Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

P.

31.07.2021. 11:22

»

P.

Jautājums


ok, autors atbildēja pats:

https://twitter.com/JB4LV/status/1421397931928719360

Atbildēt

P.

31.07.2021. 11:16

Jautājums:

- vai Twitter izdzēsa autoru, vai
- kādi trešie spēki lika izdzēsties pašam?

Atbildēt

Dats

31.07.2021. 09:00

Gribu skaidrojumu šim citātam. Kādēļ tas ir maldīgs." Maldu pamatā ir ideja, ka visas cilvēku kopienas operē vienotā vērtību un simbolu sistēmā, kuras ir sarindojamas uz attīstības skalas, uz kuras iezemiešu kultūra stāv uz zemāka pakāpiena un tāpēc ir "ārstējams" barbarisms. Ja tikai iezemiešiem tiktu atklātas attīstīto kolonizatoru zināšanas, viņi uzreiz saprastu, ka jaunā kultūra ir pārāka. Bet, tā kā atšķirīgo pasaules uztveru dēļ padalīties ar zināšanām ir laikietilpīgi, tad pašas "attīstītās" kultūras vietā tiek ieviesti vien kultūras produkti, un tas tiek darīts ar varu."

Atbildēt

Es

26.07.2021. 21:18

»

nu

lidojošie šķīvīši


Ļoti labi, ka ir cilvēki, kas tic disku spējai noturēties gaisā un manevrēt, taču tēma, kurai pieskāros, bija cūku gripas afēra. Jums ir kādi garīgie traucējumi?

Atbildēt

wow

26.07.2021. 16:12

Jautājumus nevar liegt, bet idiotiskas atbides gan.

Atbildēt

Manuprāt

26.07.2021. 14:02

Manuprāt, labs pārdomu raksts. Proti, rakstā ir tik daudz atzinumu, ka to lasot tiek pārrauta loģiska domāšana. Kā to pārbaudīt, ka pārrauta domu loģiska sakarība? Vienkārši, caur studentu - uzdod studentam izlasīt šādu rakstu 3 reizes un pajautā, lai to atstāsta. Students būs strupceļā, sanāktu čiks - students pateiktu tikai dažas domas, kaut ko nesakarīgu, bet kā teikts, raksts satur daudz atzinumu, par ko vērts padomāt un attīstīt savu domu.

Atbildēt

Es

26.07.2021. 13:32

Viens farmācijas koncerns pirms gadiem desmit izdomāja, ka ezerā mīt velns Cūku gripa. ES atbildīgās amatpersonas un PVO tam piekrita.
Biedēja, ka Eiropā ar to smagi varot saslimt līdz pat 30% iedzīvotāju. Ka jāvakcinējas.

Tālākais it kā būtu zināms. Nav zināms, kādus secinājumus no tā izdarīja amatpersonas un koncerns. Toties šis piegājiens ir sagatavots labāk. Indijā upē peldoši līķi (mirušas jaunas neprecētas sievietes un bērnus tur nededzina), sirdi ploši stāsti par tikai no covid mirušiem jauniem žurnālistiem, un klusēšana par sirdi plosošiem stāstiem par jaunu žurnālistu nāvēm no trombiem pēc vakcīnām. Stāsts bezgalīgi turpinās(ies).

Atbildēt

Tiesu eksperts

26.07.2021. 13:26

»

Andris

Viedoklis var būt katram. Atkarībā no katra samaitātības


Lasu: "Pamatot jūsu neatbilstību diskusijai par kompromisiem ar jūsu it kā zināšanu trūkumu vienā vai otrā jautājumā ir varas sagrābšana. Šī manipulācija tiek veikta, sašaurinot vērā ņemamo zināšanu spektru līdz tādam, kurā jums kā parastajam sabiedrības loceklim objektīvi trūkst kompetences. Jūsu zināšanas, kas jums dod tiesības izteikties (burtiskās "balss tiesības"), proti, piederība vietējai kopienai, vietējo vērtību un tikumu pārzināšana, interpretācija un iemiesošana — šīs zināšanas tiek atceltas kā nebūtiskas uz ekspertu zināšanu fona. Jums tiek atņemtas "balss tiesības", paziņojot, ka tas, ko jūs zināt, nav derīgs "- tā strādā pašreizējās valsts pārvaldes institūcijas ministrijās, citās valsts iestādēs un visās pašvaldībās, kas TAVU, sūdzības iesnieguma iesniedzēju un ierindas ierēdņa zināšanas, viedokli neuzklausa un neņem vērā, nodiktē savu, nomenklatūras vadoņa, par kuru iecelts students (izglītības ministrs) vai "šofera dēls" vai partijas izraudzīts cits subjekts, TEV nosaka visu un uz TAVU iesniegumu neatbild, sarakta nejēdzības un paziņo, ka tā ir atbilde, kuru apstrīdēt nav iespējams - tā nesatur atbildi, argumentus.

Vienvārdu sakot, rakstā ir ietverts ļoti plašs vērtīgu domu loks pārdomām, izpētei un turpinājumam. Vai par katru teikumu varētu uzrakstīt atsevišķu apskatu, uzrakstīt grāmatu, ar nosaukumu PAAUDŽU MAIŅA. Neatklāšu, kādu manu domu šie divi maģiskie vārdi satur.

Atbildēt

Andris

26.07.2021. 12:18

Viedoklis var būt katram. Atkarībā no katra samaitātības.

Un ir fakti. Pārbaudāmi un pierādāmi fakti. Tas vairs nav viedoklis.

Atbildēt

Ninna

26.07.2021. 11:16

Pašmācībā attālināti tagad jau iedvesmas vadīti visi visu kaut ko apgust, parasti sak nosakot paši sev diagnozi un meklē lētāko ārstu, kas tikai izraksta receptes. Te vismaz kaut kādas barjeras saglabājas fragmentaŗi. Citās jomās - visi paši ir sev zobārsti un nesaturēšanas produkti ir pārpludinājuši visu publisko telpu. Te nav tas izņēmums

Atbildēt

kukuu

26.07.2021. 10:49

Ideja rakstam ir laba, tikai viena vaina - pārgudri "samudrīts", lai izskatītos ļoti gudri. Viss ģeniālais ir vienkāršs - raksta ideju varētu pateikt arī vieglāk (galu galā pietiek.com nav papīra formātā - bet gan virtuāls resurss - kā zināms, tas jāņem vērā, lai lasītāji vispār rakstu izlasītu). Beigu beigās, izlasot visu rakstu, nesapratu, ko autors gribējis pateikt - izņemot sākumu (sākot no vidus, beigām - trūkst argumentu vai domu). Protams, antropologi LV pārsvarā aizstāv oficiālo nostāju, jo šķiet pētījumu naudas kumoss ir ticis arī viņiem (tāpat kā pārsvarā visiem masu medijiem). naudiņa jāatpelna:)

Atbildēt

pat nesaprot

26.07.2021. 10:11

kāpēc ASV smējās...

Atbildēt

pajoliņš

26.07.2021. 10:07

Visi šie jaunlaiku populistu sacerējumi piesauc "parasto cilvēku". Bet nav jau tāda "parastā cilvēka". Frizieris nav parastāks vai neparastāks par dārznieku.

Ir vairāk domājoši cilvēki un ir tādi, kas domā mazāk. Bet nosaukt sevi par "parastu cilvēku" nenozmē dabūt atbrīvojumu no morālā pienākuma rīkoties racionāli.

Atbildēt

Piepe

26.07.2021. 09:48

Jā, šādus rakstus izlasīt un iedziļināties teiktajā var nedaudzi. Tādēļ bez komentāriem.

Atbildēt

Jautājums

26.07.2021. 09:31

Varbūt ir vērts pievērst uzmanību arī tam, ka neviena mūsu valsts iestāde principiāli nevēlas oficiāli informēt par to, cik cilvēku, kuri bijuši slimi ar Covid-19, ir IZVESEĻOJUŠIES. Labākajā gadījumā viņi tiek dēvēti par "pārslimojušiem", turklāt ar viņu skaita aprēķināšanu nodarbojas "nacionālā" ziņu aģentūra LETA.

Atbildēt

Es

26.07.2021. 09:24

»

Atis Priedītis

Patiesību parasti var pateikt arī daudz īsāk un vienkāršāk. Šis raksts apliecina, ka autors sevi uzskata par ļoti gudru un viņam pilnīgi vienalga, ka šo rakstu līdz galam izlasīs tikai retais


Ironiski, ka to saka cilvēks, kurš Pietiek.com ir uztvēris par savu blogu. Atisprieditisnepietiek.com. :) Cik jums pašam te ir to rakstu?

Atbildēt

Es

26.07.2021. 09:21

Par sedlenieku man līdzīgs novērojums. Es neatceros lasījis, ka viņam būtu zināšanas medicīnā lietās, kuras viņš komentē, turklāt nievājoši komentē, taču pieņemu, ka viņam ir viedoklis, kuru viņš noteikti var izteikt. Un arī es to varu.

Atbildēt

Patiesais

26.07.2021. 06:57

Varam runāt un rakstīt dikti daud un svarīgi, bet galā rezultātā, kaut ar novēlošanos, visu nosaka vairākuma griba. Tā kā viss pārējais ir tikai viedokļi un ieteikumi.

Atbildēt

Galapagu salas un iguānas

26.07.2021. 06:53

Kad Zemes resursi sāk beigties un jaunas apdzīvojamās planētas nav atrastas, visi līdz šim esošie pamatpieņēmumi un likumi ir jāmaina. Piemēram, lai cilvēki neiznīcinātu esošo dzīvību uz Zemes, uzskatot sevi par kaut ko augstāku.

Atbildēt

Leopolds II

26.07.2021. 00:23

Raksts bija labs. Diezgan garš, bet raitā valodā, ar lakoniskiem spriedumiem, bez aizvainojumiem. Šķiet, ka tieši no šādiem cilvēkiem baidās vara.

Atbildēt

Zināšanas ir vara?

25.07.2021. 18:28

Tikai ne šajā pašreizējā muļķu zemes "valstī".

Atbildēt

Kremļa mankurti ar krievijas rezultātiem

25.07.2021. 17:42

Autors apgalvo, ka norazes vada speciālisti, kam kategoriski nepiekrītu. Nozares, praktiski 100% pārvalda komunisti, čekisti un okupanti, tatad politiski vadītas nevis speciālistu. Bezpeļņas ostas ieroču un narkotranzītam vien ko vērtas, bankas naudas atmazgāšanai un iznīcinātā ražošana, lai visu pirktu lielveikalos. Tajās lietās sarkanie izdzimteņi ir lielākie speciālisti uz planētas.

Atbildēt

Nu un?

25.07.2021. 17:19

»

Atis Priedītis

Tikai es neslēpjos aiz nikiem


Gribi būt karognesējs? Tad neklibo !! :)))

Atbildēt

Atis Priedītis

25.07.2021. 17:12

»

:)))

Cik esmu noverojis , tad Jūs neatpaliekat ! Tagad Jūs paraudzīhjāties spogulī


Tikai es neslēpjos aiz nikiem.

Atbildēt

Atis Priedītis

25.07.2021. 17:06

Patiesību parasti var pateikt arī daudz īsāk un vienkāršāk. Šis raksts apliecina, ka autors sevi uzskata par ļoti gudru un viņam pilnīgi vienalga, ka šo rakstu līdz galam izlasīs tikai retais.

Atbildēt

nonācu pie sāpīgas atziņas, ka savā jaunībā esmu bijis visai aprobežots

25.07.2021. 17:02

un tāds arī palicis. deģenerācija turpinās ģeometriskā progresijā.

Atbildēt

kāpēc tik gari?

25.07.2021. 17:00

zinātne ir leitas , ko var pierādīt un noteikumi kā jāpierāda
Kas ir parasts cilvēks???katrs paaasts cilvēķs var ņemt literatūtru ( jovieiem visma 9 klases...) un aiziet?????? Ja runa par defektīviem, nu tiem konsultācija ar savu psihiatru, ģ.ā..
Arī zinātnieki ir PARASTI cilvēki, nu čaklāki, vispār jau čaklie vairāk par 6 st neguļ un nav 8 st darba dienas... to sarkano demogoģiju nevajag, ASV brīnījas gan...arī mēs brīnāmies

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...