Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

varde

27.03.2017. 12:22

kādam uzkāpa uz varžacīm, jo nepieļāva izsaimniekot ES fondu naudu? smieklīgi, lapsa, smieklīgi...nezināju ka tu esi tik lēts!

Atbildēt

Viktors Pugo

25.03.2017. 13:26

Lieciet meitenes mierā. CFLA vēl nepieredzējusi iestāde, mācās. Nākošajā kārtā Kalninam liks parakstīties arī par kompetenci un lēmumi būs kompetenti.

Atbildēt

aija

25.03.2017. 12:43

»

Tu jau parakstījies?

ZEMEI ZEM DAUDZDZĪVOKĻU DZĪVOJAMĀM MĀJĀM JĀBŪT TIKAI ŠO MĀJU IEDZĪVOTĀJU ĪPAŠUMĀ...


Valstī ļoti nozīmīga inovācija būtu, ja nepieciešamo zemi zem daudzdzīvokļu mājām izpirktu par ES naudām. Šie cilvēki ir cietuši no negodīgas valsts varas neizdarības, ļaujot privatizēt atsevišķi zemi zem daudzdzīvokļu mājām. Jūs uzlabosiet šo cilvēku dzīvi, lojalitāti Latvijas valstij neizmantojot ASV tankus. Eiropa mūs saprastu, kādā murgainā valstī mums jādzīvo.

Atbildēt

Hm

25.03.2017. 01:20

Protams, ja pilnīgi godīgi pieietu šīs programmas nosacījumiem, tad tur labi ja 1-2 projektus būtu jāapstiprina. Bet nu tad cits jautājums - kāda jēga izdalīt veselus 60 miljonus EUR, ja ir skaidrs, ka tiešām inovatīvas tehnoloģijas pasaules līmenī mums nav lielu izredžu izstrādāt?

Un kāpēc tad vienkārši to naudu neizdalīt komersantiem, kuri grib iegādāties ražošanas iekārtas ar nelieliem uzlabojumiem? Nu lai saņem un ražo! Iespējams taču izvērtēt tā, lai netiktu cauri tiešam "kreisie" projekti. Bet ja vismaz 10 gadus strādājošs uzņēmums grib iegādāties ražošanas iekārtas - nu lai pērc!
Nu neiztērēs CFLA to atlikumu 40 vai cik miljonus, lepni raportēs FM un EM - ieekonomējam! Un kas? atgriezis ES budžetā - nu baigie malači! Un tad ES tā arī pateiks-bet kāda velna pēc jums vajag tos simtos miljonus, ja jums nav projektu uz dažiem desmitiem.
Par to laiku leiši, poļi un igauni sadalīs savu naudu un pēc 5 gadiem raudāsim - nu kāpēc viņiem ir ražošana, bet mums nav! Ak tie uzņēmēji slikti!

Atbildēt

Tu jau parakstījies?

24.03.2017. 21:40

»

Čupakabra

Bravo, lapsa! Par spēju modināt pūļa zemākos instinktus! Noteikti būs prēmija no saimniekiem


ZEMEI ZEM DAUDZDZĪVOKĻU DZĪVOJAMĀM MĀJĀM JĀBŪT TIKAI ŠO MĀJU IEDZĪVOTĀJU ĪPAŠUMĀ
Zemes gabalam jābūt daudzdzīvokļu namu iedzīvotāju īpašumā, bet īpašnieks saņem līdzvērtīgu pēc lieluma zemes gabalu vai kompensāciju.
10'000
VĒLOS PARAKSTĪT
9'056
JAU PARAKSTĪJUŠI 9'056PALĪDZI SAVĀKT VĒL 944

Atbildēt

Čupakabra

24.03.2017. 15:49

Bravo, lapsa! Par spēju modināt pūļa zemākos instinktus! Noteikti būs prēmija no saimniekiem.

Atbildēt

Ekspert pāri visam

24.03.2017. 13:25

Ja Tiesu eksperts apzināti melo vai veic kaitniecīgas darbības, viņam draud kriminālatbildība.

K.Kalniņš bez sertifikātiem ēku konstrukciju projektēšanā vai būvkonstrukciju būvprojektu ekspertīzē, tātad bez pieredzes pats savā nozarē, nemaz nerunājot par citām specifiskām nozarēm.

Sekmes ieprogrammētas ar vērienu!

Atbildēt

Eksperts pāri visam

24.03.2017. 13:09

Ja eksperts saka, ka 3 ir 4, tad tā arī ir.

EM visā savā plaukumā.

Galvenais, ka ir tiesiski un atbilstoši likumam.

Atbildēt

FM degradācija

24.03.2017. 09:03

Tāda degradācija un tik briesmīga nekompetence kāda ir FM ... nekas tāds nav nekad redzēts.

Atbildēt

ss

24.03.2017. 07:31

Kādai murganai andelmaņu grupiņai neizdevās izšiverēt naudiņu.

Atbildēt

copy

24.03.2017. 01:29

ES fondi ir viena no tām jomām, kur uzraudzības nav vispār. Iesniedz tīrāko melu papīru kā pamatotu aprēķinu un viss aiziet griezdamies. Pati Reizniece nofenderēja satelīta naudu un nevienu tas neinteresēja, kamēr Augstskolas lektore nesāka uzdot jautājumus.

Atbildēt

KKK

24.03.2017. 00:33

Un Administratīvā tiesa, kas tad tai vainas - izskatīšana pēc gadiem 2-3, ātrs secinājums, ka naudas attiecīgajā programmā, protams, vairs nav, un iztiesātie konsultantu un juristu izdevumi kādu 5 K apmērā, kā no gaisa! Dzīvē jau visu nenosaka nauda, morālais gandarījums tomēr stādāms augstāk!

Atbildēt

KKK

24.03.2017. 00:25

Kungi, manuprāt neviens šeit nespēj ne tuvu novērtēt FM revolucionārās domas gigantu veikto atklājumu, šo universālo Nezinīša brīnumnūjiņu, Abrakadabra - brīnumlīdzekli, kas ļauj pārvērst jebkādu savārstījumu, putrojumu par OBJEKTĪVU PATIESĪBU. Tātad objektivitātes un konfidencialitātes apliecinājums - portāls uz universālu Apgaismību un īsteno Patiesību.

Atbildēt

vispār

23.03.2017. 23:01

»

oisuārs

PIETIEK vajag visu šito nosūtīt uz Eiropas Komisiju, sen bija laiks pārtraukt eirofondu bagarēšanu


PIETIEK cepās tieši par to, ka neļauj bagarēt eirofondus!

Atbildēt

ironiskais

23.03.2017. 22:16

ierēdniecības atrakstīšanās klasika - melns ir balts!:)

Atbildēt

Vai nenāk smiekli

23.03.2017. 22:10

Savukārt vadošās iestādes izdoto administratīvo aktu par apstrīdēto sadarbības iestādes lēmumu var pārsūdzēt, iesniedzot pieteikumu Administratīvās rajona tiesas attiecīgajā tiesu namā.
---------------------------------
Galu galā tiesneši būs tie galvenie eksperti, kuri novērtēs apstiprināt projektu vai nē. Vai te nav jāsmejas? Kaut ko tādu vajag taču izdomāt!

Atbildēt

oisuārs

23.03.2017. 22:03

PIETIEK vajag visu šito nosūtīt uz Eiropas Komisiju, sen bija laiks pārtraukt eirofondu bagarēšanu

Atbildēt

Aizsēdējusies siltā vietā:

23.03.2017. 21:01

2011.g. aug.- šobrīd
Centrālās finanšu un līgumu aģentūras direktore, Finanšu ministrija
2011.g. jūn. - 2011.g. aug.
Direktora vietniece stratēģiskajos un finanšu jautājumos, Programmu vadības un uzraudzības departamenta direktore, Valsts aģentūra Centrālā finanšu un līgumu aģentūra, Finanšu ministrija
2007.g. jūn.- 2011.g. jūn.
Direktora vietniece programmu vadības jautājumos, Programmu vadības un uzraudzības departamenta direktore, Valsts aģentūra Centrālā finanšu un līgumu aģentūra, Finanšu ministrija
2005.g. okt.- 2007.g. jūn.
Programmu vadības un uzraudzības departamenta direktore, Valsts aģentūra Centrālā finanšu un līgumu aģentūra, Finanšu ministrija
2003.g. okt.- 2005.g. okt.
Projektu vadības un iepirkumu departamenta Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektu ieviešanas daļas vadītāja, Centrālā finanšu un līgumu aģentūra, Finanšu ministrija
2003.g. janv.- 2003.g. okt.
Projektu vadības un iepirkumu departamenta Ne-investīciju daļas vadītāja, Centrālā finanšu un līgumu aģentūra, Finanšu ministrija
2002.g. janv.- 2003.g. janv.
Projektu vadītāja Phare pārrobežu sadarbības projektiem, Centrālā finanšu un kontraktu vienība, Finanšu ministrija

Atbildēt

ZZ$ neriskē,

23.03.2017. 20:50

viens eksperts, skaidri %:

"...ievērojot faktu, ka pēc skaita plašāka ekspertu piesaistīšana no konkrētu tautsaimniecības nozaru asociācijām vai biedrībām radītu paaugstinātu risku par piesaistīto ekspertu objektivitāti..."

Atbildēt

siska

23.03.2017. 20:36

Dana un Kalniņš katru gadu iebāž privātajās kabatās 1,5 miljonus Kosmosa zinātnes naudas. Neviens Eiropā par tādu Latvijas kosmosa kuģi neko nezina, bet nauda pazūd

Atbildēt

Znatoks

23.03.2017. 20:27

Kāds atvieglojumus- Kalniņš nokillojis tikai 11 projektus, nevis 12! Interesanti, kam tad FM prasa padomu šo pārsūdzību izvērtēšanā, kādiem citiem ekspertiem? Vai eksperti inovācijās ir FM ierēdņi?

Atbildēt

Eksperts

23.03.2017. 20:19

Un kas gatavoja šos komentārus? Vai tiem arī nav jāiesniedz deklarācijas?

Atbildēt

oisuārs

23.03.2017. 20:14

Kāpēc šis eksperts nav iesniedzis amatpersonas deklarāciju?? Un CFLA bābas arī nav iesniegušas par šo periodu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...