Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

aitu gans

23.07.2022. 14:06

Bēēē

Atbildēt

Nedienis

20.07.2022. 13:27

»

Aldis

Negribas dienēt Latvijas armijā dienēsiet krievu


NATO pienākums ir gādāt par Latvijas drošību un neatkarību!

Atbildēt

Aldis

20.07.2022. 11:36

Negribas dienēt Latvijas armijā dienēsiet krievu.

Atbildēt

failed state 404

20.07.2022. 09:03

»

¯\_(ツ)_/¯

Papriks netic Ukrainas uzvarai paar krieviju!?Nemiiz Paprik,Ukraina uzvarees Krieviju un atguus Donbasu un Krimu.Aizsuuti labaak savus sorosa nopelniitos grashus Zelenskim


Doņeckas frontē iemesti visi, kas vēl spēj turēt ieroci un atlikušie pro.Pēc sagrāves tur, kas ir 2 mēnešu jautājums, atliks tikai Volkshturme, pusaudži un sievietes. Krievu tehnoloģiskais un taktiskais pārsvars ir nomācošs, neskatoties uz 2x mazāko dzīvo spēku. Ziemā viss būs galā.Un tad būtu labi sēdēt klusu un neuzprasīties.

Atbildēt

real

19.07.2022. 15:14

»

Ilmārs

Un kaut kā piemirsies, ka tik daudzi slavēja ideju par profesionāļu armiju. Tagad tikai nepieciešama masveidība? Absurds


2021 gada profesionala armija sekmigi aizbega no Afganistanas kopa ar pindosiem.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

19.07.2022. 15:12

»

Brigadieris Garisons

Lielgabalgaļa ir karavīru masas, ko nesaudzīgi un bezjēdzīgi sūta karā. Ļoņka varētu piekopt šādu taktiku. Tāpēc par NBS komandieri jāieceļ virsnieku bez krievu okupācijas armijas pieredzes, kurš savus karavīrus saudzēs! Levit, atlaid parketnieku Ļoņku Kalniņu


Nosaukums lielgabalu gaļa radās Krimas kara laikā, kad krievi ar lielgabaliem apšāva britu kavalēriju. Uz lauka palika mētājoties rokas, kājas, rumpji, zirgu ķermeņu daļas un t.t. Bet mūsu dienās cilvēku nonāvēsanas rīki ir vēl pilnveidoti. Paliek pāri tikai neciešama smirdoņa. Mūsdienu karā bars neapmācītu cilvēku bez kaujas tehnikas ātri vien pārvērtīsies par lielgabalu gaļu.

Atbildēt

Solī

19.07.2022. 15:06

Vai tik politiski tuvredzīgi cilvēki var vadīt valsti? Vēlētāji - lūdzu domājiet.

Atbildēt

Brigadieris Garisons

19.07.2022. 14:17

»

fakts

Lielgabalgaļa ir visi kas slepkavo viens otru bet nevēršas pret saviem parazītiem


Lielgabalgaļa ir karavīru masas, ko nesaudzīgi un bezjēdzīgi sūta karā. Ļoņka varētu piekopt šādu taktiku. Tāpēc par NBS komandieri jāieceļ virsnieku bez krievu okupācijas armijas pieredzes, kurš savus karavīrus saudzēs! Levit, atlaid parketnieku Ļoņku Kalniņu!

Atbildēt

Ak

19.07.2022. 14:16

»

Ilmārs

Un kaut kā piemirsies, ka tik daudzi slavēja ideju par profesionāļu armiju. Tagad tikai nepieciešama masveidība? Absurds


šie politiskie hamileoni ! Savā laikā tas pats pabriks deklamēja,ka profesionālais kareivis nav motivēts aizsargāt šo valsti.Tā varbūt arī ir,tāpēc tagad motivāciju aizstās ar OBLIGĀTS.

Atbildēt

He

19.07.2022. 12:31

Skaisti. Pabriks uzskata, ka Ukraina kritīs un pēc diviem gadiem Krievija ies tālāk. Varbūt labāk rietumiem darīt visu, lai Ukraina nekristu?

Atbildēt

briedis huilo

19.07.2022. 12:03

»

Hm

Var tikai pabrīnīties, ka tāds "megaprofesionālis" kā bobriks nesaprot, ka "modernajā" karā, OMD tirliņi ir tikai lielgabalgaļa


Tu kļūdies! OMD ir apmācīti un zina kā paslēpties no mīnmetēja un citiem artilērijas lādiņiem, kā jārok un jānostiprina ierakumus pret sabrukšanu, kā jāizveido aizsargpozīcijas. Lielgabalgaļa ir neapmācītie civiliuedzīvotāji.

Atbildēt

briedis huilo

19.07.2022. 11:59

»

O,jā Latvijas krievi pret Krievijas krieviem

Ja Latvijas krievus iesauktu obligātajā dienestā, tad izveidotos interesanta situācija, ka Latvijas krieviem būtu jākaro pret Krievijas krieviem , domāju, ka tas nebūs vienkārši pārliecināt viņus


Daudziem Latvijas krieviem nav nekādu saišu ar krievijas krieviem un daudzi nekad nav bijuši krievijā. Pats dienēju OMD ar dažiem krieviem, kur daži sākumā nezināja latviešu valodu, bet vēlāk iemācījās un daži joprojām dien profesionālajā dienestā un pabijuši misijās. Mēs arī šiem krieviņiem prasījām, pa ko ta šie šaus kara gadījumā. Un šie teica, ka viņiem nav nekā kopīga ar krievijas krieviem, tikai kopīga valoda, bet uzskati, kultūra un vērtības citas. Varbūt kāds arī meloja, bet lai tos potenciālos nodevējus izķer MIDD.
Zemessardzē arī dien kādi 800 krievi.

Atbildēt

O,jā Latvijas krievi pret Krievijas krieviem

19.07.2022. 11:42

Ja Latvijas krievus iesauktu obligātajā dienestā, tad izveidotos interesanta situācija, ka Latvijas krieviem būtu jākaro pret Krievijas krieviem , domāju, ka tas nebūs vienkārši pārliecināt viņus...
Kā tas tiks panākts .. ?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

19.07.2022. 10:41

Izskatās, ka Pabriks grib ienaidnieku paņemt uz masu- sapulcināt armijā pēc iespējas vairāk civlēkus, bet modernā karā bez pienācīga armijas apbruņojuma un profesionāliem apmācītiem virsniekiem šie jauniesauktie būs tikai liegabalgaļa.

Atbildēt

57rubli/euro,usd

19.07.2022. 10:18

»

vv

Vispār jau Krievijas rublis ir augšā un nostabilizējies, bet eiro zemē, dolārs, pats par sevi nekrītas, par ko gan tā


Piedzivojusi ,,eiropas centralaja banka,, tadu kaunu ,ka Krievijas rublis paqlicis daudz vertigaks pec sankciju ieviesanas,ecb parstaj publicet rubla kursu un latvija pamulku,,latvijas banka,, seko.nu nesanaca baidena plans tirgot usd par 200 rubliem gabala !

Atbildēt

Oki

19.07.2022. 10:15

Ja cilvēks maina savas domas - tas ir labi . Tātad domā , progresē . Kāda gan jēga domāt, ja domas nemaina?

Atbildēt

Sju

19.07.2022. 08:12

Nevajag tik ļoti satraukties, tādas LV um tās struktūrā MD nemaz neeksistē, tā ir tikai simulācija, mākslīgā realitāte, jeb ilūzija. Politika ir lielais sociālais atraktors, jeb demos (dēmons), kas uzsūc enerģiju un neļauj veidot citas, gaišas un tīras struktūras.
Pašreiz brūk kopā visa pasaules pārvaldes matrica un ši procesā nevajag iesaistīties, lai nenokļūtu tumšajā pasaulē kā pārtika, dēmons pašreiz mirst un tā ir pati labākā ziņa.
Kas zobenu ņems, tas no tā mirs.

Atbildēt

Hm

19.07.2022. 08:04

Var tikai pabrīnīties, ka tāds "megaprofesionālis" kā bobriks nesaprot, ka "modernajā" karā, OMD tirliņi ir tikai lielgabalgaļa.

Atbildēt

vv

19.07.2022. 07:14

Vispār jau Krievijas rublis ir augšā un nostabilizējies, bet eiro zemē, dolārs, pats par sevi nekrītas, par ko gan tā?

Atbildēt

vv

19.07.2022. 07:10

»

Izlasi, dēls, un domā, vai jāiet viņa pavadā

Artis Pabriks...


Nu kas gan par to šubās, politiskā prost...., ceraams ka cilvēki ar galvu domās par ko vēl, lai gan pie mums ievēl tos ko vajag, totalitāra valsts ar mafiju priekšgalā.

Atbildēt

Maija

19.07.2022. 06:24

Pilnīgi visiem, kuru uzvārdi ir saistīti ar VDK, būtu ar likumu, jāaizliedz kandidēt Saeimas vēlēšanās!...Jūse, tiekat turēts aizdomās, par lielu Valsts līdzekļu nesamērīgu izšķērdēšanu, pērkot nolietotus un novecojušus ieročus no Īzraēlas, kas ir Agresorvalsts!...Jūs tiksiet tiesāts, Dieva tiesā!...Tev nebūs zagt un nepatiesu liecību sniegt.....!Meli, ir ļaunuma iemiesojums! Tā ir sacījis, Viktors Igo!

Atbildēt

Ilmārs

19.07.2022. 05:59

Un kaut kā piemirsies, ka tik daudzi slavēja ideju par profesionāļu armiju. Tagad tikai nepieciešama masveidība? Absurds!

Atbildēt

Bulgāru pipars

18.07.2022. 23:14

»

gf

militārā noieta starpniek paprik


Man arī tas nožēlojamais dārzenis neinteresē, pilnīgi un galīgi.

Atbildēt

Ješka

18.07.2022. 22:44

Nu visās kaimiņvalsīts ir OMD a mēs te iebremējam nez kādēļ. OMD ir pat.. Krievijā xD

Atbildēt

Saprotams

18.07.2022. 22:31

»

IM

Pārspīlēt ar karaspēku nozīmē zaudēt Garaspēku. Lai ar kāds būs Latvijai karaspēks, pret Krieviju var palīdzēt tikai Garaspēks


Arī garaspēkam vajadzīgs lādiņš, vismaz astoņi džavelīni un pāris kurvji ar patronēm iesākumam.

Atbildēt

Agresors ir jāneitralizē

18.07.2022. 22:25

Arī mēs, agrāk pieprasījām deokupāciju un dekolonizāciju, bet tagad pievienojamies Ukrainas armijai un sakām, nāvi okupantiem.

Atbildēt

KĀ TĀ VAR, NU KĀ TĀ VAR

18.07.2022. 21:35

»

Brigadieris Garisons

Arti, neesi kā vecs pimpis un sāc stāvēt par lietu! Pierunā mūsu žīdu, lai tas atlaiž nekam nederīgo NBS komandieri parketa ģenerāli Leonīdu Kalniņu


Atlaist tādu stratēgu ar divām PSRS karaskolām, iespējams pat Komunistiskās partijas ex biedru. Nekad!!! Kur nu mēs bez viņa. Kurš gan cits tā spēs tēlot bargo kungu un par nepotēšanos padzīs no dienesta. Kurš gan savējos tik naski bīdīs augstos amatos. Viņš ir mūsu drošības stiprais mūris! Viņam jādien, tik ilgi, kamēr tas Kungs to sauks pie sevis, vismaz vēl pāris dekādes!

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

18.07.2022. 21:13

»

Izlasi, dēls, un domā, vai jāiet viņa pavadā

Artis Pabriks...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: “Katra tauta (t.sk. arī euro.latvĀNijas lumpenamēbu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni stŗebjošus “vienlīdzīgĀKos cūk.lopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

Un, arī: “Politikai un šajā “LUMPENbiznesā” iesaistītajiem “politiķiem” (kā arī šo SILES “vienlīdzīgĀKo” cūk.lopu “īpašo vajadzību” apkalpotājiem u.c. taml. “pie SILES pietuvinātajiem” sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT “traumējošāks” un arī reāli bīstamāks par “godam” nopelnītu izsmieklu”. ;)

-----------

Mediju ziņa (2013. gads): “Plikadīdas, kuriem visa manta mugurā, bet bagātība vēderā, politikā lien ne jau cēlu mērķu vadīti. Kādi mērķi var būt, ja pēdējās tupeles nošķiebtas, zupa plāna iestrēbta, banka spiež un parādi miljonos? Bet tie, kuriem galvā nav vējš, ir ko strēbt un lieks kurpju pāris, politikā neies, jo tejāteris nav tā vērts, lai maltu svešus sū… Latvija iet bojā? Tauta izmirst? Ļoti labi. Sen bija laiks dot vietu dzīvīgākām tautām. Bet ķērcieni “KRIEVI NĀK!!!…”, "latv(ĀN)iju – latv(ĀN)iešiem!!!..." un taml. truli prasta “ģeopolitiskā hibrīd.kara” LUMPENZOMBĒŠANA vairs nedarbojas – par vēlu.” ( cit.vied.aut.: komentētājs “nomr”, diskusjia pie zinātnieka un publicista Aŗtura Pŗiedīša esejas “Nozieguma brīvība” pa lēto pērkamajā interneta w-lapā “pietiek-com” )
—–
Mediju ziņa (2008. gads): “Šajā pašreizējā Latvijas valstī politika un tai pakārtotā valsts un pašvaldību pārvalde ir veids, kā ar ļoti apšaubāmām darbībām “nopelnīt” naudu tiem, kas citādāk to darīt neprot. Jau no paša sākuma salīdzinoši nedaudzajiem varas turētājiem bija izdevīgi visu šīs valsts sabiedrību dalīt tā, lai atstumtu no “barības galda” pēc iespējas vairāk aktīvu iedzīvotāju. Par to maz kurš runā, bet tas nu reiz ir fakts! Pie mums mazskaitlīga politekonomiskā “elite” – saeimas “tautas kalpi”, gan attiecīgajā laika posmā valdošie, gan tiem opozīcijā esošie politekonomisko interešu grupējumi, kuri sevi dēvē par “partijām”, no “valdošās koalīcijas” līderiem sastāvošā pretlikumīgā, valsts pamatlikumam Satversmei un citiem likumdošanas aktiem neatbilstošā “koalīcijas padome”, kā arī tās kontrolētās valdības “politiski atbildīgie” funkcionāri – visu vērtē un skaita nevis pēc smadze-nēm, bet pēc “mutēm pie siles”. Šī “elite” uzskata, ka pie valsts un pašvaldību budžetu un citu resursu, kā arī pie valsts un pašvaldību pasūtījumu, subsīdiju u.c. politiski motivētu privilēģiju dalīšanas “savējiem”, pie SILES jāpielaiž pēc iespējas mazāk mutes.” … (apt.cit.aut.: uzņēmējs un mecenāts J. Gombergs)
—–

“Par šo gan runāt “neesot glīti”…”
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” – 9.07.2008., Nr.6. )

“Lai jādzīvo nav ‘di#su pliku’ ~
Šai “valstī” ‘taisīt’ “politiku”,
‘Lien’ mutanti, kam (skaidas) galvā,
Un lielkre.tīnu smaka spalvā.

Tie, kuri “valstī” ‘SILI bradā’,
Bez “politikas” ‘sprāgtu’ badā,
Jo – nejēdz VISPĀR neko darīt,
Kā vienīgi – ‘pa tŗekno paŗīt’:

Pēc “shēmām” dalot ‘budžet-piķi’,
Tur ‘atslauc taukus’ “politiķi”,
Ar pašbrūvētiem likumpantiem,
No SILES sugas “konkursantiem”.

Caur ‘tenderiem’ tiek budžets tērēts,
Lai katrs “zobratiņš” top ‘smērēts’:
Iekš SISTĒMAS un “aparāta”,
‘Rij’ lērums KŖETĪNU, bez sāta.

Šai “valstī” smadzenes NAV vērtas,
Pat tik, cik ‘subproduktos svērtas’:
Ir “kaitīgs process” domāšana ~
To aizstāj prasta ZOMBĒŠANA.

Ja M.U.Ļ.Ķ.U ZEMĒ dzīvot riebjas,
Dēļ tā, ka “valsts” ‘uz galu šķiebjas’,
Var ‘šņoŗēt pastalas un paunas’ ~
Rast SYB-īrijās mājas jaunas:

Drīz paliks “valstī” ‘SILES brāļi’,
Un smagāk NOZOMBĒTIE ‘pāļi’ ~
Jo ‘mazāk mutes būs pie galda’,
Jo – ērtāk tiem, kas MZ “valda”!…”

Par šo gan runāt “neesot glīti” ~
‘Viebj skābus feisus’ “sorosīti”,
Un SILES lopi rukšķ uz “bļauriem”,
Kam klusēt pieriebies kā ‘bauriem’…

-------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Izlasi, dēls, un domā, vai jāiet viņa pavadā

18.07.2022. 20:34

Artis Pabriks.
Biogrāfija:
Mācījās Jūrmalas 1. vidusskolā, studēja Latvijas Universitātes Vēstures un filozofijas fakultātē vēstures specialitātē un piecus gadus Orhūsas Universitātē.
Pēc tā saņēmis stipendiju, lai papildinātu zināšanas Ņujorkā, kur pavadīja vienu gadu kopā ar jauno sievu, vācieti Undīni.
Pēc augstskolas beigšanas pievērsies akadēmiskai darbībai, bija Vidzemes augstskolas pirmais rektors (1996—1997), profesors (kopš 2006).
Politiskā darbība:
1998. gadā A. Pabriks piedalījās Andra Šķēles veidotās Tautas partijas dibināšanā. Pēc tam vairākus gadus uz vēlētiem amatiem valsts pārvaldē nav pretendējis, līdz 2002. gada rudenī piedalījās 8. Saeimas vēlēšanās, sākotnēji netika ievēlēts, bet 2004. gadā kļuva par 8. Saeimas deputātu uz laiku, kamēr partijas biedrs Atis Slakteris strādāja valdībā. 2004. gada 21. jūlijā pēc Riharda Pīka ievēlēšanas Eiropas Parlamentā A. Pabriks kļuva par ārlietu ministru Induļa Emša valdībā. Pēc valdības krišanas A. Pabriks palika savā amatā arī Aigara Kalvīša ministru kabinetā.
2006. gada oktobrī A. Pabriks tika ievēlēts 9. Saeimā, saglabājot ārlietu ministra amatu arī otrajā A. Kalvīša valdībā. 2007. gada pavasarī viņš tika izvirzīts kā viens no Tautas partijas pretendentiem uz Valsts prezidenta amatu, taču valdošās partijas vienojās par bezpartijiska kandidāta Valda Zatlera virzīšanu vēlēšanām Saeimā. 2007. gada 19. oktobrī, nepiekrītot valdības lēmumam par KNAB vadītāja Alekseja Loskutova atstādināšanu, viņš atkāpās no amata, 1. novembrī atgriežoties Saeimā. 8. novembrī A. Pabriks apturēja savu dalību Tautas partijā, piebilstot, ka, ja tas nav iespējams, viņš no tās izstāsies. Drīz pēc tam kopā ar citu Tautas partiju pametušo politiķi Aigaru Štokenbergu iesaistījās sabiedriskās organizācijas "Sabiedrība citai politikai tiesiskā valstī” veidošanā, kas nākamajā gadā pārtapa partijā.
2008. gada 6. septembrī ievēlēts par jaundibinātās partijas "Sabiedrība citai politikai" līdzpriekšsēdētāju. Partija iesaistījās apvienībā "Vienotība", no kuras A. Pabriku ievēlēja 10. Saeimā.
2009. gada 13. janvārī A. Pabriks kopā ar A. Štokenbergu bija mītiņa Doma laukumā organizators. Pēc mītiņa cilvēku pūlis neizklīda, daži dauzīja parlamenta logus, daži demolēja veikalu, vēl daži gāza policijas mašīnas. Valsts prezidents Valdis Zatlers uzskata, ka mītiņa prasījuma apmierināšana, Saeimas atlaišana, bija neiespējama, jo krīzes laikā tas būtu valsts bankrots.
2010. gada 3. novembrī viņu ievēlēja par aizsardzības ministru un Ministru prezidenta biedru Valda Dombrovska otrajā valdībā. No "Vienotības" saraksta 2011. gada ārkārtas vēlēšanās ievēlēts arī 11. Saeimā. Saglabāja aizsardzības ministra amatu arī V. Dombrovska trešajā valdībā.
2013. gada beigās, pēc tam, kad V. Dombrovskis atkāpās no Ministru prezidenta amata, uzņemoties politisku atbildību par Zolitūdes traģēdiju, "Vienotība" izvirzīja A. Pabriku kā savu nākamo pretendentu uz valdības vadītāja vietu. Tomēr Valsts prezidents Andris Bērziņš, minot maz pārliecinošus argumentus, noraidīja izvirzīto kandidātu un aicināja partijām atrast citu, piemērotāku Ministru prezidenta amata pretendentu.
2014. gada Eiropas Parlamenta vēlēšanās ievēlēts Eiropas Parlamentā no partijas "Vienotība" saraksta. 2018. gada jūnijā paziņoja par izstāšanos no partijas "Vienotība" un pievienošanos apvienībai "Attīstībai/Par!", nebūdams to veidojošo partiju biedrs. No tās saraksta kandidēja Saeimas vēlēšanās un tika ievēlēts 13. Saeimā. 2019. gada janvārī, kad apstiprināja Krišjāņa Kariņa valdību, A. Pabriks atkārtoti kļuva par Latvijas Republikas aizsardzības ministru, kā arī Ministru prezidenta biedru.
2019. gada oktobrī iestājās partijā "Latvijas attīstībai".
2020. gada 12. novembrī, pēc Jura Pūces atkāpšanās, A. Pabriks uz laiku kļuva par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amata pienākumu izpildītāju, bet 2021. gada 7. janvāri, pēc Ilzes Viņķeles demisijas, uz dažām stundām kļuva par Veselības ministra amata pienākumu pildītāju. Savukārt 2022. gada 16. maijā, pēc Marijas Golubevas atkāpšanās, kļuvis par Iekšlietu ministra amata pienākumu pildītāju.
(https://lv.wikipedia.org/wiki/Artis_Pabriks)

Atbildēt

Brigadieris Garisons

18.07.2022. 20:32

Arti, neesi kā vecs pimpis un sāc stāvēt par lietu! Pierunā mūsu žīdu, lai tas atlaiž nekam nederīgo NBS komandieri parketa ģenerāli Leonīdu Kalniņu!

Atbildēt

Maitas putni karu ķērca

18.07.2022. 20:29

Knābjus asinsplūdos mērca,
Miesas plosot, mošķu barā,
Aptrakuši, bezsakarā...

SILES maitas kviec pēc kara ~
Rukšķiem šļūk no zobiem vara,
MU.ĻĶU zemes SILES "valstī"?
(Diez, cik LUMPE.ŅU šos balstīs?...)

Atbildēt

negantais čangals

18.07.2022. 20:17

drīz vēlēšanas?

Atbildēt

Mad Max

18.07.2022. 19:29

Ja bruģi aicinātu atkal kādā logā iemest, varbūt arī aizietu.
Nolādētā prostitūta.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

18.07.2022. 19:04

esot NATO dalībvalsts ar spēcīgu armiju un augstu sagatavotību, esam drošāki nekā jebkad iepriekš,

Tātad nekāds obligātais dienests nav vajadzīgs.

Atbildēt

IM

18.07.2022. 18:58

Pārspīlēt ar karaspēku nozīmē zaudēt Garaspēku. Lai ar kāds būs Latvijai karaspēks, pret Krieviju var palīdzēt tikai Garaspēks.

Atbildēt

Ha

18.07.2022. 18:51

»

nonsens

ir ,ja arī sievietēm plāno obligāto dienestu-galīgi saspieduši galvas? Lai tad iet jūsu piegulētājas,meitas,mazmeitas arī attiecīgā vecumā.Kas ar kungiem notiek? Brūtējas,pamet sievas,galīgi izlaidušies veči


Tagad dzimumu līdztiesība, ekipējums virsū mežā iekšā, savādāk sieviešu vairākums atbalsts OMD līdz tam brīdim kad egoistiski neskar viņas pašas. Vēl demogrāfiju pie reizes pacelsim, kad puišu un meiteņu kazarmas blakus būs, pozitīvus tur nobālēs.

Atbildēt

Pouks

18.07.2022. 18:51

»

nonsens

ir ,ja arī sievietēm plāno obligāto dienestu-galīgi saspieduši galvas? Lai tad iet jūsu piegulētājas,meitas,mazmeitas arī attiecīgā vecumā.Kas ar kungiem notiek? Brūtējas,pamet sievas,galīgi izlaidušies veči


Par dzimumu līdztiesību nekas nav dzirdēts,ko!?Savukart kungi jau pasen pārvērtusies par biedriem,tikai publikas lielāka daļa to vēl nesaprot.Bet paši īstākie biedri(vecbiedri)ir tie biedri kuri čurā tupus.

Atbildēt

gf

18.07.2022. 18:49

militārā noieta starpniek paprik!
neinteresē ko tu esi teicis agrāk, un neinteresē, ko tu saki tagad.
Paldies! ;)

Atbildēt

nonsens

18.07.2022. 18:26

ir ,ja arī sievietēm plāno obligāto dienestu-galīgi saspieduši galvas? Lai tad iet jūsu piegulētājas,meitas,mazmeitas arī attiecīgā vecumā.Kas ar kungiem notiek? Brūtējas,pamet sievas,galīgi izlaidušies veči.

Atbildēt

Jbv

18.07.2022. 17:30

Ej deet resnas ierednju klimpas un klimpenus kapec sargat esat tsutu nodzinusi un buutiba uzkrajumi un pensijas ir ieredniem esat tautu izdzinusi pa puspasauli naudu pelnit , sargat arzemju lielvekalos arzemju darvas degvielas stacijas jaa pagalmu varbut var sargat ar daksam un kaadu uzmaisitu kokteili

Atbildēt

¯\_(ツ)_/¯

18.07.2022. 17:24

Papriks netic Ukrainas uzvarai paar krieviju!?Nemiiz Paprik,Ukraina uzvarees Krieviju un atguus Donbasu un Krimu.Aizsuuti labaak savus sorosa nopelniitos grashus Zelenskim.

Atbildēt

!

18.07.2022. 17:20

Šitais kangars grib sadzīt ierakumos pēc iespējas vairāk mūsu bērnu, mazbērnu, lai izpatiktu amīšu onkuļiem! Un kādus tad ieročus iedos no NATO noliktavas, tādus, kas krievam neko nopietnu izdarīt nevar, kā Ukrainā. Citu ta nav!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...