūs tāpat ārstēs, jo nodokļus maksājiet. Arī par to, ka valsts par Jums tā vai citādi parūpēsies gadījumos, kad neesiet pie prāta vai kādi citi garīgi traucējumi, tajā skaitā aizraušanās ar sazvērestības teorijām.

Atbildēt

formula

15.02.2021. 11:07

»

Q

Kāds te sakars ar Putinu? Pie mums valda sorosītu pederasti


Ir pārliecība, ka putins un sorosiskie praiderasti kā Latvijas ienaidnieki te darbojas kopīgi un pēc vienota plāna .

Atbildēt

Visas vakcīnas zem dažādiem nosaukumiem ir ar

15.02.2021. 11:03

»

Lana

Astra Zenica vakcīnas bezjēdzīgas pēc 60-65 gadiem, Pfizer - vispār testēšanas uz cilvēkiem naudīgo personu "projekts", kas liek secināt, ka "elite" (tiešām - pēdiņās) visdrīzāk "vakcinējās" ar vitamīniem. Bet jā, jādomā par bērniem un mazbērniem, jo šī valsts nav "mūsu" un ar katru dienu - vairāk un...


cilvēka šūnas genomu mainošu saturu. Tikai idioti var noticēt, ka viena vakcīna labāka par citu! Neviena nav laba vai labāka! Tas ir bioloģiskais ierocis pret tautu.

Atbildēt

Visas nolādētās VP un MP, arī esošās, vella ekselences

15.02.2021. 11:00

»

Varbūt nemaz nevakcinēja

Lai nu iestāsta kādam, ka ar vakcīnu, kuru atveda nepiemērotā temperatūrā, par kuru sabiedrībai nav uzrādīts neviens dokuments, ka tā ir derīga, ka ar to tieši vakcinēja "izredzētos" ? Pudelītēs jau var ielaist fizioloģisko šķīdumu un rādīt tautai šovu, jo saskarties ar instrukcijā iekļauto blakusparādību...


30 gadus tautu ved pa skuju taku. Kādēļ lai es ticētu, ka viņas ir pašnāvieces? Vakcinācija paredzēta tautai tās iznīcnāšanai, sagraujo dabisko imunitāti, to aizstājot ar politisku prasību pēc antivielām pret C19.

Atbildēt

Lana

15.02.2021. 11:00

Astra Zenica vakcīnas bezjēdzīgas pēc 60-65 gadiem, Pfizer - vispār testēšanas uz cilvēkiem naudīgo personu "projekts", kas liek secināt, ka "elite" (tiešām - pēdiņās) visdrīzāk "vakcinējās" ar vitamīniem. Bet jā, jādomā par bērniem un mazbērniem, jo šī valsts nav "mūsu" un ar katru dienu - vairāk un vairāk bīstama dzīvei un dzīviem. Līdzvērtīgu bumerangu šādai "elitei" un gara spēku, veselību utt. Latvijas tautai!

Atbildēt

Varbūt nemaz nevakcinēja

15.02.2021. 10:17

Lai nu iestāsta kādam, ka ar vakcīnu, kuru atveda nepiemērotā temperatūrā, par kuru sabiedrībai nav uzrādīts neviens dokuments, ka tā ir derīga, ka ar to tieši vakcinēja "izredzētos" ? Pudelītēs jau var ielaist fizioloģisko šķīdumu un rādīt tautai šovu, jo saskarties ar instrukcijā iekļauto blakusparādību , kas pieļauj akūtu perifēru sejas paralīzi, (URL: www.comirnatyglobal.com), šaubos, vai kāds gribēs.

Atbildēt

Janka

15.02.2021. 10:12

Vienmēr esmu pret šādu naudas plānošan un izmešanu vējā, kā notiek šobrīd. Nekad nevajag tērēt nenopelnītu naudu, kas šobrīd jau notiek un pilnā sparā. Arī pēc 30 atjaunošanas gadien neesam spējīgi racionāli plānot un tērēt, metam naudu pa labi un pa kreisi. Šajā gadījumā ir gana drastisks priekšlikums, ja neprotam un negribam, naudu izlietot saprātīgi, tad atmaksājam Valsts parādu, lai maksājam mazāk procentos.

Atbildēt

nepaliec mājās

15.02.2021. 10:09

atkal dzēš komentus.

Atbildēt

/////

15.02.2021. 09:58

JKP tāpat iebrauks grāvī - skolotāja, kas tikko beigusi augstskolu, presē izskatīsies ne sliktāks PR kā Plešs vai Kols. Un skolas tāpat atvērt nevarēs, jo bērni aplipina bērnus, aizved mājās, bet tur seniors, kas atvestā vīrusa dēļ nokļūst slimnīcā ar smagām sekām, jo nepietika vakcīnas, jo to saņēma jaunā skolotāja, Plešs un Kols.
Traģikomiski ir argumenti par sociālajiem pabalstiem - sak, mēs pa blatu ielīdām rindas priekšā, taču gan jau apklusīs plebejs, ja piesolīs pabalstus. Ha ha, par ko pēc gada konsolidācijā ar lielākiem nodokļiem samaksās, jo īpaši riska grupas, nabadzīgie, jo nodokļu sistēma nekādi nav progresīva.
Tik grūti bija tiešām noteikt maksimālo vecuma slieksni, kurā vakcinē "īpašās" grupas. Piemēram, starp 60-70 gadīgajiem katram vecuma gadam prioritizē skolotājus utt.

Atbildēt

aa

15.02.2021. 09:48

»

tapēc ,ka

maz ,kuram ,kaut daļēji ,tas būtu...


garlaicīgs cilvēks

Atbildēt

Šodien L&K kliķe sāk slepkavot sociālās arūpes centru klientus

15.02.2021. 08:43

Uzsākta aktīva vakcinēšana sociālās aprūpes centros; vecākajam poti saņēmušajam klientam ir 98 gadi 1
SABIEDRĪBA Šodien 07:47
  Jauns.lv / LETA

Sākoties aktīvam vakcinēšanas posmam valsts un pašvaldību sociālās aprūpes centros līdz šim vakcīnas devu saņēmuši 28 klienti un trīs veselības iestādes darbinieki, kuri sasnieguši vai pārsnieguši 90 gadu slieksni, lai gan visvecākajam vakcinētajam centra iemītniekam ir 98 gadi, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) dati.

Atbildēt

Aha lasu viņas (tv36)

15.02.2021. 08:29

»

ES

Ir bauda lasīt jūsu komentārus


komentārus uz domas saceļas, vai atkal noiet vajag uz veikalu pēc alus.

Citēju: “Atzīt, ka mūsējie ir vnk tupi, arī bez pautiem, ir sāpīgi. Jā, man ir..”

Atbildēt

Viedi vārdi!

15.02.2021. 08:24

»

S

Tu, Priedīt, jau sen visiem esi apriebies


Kunkst un stomās, sūdzas un teic, ka domā.

Atbildēt

lauķis

15.02.2021. 07:33

»

tv36

Ir idejas, kā to risināt? Man nav. Tāpēc izlādējos šeit. Varu risināt problēmas individuālā līmenī, bet ne sistēmas


Vispirms jau viss jāatrisina tieši individuālā līmenī,jāapzinās sevī cilvēks,nevis persona,pilsonis,kāmis vai aita.Tālāk jāveido pašpārvaldes ārpus sistēmas,pēc kopienu likuma,nevis pēc t.s. Romas (vergu beztiesiskuma) likumiem.

Atbildēt

Lapas:    5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...