Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ir ir.lv

18.10.2018. 12:45

Pilniigi jasmejas par tadu miljonaru kam kreslu vajag atpakal.

Atbildēt

Martins Rits

15.10.2018. 15:35


Kur mana panna pazuda? man tikko te bija

Atbildēt

tsl

15.10.2018. 08:49

»

Brunis

Zagšana nav civillieta


Tas ka viens cilveeks izdomaa atguut gludekli, KAPEC MAN PAR TO AR SAVIEM NODOKIEM IR JAAMAKSA?? un stap citu Tev arii gudriniek.

Lai labak izmeklee to kaa vini atmazgaaja naudu caur A.B banku

Atbildēt

Martins

10.10.2018. 08:46

Oļeg Fiļ, man tieši garāžā mētājas viena brabantia maizes kaste - varu uzdāvināt!

Atbildēt

varbūt

09.10.2018. 15:18

Ev,nu ko jūs par tām šmotkām. Drīz jau viņam tas vien būs palicis. Zicdirektor ir zicdirektor.

Atbildēt

Aksels

09.10.2018. 15:01

»

interesanti

Ja kāda mauka no tavas firmas aizstieptu mantas, tu neprasītu tās atdot un nevērstos policijā


Manai firmai nepieder čuguna katli un gludekļi un arī apšaubāmas reputācijas sievietes ciemos netiek aicinātas. BET, ja kādu ielaid savās mājās un vēl jo vairāk - savā gultā, tad mācies par to cilvēku uzņemties atbildību. Ja nevari, aprīko tos katlus un gludekļus ar signalizāciju!!! Ir nepieņemami, ka Valsts policijai ir jānodarbojas ar šādu iesniegumu izskatīšanu tai pat laikā, kad ir jāizmeklē nopietni noziegumi!

Atbildēt

cik apnicīgi

09.10.2018. 10:41

kā man apnicis ikreiz lasīt šajā portālā (kur tā kā sabiedrībai svarīgas lietas, politiskas lietas tiek izklāstītas, un "cīnīšanās notiek par augstām sfērām"), te tagad ik pa laikam lasīt žēlabas, kā viena šķirtā sieva nav gribējusi atdot atpakaļ un pati sev nevar nopirkt jaunus (vai kaut vai lietotus) čuguna podus un kastroļus... (un ja komentējam, ka exvīrs nesmuki netīro veļu nes atklātībā - nu atvainojiet, to veļu, ko vajadzēja izmazgāt un klusiņām nolikt skapītī "pie visām atmiņām" šai exsievai, kā reizi exsievas pārstāvji te "plivina" pa portāliem, piemēram, "pietiek.com". Tiešām vienreiz pietiek.
Bet ja tur vēl ir bijusi shēma, kā valsti apšamukt- tad jau tie "podi un katli un poršes", tas stāsts ir vērtējams kā "zagtu/ valstij izkrāptu mantu glabāšana, pieturēšana", šobrīd exsievas rokās (vai tad ne?) un ir steigšus jāatdod atpakaļ valstij.
Par to, kas ir sīki vai mazvērtīgi un cilvēka necienīgi atprasīt (te iesmēja par aizkariem un katliem), nu, kad kāds būtu parādā Valstij, VIDam, parādu piedzinējiem, es tā saprotu, jums vispēdējo kapeiku atprasītu, ne tikai katlus un trauku lupatu... (Vienkārši nepatīk man lasīt tik ļoti vienpusējus rakstus. Ja sieva vai viņas jaunais vīrs viņai nevar nopirkt pašai savu gludekli, tad tas godu nedara kam? Es domāju- sievai).

Atbildēt

Deniss

09.10.2018. 10:35

Es neesmu antisemīts, bet nevar nepamanīt, ka Fiļs pārskaitot savus kastroļus un palagus dara visu, lai precīzi atdarinātu vissliktākos stereotipus par savas tautas pārstāvjiem. "Kure mane lakatine ko e tev davinaje? Adode man to dārge line lakatine!" :)))

Atbildēt

man pensija zem simta

09.10.2018. 07:54

»

jautājums

Mana tā nekad nedarītu. Un es kastroļiem arī neko nevarētu pārmest-nepārzinu...


tiesībsargājošās iestādes nezināja, ka šmaucās ar nodokļiem? Un cēlie kultūras darbinieki arī neko nesaprata? Pārāk daudz labuma guvēju...

Atbildēt

Aksels

08.10.2018. 23:37

...tie čuguna kastroļi un gludeklis- tas bija labs!!!! Labi, ka vēl neatprasa izlietoto tualetes papīru un virtuves dvieļus... Bet jau tas, kas pieminēts, godu eksbanķierim nedara, kur nu vēl vīrietim...

Atbildēt

:)

08.10.2018. 22:55

»

Zane

Te vispār VIDam vajadzētu pašu Fiļu paņemt priekšā - "varēsim rakstīt, ka nodeva bezmaksas patapinājumā". redzams starptutiski pazīstamais atmazgātājs un blēdis ne pirmo reizi ar pīpi uz jumta. Un kādam kretīnam jābūt, lai visus krēslus sašķirotu, šito atdošu bijušajai, šito nē. Viņš ir slims, nav brīnums...


Kad finansēja LV attīstību, mākslu un palīdzēja slimiem bērniem... visi klusēja... arī labus cilvēkus dažreiz “uzmet” un šobríd viñš cīnās par savu taisnību... cilvēkiem, kuriem nekā nav un nav ko zaudēt , NESAPRAST!

Atbildēt

Cik zemu

08.10.2018. 22:49

var nolaisties!

Atbildēt

skvo

08.10.2018. 22:06

Tas Fiļipoks varētu šo juristos tēŗeto enerģiju veltīt bankas likvidācijai.

Atbildēt

Zane

08.10.2018. 22:01

Te vispār VIDam vajadzētu pašu Fiļu paņemt priekšā - "varēsim rakstīt, ka nodeva bezmaksas patapinājumā". redzams starptutiski pazīstamais atmazgātājs un blēdis ne pirmo reizi ar pīpi uz jumta. Un kādam kretīnam jābūt, lai visus krēslus sašķirotu, šito atdošu bijušajai, šito nē. Viņš ir slims, nav brīnums, ka visas no viņa aizbēg.

Atbildēt

Zane

08.10.2018. 21:56

Es kā sieviete nesaprotu ka Zāmuele varēja paņemt divas ļoti dārgas automašīnas, 200t un 400t eur lielus dāvinājumus, pulksteņus un citas dārglietas un kaut ko vēl pukstēt ar Jurģa-krapnieka palīdzību?

Atbildēt

kļimoviča aita

08.10.2018. 21:46

»

Nabags

Ir sajucis


Pats tu esi sajucis.

Tikai nabags nesaprot, ka PATIESĪBĀ ČUGUNA PODI IR NO TĪRA ZELTA!!!

Atbildēt

Aa

08.10.2018. 21:45

»

jautājums

Mana tā nekad nedarītu. Un es kastroļiem arī neko nevarētu pārmest-nepārzinu...


Ja Tev viss kārtība ar sievu un tualetes podiem tad Tu esi vai nu pārāk liels ideālists lai lasītu pietiek.com pasūtītas publikācijas vai nu esi pats Jurģis kas bija vēl nesen apsūdzēts lielos kriminālnoziegumos lai šeit vemtu vemekļus ka Tev rūp pensionāri....

Atbildēt

Nabags

08.10.2018. 21:40

Ir sajucis.

Atbildēt

jautājums

08.10.2018. 21:07

»

Aa

Tualetes pods esi Tu! Ja Tev nozagtu mantu Tava popkorna cienītāja sieva, es paskatītos ko ka Tu dziedātu


Mana tā nekad nedarītu. Un es kastroļiem arī neko nevarētu pārmest-nepārzinu.
Nu redzi, tu putojies, ka tev sieva aplasījusi, bet man nepatīk, ka šmaucās ar nodokļiem-respektīvi, zog no pensionāriem, bērniem un slimniekiem.
Un tad vēl, izmantojot savu naudīgo sociālo statusu, cenšas savas problēmas risināt uz nodokļu maksātāju rēķina-ekspluatējot valsts policiju.

Atbildēt

var

08.10.2018. 20:52

»

Anda

Diez kā ir ar jauno datu aizsardzības regulu? Vai par visu šito nevar tiesāties


un kā vēl var. tā ka maz neliksies. nevis tikai var bet obligāti vajag un ir nepieciešams.

Atbildēt

jautājums

08.10.2018. 20:28

»

Brunis

Zagšana nav civillieta


Mantas dalīšana pie laulības šķiršanas ir. Lai gan te, protams, ir 2 lietas valsts krāpšana uz nodokļiem-privātie izdevumi uz firmas rēķina, kas samazina nodokļus. Nu tad lai firma sniedz iesniegumu un pie reizes paskaido, kur kāpēc tās vāzes un glāzes, kastroļi un pannas, un visi citi podi bija nodoti privātā lietošanā un vai labuma gūšana ir aplikta ar likumā noteiktajiem nodokļiem.
Es arī par tiem bankas mākslas/kultūras projektiem sāku ļoti šaubīties...Atceros bija tāds Kultūras fonds, kas arī ņēma ziedojumus paturēja 5% un atdava pārējo naudu "ziedotājam" kešā, bet tam vēl bija tiesības par to summu samazināt valstij maksājamos nodokļus...
Un tas, ka, iespējams, zog no valsts, mani satrauc daudz vairāk.

Atbildēt

Brunis

08.10.2018. 20:07

»

pilsonis

Varbūt viņš tos miljonus tajos kastroļos mazgāja un uz skaistumgalda gludināja un tagad, kad to kastroļu un gludekļa nav, tad nav kur vairs mazgāt


Cik skaisti salīdzinājumi! Tu piedalījies naudas atmazgāšanā, ja to tik droši apgalvo?

Atbildēt

Brunis

08.10.2018. 20:05

»

Megrē

Fiļs sevi pazemo. Nu labi, pameta viņu sieva, aizgāja pie cita, labi saprotu, sāpīgi, bet tagad pa visu pasauli netīro veļu mazgāt, gludekļus atprasīt, tiesas rosināt, vecākus vajāt ar krimināllietām draudot. Tā grozi kā gribi nav īsta vīrieša cienīga rīcība


Tā ir attiecīgo lietu pariesā īpašnieka tiesiska rīcība. Sieva piespļāva viņa dvēseli, kāpēc lai viņš viņai vēlētu laimi un pārticību uz viņa rēķina? Gluži otrādi - ja viņa mācēja apgulties zem cita un aiziet, lai dara to pati uz sava rēķina

Atbildēt

Fēlis

08.10.2018. 19:39

»

x ❎

Zemāk vairs nav kur krist


Naids var būt neracionāls un neloģisks. Laikam sučka pamatīgi dvēselē piedirsa.

Atbildēt

Anda

08.10.2018. 18:48

Diez kā ir ar jauno datu aizsardzības regulu? Vai par visu šito nevar tiesāties?

Atbildēt

bet

08.10.2018. 18:39

tas arī kaut kā nav smuki, kad banka sponsorēja gan medijus, gan kultūru, tad visiem bija labi, tagad var kaut durt dunci mugurā.
Man jau par to nebūtu daļas, bet man ir zobs uz tiem kultūras ma.kām...

Atbildēt

Megrē

08.10.2018. 17:48

Fiļs sevi pazemo. Nu labi, pameta viņu sieva, aizgāja pie cita, labi saprotu, sāpīgi, bet tagad pa visu pasauli netīro veļu mazgāt, gludekļus atprasīt, tiesas rosināt, vecākus vajāt ar krimināllietām draudot. Tā grozi kā gribi nav īsta vīrieša cienīga rīcība.

Atbildēt

Bb

08.10.2018. 16:53

»

jautājums

Lai nu tur kas būtu, bet tā ir tīra civillieta


Izlasi lūdzu līdz galam, tad Tu sapratīsi ka mačošas jau beidzas un Blēži kas slēpjas Amerikā neko negrib atdot

Atbildēt

kāpēc

08.10.2018. 16:44

Pietiek neuzprasa Zāmuelai to, kāpēc tika ņemtas ne viņai piederošas mantas un kāpēc tās netiek atdotas?

Atbildēt

pilsonis

08.10.2018. 15:54

Varbūt viņš tos miljonus tajos kastroļos mazgāja un uz skaistumgalda gludināja un tagad, kad to kastroļu un gludekļa nav, tad nav kur vairs mazgāt?

Atbildēt

jautājums

08.10.2018. 15:48

»

Bb

Jautājumam no sākuma jāizlasa pasūtījumā rakstu līdz galam un tas pielikumus, tur ir krietni vairāk


Lai nu tur kas būtu, bet tā ir tīra civillieta.
Ņem advokātus un tiesā mačojas. Kurš , kuram, cik un kāpēc.
Par kastroļiem, aizskariem, glāzēm un visiem citiem podiem.
Bet policija nodarbojas ar saviem tiešajiem pienākumiem-sabiedrības interesēs.

Atbildēt

Bb

08.10.2018. 15:24

»

jautājums

Man ir iebildumi, ka šādas lietas kārto ar nodokļu maksātāju naudu, respektīvi, tam nav sakara kriminālprocesu, bet policiju uztur par nodokļu naudu. Mēbeles uz nodokļu optimizēšanas rēķina, juristus no valsts, kas policija...


Jautājumam no sākuma jāizlasa pasūtījumā rakstu līdz galam un tas pielikumus, tur ir krietni vairāk
teikts nekā par vienīgiem kastroļiem.

Vai nu pašam jāapmeklē dažādas profesionālas palīdzības..

Atbildēt

nesmuki gan santa

08.10.2018. 15:16

nu exsievai nekādā gadījumā nepienācās 2 porshe automašīnas. Kā viņa reizē var bruakt ar divām. Tas vien rāda, ka Zāmuele arī ir ļoti mantkārīga sieviete. Nevis kā prinčā Harija tagadējā sieva Megana pat gredzenu nosūtīja atpakaļ bijušajam vīram. Bet šitā tad nu grāba un grāba Fiļa sapirktās mantas, jo pati tak nepirka!

Atbildēt

jautājums

08.10.2018. 14:08

Man ir iebildumi, ka šādas lietas kārto ar nodokļu maksātāju naudu, respektīvi, tam nav sakara kriminālprocesu, bet policiju uztur par nodokļu naudu. Mēbeles uz nodokļu optimizēšanas rēķina, juristus no valsts, kas policija.
Tā jau ir...kas santīmu netaupa-pie lata netiek...
Lai ņem advokātus un tiesājās par tiem kastroļiem kaut zils palikdams. Tīra civillieta.
p.s. Lai gan, kad sāk tiesāties par kastroļiem, tad varbūt vajag meklēt psihoterapeita profesionālo palīdzību. Tad ar advokātu vairs nepietiek...

Atbildēt

Fiļ!

08.10.2018. 13:47

Pareizi dari,malacis,lai citām par biedinājumu.Tas sportists nevar tādus grāpjus nopirkt,tāpēc neatdod.

Atbildēt

Maija

08.10.2018. 13:39

Bērnudārzs. Nožēlojams emocionāli nestabils bijušais banķieris, brīnums, ka tādiem neņēma licenzi jau daudz ātrāk.

Atbildēt

Deniss

08.10.2018. 12:41

Ha-ha-ha.
Santa, atdod tam nabagam to gludekli, lai aizrijas.

Atbildēt

Zane

08.10.2018. 10:35

Izskatās ka Amerikā par vienu blēdi kļuva vairāk!!!

Atbildēt

K

08.10.2018. 10:23

»

x ❎

Zemāk vairs nav kur krist


Ļoti pareizi dara! Palaistuve pati lai pērk sev kastroļus!

Atbildēt

Inese

08.10.2018. 10:19

Ja sieva jus gadu kraptu un Jus uzturetu sievu-mauku un vinas milako, Jus tos auskarus ar visam ausim izrautu, ticiet man :)

Atbildēt

Aa

08.10.2018. 09:54

Izrādas Jurģis ir monstrs ne tikai gulta, ko droši vien labāk zin Santa bet arī PR jomā.

Atbildēt

nu gnu

08.10.2018. 08:27

labi kastroļi 1000 gabalā

Atbildēt

x ❎

08.10.2018. 08:23

Zemāk vairs nav kur krist

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

FotoAr katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta vēlēšanas jūnija sākumā nav izņēmums. Lasām likumu un aplūkojam, kādas jaunas iespējas un ērtības šogad ieviestas nobalsošanā.
Lasīt visu...

6

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

FotoLaikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā dzīvojošajiem Krievijas pilsoņiem jāpierāda savas latviešu valodas zināšanas, Latvijas Televīzija (LTV) kā tāds atpakaļrāpulis nākusi klajā ar paziņojumu, ka Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates tā rīkos arī krievu valodā!
Lasīt visu...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...