Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

atbilde

16.01.2021. 15:11

»

gobzems ēd puņķus

Tas ir pierādīts fakts


Bet tu pats esi riebīgāks par puņķi un tie, kam tu kalpo arīdzan

Atbildēt

josifs

16.01.2021. 14:57

Gobzems uzvedas kā Indijas skaistulis,ja kāds pateiks ka vinam ir līks deguns,tad uzreiz tiesāsies ar pateicēju.

Atbildēt

gobzems ēd puņķus

16.01.2021. 14:24

Tas ir pierādīts fakts.

Atbildēt

ESMAIJA

15.01.2021. 22:57

Paldies Gobzema kungs, ja atļaujat es uzrunāšu Jūs par Aldi. Mans vecums to atļauj. Man iet jau 9. gadu desmits, joprojām noņemos ar rakstu darbiem, jo smadzenes ir pieradušas intensīvam darbam. Un gadi man ir devuši spēju atšķirt baltu no melna. Jūs neesat melns, to man saka ne tikai intuīcija. Melnie palika TAJĀ partijā, kad Kaimiņš savas partijas ideālus nodeva, lai glābtu savu ādu. un - pats galvenais - jūs esat drosmīgs Es novēlu Jums un visam , ko Jūs darīsiet veiksmi. Jums klups virsū ne pa vienam, bet bariem. Un jādomā, ka viņi laimestu liks uz vēlēšanu rezultātu viltošanu.To neizlaižiet no acīm!

Atbildēt

LK fans

14.01.2021. 23:32

»

Pakalpiņš un ibijots

Caurkrituša jurista "vājprāta delīrijs". Kā tik dēles locīsies, lai iegūtu sev popularitāti. Šādus vara reāli izmantos, lai izrēķinātos ar citādi domājošiem. Cerams, ka atradīsies kāds, kas viņu ieliks tur, kur viņam īstā vieta - miskastē


Slavējiet garā vājos komentētājus! Viņi palīdz celt Gobzema retingu, augstāk nekā paši saprot. Pārmaiņu laiks ir klāt,un LK ar Gobzemu to piepildīs! Tikai tautas vēlēts prezidents un izmaiņas vēlēšanu likumā, par ko iestājās LK ir mūsu rītdiena.

Atbildēt

Pakalpiņš un ibijots

14.01.2021. 21:17

Caurkrituša jurista "vājprāta delīrijs". Kā tik dēles locīsies, lai iegūtu sev popularitāti. Šādus vara reāli izmantos, lai izrēķinātos ar citādi domājošiem. Cerams, ka atradīsies kāds, kas viņu ieliks tur, kur viņam īstā vieta - miskastē.

Atbildēt

mr-swabs

14.01.2021. 17:26

Gobzema kgs, ieviesiet partijas programmā mērķi par tautas sapulces sasaukšanu un varas nodošanu satversmē nostiprinātam suverēnam un tad varētu padomāt vai nevajag aiziet līdz balsošanas iecirknim! Ja domā spēkoties ar vecajiem demokratūras vilkiem, tad kāpēc domā, ka izdosies labāk kā iepriekš?

Atbildēt

Sandra Briķe

14.01.2021. 16:10

»

Sandra Briķe

Laikam esmu kļūdījusies un neesmu gobzemiešu vērtību skalā,jo nav izgājuši ar mani uz kontaktiem. Es zinu, ka man ir daudz atbalstītāju un līdzīgi domājošo, kas augsti vērtē manas zināšanas, pieredzi,taisnīgumu un cilvēktiesību respektēšanu, tādēļ man tas ir jāpasaka, ka es laikam kļūdījos. Mana pieredze...


Mana pieredze, zināšanas arī nav vajadzīgas Bordāna parijai , KPVLV un tiesu sistēmai, jo, kā saka, karavāna iet tālāk... Justījas akadēmija diez vai glābs to zināšanu bedri, kas tieslietās, prokuratūrā un policijā, jo tad ir jāsāk no ''pirmās''klases un jāmaina domāšana atbilstoši kristīgām vērtībām, jābūt interesei par tiesiskumu un cilvēktiesībām kā tādām utt.

Atbildēt

Sandra Briķe

14.01.2021. 16:05

»

Sandra Briķe

Lai Jums ir izturība un to, ko sakāt patiesi piepildās. Mēs, tiešām, no šī bardaka sistēmās,esam noguruši.Bet, ap pie varas noteicējiem, visās esošajās sistēmās ir izveidots spēcīgs mūris, kas ir vienots ar to ko ''sastrādājuši'','un troļļi arī darbojas, tādēļ viņi atkal centīsies jūs sašķelt, taisīt...


Laikam esmu kļūdījusies un neesmu gobzemiešu vērtību skalā,jo nav izgājuši ar mani uz kontaktiem. Es zinu, ka man ir daudz atbalstītāju un līdzīgi domājošo, kas augsti vērtē manas zināšanas, pieredzi,taisnīgumu un cilvēktiesību respektēšanu, tādēļ man tas ir jāpasaka, ka es laikam kļūdījos. Mana pieredze un zināšanas šai jaundibinātajai partijai nav vajadzīgas.

Atbildēt

vai ta šis tips nav sodīts?

14.01.2021. 14:57

Vai gadījuma Gobzemu neņēma priekšā Saeima par pļūtīšanu pret masku nēsāšanu? Vai tas šim tipam neatņēma tiesības uz advokāta praksi? Vai totāla bezatbildība būs tā viņa jaunās partijas pamattēze?
Vai viņa partijas biedri nav blēži un āksti? Ko tieši Gobzems ar šo rakstu grib pateikt? Daudz jautājumu, ka modija šaubas par jaunās partijas jēgpilnu darbību nākotnē. Cerams, ka valsts finansējums viņam nekad nepienāksies.

Atbildēt

kriminālnoziedznieks

14.01.2021. 14:51

Kā sauc cilvēkus, kuri noslepkavo citus? Par slepkavām. Par kriminālnozedzniekiem. Kārtējais nenormālais ar savu bandu, kas nevalkā maskas un neievēro distancēšanos, ir noteikti veicinājis citu cilvēku nāvi vai saslimšanu, kas būtiski un ilglaicīgi ietekmē cilvēku veselību. Ja Trampam izteica neuzticību un saka, ka Tramps par musināšanu neievērot likumu ir drauds valstij un sabiedrībai, tad tieši tāds pats drauds Latvijai un sabiedrībai ir mūsu pašu "revolucionārs".

Atbildēt

e-vizla

14.01.2021. 12:16

Diezgan autoritārs runas stils tam kungam jau tagad, kas būs vēlāk?

Atbildēt

lauķis

14.01.2021. 07:42

»

Intas integrācijas skola

Nu tad paskaidro kāmim ar kāmja domāšanu Kā atbrīvoties no koloniālā lumpeņproletariāta un kolaborantu diktatūras. Vēlams pa lēto, jo naudas kāmim nav ir tikai dažādi instrumenti un pieredze rīkoties ar tiem


Nu tad jau tev rokas no dibena neaug,atliek tikai sākt domāt.Es atvainojos par to kāmi,būšu kļūdījies.
Arī man naudas tikpat kā nav,bet man nekā netrūkst,maksimāli norobežojos no varas.Ar tiem kolaborantiem nav tik vienkārši,tiem nav varas,tie ir tikai pārvaldnieki,neko nelemj,tikai izpilda rīkojumus.Vara ir globāla.Ja to sapratīsi,būs vieglāk domāt ko un kā darīt.

Atbildēt

smaids

14.01.2021. 05:49

»

blondīne

vai visai tautai nevajadzētu sadoties rokās un samest naudu tabletēm ? sņabim un kotletēm sanāca, tabletēm pietrūka


Tautai vajadzētu sapārot blondīni ar cūku, būtu labs papildinājums sorosītu deputātu korpusam!

Atbildēt

no katra pa latiņam

14.01.2021. 05:08

»

skaidrojums

Iesūdzēsim visus,kuri nebalsos par "Likums un kārtība" vai listē nesaliks visiem


Pats G.runāja pret,bet sanāca tāds likuma pants.
7.1 pants. Valsts budžeta finansējums
(1) Politiskajai organizācijai (partijai), par kuru pēdējās Saeimas vēlēšanās nobalsojuši vairāk nekā divi procenti vēlētāju, piešķir valsts budžeta finansējumu kalendāra gada laikā:
1) 4,50 euro apmērā par katru iegūto balsi pēdējās Saeimas vēlēšanās;
2) 0,50 euro apmērā par katru iegūto balsi pēdējās pašvaldības domes vēlēšanās;
3) 0,50 euro par katru iegūto balsi pēdējās Eiropas Parlamenta vēlēšanās.
(2) Politiskajai organizācijai (partijai), par kuru pēdējās Saeimas vēlēšanās nobalsojuši vairāk nekā pieci procenti vēlētāju, papildus šā panta pirmajā daļā minētajam piešķir valsts budžeta finansējumu kalendāra gada laikā 100 000 euro apmērā.
Uz priekšu,pēc naudas no budžeta!

Atbildēt

дурак латыш

14.01.2021. 00:10

»

Vai Aldis Gobzems

Ir adekvāts vispār


kāda starpība, visi grib risināt tikai savas problēmas ,tāpat ,kā 2000 .g. līdz šim!

Atbildēt

politkastings 1 no 78?

13.01.2021. 23:14

»

Veiksmes variants

Ne tik daudzi cilvēki ticēja, ka Gobzems varēs iekustināt mūsu snaudēju tautu. Tas ir izdevies. Vēlam, lai jaunā partija kuplo, un savās rindās uzņem pašus spējīgākos, enerģiskākos cilvēkus


Latvija ir maza valsts gan teritorijas, gan iedzīvotāju ziņā, taču skatoties uz to, cik Latvijā ir reģistrētu politisko partiju, rodas pretējs viedoklis. Saskaņā ar uzņēmuma reģistra datiem šajā valstī uz tikai nepilniem diviem miljoniem iedzīvotāju ir reģistrētas 78 (!) politiskās partijas un partiju apvienības. Visas šie politiskie veidojumi jeb politekonomisko interešu grupējumi pārsvarā galvenokārt ir dibināti, lai aizstāvētu noteiktu sabiedrībā pastāvošo grupu intereses – uzņēmējus, zemniekus, skolotājus, dakterus, tā saucamās "spēka struktūras" un tamlīdzīgus "ķēķa juristus", dažāda kupluma ģimenes, dažāda "treknuma" pensionārus, tā dēvētā "šovbiznesa" darboņus, dažādas specifikas "netradicionāli orientētus skap.istus" u.c. šīs valsts sabiedrības tā dēvēto "atšķirīgi orientēto minoritāšu" pārstāvjus.

Atbildēt

Veiksmes variants

13.01.2021. 23:04

Ne tik daudzi cilvēki ticēja, ka Gobzems varēs iekustināt mūsu snaudēju tautu. Tas ir izdevies. Vēlam, lai jaunā partija kuplo, un savās rindās uzņem pašus spējīgākos, enerģiskākos cilvēkus!

Atbildēt

tu

13.01.2021. 22:04

esi brīvs un spēcīgs jefiņš.

Atbildēt

draudzīgais padoms

13.01.2021. 20:46

“Tu nekad nesasniegsi savu mērķi, ja Tu apstāsies un metīsi ar akmeņiem katram sunim, kas rej.”

Ja tev taisnība, tad nav jātaisnojas; ja sāk taisnoties, tad...

Atbildēt

Intas integrācijas skola

13.01.2021. 19:56

»

lauķis

Diemžēl neesi sapratis ko nozīmē cilvēkam būt.Ar pasludināšanu nepietiks,kāmim kāmja domāšana


Nu tad paskaidro kāmim ar kāmja domāšanu Kā atbrīvoties no koloniālā lumpeņproletariāta un kolaborantu diktatūras. Vēlams pa lēto, jo naudas kāmim nav ir tikai dažādi instrumenti un pieredze rīkoties ar tiem.

Atbildēt

agents

13.01.2021. 19:47

Kaimins nodibinaja it ka normalu partiju ,bet nesaprata ,ka taja bus iesutiti provokatori ,kuri to sagraus ...

Atbildēt

motorhead 1916

13.01.2021. 19:47

Cilveeki ir dazhaadi. Vieni savu mazo kraaninju pieciesh, citi - meegjina kompenseet ar kaut kaadu bravuuru. Tas nav nekas jauns.

Atbildēt

Man

13.01.2021. 19:33

Riebjas šī agresija un negatīvisms

Atbildēt

Par LK

13.01.2021. 19:13

Pārmaiņas iespējamas, ja to vēlēsimies visi! Patreizējā pielaides sistēma valsts "noslēpumam" izslēdz opozīcijas iespējas veidot valdību. Lai veicās Gobzema komandai mobilizēt cilvēkus, jo šis strupceļš ir jāpārtrauc!

Atbildēt

AA

13.01.2021. 19:01

Tatad manas domas par Gobzemu un jauno partiju. ALdi, mani jautājumi Tev :
1. Kā tu varēji but tik stulbs un ĪPAŠI un publiski aicināt politiskā partijā `LIKUMS UN KĀRTIBA` tiesas notiesātur cilvekus?
2. kā tu varēji but tik stulbs, ka publiski pateici ,ka musu dzīves laika mēs ekonomiski mūsu dzīves laikā nesasniegsim musu kaimiņus ?

Secinājums - man rodas iespaids, ka ar jauno `partiju`, kurai jau pat nosaukums ir stulbs, - Aldis un Jūlija mēģina glābt savas pakaļas, jo nakamās vēlēšanas nav talu, bet ēst gribas

Atbildēt

Tālavas taurētājs

13.01.2021. 18:58

»

xxx

Negribu Marsa parka buvejam loti dargo Valsts Drosibas dienasta eku, laika kad valsts nevar pardot un apsaimniekot savus tuksos ipasumus, 1/3 iedzivotaju izbrauc no valsts, nav naudas policistu un arstu algam, pus valsts celi un ietves ir nopuvusi


Krahs ir visās zemēs kur ierodas atbrīvotāji. Patreiz tie cieta neveiksmi ieņemot kapitoliju. Cerams deokupācija vairs nav aiz kalniem,

Atbildēt

Gobzem, tu esi mājsēdes pakaļā

13.01.2021. 18:43

un pļurksti vispārīgi.

Atbildēt

xxx

13.01.2021. 18:29

Negribu Marsa parka buvejam loti dargo Valsts Drosibas dienasta eku, laika kad valsts nevar pardot un apsaimniekot savus tuksos ipasumus, 1/3 iedzivotaju izbrauc no valsts, nav naudas policistu un arstu algam, pus valsts celi un ietves ir nopuvusi!!!!

Atbildēt

pareizi !

13.01.2021. 18:25

»

obligāti

Balsošu par Gobzemu! Doma vienkārša: sliktāk jau nebūs kā pašreiz


ja netiks ieviests karastavoklis papildus komandanta stundai.

Atbildēt

Diemžēl....

13.01.2021. 18:25

....slimība progresē ....tuvojās finišs.

Atbildēt

Intas integrācijas skola

13.01.2021. 18:22

»

lauķis

Jā,jāpaliek par cilvēku.Tikai tev nav ne mazākās saprašanas kas ir cilvēks,un pēc kā tu secināji ka putins ir cilvēks


Nekā sarežģīta, tikai pašam sevi jāpasludina par cilvēku un tajā brīdī no biedra slepkavas un okupanta kļūsti par nevainīgu avi, kurš droši var turpināt uzdzīvi okupētajā teritorijā. Piemēram Krimā, Donbasā, Latvijā.

Atbildēt

fakts

13.01.2021. 18:11

Gobzems pats ir profesionāls apdirsējs, kas starp citu ir konstatēts ar tiesas spriedumu!

Atbildēt

Pēteris

13.01.2021. 18:09

»

Lasītājs

Kulturālais Gobzema elektorāts


Mācās no taviem draugiem - varas troļļu fermu lopiņiem...

Atbildēt

lauķis

13.01.2021. 17:50

»

Putins arī vairs nav persona, bet cilvēks nevainīgs

Veikls triks kā no valsts izzadzēja kļūt par neaizskaramo, vienkārši jāpaliek par cilvēku.he he


Jā,jāpaliek par cilvēku.Tikai tev nav ne mazākās saprašanas kas ir cilvēks,un pēc kā tu secināji ka putins ir cilvēks.

Atbildēt

Putins arī vairs nav persona, bet cilvēks nevainīgs

13.01.2021. 17:42

»

lauķis

Paldies


Veikls triks kā no valsts izzadzēja kļūt par neaizskaramo, vienkārši jāpaliek par cilvēku.he he

Atbildēt

tablete

13.01.2021. 17:31

»

blondīne

vai visai tautai nevajadzētu sadoties rokās un samest naudu tabletēm ? sņabim un kotletēm sanāca, tabletēm pietrūka


aizver savu smegmas pilno muti,noņurātā blondīne,kurai droši vien no apakšas plaušas redzamas

Atbildēt

obligāti

13.01.2021. 17:14

Balsošu par Gobzemu! Doma vienkārša: sliktāk jau nebūs kā pašreiz!

Atbildēt

blondīne

13.01.2021. 17:13

vai visai tautai nevajadzētu sadoties rokās un samest naudu tabletēm ? sņabim un kotletēm sanāca, tabletēm pietrūka....

Atbildēt

fakts

13.01.2021. 16:48

»

smaids

Cerams ka Gobzems atbrīvos Latviju no sorosītu pederastiem


Da viņš pats pederasts un sistēmas kalps.

Atbildēt

o, ASV arī

13.01.2021. 16:39

sola pretiniekus likvidēt

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Savāds laiks

FotoNo aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot.
Lasīt visu...

21

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

FotoNeviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta likumā noteiktajā kārtībā. Nevienam nav jāpierāda savs nevainīgums. Šie ir jebkuras demokrātiskas, tiesiskas valsts pamatprincipi. Nevainīguma prezumpcija ir nostiprināta arī Latvijas likumdošanā. Izņemot vienu virzienu – banku sektoru.
Lasīt visu...

6

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

FotoMēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.
Lasīt visu...

21

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

FotoJa esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu, lai paiet malā. Garantējot brīvprātīgu pieeju vakcinācijas procesam, noņemot totāli neveiksmīgo „vakcinācijas ministru” un izvirzot vakcināciju par līdzekli, nevis mērķi, šis skaitlis ir reāli panākams īsā laikā, jo vakcīnu ir pietiekami.
Lasīt visu...

15

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

FotoSvētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils nākamo sestdien. Galu galā Šlesers aicināja man tam pievienoties. Secinājumi šādi.
Lasīt visu...

12

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

FotoCovid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi par šī procesa uzsākšanu nereti vairāk tiek argumentēti ar lokāliem pieņēmumiem, nevis zinātniski pamatotiem faktiem. 
Lasīt visu...

21

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

FotoKatru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt savu garšas kārpiņu prasības un piepildīt vēderu.
Lasīt visu...

12

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

FotoDomas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces atklātās vēstules, precīzāk, pretreakcijas no jaunizveidotās darba grupas, kura norobežojas no vēstulē paustās patiesības.
Lasīt visu...

21

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

FotoValsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130 000 eiro apmērā, lai tādejādi kompensētu trešo pušu uzņēmumu nodokļu parādus.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...