Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

reālais

28.05.2014. 13:31

»

super reālais


Sāc jau pamazām domāt, ko teiksi, kad pēc to cāļu saskaitīšanas rudenī čiks vien iznāks:))) Es iesaku versiju - cāļus skaita vēl pēc 4 gadiem:)

Atbildēt

reālais

27.05.2014. 16:57

»

;000

suņa murgi


Ja tie ir "suņa murgi", tad kāpēc pēc miljona ieguldīšanas smadzeņu skalošanas kampaņā, pāris mēnešus pirms vēlēšanām Repšes reitings ir knapi pāri 1%?:)) Ā, pareizi EP vēlēšanās viņa partijas reitings bija 2,4%, bet tas ir nevis no kopējā vēlētāju skaita, bet no tiem 30%, kas aizgāja nobalsot. Tātad kopējā vēlētāju masā šie 2,4% pārvērstos par to pašu 1% vai pat mazāk.

Atbildēt

Sapratu

27.05.2014. 11:20

»

Lode

Es apbrīnoju to, kā cilvēki tic tām visām muļķībām ko raksta Lapsas kungs. Te taču ir skaidri redzams, ka Lapsa strādā kādas konkrētas partijas labā, jo to vien dara, kā raksta par Vienotības cilvēkiem. Visa Lapsas lapa sastāv tikai un vienīgi no Vienotības rakstiem. Nedomāju, ka Vienotība ir vienīgais...


Tad jau sanāk ka Lapsas kungs barojas no Vienotības siles atkritumiem? Nekas trekns jau nu nav, bet sava iztikšana tomēr sanāk. Žēl tikai ka vienu un to pašu pliko kaulu jāvāra zupā vairākas reizes, kamēr no buljona vairs ne smakas.

Atbildēt

ciniķis

27.05.2014. 09:42

»

Lode

Es apbrīnoju to, kā cilvēki tic tām visām muļķībām ko raksta Lapsas kungs. Te taču ir skaidri redzams, ka Lapsa strādā kādas konkrētas partijas labā, jo to vien dara, kā raksta par Vienotības cilvēkiem. Visa Lapsas lapa sastāv tikai un vienīgi no Vienotības rakstiem. Nedomāju, ka Vienotība ir vienīgais...


Nu paga, tagad Tev Lapsa vainīgs? Bet pri čom te Lapsa? Vai tad viņš salika amatos tos kretīnus, kuri ar saviem darbiem diskreditē vienotību? Nē taču. Vienotība pati to ir izdarījusi. Vispār tā ir Repšes traģēdija, ka viņš nekad nav spējis savākt sev apkārt cilvēkus ar čuju, ņuhu un poņu, bet ir izracis kaut kādus kretīneļus, kas notērē visus viņa atpazīstamības un uzticības kredīta punktus. No vienotības viņš nekur nav aizgājis, tas ir blefs, muļķības un provokācija. Kā JL dibinātājs viņš tur ir cieņā. PLL2 projekts viņam drīzāk bija slapjie sapņi, kā palielināt ietekmi un savākt kontrolpaketi saeimā. Tipa par vienotību nobalso ap 30% par Repši vēl 15-20% un tad var rullēt vēl neredzētos apjomos. Tikai slapjie sapņi nepiepildās tieši kretīnisko konsultantu dēļ. Tie salasījušies amerikāņu grāmatas mēģina iesmērēt Latvijas vēlētājam idejas, kuras tam nahren neinteresē, kaut kādi uzņēmēji, viņu intereses utt. Tas var rullēt Amerikā, ne Latvijā. Un PLL pirmais projekts to pierādīja. Tādu herņu nepavilktu pat Dombrovskis, jo aktīvākajiem balsotājiem tas patiešām nav svarīgi. Tā ir likteņa ironija, ka politiskie konsultanti Repšem ir tādi paši kretīni kā viņa ielikteņi ierēdņu amatos. Tur nekā nevar darīt. Tā ir neveiksminieka diagnoze.

Atbildēt

reālais

27.05.2014. 09:30

»

Bis'nes

Priekš kam pieredzējušam būvniekam būtu vajadzīgs tāds valdošas partijas parazīts? Vismaz pāris atbildes: 1) šis parazīts palīdzēs uzvarēt iepirkumu noteiktās partijas rullētajā ministrijā; 2) šis parazīts garantēs naudas u.c. veida drošību no VID puses, kad būvniecības procesā sāksies nodokļu optimizācija...


Ok., davai saliksim visu pa plauktiņiem un, tad izdomāsim, cik šis cilvēks ir baigi vajadzīgais. Damīša jumts un attaisnojums amatā ir tikai viens - Repše. Kas kūrē Repši? Repši kūrē tā saucamie pareizie oligarhi. Ar pareizajiem oligarhiem es domāju tos par kuriem nekad neraksta ne delna, ne providus, ne kažoka, ne citi sorosa organizāciju kantori un lojālisti. Tie ir oligarhi, kuru oficiāli nav. Bet viņi ir. Repše viņiem ir vajadzīgs tikai tik ilgi, kamēr par viņu kāds balso. Šobrīd Repšes reitingi uzrāda, ka par viņu nebalso. Tas nozīmē, ka viņš zaudē pzoīcijas. Ja nebūs Repšes, tad amatos nebūs arī Dambīša un visu, kas ir zem viņa. Kādas garantijas un cik ilgā termiņā var sniegt Repe un viņa cilvēki? Maksimālais termiņš ir līdz šī gada oktobrim. Tālāk ir lielais nezināmais un lielie riski, ka viņi pie siles vairs var nebūt. Nopietni būvnieki to visu apzinās, mazie un naivie šušaras varbūt vēl tic viņa "varenumam" un iespējām nodrošināt nodokļu optimizāciju. Tas, ka Damītis mēģina ielīst legālā biznesā ir saprotami, jo atlikušais laiks pie siles ir visai neliels.

Atbildēt

Lode

27.05.2014. 09:09

Es apbrīnoju to, kā cilvēki tic tām visām muļķībām ko raksta Lapsas kungs. Te taču ir skaidri redzams, ka Lapsa strādā kādas konkrētas partijas labā, jo to vien dara, kā raksta par Vienotības cilvēkiem. Visa Lapsas lapa sastāv tikai un vienīgi no Vienotības rakstiem. Nedomāju, ka Vienotība ir vienīgais "jājamzirdziņš" par kuru būtu ko rakstīt. Tuvojas vēlēšanas un pārējās partijas vienkārši ir nobijušās un pasūta šos rakstus, cerēdami, ka Vienotības reitingi kritīsies.
Kā būtu Lapsas kungs, ja Jūs uzrakstītu kādu rakstu par to kurš jums maksā par šo rakstu tapšanu.To vien rakstiet, cik Vienotības cilvēki ir alkatīgi pie lielās siles tikuši, bet Jūs pats nēesat labāks. Itkā lielās taisnības cīnītājs, bet strādājat kā pakalpiņš MM (vārdu neminēšu) kungam un esat tik "ēdelīgs", ka nespējat pretoties nevienam viņa piedāvājumam un pasūtītajiem rakstiņiem. Varbūt ir vērts pastāstīt arī pašam par savu "ķēķi"?

Atbildēt

Bis'nes

26.05.2014. 22:56

Priekš kam pieredzējušam būvniekam būtu vajadzīgs tāds valdošas partijas parazīts? Vismaz pāris atbildes: 1) šis parazīts palīdzēs uzvarēt iepirkumu noteiktās partijas rullētajā ministrijā; 2) šis parazīts garantēs naudas u.c. veida drošību no VID puses, kad būvniecības procesā sāksies nodokļu optimizācija un naudas atmazgāšana.

Atbildēt

ar

26.05.2014. 20:51

»

jap


"mazajam rublim" ar vienotību ir vistiešākais sakars, jo viņš ir vienotības shēmu realizētājs vidā. Vienīgi ķeizariņam apetīte rodas ēdot un vēlme pārņemt jaunus medību laukus ir liela, jo ieraut nāsīs ta gribās daudzko.

Atbildēt

temida

26.05.2014. 19:41

»

Ironiskais

Vaškeviča padotie fantāti arī domāja, ka viņu priekšnieks ir baigi informēts "par visu un visiem" un "nekad nesēdēs", bet dzīve iet uz priekšu un, ka redzam, ne zināja, ne zina visu, bet cietums pēc šā raud. Tāpat arī ar šito padomnieku, visu viņš zina un šausmīgi ietekmīgs viņš ir tikai saviem vida...ja par Jāni tik daudz raksta un viņš vel lien ne savā laukā , bet gan celtniecībā (grib pārdalīt tirgu) grūti viņm ies , biznesa pasaulē jau cīnītājs viņš nav , policejiskais darba stils ilgi nav biedējoš !!!

Atbildēt

Ironiskais

26.05.2014. 18:50

»

Viedais

Nesēdēs, nesēdēs un arī draugi nekur Niles. Padomnieks ir ļoti labi informēts par visu un visiem. Vienīgais, kas var iegāzt ir negaidīta varbūtēja saduršanās ar kādu nopietnāku vīru, kuram mazais sāks krist uz nerviem


Vaškeviča padotie fantāti arī domāja, ka viņu priekšnieks ir baigi informēts "par visu un visiem" un "nekad nesēdēs", bet dzīve iet uz priekšu un, ka redzam, ne zināja, ne zina visu, bet cietums pēc šā raud. Tāpat arī ar šito padomnieku, visu viņš zina un šausmīgi ietekmīgs viņš ir tikai saviem vida pamuļķiem un peškām, kuri viņam pienes ūdeni, bučo kājas un sauc par onkuli. Pietiks nākamjā saeimā izveidoties citai koalīcijai ar vienotību opozīcijā un šis par " par visiem visu zinošais" vairs nezinās ņi hrena un sēdēs parastos bezdarbniekos, bet tas pats vids pēc nākamā grupējuma pavēles uzbliezīs viņa uzņēmumiem auditu, ja šis mēģinās ar kādu lekties. Tā, ka esi reāls.
p.s. līdz viedajam tev vēl patālu.

Atbildēt

jap

26.05.2014. 18:25šim kungam ar politiku mazs sakars, ar Repši nekāds un ar Vienotību gadijuma sakars :)

Atbildēt

Atsaukuma

26.05.2014. 08:04

Tātad, izrādās ka viņam ir firma un nav jābrīnās, kā agrāk , no kurienes mašīna. Šis laikam ir atsaukums iepriekšējiem rakstiem par šo kungu.

Atbildēt

???

26.05.2014. 06:53

Nopietni vīri Latvijā ir tie kam ir interese Latvijā: vai nu no Austrumiem vai nu Rietumiem. Latvijā vēl nav dzimis vīrs, kas var nobalansēt šo vīru intereses. Secinājumus par sēdēšanu vai atstumšanu no siles izdariet paši.

Atbildēt

freudan slip

25.05.2014. 21:57

lidosta izslidināja minēto iepirkumu, ..
====
Nu, kaut kā tā vienmēr arī notiek.

Atbildēt

Viedais

25.05.2014. 20:49

Nesēdēs, nesēdēs un arī draugi nekur Niles. Padomnieks ir ļoti labi informēts par visu un visiem. Vienīgais, kas var iegāzt ir negaidīta varbūtēja saduršanās ar kādu nopietnāku vīru, kuram mazais sāks krist uz nerviem.

Atbildēt

dfgh

25.05.2014. 20:21

Vienotības stils. Tikai aizmirsuši, ka politika ir tāda lieta, ka kaut kad atkal viss pagriežas, un visi draugi lidos, bet šis sēdēs.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

21

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

FotoLaikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet šīs „sociālās kataklizmas” ietvaros gan jēdzieni, gan idejas figurējuši dažādos medijos un savā būtībā ir daļa no ļoti, ļoti senas doktrīnas centieniem pakļaut cilvēces virzību, ideālus un būtību kā tādu.
Lasīt visu...

12

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

FotoKopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu. Tam ir divēji cēloņi: epidēmioloģiski un kultūretniski.
Lasīt visu...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....