Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

atbilde

16.01.2021. 15:11

»

gobzems ēd puņķus

Tas ir pierādīts fakts


Bet tu pats esi riebīgāks par puņķi un tie, kam tu kalpo arīdzan

Atbildēt

josifs

16.01.2021. 14:57

Gobzems uzvedas kā Indijas skaistulis,ja kāds pateiks ka vinam ir līks deguns,tad uzreiz tiesāsies ar pateicēju.

Atbildēt

gobzems ēd puņķus

16.01.2021. 14:24

Tas ir pierādīts fakts.

Atbildēt

ESMAIJA

15.01.2021. 22:57

Paldies Gobzema kungs, ja atļaujat es uzrunāšu Jūs par Aldi. Mans vecums to atļauj. Man iet jau 9. gadu desmits, joprojām noņemos ar rakstu darbiem, jo smadzenes ir pieradušas intensīvam darbam. Un gadi man ir devuši spēju atšķirt baltu no melna. Jūs neesat melns, to man saka ne tikai intuīcija. Melnie palika TAJĀ partijā, kad Kaimiņš savas partijas ideālus nodeva, lai glābtu savu ādu. un - pats galvenais - jūs esat drosmīgs Es novēlu Jums un visam , ko Jūs darīsiet veiksmi. Jums klups virsū ne pa vienam, bet bariem. Un jādomā, ka viņi laimestu liks uz vēlēšanu rezultātu viltošanu.To neizlaižiet no acīm!

Atbildēt

LK fans

14.01.2021. 23:32

»

Pakalpiņš un ibijots

Caurkrituša jurista "vājprāta delīrijs". Kā tik dēles locīsies, lai iegūtu sev popularitāti. Šādus vara reāli izmantos, lai izrēķinātos ar citādi domājošiem. Cerams, ka atradīsies kāds, kas viņu ieliks tur, kur viņam īstā vieta - miskastē


Slavējiet garā vājos komentētājus! Viņi palīdz celt Gobzema retingu, augstāk nekā paši saprot. Pārmaiņu laiks ir klāt,un LK ar Gobzemu to piepildīs! Tikai tautas vēlēts prezidents un izmaiņas vēlēšanu likumā, par ko iestājās LK ir mūsu rītdiena.

Atbildēt

Pakalpiņš un ibijots

14.01.2021. 21:17

Caurkrituša jurista "vājprāta delīrijs". Kā tik dēles locīsies, lai iegūtu sev popularitāti. Šādus vara reāli izmantos, lai izrēķinātos ar citādi domājošiem. Cerams, ka atradīsies kāds, kas viņu ieliks tur, kur viņam īstā vieta - miskastē.

Atbildēt

mr-swabs

14.01.2021. 17:26

Gobzema kgs, ieviesiet partijas programmā mērķi par tautas sapulces sasaukšanu un varas nodošanu satversmē nostiprinātam suverēnam un tad varētu padomāt vai nevajag aiziet līdz balsošanas iecirknim! Ja domā spēkoties ar vecajiem demokratūras vilkiem, tad kāpēc domā, ka izdosies labāk kā iepriekš?

Atbildēt

Sandra Briķe

14.01.2021. 16:10

»

Sandra Briķe

Laikam esmu kļūdījusies un neesmu gobzemiešu vērtību skalā,jo nav izgājuši ar mani uz kontaktiem. Es zinu, ka man ir daudz atbalstītāju un līdzīgi domājošo, kas augsti vērtē manas zināšanas, pieredzi,taisnīgumu un cilvēktiesību respektēšanu, tādēļ man tas ir jāpasaka, ka es laikam kļūdījos. Mana pieredze...


Mana pieredze, zināšanas arī nav vajadzīgas Bordāna parijai , KPVLV un tiesu sistēmai, jo, kā saka, karavāna iet tālāk... Justījas akadēmija diez vai glābs to zināšanu bedri, kas tieslietās, prokuratūrā un policijā, jo tad ir jāsāk no ''pirmās''klases un jāmaina domāšana atbilstoši kristīgām vērtībām, jābūt interesei par tiesiskumu un cilvēktiesībām kā tādām utt.

Atbildēt

Sandra Briķe

14.01.2021. 16:05

»

Sandra Briķe

Lai Jums ir izturība un to, ko sakāt patiesi piepildās. Mēs, tiešām, no šī bardaka sistēmās,esam noguruši.Bet, ap pie varas noteicējiem, visās esošajās sistēmās ir izveidots spēcīgs mūris, kas ir vienots ar to ko ''sastrādājuši'','un troļļi arī darbojas, tādēļ viņi atkal centīsies jūs sašķelt, taisīt...


Laikam esmu kļūdījusies un neesmu gobzemiešu vērtību skalā,jo nav izgājuši ar mani uz kontaktiem. Es zinu, ka man ir daudz atbalstītāju un līdzīgi domājošo, kas augsti vērtē manas zināšanas, pieredzi,taisnīgumu un cilvēktiesību respektēšanu, tādēļ man tas ir jāpasaka, ka es laikam kļūdījos. Mana pieredze un zināšanas šai jaundibinātajai partijai nav vajadzīgas.

Atbildēt

vai ta šis tips nav sodīts?

14.01.2021. 14:57

Vai gadījuma Gobzemu neņēma priekšā Saeima par pļūtīšanu pret masku nēsāšanu? Vai tas šim tipam neatņēma tiesības uz advokāta praksi? Vai totāla bezatbildība būs tā viņa jaunās partijas pamattēze?
Vai viņa partijas biedri nav blēži un āksti? Ko tieši Gobzems ar šo rakstu grib pateikt? Daudz jautājumu, ka modija šaubas par jaunās partijas jēgpilnu darbību nākotnē. Cerams, ka valsts finansējums viņam nekad nepienāksies.

Atbildēt

kriminālnoziedznieks

14.01.2021. 14:51

Kā sauc cilvēkus, kuri noslepkavo citus? Par slepkavām. Par kriminālnozedzniekiem. Kārtējais nenormālais ar savu bandu, kas nevalkā maskas un neievēro distancēšanos, ir noteikti veicinājis citu cilvēku nāvi vai saslimšanu, kas būtiski un ilglaicīgi ietekmē cilvēku veselību. Ja Trampam izteica neuzticību un saka, ka Tramps par musināšanu neievērot likumu ir drauds valstij un sabiedrībai, tad tieši tāds pats drauds Latvijai un sabiedrībai ir mūsu pašu "revolucionārs".

Atbildēt

e-vizla

14.01.2021. 12:16

Diezgan autoritārs runas stils tam kungam jau tagad, kas būs vēlāk?

Atbildēt

lauķis

14.01.2021. 07:42

»

Intas integrācijas skola

Nu tad paskaidro kāmim ar kāmja domāšanu Kā atbrīvoties no koloniālā lumpeņproletariāta un kolaborantu diktatūras. Vēlams pa lēto, jo naudas kāmim nav ir tikai dažādi instrumenti un pieredze rīkoties ar tiem


Nu tad jau tev rokas no dibena neaug,atliek tikai sākt domāt.Es atvainojos par to kāmi,būšu kļūdījies.
Arī man naudas tikpat kā nav,bet man nekā netrūkst,maksimāli norobežojos no varas.Ar tiem kolaborantiem nav tik vienkārši,tiem nav varas,tie ir tikai pārvaldnieki,neko nelemj,tikai izpilda rīkojumus.Vara ir globāla.Ja to sapratīsi,būs vieglāk domāt ko un kā darīt.

Atbildēt

smaids

14.01.2021. 05:49

»

blondīne

vai visai tautai nevajadzētu sadoties rokās un samest naudu tabletēm ? sņabim un kotletēm sanāca, tabletēm pietrūka


Tautai vajadzētu sapārot blondīni ar cūku, būtu labs papildinājums sorosītu deputātu korpusam!

Atbildēt

no katra pa latiņam

14.01.2021. 05:08

»

skaidrojums

Iesūdzēsim visus,kuri nebalsos par "Likums un kārtība" vai listē nesaliks visiem


Pats G.runāja pret,bet sanāca tāds likuma pants.
7.1 pants. Valsts budžeta finansējums
(1) Politiskajai organizācijai (partijai), par kuru pēdējās Saeimas vēlēšanās nobalsojuši vairāk nekā divi procenti vēlētāju, piešķir valsts budžeta finansējumu kalendāra gada laikā:
1) 4,50 euro apmērā par katru iegūto balsi pēdējās Saeimas vēlēšanās;
2) 0,50 euro apmērā par katru iegūto balsi pēdējās pašvaldības domes vēlēšanās;
3) 0,50 euro par katru iegūto balsi pēdējās Eiropas Parlamenta vēlēšanās.
(2) Politiskajai organizācijai (partijai), par kuru pēdējās Saeimas vēlēšanās nobalsojuši vairāk nekā pieci procenti vēlētāju, papildus šā panta pirmajā daļā minētajam piešķir valsts budžeta finansējumu kalendāra gada laikā 100 000 euro apmērā.
Uz priekšu,pēc naudas no budžeta!

Atbildēt

дурак латыш

14.01.2021. 00:10

»

Vai Aldis Gobzems

Ir adekvāts vispār


kāda starpība, visi grib risināt tikai savas problēmas ,tāpat ,kā 2000 .g. līdz šim!

Atbildēt

politkastings 1 no 78?

13.01.2021. 23:14

»

Veiksmes variants

Ne tik daudzi cilvēki ticēja, ka Gobzems varēs iekustināt mūsu snaudēju tautu. Tas ir izdevies. Vēlam, lai jaunā partija kuplo, un savās rindās uzņem pašus spējīgākos, enerģiskākos cilvēkus


Latvija ir maza valsts gan teritorijas, gan iedzīvotāju ziņā, taču skatoties uz to, cik Latvijā ir reģistrētu politisko partiju, rodas pretējs viedoklis. Saskaņā ar uzņēmuma reģistra datiem šajā valstī uz tikai nepilniem diviem miljoniem iedzīvotāju ir reģistrētas 78 (!) politiskās partijas un partiju apvienības. Visas šie politiskie veidojumi jeb politekonomisko interešu grupējumi pārsvarā galvenokārt ir dibināti, lai aizstāvētu noteiktu sabiedrībā pastāvošo grupu intereses – uzņēmējus, zemniekus, skolotājus, dakterus, tā saucamās "spēka struktūras" un tamlīdzīgus "ķēķa juristus", dažāda kupluma ģimenes, dažāda "treknuma" pensionārus, tā dēvētā "šovbiznesa" darboņus, dažādas specifikas "netradicionāli orientētus skap.istus" u.c. šīs valsts sabiedrības tā dēvēto "atšķirīgi orientēto minoritāšu" pārstāvjus.

Atbildēt

Veiksmes variants

13.01.2021. 23:04

Ne tik daudzi cilvēki ticēja, ka Gobzems varēs iekustināt mūsu snaudēju tautu. Tas ir izdevies. Vēlam, lai jaunā partija kuplo, un savās rindās uzņem pašus spējīgākos, enerģiskākos cilvēkus!

Atbildēt

tu

13.01.2021. 22:04

esi brīvs un spēcīgs jefiņš.

Atbildēt

draudzīgais padoms

13.01.2021. 20:46

“Tu nekad nesasniegsi savu mērķi, ja Tu apstāsies un metīsi ar akmeņiem katram sunim, kas rej.”

Ja tev taisnība, tad nav jātaisnojas; ja sāk taisnoties, tad...

Atbildēt

Intas integrācijas skola

13.01.2021. 19:56

»

lauķis

Diemžēl neesi sapratis ko nozīmē cilvēkam būt.Ar pasludināšanu nepietiks,kāmim kāmja domāšana


Nu tad paskaidro kāmim ar kāmja domāšanu Kā atbrīvoties no koloniālā lumpeņproletariāta un kolaborantu diktatūras. Vēlams pa lēto, jo naudas kāmim nav ir tikai dažādi instrumenti un pieredze rīkoties ar tiem.

Atbildēt

agents

13.01.2021. 19:47

Kaimins nodibinaja it ka normalu partiju ,bet nesaprata ,ka taja bus iesutiti provokatori ,kuri to sagraus ...

Atbildēt

motorhead 1916

13.01.2021. 19:47

Cilveeki ir dazhaadi. Vieni savu mazo kraaninju pieciesh, citi - meegjina kompenseet ar kaut kaadu bravuuru. Tas nav nekas jauns.

Atbildēt

Man

13.01.2021. 19:33

Riebjas šī agresija un negatīvisms

Atbildēt

Par LK

13.01.2021. 19:13

Pārmaiņas iespējamas, ja to vēlēsimies visi! Patreizējā pielaides sistēma valsts "noslēpumam" izslēdz opozīcijas iespējas veidot valdību. Lai veicās Gobzema komandai mobilizēt cilvēkus, jo šis strupceļš ir jāpārtrauc!

Atbildēt

AA

13.01.2021. 19:01

Tatad manas domas par Gobzemu un jauno partiju. ALdi, mani jautājumi Tev :
1. Kā tu varēji but tik stulbs un ĪPAŠI un publiski aicināt politiskā partijā `LIKUMS UN KĀRTIBA` tiesas notiesātur cilvekus?
2. kā tu varēji but tik stulbs, ka publiski pateici ,ka musu dzīves laika mēs ekonomiski mūsu dzīves laikā nesasniegsim musu kaimiņus ?

Secinājums - man rodas iespaids, ka ar jauno `partiju`, kurai jau pat nosaukums ir stulbs, - Aldis un Jūlija mēģina glābt savas pakaļas, jo nakamās vēlēšanas nav talu, bet ēst gribas

Atbildēt

Tālavas taurētājs

13.01.2021. 18:58

»

xxx

Negribu Marsa parka buvejam loti dargo Valsts Drosibas dienasta eku, laika kad valsts nevar pardot un apsaimniekot savus tuksos ipasumus, 1/3 iedzivotaju izbrauc no valsts, nav naudas policistu un arstu algam, pus valsts celi un ietves ir nopuvusi


Krahs ir visās zemēs kur ierodas atbrīvotāji. Patreiz tie cieta neveiksmi ieņemot kapitoliju. Cerams deokupācija vairs nav aiz kalniem,

Atbildēt

Gobzem, tu esi mājsēdes pakaļā

13.01.2021. 18:43

un pļurksti vispārīgi.

Atbildēt

xxx

13.01.2021. 18:29

Negribu Marsa parka buvejam loti dargo Valsts Drosibas dienasta eku, laika kad valsts nevar pardot un apsaimniekot savus tuksos ipasumus, 1/3 iedzivotaju izbrauc no valsts, nav naudas policistu un arstu algam, pus valsts celi un ietves ir nopuvusi!!!!

Atbildēt

pareizi !

13.01.2021. 18:25

»

obligāti

Balsošu par Gobzemu! Doma vienkārša: sliktāk jau nebūs kā pašreiz


ja netiks ieviests karastavoklis papildus komandanta stundai.

Atbildēt

Diemžēl....

13.01.2021. 18:25

....slimība progresē ....tuvojās finišs.

Atbildēt

Intas integrācijas skola

13.01.2021. 18:22

»

lauķis

Jā,jāpaliek par cilvēku.Tikai tev nav ne mazākās saprašanas kas ir cilvēks,un pēc kā tu secināji ka putins ir cilvēks


Nekā sarežģīta, tikai pašam sevi jāpasludina par cilvēku un tajā brīdī no biedra slepkavas un okupanta kļūsti par nevainīgu avi, kurš droši var turpināt uzdzīvi okupētajā teritorijā. Piemēram Krimā, Donbasā, Latvijā.

Atbildēt

fakts

13.01.2021. 18:11

Gobzems pats ir profesionāls apdirsējs, kas starp citu ir konstatēts ar tiesas spriedumu!

Atbildēt

Pēteris

13.01.2021. 18:09

»

Lasītājs

Kulturālais Gobzema elektorāts


Mācās no taviem draugiem - varas troļļu fermu lopiņiem...

Atbildēt

lauķis

13.01.2021. 17:50

»

Putins arī vairs nav persona, bet cilvēks nevainīgs

Veikls triks kā no valsts izzadzēja kļūt par neaizskaramo, vienkārši jāpaliek par cilvēku.he he


Jā,jāpaliek par cilvēku.Tikai tev nav ne mazākās saprašanas kas ir cilvēks,un pēc kā tu secināji ka putins ir cilvēks.

Atbildēt

Putins arī vairs nav persona, bet cilvēks nevainīgs

13.01.2021. 17:42

»

lauķis

Paldies


Veikls triks kā no valsts izzadzēja kļūt par neaizskaramo, vienkārši jāpaliek par cilvēku.he he

Atbildēt

tablete

13.01.2021. 17:31

»

blondīne

vai visai tautai nevajadzētu sadoties rokās un samest naudu tabletēm ? sņabim un kotletēm sanāca, tabletēm pietrūka


aizver savu smegmas pilno muti,noņurātā blondīne,kurai droši vien no apakšas plaušas redzamas

Atbildēt

obligāti

13.01.2021. 17:14

Balsošu par Gobzemu! Doma vienkārša: sliktāk jau nebūs kā pašreiz!

Atbildēt

blondīne

13.01.2021. 17:13

vai visai tautai nevajadzētu sadoties rokās un samest naudu tabletēm ? sņabim un kotletēm sanāca, tabletēm pietrūka....

Atbildēt

fakts

13.01.2021. 16:48

»

smaids

Cerams ka Gobzems atbrīvos Latviju no sorosītu pederastiem


Da viņš pats pederasts un sistēmas kalps.

Atbildēt

o, ASV arī

13.01.2021. 16:39

sola pretiniekus likvidēt

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....