Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Prezis taču arī no bankas

08.06.2014. 19:56

»

Komentārs

Aizspēlējās, Dombrovskis ar visu Vienotības spici bija iedomājies, ka vēl arvien ir 2010.gads. Tad visi baidījās no zviedru banku bankrota, tādēļ teica OK jebkādām nelikumībām un zvērībām pret Latvijas iedzīvotājiem. Taču laiki ir mainījušies, ir cilvēki un institūcijas, kas tikai priecāsies, ka būs...


mafijas un laikus labi saprata, ka te daži aizspēlējušies un nav sapratuši kā uzmesti no savējiem. Varianti nebija tikai laika jautājums un izmantoja MAX jukas un piespieda Lācīti ar mutautiņu asarām

Atbildēt

Komentārs

08.06.2014. 14:33

»

Zuka

1. Hipo bankas aktīvi tika sagrupēti pēc biznesa veidiem...


Aizspēlējās, Dombrovskis ar visu Vienotības spici bija iedomājies, ka vēl arvien ir 2010.gads. Tad visi baidījās no zviedru banku bankrota, tādēļ teica OK jebkādām nelikumībām un zvērībām pret Latvijas iedzīvotājiem. Taču laiki ir mainījušies, ir cilvēki un institūcijas, kas tikai priecāsies, ka būs kāda kriminālizmeklēšana. Varēs uzmest, pateikt, ka tika maldināti, un lai kriminālprocess pasaka, kas vainīgs. Eiropas diskusijās Latvija jau ļoti sen nav veiksmes stāsts, tikai neizdevies eksperiments, kuru var paspārdīt ar kāju, pasakot, lai emigranti vācas atpakaļ un neprasa bērnu pabalstus no citām valstīm.

Atbildēt

un

08.06.2014. 14:28

»

nu

'valsts nozagšana' un 'pēdējo gadu lielākā politiskā korupcija' ir notikusi tikai Lapsas slimajā prātiņā


Lai par to lemj ES Parlaments. Farage un Co.sarīkos izklaidi visai Latvijai,

Atbildēt

hhhh

08.06.2014. 14:27

»

Zuka

1. Hipo bankas aktīvi tika sagrupēti pēc biznesa veidiem...


Jūs domājiet, ka pareizi ielikts 3a? Viņa kredīts bija neatdodams, daudz švakāks par veiklāku spekulantu nožēlojamiem piemēriem. Dabūja attiecīgā portfelī un, skat, banka "piedeva". Tā ir augstākā līmeņa korupcija, Vācijā vai Francijā par to sēdētu cietumā.

Atbildēt

Komentārs

08.06.2014. 14:24

»

Zuka

Nenāks komentāri no Briseles. Tur sēž patmīlīgi, ļoti ambiciozi personāži, kuri no vienas puses grib kāpt pa karjeras kāpnēm pēc iespējas ātri, no otras negrib pazaudēt darbu kaut kādu principu dēļ...


ES fondi ir Rietumu valstu nodokļu nauda, kuru it kā uzticējuši pārvaldīt EK nekompetentiem ierēdņiem. To sauc par demokrātiju, ka tur vairs negrib maksāt oligarhiem Austrumeiropā, nodokļu maksātāji grib paši lemt par savu naudu, nevis to sūtīt prom. Nebūs naudas silei Latvijā, nebūs tik daudz korupcijas. Būtu labi, ja demokrātija beidzot strādātu ātrāk, lai gan sāk jau ar tik daudz ES kritiskiem spēkiem, kas uzvarēja EP vēlēšanās.

Atbildēt

po latviijski

08.06.2014. 12:29

kludas labojums " valsts uzmesana"

Atbildēt

po latviijski

08.06.2014. 12:28

Iedomajieties lietojot veselo sapratu - tomatus. Labos tomatus atlasa kastee nr 3a, sapuvusos tomatus atlasa kastee nr 3b un aiznes uz tirgu pardot. Labo tomatu kaste nr 3 a tiek uzreiz pardota, bet, protams, slikto tomatu kasti nr 3 b neviens neperk. Kada velna pec kadam ir vajadzigi sapuvusi tomati! Tad jautajiens kada velna pec tad tikai tomati sadi sadaliti, jo jau sadi dalot ir saprotams, ka valstij pasai bus japaliek ar sapuvusajiem tomatiem! Taa notiek valsts uznemsana un regulari. Bet par labo tomatu pardosanu privatajiem, kadam tiek uz kepas, kadam tiek atlaists parads, kadiem tiek piegrieztas skruves, ja neklausis un nepelidis pirceja velmes utt. Taa ir korupcija.

Atbildēt

po latviijski

08.06.2014. 12:21

»

Zuka

1. Hipo bankas aktīvi tika sagrupēti pēc biznesa veidiem...


Tikai Latvijaa dala viena veida kreditus 2 dalas un veiksmigo dalu pardod. Un valstij vienmer tiek atstata neveiksmiga dala, kapec? Kapec tad ir jadala 2 dalas un veiksmigo japardod privatbankai,bet pasiem ar garu degunu japaliek ar zaudejumu dalu? Kapec? Tapec, ka korupcija un valsts uzmesana notiek visu laiku. Un no varas puses.

Atbildēt

pilsonis

07.06.2014. 21:36

»

Zuka

1. Hipo bankas aktīvi tika sagrupēti pēc biznesa veidiem...


Izteikti cerīgi kredīti, kurus banka negribēja atgūt līgumā noteiktajā termiņā un tāpēc ņēmēji to nemaksā jau 6 gadus un visticamāk, ka bankai tos nevajadzēs atgūt un tāpēc nemaksās arī nākamos 6 gadus.

Atbildēt

nu

07.06.2014. 21:29

»

Zuka

1. Hipo bankas aktīvi tika sagrupēti pēc biznesa veidiem...


'valsts nozagšana' un 'pēdējo gadu lielākā politiskā korupcija' ir notikusi tikai Lapsas slimajā prātiņā.

Atbildēt

Zuka

07.06.2014. 20:37

»

Nenāks komentāri no Briseles. Tur sēž patmīlīgi, ļoti ambiciozi personāži, kuri no vienas puses grib kāpt pa karjeras kāpnēm pēc iespējas ātri, no otras negrib pazaudēt darbu kaut kādu principu dēļ. Tādēļ atbalsta visādus Dombrovskus, jo var sarīkot pāris seminārus, kur ierodas tādi pašu augstākas kategorijas...


Nenāks komentāri no Briseles. Tur sēž patmīlīgi, ļoti ambiciozi personāži, kuri no vienas puses grib kāpt pa karjeras kāpnēm pēc iespējas ātri, no otras negrib pazaudēt darbu kaut kādu principu dēļ.
-------------------
Eiropā līdz šim vēl ir demokrātija. Dombrovski ievēlēja Latvijas tauta.
Kādi var būt komentāri no citām valstīm, tajā skaitā Beļģijas? Kāds ierēdnis pateiks Latvijas tautai - 'Jūs esat stulbi, nesaprotat ko jāvēlē. Es pārņemu Latvijas valdību'

Atbildēt

Zuka

07.06.2014. 20:33

1. Hipo bankas aktīvi tika sagrupēti pēc biznesa veidiem.
2. No sešām pakām 2 netika pārdotas. Loģiski, jo visām bankām nekustamo īpašumu kredītu ir vairāk kā pietiekami.
3. Trešo paku sadalīja smalkāk, acīmredzot kredītos kuri ir cerīgi (3.a) un pavisam sliktos (3.b). 3.a izdevās pārdot. Neviena negribēti kredīti ir 3.b un 4. paka.

Tik tālu būtu skaidrs. Tas, kas nav skaidrs - kurā brīdī ir notikusi 'valsts nozagšana' un 'pēdējo gadu lielākā politiskā korupcija'.

Dombrovsku uzņēmumu kredītam vajadzēja palikt nepārdotam 3.b pakā?

Atbildēt

07.06.2014. 19:30

»

VALSTI VADA NEPRAŠAS UN

neprašas neprašas neķer. Baidās viņi tikai no drukātās preses un grāmatām. Komentāri viņus nebiedē. (ja nu vienīgi komentāri nāks no Briseles


Nenāks komentāri no Briseles. Tur sēž patmīlīgi, ļoti ambiciozi personāži, kuri no vienas puses grib kāpt pa karjeras kāpnēm pēc iespējas ātri, no otras negrib pazaudēt darbu kaut kādu principu dēļ. Tādēļ atbalsta visādus Dombrovskus, jo var sarīkot pāris seminārus, kur ierodas tādi pašu augstākas kategorijas personāži. Latvijas cilvēki tur visiem pie vienas vietas. Tas iet apvienojumā ar latvietis vienkāršais-zemnieciskais rakstura īpašībām, viena no tām sevis izcelšana, izsmejot citus.

Atbildēt

Vidzemes šakālis

07.06.2014. 07:03

»

Lelle

Nupat vilku apēda lācītis


Rižās upuris Vilks.. Rižai vienmēr kādu vajag, pret ko sevi izrā'dit, citādi nespēj sajust varas spēku un iedzīt bailes pārējos..

Atbildēt

Lelle

06.06.2014. 23:12

Nupat vilku apēda lācītis....

Atbildēt

Miss Korupcija

06.06.2014. 19:23

»

Vidzemes šakālis

Domāju, ka visbīstamākā ir Ķīna, kas jau piejaucējusi Krieviju un ASV un liek tām sacensties, Ķīnai gūstot labumu.. abiem esot labai..Kaut būtu mazāk ķīniešu Latvijā, jo ja saplūdzīs šis asinis, tad būs visverdziskākie, visstrādīgākie kalpi pasaulē


Kiniesus tiesam ir bistami ielaist Latvijaa,seviski lielaa daudzumaa, jo pat savu Kinu vini jau novedusi lidz klinkim un saindejusi. Smogs nepartraukts, visneiedojamakas slimibas. Un tas viss par ko? Ar verdzisku par grasiem darbu piecuko pasi savu valsti. Ja vini saks razosanu Latvijaa, tad daba bus totali piemeslota un cilveki sanems verga algu.

Atbildēt

Vidzemes šakālis

06.06.2014. 18:56

»

Miss Korupcija

Krievija gan ir daudz bistamaka par ASV, to pieradujusi visa vesture. Un ir loti labi, ka tadus zaglus kaa Janukovicu piebremzee ar naudas iesaldesanu. Loti labi. Ceru, ka neatdos vinam vispar, jo taa ir Ukrainai nozagta nauda. Un Latvijas rupniecibu sledza pasi musu balelini, to nespieda ne ES, ne ...


Domāju, ka visbīstamākā ir Ķīna, kas jau piejaucējusi Krieviju un ASV un liek tām sacensties, Ķīnai gūstot labumu.. abiem esot labai..Kaut būtu mazāk ķīniešu Latvijā, jo ja saplūdzīs šis asinis, tad būs visverdziskākie, visstrādīgākie kalpi pasaulē.

Atbildēt

aizdomas

06.06.2014. 15:26

Vai sii banka nav bijusi banka, kur varai pagrabties kreditu miljonus, tad tos atmaksat ar valsts naudu un noslepenot so darijumu kaa bankas komercnoslepumu? Un re bija deputatins ar miljonu kreditu un vairs nav kredita!

Atbildēt

Miss Korupcija

06.06.2014. 15:02

»

Vidzemes šakālis

Šādas personas kā V.Zatlers, bijušais LR Valsts prezidents (pašlaik Saeimas Nacionālās drošības komisijas vadītājs), kas saņēma no ASV instrukcijas kā glābjams Parex, I.Godmanis, bijušais premjerministrs, kas glāba Parex un 20 ārvalstu noguldījumus tajā ar LR Valsts kases līdzekļiem, radot LR zaudējumus...


Krievija gan ir daudz bistamaka par ASV, to pieradujusi visa vesture. Un ir loti labi, ka tadus zaglus kaa Janukovicu piebremzee ar naudas iesaldesanu. Loti labi. Ceru, ka neatdos vinam vispar, jo taa ir Ukrainai nozagta nauda. Un Latvijas rupniecibu sledza pasi musu balelini, to nespieda ne ES, ne ASV, bet cukurfabriku direktori vienaa mirklii palika miljonari, it kaa taas butu vinu personigas cukurfabrikas. Ja ASV un Eiropas spiediens butu tik liels kaa tu te blausties,. tad Latvijaa jau sen butu ieviests progresivais nodoklis un celts ar nodokliem neapliekamais minimums vismaz lidz 120 ls, kaa to visu laiku atgadina un aicina Eiropa un ASV, bet nekaaa musu balelini tam turas stingri pretii!!! Tad kads te iespaids??? Musu balelini tikai zibenigi uz savu kabatu piebasanu un visa likvidesanu Latvijaa. Taa kaa nevajag visu uzgruzt Eiropai un ASV. Arii Parexu neviens nepsieda glabt, bet glaba, jo Parex ir valdibas sponsors un silto lreslu turetajs izgazusamies deputatiem!

Atbildēt

viedoklis

06.06.2014. 14:55

Interesanti, ka visi visi parejie portfeli bija tikai ar vienu skaitli - 1. , 2, 4, 5, 6. Bet 3 ! sadalija ar a) un b), jo a) salika valdibas paradniekus, lai tos varetu viegli iespaidot svarigu likumu pienemsanaa! Un taa ir totalaa korupcija jeb noziegums pret valsti.

Atbildēt

VALSTI VADA NEPRAŠAS UN

06.06.2014. 09:34

»

moinais

Volks ir nodevējs - pats sataisīja 3a portfeli un iegāza Lāčiti. A ko prokuratūra, viļku neķers un nedīrās augšā


neprašas neprašas neķer. Baidās viņi tikai no drukātās preses un grāmatām. Komentāri viņus nebiedē. (ja nu vienīgi komentāri nāks no Briseles)

Atbildēt

TAS NAV NOSLĒPUMS, BET

06.06.2014. 08:47

»

???

Lūdzu studijā kritērijus 3a, 3b portfeļiem. Par tiem, kas nonāca hiponia tirgošanai, viss ir skaidrs, lūdzu par tiem 3a tuvāk. Nosacījumi jau nevar būt komercnoslēpums, ne arī banku noslēpums, jo taču nevajadzētu saturēt informāciju par konkrētu kredītu, bet gan citus kritērijus, nu, piemēram, summa...


ministrijas ierēdņu bizness noslepenot visu, kas var pierādīt noziegumu. TIKAI NEATKĀPTIES, bet visu izprasīt kā demokrātiskā valstī pienākas. Ja nedod informāciju, nekavējoši informēt Eiropas Komisiju un banku, nosaucot ministrijas ierēdņu vārdus un amatus, kas liedz piekļuvi datiem

Atbildēt

???

06.06.2014. 08:27

Lūdzu studijā kritērijus 3a, 3b portfeļiem. Par tiem, kas nonāca hiponia tirgošanai, viss ir skaidrs, lūdzu par tiem 3a tuvāk. Nosacījumi jau nevar būt komercnoslēpums, ne arī banku noslēpums, jo taču nevajadzētu saturēt informāciju par konkrētu kredītu, bet gan citus kritērijus, nu, piemēram, summa, īpašuma adrese, maksājumu pamatsummas kavējuma ilgums :) utt.

Atbildēt

Vidzemes šakālis

06.06.2014. 07:34

Šādas personas kā V.Zatlers, bijušais LR Valsts prezidents (pašlaik Saeimas Nacionālās drošības komisijas vadītājs), kas saņēma no ASV instrukcijas kā glābjams Parex, I.Godmanis, bijušais premjerministrs, kas glāba Parex un 20 ārvalstu noguldījumus tajā ar LR Valsts kases līdzekļiem, radot LR zaudējumus 1.72 miljardi LVL, V.Dombrovskis (bijušais premjerministrs), kas radīja LR valsts aizņēmumus no SVF (PB) 8 miljardi eiro naudas trūkuma dēļ LR Valsts kasē, jo par valsts naudu tika glābts Parex, papildus kā prejerministrs ar savu bezdarbību iznīcinot Metalurgu, Krājbanku.., ir vajadzīgas ASV banku projektam Eiropā – ES.

Šīs minētās trīs personas nekad netiks sauktas pie kriminālatbildības par noziedzīgajiem nodarījumiem valsts amatā, jo izpilda ASV specdienestu pasūtījumus. Šie paši specdienesti Āfrikā, Dienvidamerikā nogalināja valstu līderus, kas savulaik pretojās savu valstu aizņēmumu radīšanai no SVF(PB).


Šajā sakarā Ukrainas notikumi ir Krievijas slāvu cīņa par savas civilizācijas – slāvu civilizācijas saglabāšanu, nepakļaujoties uzspiestu parādu politikai no ASV, SVF(PB). Savulaik Krievijas specdienesti lidmašinas katastrofā nogalināja visu Polijas vadību, kas devās uz Krieviju, jo Polija izlēma uzstādīt ASV un NATO raķetes savā teritorijā.. Putins ir gatavs nogalināt tos slāvus, kas pakļaujas Briseles un ASV spiedienam iedzīt slāvu valstis parādu žņaugos SVF(PB), SVF(PB) ar slepeno līgumu nosacījumiem nosakot to valstu politiku, kas ir parādā SVF (PB) tā, kā tas ir Latvijā.

ASV politikas un ES projekta ietvaros ietilpst atbalstīt postpadomju iekārtu oligarhus, kam nauda jātur Šveices bankās kā Lembergam, pašreizējam jaunievēlētam Ukrainas prezidentam P.Porošenko un ciitiem, jo naudas izņemšana no apgrozības palielina vajadzību valstīm aizņemties no SVF(PB).Tie oligarhi, kas kļūst nepaklausīgi ASV, tiek pakļauti ar Briseles izdotiem likumiem un to nauda Šveices bankās tiek ekspropriēta, kā bijušam Ukrainas prezidentam Janukovičam u.c.

Atbildēt

pilsonis

05.06.2014. 23:40

»

nu

Ja nav ne mazāko šaubu, tad varbūt arī vari pierādīt savus apgalvojumus? Tikai bez Lapsas pasaciņām, ka nu tik banka visus kredītus norakstīs, iedos vēl pārdesmit miljonus un tos arī norakstīs


Jebkurš lasītprotošs cilvēks var ieskatīties tiesu kalendāros un novērtēt cik pretimnākoša šī banka ir bijusi pret citiem saviem klientiem. Ja vēl ir prasme apskatīt tiesu nolēmumus, tad var apskatīties, cik dāsni šī banka rēķina soda procentus par katru kavēto dienu.

Atbildēt

>hmmm

05.06.2014. 23:23

»

hmmm

Mani šokē tas, ka par šo BOMBU visi klusē....... zināju ka viss ir slikti, tikai ne jau tādā mērogā


Antiņu, kas spēj tikai stenēt, kaut kas spēj arī šokēt? Viss ir slikti, viss ir slikti - to tu vari skaitīt Tēvreizes vietā pirms gulētiešanas un - Tev noteikti kļūs vēl sliktāk. Tāds taču ir tavs mērķis un dzīves alkas?

Atbildēt

SKUMJA IZSKATA BRUNINIEKS UZ NU TAK

05.06.2014. 23:22

»

nu tak

Nokāp no "Caps Lock


ES SODIEN JUMS PAR PRIEKU AIZGAJU NOPELDETIES. BET JUMS ARI JABUT PRETIMNAKOSAM - RIT NOPERCIET ZIEDUS UN AIZNESIET TOS UZ VIENOTIBAS MAUZOLEJU STOPINOS ,, VEJA ZIEDI ,,. PA CELAM NERVU NOMIERINASANAI NOPERCIET KIOSKA ( NU JAU PARDOSANA JABUT ) CUKURLACITI UZ KOCINA UN PASUKAJIET. KAD TUVOSIETIES SVETVIETAI, TAD IZTURIETIES AR PIETATI UN LAIZISANOS IZBEIDZIET. KLUSI NOLIECIET ZIEDUS UN NOVELIET VALDIM, ARIJAI UN BUKANU GIMENEI IZTURIBU. P.S. CIK LABI, KA JUMS TAGAD IR JAUNA NODARBOSANAS.

Atbildēt

nu

05.06.2014. 22:37

»

pilsonis

Nav ne mazāko šaubu, ka tika izmantots dienesta stāvoklis, lai kādi valdībai pietuvināti uzņēmēji varētu saņemt īpašus noteikumus kredīta atmaksai


Ja nav ne mazāko šaubu, tad varbūt arī vari pierādīt savus apgalvojumus? Tikai bez Lapsas pasaciņām, ka nu tik banka visus kredītus norakstīs, iedos vēl pārdesmit miljonus un tos arī norakstīs...

Atbildēt

SKUMJAIS BRUNINIEKS UZ NU TAK

05.06.2014. 21:47

»

nu tak

...


AK, JUS, MANS IZPALIDZIGAIS KLUDU LABOTAJ, KO BEZ JUMS DARITU. VAI NEIZLAIDAT NEVIENU TRUKSTOSO GARUMZIMI UN MIKSTINAJUMU, CITADI RADISIES IESPAIDS, KA NAV JUMS ARGUMENTU. LAIKAM TRAPIJU DESMITNIEKA, JO NEKO JEDZIGAKU PAR KLUDU LABOJUMIEM JUS NEVARAT PIEDAVAT. JUS MANI NEPARSTEIDZAT, JO SIS PANEMIENS IR LOTI IZPLATITS. VIENOTIBAS AIZSTAVJIEM SEN VAIRS NAV ARGUMENTU - TAPEC ARI TADS ,,INTELIGENTS KLUSUMS,, NO POLITIKU PUSES.

Atbildēt

pilsonis

05.06.2014. 20:49

»

Ha!

Sagaidīt no dauņiem, lai tie spētu izlasīt rakstīto un saprast izlasīto - tas jau ir par daudz un pilnīgi lieki. Bet lapsam tikai tādi dauņi nepieciešami, lapsam par nožēlu - dauņu rindas kļūst arvien retākas, kairinātāji vairs neiedarbojas...


Nav ne mazāko šaubu, ka tika izmantots dienesta stāvoklis, lai kādi valdībai pietuvināti uzņēmēji varētu saņemt īpašus noteikumus kredīta atmaksai.

Atbildēt

hmmm

05.06.2014. 20:42

Mani šokē tas, ka par šo BOMBU visi klusē....... zināju ka viss ir slikti, tikai ne jau tādā mērogā.....

Atbildēt

Jūlijs

05.06.2014. 20:12

Man pat gribas teikt,ka visi žurnālisti klusē,itkā būtu nozombēti par Vjenotības un Dombrovska aferām,vienīgais Lapsas kungs ko zin,to izklāsta tautai,paldies viņam par to.Ja nebūtu Lapsa,visi gali ūdenī,vismaz kādu laiku.Gribas jau zināt tiesībsargu reakciju par Valsts nozagšanu,kas darīts apzināti un kolektīvi,būtu jāpasēž arī Vilkam.

Atbildēt

Ha!

05.06.2014. 17:59

Sagaidīt no dauņiem, lai tie spētu izlasīt rakstīto un saprast izlasīto - tas jau ir par daudz un pilnīgi lieki. Bet lapsam tikai tādi dauņi nepieciešami, lapsam par nožēlu - dauņu rindas kļūst arvien retākas, kairinātāji vairs neiedarbojas.
Lapsa varētu auditoriju piesaistīt, ja pliks ar visiem manuskriptiem uzrāptos Pēterbaznīcas tornī un no turienes sludinātu savu "pārliecinošo" patiesību. Būtu cirks par brīvu.

Atbildēt

nu tak

05.06.2014. 17:56

»

SKUMJA IZSKATA BRUNINIEKS UZ PAPAGAILI

JUSU RITMISKA PAPAGAILA ATKARTOSANAS IR UZJAUTRINOSA. SKUMJI, KA JUMS PIETRUKUSI ARGUMENTI, LAI ATTAISNOTU VIENOTIBAS NELIETIBAS. ESIET PARAK LABI AUDZINATA PERSONA, LAI APLIETU MANI AR SAMAZGAM, TAPEC PROTESTU IZSAKIET TADA MANIERE. ATLAUJIET MINET - JUS KADREIZ DEDZIGI AIZSTAVEJAT KAMPARA TUMBOCKU...jums nesanāk jēdzīgi ne MINET, ne normāli RAKSTIT. Un, diemžēl, tur nav nekā UZJAUTRINOSA, drīzāk jau tieši pretēji - tas ir vienkārši nožēlojami. T.sk. arī attiecībā uz jūsu nepieļaujami analfabētisko izpildīšanos, pie tam vēl - publiskajā telpā. Tāpēc labāk ejiet... peldēties, kaut vai, lai nebūtu JARAKSTA NO MAZA MOB. TELEFONA SAULE BEZ BRILLEM. Tad arī jums nebūs nekādas vajadzības ATLAUTIES MINET totālas glupības, kam nav absolūti nekāda sakara ar objektīvo realitāti.

Atbildēt

nu tak

05.06.2014. 17:41

»

SKUMJA IZSKATA BRUNINIEKS UZ MOINS

RAKSTU NO MAZA MOB. TELEFONA SAULE BEZ BRILLEM. ATVAINOJOS PAR NEERTIBAM


Labāk ej peldēties, lai nebūtu JARAKSTA NO MAZA MOB. TELEFONA SAULE BEZ BRILLEM. Tad arī nebūs UZ MOINS JAATVAINOJAS PAR NEERTIBAM.

Atbildēt

Dārta

05.06.2014. 16:58

Kā tur beidzās ar Birkava kredītu? Kāds zina?

Atbildēt

Re

05.06.2014. 16:27

»

Miss Korupcija

Un Rietumu banka nopirka tikai ar deputatiem saistitos kreditus, lai varetu tos ietekmet likumu un labveligu lemumu pienemsanai


Politiķi neprasmīgi rīkojoties ar savām finasēm paši sevi iedzenuši banku un banķieru atkarībā.

Uz ko var cerēt tauta iedomājoties, cik veiksmīgi un racionāli tie parvaldījuši un pārvalda valsts kasi un budžetu. Uz kādu valsts attīstību varam cerēt un kādu veiksmes stāstu Latvijā piedzīvojam?

Atbildēt

Mjāā

05.06.2014. 15:49

Jo vairāk visādu atbilžu Lapsa publicē, jo stulbāki viņa apgalvojumi izskatās. Tagad sanāk, ka valsts nozagšana ir ar premjeru saistītas firmas parādu pārdošana par lielāku cenu nekā bankas bija gatavas maksāt par citiem parādiem! Bravo, Lapsa, publika sajūsmā lauž krēslus un bučo monitorus!

Atbildēt

moinais

05.06.2014. 15:45

Volks ir nodevējs - pats sataisīja 3a portfeli un iegāza Lāčiti. A ko prokuratūra, viļku neķers un nedīrās augšā ?

Atbildēt

Jitchaks Šekels

05.06.2014. 15:42

Tā draņķa Vjenotība nesaredz, ka Vilks jau sen ir nodevis Vemjotības intereses, jo viņš neko nezog, tikai taisa..Vilks ne uz ko necer..

Atbildēt

Iesaku

05.06.2014. 15:00

Nu izlasiet taču rakstu pirms rakstīšanas.

Atbildēt

SKUMJA IZSKATA BRUNINIEKS UZ MOINS

05.06.2014. 14:58

»

moins

Hei vai tiesam tu nesaproti vienkarsu lietu, ko tev saka "nu tak"??? Tak beidz visu drukat ar lielajiem burtiem, jo tos gruti lasit


RAKSTU NO MAZA MOB. TELEFONA SAULE BEZ BRILLEM. ATVAINOJOS PAR NEERTIBAM.

Atbildēt

tieši tā

05.06.2014. 14:34

»

tavai zināšanai

viss process bija konfidenciāls nevis kādas shēmas dēļ, bet tādēļ ka jebkuras bankas pārdošana tāda ir vienmēr, satur daudz komrciāli sensitīvas informācijas


Turklāt, ja būtu veidota "shēma", tad daudz vienkāršāk būtu tai 3a paketei par to pašu cenu piemest klāt arī 3b paketi un tad visādām lapsām nebūtu par ko riet!

Atbildēt

Miss Korupcija

05.06.2014. 14:25

Un Rietumu banka nopirka tikai ar deputatiem saistitos kreditus, lai varetu tos ietekmet likumu un labveligu lemumu pienemsanai.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Bet Levits lai paliek savā vietā

FotoMan gluži tāpat kā lielai daļai cilvēku negribas par to domāt katru dienu. Tik vien, kā pusdienlaikā palūkoties internetā – cik aplipināto bijis iepriekšējā dienā. Un vēl tas neizrunājamais vārds “kumulatīvais”, proti, procentuālais saslimstības rādītājs.
Lasīt visu...

21

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

FotoŠorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki sodi par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem”.
Lasīt visu...

21

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

FotoGarkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem – notiekošais ir politisks cirks.
Lasīt visu...

21

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

FotoZāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli, nav ņēmusi vērā ZVA sniegto informāciju un rakstā atspoguļo tikai šodien zināmo un pēc reģistrācijas pieejamo informāciju, nevis ņem vērā tobrīd, pērnā gada novembrī, pieejamo informāciju par Pfizer vakcīnu. Tādēļ Zāļu valsts aģentūra publicē atbildi uz minētajā Re:Baltica rakstā pausto.
Lasīt visu...

21

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

FotoGrūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No vienas puses varbūt Aldis ir amerikāņu seriāla „Law and Order” kvēls cienītājs, no otras varbūt viņa sirdij ir tuva Polijā valdošā partija „Likums un taisnība”. Tāpat iespējams, ka par iedvesmu kalpojis gan seriāls, gan partija. Taču, manuprāt, jaunās partijas nosaukuma izvēle patiesībā ir pamatojama ar to, ka Aldis ir vienkārši nolēmis mūs visus pamatīgi „iztroļļot”, jo partijas „Likums un kārtība” valdē ir savācis personas, kurām ar iepriekšminētajām vērtībām nav ne mazākā sakara.
Lasīt visu...

18

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

FotoVisi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos būt tāds, kāds esmu, jo tikai tā var izmainīt domāšanu sabiedrībai. Tas ir smags darbs un prasa milzu piepūli. Tas jādara pat tad, ja kāds apvainojas. Tātad. KARĪNA SPRŪDE IR MANS CILVĒKS.
Lasīt visu...

12

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

FotoVakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot cilvēkus. Tāpat vakar vakarā uzzvanīju un papļāpāju ar latviešu ģimeni Norvēģijā, kuri komentārā pie mana ieraksta “Kāds ir Tavs telefona numurs?” bija ierakstījuši to. Maskas nav jāvalkā, policija nevienu priekšā neņem, rindās pie veikala nav jāstāv un bankomātā naudu ar groziņu nav jāizņem. Stāsts nav par to. Stāsts ir par Ģirģena atklāto divkosību.
Lasīt visu...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...