Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Normunds Štilke

31.08.2018. 22:42

»

Es

Narkomāns ar sviesta bundžiņu kabatā? Sviestā esi sagājis un atrodams tu, nevis narkomāniem tīkamākā cannabis patēriņa forma...


Ha! Blaknes! Tu pat vārdu "blaktes" nevari pareizi uzrakstīt!

Uzmanies! Man jau uz doto brīdi ir, ar ko kopā noskaidrot tavu identitāti - tas esmu es, un mani kāju pirksti!

P.S. Labi! Atklāšos pilnībā! Patiesībā es esmu Cilvēks, kurš nekaunas no sava vārda, un tas ir - Alfons Rožāmurs!

Atbildēt

Es

31.08.2018. 07:24

»

DD

Bet to taču var lietot eļļā, vai sviestā, vai tvaicējot, vai vēl simts dažādos veidos, kuros nav iesaistīts degšanas process. Izskatās, ka tava "spriestspēja" izmanto ļoti aprobežotu informācijas kopumu


Narkomāns ar sviesta bundžiņu kabatā? Sviestā esi sagājis un atrodams tu, nevis narkomāniem tīkamākā cannabis patēriņa forma.

Raugi, ja palasa jūsējo apelāciju, sanāk, ka jums tā dižā vajadzība ir balstīta uz smagu slimošanu, kam nekāda cita terapija nepalīdz. Visi jūs nelietotu, ja vien veselība nepaģērētu. Nu, labi, arī cannabis iespējamo placebo efektu tad neapspriedīsim. Jauni cilvēki, un jau tik slimiņi? Naktsklubos un tusiņos tik slimiem cilvēkiem arī obligāti jāvibrē?

Galvenais, ko pamana cilvēki ar skaidrāku prātu nekā narkomāniem, aiz šī Valsts, es gribu, Valsts, citās valstīs drīkst, - jums nav pilnīgi nevienas kritiskas piezīmes par šo vielu un paraduma ēnas pusēm. Pilnīga rožu ieleja un čikinieks.

Tur tas pirmais lielais patiesības moments arī iestājas. Blaknes ir pat tīra ūdens dzeršanai lielākā apjomā. Burtiski visam.

Atbildēt

Normunds Šlitke

30.08.2018. 16:16

Sociopāti un maniaki faktiski ir lielākā daļa no anonīmajiem komentētājiem - bailīgi, neizdevušies mazvērtību kompleksa mākti cilvēciņi, kurus vienmēr un visur ir situši vai pazemojuši. Vai tad īsts Cilvēks var kaunēties no sava vārda?
Vēl ir toļļi un t.s. dīvānā p-dēji.

Atbildēt

Normunds Šlitke

30.08.2018. 16:05

»

Vajag, vajag nosist

to Artusu Kaimiņu un Ati Zakatistovu - abi narkomāni aicina legalizēt marihuānu, ko iegūst no narkotikas saturošām kaņepēm


Vai varam kopīgi noskaidrot šā nelieša identitāti? Pārņem šausmas, ka šādi deģenerāti dzīvo mūsu sabiedrībā.

Atbildēt

DD

30.08.2018. 11:27

»

Es

Tiešām tavām smadzenēm ir par grūtu izlasīt Google pat to, kādas vielas rodas degšanas procesā un nonāk elpceļos NEATKARĪGI no tā, ko tieši tu smoļī - zāli, tabaku, salmus vai saberztus ķieģeļus? Tas ir punkts Nr. 1 kaitīgo īpašību sarakstā. Tam seko nākošie...


Bet to taču var lietot eļļā, vai sviestā, vai tvaicējot, vai vēl simts dažādos veidos, kuros nav iesaistīts degšanas process. Izskatās, ka tava "spriestspēja" izmanto ļoti aprobežotu informācijas kopumu.

Atbildēt

.

30.08.2018. 04:04

»

jūlis

Koalīcija iesita kārtējo naglu savā zārkā.Latvijā, pēc zinošu cilvēku teiktā,ikdienu nesaņemot med.palīdzību mirst 15 cilvēki.Ir pamats uzskatīt,ka tie ir hroniski slimnieki,kuru aprūpei paredzētie miljoni ir novirzīti medicīnisko dzelžu iepirkšanai.Hroniski slimie cilvēki medicīnas vertikālē tiek ignorēti...


Vislielākais cinisms invaliditātes jomā sākās ar Jāņa Reira nākšanu pie varas, kurš ir cilvēks - sociopāts, kuram nav ne mazākās empātijas pret cilvēku ciešanām. Braukā tikai pa visādiem ārvalstu komandējumiem, par kuriem nevienas sabiedrībai domātas atskaites nav.

Atbildēt

Es

29.08.2018. 16:50

»

K

Tiešām tāds fakts ir zināms un apstiprināts kā likumsakarība? Tad jājautā, kas ir smagāka narkotika - zāle vai alkohols? Tad jau katrs kas iedzer aliņ beidz ar šprici vēnā. Pats visiem prasi kādu pierādiju, bet pats nevienu par kaitīgumu neesi atradis


Tiešām tavām smadzenēm ir par grūtu izlasīt Google pat to, kādas vielas rodas degšanas procesā un nonāk elpceļos NEATKARĪGI no tā, ko tieši tu smoļī - zāli, tabaku, salmus vai saberztus ķieģeļus? Tas ir punkts Nr. 1 kaitīgo īpašību sarakstā. Tam seko nākošie.

Zāļojoties, esi pavisam pazaudējis spriestspēju.

Atbildēt

švamme

29.08.2018. 16:09

»

kļimoviča aita

ASV vidēji ģimene mēnesī iztērē ap US$ 300-400 dažādu "zāļu" - stimulatoru un trankvilizatoru iegādei. No rīta dzer uzbudinošus līdzekļus, vakarā - nomierinošus, un tā katru dienu... par to rūpējas ārsti-zāļu tirgotāji...


No kurienes tāda info? Vai tas ir tāds stils - pārpludināt ar uz faktiem nebalstītu infu? Ne mana, ne radu, ne paziņu ģimenes nelieto ne ne stimulantus, ne trankvilizatorus, nedz arī citu farmakoloģiju (mana personīgi ģimene 0$). Tavi ieteikumi par fiziskām aktivitātēm ir, maigi sakot, smieklīgi - tu iesaki pastaigu fermerim, kas visu dienu to vien dara, kā fiziski strādā, vai jogu, peldēšanu gatera strādniekam ?? Cilvēkiem, kuriem tu ieteic kaut ko, varbūt pat laika nav, lai domātu par ārstiem un farmāciju, nedz arī slimības sevī meklēt. Pieaudz, pirms padomus dot !! Un par dārzeņiem varbūt attāla taisnība, bet tā ir to cilvēku izvēle, tāpat kā HOPS ir smēķētāju izvēle.

Atbildēt

K

29.08.2018. 13:37

»

Es

Interesanti, no kādas bedres tad šoreiz pasmelti meli par "no marihuānas nav neviena mirušā...


Tiešām tāds fakts ir zināms un apstiprināts kā likumsakarība? Tad jājautā, kas ir smagāka narkotika - zāle vai alkohols? Tad jau katrs kas iedzer aliņ beidz ar šprici vēnā. Pats visiem prasi kādu pierādiju, bet pats nevienu par kaitīgumu neesi atradis.

Atbildēt

muahaha

29.08.2018. 12:26

»

kļimoviča aita

Lūk, vēl viens Intelektuālis - muahaha, kura gara spējas ļauj viņam indīgi izteikties par aitām


jā, atļauj gan.
Esmu audzējis gan aitas, gan kaņepes, gan magones (jau no 80ajiem, starp citu).
Aitas gaļai, kaņepes kaitēkļu atbaidīšanai un sēklām, magones sēklām. Kaņepju sviests un magoņmaizītes garšo vairumam, izņemot aitas un vēl dažus indivīdus.

Atbildēt

par tēmu

29.08.2018. 09:20

https://www.epilepsy.org.uk/news/news/home-office-returns-confiscated-cannabis-oil-12-year-old-northern-ireland-boy-epilepsy

Atbildēt

kļimoviča aita

29.08.2018. 06:41

»

muahaha

ļoti pareizs un atbalstāms viedoklis


Lūk, vēl viens Intelektuālis - muahaha, kura gara spējas ļauj viņam indīgi izteikties par aitām... )))

Atbildēt

muahaha

29.08.2018. 00:07

»

kļimoviča aita

pensionētais farmaceit un krišjāni lange...


aita ir un paliek aita, lai kādu niku arī mazpirdāns nelietotu, prātiņa kā nav, tā nav.

Atbildēt

padoms

28.08.2018. 23:03

Nav jālieto narkotikas, lai mēģinātu ārstēt piem. nelielus audzējus - kārpas, polipus. Ir nekaitīgākas zālītes, kaut vai čaga - bērzu piepes uzlējums (Befungīns u.c. nosaukumi), var dabūt homeopātiskās aptiekās u.c. tirgotavās. Tas ieteiktajās devās nav toksisks un neizraisa pieradumu. Ilgāk palietojot, audzējs samazinās izmērā, varbūt pat izzūd. Preparāts kavē metastāžu veidošanos.
Es ar to ārstēju deguna polipus, gan ārīgi, gan iedzerot iekšā, arī profilaksei, jo nekad nevar zināt, vai kkur kas nelabs neattīstās.

Atbildēt

Es

28.08.2018. 22:14

»

Mr.Q

Šedevrs ir komenāra beigās - hujduj joga, čigāns u.c. prātu izkūkojušo muļķības. Labāk pastāsti, kāpēc atļaut alkoholu un nikotīnu, bet aizliedz zāli. No divu iepriekš minēto izraisītām veselības komplikācijām mirst miljoniem cilvēku katru gadu, kamēr no marihuānas nav neviena mirušā...


Interesanti, no kādas bedres tad šoreiz pasmelti meli par "no marihuānas nav neviena mirušā"?

Ir vispārzināms, ka t.s. vieglās narkotikas noved pie smagajām. Kā aliņš virs normas pamazām pie kā stiprāka. Eiropas valstīs, piemēram, nepieļauj marihuānas lietošanas un no tā rezultējošā reibuma un neadekvātuma un transportlīdzekļa vadīšanas apvienošanu. Tātad - no kurienes tik skaļš apgalvojums, ka nav mirušo?

Atbildēt

Es

28.08.2018. 22:07

»

kļimoviča aita

Kamēr visas pasaules zinātnieki joprojām meklē iespējas, kā cīnīties ar ļaundabīgajiem audzējiem, izrādas, ka pašmāju narkomāns krišjānis kopā ar saviem Holandes korišiem tādu līdzekli jau ir atradis - vēzi ārstē marihuāna...


Tas viņu domas gājiens laikam tāds - nu, zēns dabūja bronhu vai plaušu vēzi no smēķēšanas, vai kādu citu paveidu no dzeršanas, un tagad aidā iekšā citā grāvī. Narkotiskās vielās. Cilvēkam bīstamu grāvju skaits šādi tikai pieaug.

Zināms, ka Latvijā ir daudz pusslimu vai slimu cilvēku. Sadzīves apstākļi, mentalitāte, paradumi, profilakses trūkums. jau esošais paradums brīvi lietot pretsāpju tabletes arī nedrīkst palikt nepieminēts. Tomēr, ko tad saka mediķi? Marihuāna ir halucinogēns - narkotiska viela. Narkotiku iespaidā imūnsistēma nevis uzlabo darbību, bet sabrūk.

Narkotiku izplatītāji un ieinteresētie strādā ar un uz jaunatni; veco paaudzi šāda ākstība neskar.

Atbildēt

Mr.Q

28.08.2018. 20:58

»

kļimoviča aita

ASV vidēji ģimene mēnesī iztērē ap US$ 300-400 dažādu "zāļu" - stimulatoru un trankvilizatoru iegādei. No rīta dzer uzbudinošus līdzekļus, vakarā - nomierinošus, un tā katru dienu... par to rūpējas ārsti-zāļu tirgotāji...


Šedevrs ir komenāra beigās - hujduj joga, čigāns u.c. prātu izkūkojušo muļķības. Labāk pastāsti, kāpēc atļaut alkoholu un nikotīnu, bet aizliedz zāli. No divu iepriekš minēto izraisītām veselības komplikācijām mirst miljoniem cilvēku katru gadu, kamēr no marihuānas nav neviena mirušā?

Atbildēt

kļimoviča aita

28.08.2018. 20:04

»

švamme

Es personīgi pazīstu divus nesaistītus cilvēkus, kas regulāri lieto zāli (ASV). Vienam pēc karošanas Sīrijā un Afganistānā (Posttraumatic stress disorder - PTSD) izrakstīts kā nervus nomierinošs līdz. Otram pēc smagas traumas, kā atsāpinātājs. Ne viens ne otrs nav narkomāns, kā arī uz āru marihuānas...


ASV vidēji ģimene mēnesī iztērē ap US$ 300-400 dažādu "zāļu" - stimulatoru un trankvilizatoru iegādei. No rīta dzer uzbudinošus līdzekļus, vakarā - nomierinošus, un tā katru dienu... par to rūpējas ārsti-zāļu tirgotāji.

Tavi paziņās, švamme, ja arī "uz āru" ) izskatās pēc cilvēkveidīgajiem, tad pēc marihuānas lietošanas NEKAD vairs nebūs Cilvēki, bet gan MARIHUĀNAS DĀRZEŅI dažādās stadijās.

Interesanti, vai kāds amurikāņu ārsts Taviem paziņām narkotiku vietā ieteica garas pastaigas dabā, lēnu skrējienu ik dienas, peldēšanas nodarbības, hatha jogu, meditācijas, taidzi, cigun?

Atbildēt

kļimoviča aita

28.08.2018. 19:51

»

švamme

Es personīgi pazīstu divus nesaistītus cilvēkus, kas regulāri lieto zāli (ASV). Vienam pēc karošanas Sīrijā un Afganistānā (Posttraumatic stress disorder - PTSD) izrakstīts kā nervus nomierinošs līdz. Otram pēc smagas traumas, kā atsāpinātājs. Ne viens ne otrs nav narkomāns, kā arī uz āru marihuānas...


Vistīrākā narkomāna krišjāņ demagoģija. Pati jautājuma nostādne ir ABSURDA!

Pat ja marihuāna (vai kāda cita narkotika, stipras iedarbības viela vai inde) mazās devās kaut ko tiešām ārstē - NU TAD LAI ĀRSTI IZRAKSTA KONKRĒTAM PACIENTAM ŠO PREPARĀTU, ja reiz ir indikācijas.

BET TAS TAČU NENOZĪMĒ, KA ŠĀDS PREPARĀTS AR NARKOTISKU IEDARBĪBU IR JĀLEGALIZĒ, JAPADARA VISIEM IEEJAMS!

TIEŠI OTRĀDI - ŠĀDIEM PREPARĀTIEM JĀBŪT ĪPAŠI STINGRĀ UZSKAITĒ!!!

Atbildēt

kļimoviča aita

28.08.2018. 18:54

»

Es

Latvijā izdod pietiekami daudz dziednieciski nezinātniskas šļuras par vēža tēmu. Jā, tā ir nopietna laikmeta problēma, kas sakņojas arī dzīves paradumos. Tas, ko var šarlatāniskā līmenī lasīt šajos izdevumos par "ārstēju rozi un vēzi", liekas vienkārši atbaidoši, cik tālu var aiziet merkantīlā cilvēku...


Kamēr visas pasaules zinātnieki joprojām meklē iespējas, kā cīnīties ar ļaundabīgajiem audzējiem, izrādas, ka pašmāju narkomāns krišjānis kopā ar saviem Holandes korišiem tādu līdzekli jau ir atradis - vēzi ārstē marihuāna!!!

Ja šo ziņu no narkomānu komiksiem izdotos pārpublicēt vadošajos farmācijas žurnālos, vēža problēma beidzot būtu atrisināta!!!

Atbildēt

Klons

28.08.2018. 18:46

Tā kā kriminālā ietekme mūsu politikā ir gana liela, viņi nepieļaus zāles legalizāciju. Jo tiek gūtas super peļņas to tirgojot nelegāli, kā arī alkohola tirgošanas rādītāji turās augstu. To nelegālo daļu kontrolē kriminālie grupēju, savukārt legālo - ar krieviju saistīti ekspolitiķi un uzņēmumi. Tā ir liela nauda, ko zāles legalizācija iedragās. Tāpēc tiek kultivēt padomju laiku mīts, par zāles kaitīgumu. Jo tomēr pat kaislīgākie pretinieki nevar noliegt, ka alkohols un tabaka ir kaitīgāki, bet nez kāpēc legāli.

Atbildēt

jūlis

28.08.2018. 18:43

»

janis

Balsosim par Kpvlv partija,tīra no čekistiem un komunistiem


Koalīcija iesita kārtējo naglu savā zārkā.Latvijā, pēc zinošu cilvēku teiktā,ikdienu nesaņemot med.palīdzību mirst 15 cilvēki.Ir pamats uzskatīt,ka tie ir hroniski slimnieki,kuru aprūpei paredzētie miljoni ir novirzīti medicīnisko dzelžu iepirkšanai.Hroniski slimie cilvēki medicīnas vertikālē tiek ignorēti visā frontē.Hroniskie arodslimnieki,zinu pēc savas pieredzes,netiek ārstēti,izmeklēti,sūtīti uz atkārtotām invaliditātes komisijām jau ilgus gadus.Diagnozes pazūd.Ja šāda attieksme netiek kvalificēta kā noziedzīga,tad cilvēktiesībām mūsu valstī ir graša vērtība.Liekās,ka arī jaunajām partijām nav nekas bilstams pret tik noziedzīgu veselības politiku.

Atbildēt

kļimoviča aita

28.08.2018. 18:38

»

Pensionēts farmaceits

Šeit rakstītajam var tikai piekrist. Medicīnā lieto daudzas narkotiskās un psihotropās vielas, kāpēc kanabisa preparāti lai būtu izņēmums? Aizliegt kaņepi pielietot medicīnā aizbildinoties ar narkomānijas iespējamo izplatību ir tik pat truli un dumji, kā aizliegt veikalos pārdot nažus tikai tāpēc, kā...


pensionētais farmaceit un krišjāni lange!

Ja narkomāniem izdosies legalizēt marihuānu, gan jau kāda par narkomānu kļuvuša bērna vecāki jūs notvers, un liks rīt jums tik mīļo augu tikmēr, kamēr tas jums spiedīsies laukā vienlaicīgi pa abiem galiem - acīm un tūpli!

Narkomāni nolādētie...

Atbildēt

Nu nu

28.08.2018. 18:34

»

Legalizēt?

Un no kurienes tad tumšajam biznesam ienākumus smelt? No kurienes pildīt augsto partijnieku kabatas? Kā uzturēt melnās partiju kases...


katram sava domāšana. Kur tad paliek 20 proc. otkati, partijām pietuvinātiem? Domā, ka partiju nomenklatūra valdēs un padomēs sūta muļķus, kuri nemaksā partijas kasē? Saskaņai un ZZS kādas summas saziedotas!

Atbildēt

Pensionēts farmaceits

28.08.2018. 18:22

Šeit rakstītajam var tikai piekrist. Medicīnā lieto daudzas narkotiskās un psihotropās vielas, kāpēc kanabisa preparāti lai būtu izņēmums? Aizliegt kaņepi pielietot medicīnā aizbildinoties ar narkomānijas iespējamo izplatību ir tik pat truli un dumji, kā aizliegt veikalos pārdot nažus tikai tāpēc, kā kāds ar nazi ir kādu nodūris. Ne jau caur aptiekām narkomāni saņem savas apreibinošās vielas.Viņiem ir savi kanāli, kur tās iegūt. Un šīs pagrīdes tirdzniecības apkarošana ir policijas, nevis mediķu kompetence. Starp citu, mums medicīnā jau tāpat ir pārāk daudz ierobežojumu un aizliegumu, kas slimajiem pavairo ciešanas un apgrūtina vai pat padara neiespējamu piekļūšanu viņiem vajadzīgajām zālēm. Ne vienmēr pie stiprām sāpēm ārsts pacientam uzreiz nozīmēs pretsāpju zāles kuru iedarbība ir ļoti efektīga, bet kuras skaitās narkotisko vielu sarakstā. Tam ir nepieciešams pamatojums. Bet pamatojumu var iegūt tikai ar izmeklējumiem, kas prasa laiku. Tikmēr slimais mokās sāpēs. Viena daļa lētu un efektīgu zāļu vispār aptiekās vairs nav pieejama. Visvienkāršākais piemērs - klepus tabletes ar kodeīnu (Kodterpīns, Kodtermopsis), kas ļoti efektīgi gan veicina atklepošanu, gan bremzē klepus refleksu. Tā vietā tagad par pasakainu naudu tiek tirgoti dažādi sīrupiņi, kam vairumā gadījumu ir tikai psihoterapeitiska iedarbība. Un vai kāds ir padomājis par to, kāpēc vēl joprojām aptiekās bez receptēm nevar nopirkt medicīnisko spirtu? Padomju laikos šādam ierobežojumam bija pamatojums, jo veikalos trūka alkohola un medicīniskais spirts aptiekās bija ļoti lēts. Šodien veikalu plaukti ir pilni ar alkoholu, kuram ir pat 70 un vairāk grādi. Un nekāda recepte tur nav vajadzīga. Arī spirta cena aptiekās ir pietiekama, lai nevienam dzērājam nerastos interese to tur pirkt. Tad kādēļ gan cilvēks, kuram ir vajadzība iegādāties kvalitatīvu medicīnisko spirtu to tur nevar nopirkt, bet tā vietā nākas izmantot kontrabandas spirta tirgotāju apšaubāmas kvalitātes pakalpojumus? Šādam un līdzīgiem aizliegumiem un ierobežojumiem nav pilnīgi nekāda racionāla pamatojuma. Ja nu vienīgi kādam (kādiem) šie aizliegumi un ierobežojumi rada iespēju labi nopelnīt, piemēram, ražojot vienkāršas, spirtu saturošas zāles un tirgojot tās par pasakainām cenām.

Atbildēt

Vajag, vajag nosist

28.08.2018. 18:11

to Artusu Kaimiņu un Ati Zakatistovu - abi narkomāni aicina legalizēt marihuānu, ko iegūst no narkotikas saturošām kaņepēm!

Atbildēt

Legalizēt?

28.08.2018. 16:37

Un no kurienes tad tumšajam biznesam ienākumus smelt? No kurienes pildīt augsto partijnieku kabatas? Kā uzturēt melnās partiju kases?

Lai vai kā, bet zagt taču paliek arvien grūtāk, kontrabanda arī kļūst sarežģītāka. Tā nu paliek tās trīs stabilākās - nelegālais alkohols, nelegālās narkotikas un cigaretes.

Atbildēt

janis

28.08.2018. 16:34

Balsosim par Kpvlv partija,tīra no čekistiem un komunistiem.

Atbildēt

Stulbenis

28.08.2018. 16:24

Latviešus no viņu stulbuma, nelietības, zaglīguma, stukačošanas nevar glābt neviena kaņepe vai cita zāle. Šitie kā mežoņi piedzimuši, kā mežoņi auguši un kā mežoņi beidzot iznīks.

Atbildēt

š P.S.

28.08.2018. 16:08

Ne velti senajiem indiāņiem zāle bija pirmā un galvenā zāle., gadsimtiem..

Atbildēt

kgb

28.08.2018. 15:57

Kam šī liekulība, spriedelējot par marihuanas legalizāciju medicīniskiem mērķiem???!!! To ar steigu jālegalizē. Lai izput čigānu nacionālais rūpals, lai uz Rīgu brauc baudītāji no Austrumiem un Rietumiem. Starp citu, vairāku apsvērumu - humānu un finansiālu - nepieciešams legalizēt arī eitanāziju...

Atbildēt

švamme

28.08.2018. 15:50

Es personīgi pazīstu divus nesaistītus cilvēkus, kas regulāri lieto zāli (ASV). Vienam pēc karošanas Sīrijā un Afganistānā (Posttraumatic stress disorder - PTSD) izrakstīts kā nervus nomierinošs līdz. Otram pēc smagas traumas, kā atsāpinātājs. Ne viens ne otrs nav narkomāns, kā arī uz āru marihuānas iedarbība no uzvedības nav konstatējama.
Tā kā pati nelietoju (pamēģināju, nepatīk), tad arī nepiefiksēju, bet ir vēl daudz slimību un disfunkciju, kur lielu atvieglojumu dod tieši marihuāna.
Tā ir ļoti sena diskusija, par marihuānas atšķirību no patiešām narkotiskām vielām. Citas valstis to jau ir izgājušas (citas, gandrīz), kāpēc Latvijai jāizgudro ritenis ??

Atbildēt

!

28.08.2018. 15:47

Ja jau politiķi atklāti apzog tautu, tad lai vieglāk to veiktu, vajag visus uzsēdināt uz kaņepēm, gluži kā kolonizatori savā laikā dzirdīja aborigēnus ar alkoholu, lai vieglāk būtu tos apjāt!

Atbildēt

Es

28.08.2018. 15:20

Latvijā izdod pietiekami daudz dziednieciski nezinātniskas šļuras par vēža tēmu. Jā, tā ir nopietna laikmeta problēma, kas sakņojas arī dzīves paradumos. Tas, ko var šarlatāniskā līmenī lasīt šajos izdevumos par "ārstēju rozi un vēzi", liekas vienkārši atbaidoši, cik tālu var aiziet merkantīlā cilvēku mānīšanā.

Un ko šis autors dara? To pašu tēmu maļ? Marihuāna ārstējot (!) daudzus vēža paveidus. Atsauces (ko citi autori šeit mierīgi ieliek) viņš neizmanto, pietiekot ar "2017. gada informāciju" kaut kur tur. Značit čalītis nav pat studējis augstskolā.

Ja grib sodīt par viltus ziņām presē, kas tad ir šis, ja ne viltus ziņa - ka "daudzus vēža paveidus" "izārstē" ar marihuānu? Un Pietiek.com publicē visu, ko tam pamet.

Atbildēt

Es

28.08.2018. 15:12

Tas, ka nelegālais tirgus kļūs legāls, kontrolējams un sertificējams un maksās nodokļus?
----
Tikko šito pērli pamanīju... Legalizēsim cilvēku tirdzniecību, kādi nodokļi tad mums ienāks kasē, ne? Narkomāna domu gājiens ir atbaidošs.

Atbildēt

Es

28.08.2018. 15:11

1) Visus narkomānus, kas aktīvi parakstās vai publicējas par šo tēmu, apzināt un ņemt uzskaitē.

2) Tik vienkāršai tautai pietiek jau ar alkohola nesaturēšanu rāmjos.

3) Narkomāns ir palaidis garām, ka aptuvenā runa šādā sakarā var būt tikai par medicīniskos preparātos iestrādātu auga aktīvo vielu vai vielām, nevis par "dakter, man kaiš kaut kas, izrakstiet man zālīti". Paleatīvā un pretsāpju terapijā šobrīd netrūkst atsāpinātāju.

Katrā ziņā ir nožēlojami, ka narkomāni izmanto slimību indikācijas savas atkarības akcentēšanai it kā sabiedrības interesēs tāpat, kā KPL LV izmanto Maxima Zolītūde lapu. Tā ir prasta tēmas ekspluatācija.Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

15

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

FotoSkatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne tikai Gobzema “Likums un kārtība”, kamēr KPV LV lēmusi mainīt nosaukumu. Daudzi acīmredzamie partiju nosaukumi sen paņemti, tāpēc idejas jauniem partiju nosaukumiem var atrast kaimiņos — Ukrainā.
Lasīt visu...

15

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

FotoEsmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un manai komandai! Mēs esam tik spēcīgi, ka pretinieks aptur eparakstu, laiž melu kampaņas masveidā un trīc bailēs.
Lasīt visu...

21

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

FotoBrīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo dienestu dotos uzdevumus likvidēt tādas informācijas izplatīšanu, velkot paralēles ar „atmiņu ūdeņiem” un citiem brīnumiem, un pa vidam atrodas arī kāds, kas kaut mazliet sapratīs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...