Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

....

11.06.2014. 14:14

»

peroksīda galva

Nokāp no "korķa", jo kas ir tie "jūs", ko tu uzrunā? Es un mans papagailis...


Jūs labi nepārziniet dzīvnieku pasauli, visas cūkas tiek pie siles, katra savā secībā.... Sile un cūka ir kombinācija, pa vidu abām ir emocijas.

Atbildēt

peroksīda galva

11.06.2014. 10:14

»

...

Tas varētu tagad sanākt interesanti. Tad jau sanāk, ka siles cūkas ari par lielu naudu vienalga nevar nopirkt visu, ko vēlas....tajā skaitā jūsu minētās 'emocijas


Nokāp no "korķa", jo kas ir tie "jūs", ko tu uzrunā? Es un mans papagailis?
Siles cūkām un biorobotiem ir tikai zemākās emocijas un viņi neatšķir tādus jēdzienus kā "žēlums" vai "empātija".
Siles cūka var apraudāties, ja viņu nostumj no siles, bet bez emocijām uztvers citu nāvi zem betona gruvešiem. Bet cūkas ne vienmēr ir pie siles, dažkārt viņas tusējas siles tuvumā, barojoties no tā, kas siles cūkām izkrīt no mutes. Dažkārt šīs cūkas izmanto tās pašas metodes citu apkrāpšanai, kā siles cūkas. Un gūst no tā orgasmu.

Atbildēt

coco

11.06.2014. 04:29

Cerams, ka EP jaunā deputāte Grigule apgaismos eiropiešiem prātus par mūsu veiksmes stāsta autoru, lai visa pasaule uzzina kāds izcils mums Dombrovskis, kuram patiesībā būtu jāsēž nevis Briselē , bet m. Matīsa ielā!

Atbildēt

...

11.06.2014. 00:31

»

peroksīda galva

Nopērc viagru. Iespējams izbaudīsi emocijas bez siles


Tas varētu tagad sanākt interesanti. Tad jau sanāk, ka siles cūkas ari par lielu naudu vienalga nevar nopirkt visu, ko vēlas....tajā skaitā jūsu minētās 'emocijas' :))))

Atbildēt

fox

10.06.2014. 19:31

Kādus tur mēdijus, kaut gan arī tie netraucētu. Galvenais pieaicināt prokuroru, advokātu Dombrovskim un tiesai jābūt gatavai lemt par drošības līdzekļa piemērošanu.

Atbildēt

...

10.06.2014. 17:24

»

mhm

Jā, tas nu fakts. Visi morālie kropļi vienmēr ir reti pieklājīgi un nekad nezaudē savaldīšanos, jo cūkai emociju jau nav


Cūkai ir emocijas, kad tā redz sili :))) un patiešām tās tad nav diez ko pieklājīgas, kā to var redzēt arī no nepieklājīgajiem komentāriem.

Atbildēt

Aģents

10.06.2014. 16:20

»

es

vai tad dokumentu publicēšana ir meli un demagoģija? Dīvaini..... Lapsa ir malacis, jo reāli ieknābj mūsu lielākās daļas taukainajos vaidziņos... un vienkārši kā lakmusa papīrītis uzrāda augoņus (paši tak neredzam


Šitie te esot saucami par dokumentiem. Redz, kā laiki mainās. Manā jaunībā šitādus rakstu galus sauca par kļauzām. Bet kompartijas komitejai bija tāpat jāpārbauda, tas tiesa.

Atbildēt

karma

10.06.2014. 16:13

»

Skumja Izskata Bruninieks

Mana prognoze - Lapsa nokodiis laciiti


Mana prognoze - lapsa drīz bankrotēs, jo visi "labie darbi" atgriežas pie paša.

Atbildēt

ja?

10.06.2014. 16:12

»

oj oj oj

:)))) Var redzēt, ka daži Vienotības starpeņu laizītāji ir dikti sabijušies, jo visas Vienotības štelles brūk un plīst pa vīlēm :)))) Un tagad te daži personāži gāna Lapsu par to, ka Lapsa ir uzdrīkstējies un ceņšas atvērt tautai acis uz visu to megashēmošanu ko piekopj valdošā kliķe........ Es Lapsam...


Viņš pats ir shēmotājs, tikai ļoti mazā apmērā. Iespējams nepietiek prātiņa uzmest lielos vīrus, tāpēc par pāris kapeikām viņš ar saviem draugiem no alianses var uzmest tikai sievietes un nabagus. Pilnīgi degradētas domāšanas un morāles personāžs, kurš citu cilvēku apmānīšanu uzskata par varoņdarbu. Iespējams, no tā gūst baudu. Tfu!

Atbildēt

Skumja Izskata Bruninieks

10.06.2014. 16:09

Mana prognoze - Lapsa nokodiis laciiti.

Atbildēt

es

10.06.2014. 15:08

»

Drīzāk jau Lapsa pats pinas melos un nodarbojas ar primitīvu demagoģiju


vai tad dokumentu publicēšana ir meli un demagoģija? Dīvaini..... Lapsa ir malacis, jo reāli ieknābj mūsu lielākās daļas taukainajos vaidziņos... un vienkārši kā lakmusa papīrītis uzrāda augoņus (paši tak neredzam).

Atbildēt

opis

10.06.2014. 14:30

»

Jūsu vārds

Ne jau lācītim to vajag, bet Latvijai, ja to nesaprot, tad lasītājs ir vai nu ne pārāk apdāvināts vai nu austrumnieciski noskaņots trollis


Izskatās ka Bombovskim sanāks pamatīgas ziepes un labvēļi kļūst bezspēcīgi lai palīdzētu varbūtējam "korumpantam"noturēties uz ūdens

Atbildēt

hmm

10.06.2014. 13:47

»

2hmm

Cepiens par to, cik Rietumu samaksāja Hipotēku bankai par šo kredītu. Ja tirgus cenu, tad kādēļ atsevišķs portfelis un šāda slepenība


bet kāda starpība cik Rietumu banka samaksājusi Hipotēku bankai? Tas, ka bankas savstarpēji tirgojas ar klientu kredītiem nav nekas neparasts un nemazina klienta saistības. Ja kredīts pārdots citai bankai nenozīmē, ka man būs jaunajai bankai jāatdod mazāk kā vecajai!

Atbildēt

alekss

10.06.2014. 13:34

»

Aga

Cik bija zināms, tad par nepilnvērtīgu var uzskatīt L. Lapsu, kas spēj saprasties vien ar ielas kaķiem. :D Tad jau labāk būt par superīgu geju, nekā traumas hetero


Nu te arī šaubas tiek kliedētas par faktu, ka ap vienotību pulcējusies paprāva homoseksuāļu armija, kas neparko negrib no skapja izkāpt, jo tas nozīmētu politisko pašnāvību.

Atbildēt

tanguera

10.06.2014. 13:17

Visu sapratu. FM viltīgais plāns ir nosmīdināt publiku līdz eiforiskam noskaņojumam - kurš vairs tādā gurdi lādzīgā omā būs gribošs dedzīgi tiesikas valsts, ētikas kodeksu un pretkorupcijas ideālus aizstāvēt? Neviens.
Pie reizes tika vaļā arī no riska izdzirdēt kāda uzticama, bet pārmērīgi centīga žurnālista uzdotu jautājumu: "A ja viss tik balts un pūkains, ka tikai nekrietnākajiem nekrietneļiem nagi niez to nomelnot, kāpēc KNAB pašlaik notiek pārbaudes par bijušo ministru prezidentu Dombrovska kungu?" Ej nu atkal sāgo, pārvirzi rādītājus un izlokies...

Atbildēt

+

10.06.2014. 12:47

»

pietiek.com

viena smirdīga ateja ar pusjukušo Lapsu priekšgalā


Ja šitāds cepiens no Vemjotības apmaksāto kliķieru puses - tas nozīmē ka L.Lapsa ir uz pareizā ceļa lai atmaskotu kangaru štelles.

Atbildēt

oj oj oj

10.06.2014. 12:44

»

pietiek.com

viena smirdīga ateja ar pusjukušo Lapsu priekšgalā


:)))) Var redzēt, ka daži Vienotības starpeņu laizītāji ir dikti sabijušies, jo visas Vienotības štelles brūk un plīst pa vīlēm :)))) Un tagad te daži personāži gāna Lapsu par to, ka Lapsa ir uzdrīkstējies un ceņšas atvērt tautai acis uz visu to megashēmošanu ko piekopj valdošā kliķe........ Es Lapsam gribu novēlēt arvien jaunas valdošās kliķes atmaskojošās publikācijas - MALACIS lapsa, tikai uz priekšu.

Atbildēt

.

10.06.2014. 12:25

»

2hmm

Cepiens par to, cik Rietumu samaksāja Hipotēku bankai par šo kredītu. Ja tirgus cenu, tad kādēļ atsevišķs portfelis un šāda slepenība


Pirmkārt, šādus kredītus nekad nepārdod par atlikušo vērtību, Svarīgākais, kā jau minēji, cik Rietumu banka samaksāja par šo kredītu. Jo tā kā nodrošinājumā ir vairākas rindu mājas, tad par iespēju nopirkt lētāk šādu un citus portfeļus, ir iespēja atbrīvot daļu ķīlas, šādi Valdiņam saņemot samaksu par lietu sakārtošanu. Sliktākajā gadījumā, pārējo nolaižot uz grunti.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 10.06.2014. 11:28

»

Jūsu vārds

Tiešām vairāk par to, kas izskanējis medijos, nezinu, tāpēc arī nevaru izteikties, bet ļoti nepatīk, ka katrā aktuālā jautājumā šī portāla autori izdomā teoriju, kurā pie varas esošie ir shēmotāji un noziedznieki, lai gan patiesībā lielākā daļa no tām ir tikai ar labu iztēli radīta ilūzija, kas kopumā..."Šim portālam nav nekāda sakara žurnālistiku vai ar to, ka tam nebūtu patiesa informācija vai viņi būtu dezinformēti. Tas ir Latvijas nomelnošanas portāls, kur tiek publicētas tendenciozas, safabricēts un bieži vien nepatiesas ziņas, lai radītu cilvēkos sajūtu, ka viss ir slikti un vai nu jābrauc prom vai jābalso par SC. (...) šī portāla autori izdomā teoriju, kurā pie varas esošie ir shēmotāji un noziedznieki, lai gan patiesībā lielākā daļa no tām ir tikai ar labu iztēli radīta ilūzija, kas kopumā grauj Latvijā dzīvojošo domas par savu valsti..."

-------

;)))))

"Bet citādi - VISS rullē un pa košo!..."
( 'tekošā momenta aktualizējums' - iz "O.M.© arChīva" )

(...)
Par laimi - šajā "valstī" CITĀ ziņā,
Viss "rullē perfekti" (pauž plašsaziņa):
"Gan valdība par pavalstniekiem gādā,
Gan sabiedrība (lojāla!) daudz strādā ~
Ne kāds pa SILI bradā, rukšķu barā,
Ne "glupais pūlis" streso, vīlies varā,
Ne daži "sugas biedri" rij un laupa,
Ne daudzi "pārējie" pa grasim taupa,
Gan svētkus svin (pie TV truli tupot),
Gan "kampaņās" 'ņem dalību' (pa glupo),
Gan "sašutinās", ja kas nav pa prātam
(Gan "lumpeņiem", gan varas "aparātam"),
Pat - "demisijas" pieprasa, vai sodus
(Ja "masām" šķiet, ka daži "nogāž podus") ~
Tad "MĒS" pa "pagalītei sārtā metam",
"Caur svilpi tvaiku nolaižot" (pa retam!)...

Bet citādi - šai "valstī" Latv(ĀN)ijā,
Pa košo rullē VISS - kā "Leiputrijā":
Šeit piena upes ķīseļkrastus mērcē
(Ne - SILE smako rukšķu vircas tērcē),
Un putras kalniem - bieza zafte virsū
(Ne - viss un vienmēr sanāk kā caur ..."ķēķi"),
Uz naudas (SVEŠAS) - Milda (VĒL), kā dzīva
(Ne - LATU nokauj "euro" sērga sīva),
Gan darba netrūkst ļautiņiem, gan maizes
(Ne - "simtlatnieku" / "emigrantu" šaizes),
Gan "pensīšos" var bezrūpīgi "kūkot"
(Ne - ubaggrašus "pašvaldoņos" lūkot),
Pat grūtdienīšiem pieciešami klājas
(Ne - cer, ka šie "pa fikso atstieps kājas") ~
Par šito - "tautai" prieks, kas "valsti" ciena
(Ko PAŠI "latv(ĀN)ieši" 'laiž pēc piena')!!!..."

=====

u.c. oriģinālversijas "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv

Muļķu Zeme "latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

2hmm

10.06.2014. 11:18

»

hmm

Bet par ko ir tas cepiens galu galā? Cik saprotu, tas kredīts būs jāatdod un tas uzņēmums turpina maksāt savus kredītmaksājumus. Kāda starpība - atdot Hipotēku bankai, Swedbankai vai Rietumu bankai


Cepiens par to, cik Rietumu samaksāja Hipotēku bankai par šo kredītu. Ja tirgus cenu, tad kādēļ atsevišķs portfelis un šāda slepenība?

Atbildēt

pietiek.com

10.06.2014. 11:07

viena smirdīga ateja ar pusjukušo Lapsu priekšgalā!

Atbildēt

hmm

10.06.2014. 10:55

Bet par ko ir tas cepiens galu galā? Cik saprotu, tas kredīts būs jāatdod un tas uzņēmums turpina maksāt savus kredītmaksājumus. Kāda starpība - atdot Hipotēku bankai, Swedbankai vai Rietumu bankai?

Atbildēt

Jūsu vārds

10.06.2014. 10:46

»

:)

Juusu atbilde liecina, ka vairs nav, ko atbildeet. Diezin vai arii pashiem viss vairs liekas tik smiekliigi


Tiešām vairāk par to, kas izskanējis medijos, nezinu, tāpēc arī nevaru izteikties, bet ļoti nepatīk, ka katrā aktuālā jautājumā šī portāla autori izdomā teoriju, kurā pie varas esošie ir shēmotāji un noziedznieki, lai gan patiesībā lielākā daļa no tām ir tikai ar labu iztēli radīta ilūzija, kas kopumā grauj Latvijā dzīvojošo domas par savu valsti neatkarīgi no tā vai tā ir taisnība vai nav. Kā jau teicu, ar labu fantāziju visu pagriezt kā vajag.. Lai arī daudzi raksti no malas šķiet sensacionāli un patiesi, pietiek ar pāris rakstiem, kas skar personīgi un kuri nav patiesi, lai arī pārējiem vairs neticētu

Atbildēt

:)

10.06.2014. 10:33

»

Jūsu vārds

Gan jau paši izdomāsiet, fantāzija tomēr strādā, bet vienīgi vai būs pietiekami liela auditorija, jo, acīmredzot, paši vien komentārus šeit rakstāt


Juusu atbilde liecina, ka vairs nav, ko atbildeet. Diezin vai arii pashiem viss vairs liekas tik smiekliigi.

Atbildēt

!

10.06.2014. 09:54

»

Jūsu vārds

Ja kādu daļu nepērk, tad ir jādomā varianti ko darīt tālāk, jo valstij ir izdevīgāk, ka šīs daļas tiek pārdotas vispār. Pat ja tas nozīmē, iekļaut ar premjeru saistītu kredītu kā ēsmu. Kā jau teicu, man arī patīk izdomāt teorijas


:)))) Vai Jums patiešām liekas, ka Eiropas Parlamentā šādam skaidrojumam par ēsmu piekritīs. Ko gan tā ēsma varētu nozīmēt, pārdotu politiķa uzpirkšanas atļauju vai bankai īpašs prestižs tādu apkalpot? Kā privātpersona viņa kredīts ne ar ko neatšķiras no citiem, neba tikai 6 tādi neatdodami kredīti bija, tā kā uz 11 izdomājiet citu ticamāku skaidrojumu.

Atbildēt

Jūsu vārds

10.06.2014. 09:51

»

!

Kas vēl bija 3a portfelī, kādēļ to pardeva atsevišķi


Ja kādu daļu nepērk, tad ir jādomā varianti ko darīt tālāk, jo valstij ir izdevīgāk, ka šīs daļas tiek pārdotas vispār. Pat ja tas nozīmē, iekļaut ar premjeru saistītu kredītu kā ēsmu. Kā jau teicu, man arī patīk izdomāt teorijas :)

Atbildēt

Jūsu vārds

10.06.2014. 09:42

Lasot šo rakstu rodas asociācijas ar mazu bērnu, kurš sit stiklus, kaujas, čurā smilškastē un pēc tam, kad kaimiņbērnu vecāki neaicina uz dzimšanas dienas svinībām, skrien pa ielu un garāmgājējiem bļauj par sliktajām tantēm ;)

Atbildēt

Jūsu vārds

10.06.2014. 09:28

»

?

Kas ir Latvija? Vai Latvija ir pāris izredzētie, kas zog tā, it kā nebūtu rītdienas? Tā kā neizmantojiet apzīmējumu 'Latvija', jo ar to apzīmē katru iedzīvotāju, arī to, no kura nodokļiem, kurus tāpat Latvijā maksā pamatā trūcīgie, Dombrovskis tagad faktiski pagrābies...


Īsti nesaprotu kurš no kā ir pagrābies? Hipotēku banka bija jāpārdod pēc iespējas izdevīgāk valstij un ja par to ir šaubas par to tad arī vajag diskutēt.
No personīgās pieredzes zinu, ka šis portāls publicē un kurina ažiotāžu ar tendenciozām, safabricētām un melīgām ziņām, tāpēc sazvērestības teorijām, kuras šeit ik dienu parādās, neticu.
Pašam patīk izdomāt dažādas konspirācijas, tāpēc novērtēju talantu un daudzas attiecīgi sarakstītas labas grāmatas. Ja ir tāds talants, ļoti daudzas lietas var pavērst kā vajag (kā maksā), tāpēc bieži vien šķiet, ka tieši tas šeit arī notiek. :)

Atbildēt

...

10.06.2014. 09:21

»

Jūsu vārds

Ne jau lācītim to vajag, bet Latvijai, ja to nesaprot, tad lasītājs ir vai nu ne pārāk apdāvināts vai nu austrumnieciski noskaņots trollis


Izbeidziet izmantot vārdu Latvija šajā kontekstā. Tas ir vajadzīgs tikai un vienīgi Dombrovskim. Tam visam nav nekāda labuma valstij, no kuras tādu nāk, portugālis labs piemērs. Kauna nav savu kalpu pieejas provinciālismu izplatīt, no otras puses tad jau laikam ir taisnība Lapsam, ja vienīgais pamatojums, kas palicis, lai šo tomēr nesodītu, ir tik tizls.

Atbildēt

Jūsu vārds

10.06.2014. 09:17

»

Hhj

Lacitim bikses slapjas nedabus karoto un nakamajas velesanas vins tur vairs netiks, ta ka mak zagt nevis biznesu taisit , bernu nav tas nozime bankrots hahaha


Ne jau lācītim to vajag, bet Latvijai, ja to nesaprot, tad lasītājs ir vai nu ne pārāk apdāvināts vai nu austrumnieciski noskaņots trollis :)

Atbildēt

Gatis

10.06.2014. 09:17

»

Li

Tikai normāli būtu normāliem medijiem izskaidrot situāciju. Lapsa jau raksta tā kā viņam samaksāja pasūtītājs. Neko nejēdzīgu tajā neredzu


Un tie "normālie mediji" neraksta, kā samaksāja pasūtītājs, ko? Tagad pēc ši mēs varēsim redzēt, kuriem medijiem pasūtītājs ir vienotība... :)

Atbildēt

Hhj

10.06.2014. 09:07

Lacitim bikses slapjas nedabus karoto un nakamajas velesanas vins tur vairs netiks, ta ka mak zagt nevis biznesu taisit , bernu nav tas nozime bankrots hahaha

Atbildēt

?

10.06.2014. 08:55

»

Jūsu vārds

Šim portālam nav nekāda sakara žurnālistiku vai ar to, ka tam nebūtu patiesa informācija vai viņi būtu dezinformēti. Tas ir Latvijas nomelnošanas portāls, kur tiek publicētas tendenciozas, safabricēts un bieži vien nepatiesas ziņas, lai radītu cilvēkos sajūtu, ka viss ir slikti un vai nu jābrauc prom...


Kas ir Latvija? Vai Latvija ir pāris izredzētie, kas zog tā, it kā nebūtu rītdienas? Tā kā neizmantojiet apzīmējumu 'Latvija', jo ar to apzīmē katru iedzīvotāju, arī to, no kura nodokļiem, kurus tāpat Latvijā maksā pamatā trūcīgie, Dombrovskis tagad faktiski pagrābies.

Vārdu žurnālists netulko kā varai labvēlīgs rakstu gatavotājs. Jo vairāk visādu apvainojumu, jo skaidrs, ka taisnība ir tā pusē, kas neapsaukājas un neapvaino citus personīgi. Personīgs apvainojums ir vājuma pazīme un zaudējuma atzīšana.

Atbildēt

Markus

10.06.2014. 08:50

Vilks ir pretīgs melis,kad viņš iesāka šo darbu es pat vērojot padomāju,ka izskatās pēc godprātīga cilvēka,a tagad paskaitot visas nelietības uz vienas rokas pirkstiem to nevar salikt vajag abas rokas,kaut ātrāk viņi visi aiztītos pa skuju taku ,lai gaismu redzētu caur rūtotiem stikliem.

Atbildēt

Jānis

10.06.2014. 08:37

Vai tad nav ciniski no FM un CO šo politkorupcijas kombināciju mēģināt kaut kā atmazgāt - bet par to vajag izvēlētiem medijiem maksāt naudā vai graudā! Kā tad šajā gadījumā? Paldies L.Lapsas konstruktīvam darbam velkot, aiz ausīm augsta ranga ierēņus un politiķus nepiedienīgā rīcībā "dienas gaismā"! Vēlējums - novest šo |"veiksmes stāsta" savā kabatā V. Dombrovska mahināciju līdz loģiskam galam. Kā ir klasiski teikts vienā filmā "Zaglim ir jāsēž cietumā!", bet nevis gozēties Briseles amatos!

Atbildēt

astoņkājis

10.06.2014. 08:16

Liekas ka atmazgāt šo darījumu neizdosies jo ir jau aizskanējis līdz ES un Dombrovska kungam iespējams komisāra portfelis ies secen!
Vai kredīta darījums ir koruptīvs un nepieciešama kriminālizmeklēšana nevis izpēte bez sekām....šaubos vai "brīfings"sniegs atbildi

Atbildēt

Jūsu vārds

10.06.2014. 07:57

»

tanguera

Fenomenāli... Jarockim pietiek dūšas, lai atzītu: "...atsevišķos portālos tiek izplatīta nepatiesa un nepamatota informācija, līdz ar to mēs gribam izskaidrot un izstāstīt vēlreiz tiem žurnālistiem, kuriem ir kādi jautājumi vai neskaidrība par šiem jautājumiem, par šo procesu kā tādu..." Bet puisim ...


Šim portālam nav nekāda sakara žurnālistiku vai ar to, ka tam nebūtu patiesa informācija vai viņi būtu dezinformēti. Tas ir Latvijas nomelnošanas portāls, kur tiek publicētas tendenciozas, safabricēts un bieži vien nepatiesas ziņas, lai radītu cilvēkos sajūtu, ka viss ir slikti un vai nu jābrauc prom vai jābalso par SC. Kā ar troļļiem, skaidrot nav jēgas, labāk neaiztikt. Vienalga ko skaidrot vai pateikt, viss tiek sagrozīts kā vajag.

Atbildēt

Laukakmens

10.06.2014. 02:34

Tautai vajadzētu rīkot piketu - ne tikai pie MK un FM par šīs lietas apstākļu noslepenošanu, bet arī pie Latvijas Radio - par sabiedrisko mediju dīvaino klusēšanu šajā skandālā un tā faktisku ignorēšanu. Tā nav mediju brīvība. Nevienā demokrātiskā valstī nespēju iedomāties, ka ex-premjers ar šādu aizdomu netaisnotos visos raidījumos pēc kārtas, bet "izietu sveikā" ar viena Lapsas plēšanos vienā portālā.

Atbildēt

es

09.06.2014. 23:14

»

zinu

Kā zināms par katru darbu pienākas alga.Tad Dombbrovskim un viņa grupējumam arī reiz būs alga.Varat būt droši


Redzams, ka tie kliķes mērkaķi vismaz šajā saulē neko nebaidās ne no tautas dusmām, ne no dieva, neno velna - viņiem galvenais ir visu izlaupīt un izshēmot, bet vienīgi viņi ir aizmirsuši, ka līdzi jau kapā to tautai nolaupīto mantību nepaņemsi ..... Un dieviņa priekšā noteikti nāksies visiem Dombrukšiem atbildēt un degt viņiem būs elles ugunīs mūžīgi.

Atbildēt

zinu

09.06.2014. 23:04

Kā zināms par katru darbu pienākas alga.Tad Dombbrovskim un viņa grupējumam arī reiz būs alga.Varat būt droši.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

22

Lūdzu, palīdziet tapt Ulubeles Kaķu dārzam

FotoŠobrīd jau 30 no 300 kaķiem Ulubelē mitinās āra apstākļos. Vietu pietrūkst. Līdz drēgnajam rudenim jāspēj izbūvēt siltinātas telpas Kaķu dārzā. Ja ir iespēja, lūdzu, atbalsti finansiāli. Ja ir iespēja, domā atbildīgi un lem par patversmes dzīvnieku adopciju.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...