Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

atbilde

16.01.2021. 15:11

»

gobzems ēd puņķus

Tas ir pierādīts fakts


Bet tu pats esi riebīgāks par puņķi un tie, kam tu kalpo arīdzan

Atbildēt

josifs

16.01.2021. 14:57

Gobzems uzvedas kā Indijas skaistulis,ja kāds pateiks ka vinam ir līks deguns,tad uzreiz tiesāsies ar pateicēju.

Atbildēt

gobzems ēd puņķus

16.01.2021. 14:24

Tas ir pierādīts fakts.

Atbildēt

ESMAIJA

15.01.2021. 22:57

Paldies Gobzema kungs, ja atļaujat es uzrunāšu Jūs par Aldi. Mans vecums to atļauj. Man iet jau 9. gadu desmits, joprojām noņemos ar rakstu darbiem, jo smadzenes ir pieradušas intensīvam darbam. Un gadi man ir devuši spēju atšķirt baltu no melna. Jūs neesat melns, to man saka ne tikai intuīcija. Melnie palika TAJĀ partijā, kad Kaimiņš savas partijas ideālus nodeva, lai glābtu savu ādu. un - pats galvenais - jūs esat drosmīgs Es novēlu Jums un visam , ko Jūs darīsiet veiksmi. Jums klups virsū ne pa vienam, bet bariem. Un jādomā, ka viņi laimestu liks uz vēlēšanu rezultātu viltošanu.To neizlaižiet no acīm!

Atbildēt

LK fans

14.01.2021. 23:32

»

Pakalpiņš un ibijots

Caurkrituša jurista "vājprāta delīrijs". Kā tik dēles locīsies, lai iegūtu sev popularitāti. Šādus vara reāli izmantos, lai izrēķinātos ar citādi domājošiem. Cerams, ka atradīsies kāds, kas viņu ieliks tur, kur viņam īstā vieta - miskastē


Slavējiet garā vājos komentētājus! Viņi palīdz celt Gobzema retingu, augstāk nekā paši saprot. Pārmaiņu laiks ir klāt,un LK ar Gobzemu to piepildīs! Tikai tautas vēlēts prezidents un izmaiņas vēlēšanu likumā, par ko iestājās LK ir mūsu rītdiena.

Atbildēt

Pakalpiņš un ibijots

14.01.2021. 21:17

Caurkrituša jurista "vājprāta delīrijs". Kā tik dēles locīsies, lai iegūtu sev popularitāti. Šādus vara reāli izmantos, lai izrēķinātos ar citādi domājošiem. Cerams, ka atradīsies kāds, kas viņu ieliks tur, kur viņam īstā vieta - miskastē.

Atbildēt

mr-swabs

14.01.2021. 17:26

Gobzema kgs, ieviesiet partijas programmā mērķi par tautas sapulces sasaukšanu un varas nodošanu satversmē nostiprinātam suverēnam un tad varētu padomāt vai nevajag aiziet līdz balsošanas iecirknim! Ja domā spēkoties ar vecajiem demokratūras vilkiem, tad kāpēc domā, ka izdosies labāk kā iepriekš?

Atbildēt

Sandra Briķe

14.01.2021. 16:10

»

Sandra Briķe

Laikam esmu kļūdījusies un neesmu gobzemiešu vērtību skalā,jo nav izgājuši ar mani uz kontaktiem. Es zinu, ka man ir daudz atbalstītāju un līdzīgi domājošo, kas augsti vērtē manas zināšanas, pieredzi,taisnīgumu un cilvēktiesību respektēšanu, tādēļ man tas ir jāpasaka, ka es laikam kļūdījos. Mana pieredze...


Mana pieredze, zināšanas arī nav vajadzīgas Bordāna parijai , KPVLV un tiesu sistēmai, jo, kā saka, karavāna iet tālāk... Justījas akadēmija diez vai glābs to zināšanu bedri, kas tieslietās, prokuratūrā un policijā, jo tad ir jāsāk no ''pirmās''klases un jāmaina domāšana atbilstoši kristīgām vērtībām, jābūt interesei par tiesiskumu un cilvēktiesībām kā tādām utt.

Atbildēt

Sandra Briķe

14.01.2021. 16:05

»

Sandra Briķe

Lai Jums ir izturība un to, ko sakāt patiesi piepildās. Mēs, tiešām, no šī bardaka sistēmās,esam noguruši.Bet, ap pie varas noteicējiem, visās esošajās sistēmās ir izveidots spēcīgs mūris, kas ir vienots ar to ko ''sastrādājuši'','un troļļi arī darbojas, tādēļ viņi atkal centīsies jūs sašķelt, taisīt...


Laikam esmu kļūdījusies un neesmu gobzemiešu vērtību skalā,jo nav izgājuši ar mani uz kontaktiem. Es zinu, ka man ir daudz atbalstītāju un līdzīgi domājošo, kas augsti vērtē manas zināšanas, pieredzi,taisnīgumu un cilvēktiesību respektēšanu, tādēļ man tas ir jāpasaka, ka es laikam kļūdījos. Mana pieredze un zināšanas šai jaundibinātajai partijai nav vajadzīgas.

Atbildēt

vai ta šis tips nav sodīts?

14.01.2021. 14:57

Vai gadījuma Gobzemu neņēma priekšā Saeima par pļūtīšanu pret masku nēsāšanu? Vai tas šim tipam neatņēma tiesības uz advokāta praksi? Vai totāla bezatbildība būs tā viņa jaunās partijas pamattēze?
Vai viņa partijas biedri nav blēži un āksti? Ko tieši Gobzems ar šo rakstu grib pateikt? Daudz jautājumu, ka modija šaubas par jaunās partijas jēgpilnu darbību nākotnē. Cerams, ka valsts finansējums viņam nekad nepienāksies.

Atbildēt

kriminālnoziedznieks

14.01.2021. 14:51

Kā sauc cilvēkus, kuri noslepkavo citus? Par slepkavām. Par kriminālnozedzniekiem. Kārtējais nenormālais ar savu bandu, kas nevalkā maskas un neievēro distancēšanos, ir noteikti veicinājis citu cilvēku nāvi vai saslimšanu, kas būtiski un ilglaicīgi ietekmē cilvēku veselību. Ja Trampam izteica neuzticību un saka, ka Tramps par musināšanu neievērot likumu ir drauds valstij un sabiedrībai, tad tieši tāds pats drauds Latvijai un sabiedrībai ir mūsu pašu "revolucionārs".

Atbildēt

e-vizla

14.01.2021. 12:16

Diezgan autoritārs runas stils tam kungam jau tagad, kas būs vēlāk?

Atbildēt

lauķis

14.01.2021. 07:42

»

Intas integrācijas skola

Nu tad paskaidro kāmim ar kāmja domāšanu Kā atbrīvoties no koloniālā lumpeņproletariāta un kolaborantu diktatūras. Vēlams pa lēto, jo naudas kāmim nav ir tikai dažādi instrumenti un pieredze rīkoties ar tiem


Nu tad jau tev rokas no dibena neaug,atliek tikai sākt domāt.Es atvainojos par to kāmi,būšu kļūdījies.
Arī man naudas tikpat kā nav,bet man nekā netrūkst,maksimāli norobežojos no varas.Ar tiem kolaborantiem nav tik vienkārši,tiem nav varas,tie ir tikai pārvaldnieki,neko nelemj,tikai izpilda rīkojumus.Vara ir globāla.Ja to sapratīsi,būs vieglāk domāt ko un kā darīt.

Atbildēt

smaids

14.01.2021. 05:49

»

blondīne

vai visai tautai nevajadzētu sadoties rokās un samest naudu tabletēm ? sņabim un kotletēm sanāca, tabletēm pietrūka


Tautai vajadzētu sapārot blondīni ar cūku, būtu labs papildinājums sorosītu deputātu korpusam!

Atbildēt

no katra pa latiņam

14.01.2021. 05:08

»

skaidrojums

Iesūdzēsim visus,kuri nebalsos par "Likums un kārtība" vai listē nesaliks visiem


Pats G.runāja pret,bet sanāca tāds likuma pants.
7.1 pants. Valsts budžeta finansējums
(1) Politiskajai organizācijai (partijai), par kuru pēdējās Saeimas vēlēšanās nobalsojuši vairāk nekā divi procenti vēlētāju, piešķir valsts budžeta finansējumu kalendāra gada laikā:
1) 4,50 euro apmērā par katru iegūto balsi pēdējās Saeimas vēlēšanās;
2) 0,50 euro apmērā par katru iegūto balsi pēdējās pašvaldības domes vēlēšanās;
3) 0,50 euro par katru iegūto balsi pēdējās Eiropas Parlamenta vēlēšanās.
(2) Politiskajai organizācijai (partijai), par kuru pēdējās Saeimas vēlēšanās nobalsojuši vairāk nekā pieci procenti vēlētāju, papildus šā panta pirmajā daļā minētajam piešķir valsts budžeta finansējumu kalendāra gada laikā 100 000 euro apmērā.
Uz priekšu,pēc naudas no budžeta!

Atbildēt

дурак латыш

14.01.2021. 00:10

»

Vai Aldis Gobzems

Ir adekvāts vispār


kāda starpība, visi grib risināt tikai savas problēmas ,tāpat ,kā 2000 .g. līdz šim!

Atbildēt

politkastings 1 no 78?

13.01.2021. 23:14

»

Veiksmes variants

Ne tik daudzi cilvēki ticēja, ka Gobzems varēs iekustināt mūsu snaudēju tautu. Tas ir izdevies. Vēlam, lai jaunā partija kuplo, un savās rindās uzņem pašus spējīgākos, enerģiskākos cilvēkus


Latvija ir maza valsts gan teritorijas, gan iedzīvotāju ziņā, taču skatoties uz to, cik Latvijā ir reģistrētu politisko partiju, rodas pretējs viedoklis. Saskaņā ar uzņēmuma reģistra datiem šajā valstī uz tikai nepilniem diviem miljoniem iedzīvotāju ir reģistrētas 78 (!) politiskās partijas un partiju apvienības. Visas šie politiskie veidojumi jeb politekonomisko interešu grupējumi pārsvarā galvenokārt ir dibināti, lai aizstāvētu noteiktu sabiedrībā pastāvošo grupu intereses – uzņēmējus, zemniekus, skolotājus, dakterus, tā saucamās "spēka struktūras" un tamlīdzīgus "ķēķa juristus", dažāda kupluma ģimenes, dažāda "treknuma" pensionārus, tā dēvētā "šovbiznesa" darboņus, dažādas specifikas "netradicionāli orientētus skap.istus" u.c. šīs valsts sabiedrības tā dēvēto "atšķirīgi orientēto minoritāšu" pārstāvjus.

Atbildēt

Veiksmes variants

13.01.2021. 23:04

Ne tik daudzi cilvēki ticēja, ka Gobzems varēs iekustināt mūsu snaudēju tautu. Tas ir izdevies. Vēlam, lai jaunā partija kuplo, un savās rindās uzņem pašus spējīgākos, enerģiskākos cilvēkus!

Atbildēt

tu

13.01.2021. 22:04

esi brīvs un spēcīgs jefiņš.

Atbildēt

draudzīgais padoms

13.01.2021. 20:46

“Tu nekad nesasniegsi savu mērķi, ja Tu apstāsies un metīsi ar akmeņiem katram sunim, kas rej.”

Ja tev taisnība, tad nav jātaisnojas; ja sāk taisnoties, tad...

Atbildēt

Intas integrācijas skola

13.01.2021. 19:56

»

lauķis

Diemžēl neesi sapratis ko nozīmē cilvēkam būt.Ar pasludināšanu nepietiks,kāmim kāmja domāšana


Nu tad paskaidro kāmim ar kāmja domāšanu Kā atbrīvoties no koloniālā lumpeņproletariāta un kolaborantu diktatūras. Vēlams pa lēto, jo naudas kāmim nav ir tikai dažādi instrumenti un pieredze rīkoties ar tiem.

Atbildēt

agents

13.01.2021. 19:47

Kaimins nodibinaja it ka normalu partiju ,bet nesaprata ,ka taja bus iesutiti provokatori ,kuri to sagraus ...

Atbildēt

motorhead 1916

13.01.2021. 19:47

Cilveeki ir dazhaadi. Vieni savu mazo kraaninju pieciesh, citi - meegjina kompenseet ar kaut kaadu bravuuru. Tas nav nekas jauns.

Atbildēt

Man

13.01.2021. 19:33

Riebjas šī agresija un negatīvisms

Atbildēt

Par LK

13.01.2021. 19:13

Pārmaiņas iespējamas, ja to vēlēsimies visi! Patreizējā pielaides sistēma valsts "noslēpumam" izslēdz opozīcijas iespējas veidot valdību. Lai veicās Gobzema komandai mobilizēt cilvēkus, jo šis strupceļš ir jāpārtrauc!

Atbildēt

AA

13.01.2021. 19:01

Tatad manas domas par Gobzemu un jauno partiju. ALdi, mani jautājumi Tev :
1. Kā tu varēji but tik stulbs un ĪPAŠI un publiski aicināt politiskā partijā `LIKUMS UN KĀRTIBA` tiesas notiesātur cilvekus?
2. kā tu varēji but tik stulbs, ka publiski pateici ,ka musu dzīves laika mēs ekonomiski mūsu dzīves laikā nesasniegsim musu kaimiņus ?

Secinājums - man rodas iespaids, ka ar jauno `partiju`, kurai jau pat nosaukums ir stulbs, - Aldis un Jūlija mēģina glābt savas pakaļas, jo nakamās vēlēšanas nav talu, bet ēst gribas

Atbildēt

Tālavas taurētājs

13.01.2021. 18:58

»

xxx

Negribu Marsa parka buvejam loti dargo Valsts Drosibas dienasta eku, laika kad valsts nevar pardot un apsaimniekot savus tuksos ipasumus, 1/3 iedzivotaju izbrauc no valsts, nav naudas policistu un arstu algam, pus valsts celi un ietves ir nopuvusi


Krahs ir visās zemēs kur ierodas atbrīvotāji. Patreiz tie cieta neveiksmi ieņemot kapitoliju. Cerams deokupācija vairs nav aiz kalniem,

Atbildēt

Gobzem, tu esi mājsēdes pakaļā

13.01.2021. 18:43

un pļurksti vispārīgi.

Atbildēt

xxx

13.01.2021. 18:29

Negribu Marsa parka buvejam loti dargo Valsts Drosibas dienasta eku, laika kad valsts nevar pardot un apsaimniekot savus tuksos ipasumus, 1/3 iedzivotaju izbrauc no valsts, nav naudas policistu un arstu algam, pus valsts celi un ietves ir nopuvusi!!!!

Atbildēt

pareizi !

13.01.2021. 18:25

»

obligāti

Balsošu par Gobzemu! Doma vienkārša: sliktāk jau nebūs kā pašreiz


ja netiks ieviests karastavoklis papildus komandanta stundai.

Atbildēt

Diemžēl....

13.01.2021. 18:25

....slimība progresē ....tuvojās finišs.

Atbildēt

Intas integrācijas skola

13.01.2021. 18:22

»

lauķis

Jā,jāpaliek par cilvēku.Tikai tev nav ne mazākās saprašanas kas ir cilvēks,un pēc kā tu secināji ka putins ir cilvēks


Nekā sarežģīta, tikai pašam sevi jāpasludina par cilvēku un tajā brīdī no biedra slepkavas un okupanta kļūsti par nevainīgu avi, kurš droši var turpināt uzdzīvi okupētajā teritorijā. Piemēram Krimā, Donbasā, Latvijā.

Atbildēt

fakts

13.01.2021. 18:11

Gobzems pats ir profesionāls apdirsējs, kas starp citu ir konstatēts ar tiesas spriedumu!

Atbildēt

Pēteris

13.01.2021. 18:09

»

Lasītājs

Kulturālais Gobzema elektorāts


Mācās no taviem draugiem - varas troļļu fermu lopiņiem...

Atbildēt

lauķis

13.01.2021. 17:50

»

Putins arī vairs nav persona, bet cilvēks nevainīgs

Veikls triks kā no valsts izzadzēja kļūt par neaizskaramo, vienkārši jāpaliek par cilvēku.he he


Jā,jāpaliek par cilvēku.Tikai tev nav ne mazākās saprašanas kas ir cilvēks,un pēc kā tu secināji ka putins ir cilvēks.

Atbildēt

Putins arī vairs nav persona, bet cilvēks nevainīgs

13.01.2021. 17:42

»

lauķis

Paldies


Veikls triks kā no valsts izzadzēja kļūt par neaizskaramo, vienkārši jāpaliek par cilvēku.he he

Atbildēt

tablete

13.01.2021. 17:31

»

blondīne

vai visai tautai nevajadzētu sadoties rokās un samest naudu tabletēm ? sņabim un kotletēm sanāca, tabletēm pietrūka


aizver savu smegmas pilno muti,noņurātā blondīne,kurai droši vien no apakšas plaušas redzamas

Atbildēt

obligāti

13.01.2021. 17:14

Balsošu par Gobzemu! Doma vienkārša: sliktāk jau nebūs kā pašreiz!

Atbildēt

blondīne

13.01.2021. 17:13

vai visai tautai nevajadzētu sadoties rokās un samest naudu tabletēm ? sņabim un kotletēm sanāca, tabletēm pietrūka....

Atbildēt

fakts

13.01.2021. 16:48

»

smaids

Cerams ka Gobzems atbrīvos Latviju no sorosītu pederastiem


Da viņš pats pederasts un sistēmas kalps.

Atbildēt

o, ASV arī

13.01.2021. 16:39

sola pretiniekus likvidēt

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Neadekvāta dzejdaru nīgri ieskābena nepatika pret lielisko prezidentu Levitu

FotoRakstnieks Kārlis Skalbe Satversmes sapulces 4. sesijas 9. sēdē 1921. gada 7. oktobrī teicis: “No šī katedra ir daudz runāts par mūsu neatkarības cīņām, par mūsu valsti. Par ko gan mēs cīnījāmies? Vai par formu, vai par saturu? Es domāju, kungi, mēs cīnījāmies par saturu, un šis saturs, mūsu valsts saturs, nav nekas cits kā mūsu nacionālā kultūra. Mūsu nacionālā kultūra ir tās saturs un valsts – viņas ārējā forma.”
Lasīt visu...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....