Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

grands par reizi

02.04.2020. 16:15

»

teik-it-īzī

Normāls veca ērzeļa un jaunu ķēvīšu dialogs. Par ko cepiens


Skauž,ka pats nevar atļauties.

Atbildēt

vecim par mīlu jāmaksā

02.04.2020. 16:13

Neko vairāk jau nedrīkst vai bail publicēt.Par skuķiem visiem večiem patīk.Vēl vairāk reklāmas!

Atbildēt

MI

01.04.2020. 23:27

Ko Jūs gribējāt? Normāla Eiropas Savienības Valsts.
Nu ja viņa tāda nebūtu, tad būtu izsviesta no ES.

Bezkompromisa tiesiskums, Eiropas Vērtības, Valsts griba un ko tik vēl neizdomā aitu pūderēšanai.

Bet te gadsimta lietā sabiedrībai rodas vesela gūzma jautājumu un klusums.
Kā teikt, tiesiskums no saviem augstumiem vēsā mierā vienkārši rēc par stulbo masu, lai tie muļķi ņemas.
Tiesiskums neuzskata par pienākumu sabiedrībai vienkāršā valodā izskaidrot kā tas viss izskatās.

Preventīvi.
Tagad modē konstitucionālie joku plēsēji. Kā teikt, kā tur ir ar to veidojumu leģimititāti tiem, kuri nestrādā Tautas labā?
Atvainojos un ar humoru, tagad jau jaunā mode un pa brīnumam rullē. Kā teikt, lai varu lieki netraucētu un kur nu vēl ar pirkstu bakstītu un kur nu vēl..... Tagad to visu sedz informācijas un datu aizsardzības lokāmā mantra, jeb sabiedrībai nebūs zināt.
Atvainojos vēlreiz, ja nu gadījumā esmu nepareizi skolojies, bet Jēdziens, saturs Tautas Labā stāv pāri visam. Respektīvi, Tautai ir tiesības zināt, pat pienākums.
Kā sacīt jāsaka varai parastajai, ir pienākums informēt sabiedrību vai tās daļu par jautājumiem, kas viņus uztrauc.

Atbildēt

astronauts

01.04.2020. 06:47

»

!

Danija un asv armija sex ar dzivniekiem sen jau ka juridiski legalizets


Uz Mēness ir legalizēts VISS! Tur Zemes likumi nedarbojas!!!

Atbildēt

Gobiņš

01.04.2020. 06:44

Vispār tajā sarakstē nepamanīju nevienu naudas tērēšanas faktu. Ja nu vienīgi rūdis nesamelojās par nopirktām avio biļetēm uz Ukrainu.
No otras puses, Aivara naudas tērēšana nav rūda vienīgais darbs. Viņš pelna arī citur, un tērē slāvu pielaistuvēm savu naudu.

Atbildēt

viņa darbi

01.04.2020. 05:33

Tā dzeltenā darbi ir maucība un zagšana.....

Atbildēt

nem augstāk

01.04.2020. 05:06

»

Hehe

Izskatās, kāds veikli uztaisījus skaistukes profilu un uzķēra veco mērgli


Kāds savu saraksti ar maukām piedēvēja Meroni.

Atbildēt

Viedais

01.04.2020. 00:53

»

teik-it-īzī

Normāls veca ērzeļa un jaunu ķēvīšu dialogs. Par ko cepiens


Cepiens par to, ka Šveices ērzelis apjāj ķēvītes par mūsu piķi.

Atbildēt

Niknais

31.03.2020. 23:04

»

KGB

....varu derēt!???....puišeli,nesmīdini


Pats iemācies komatus salikt, bauru mauka, un noskaidro savu izcelsmi, pirms citiem birkas karini. tu vēl kaimiņu ješkam desu par gāzētā ūdens glāzi sūkāji, kad es personīgi pazinu cilvēkus no KГБ

Atbildēt

kindzulis

31.03.2020. 23:01

Nu un? Vai tad Latvijas tiesas spriedumus nepērk? Kāds šubās par Lembja vai Meroni maksātspēju? Vai pēdējos 30 gados ir tiesāts vai notiesāts kāds no tiem, kas izšeftējis miljonus un miljardus no valsts kases? Vai prokuratūra nezināja kas notiek Meroni saimniecībā? Vai iesaistītie prokurori, tiesneši, senatori, ministri, prezidenti kopā netusē - pirtīs, medībās, glaunās pieņemšanās? Vai tiesam domājiet ka kāds aiztiks savējos? Vai tiešam domājiet, ka kāds nodos tiesāšanai augstākās tiesas tiesnešus, prokurorus un advokātus kas iesaistījušies iespējams kriminālās darbībās? Vai nav ta, jo lielāks noziegums, jo lielāks amats tiesu sistēmā?

Atbildēt

KGB

31.03.2020. 22:24

»

Niknais

Spriedums būs ļoti bargs, varat nešaubīties. Nabaga Lembis dabûs pēc pilnas programmas, varu derēt. Tikai jautājums, vai Mironis nav uz vienu roku ar šo


....varu derēt!???....puišeli,nesmīdini!!!
iemācies,pareizi rakstīt--Niknais!!!
...šofera dēls!!!

Atbildēt

?

31.03.2020. 22:05

kapec nav publicets videoporno ar so meroni ?

Atbildēt

Hehe

31.03.2020. 22:01

Izskatās, kāds veikli uztaisījus skaistukes profilu un uzķēra veco mērgli;);););)

Atbildēt

!

31.03.2020. 22:00

»

Ješka

Zemnieki Rīgas ZOO drātē eksotiskus dzīvniekus


Danija un asv armija sex ar dzivniekiem sen jau ka juridiski legalizets !

Atbildēt

Niknais

31.03.2020. 21:58

»

haha

par to, ka Rūdis tērē naudu, kas ir Aivara un ko Aivars pēc tam pieprasīs atpakaļ no Latvijas valsts (nu, vai arī Latvijas valsts, ja būs konfiscējošs spriedums, šo naudu nedabūs, jo to šitas Rūdis būs notērējis m...kām


Spriedums būs ļoti bargs, varat nešaubīties. Nabaga Lembis dabûs pēc pilnas programmas, varu derēt. Tikai jautājums, vai Mironis nav uz vienu roku ar šo

Atbildēt

nekauņas visur vienādi......

31.03.2020. 18:39

tāpēc tik labi sapass ar mūsu sarkanajiem č...švonderu 'ru' cītīgi reklamē savas emmas arī uz šodienu...........ko mēs varam, ja nav prokuratūras

Atbildēt

Ješka

31.03.2020. 17:35

Zemnieki Rīgas ZOO drātē eksotiskus dzīvniekus.
Par to ne viens neraksta.

Atbildēt

Anriii

31.03.2020. 16:54

Vismaz meitenes papriecasies par njaudjinju

Atbildēt

barka

31.03.2020. 16:42

Skaisti dzivot taču neaizliegsi! Un ja šī valsts apmaksā? Liamei nav robežu Neapturēs bezkompromisa tiesiskums, kas pats iestrēdzis shēmošanas blaknēs... kam tagad viegli

Atbildēt

TT

31.03.2020. 15:37

»

Aga

Vienu lietu nevaru saprast. Ja Lambirģim ir pieejama īpašu bišu suga, tad kur Mironis ir dabūjis imunitāti pret bitēm


Nevajag saprast. Te ir 2 kompanjonu izspēle, lai pēc tam piedzītu no LV vēl to pašu.

Atbildēt

Aga

31.03.2020. 15:28

Vienu lietu nevaru saprast. Ja Lambirģim ir pieejama īpašu bišu suga, tad kur Mironis ir dabūjis imunitāti pret bitēm?

Atbildēt

interesanti

31.03.2020. 15:21

Kur ir kaut viens fakts, ka tos e-pastus sūtījis Meroni nevis Lapsa, kurš tos publicējis, lai attaisnotos, kad sieva tos atrada datorā?

Atbildēt

31.03.2020. 14:56

»

teik-it-īzī

Normāls veca ērzeļa un jaunu ķēvīšu dialogs. Par ko cepiens


Cepiens par to, ka kādam skauž ka Meronim savā vecumā vēl interesē meitenes. Bet domāt debīlas domas, ka Aivars prasīs Latvijas valstij (!!) atpakaļ kaut kādu naudu, ir tīrie murgi. LV nekur meiteņu sakarā rakstā nav minēta. Vēl jau var samurgot, ka Aivar prasīs kaut kādu naudu ASV, ES vai marsiešiem.

Atbildēt

Q

31.03.2020. 14:33

Faktiski tā nauda ,ko Meroni tērē prostitūtām un piļu iegādei ir Latvijas nodokļu maksātājiem nozagta ar Latvijas prokuratūras atbalstu!Viss tas ārprāts notiek Vienotības sorosītu bandas virsvadībā , lai ieriebtu Lembergam! Kad tiks tiesāta Vienotība ,par valsts izlaupīšanu?

Atbildēt

hm

31.03.2020. 14:32

Un visā šajā laikā vecais palaidnis turpināja dzīvot ar Lidiju Hitričenko, nodarbinot to ne vien gultā, bet arī Kālija Parka un VTO padomē :) Un tas viss uz Latvijas valsts rēķina.

Atbildēt

haha

31.03.2020. 14:17

»

teik-it-īzī

Normāls veca ērzeļa un jaunu ķēvīšu dialogs. Par ko cepiens


par to, ka Rūdis tērē naudu, kas ir Aivara un ko Aivars pēc tam pieprasīs atpakaļ no Latvijas valsts (nu, vai arī Latvijas valsts, ja būs konfiscējošs spriedums, šo naudu nedabūs, jo to šitas Rūdis būs notērējis m...kām).

Atbildēt

teik-it-īzī

31.03.2020. 14:13

Normāls veca ērzeļa un jaunu ķēvīšu dialogs. Par ko cepiens?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....