Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

un

17.09.2022. 17:09

»

rutina

asv kolonija mulku zeme latvija bez izmainam,ja neskaita apgaztos piemineklus


tad jau rutina muļķis no muļķu zemes?

Atbildēt

Gustavs

17.09.2022. 17:08

Ak, nespēj piespiest? Tad jau pie vainas būs Jaunzemes aizmugures piesegums, vai paša ministra mazspēja...Bet, vai kā te daudziem gribētos lai pie vainas būti amerika..

Atbildēt

rutina

16.09.2022. 16:29

asv kolonija mulku zeme latvija bez izmainam,ja neskaita apgaztos piemineklus.

Atbildēt

vienīgais teikums

16.09.2022. 13:27

»

Latvija - neizdevusies valsts

Nē, pareizi tas saucas - ASV vasaļvalsts


ko zini...mērkaķiem arī var iemācīt

Atbildēt

Lāčpurns

16.09.2022. 12:56

»

Latvija - neizdevusies valsts

Nē, pareizi tas saucas - ASV vasaļvalsts


Krievija padirš karu un visas ASV vasaļvalstis laimē dēj.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

16.09.2022. 12:40

»

Gustavs

Tas ir pat ļoti iespējams: Tas viss saucās ruskii mir


Nē, pareizi tas saucas - ASV vasaļvalsts.

Atbildēt

pag,pag

16.09.2022. 10:25

VID vadītāju Ministru kabinetam iesaka Finanšu ministrs, un kabinets to apstiprina. Tātad pats Reirs ieteica Jaunzemi, un tapēc ar ir līdzatbildīgs visā tajā putrā.

Atbildēt

vaskevičšš''sšš arī tikai

16.09.2022. 10:24

»

Saskaņecs

Galvenais balso gudri, pēc tam svītro kaut visu sarakstu. Vaškeviča gars VID nav miris


3A krancis. AVENA UNIVERSITĀTES DIPLOMANTI...tagad nu čangalietes mācīs mūs ēst gārsu, pašas rīs krējumu 120 kg ar gārsu neuzaudzēsi, tesmeņi vien pa 20 kg

Atbildēt

ĀNI VIČI KIČI PAUNIŅI PODIŅI bukši brikšni steķi

16.09.2022. 09:40

»

Karaļa Mindauga ,Kīra I dzimta

Tāpēc ignorēšu vēlēšanas ,vai iešu vēlēt tikai lai svītrotu āra


jūs taču zināt visus, kas jāsvītro

Atbildēt

lūdzu nosauciet

16.09.2022. 09:36

vienu godīgu vid darbinieku un vienu gaodīgu čangali...cerēju, ka bordāns...uz vēlēšanām vinš stāsta par ceļiem ....tieslietu ministrs, JO VISI ZIN VIŅA SAVĒJO TIESLIETU SISTĒMU

Atbildēt

Karaļa Mindauga ,Kīra I Smerdu dzimta

16.09.2022. 08:14

Zivs pūstot no galvas ,sprāgušas zivis peldot pa straumi .
Kurš mums ''nācija tēvs '' , gan ar Helsinku laikiem saistīts ,gan ārzemju latviesu rietumeiropas migrantiem ,gan KGB , ...tikai tādas kārtības kā valstī ar pilsētu Helsinki ,nav ne tuvu un nebūs .
Nācijas tēvs jau kopš sākta laika apzog to nāciju ,pie kuras pats nepieder .savairojis vienu instanci virs otras , nevalstiskās organizācija ,liekēžus barus ,kuri te barojas .
pasī redz ierēdņi nedrīkst ar biznesu nodarboties ,viss jādeklarē ,jābūt plikiem kā žurkām ,no tājau tā korupcija aug .
Jo pirmie korumpanti ir Hanaanas cilšu pēcteči ,kuri lai izspiestu cariskās Krievijas ražotājus ,tirgotājus slavus no viņu biznesa ,pretēji Aleksandra 3 rīkojumam ,sāka kukuļot dzelzceļa prieksniekus ,lai nesēdina vagonos ,nerepatriē uz Palestīnu. Tāpec tād Žirinovskis ( ģenētiskais Bonaparta Napoleonacilts brālis ) Krievijā kļuvis rūpnīcas īpašnieks ,kuru viņa senči nozaga slāvu fabrikantam ,gluži kā cienījamo ebreju slavenais Einšteins ,esot strādādams patentu birojā zadzis patentus -idejas ( kā pēc filmas scenārija Oteļ Mečta ar Raņevskas dēlu arhitektu- inžinieri ,kuram patentu birojā pasaka :"projekt ne prinjat".un pēc tam pēc viņa projekta kaimiņvalstī tiek uzbūvēta rūpnīca ( iekārtas) .
Vienkkārsī ir tāda melīga ,zaglīga tautiņa ,un tie nav Latvijas pamatiedzīvotāji.

Atbildēt

Saskaņecs

16.09.2022. 08:08

»

Karaļa Mindauga ,Kīra I dzimta

Tāpēc ignorēšu vēlēšanas ,vai iešu vēlēt tikai lai svītrotu āra


Galvenais balso gudri, pēc tam svītro kaut visu sarakstu. Vaškeviča gars VID nav miris.

Atbildēt

Karaļa Mindauga ,Kīra I dzimta

16.09.2022. 07:53

»

ES

Kāpēc vēl nav aizturēts pats mauku mājas uzturētājs Reirs, kurš visus šos gadus piesedza mauku mājas noziedzīgo darbību? Tēloja sprāgušu dēli un izlikās neko neredzam?! Glumais puņķis uz drāts. KoĀ


Tāpēc ignorēšu vēlēšanas ,vai iešu vēlēt tikai lai svītrotu āra .
Kamēr valdības ierēdņi -politiķi ir neaizskarami ,nekas nemainīsies ,tādi likumi ,ka pieļauj korupciju, bet likumdevēji iz tautas ,neaizskarami .

Atbildēt

Karaļa Mindauga ,Ķīra I ,dzimta.

16.09.2022. 07:43

Naivi cerēt .
Korupcija ir pārāk globāla sistēma .tajā iesaistīti ofšori ,kurus,piemēram Kipras arī Lembergs ( pēc presses zinām ) intensīvi izmanto ,lai pēc tam kādu daļu no Latvijas valstij nozagtā ieguldītu ērģeļu trubās ,kaut gan Latvijas baznīcas pārpilnas ērģelēm un agonējoša krustā Ješua ben Joseph butaforijām .
Pilnīga kaitniecība Latvijai, par tranzīt ceļa( ostas ) ieņemumiem ,nereķinoties ar tautas gribu ,tā vietā lai radītu darba vietas citos reģionos ( bez tranzīceļiem ) , iegrūst ieņēmumus trubās ,sekmējot Vācijas ekonomiku.

Priekš tam Vids strāda ,lai aplaupītu ,sodītu vietējos pamatiedzīvotājus ( veic genocīdu ) ,un papildinātu Kipras ( apsargā Izraēlas armija ) bankas .
Tāda globāla zagļu shēma ,kura nav godīga ,jālikvidē .
Ja Levitam ,Lembergam ļoti saistošs tas Kipras-Izraēlas gals ,vajag jums uz turierni ar savu diasporu izbraukt un beigt zagt citās valstīs ,kā to jūsu ciltsbrāļi dara Krievijā ,Ukrainā .

Atbildēt

Ahtung

16.09.2022. 06:06

Pie reizes vajadzētu citas kriminālās lietas publiskot , kur iesaistīta Jaunzeme un viņas protaže.

Atbildēt

Nezinītis

15.09.2022. 19:25

»

Admin

Dace tur ir uz mūžu! Kurš gan cits var aizvietot izmestos ģenerāldirektorus(Cīrule,Jaunzeme,Jezdakova),... Pelēkā jau 25 gadus neko neredz,nedzird un nav manījusi nekādas nelikumības! Vai tie nav Vaškeviča cilvēki


Cerams, ka tas mūžs nebūs garš ! Jo kā runā Pelēkās vadītā Nodokļu pārvaldē - vārds korupcija ir ļoti labi pazīstams...

Atbildēt

vice

15.09.2022. 16:34

Ieliktene atstādināta uz laiku līdz beigsies vēlēšanas!!!

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

15.09.2022. 16:24

»

sapuvusi iestade

Ziedoja Jaunzemi ceriba, ka paglabs Podinu, Prusaku-Brinkamani un Klavu. Si kompanija ir tiesie vaditaji visam grupejumam. Pat ne tikai vaditaji, bet tiesi tie kas iebidija siltos amatos visus tos izspiedejus


Te nav runa par iestādi, te ir runa par to, ka Jaunajai Vienotībai ir steidzami pirms 1. oktobra jāuzspodrina spalvas. Reirs tagad prātu paizkūkojušajai vēlētāju daļai kļūs par lāčplēsi - valsts glābēju un vēl nez ko. Aizbizos nobalsot tā, ka nemetās. Vsipār, tas ir cirks priekš muļķiem, jo kā Reirs, tā Jaunzeme ir JV cilvēki. Domāju, ar ģenerāldirektoreni viss jau ir sarunāts, un viņa jau zina, ko saņems par līdzdalību šajā teātrī. Gan jau kāda silta un labi apmaksāta vieta jau viņu gaida pēc vēlēšanām.

Atbildēt

???

15.09.2022. 16:07

»

Хм

Забастовка учителей-нехорошо перед выборами...


Učiteļi vinovati!Ņehotjat nalogi za časnije uroki plaķiķ...

Atbildēt

Admin

15.09.2022. 16:02

»

Nezinītis

Vai beidzot nav pienācis laiks pavērtēt arī vietnieces Daces Pelēkās iespējamo līdzdalību VID nekārtību - korupciju piesegšanas lietā


Dace tur ir uz mūžu! Kurš gan cits var aizvietot izmestos ģenerāldirektorus(Cīrule,Jaunzeme,Jezdakova),... Pelēkā jau 25 gadus neko neredz,nedzird un nav manījusi nekādas nelikumības! Vai tie nav Vaškeviča cilvēki?

Atbildēt

Repše godīgais

15.09.2022. 15:47

Tieši no vecā kompartijas nomenklatūras karjerista Reira un Jaunā laika pelēka kardināla Jaunups, kurš apprecējis čekista meitu, nāk viss sliktais. Jansones laikā kopā ar Straumi no KNAB ir atmaskots astoņkājis VID.

Man ir nulles tolerance pret korupciju! Es varu ieviest pretkorupcijas sistēmas dienestā, kas ļauj izskaitļot negodprātīgas darbības un pieķert vainīgos, pieņemt spēcīgu Valsts ieņēmumu dienests Iekšējās rošības pārvaldes vadītāju un stiprināt šo pārvaldi un īstenot dažādus citus pasākumus, bet… es nevaru ietekmēt to, ka katru brīdi pasaulē piedzimst pa kādam noziedzīgam prātam.
Negodprātīgu darbinieku izskaušana notiek un notiks. Šī problēma valsts pārvaldē diemžēl pastāv. Ja šīs problēmas nebūtu, mēs netērētu līdzekļus IDP uzturēšanai. Līdzīgi var teikt – ja sabiedrībā kopumā visi būtu godprātīgi, diez vai mums vajadzētu Valsts policiju.
Šajā kontekstā jānorāda uz diviem aspektiem..
Pirmkārt, joprojām ir optimisti, ka uzskata, ka uz viņiem VID ieviestās pretkorupcijas sistēmas neattiecas, un viņus nekad nepieķers. Pieķers! Un, jā – jau tagad varu pateikt, ka aizturēšanas būs vēl.
Otrkārt, es nevaru nepieminēt finanšu ministra attieksmi pret VID darbu. Mēs radam vidi, lai korupcijas nebūtu, izmeklējam, aizturam, bet katru reizi, kad ir rezultāts, kad tiek atklāta korupcija, ministra reakcija ir agresīva, norādot, ka netiek darīts nekas, lai korupciju novērstu?
Savukārt šobrīd korupcijas lieta vēl pat līdz tiesai nav nonākusi, bet finanšu ministrs jau vainīgo atradis un notiesājis.
Jā, pēdējā laikā aizturēšanu ir daudz, bet kāpēc?! Tāpēc, ka pēdējo dažu gadu laikā ar šo problēmu VID tiešām tiek strādāts, nevis tikai veidota kūsājoša darba imitācija. Un tāpēc, ka šodien tieši VID ir valsts iestāde, kurā ir sava spēcīga, ar ģenerāldirektora atbalstu strādājoša IDP. Kurā tad vēl tāda ir?!
Neuzskatu, ka alternatīva ir korupciju neredzēt par spīti pret mani vērstajai agresijai.
Vēl tikai jāpiebilst, ka tieši Finanšu ministrija bija tā, kas man lika atjaunot darbā par negodprātīgu rīcību atbrīvotu muitnieku. Ļoti ceru, ka attiecībā uz pēdējiem aizturētajiem nebūs tāds pats scenārijs.
Jādara viss iespējamais, lai neatkārtotos tādas situācijas, kā patlaban plaši izskanējusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) izmeklētā lieta, bet arī citiem gadījumiem, kas iepriekš dzirdēti no uzņēmējiem.

Atbildēt

ES

15.09.2022. 15:08

Kāpēc vēl nav aizturēts pats mauku mājas uzturētājs Reirs, kurš visus šos gadus piesedza mauku mājas noziedzīgo darbību? Tēloja sprāgušu dēli un izlikās neko neredzam?! Glumais puņķis uz drāts. KoĀ

Atbildēt

Beidzot!!!

15.09.2022. 14:36

Dievs ir debesīs, jaunzemi izmeta ara!!!
Lai staiga un dzivo uz ielas

Atbildēt

sapuvusi iestade

15.09.2022. 14:27

Ziedoja Jaunzemi ceriba, ka paglabs Podinu, Prusaku-Brinkamani un Klavu. Si kompanija ir tiesie vaditaji visam grupejumam. Pat ne tikai vaditaji, bet tiesi tie kas iebidija siltos amatos visus tos izspiedejus.
Visu kedi vajadzeja satupinat!

Atbildēt

Lai varu noturētu, galvenais ir kadri. /Staļins/

15.09.2022. 14:19

»

fakts

Politmafija pārvalda koloniju jau 30 gadus


Vienīgā cerība uz sabiedroto valstu specvienības iejaukšanos. ES tiesu sistēma jau sen no kremļa naudas sapuvusi.

Atbildēt

Nezinītis

15.09.2022. 14:04

Vai beidzot nav pienācis laiks pavērtēt arī vietnieces Daces Pelēkās iespējamo līdzdalību VID nekārtību - korupciju piesegšanas lietā!

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

15.09.2022. 13:33

»

Dīvaini gan

Kā tā sanāk, ka Vienotība, lielie cīnītāji ar korupciju, divpadsmit gadu laikā kopš ir pie varas, neko nav apkarojuši


Vienotība pie varas ir jau 20 nevis tikai 12 gadus. VID ir "sliktais", bet FM "labais" policists. Pirmais atņem naudu un "slauc" tautu, bet otrais ar dāsnu roku to izdala. Viens bez otra viņi nevar iztikt, taču lomu sadalījums prasa, lai "labais" ik pa laikam strostētu "slikto". To arī visu laiku varam vērot.

Atbildēt

Nemuldi!

15.09.2022. 13:15

»

Urlas

Beidzot šo atbrīvoja,tagad viskija ģīmja un insektu kārta vākties prom un laimi meklēt Īrijas laukos


Neatbrīvoja.
Atstādināja.
Ja neko nesaproti, nevajag muldēt.

Atbildēt

Urlas

15.09.2022. 12:50

Beidzot šo atbrīvoja,tagad viskija ģīmja un insektu kārta vākties prom un laimi meklēt Īrijas laukos.

Atbildēt

Precīzi!

15.09.2022. 12:43

»

Dīvaini gan

Kā tā sanāk, ka Vienotība, lielie cīnītāji ar korupciju, divpadsmit gadu laikā kopš ir pie varas, neko nav apkarojuši


Tie frukti, kas VID pieķerti korupcijā, nesāka strādāt vakar.
Jaunzeme tur nestrādā pat piecus gadus.

Atbildēt

millers

15.09.2022. 12:09

jaunzeme stulba, kā malka, maxi krāmēt kastes

Atbildēt

ES

15.09.2022. 11:53

Reira, zeķubikses, bļeģ, mezglā ap kaklu un aiz matiem prom pa asfaltu uz Iļģuciema cietumu! Ko tu pisies kā komjaunietis.

Atbildēt

Хм

15.09.2022. 11:43

Забастовка учителей-нехорошо перед выборами
А отстранить Яунземе - ок)

https://www.delfi.lv/news/national/politics/reirs-atstadina-no-amata-vid-generaldirektori-un-nodoklu-parvaldes-direktoru.d?id 54743684

Хотя в данном случае оба шага логичны: когда-то же это нужно делать

Atbildēt

vice

15.09.2022. 11:02

»

Dīvaini gan

Kā tā sanāk, ka Vienotība, lielie cīnītāji ar korupciju, divpadsmit gadu laikā kopš ir pie varas, neko nav apkarojuši


3.atbilžu variants, kas visu loģiski izskaidro:

Vienotība uztur un GARANTĒ korupciju (pie tam visos nepieciešamos līmeņos).

Atbildēt

Dīvaini gan

15.09.2022. 09:19

Kā tā sanāk, ka Vienotība, lielie cīnītāji ar korupciju, divpadsmit gadu laikā kopš ir pie varas, neko nav apkarojuši?
Ir tikai divas iespējas:
1. Neprot;
2. Neapkaro.

Šī ir tā situācija, kad trešās iespējas nav.

Kura ir pareizā atbilde?

Atbildēt

cīņa starp Jauno Vienotību (Reirs/Čerņeckis) un A/Par (Jaunzeme).

15.09.2022. 09:11

Seriāls, cīņa par varu VIDā. Noželojamie Prusaki. Ko korumpants Čeņeckis var ieteikt Reiram? Vienotības kasierim gadiem sava noteikta cena! Prusaks ar Podiņ ir tikai izpildītāji, viens dara otrs piesedz.

Atbildēt

Alise no brīnumzemes

15.09.2022. 08:19

Zivs nekad nepūst no galvas ja tā jau iepriekš ir sapuvusi./Hemingvejs/

Atbildēt

Tālis1

15.09.2022. 08:00

Jaunzeme, prusaki, pods vēl cik noziedzīgus nodarījumus VID ir slēpuši, pieseguši, safabricējuši. Visi viņi ir noziegumu līdzzinātāji.

Atbildēt

Хм

15.09.2022. 07:57

Par VID vadības nespēju un nevēlēšanos novērtēt pietiekami augstu koruptīvo problēmu apmērus liecina arī fakts, ka 2016. gadā tika veikts ārpakalpojuma audits: “Korupcijas novēršanas procesu novērtējums Valsts ieņēmumu dienestā”. Ārējā audita secinājumi un rekomendācijas bija visaptverošas un apjomīgas, taču VID praksē tās īstenoja tikai daļēji, un atsevišķas rekomendācijas netika ieviestas vispār.

Pamatojoties uz finanšu ministra rezolūciju, Finanšu ministrija (FM) veica “Korupcijas novēršanas procesu novērtējuma Valsts ieņēmumu dienestā” pēcpārbaudi.

FM uzskata, ka ieteikumi pēc būtības nav ieviesti.

да уж...
Ну что, есть же проверенный уже метод. Пусть из США пришлют какой-нибудь злой документ (как это было по поводу отмывания денег и серого списка). Единственно, что так рьяно возьмутся выполнять рекомендации, что опять перестараются. Но лучше так, чем как сейчас.

Atbildēt

Nikolajs

15.09.2022. 07:36

Šobrīd notiek cīņa starp Jauno Vienotību (Reirs) un A/Par (Jaunzeme). Līdz šim varēja pastāvēt, jo Jaunzeme pieļāva korumpētajiem politiķiem no abām partijām pelnīt. Tagad, pirms vēlēšanām, A/Par sācis braukt virsū JV. Tādēļ JV sit pretī, ņemot nost A/Par kalponi. Bet Jaunzeme ir nekompetenta ierēdne, kuras līmenis atbilst Ieslodzījumu pārvaldes nodaļas vadītājas amatam.

Atbildēt

vice

15.09.2022. 07:27

Kādēļ, lai Reirs kaut ko spētu? Nevajag prasīt no virpotāja par daudz!

Bez tam "ieintersēts", jo ir arī partijas biedru "vajadzības".

Atbildēt

fakts

15.09.2022. 06:48

Finanšu ministrs nespēj un nedrīkst piespiest VID ģenerāldirektori mazināt korupciju viņas vadītajā iestādē.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi