Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

varde

27.03.2017. 11:22

kādam uzkāpa uz varžacīm, jo nepieļāva izsaimniekot ES fondu naudu? smieklīgi, lapsa, smieklīgi...nezināju ka tu esi tik lēts!

Atbildēt

Viktors Pugo

25.03.2017. 12:26

Lieciet meitenes mierā. CFLA vēl nepieredzējusi iestāde, mācās. Nākošajā kārtā Kalninam liks parakstīties arī par kompetenci un lēmumi būs kompetenti.

Atbildēt

aija

25.03.2017. 11:43

»

Tu jau parakstījies?

ZEMEI ZEM DAUDZDZĪVOKĻU DZĪVOJAMĀM MĀJĀM JĀBŪT TIKAI ŠO MĀJU IEDZĪVOTĀJU ĪPAŠUMĀ...


Valstī ļoti nozīmīga inovācija būtu, ja nepieciešamo zemi zem daudzdzīvokļu mājām izpirktu par ES naudām. Šie cilvēki ir cietuši no negodīgas valsts varas neizdarības, ļaujot privatizēt atsevišķi zemi zem daudzdzīvokļu mājām. Jūs uzlabosiet šo cilvēku dzīvi, lojalitāti Latvijas valstij neizmantojot ASV tankus. Eiropa mūs saprastu, kādā murgainā valstī mums jādzīvo.

Atbildēt

Hm

25.03.2017. 00:20

Protams, ja pilnīgi godīgi pieietu šīs programmas nosacījumiem, tad tur labi ja 1-2 projektus būtu jāapstiprina. Bet nu tad cits jautājums - kāda jēga izdalīt veselus 60 miljonus EUR, ja ir skaidrs, ka tiešām inovatīvas tehnoloģijas pasaules līmenī mums nav lielu izredžu izstrādāt?

Un kāpēc tad vienkārši to naudu neizdalīt komersantiem, kuri grib iegādāties ražošanas iekārtas ar nelieliem uzlabojumiem? Nu lai saņem un ražo! Iespējams taču izvērtēt tā, lai netiktu cauri tiešam "kreisie" projekti. Bet ja vismaz 10 gadus strādājošs uzņēmums grib iegādāties ražošanas iekārtas - nu lai pērc!
Nu neiztērēs CFLA to atlikumu 40 vai cik miljonus, lepni raportēs FM un EM - ieekonomējam! Un kas? atgriezis ES budžetā - nu baigie malači! Un tad ES tā arī pateiks-bet kāda velna pēc jums vajag tos simtos miljonus, ja jums nav projektu uz dažiem desmitiem.
Par to laiku leiši, poļi un igauni sadalīs savu naudu un pēc 5 gadiem raudāsim - nu kāpēc viņiem ir ražošana, bet mums nav! Ak tie uzņēmēji slikti!

Atbildēt

Tu jau parakstījies?

24.03.2017. 20:40

»

Čupakabra

Bravo, lapsa! Par spēju modināt pūļa zemākos instinktus! Noteikti būs prēmija no saimniekiem


ZEMEI ZEM DAUDZDZĪVOKĻU DZĪVOJAMĀM MĀJĀM JĀBŪT TIKAI ŠO MĀJU IEDZĪVOTĀJU ĪPAŠUMĀ
Zemes gabalam jābūt daudzdzīvokļu namu iedzīvotāju īpašumā, bet īpašnieks saņem līdzvērtīgu pēc lieluma zemes gabalu vai kompensāciju.
10'000
VĒLOS PARAKSTĪT
9'056
JAU PARAKSTĪJUŠI 9'056PALĪDZI SAVĀKT VĒL 944

Atbildēt

Čupakabra

24.03.2017. 14:49

Bravo, lapsa! Par spēju modināt pūļa zemākos instinktus! Noteikti būs prēmija no saimniekiem.

Atbildēt

Ekspert pāri visam

24.03.2017. 12:25

Ja Tiesu eksperts apzināti melo vai veic kaitniecīgas darbības, viņam draud kriminālatbildība.

K.Kalniņš bez sertifikātiem ēku konstrukciju projektēšanā vai būvkonstrukciju būvprojektu ekspertīzē, tātad bez pieredzes pats savā nozarē, nemaz nerunājot par citām specifiskām nozarēm.

Sekmes ieprogrammētas ar vērienu!

Atbildēt

Eksperts pāri visam

24.03.2017. 12:09

Ja eksperts saka, ka 3 ir 4, tad tā arī ir.

EM visā savā plaukumā.

Galvenais, ka ir tiesiski un atbilstoši likumam.

Atbildēt

FM degradācija

24.03.2017. 08:03

Tāda degradācija un tik briesmīga nekompetence kāda ir FM ... nekas tāds nav nekad redzēts.

Atbildēt

ss

24.03.2017. 06:31

Kādai murganai andelmaņu grupiņai neizdevās izšiverēt naudiņu.

Atbildēt

copy

24.03.2017. 00:29

ES fondi ir viena no tām jomām, kur uzraudzības nav vispār. Iesniedz tīrāko melu papīru kā pamatotu aprēķinu un viss aiziet griezdamies. Pati Reizniece nofenderēja satelīta naudu un nevienu tas neinteresēja, kamēr Augstskolas lektore nesāka uzdot jautājumus.

Atbildēt

KKK

23.03.2017. 23:33

Un Administratīvā tiesa, kas tad tai vainas - izskatīšana pēc gadiem 2-3, ātrs secinājums, ka naudas attiecīgajā programmā, protams, vairs nav, un iztiesātie konsultantu un juristu izdevumi kādu 5 K apmērā, kā no gaisa! Dzīvē jau visu nenosaka nauda, morālais gandarījums tomēr stādāms augstāk!

Atbildēt

KKK

23.03.2017. 23:25

Kungi, manuprāt neviens šeit nespēj ne tuvu novērtēt FM revolucionārās domas gigantu veikto atklājumu, šo universālo Nezinīša brīnumnūjiņu, Abrakadabra - brīnumlīdzekli, kas ļauj pārvērst jebkādu savārstījumu, putrojumu par OBJEKTĪVU PATIESĪBU. Tātad objektivitātes un konfidencialitātes apliecinājums - portāls uz universālu Apgaismību un īsteno Patiesību.

Atbildēt

vispār

23.03.2017. 22:01

»

oisuārs

PIETIEK vajag visu šito nosūtīt uz Eiropas Komisiju, sen bija laiks pārtraukt eirofondu bagarēšanu


PIETIEK cepās tieši par to, ka neļauj bagarēt eirofondus!

Atbildēt

ironiskais

23.03.2017. 21:16

ierēdniecības atrakstīšanās klasika - melns ir balts!:)

Atbildēt

Vai nenāk smiekli

23.03.2017. 21:10

Savukārt vadošās iestādes izdoto administratīvo aktu par apstrīdēto sadarbības iestādes lēmumu var pārsūdzēt, iesniedzot pieteikumu Administratīvās rajona tiesas attiecīgajā tiesu namā.
---------------------------------
Galu galā tiesneši būs tie galvenie eksperti, kuri novērtēs apstiprināt projektu vai nē. Vai te nav jāsmejas? Kaut ko tādu vajag taču izdomāt!

Atbildēt

oisuārs

23.03.2017. 21:03

PIETIEK vajag visu šito nosūtīt uz Eiropas Komisiju, sen bija laiks pārtraukt eirofondu bagarēšanu

Atbildēt

Aizsēdējusies siltā vietā:

23.03.2017. 20:01

2011.g. aug.- šobrīd
Centrālās finanšu un līgumu aģentūras direktore, Finanšu ministrija
2011.g. jūn. - 2011.g. aug.
Direktora vietniece stratēģiskajos un finanšu jautājumos, Programmu vadības un uzraudzības departamenta direktore, Valsts aģentūra Centrālā finanšu un līgumu aģentūra, Finanšu ministrija
2007.g. jūn.- 2011.g. jūn.
Direktora vietniece programmu vadības jautājumos, Programmu vadības un uzraudzības departamenta direktore, Valsts aģentūra Centrālā finanšu un līgumu aģentūra, Finanšu ministrija
2005.g. okt.- 2007.g. jūn.
Programmu vadības un uzraudzības departamenta direktore, Valsts aģentūra Centrālā finanšu un līgumu aģentūra, Finanšu ministrija
2003.g. okt.- 2005.g. okt.
Projektu vadības un iepirkumu departamenta Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektu ieviešanas daļas vadītāja, Centrālā finanšu un līgumu aģentūra, Finanšu ministrija
2003.g. janv.- 2003.g. okt.
Projektu vadības un iepirkumu departamenta Ne-investīciju daļas vadītāja, Centrālā finanšu un līgumu aģentūra, Finanšu ministrija
2002.g. janv.- 2003.g. janv.
Projektu vadītāja Phare pārrobežu sadarbības projektiem, Centrālā finanšu un kontraktu vienība, Finanšu ministrija

Atbildēt

ZZ$ neriskē,

23.03.2017. 19:50

viens eksperts, skaidri %:

"...ievērojot faktu, ka pēc skaita plašāka ekspertu piesaistīšana no konkrētu tautsaimniecības nozaru asociācijām vai biedrībām radītu paaugstinātu risku par piesaistīto ekspertu objektivitāti..."

Atbildēt

siska

23.03.2017. 19:36

Dana un Kalniņš katru gadu iebāž privātajās kabatās 1,5 miljonus Kosmosa zinātnes naudas. Neviens Eiropā par tādu Latvijas kosmosa kuģi neko nezina, bet nauda pazūd

Atbildēt

Znatoks

23.03.2017. 19:27

Kāds atvieglojumus- Kalniņš nokillojis tikai 11 projektus, nevis 12! Interesanti, kam tad FM prasa padomu šo pārsūdzību izvērtēšanā, kādiem citiem ekspertiem? Vai eksperti inovācijās ir FM ierēdņi?

Atbildēt

Eksperts

23.03.2017. 19:19

Un kas gatavoja šos komentārus? Vai tiem arī nav jāiesniedz deklarācijas?

Atbildēt

oisuārs

23.03.2017. 19:14

Kāpēc šis eksperts nav iesniedzis amatpersonas deklarāciju?? Un CFLA bābas arī nav iesniegušas par šo periodu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

FotoVakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot cilvēkus. Tāpat vakar vakarā uzzvanīju un papļāpāju ar latviešu ģimeni Norvēģijā, kuri komentārā pie mana ieraksta “Kāds ir Tavs telefona numurs?” bija ierakstījuši to. Maskas nav jāvalkā, policija nevienu priekšā neņem, rindās pie veikala nav jāstāv un bankomātā naudu ar groziņu nav jāizņem. Stāsts nav par to. Stāsts ir par Ģirģena atklāto divkosību.
Lasīt visu...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

18

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

FotoThis you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir populārs, jo vairāki draugi FB to šēroja. Pateikšu dažus vārdus. Statistika un šērošana FB viennozīmīgi parāda, ka sabiedrības garīgi ideoloģiskais piedāvājums satiek garīgi ideoloģisko pieprasījumu. Un tagad paņemam piedāvājumu un ģeniālo rakstu, kas sākas ar vārdiem: "Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot." Un tagad pastāstīšu banālu stāstu.
Lasīt visu...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

21

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

FotoNotikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku pārliecības jautājumu, bet daudzu politisko spēku un lielu biznesa struktūru izdzīvošanas jautājumu. Lielā mērā ir vietā teikt, ka cilvēkiem visiem kopā ir jāiznīcina Facebook, pretējā gadījumā Facebook iznīcinās cilvēkus. Tomēr tikt galā ar Facebook monopolu nav tik vienkārši, bet ne neiespējami. To tad arī apskatīsim.
Lasīt visu...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...