Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

un

17.09.2022. 17:09

»

rutina

asv kolonija mulku zeme latvija bez izmainam,ja neskaita apgaztos piemineklus


tad jau rutina muļķis no muļķu zemes?

Atbildēt

Gustavs

17.09.2022. 17:08

Ak, nespēj piespiest? Tad jau pie vainas būs Jaunzemes aizmugures piesegums, vai paša ministra mazspēja...Bet, vai kā te daudziem gribētos lai pie vainas būti amerika..

Atbildēt

rutina

16.09.2022. 16:29

asv kolonija mulku zeme latvija bez izmainam,ja neskaita apgaztos piemineklus.

Atbildēt

vienīgais teikums

16.09.2022. 13:27

»

Latvija - neizdevusies valsts

Nē, pareizi tas saucas - ASV vasaļvalsts


ko zini...mērkaķiem arī var iemācīt

Atbildēt

Lāčpurns

16.09.2022. 12:56

»

Latvija - neizdevusies valsts

Nē, pareizi tas saucas - ASV vasaļvalsts


Krievija padirš karu un visas ASV vasaļvalstis laimē dēj.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

16.09.2022. 12:40

»

Gustavs

Tas ir pat ļoti iespējams: Tas viss saucās ruskii mir


Nē, pareizi tas saucas - ASV vasaļvalsts.

Atbildēt

pag,pag

16.09.2022. 10:25

VID vadītāju Ministru kabinetam iesaka Finanšu ministrs, un kabinets to apstiprina. Tātad pats Reirs ieteica Jaunzemi, un tapēc ar ir līdzatbildīgs visā tajā putrā.

Atbildēt

vaskevičšš''sšš arī tikai

16.09.2022. 10:24

»

Saskaņecs

Galvenais balso gudri, pēc tam svītro kaut visu sarakstu. Vaškeviča gars VID nav miris


3A krancis. AVENA UNIVERSITĀTES DIPLOMANTI...tagad nu čangalietes mācīs mūs ēst gārsu, pašas rīs krējumu 120 kg ar gārsu neuzaudzēsi, tesmeņi vien pa 20 kg

Atbildēt

ĀNI VIČI KIČI PAUNIŅI PODIŅI bukši brikšni steķi

16.09.2022. 09:40

»

Karaļa Mindauga ,Kīra I dzimta

Tāpēc ignorēšu vēlēšanas ,vai iešu vēlēt tikai lai svītrotu āra


jūs taču zināt visus, kas jāsvītro

Atbildēt

lūdzu nosauciet

16.09.2022. 09:36

vienu godīgu vid darbinieku un vienu gaodīgu čangali...cerēju, ka bordāns...uz vēlēšanām vinš stāsta par ceļiem ....tieslietu ministrs, JO VISI ZIN VIŅA SAVĒJO TIESLIETU SISTĒMU

Atbildēt

Karaļa Mindauga ,Kīra I Smerdu dzimta

16.09.2022. 08:14

Zivs pūstot no galvas ,sprāgušas zivis peldot pa straumi .
Kurš mums ''nācija tēvs '' , gan ar Helsinku laikiem saistīts ,gan ārzemju latviesu rietumeiropas migrantiem ,gan KGB , ...tikai tādas kārtības kā valstī ar pilsētu Helsinki ,nav ne tuvu un nebūs .
Nācijas tēvs jau kopš sākta laika apzog to nāciju ,pie kuras pats nepieder .savairojis vienu instanci virs otras , nevalstiskās organizācija ,liekēžus barus ,kuri te barojas .
pasī redz ierēdņi nedrīkst ar biznesu nodarboties ,viss jādeklarē ,jābūt plikiem kā žurkām ,no tājau tā korupcija aug .
Jo pirmie korumpanti ir Hanaanas cilšu pēcteči ,kuri lai izspiestu cariskās Krievijas ražotājus ,tirgotājus slavus no viņu biznesa ,pretēji Aleksandra 3 rīkojumam ,sāka kukuļot dzelzceļa prieksniekus ,lai nesēdina vagonos ,nerepatriē uz Palestīnu. Tāpec tād Žirinovskis ( ģenētiskais Bonaparta Napoleonacilts brālis ) Krievijā kļuvis rūpnīcas īpašnieks ,kuru viņa senči nozaga slāvu fabrikantam ,gluži kā cienījamo ebreju slavenais Einšteins ,esot strādādams patentu birojā zadzis patentus -idejas ( kā pēc filmas scenārija Oteļ Mečta ar Raņevskas dēlu arhitektu- inžinieri ,kuram patentu birojā pasaka :"projekt ne prinjat".un pēc tam pēc viņa projekta kaimiņvalstī tiek uzbūvēta rūpnīca ( iekārtas) .
Vienkkārsī ir tāda melīga ,zaglīga tautiņa ,un tie nav Latvijas pamatiedzīvotāji.

Atbildēt

Saskaņecs

16.09.2022. 08:08

»

Karaļa Mindauga ,Kīra I dzimta

Tāpēc ignorēšu vēlēšanas ,vai iešu vēlēt tikai lai svītrotu āra


Galvenais balso gudri, pēc tam svītro kaut visu sarakstu. Vaškeviča gars VID nav miris.

Atbildēt

Karaļa Mindauga ,Kīra I dzimta

16.09.2022. 07:53

»

ES

Kāpēc vēl nav aizturēts pats mauku mājas uzturētājs Reirs, kurš visus šos gadus piesedza mauku mājas noziedzīgo darbību? Tēloja sprāgušu dēli un izlikās neko neredzam?! Glumais puņķis uz drāts. KoĀ


Tāpēc ignorēšu vēlēšanas ,vai iešu vēlēt tikai lai svītrotu āra .
Kamēr valdības ierēdņi -politiķi ir neaizskarami ,nekas nemainīsies ,tādi likumi ,ka pieļauj korupciju, bet likumdevēji iz tautas ,neaizskarami .

Atbildēt

Karaļa Mindauga ,Ķīra I ,dzimta.

16.09.2022. 07:43

Naivi cerēt .
Korupcija ir pārāk globāla sistēma .tajā iesaistīti ofšori ,kurus,piemēram Kipras arī Lembergs ( pēc presses zinām ) intensīvi izmanto ,lai pēc tam kādu daļu no Latvijas valstij nozagtā ieguldītu ērģeļu trubās ,kaut gan Latvijas baznīcas pārpilnas ērģelēm un agonējoša krustā Ješua ben Joseph butaforijām .
Pilnīga kaitniecība Latvijai, par tranzīt ceļa( ostas ) ieņemumiem ,nereķinoties ar tautas gribu ,tā vietā lai radītu darba vietas citos reģionos ( bez tranzīceļiem ) , iegrūst ieņēmumus trubās ,sekmējot Vācijas ekonomiku.

Priekš tam Vids strāda ,lai aplaupītu ,sodītu vietējos pamatiedzīvotājus ( veic genocīdu ) ,un papildinātu Kipras ( apsargā Izraēlas armija ) bankas .
Tāda globāla zagļu shēma ,kura nav godīga ,jālikvidē .
Ja Levitam ,Lembergam ļoti saistošs tas Kipras-Izraēlas gals ,vajag jums uz turierni ar savu diasporu izbraukt un beigt zagt citās valstīs ,kā to jūsu ciltsbrāļi dara Krievijā ,Ukrainā .

Atbildēt

Ahtung

16.09.2022. 06:06

Pie reizes vajadzētu citas kriminālās lietas publiskot , kur iesaistīta Jaunzeme un viņas protaže.

Atbildēt

Nezinītis

15.09.2022. 19:25

»

Admin

Dace tur ir uz mūžu! Kurš gan cits var aizvietot izmestos ģenerāldirektorus(Cīrule,Jaunzeme,Jezdakova),... Pelēkā jau 25 gadus neko neredz,nedzird un nav manījusi nekādas nelikumības! Vai tie nav Vaškeviča cilvēki


Cerams, ka tas mūžs nebūs garš ! Jo kā runā Pelēkās vadītā Nodokļu pārvaldē - vārds korupcija ir ļoti labi pazīstams...

Atbildēt

vice

15.09.2022. 16:34

Ieliktene atstādināta uz laiku līdz beigsies vēlēšanas!!!

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

15.09.2022. 16:24

»

sapuvusi iestade

Ziedoja Jaunzemi ceriba, ka paglabs Podinu, Prusaku-Brinkamani un Klavu. Si kompanija ir tiesie vaditaji visam grupejumam. Pat ne tikai vaditaji, bet tiesi tie kas iebidija siltos amatos visus tos izspiedejus


Te nav runa par iestādi, te ir runa par to, ka Jaunajai Vienotībai ir steidzami pirms 1. oktobra jāuzspodrina spalvas. Reirs tagad prātu paizkūkojušajai vēlētāju daļai kļūs par lāčplēsi - valsts glābēju un vēl nez ko. Aizbizos nobalsot tā, ka nemetās. Vsipār, tas ir cirks priekš muļķiem, jo kā Reirs, tā Jaunzeme ir JV cilvēki. Domāju, ar ģenerāldirektoreni viss jau ir sarunāts, un viņa jau zina, ko saņems par līdzdalību šajā teātrī. Gan jau kāda silta un labi apmaksāta vieta jau viņu gaida pēc vēlēšanām.

Atbildēt

???

15.09.2022. 16:07

»

Хм

Забастовка учителей-нехорошо перед выборами...


Učiteļi vinovati!Ņehotjat nalogi za časnije uroki plaķiķ...

Atbildēt

Admin

15.09.2022. 16:02

»

Nezinītis

Vai beidzot nav pienācis laiks pavērtēt arī vietnieces Daces Pelēkās iespējamo līdzdalību VID nekārtību - korupciju piesegšanas lietā


Dace tur ir uz mūžu! Kurš gan cits var aizvietot izmestos ģenerāldirektorus(Cīrule,Jaunzeme,Jezdakova),... Pelēkā jau 25 gadus neko neredz,nedzird un nav manījusi nekādas nelikumības! Vai tie nav Vaškeviča cilvēki?

Atbildēt

Repše godīgais

15.09.2022. 15:47

Tieši no vecā kompartijas nomenklatūras karjerista Reira un Jaunā laika pelēka kardināla Jaunups, kurš apprecējis čekista meitu, nāk viss sliktais. Jansones laikā kopā ar Straumi no KNAB ir atmaskots astoņkājis VID.

Man ir nulles tolerance pret korupciju! Es varu ieviest pretkorupcijas sistēmas dienestā, kas ļauj izskaitļot negodprātīgas darbības un pieķert vainīgos, pieņemt spēcīgu Valsts ieņēmumu dienests Iekšējās rošības pārvaldes vadītāju un stiprināt šo pārvaldi un īstenot dažādus citus pasākumus, bet… es nevaru ietekmēt to, ka katru brīdi pasaulē piedzimst pa kādam noziedzīgam prātam.
Negodprātīgu darbinieku izskaušana notiek un notiks. Šī problēma valsts pārvaldē diemžēl pastāv. Ja šīs problēmas nebūtu, mēs netērētu līdzekļus IDP uzturēšanai. Līdzīgi var teikt – ja sabiedrībā kopumā visi būtu godprātīgi, diez vai mums vajadzētu Valsts policiju.
Šajā kontekstā jānorāda uz diviem aspektiem..
Pirmkārt, joprojām ir optimisti, ka uzskata, ka uz viņiem VID ieviestās pretkorupcijas sistēmas neattiecas, un viņus nekad nepieķers. Pieķers! Un, jā – jau tagad varu pateikt, ka aizturēšanas būs vēl.
Otrkārt, es nevaru nepieminēt finanšu ministra attieksmi pret VID darbu. Mēs radam vidi, lai korupcijas nebūtu, izmeklējam, aizturam, bet katru reizi, kad ir rezultāts, kad tiek atklāta korupcija, ministra reakcija ir agresīva, norādot, ka netiek darīts nekas, lai korupciju novērstu?
Savukārt šobrīd korupcijas lieta vēl pat līdz tiesai nav nonākusi, bet finanšu ministrs jau vainīgo atradis un notiesājis.
Jā, pēdējā laikā aizturēšanu ir daudz, bet kāpēc?! Tāpēc, ka pēdējo dažu gadu laikā ar šo problēmu VID tiešām tiek strādāts, nevis tikai veidota kūsājoša darba imitācija. Un tāpēc, ka šodien tieši VID ir valsts iestāde, kurā ir sava spēcīga, ar ģenerāldirektora atbalstu strādājoša IDP. Kurā tad vēl tāda ir?!
Neuzskatu, ka alternatīva ir korupciju neredzēt par spīti pret mani vērstajai agresijai.
Vēl tikai jāpiebilst, ka tieši Finanšu ministrija bija tā, kas man lika atjaunot darbā par negodprātīgu rīcību atbrīvotu muitnieku. Ļoti ceru, ka attiecībā uz pēdējiem aizturētajiem nebūs tāds pats scenārijs.
Jādara viss iespējamais, lai neatkārtotos tādas situācijas, kā patlaban plaši izskanējusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) izmeklētā lieta, bet arī citiem gadījumiem, kas iepriekš dzirdēti no uzņēmējiem.

Atbildēt

ES

15.09.2022. 15:08

Kāpēc vēl nav aizturēts pats mauku mājas uzturētājs Reirs, kurš visus šos gadus piesedza mauku mājas noziedzīgo darbību? Tēloja sprāgušu dēli un izlikās neko neredzam?! Glumais puņķis uz drāts. KoĀ

Atbildēt

Beidzot!!!

15.09.2022. 14:36

Dievs ir debesīs, jaunzemi izmeta ara!!!
Lai staiga un dzivo uz ielas

Atbildēt

sapuvusi iestade

15.09.2022. 14:27

Ziedoja Jaunzemi ceriba, ka paglabs Podinu, Prusaku-Brinkamani un Klavu. Si kompanija ir tiesie vaditaji visam grupejumam. Pat ne tikai vaditaji, bet tiesi tie kas iebidija siltos amatos visus tos izspiedejus.
Visu kedi vajadzeja satupinat!

Atbildēt

Lai varu noturētu, galvenais ir kadri. /Staļins/

15.09.2022. 14:19

»

fakts

Politmafija pārvalda koloniju jau 30 gadus


Vienīgā cerība uz sabiedroto valstu specvienības iejaukšanos. ES tiesu sistēma jau sen no kremļa naudas sapuvusi.

Atbildēt

Nezinītis

15.09.2022. 14:04

Vai beidzot nav pienācis laiks pavērtēt arī vietnieces Daces Pelēkās iespējamo līdzdalību VID nekārtību - korupciju piesegšanas lietā!

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

15.09.2022. 13:33

»

Dīvaini gan

Kā tā sanāk, ka Vienotība, lielie cīnītāji ar korupciju, divpadsmit gadu laikā kopš ir pie varas, neko nav apkarojuši


Vienotība pie varas ir jau 20 nevis tikai 12 gadus. VID ir "sliktais", bet FM "labais" policists. Pirmais atņem naudu un "slauc" tautu, bet otrais ar dāsnu roku to izdala. Viens bez otra viņi nevar iztikt, taču lomu sadalījums prasa, lai "labais" ik pa laikam strostētu "slikto". To arī visu laiku varam vērot.

Atbildēt

Nemuldi!

15.09.2022. 13:15

»

Urlas

Beidzot šo atbrīvoja,tagad viskija ģīmja un insektu kārta vākties prom un laimi meklēt Īrijas laukos


Neatbrīvoja.
Atstādināja.
Ja neko nesaproti, nevajag muldēt.

Atbildēt

Urlas

15.09.2022. 12:50

Beidzot šo atbrīvoja,tagad viskija ģīmja un insektu kārta vākties prom un laimi meklēt Īrijas laukos.

Atbildēt

Precīzi!

15.09.2022. 12:43

»

Dīvaini gan

Kā tā sanāk, ka Vienotība, lielie cīnītāji ar korupciju, divpadsmit gadu laikā kopš ir pie varas, neko nav apkarojuši


Tie frukti, kas VID pieķerti korupcijā, nesāka strādāt vakar.
Jaunzeme tur nestrādā pat piecus gadus.

Atbildēt

millers

15.09.2022. 12:09

jaunzeme stulba, kā malka, maxi krāmēt kastes

Atbildēt

ES

15.09.2022. 11:53

Reira, zeķubikses, bļeģ, mezglā ap kaklu un aiz matiem prom pa asfaltu uz Iļģuciema cietumu! Ko tu pisies kā komjaunietis.

Atbildēt

Хм

15.09.2022. 11:43

Забастовка учителей-нехорошо перед выборами
А отстранить Яунземе - ок)

https://www.delfi.lv/news/national/politics/reirs-atstadina-no-amata-vid-generaldirektori-un-nodoklu-parvaldes-direktoru.d?id 54743684

Хотя в данном случае оба шага логичны: когда-то же это нужно делать

Atbildēt

vice

15.09.2022. 11:02

»

Dīvaini gan

Kā tā sanāk, ka Vienotība, lielie cīnītāji ar korupciju, divpadsmit gadu laikā kopš ir pie varas, neko nav apkarojuši


3.atbilžu variants, kas visu loģiski izskaidro:

Vienotība uztur un GARANTĒ korupciju (pie tam visos nepieciešamos līmeņos).

Atbildēt

Dīvaini gan

15.09.2022. 09:19

Kā tā sanāk, ka Vienotība, lielie cīnītāji ar korupciju, divpadsmit gadu laikā kopš ir pie varas, neko nav apkarojuši?
Ir tikai divas iespējas:
1. Neprot;
2. Neapkaro.

Šī ir tā situācija, kad trešās iespējas nav.

Kura ir pareizā atbilde?

Atbildēt

cīņa starp Jauno Vienotību (Reirs/Čerņeckis) un A/Par (Jaunzeme).

15.09.2022. 09:11

Seriāls, cīņa par varu VIDā. Noželojamie Prusaki. Ko korumpants Čeņeckis var ieteikt Reiram? Vienotības kasierim gadiem sava noteikta cena! Prusaks ar Podiņ ir tikai izpildītāji, viens dara otrs piesedz.

Atbildēt

Alise no brīnumzemes

15.09.2022. 08:19

Zivs nekad nepūst no galvas ja tā jau iepriekš ir sapuvusi./Hemingvejs/

Atbildēt

Tālis1

15.09.2022. 08:00

Jaunzeme, prusaki, pods vēl cik noziedzīgus nodarījumus VID ir slēpuši, pieseguši, safabricējuši. Visi viņi ir noziegumu līdzzinātāji.

Atbildēt

Хм

15.09.2022. 07:57

Par VID vadības nespēju un nevēlēšanos novērtēt pietiekami augstu koruptīvo problēmu apmērus liecina arī fakts, ka 2016. gadā tika veikts ārpakalpojuma audits: “Korupcijas novēršanas procesu novērtējums Valsts ieņēmumu dienestā”. Ārējā audita secinājumi un rekomendācijas bija visaptverošas un apjomīgas, taču VID praksē tās īstenoja tikai daļēji, un atsevišķas rekomendācijas netika ieviestas vispār.

Pamatojoties uz finanšu ministra rezolūciju, Finanšu ministrija (FM) veica “Korupcijas novēršanas procesu novērtējuma Valsts ieņēmumu dienestā” pēcpārbaudi.

FM uzskata, ka ieteikumi pēc būtības nav ieviesti.

да уж...
Ну что, есть же проверенный уже метод. Пусть из США пришлют какой-нибудь злой документ (как это было по поводу отмывания денег и серого списка). Единственно, что так рьяно возьмутся выполнять рекомендации, что опять перестараются. Но лучше так, чем как сейчас.

Atbildēt

Nikolajs

15.09.2022. 07:36

Šobrīd notiek cīņa starp Jauno Vienotību (Reirs) un A/Par (Jaunzeme). Līdz šim varēja pastāvēt, jo Jaunzeme pieļāva korumpētajiem politiķiem no abām partijām pelnīt. Tagad, pirms vēlēšanām, A/Par sācis braukt virsū JV. Tādēļ JV sit pretī, ņemot nost A/Par kalponi. Bet Jaunzeme ir nekompetenta ierēdne, kuras līmenis atbilst Ieslodzījumu pārvaldes nodaļas vadītājas amatam.

Atbildēt

vice

15.09.2022. 07:27

Kādēļ, lai Reirs kaut ko spētu? Nevajag prasīt no virpotāja par daudz!

Bez tam "ieintersēts", jo ir arī partijas biedru "vajadzības".

Atbildēt

fakts

15.09.2022. 06:48

Finanšu ministrs nespēj un nedrīkst piespiest VID ģenerāldirektori mazināt korupciju viņas vadītajā iestādē.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...

21

Patērētājiem ir jābūt tiesībām iepazīties ar tarifu izmaksu modeļiem un pamatojumu

FotoPatērētājiem taču būtu jāredz Sadales tīkla tarifu pamatojums? Regulators diemžēl ir citās domās un nepiekrīt uzlikt par pienākumu atklāt izmaksu attiecināšanas modeli. Es jūtos nonācis 20 gadus tālā pagātnē, kad šāda ignorance bija lielākās daļas valsts iestāžu norma.
Lasīt visu...

6

2021. gadā veselības jomā valstij atradās 1,897 miljardi eiro, šogad – tikai 1,505 miljardi, nākamgad vēl nedaudz mazāk

FotoBiju jau krustu šķērsu lūdzies dažādu partiju politiķiem uzrādīt, ko viņi sarakstījuši valdības deklarācijā par veselību un medicīnu, bet tie izlikās kurli esam vai vismaz paši teicās neredzējuši šādu sadaļu  deklarācijā. 
Lasīt visu...

21

Ierobežot medības nacionālajos parkos!

FotoĶemeru Nacionālais parks ir otrais Latvijā dibinātais (1997. gadā) nacionālais parks, kas no sava vecākā brāļa – Gaujas Nacionālā parka – atšķiras ar lielāku dzīvās dabas daudzveidību. Dažādiem dzīvniekiem un augiem te ir piemērotākas dzīvotnes lielā meža masīvā, purvos, ezeros un dabīgos zālājos.
Lasīt visu...

21

Mūsdienu feodālisms

FotoPie mums var atrast paralēles ar feodālo iekārtu ar visu tās tiesībatšķirīgo kontingentu - feodāļus, viņu algotņus un pārējos iedzīvotājus, kas sadalās pa slāņiem (kastām) šī vārda nu jau pat tiesiskajā nozīmē, jautājums - kas tad ir Demokrātija? Viens likums, viena taisnība visiem? Un kas tad no tā, kas de iure pieder tautai, ir tas ko tā de facto pārvalda?
Lasīt visu...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

Pie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks,...

Foto

Ausīs arī mūsu saule

Motoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem,...

Foto

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

Valdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un...

Foto

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

Biedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes...

Foto

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

Armands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena -...

Foto

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

Laika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos...

Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....