Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 22:51


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

Haris > palicējiem

03.04.2011. 11:51

Palasiet kādreiz komentārus tādiem rakstiem, kur vēstīts par emigrantiem. 80-90% komentāru autoru gluži vai vārās naidā, nicinājumā, agresivitātē, noliegumā, mazspējas gaudošanā pret... Latviju. Esot vissliktākā vieta, visbezcerīgākā.

Atzīšos - pirms dažiem gadiem pārdzīvoju, ka latvieši brauc prom. Bet pirms kāda laika man pa īstam apskrējās dūša un pieleca: nē, lai šādi komentāru rakstītāji tik tiešām BRAUC PROM! Mums, pārējiem būs LABĀK, kaut arī mūsu skaits kļūs mazāks.

Atbildēt

eds

03.04.2011. 06:55

Absolūtais komentētāju vairākums gan šajā vietnē , gan ,,Tvnet"-ā ,,Delfos", u.c. nolādē, izsmej pie ,,grožiem"esošos. Izrāda savu negatīvo attieksmi pret notiekošo valstī, ir pret tarifu celšanu. Dara to virtuozi,ar pacilātību, ar patriotisma piegaršu.

Diemžēl šī spēka, atjautības, argumentācijas ir par maz, lai kaut ko mainītu valstī. Šīs augstāk minētās aktivitātes ir jātransformē no krēsliem pie datora uz ielām!

Vai šiem cilvēkiem vairāk vajag? Visu iedzīvotāju ,,sāpi" pie ,,Latvenergo"pārstāvēja vien pāris desmits piketētāju.

http://www.ves.lv/article/167870

Atbildēt

Finansists

02.04.2011. 14:12

Vilka attieksme, ko varetu apkopot kā "Latvijā slikti iet tikai muļķiem, kas paši negrib strādāt" piemīt vairumam augstākā ešelona ierēdņu. Kāds tam cēlonis? Tam personīgi iemesli. Sēžot augstā valsts amatā tiek pārgurts no lavierēšanas, klausīšanas, korumpēšanās, klanīšanās, atriebšanās, pielīšanas un citām nervu sistēmu ārkārtīgi noslogojošām darbībām. Un tad vēl kāds pustrakais gatavs ķurķī bāzt - kā Štramu, Vaškeviču. Tas rada bailes, stresu. Kādas tur vairs valsts intereses, ja tāds Vilks saprot, ka rīt jau var būt uz ielas. Un kāds tad labais onkulis viņam palīdzēs? Cilvēks cilvēkam vilks.

Atbildēt

vispar to klaidonis

01.04.2011. 16:42

Man ir tā saucamā atbilstošā izglītība - iegūta ārzemēs, bet strādāju zemākajā iespējamā postenī valsts pārvaldē, bet ar nepacietību gaidu Vācijas darba tirgus atvēršanos!!! Apnikuši tie partiju biedri un līdzīgie (arī šis personāžs fotogrāfijā, kas tiešām ir iedomājies, ka vieta Latvijā ir tikai kaut kādiem veiksminiekiem, visiem pārējiem, kas neatbilst šim statusam (lasīt - darbiniekiem bankās, kam uzdevums atgūt kredītus - pat ja to maksāšanai cilvēki izbrauc, lai strādātu ārzemēs, jo pretēji nesanāk kopā visam - kredītam un komunālajiem), ir jāemigrē, lai nebojā kopskatu), bez tam bezjedzigi tas viss.

Aicinu citus arī apgūt/aktualizēt vācu valodas prasmes - vācieši ņem pretī arī pusinteliģentos bezdarbniekus, jo bezdarbs tur sasniedz ilgu laiku zemākos apmērus, bet tā kā Japānā nobrukušas ražošanas ķēdes, tad atkal pašiem vāciešiem būs tas jātražo pie sevis - vajadzēs papildus darbaspēku, jau tagad meklē vidējā un augsta līmeņa darbaspēku pa valstīm, kam tūlīt atvērs darba tirgu, bet vajadzēs arī mazkvalificēto.

Atbildēt

klaidonis

01.04.2011. 16:31

Pedeja laika notikumi un valsts viru izteikumi uzvedina uz domam , vai tik tas nav Valsts genocids pret savu tautu? Varbut ta ir velme attirit teritoriju no tas pamatiedzivotajiem? Vilks piedava aizbraukt uz arzemem visiem, kas nevar samaksat valsts uzliktos nodoklus un maksajumus. Par sadiem izteikumiem normala valsti- Vilks butu dabujis " vilka pasi" un kaju pakala! Visa si valdibas darbosanas atgadina jezgu vistu kuti, troksnis liels, bet jegas nekadas. Latvija - ta ir ista emulatoru valsts, ja vajag - geografs var but finansu ministrs. Kapec ministrijas nevada cilveki ar profesinalam zinasanam?

Atbildēt

... to Kamikadze

01.04.2011. 16:19

Ak tadel tadi izteicieni - vinam nav ne mazakas jausmas, ko nozime uzaudzinat bernus, ipasi, ja ir vairak par 3, kas tad notiek taja mirkli ar cilvekiem (tiem pasiem ari pusinteligentajiem bezdarbniekiem), kad peksni pazud darbs vai neiet bizness, un kadu iespaidu tas atstaj uz berniem.

ta bija dzila necienas izradisana loti daudziem Latvijas iedzivotajiem, ipasi situacija, kad cilveka CV rakstits, ka lidz sim ir dzivojis no valsts vai skandinavu banku (no Latvijas iedzivotajiem izvilinatas) naudas.

Atbildēt

Kamikadze

01.04.2011. 14:41

Ar parliecibu runa... Bet viena lieta gan man ir skaidra, krizes apsaklos nedrigst pielaut bezbernu ministru atrasanos valdiba!!! Personiska pieredze ir nenormali svariga, tads kranins ka Lacuks vai Vilks (kas neko nekur vairs nevilks) kas pis par sevi vecakas kundzites un tapec ir bez berniem (nav izslegta viegla SM vai impotences klatbutne) principa sobrid nedrigstetu vadit ne valdibu ne FM...

Atbildēt

Jā,

01.04.2011. 11:25

patiesi katrs var izvēlēties, vai sadarboties ar korumpētās elites sagrābto valsti un pakļauties tās spēles noteikumiem (izkalkulēt elites labklājību uz tautas un valsts attīstības rēķina, tirgojoties ar SVF, kurš vispār jau nu b utu gatavs arī citai stratēģijai), vai aizbraukt.

Atbildēt

Dzens

01.04.2011. 02:33

Mani atkal interesē, cik no šeit komentējošajiem redzēja visu sižetu? To, ka Lapsa izņēmis vienu citātu un pasniedz sev tīkamā mērcē es saprotu. Nav saprotams, kāpēc visiem jāgaudo pakaļ vēl viena pusizglītotam žurnālistam. Otrs pusizglītotais žurnālists ir Blodons, kurš Vilkam prasīja, kā lai viņš tagad maksā lielo rēķinu par dzīvokli. Vilks, starp citu, diezgan korekti sākumā norādīja, ka valdība nerada nekādu citu risinājumu izņemot nodokļu celšanu (tā, protams, bija atsauce uz Vilka jau iepriekš pausto, ka ZZS neparakstījās uz reformām, bet itin ātri piekrita nodokļu celšanai). Bet Blodons joprojām turpināja uzdot vienus un tos pašus tupos jautājumus par to, kā lai tagad samaksā rēķinus, ka cilvēki brauc prom. Un tad arī Vilks teica to, ko viņš pateica, t.i., ka katram pašam šie jautājumi ir jārisina, ka valsts nevar katra cilvēka vietā šīs problēmas atrisināt. Nevienu viņš prom braukt neaicināja. Arī tā bija atbilde uz Blodona jautājumu par to, ka, lūk, cilvēki nevarot samaksāt un braucot prom no valsts. Man nav īsti saprotams, ko tad citu Vilkam vajadzēja teikt. Vajadzēja teikt, nebrauciet, mēs samaksāsim rēķinus jūsu vietā? Tas būtu kaut kā neadekvāti.
Bet liela daļa publikas, manuprāt, uz Vilka izteikumiem reaģē kā mazi bērni, kas meklē iespēju par kaut ko apvainoties un nu to priecīgi ir sagaidījuši, nolaiž tvaiku par to, ko nu atļāvies pateikt Vilks.

Atbildēt

...

31.03.2011. 22:35

Negribu but nepieklajigs, bet, ja kas pats Vilks tacu izteicas, ka pasam sieva bezdarbniece, interesanti, kas notiktu, ja zaudetu ministra amatu un neviena banka nenemtu preti (jo tikai geografa izglitiba) - vai to pasu dziesmu dziedatu par n-tajiem % slinku utt.

Atbildēt

Aleksam

31.03.2011. 22:10

Tieši tāpēc arī Pietiek.com serveri atrodas Islandē, lai dažādi vietējie bāleliņi vai tovarišči tiem tik vienkārši klāt netiktu.
Ar cieņu,
PIETIEK

Atbildēt

mk

31.03.2011. 20:09

Vilks ir cinisma mērvienība. Šis viņa aizvainojošais izteiciens vērtējams - 75 vilki. Līdz 100 nedaudz pietrūkst, bet gan jau paspēs vēl kādu riebeklību pateikt.

Atbildēt

HJU - Rūdis

31.03.2011. 18:50

"Tagad no 14% bezdarbniekiem reāli bezdarbnieki ir kādi 3%, pārējie nestrādā gadiem. Kāpēc man, kā nodokļu maksātājam jābaro tie 11%?"
*****************************
Tu esi idiots. Vai arī tīši esi apgriezis visu ar kājām gaisā - 3% ir parastais skaitlis ar tiem, kuri nestrādā gadiem. Ja cipars ir virs šī procenta, tad valstī ir pamatīgas ekonomiskās problēmas. Un jo augstāks, jo smagākas problēmas. Nelaimes ir tā, ka reāli šis procents ir vēl augstāks un liela daļa nodokļu maksātāju ir pametuši šo valsti. Daudzi agrākie bezdarbnieki, kurus tikko nolamāji tagad strādā ārzemēs, sūta uz Latviju naudu, lai kaut cik kustinātu šo pussprāgušo ekonomiku. Nebūšu pārsteigts, ka daļu tieši no šīs naudas apgrozījuma pats viens noslauc un lielīgi nomaksā nodokļos. Bet nevienu Tu tāpat neuzturi, valsts dzīvo uz parāda nevis uz Taviem "milzīgajiem" nodokļu maksājumiem. Nodokļu maksā vecas tantes pērkot preces ar PVN par naudu, ko no Īrijas atsūtījuši bērni un mazbērni.

Atbildēt

Alekss

31.03.2011. 18:08

Lato, tikai viena lieta - vai esi iztēlojies situāciju, kad pie varas nāks sc ar zzn un pll? Un kad tevis tik nemīlētā vienotība būs nogāzta? Jā, liekuļi un divoši, taisnība ir, bet tu vari droši darīt savu darbu un nebaidīties. Bet kad pie vara būs sarkanais kvadrāts, tici man pietiek.com būs viena no pirmajām bodītēm ko aizklopēs un jūs visus sasēdinās par terorismu, kudīšanu pret valsts varu vai tamlīdzīgi.

Atbildēt

ha,ha,ha...

31.03.2011. 16:17

vai ta Vilks arī ir Latvijas izglītības reformas upuris? varbūt vienkārši pārstrādājies pārbīdot ciparus excel talbūlās no vienas ailes citās un apjucis. Viņš nespēj aiz kokiem saskatīt mežu. Nez vai kādreiz maz spējis, bet skolu, visticamāk beidzis teicami. Tāda nu ir latviešu jaunā raksturīgākā iezīme - dodiet man padarboties, es zinu, protu un būšu baigi labais ( vienalga kurā jomā ). Bet rezultāts, kā jau parasti, nulle. Jo filozofija jau nav pamainījusies - jātiek pie siles, lai varētu ko iegūt sev. Protams nav vairs deviņdesmitie, kad tādi lembergi, šķēles grāba saujām tā, ka visu pat nevarēja noturēt ( bija jāpadalās ar mazākiem šakālīšiem. Bet vēl jau ir ko paķert. Aizejot - tā sakot.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

31.03.2011. 15:34

********************************
..."(..)Valsts nevar ar katru cilvēku iet un auklēties, mēs varam kaut kādu rāmi piedāvāt, bet nevaram pilnībā to risināt,”...
********************************
...jā,jā - NEVAR VALSTS PILSONIS AR KATRU MINISTRU UN DEPUTĀTU AUKLĒTIES !!! ...mēs varam piedāvāt rāmi - būt zinošiem, atbildīgiem un godigiem ...un arī mēs to nevaram pilnībā to risināt ...ja pirms vēlēšanām šamējie melo ...tāpēc ES nepiekrītu Ģarāmgājēja" redzējumam, kurš savukārt piekrīt "Vilks pareizi saka" redzējumam ...bet pilnībā piekrītu LL redzējumam ...vēl jo vairaķ, ka arī "Garāmgājējs", sniedzot savu redzējumu, atzīmējis, ka "TĀ IZSKATĀS, KA VIENĪGAIS GAIŠAIS TĒLS LATVIJĀ IR PALICIS PATS LL" ...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

31.03.2011. 15:18

>> RŪDIS
************************
Rūdis
31.03.2011. 07:38

Eu, šis portāls takš nav delfi vai tēvēnet, kur tikai pajoliņi un, maigi izsakoties, idioti komentē. Mazliet padomājiet: Vilks neteica "piekāst mums visu tautu". Viņš teica "neizstāvēsim mēs katram profesionālajam bezdarbniekam ar putras karoti blakus".
*************************
...mazliet padomāju, sekojot tavam ieteikumam ...un sapratu, ka Vilks,kurš pēc aicinājuma ir ģeogrāfs ...nav bijis draugos ar valodniecību ...tāpēc nespēj saprast atšķirību un jauc jēdzienu "auklēties" ar valsts ieinteresētību, atbildību un rūpēm par saviem pilsoņiem ...

Atbildēt

Nja > Dzintars

31.03.2011. 13:50

Rēķināšana te vienkārša, bet sāpīga. Gribat stimulēt biznesu, samazinām nodokļus un samazinām valsts tēriņus, tostarp atlaižam tūkstošiem valsts apmaksātus darbiniekus, kas aizbrauks uz ārzemēm (paldies dievam, ka ir tāda iespēja). Blodona kungam arī ir iespēja izvēlēties. Viņam jau darbs tāds, par visu pārdzīvot, bet ne par ko neatbildēt.

Atbildēt

Nja > Jautājums

31.03.2011. 13:46

Kurš šodien nenobalsoja par kriminālatbildības ieviešanu par partiju nelikumīgu finansēšanu? Pareizi: SC; ZZS; TP; LPP. Vai ir kādi jautājumi par šo politikāņu politisko orientāciju? Kas viņus ievēlēja?

Atbildēt

Dzintars

31.03.2011. 13:17

Redzēju raidījumu. Blodona jautājums bija par nodokļu un tarifu samērīgumu ar iedzīvotāju ienākumiem. Vai kāds ir saskaitījis cik tad parastais cilvēx var maxāt.
Atbilde no Vilka bija, tipa, Latvijā vieta ir tikai stiprajiem un bagātajiem. Un tas jau velk uz fašisma pusi.....

Atbildēt

JAUTĀJUMS

31.03.2011. 13:08

Kuri ir šo rindu autori?
1) „Latvijai ir vajadzīgs katrs cilvēks. Tāpēc valstij ir jāgarantē Latvijas cilvēkiem iekļaujoša un konkurētspējīga izglītība, laba veselības profilakse un aprūpe, stabili sociālās drošības tīkli.”
2) „Latvijai ir vajadzīgs katrs bērns, tāpēc skolas gados viņam maksimāli jāizkopj sava personība. Šai prasībai jākļūst par atskaites punktu, vērtējot skolotāju darbu un ieguldījumu.”
3) „Valsts politika ir bijusi neefektīva, tā arī slikti pildījusi pienākumu izlīdzināt sociālekonomisko apstākļu ietekmi un nodrošināt, lai visiem cilvēkiem Latvijā būtu līdzvērtīgas iespējas iegūt labu izglītību un saņemt veselības aprūpi.”
4) „Latvijas sabiedrība strauji noveco. No 1991. līdz 2009.gadam bērnu skaits samazinājies gandrīz uz pusi, 2060.gadā katriem trim strādājošajiem būs jāuztur divi pensionāri. Zemās dzimstības un emigrācijas dēļ pārskatāmā nākotnē sociālās drošības izdevumu īpatsvars valsts izdevumos palielināsies. Mēs nedrīkstam šīs problēmas ignorēt, bet mums vēl ir pietiekami daudz laika, lai tās mērķtiecīgi risinātu. Mēs vairāk atbalstīsim ģimenes ar bērniem.”
5) „Latvijas bagātība ir izglītoti un kvalificēti ārsti un medicīnas māsas. Mums viņi jāsaglabā viņi Latvijā, ieviešot skaidrību par pārmaiņām Latvijas veselības sistēmā.”
6) „Ikvienam indivīdam jānodrošina pilnvērtīgas dzīves iespējas sabiedrībā, izskaužot aprūpes formas, kuras veicina sociālo atstumtību.”

Atbildēt

Vilka aizstaavjiem

31.03.2011. 13:02

Kapitaalisms protams ir nezheeliigs,bet ja jau dirsh uz galvas,tad lai nekautreejas to dariit pirms veeleeshanaam!!!!!!!!!

Atbildēt

Agriiis

31.03.2011. 12:25

Nu Vilks saka ko doma..var piekrist var nepiekrist..bet tada nu ir vienotibas pozīcija PEC velesanam.. Vismaz tiesa runa,atskiriba no Dombrovska politkorektajiem murmulejumiem zem deguna..

Atbildēt

Nja

31.03.2011. 11:07

Piekrītu katram Vilka vārda. Runā tiešu un skaidru valdodu.

Atbildēt

pele

31.03.2011. 10:46

Kāds cinisms!

Atbildēt

Barsik - kas nesaprot

31.03.2011. 10:33

Paldies! Ta jau bij domajis ka saistits ar R. Blaumana darbu.

Atbildēt

tam,kas nesaprot

31.03.2011. 10:19

Piipeeja un kraasni gaisaa uzspeera Bebene, ne Pindaciisa

Atbildēt

Fiksais

31.03.2011. 10:10

Ja jau visiem jāsavelk jostas un valsts nevar atļauties neko, tad kāpēc ministru un deputātu algas nav samazinātas līdz minimālajai. Neviens taču ar varu tos ministrus netur, noteikti atradīsies citi, kas valsts intereses vērtēs augstāk par savējām un patriotisma virzīti būs gatavi strādāt par minimālo algu. Līdz šim maksātie pabalsti ir nepietiekami, lai izdzīvotu Latvijas klimatiskajos apstākļos, tāpēc samazināt ienākumus var tikai tiem, kam alga pārsniedz 500 latus.

Atbildēt

Dana

31.03.2011. 09:52

Esmu vīlusies Vilkā. Cerēju uz jaunajiem, bet nekā. Ar tādām vērtību skalām cilvēks nevar ieņemt tik augstu posteni. Vai arī izskatās, ka cilvēks vienkārši ir jau noguris un dusmīgs.

Atbildēt

Ojārs

31.03.2011. 09:48

Vēlējos komentēt šo rakstu, bet izlasījis komentārus, pārdomāju. Patiesībā jau nav nekā jauna - Vilks ar katru dienu jūtas savā amatā arvien nekomfortablāk. Viņš arvien vairāk apzinās, kāds bezdibenis ir starp to, ko vajadzētu darīt un to, ko reāli viņš var panākt. Dombrovskis atsēž ministru prezidenta pienākumus un viņam šausmas sagādā pat domas par to, ka varētu būt jāpieņem kāds lēmums. Turpretim Vilks sāk apzināties šo pata situāciju, pie kā tiks novesta valsts, ja viss tāpat bez izmaiņām turpināsies, un to, ka nav pamata cerēt, ka valstī pēkšņi uzradīsies reāls premjerministrs, kas varētu viņam palīdzēt. Šis noskaņojums Vilka publiskajos izteikumos iezīmējas arvien noteiktāk.

Atbildēt

Rūdim

31.03.2011. 08:55

Taisnība Jums, protams. Tikai jautājums - tad kāpēc šis pats Vilks parakstījās zem visām tām populistiskajām blēņām, kas Vienotības programmā sarakstītas? Tāpēc, ka vēlēšanas tak?

Atbildēt

jenotības mesli

31.03.2011. 08:54

Vārds 31.03.2011 08:35 Ziņot!

SC, neguliet !!!Par prezidenta kandidātu jums jāizvirza EP deputāts A.Rubiks

Tikai Rubiks spētu nelocīties visādiem ārzemju kungiem un neklausītu to pavēles,
tikai tā ,ja paši vadītu savU valsti /AR GUDRU GALVU/ ,tad arī SPĒTU PAŠI IZKULTIES NO vIENOTIBAS IZVEIDOTĀ BEZDIBEŅA .

Atbildēt

Rūdis

31.03.2011. 08:38

Eu, šis portāls takš nav delfi vai tēvēnet, kur tikai pajoliņi un, maigi izsakoties, idioti komentē. Mazliet padomājiet: Vilks neteica "piekāst mums visu tautu". Viņš teica "neizstāvēsim mēs katram profesionālajam bezdarbniekam ar putras karoti blakus". Padomājiet taču mazliet! Mēs nedzīvojam Venecuēlas sociālismā, mēs dzīvojam brīvā valstī, kurā sūdus savārījām mēs paši pērkot nevajadzīgas lietas, naudu mums priecīgi deva bankas un šlesers mudināja ņemt vēl.
Tagad no 14% bezdarbniekiem reāli bezdarbnieki ir kādi 3%, pārējie nestrādā gadiem. Kāpēc man, kā nodokļu maksātājam jābaro tie 11%?
Velkomēti noriet šo komentu!

Atbildēt

Diks

31.03.2011. 08:15

Demisiju!
Viens vairākumu iedzīvotājus nosauc par muļķiem, otrs atklāti pasaka, ka tautas vairākuma interes valstij nav jāievēro, kas būs nākošais?

Atbildēt

Vecais

31.03.2011. 08:13

ja valsts nerūpējas par cilvēkiem,tad priekš kam mums tāda valsts ???
LAIKS IZBEIGT ŠO PSEIDONEATKARĪBAS AGONIJU !
PAR KULTŪRAS AUTONOMIJU KĀDAS PIEKLĀJĪGAS VALSTS SASTĀVĀ !!!
Tikai tā mēs tiksim vaļā no rijīgo un nekompetento ierēdņu varzas.

Atbildēt

patriot

31.03.2011. 01:39

Nu tik taalu esam nonaakusi.Ja jau mees prastaa tauta varam lasiities kur acis raada,kas tad baros muusu kungus.Diezin vai ar starptautisko aizdevumu pietiks,apetiite viniem liela.

Atbildēt

garāmgājējs>kas nesaprot

31.03.2011. 00:27

Varbūt tomēr "Pindacīšas vērtības"...
un vēl joprojām palika neskaidrs: kādas "citam domātas pankūkas ", kādu zīda lakatu no kā... ir nozadzis un kādu krāsni un ar ko...ir uzspēris... nelaimīgais Vilks...

Atbildēt

kas nesaprot

31.03.2011. 00:14

Par pindacīgām vērtībām - skaidrojums no malas. Tātad īsi un pa punktiem:
1) nosaukuma pamatā vārds PINDACĪŠA. Cerams, ka pazīstams personāžs. Ja nē, tad ar steigu izlasiet Blaumaņa "Skroderdienas Silamačos";
2) kādas tad lugā bija Pindacīšas vērtības? Aprīt citiem domātas pankūkas, nozagt Joskem zīda lakate, uzpīpēt un uzspert (negribot!) gaisā krāsni ar Joski;
3) kopsavilkums: pindacīgās vērtības ir situatīvas vērtības sava pašlabuma interesēs.

Atbildēt

garāmgājējs>Vilks pareizi saka

30.03.2011. 23:48

Piekrītu Jūsu redzējumam: tieši to gribēja paust Vilks, taču LL atkal ir atradis kādu kas ir jānokrāso pietiekami melns...nu vismaz tikpat melns kā iepriekšējā raksta varonis Krastiņš...
LL prāt Vilks ir tikpat melns kā Krastiņš, Strīķe nav ne par mata tiesu gaišāka par Vilnīti, visi ir vienādi nelieši...tā izskatās, ka vienīgais gaišais tēls Latvijā ir palicis pats LL, nu varbūt vēl daži politiskie spēki, par kuriem pēdējā laikā LL ir pieņēmis klusēšans pozu...

Atbildēt

nepincīte

30.03.2011. 23:32

gribu zināt kas ir pindacīgā vērtība???

Atbildēt

Vilks pareizi saka

30.03.2011. 23:24

Es gan šo tekstiņu neuztveru tik saasināti. Diemžēl daudzi - DAUDZI!!! - mūsu līdzpilsoņi nesaprot, ka PSRS laiki ar lētiem dzīvokļiem, bezmaksas medicīnu, neskaitāmiem brīvu darbavietu sludinājumiem IR BEIGUŠIES. Punkts. Paši pēc savas gribas /no PSRS taču mūs neizdzina - aizmukām paši/ esam ielekuši kapitālistiskajā sistēmā. Un te ir pavisam citi spēles noteikumi - katrs atbild par sevi. Atcerēsimies saukli - kaut pastalās, bet brīvi. Nu izrādās, ka zināma infantīlisma un pakļaušanās deva piemīt lielam skaitam cilvēku, kam vajag, lai par viņiem kāds /droši vien valsts/ nes atbildību, atrod darbavietu, parūpējas par dzīvokli utt. Jo ātrāk mēs sapratīsim, ka tā nekad nebūs un jo ātrāk sāksim darboties /nevis žēlabaini gausties/, jo ātrāk dzīve sāks iet uz augšu.

Atbildēt

Barsik

30.03.2011. 23:07

Kursh var izkaidrot sho - un viņa pindacīgās vērtības
Kas nozime Pindacigas - pirma dzirdeshana par vardu

Atbildēt

arī prom

30.03.2011. 22:30

... es teikšu tā :
Cilvēki latvijā nevar atļauties auklēties ar katru pajolīti, pat ja tas nokļuvis ministra amatā ...

Tieši tādēļ ES daru, ko varu - strādāju, dzīvoju utt. Islandē, maksāju nodokļus Islandē, nesūtu naudu ģimenei uz lv - cīnos, lai viņus dabūtu uz šejieni ...
Un tos slimā suņa murgus par nodokļu starpības nomaksu lv par labu visi vilki var droši aizmirst - ne santīma no manis neviens vilks-dombrovskis-seb-parex-vid ... nedabūs !
Bļin !
Kā tu man, tā es tev !

PS

Vai kāds no šitamajiem lv valdītājiem negrib vizītē uz Islandi atvilkties ?
Ar prieku sagaidīsim - tomātus Bonusā iepirksim ... sapūdēsim ... un to lietu (rain) nodrošināsim ...

Atbildēt

smaka

30.03.2011. 22:16

Vai tās bankas nozombē tos, kas tur kādu laiku strādājuši? Kā Tēvzeme un brīvība varēja slaidi uzspļaut savai Tēvzemei un savai brīvībai, un ar abām rokām balsot par PAREX glābšanu, un Tēvzemes pirmais činčiks Zīle vēl šodien sludina, ka PAREX glābšana bija Latvijas pienākums. Lai gan pat cilvēki bez augstām izglītībām saprata, ka PAREX ir Latvijas valsts kaps, un sekas būs neglābjamas.

Atbildēt

...

30.03.2011. 21:41

Man gan labak patika sodienas teiciens par pusinteligentajiem bezdarbniekiem (attieicnats uz visiem, kas pabeigusi Latvijas augstskolas - lai gan ka gan si teiciena autors var ienemt tadu amatu, ja sevi ari ta nodevejis).

Par to, ka saka, ka cilveki ar aizvakties, ja nepatik - nav nacies sastapties ar tadu izteikumu R-Eiropa, jo tur ta ideja tada, ka valsts ir cilvekiem, nevis otradi. Un tas vel no personas, kas savu muzu nav nevienu biznesu uzaisijis, bet dzivojis no valsts naudas vai skandinavu apmaksatas (pilnigi nepareizam) plapam, ko Latvija sauc par ekonomikas ekspertu analizem.

Katra zina mani dzili aizskara. Sakuma pateica, ka visi mulki, tagad, ka var lasities, ja gadijuma nevar atrast normalu darbu.

Atbildēt

TO hmm

30.03.2011. 21:36

Par to, ka kā reiz piemirsis šīs labākās tradīcijas. Nu, jā, bet vēlēšanas jau tik drīz nav gaidāmas...

Atbildēt

hmm ®

30.03.2011. 21:33

Norāt vai izslēgt?! Par ko? Par to, ka kārtējais Vienotības aktīvists runā un darbojas savas kāvarnesolītāju organizācijas labākajās tradīcijās? :D

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Pateikt, ka šī būs katastrofāla valdība, var tikai kāds, kuram galvā ir atdzisusi putra, un arī okupācijas varas kolaborants Kūtris būs lielisks Saeimas priekšsēdētājs

FotoPagājušajā piektdienā, 15. septembrī, Latvijas Republikas Saeimā sākās ārkārtas sēde. Tajā bija tikai viens izskatāms jautājums, proti: “Par uzticības izteikšanu Ministru kabinetam.” Runa, protams, ir par aizejošās labklājības ministres Evikas Siliņas izveidoto valdību.
Lasīt visu...

3

Tas, ka Kūtris ir komunistu okupācijas varas kolaborants, „Delnai” ir pieņemami, bet tas, ka viņš atļaujas izteikt savu viedokli un ievēro nevainīguma prezumpciju, ir nosodāmi

FotoGodātie Saeimas deputāti, vēršamies pie Jums, lai paustu dziļas bažas par Gunāra Kūtra pieteikto kandidatūru un plānoto apstiprināšanu Saeimas priekšsēdētāja amatā. Uzskatām, ka deputāta publiskajā telpā izskanējušie izteikumi neatbilst augstajiem godprātības, atklātības un atbildīguma standartiem, kas tiek sagaidīti no Saeimas priekšsēdētāja kā vienas no augstākajām valsts amatpersonām.
Lasīt visu...

3

Tikai nesmejieties, bet mums ir atnākusi atziņa: ir jābūt drošiem, ka ikvienā jomā – iekšlietu, veselības, izglītības, reģionālās politikas vai citā – esam izdarījuši visu, lai cilvēki varētu izjustu augstu lojalitāti pret savu valsti

FotoRietumu pasaulē ārpolitika ir kļuvusi par drošības politiku, jo Krievijas brutālais iebrukums Ukrainā pasauli ir ievirzījis "kara laikmetā" – tādu secinājumu izteicu šā gada janvārī ārlietu debatēs.
Lasīt visu...

21

Par melīgo spriņģu, jembergu un visu pārējo Kremļa stabulnieku “līdzjūtības vaimanām”

FotoPētot Daugavpils Čmoikas un Re:Baltica prokrieviskā dueta darbības, uzdūros interesantam dokumentam, kurā Tiesībsargs analizē ar Imigrācijas likuma grozījumiem saistītos riskus, tai skaitā iespējamo eventuālo Krievijas Federācijas pilsoņu izraidīšanu no valsts nenokārtotas latviešu valodas pārbaudes dēļ.
Lasīt visu...

12

Šajā valdībā nenotiks visādas nevajadzīgas, muļķīgas debates!

FotoŠī būs pirmā centriski kreisā valdība kopš neatkarības atjaunošanas. Pirmā valdība, kas nebūs konservatīva.
Lasīt visu...

20

Es aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu – un tāda arī būs manas valdības darbība

FotoLai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa ceļš viņa kurpēs, vēsta sena paruna. Tikai izprotot un pieņemot citādo, varam veidot iekļaujošāku sabiedrību. Tāpēc 15. septembrī ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu, simboliski paužot savu atbalstu deinstitucionalizācijas mērķa grupām – bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu ģimenēm, cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem. Īpaši pasākumi notiks Rīgā, Jelgavā, Valmierā, Ventspilī un Ludzā, bet “Dažādo kurpju diena” tiks iedzīvināta arī sociālajos tīklos un citviet Latvijā.
Lasīt visu...

21

Atklātā vēstule valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam: fakti skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no „Swedbank” puses

FotoGodātais Latvijas valsts prezident Edgar Rinkēvič! Es, Latvijas pilsonis Rihards M.Parts, iepriekšējā vārdā un uzvārdā – Gints Grosfogels, esmu saskāries ar nopietnām problēmām mūsu tiesībsargājošo iestāžu darbībā un finanšu institūcijās, konkrēti Swedbank, neētisko un, manuprāt, noziedzīgo uzvedību. Tālāk izklāstīšu faktus, kas skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no Swedbank puses.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briškens un manekena politiķi

Ik rītu pa ceļam uz darbu sanāk doties garām kāda lielveikala skatlogam, kurā nemainīgi stalti stāv manekeni, tērpti visnotaļ glītos uzvalkos. Tam...

Foto

Īsā atmiņa un krievu imperiālisma otrā elpa

Mums, latviešiem, ir vājības, kas tiek izmantotas pret mums. Kad mēs jūtam tūlītējus eksistenciālus draudus, tad mēs esam vienoti,...

Foto

Mans viedoklis

Privātiem medijiem var būt savi ideoloģiski, politiski, personiski mērķi. Tas ir normāli. Kāds dibina, pērk un uztur savu mediju vai medijus ar mērķi ietekmēt...

Foto

Dzirdam metaforas “kolektīvie Rietumi”, “krievu kolektīvais Putins” – bet ko tad nolēmis “kolektīvais latvietis”?

Tamlīdzīgi izplūduši izteicieni nav lietojami kā pilnvērtīgi termini, tikai kā metaforiski vispārinājumi,...

Foto

Kāpēc “sabiedriskais medijs” uzdod jautājumus un neatskaņo atbildes?

“Labdien! Paldies par izrādīto interesi saistībā ar norisēm Ogres novadā! Vēlos norādīt, ka Ogres Vēstures un mākslas muzeja...

Foto

Vācieši jauc nost vēja elektrostacijas, lai paplašinātu brūnogļu ieguvi!

Energokompānija RWE ir sākusi nojaukt septiņas vēja turbīnas blakus bijušajam Lützerath ciematam Ziemeļreinā-Vestfālenē. Iemesls: RWE vēlas paplašināt Garzweiler II virszemes brūnogļu...

Foto

Nesmejieties, bet mēs atkal esam sacerējuši vēstuli

Godātais valsts prezident, Saeima, ministru prezidenta kandidāte Evika Siliņa! Latvijā kultūras ministram būtu jābūt otram valsts vadītājam, garīgās attīstības...

Foto

Iesniegums par „Sadales tīklu” ir nepareizs!

31. augustā vairāki portāli publicēja rakstu par uzņēmēja Gata Lazdas vēršanos ar iesniegumu Ģenerālprokuratūrā par AS “Sadales tīkls” jaudas “nenodrošināšanu”...

Foto

Dažas piezīmes par jauno Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktori

Ogres novada dome izsludināja atklātu konkursu uz muzeja direktora amatu. Pieteicās diemžēl tikai viens pretendents –...

Foto

Imigrācijas likums un spēles ap terminiem

Ņemot vērā, kā pēdējo mēnešu laikā tiek manipulēts ar jēdzieniem saistībā ar Imigrācijas likuma normām saistībā ar ārzemnieku, precīzāk, Krievijas...

Foto

Rokas nost no mūsu Latvijā gūtās peļņas, tā vajadzīga dividendēm mūsu skandināvu akcionāriem

Viedokļi par un ap banku darbību, kas pēdējo mēnešu laikā uzvirmojuši, rada ilūziju,...

Foto

Negribēšanas spēks, vai kāpēc mēs gribam kā labāk, bet sanāk kā vienmēr. Dažas varbūt spurainas, taču rūgtas pārdomas

Disharmonijas izjūta vai emocionālā nelīdzsvarotība ir subjektīvi jēdzieni,...

Foto

„Sadales tīkla” rīcība: kurš uzņemsies politisko atbildību un kuram paliks kriminālā?

Kāpēc uzņēmumu un iestāžu vadītājiem kompetence ir svarīgāka par lojalitāti valdošajiem politiskajiem spēkiem....

Foto

Kad Marijas Naumovas koncertā publika uzvedas kā stacijas bufetē

Dzintaru koncertzāle šovasar lutinājusi ar daudziem skaistiem un dvēseli aizkustinošiem koncertiem. Divas reizes skatītājus priecējis Maestro Raimonds...

Foto

Prezidents ir viens, skolotāji ir daudzi

Šodien man uzticēts pastāstīt, ko var skolotājs un ko var prezidents. Citiem vārdiem sakot – “Atrodi atšķirības starp skolotāju un...

Foto

Lūdzu, netraucējiet jaunam OIK!

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) paziņojums pārtraukt izsniegt tehniskās prasības jaunu elektrostaciju pieslēgšanai pārvades tīklam, balstoties uz jaudu nepieejamību tīklā, ir tirgus regulēšana....

Foto

Mana pieredze pašvaldības darbā: domes deputātiem vispār nevajadzētu dalīties pozīcijā un opozīcijā, bet vienkārši strādāt!

BIja kārtējā sarežģītā un iekšēji pretrunīgā diena Rīgas domē. Izjautājām Vilni...

Foto

Nost ar ielikteņiem, laiks profesionāļiem!

Katastrofāls dzimstības kritums, kas pērn, gada laikā samazinoties par 2000 jaundzimušo, sasniedzis 100 gados zemāko atzīmi, valsts ārējais parāds, kas tuvojas...

Foto

„Manabalss” iniciatīva: atcelt 22. augusta vienošanos par grozījumiem Imigrācijas likumā par valsts valodas prasmēm

Aicinu atcelt 22. augustā notikušo valdības vienošanos par izmaiņu veikšanu Imigrācijas likumā...

Foto

Atklāta vēstule „Indexo” valdes priekšsēdētājam Valdim Siksnim

Godātais Sikšņa kungs (attēlā)! Organizējot Indexo akciju kotāciju Rīgas fondu biržā pirms vairāk nekā gada, akciju kotācijas noteikumos Jūs personīgi iekļāvāt...

Foto

Tu

Netiesājiet, tad jūs netapsit tiesāti; nepazudiniet, tad jūs netapsit pazudināti; piedodiet, tad jums taps piedots. (Lūkas 6:37)...

Foto

Kariņa redzējums ir mans redzējums: jo vairāk, jo labāk!

2023. gada 21. un 22. augustā Rīgas pilī esmu ticies ar visiem Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, pārrunājot...

Foto

Tautvaldība un globālisms

Tautvaldība, ja tā to var nosaukt, ir pirmatnējās demokrātijas forma, kur katra kopiena, dzimta vai ģimene izvēl savu pārstāvi iekšēju vai ārēju jautājumu...

Foto

Tikai nesmejieties, man atkal ir priekšā lieli dzīves lēmumi

Labrīt. Man šodien ir jāpieņem lieli dzīves lēmumi. Šajā pusgadā esmu piedzīvojis savas dzīves lielāko nodevību. Mani...

Foto

Brīvību pilsonim Ivanovam!

Es, Diana Uliganets, esmu uzņēmēja Igora Ivanova dzīvesbiedre un pilnvarotā persona. Man ir Ukrainas un Ungārijas dubultpilsonība. Jau ilgāku laiku dažādu objektīvu apstākļu,...

Foto

Es ar prieku uzticēšu jaunajai valdībai atrisināt visas aktuālās problēmas, kaut skaidrs, ka tas nav iespējams

Šodien, 2023. gada 17. augustā, esmu saņēmis ministru prezidenta Artura...

Foto

Izlasot Imanta Parādnieka viedokli par kara nodokli

Atvainojos visiem, kas šodien lasa informāciju tikai par Krišjāņa Kariņa demisiju un jaunas Latvijas valdības izveidi. Šajā rakstā tā...

Foto

Urā, vēlēšanās gan mēs zaudējām, toties divus gadus vēlāk uzvarējām KNAB!

15.jūlijā stājies spēkā Administratīvās rajona tiesas spriedums lietā, kurā četri deputātu kandidāti no Jaunās Vienotības un Latvijas...

Foto

Bez siles mēs nevaram un negribam!

Kustība “Par!” lēmusi turpināt darbu Rīgas domes vadībā, īstenojot 2020. gadā iesāktās pārmaiņas rīdziniekiem. Mēs turpināsim izglītībā iesākto, uzlabojot skolēnu...

Foto

Elektrības sadales tarifi - kļūda, kas tiks izlabota decembrī...

Laiku pa laikam sabiedrības viedoklis tomēr tiek ņemts vērā. Premjers ir apsolījis decembrī pārskatīt sadales tarifus. Tātad...