Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Normunds Štilke

31.08.2018. 22:42

»

Es

Narkomāns ar sviesta bundžiņu kabatā? Sviestā esi sagājis un atrodams tu, nevis narkomāniem tīkamākā cannabis patēriņa forma...


Ha! Blaknes! Tu pat vārdu "blaktes" nevari pareizi uzrakstīt!

Uzmanies! Man jau uz doto brīdi ir, ar ko kopā noskaidrot tavu identitāti - tas esmu es, un mani kāju pirksti!

P.S. Labi! Atklāšos pilnībā! Patiesībā es esmu Cilvēks, kurš nekaunas no sava vārda, un tas ir - Alfons Rožāmurs!

Atbildēt

Es

31.08.2018. 07:24

»

DD

Bet to taču var lietot eļļā, vai sviestā, vai tvaicējot, vai vēl simts dažādos veidos, kuros nav iesaistīts degšanas process. Izskatās, ka tava "spriestspēja" izmanto ļoti aprobežotu informācijas kopumu


Narkomāns ar sviesta bundžiņu kabatā? Sviestā esi sagājis un atrodams tu, nevis narkomāniem tīkamākā cannabis patēriņa forma.

Raugi, ja palasa jūsējo apelāciju, sanāk, ka jums tā dižā vajadzība ir balstīta uz smagu slimošanu, kam nekāda cita terapija nepalīdz. Visi jūs nelietotu, ja vien veselība nepaģērētu. Nu, labi, arī cannabis iespējamo placebo efektu tad neapspriedīsim. Jauni cilvēki, un jau tik slimiņi? Naktsklubos un tusiņos tik slimiem cilvēkiem arī obligāti jāvibrē?

Galvenais, ko pamana cilvēki ar skaidrāku prātu nekā narkomāniem, aiz šī Valsts, es gribu, Valsts, citās valstīs drīkst, - jums nav pilnīgi nevienas kritiskas piezīmes par šo vielu un paraduma ēnas pusēm. Pilnīga rožu ieleja un čikinieks.

Tur tas pirmais lielais patiesības moments arī iestājas. Blaknes ir pat tīra ūdens dzeršanai lielākā apjomā. Burtiski visam.

Atbildēt

Normunds Šlitke

30.08.2018. 16:16

Sociopāti un maniaki faktiski ir lielākā daļa no anonīmajiem komentētājiem - bailīgi, neizdevušies mazvērtību kompleksa mākti cilvēciņi, kurus vienmēr un visur ir situši vai pazemojuši. Vai tad īsts Cilvēks var kaunēties no sava vārda?
Vēl ir toļļi un t.s. dīvānā p-dēji.

Atbildēt

Normunds Šlitke

30.08.2018. 16:05

»

Vajag, vajag nosist

to Artusu Kaimiņu un Ati Zakatistovu - abi narkomāni aicina legalizēt marihuānu, ko iegūst no narkotikas saturošām kaņepēm


Vai varam kopīgi noskaidrot šā nelieša identitāti? Pārņem šausmas, ka šādi deģenerāti dzīvo mūsu sabiedrībā.

Atbildēt

DD

30.08.2018. 11:27

»

Es

Tiešām tavām smadzenēm ir par grūtu izlasīt Google pat to, kādas vielas rodas degšanas procesā un nonāk elpceļos NEATKARĪGI no tā, ko tieši tu smoļī - zāli, tabaku, salmus vai saberztus ķieģeļus? Tas ir punkts Nr. 1 kaitīgo īpašību sarakstā. Tam seko nākošie...


Bet to taču var lietot eļļā, vai sviestā, vai tvaicējot, vai vēl simts dažādos veidos, kuros nav iesaistīts degšanas process. Izskatās, ka tava "spriestspēja" izmanto ļoti aprobežotu informācijas kopumu.

Atbildēt

.

30.08.2018. 04:04

»

jūlis

Koalīcija iesita kārtējo naglu savā zārkā.Latvijā, pēc zinošu cilvēku teiktā,ikdienu nesaņemot med.palīdzību mirst 15 cilvēki.Ir pamats uzskatīt,ka tie ir hroniski slimnieki,kuru aprūpei paredzētie miljoni ir novirzīti medicīnisko dzelžu iepirkšanai.Hroniski slimie cilvēki medicīnas vertikālē tiek ignorēti...


Vislielākais cinisms invaliditātes jomā sākās ar Jāņa Reira nākšanu pie varas, kurš ir cilvēks - sociopāts, kuram nav ne mazākās empātijas pret cilvēku ciešanām. Braukā tikai pa visādiem ārvalstu komandējumiem, par kuriem nevienas sabiedrībai domātas atskaites nav.

Atbildēt

Es

29.08.2018. 16:50

»

K

Tiešām tāds fakts ir zināms un apstiprināts kā likumsakarība? Tad jājautā, kas ir smagāka narkotika - zāle vai alkohols? Tad jau katrs kas iedzer aliņ beidz ar šprici vēnā. Pats visiem prasi kādu pierādiju, bet pats nevienu par kaitīgumu neesi atradis


Tiešām tavām smadzenēm ir par grūtu izlasīt Google pat to, kādas vielas rodas degšanas procesā un nonāk elpceļos NEATKARĪGI no tā, ko tieši tu smoļī - zāli, tabaku, salmus vai saberztus ķieģeļus? Tas ir punkts Nr. 1 kaitīgo īpašību sarakstā. Tam seko nākošie.

Zāļojoties, esi pavisam pazaudējis spriestspēju.

Atbildēt

švamme

29.08.2018. 16:09

»

kļimoviča aita

ASV vidēji ģimene mēnesī iztērē ap US$ 300-400 dažādu "zāļu" - stimulatoru un trankvilizatoru iegādei. No rīta dzer uzbudinošus līdzekļus, vakarā - nomierinošus, un tā katru dienu... par to rūpējas ārsti-zāļu tirgotāji...


No kurienes tāda info? Vai tas ir tāds stils - pārpludināt ar uz faktiem nebalstītu infu? Ne mana, ne radu, ne paziņu ģimenes nelieto ne ne stimulantus, ne trankvilizatorus, nedz arī citu farmakoloģiju (mana personīgi ģimene 0$). Tavi ieteikumi par fiziskām aktivitātēm ir, maigi sakot, smieklīgi - tu iesaki pastaigu fermerim, kas visu dienu to vien dara, kā fiziski strādā, vai jogu, peldēšanu gatera strādniekam ?? Cilvēkiem, kuriem tu ieteic kaut ko, varbūt pat laika nav, lai domātu par ārstiem un farmāciju, nedz arī slimības sevī meklēt. Pieaudz, pirms padomus dot !! Un par dārzeņiem varbūt attāla taisnība, bet tā ir to cilvēku izvēle, tāpat kā HOPS ir smēķētāju izvēle.

Atbildēt

K

29.08.2018. 13:37

»

Es

Interesanti, no kādas bedres tad šoreiz pasmelti meli par "no marihuānas nav neviena mirušā...


Tiešām tāds fakts ir zināms un apstiprināts kā likumsakarība? Tad jājautā, kas ir smagāka narkotika - zāle vai alkohols? Tad jau katrs kas iedzer aliņ beidz ar šprici vēnā. Pats visiem prasi kādu pierādiju, bet pats nevienu par kaitīgumu neesi atradis.

Atbildēt

muahaha

29.08.2018. 12:26

»

kļimoviča aita

Lūk, vēl viens Intelektuālis - muahaha, kura gara spējas ļauj viņam indīgi izteikties par aitām


jā, atļauj gan.
Esmu audzējis gan aitas, gan kaņepes, gan magones (jau no 80ajiem, starp citu).
Aitas gaļai, kaņepes kaitēkļu atbaidīšanai un sēklām, magones sēklām. Kaņepju sviests un magoņmaizītes garšo vairumam, izņemot aitas un vēl dažus indivīdus.

Atbildēt

par tēmu

29.08.2018. 09:20

https://www.epilepsy.org.uk/news/news/home-office-returns-confiscated-cannabis-oil-12-year-old-northern-ireland-boy-epilepsy

Atbildēt

kļimoviča aita

29.08.2018. 06:41

»

muahaha

ļoti pareizs un atbalstāms viedoklis


Lūk, vēl viens Intelektuālis - muahaha, kura gara spējas ļauj viņam indīgi izteikties par aitām... )))

Atbildēt

muahaha

29.08.2018. 00:07

»

kļimoviča aita

pensionētais farmaceit un krišjāni lange...


aita ir un paliek aita, lai kādu niku arī mazpirdāns nelietotu, prātiņa kā nav, tā nav.

Atbildēt

padoms

28.08.2018. 23:03

Nav jālieto narkotikas, lai mēģinātu ārstēt piem. nelielus audzējus - kārpas, polipus. Ir nekaitīgākas zālītes, kaut vai čaga - bērzu piepes uzlējums (Befungīns u.c. nosaukumi), var dabūt homeopātiskās aptiekās u.c. tirgotavās. Tas ieteiktajās devās nav toksisks un neizraisa pieradumu. Ilgāk palietojot, audzējs samazinās izmērā, varbūt pat izzūd. Preparāts kavē metastāžu veidošanos.
Es ar to ārstēju deguna polipus, gan ārīgi, gan iedzerot iekšā, arī profilaksei, jo nekad nevar zināt, vai kkur kas nelabs neattīstās.

Atbildēt

Es

28.08.2018. 22:14

»

Mr.Q

Šedevrs ir komenāra beigās - hujduj joga, čigāns u.c. prātu izkūkojušo muļķības. Labāk pastāsti, kāpēc atļaut alkoholu un nikotīnu, bet aizliedz zāli. No divu iepriekš minēto izraisītām veselības komplikācijām mirst miljoniem cilvēku katru gadu, kamēr no marihuānas nav neviena mirušā...


Interesanti, no kādas bedres tad šoreiz pasmelti meli par "no marihuānas nav neviena mirušā"?

Ir vispārzināms, ka t.s. vieglās narkotikas noved pie smagajām. Kā aliņš virs normas pamazām pie kā stiprāka. Eiropas valstīs, piemēram, nepieļauj marihuānas lietošanas un no tā rezultējošā reibuma un neadekvātuma un transportlīdzekļa vadīšanas apvienošanu. Tātad - no kurienes tik skaļš apgalvojums, ka nav mirušo?

Atbildēt

Es

28.08.2018. 22:07

»

kļimoviča aita

Kamēr visas pasaules zinātnieki joprojām meklē iespējas, kā cīnīties ar ļaundabīgajiem audzējiem, izrādas, ka pašmāju narkomāns krišjānis kopā ar saviem Holandes korišiem tādu līdzekli jau ir atradis - vēzi ārstē marihuāna...


Tas viņu domas gājiens laikam tāds - nu, zēns dabūja bronhu vai plaušu vēzi no smēķēšanas, vai kādu citu paveidu no dzeršanas, un tagad aidā iekšā citā grāvī. Narkotiskās vielās. Cilvēkam bīstamu grāvju skaits šādi tikai pieaug.

Zināms, ka Latvijā ir daudz pusslimu vai slimu cilvēku. Sadzīves apstākļi, mentalitāte, paradumi, profilakses trūkums. jau esošais paradums brīvi lietot pretsāpju tabletes arī nedrīkst palikt nepieminēts. Tomēr, ko tad saka mediķi? Marihuāna ir halucinogēns - narkotiska viela. Narkotiku iespaidā imūnsistēma nevis uzlabo darbību, bet sabrūk.

Narkotiku izplatītāji un ieinteresētie strādā ar un uz jaunatni; veco paaudzi šāda ākstība neskar.

Atbildēt

Mr.Q

28.08.2018. 20:58

»

kļimoviča aita

ASV vidēji ģimene mēnesī iztērē ap US$ 300-400 dažādu "zāļu" - stimulatoru un trankvilizatoru iegādei. No rīta dzer uzbudinošus līdzekļus, vakarā - nomierinošus, un tā katru dienu... par to rūpējas ārsti-zāļu tirgotāji...


Šedevrs ir komenāra beigās - hujduj joga, čigāns u.c. prātu izkūkojušo muļķības. Labāk pastāsti, kāpēc atļaut alkoholu un nikotīnu, bet aizliedz zāli. No divu iepriekš minēto izraisītām veselības komplikācijām mirst miljoniem cilvēku katru gadu, kamēr no marihuānas nav neviena mirušā?

Atbildēt

kļimoviča aita

28.08.2018. 20:04

»

švamme

Es personīgi pazīstu divus nesaistītus cilvēkus, kas regulāri lieto zāli (ASV). Vienam pēc karošanas Sīrijā un Afganistānā (Posttraumatic stress disorder - PTSD) izrakstīts kā nervus nomierinošs līdz. Otram pēc smagas traumas, kā atsāpinātājs. Ne viens ne otrs nav narkomāns, kā arī uz āru marihuānas...


ASV vidēji ģimene mēnesī iztērē ap US$ 300-400 dažādu "zāļu" - stimulatoru un trankvilizatoru iegādei. No rīta dzer uzbudinošus līdzekļus, vakarā - nomierinošus, un tā katru dienu... par to rūpējas ārsti-zāļu tirgotāji.

Tavi paziņās, švamme, ja arī "uz āru" ) izskatās pēc cilvēkveidīgajiem, tad pēc marihuānas lietošanas NEKAD vairs nebūs Cilvēki, bet gan MARIHUĀNAS DĀRZEŅI dažādās stadijās.

Interesanti, vai kāds amurikāņu ārsts Taviem paziņām narkotiku vietā ieteica garas pastaigas dabā, lēnu skrējienu ik dienas, peldēšanas nodarbības, hatha jogu, meditācijas, taidzi, cigun?

Atbildēt

kļimoviča aita

28.08.2018. 19:51

»

švamme

Es personīgi pazīstu divus nesaistītus cilvēkus, kas regulāri lieto zāli (ASV). Vienam pēc karošanas Sīrijā un Afganistānā (Posttraumatic stress disorder - PTSD) izrakstīts kā nervus nomierinošs līdz. Otram pēc smagas traumas, kā atsāpinātājs. Ne viens ne otrs nav narkomāns, kā arī uz āru marihuānas...


Vistīrākā narkomāna krišjāņ demagoģija. Pati jautājuma nostādne ir ABSURDA!

Pat ja marihuāna (vai kāda cita narkotika, stipras iedarbības viela vai inde) mazās devās kaut ko tiešām ārstē - NU TAD LAI ĀRSTI IZRAKSTA KONKRĒTAM PACIENTAM ŠO PREPARĀTU, ja reiz ir indikācijas.

BET TAS TAČU NENOZĪMĒ, KA ŠĀDS PREPARĀTS AR NARKOTISKU IEDARBĪBU IR JĀLEGALIZĒ, JAPADARA VISIEM IEEJAMS!

TIEŠI OTRĀDI - ŠĀDIEM PREPARĀTIEM JĀBŪT ĪPAŠI STINGRĀ UZSKAITĒ!!!

Atbildēt

kļimoviča aita

28.08.2018. 18:54

»

Es

Latvijā izdod pietiekami daudz dziednieciski nezinātniskas šļuras par vēža tēmu. Jā, tā ir nopietna laikmeta problēma, kas sakņojas arī dzīves paradumos. Tas, ko var šarlatāniskā līmenī lasīt šajos izdevumos par "ārstēju rozi un vēzi", liekas vienkārši atbaidoši, cik tālu var aiziet merkantīlā cilvēku...


Kamēr visas pasaules zinātnieki joprojām meklē iespējas, kā cīnīties ar ļaundabīgajiem audzējiem, izrādas, ka pašmāju narkomāns krišjānis kopā ar saviem Holandes korišiem tādu līdzekli jau ir atradis - vēzi ārstē marihuāna!!!

Ja šo ziņu no narkomānu komiksiem izdotos pārpublicēt vadošajos farmācijas žurnālos, vēža problēma beidzot būtu atrisināta!!!

Atbildēt

Klons

28.08.2018. 18:46

Tā kā kriminālā ietekme mūsu politikā ir gana liela, viņi nepieļaus zāles legalizāciju. Jo tiek gūtas super peļņas to tirgojot nelegāli, kā arī alkohola tirgošanas rādītāji turās augstu. To nelegālo daļu kontrolē kriminālie grupēju, savukārt legālo - ar krieviju saistīti ekspolitiķi un uzņēmumi. Tā ir liela nauda, ko zāles legalizācija iedragās. Tāpēc tiek kultivēt padomju laiku mīts, par zāles kaitīgumu. Jo tomēr pat kaislīgākie pretinieki nevar noliegt, ka alkohols un tabaka ir kaitīgāki, bet nez kāpēc legāli.

Atbildēt

jūlis

28.08.2018. 18:43

»

janis

Balsosim par Kpvlv partija,tīra no čekistiem un komunistiem


Koalīcija iesita kārtējo naglu savā zārkā.Latvijā, pēc zinošu cilvēku teiktā,ikdienu nesaņemot med.palīdzību mirst 15 cilvēki.Ir pamats uzskatīt,ka tie ir hroniski slimnieki,kuru aprūpei paredzētie miljoni ir novirzīti medicīnisko dzelžu iepirkšanai.Hroniski slimie cilvēki medicīnas vertikālē tiek ignorēti visā frontē.Hroniskie arodslimnieki,zinu pēc savas pieredzes,netiek ārstēti,izmeklēti,sūtīti uz atkārtotām invaliditātes komisijām jau ilgus gadus.Diagnozes pazūd.Ja šāda attieksme netiek kvalificēta kā noziedzīga,tad cilvēktiesībām mūsu valstī ir graša vērtība.Liekās,ka arī jaunajām partijām nav nekas bilstams pret tik noziedzīgu veselības politiku.

Atbildēt

kļimoviča aita

28.08.2018. 18:38

»

Pensionēts farmaceits

Šeit rakstītajam var tikai piekrist. Medicīnā lieto daudzas narkotiskās un psihotropās vielas, kāpēc kanabisa preparāti lai būtu izņēmums? Aizliegt kaņepi pielietot medicīnā aizbildinoties ar narkomānijas iespējamo izplatību ir tik pat truli un dumji, kā aizliegt veikalos pārdot nažus tikai tāpēc, kā...


pensionētais farmaceit un krišjāni lange!

Ja narkomāniem izdosies legalizēt marihuānu, gan jau kāda par narkomānu kļuvuša bērna vecāki jūs notvers, un liks rīt jums tik mīļo augu tikmēr, kamēr tas jums spiedīsies laukā vienlaicīgi pa abiem galiem - acīm un tūpli!

Narkomāni nolādētie...

Atbildēt

Nu nu

28.08.2018. 18:34

»

Legalizēt?

Un no kurienes tad tumšajam biznesam ienākumus smelt? No kurienes pildīt augsto partijnieku kabatas? Kā uzturēt melnās partiju kases...


katram sava domāšana. Kur tad paliek 20 proc. otkati, partijām pietuvinātiem? Domā, ka partiju nomenklatūra valdēs un padomēs sūta muļķus, kuri nemaksā partijas kasē? Saskaņai un ZZS kādas summas saziedotas!

Atbildēt

Pensionēts farmaceits

28.08.2018. 18:22

Šeit rakstītajam var tikai piekrist. Medicīnā lieto daudzas narkotiskās un psihotropās vielas, kāpēc kanabisa preparāti lai būtu izņēmums? Aizliegt kaņepi pielietot medicīnā aizbildinoties ar narkomānijas iespējamo izplatību ir tik pat truli un dumji, kā aizliegt veikalos pārdot nažus tikai tāpēc, kā kāds ar nazi ir kādu nodūris. Ne jau caur aptiekām narkomāni saņem savas apreibinošās vielas.Viņiem ir savi kanāli, kur tās iegūt. Un šīs pagrīdes tirdzniecības apkarošana ir policijas, nevis mediķu kompetence. Starp citu, mums medicīnā jau tāpat ir pārāk daudz ierobežojumu un aizliegumu, kas slimajiem pavairo ciešanas un apgrūtina vai pat padara neiespējamu piekļūšanu viņiem vajadzīgajām zālēm. Ne vienmēr pie stiprām sāpēm ārsts pacientam uzreiz nozīmēs pretsāpju zāles kuru iedarbība ir ļoti efektīga, bet kuras skaitās narkotisko vielu sarakstā. Tam ir nepieciešams pamatojums. Bet pamatojumu var iegūt tikai ar izmeklējumiem, kas prasa laiku. Tikmēr slimais mokās sāpēs. Viena daļa lētu un efektīgu zāļu vispār aptiekās vairs nav pieejama. Visvienkāršākais piemērs - klepus tabletes ar kodeīnu (Kodterpīns, Kodtermopsis), kas ļoti efektīgi gan veicina atklepošanu, gan bremzē klepus refleksu. Tā vietā tagad par pasakainu naudu tiek tirgoti dažādi sīrupiņi, kam vairumā gadījumu ir tikai psihoterapeitiska iedarbība. Un vai kāds ir padomājis par to, kāpēc vēl joprojām aptiekās bez receptēm nevar nopirkt medicīnisko spirtu? Padomju laikos šādam ierobežojumam bija pamatojums, jo veikalos trūka alkohola un medicīniskais spirts aptiekās bija ļoti lēts. Šodien veikalu plaukti ir pilni ar alkoholu, kuram ir pat 70 un vairāk grādi. Un nekāda recepte tur nav vajadzīga. Arī spirta cena aptiekās ir pietiekama, lai nevienam dzērājam nerastos interese to tur pirkt. Tad kādēļ gan cilvēks, kuram ir vajadzība iegādāties kvalitatīvu medicīnisko spirtu to tur nevar nopirkt, bet tā vietā nākas izmantot kontrabandas spirta tirgotāju apšaubāmas kvalitātes pakalpojumus? Šādam un līdzīgiem aizliegumiem un ierobežojumiem nav pilnīgi nekāda racionāla pamatojuma. Ja nu vienīgi kādam (kādiem) šie aizliegumi un ierobežojumi rada iespēju labi nopelnīt, piemēram, ražojot vienkāršas, spirtu saturošas zāles un tirgojot tās par pasakainām cenām.

Atbildēt

Vajag, vajag nosist

28.08.2018. 18:11

to Artusu Kaimiņu un Ati Zakatistovu - abi narkomāni aicina legalizēt marihuānu, ko iegūst no narkotikas saturošām kaņepēm!

Atbildēt

Legalizēt?

28.08.2018. 16:37

Un no kurienes tad tumšajam biznesam ienākumus smelt? No kurienes pildīt augsto partijnieku kabatas? Kā uzturēt melnās partiju kases?

Lai vai kā, bet zagt taču paliek arvien grūtāk, kontrabanda arī kļūst sarežģītāka. Tā nu paliek tās trīs stabilākās - nelegālais alkohols, nelegālās narkotikas un cigaretes.

Atbildēt

janis

28.08.2018. 16:34

Balsosim par Kpvlv partija,tīra no čekistiem un komunistiem.

Atbildēt

Stulbenis

28.08.2018. 16:24

Latviešus no viņu stulbuma, nelietības, zaglīguma, stukačošanas nevar glābt neviena kaņepe vai cita zāle. Šitie kā mežoņi piedzimuši, kā mežoņi auguši un kā mežoņi beidzot iznīks.

Atbildēt

š P.S.

28.08.2018. 16:08

Ne velti senajiem indiāņiem zāle bija pirmā un galvenā zāle., gadsimtiem..

Atbildēt

kgb

28.08.2018. 15:57

Kam šī liekulība, spriedelējot par marihuanas legalizāciju medicīniskiem mērķiem???!!! To ar steigu jālegalizē. Lai izput čigānu nacionālais rūpals, lai uz Rīgu brauc baudītāji no Austrumiem un Rietumiem. Starp citu, vairāku apsvērumu - humānu un finansiālu - nepieciešams legalizēt arī eitanāziju...

Atbildēt

švamme

28.08.2018. 15:50

Es personīgi pazīstu divus nesaistītus cilvēkus, kas regulāri lieto zāli (ASV). Vienam pēc karošanas Sīrijā un Afganistānā (Posttraumatic stress disorder - PTSD) izrakstīts kā nervus nomierinošs līdz. Otram pēc smagas traumas, kā atsāpinātājs. Ne viens ne otrs nav narkomāns, kā arī uz āru marihuānas iedarbība no uzvedības nav konstatējama.
Tā kā pati nelietoju (pamēģināju, nepatīk), tad arī nepiefiksēju, bet ir vēl daudz slimību un disfunkciju, kur lielu atvieglojumu dod tieši marihuāna.
Tā ir ļoti sena diskusija, par marihuānas atšķirību no patiešām narkotiskām vielām. Citas valstis to jau ir izgājušas (citas, gandrīz), kāpēc Latvijai jāizgudro ritenis ??

Atbildēt

!

28.08.2018. 15:47

Ja jau politiķi atklāti apzog tautu, tad lai vieglāk to veiktu, vajag visus uzsēdināt uz kaņepēm, gluži kā kolonizatori savā laikā dzirdīja aborigēnus ar alkoholu, lai vieglāk būtu tos apjāt!

Atbildēt

Es

28.08.2018. 15:20

Latvijā izdod pietiekami daudz dziednieciski nezinātniskas šļuras par vēža tēmu. Jā, tā ir nopietna laikmeta problēma, kas sakņojas arī dzīves paradumos. Tas, ko var šarlatāniskā līmenī lasīt šajos izdevumos par "ārstēju rozi un vēzi", liekas vienkārši atbaidoši, cik tālu var aiziet merkantīlā cilvēku mānīšanā.

Un ko šis autors dara? To pašu tēmu maļ? Marihuāna ārstējot (!) daudzus vēža paveidus. Atsauces (ko citi autori šeit mierīgi ieliek) viņš neizmanto, pietiekot ar "2017. gada informāciju" kaut kur tur. Značit čalītis nav pat studējis augstskolā.

Ja grib sodīt par viltus ziņām presē, kas tad ir šis, ja ne viltus ziņa - ka "daudzus vēža paveidus" "izārstē" ar marihuānu? Un Pietiek.com publicē visu, ko tam pamet.

Atbildēt

Es

28.08.2018. 15:12

Tas, ka nelegālais tirgus kļūs legāls, kontrolējams un sertificējams un maksās nodokļus?
----
Tikko šito pērli pamanīju... Legalizēsim cilvēku tirdzniecību, kādi nodokļi tad mums ienāks kasē, ne? Narkomāna domu gājiens ir atbaidošs.

Atbildēt

Es

28.08.2018. 15:11

1) Visus narkomānus, kas aktīvi parakstās vai publicējas par šo tēmu, apzināt un ņemt uzskaitē.

2) Tik vienkāršai tautai pietiek jau ar alkohola nesaturēšanu rāmjos.

3) Narkomāns ir palaidis garām, ka aptuvenā runa šādā sakarā var būt tikai par medicīniskos preparātos iestrādātu auga aktīvo vielu vai vielām, nevis par "dakter, man kaiš kaut kas, izrakstiet man zālīti". Paleatīvā un pretsāpju terapijā šobrīd netrūkst atsāpinātāju.

Katrā ziņā ir nožēlojami, ka narkomāni izmanto slimību indikācijas savas atkarības akcentēšanai it kā sabiedrības interesēs tāpat, kā KPL LV izmanto Maxima Zolītūde lapu. Tā ir prasta tēmas ekspluatācija.Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

FotoVecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai.
Lasīt visu...

21

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

FotoSIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā pieprasa atsaukt desmit maldinošas ziņas sižetā, kas tika pieteikts kā "No "Latvijas valsts mežu" koksnes eksporta uz Skandināviju krējumu nosmeļ privāts uzņēmums".
Lasīt visu...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...