Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

smaids

13.01.2021. 16:35

Cerams ka Gobzems atbrīvos Latviju no sorosītu pederastiem!

Atbildēt

skaidrojums

13.01.2021. 15:59

Iesūdzēsim visus,kuri nebalsos par "Likums un kārtība" vai listē nesaliks visiem +.

Atbildēt

jaajaa

13.01.2021. 15:56

...kas ir tie pretinieki ?...un kurš te kuram draud ?...un vārda brīvība ir vārda brīvība(bez kriminālatbildības, ja kas)...pārcenšas Aldis atkal...mieru, tikai mieru...būs vēlēšanas, tad arī redzēs...:)

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

13.01.2021. 15:35

Ko es un mana spēcīgā komanda ar to gribam pateikt? Mēs ļoti cienam un cienīsim jebkāda veida kritiku no cilvēkiem, kuri savā dzīvē ir paveikuši ievērojamas lietas un pierādījuši sevi ne tikai ar intelektuālu gudrību, bet arī ar praktiskām lietām.


Profesija "apd...sējs" ir, bija un būs. Cilvēki (cienījami), "kuri savā dzīvē ir paveikuši ievērojamas lietas"? Un ko tad, ja "praktisko lietu" sākums ir peļņu nesošas ostas nozagšana deviņdesmitajos? Sākumposmā tika solīts, ka ar privatizācijas sertifikātiem būs iespējams iegādāties daļu no visa tā, ko šeit dzīvojušie cilvēki ir radījuši PSRS laikos, bet kā bija patiesībā? Kad pienāca laiks, izrādījās, ka lieeeelai uzņēmumu ar saviem sertifikātiem klāt neviens mirstīgais netiks, jo ... visu jau iesūcis nāsīs kāds "ar praktiskām lietām" sevi pierādījušais. Tieši tas ir iemesls, kāpēc šajā sabiedrībā "sevi pierādījušie" tiek uztverti ar skepsi. Un tiks uztverti. Paši vainīgi.

Atbildēt

Sandra Briķe

13.01.2021. 15:34

»

lauķis

Man kā cilvēkam ir cilvēciskās vērtības un NE cilvēciskās ,,vērtības,tas no senčiem.Tomēr jūs aizgājāt no jautājuma


Nu protams, bet Jūs jau to noteikti zināt, ka starptautiskiem līgumiem ir augstāks juridiskais spēks ne tikai par MK noteikumiem, bet arī par likumiem, jo MK noteikumi tikai drīkst precizēt likuma izpildi un kārtību bez tā jēgas un gara ietekmēšanas vai jaunu noteikumu kā likumu izdomāšanas. Bet, diemžēl, mums ļoti daudz likumu pat nav atbilstoši virslikumam - LR Satversmei un ierēdņi dažkārt izdomā, ka var pieņemt likumus MK noteikumu veidā. Tādēļ jau ir jāstudē cilvēktiesības un tiesību filozofija, bet mums ir problēmas arī ar likumu interpretāciju atbilstoši tiesību principiem un cilvēktiesībām, tādēļ ierēdņi, un ne tikai ierēdņi, arī tiesneši, prokurori, policisti u.c.kam ir vara, mēdz piemērot un tulkot likumus tikai pēc gramatiskās tulkošanas metodes un atbilstoši savai izpratnei un zināšanu līmenim, vai pat pēc vajadzības, turklāt, aplami uzskatot, ka pozitīvās tiesības (likumi) ir augstāki par dabiskām tiesībām (cilvēktiesībām). Protams, ka persona un cilvēks, nav sinonīmi.

Atbildēt

Interesanti

13.01.2021. 15:31

Kotletes būs>?

Indriķa kunga pēdējā grāmatā izlasīju Vonsoviča sarunu ar Gobzemu, kur Vonsovičs garantēja advokāta statusa atgūsanu. Cik saprotu, tas arī ir noticis

Atbildēt

Viedoklis

13.01.2021. 15:16

Sāksim ar to, ka intelektuālu gudrību apliecina prasme rakstīt pareizā latviešu valodā un bez gramatikas kļūdām.

Atbildēt

lauķis

13.01.2021. 15:09

»

lauķis

Man kā cilvēkam ir cilvēciskās vērtības un NE cilvēciskās ,,vērtības,tas no senčiem.Tomēr jūs aizgājāt no jautājuma


Precizēšu,ko Ovjedo konvencija saka par masku nēsāšanu un vakcinēsanos.

Atbildēt

nu gnu

13.01.2021. 15:03

)))))) satusē ar vēl vienu super harizmātīķi-rosļikovu!
aiz nabadzības dzimst ne tas vien...


Atbildēt

Sandra Briķe

13.01.2021. 15:00

»

lauķis

Man jums jautājums kā juristei,vai varat izskaidrot Ovjedo konvenciju?Vai Latvijas MK noteikumi var stāvēt augstāk ka Ovjedo konvencija...


Pajautājiet par dzīves gudrību mammai un tētim,vecmāmiņai un vectētiņam, kuri Jūs audzinājuši, un sāciet apgūt cilvēktiesības un tiesību filozofiju no tās pirmsākumiem, lai saprastu, kas ir kristīgās vērtības un pie kā esam nonākuši, kas iznīcina cilvēku kā vērtību!!!

Atbildēt

Velns lai parauj

13.01.2021. 14:54

Jautājums, vai iesūdzēt var valsts nodevējs, kurš pārkāpis deputāta zvērestu un kalpo citas valsts interesēm, kura cita starpā ir atzīta par teroristu valsti.

Atbildēt

lauķis

13.01.2021. 14:51

»

Sandra Briķe

Lai Jums ir izturība un to, ko sakāt patiesi piepildās. Mēs, tiešām, no šī bardaka sistēmās,esam noguruši.Bet, ap pie varas noteicējiem, visās esošajās sistēmās ir izveidots spēcīgs mūris, kas ir vienots ar to ko ''sastrādājuši'','un troļļi arī darbojas, tādēļ viņi atkal centīsies jūs sašķelt, taisīt...


Man jums jautājums kā juristei,vai varat izskaidrot Ovjedo konvenciju?Vai Latvijas MK noteikumi var stāvēt augstāk ka Ovjedo konvencija?
Ja pieņem ka Latvija nav valsts bet ir kolonija tad nekadām konvencijām nav spēks kolonijas teritorijā.
Un vēl,vai persona un cilvēks ir viens un tas pats.

Atbildēt

jautaajums

13.01.2021. 14:47

Pēc kādām pazīmēm noteikts ka gobzems ir cilvēks?

Atbildēt

koijots

13.01.2021. 14:41

»

E paraksts ir sagrauts

E-paraksts, patiesi nedarbojas, apturēts, lai 10 dienās neapliecinatu šis Gobzema partijas biedru savākšanu, lai reģistrētu partiju. Hitlerisms un diktatūra klāt, nobijušies, Aldi, no Tevīm...


Ko var muldēt par to e parakstu. Nupat parakstīju dokumentu bez mazākās aizķeršanās.
Valdība izplata Covid, lai nemazgātu rokas... Ceru, ka šis tapis dēļ Jūsu smalkās humora izjūtas:)

Atbildēt

Vai Aldis Gobzems

13.01.2021. 14:38

Ir adekvāts vispār?

Atbildēt

lol

13.01.2021. 14:34

Te ir diagnoze....nekas cits, un kvēlākie aizstāvēji varēs sēdēt vienā palātā. Slimi!

Atbildēt

jānis 2

13.01.2021. 14:25

aldis ir bezprincipu vīrs. saku to kā kolēģis, kurš piedalījies attiecīgās oficiālās sapulcēs. Saku to bezkaislīgi, esmu gatavs atbildēt par saviem vārdiem.

Atbildēt

E paraksts ir sagrauts

13.01.2021. 14:20

E-paraksts, patiesi nedarbojas, apturēts, lai 10 dienās neapliecinatu šis Gobzema partijas biedru savākšanu, lai reģistrētu partiju. Hitlerisms un diktatūra klāt, nobijušies, Aldi, no Tevīm.

Tas liecina, ka mums jāsaspurojas un jāmeklē ceļi, ka izlīst cauri atslēgas caurumam un


ALDA GOBZEMA partiju reģistrēt. Pretojaties Latvijas totalitārajai, noziedzīgajai varai, kura tevi smacē ar aizliegumu pirkt preces, bez kurām tu nevari izdzīvot.

Man vajag nopirkt santehnij kas blīves - nedrīkst, lai spīdzinātu tautu, jo tādas vajadzības ir desmitiem tukstoši. Veikali paši tiek labi galā, lai kontrolētu pieplūdumu veikalā, bet nē - bandītiski , nāvējoši tautu risinājumi tiek pieņemti. Tādu ierobežotu preču ir simtiem, kuru liegums apdraud cilvēku dzīvības un pastāvēšanau, jo - nevarot nopirkt blīves - esam bez ūdens, bez tualete, bez roku mazgāšanas.

Valdība mūs apdraud ar dzīvības atņešanu - IZPLATA COVID, lai nemazgātu rokas, neleietotu dzeramo ūdeni vai tml.

Atbildēt

ha

13.01.2021. 14:14

Pats ir viens no lielākajiem citu cilvēku un politiķu apd...iem.
Pats savā acī neredz baļķi, bet citu acīs meklē - skabargu.

Atbildēt

Sandra Briķe

13.01.2021. 14:07

Lai Jums ir izturība un to, ko sakāt patiesi piepildās. Mēs, tiešām, no šī bardaka sistēmās,esam noguruši.Bet, ap pie varas noteicējiem, visās esošajās sistēmās ir izveidots spēcīgs mūris, kas ir vienots ar to ko ''sastrādājuši'','un troļļi arī darbojas, tādēļ viņi atkal centīsies jūs sašķelt, taisīt šmuces utt., tāpat kā sašķēla iepriekšējo partiju, kura, faktiski, Jūs uzmeta. Kad bija tikšanās Aizputē, un Jūsu programma man simpatizēja, es jau teicu, ka diez vai atļaus to realizēt. Par šiem 30 gadiem ir tik daudz, kas noticis un apzināti izveidots, kas veselam saprātam un demokrātiskai valstij, nav pieļaujams un grūti tam noticēt,jo 90.gadu sākumā cerējām uz demokrātisku, tiesisku un attīstītu valsti. Tomēr, lielākajai daļai tautas šie zemūdens akmeņi nav zināmi, un viņa pat tam netic.-Tikai sāk noticēt tad, kad personiski to aizskar, un tagad jau ļoti daudz cilvēki ir cietuši no šīs patvaļas. Un es arī vēl esmu dzīva, lai kā mani centās psiholoģiski un fiziski nobendēt!!!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....