Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Urmass

23.11.2016. 22:17

Zinoši cilvēki mācēja stāstīt, ka atlaistie knab operatīvie darbinieki jau ir nodrošinājuši pēc darba tiesisko attiecību pārtraukšanas KNAB, savas izaugsmes prasmes pieslīpēt VID FPP, Ceipes kunga paspārnē. Savukārt Edijam C. nav lielas izvēles ņemt vai neņemt šos "kristāldzidros" darboņus pie sevis, jo pie KNAB itkā stāvot mapīte ar informācija par cigarešu iekārtu, kura par 400 000,- euro naudiņām pēkšņi pazuda!!! (Interesanti, kāpēc šahistei nav intereses par šo....). Zinot, ka Strelčenoks to mafijas midzeni likvidēs, tika uzsāktas slavenās VID rotācijas, kuras inscinēja neviens cits kā KNAB, ar operatīvas daļas toreizējo priekšnieķeļu gādību. Pie shēmas savu roku pielicis esot JJ, ka arī JS, kā arī jauniecelts ierēdnītis no Valsts kancelejas...)Un par pamatu šim pasākumam kalpoja TV ekrānos izskanējušā moišķika vāvuļošana, kurš izrādās ir liels ģimenes draugs Maritai Klikičai, kas savukārt VID FPP vada operatīvo izmeklēšanas bloku.
Cilvēki vēl runā, ka izsludinātais konkurs (pagājušo nedēļ) uz VID FPP operatīvās nodaļas 4 vakancēm ir tieši paredzēts atbrīvotajiem ikgadējiem KNAB-istiem. Šo pasākumu kuratore un iniciatore ir VID FPP Iekšējās drošības daļas pr-ce Gita P.,(M.Klikičas laba draudzene), kuru savulaik Jurašs un Co aicināja pie sevis strādāt!
Tādas ir tās Vārnu runas,tad jau redzēs, kā tas viss beigsies ar konkursu uz vakantajām vietām VID .....Demokrātija!!!!

Atbildēt

Tūliņ jau būs

21.11.2016. 16:24

»

Ļaunuma saknes

KNAB darbinieki Juris Jurašs, Andžejs Kļaviņš - saprotamu iemeslu dēļ ir regulāri viesi FPP telpās pie Ceipes un Borovika


Nav ilgi jāgaida, jau visai drīz šie un ar viņiem saistītie personāži jau strādās FPP. Konkurss jau izsludināts.

Atbildēt

Blondīne

19.11.2016. 11:13

1. Sapratu, ka tur viss ir samudžināts un lielā mērā daudz ko nosaka personīgās pazīšanās, draudzēšanās un visādas citas cilvēku pasaulē esošas psiholoģiskas lietas. Tam visam ir pakārtots NAUDAS jautājums.
2. Cīrule ( tāpat kā jebkurš ) nav nekāds dievs, kas visu no augšas redz un TAISNĪBU spēj ieviest.
3.VID ir milzīgs un tik milzīgā iestādē aizrakties līdz "kuram lielāka taisnība un kurš ir lielākais intrigants" ir praktiski gandrīz neiespējami.

Atbildēt

akis

18.11.2016. 19:58

kas māk , tam nāk, nau ko skaust, novāks šos būs citi, tādi amati un vietas tukšas nepaliek

Atbildēt

joske

18.11.2016. 19:30

NE VTD,bet gan miljonāru inkubators,ar Lembergu priekšgalā.

Atbildēt

Yes

18.11.2016. 14:46

Prusaka vien ko vērta

Atbildēt

kas maksā nodokļus

18.11.2016. 13:38

idioti, kas mīl šo valstiņu

Atbildēt

Andzejs

18.11.2016. 12:15

»

Ļaunuma saknes

KNAB darbinieki Juris Jurašs, Andžejs Kļaviņš - saprotamu iemeslu dēļ ir regulāri viesi FPP telpās pie Ceipes un Borovika


Andžejs Kļaviņš no KNAB ir Līgas Kļaviņas no Finanšu ministrijas vīrs, tā kā domājams, ka visi valsts noslēpumi mājās tiek izmantoti dažādās interesēs. Kļavīņu famīliju vajadzētu atstādināt un nopratināt, atklātos daudzas lietas, piemēram, ka Kļaviņa aiz ministres muguras vērpj savas intrigas kopā ar dzīvesdraugu Andzeju.

Atbildēt

Es pats

18.11.2016. 11:36

»

šausmas...

Šausmas


Pilnīgi pareizi

Atbildēt

?

18.11.2016. 00:40

»

janis

Bagdanovs ar montiku dod noradijumus Delam bogdanova


Vai tiešām Cīrule būs Strauss?

Atbildēt

:/

18.11.2016. 00:38

redzams, ka rakstā minēto personāžu "troļļi" bārsta savas gudrības- kas vainīgs tas bailīgs.....
Bet tauta nav aunu bars!!! un mesidžu saprata- vai saprata Cīrule? Redzēsim!
Vajag pārbaudīt visu,kas tur minēts...nedomāju,ka tas grūti- īpaši par vienpersoniskiem lēmumiem un subordināciju
Jebkurā gadījumā sāku saprast par kādiem darbiņiem to Boroviku un Ceipi aizrotēja,tikai viss tiek turpināts nu jau jaunā vietā :( Tas ir ĀRPRĀTS

Atbildēt

janis

18.11.2016. 00:31

Bagdanovs ar montiku dod noradijumus Delam bogdanova.
Nekas nemainas.Baltezer pirti kur Montiks ar Bogdanovu kaimini vis kartojas.
Mafija Cvetkovs,bogdanovs,montiks.

Atbildēt

šausmas...

17.11.2016. 23:38

Šausmas!
Kā ekonomikas policija, tā finanšu policija, tā arī tas VID midzenis būtu jāizdzenā un tad jāformā no jauna.
Varbūt palūgt ES vecajām dalībvalstīm te ieviest kārtību?

Atbildēt

Vārds

17.11.2016. 20:56

»

Barakuda

Viss kas darās Fpp labveliga atmosfera izpostit valsts pārvaldi kā tādu!! Padomajet !!! Kam tas ir izdevigi beidzot


Apdomajet ar vēsu sapratni kam kur am tas vissssss ir izdevigi apdomajet ..... Katrs no Fpp rakkstitājem!!! Kur paliek jusu sirds un dvesele ., Uz ko parakstaties... Uz pašiznicināšanu ..

Atbildēt

Ļaunuma saknes

17.11.2016. 20:47

KNAB darbinieki Juris Jurašs, Andžejs Kļaviņš - saprotamu iemeslu dēļ ir regulāri viesi FPP telpās pie Ceipes un Borovika.

Atbildēt

m!

17.11.2016. 20:04

Ja par kadu ir informacija variet to publicet http://www.sudzibas.lv/

Atbildēt

Ok

17.11.2016. 19:07

Visi aprakstītie fakti ir pārbaudāmi, tad varētu redzēt, kas taisnība, kas nē. Cerams, ka jaunajai ģenerāldirektorei pietiks dūša un, galvenais, griba, lai to objektīvi pārbaudītu.

Atbildēt

Edvīns

17.11.2016. 18:47

»

Jauki vārdi, bet

Es arī esmu dzirdējis par Ediju līdzīgus stāstus par pagātni, taču cilvēki mainās, pie tam viņš jau faktiski nevada FPP un to arī nedarīja MP, to darīja citi cilvēki, viņa vietnieki un atsevišķas personas no citām organizācijām, kas pieminētas rakstā


Protams, ka jebkas var būt, bet vismaz es Ediju pazinu kā goda vīru. Ja mēs runājam par šodienu, zini, ja visa pilsēta burbuļo par stāstiem par personāžiem nujau (paldies dievam) bijušajiem FPP darbiniekiem, kuri pāvietojas gan ar melnu subaru, gan baltu jaunu škodu, gan par tiem kuru īpašumā ir jauni landkruzeri un x6 un par viņu štellēm un braucieniem uz Daugavpili un sēžot ar atsevišķiem grupējumu karaļiem pie viena galda (tās pat nav baumas, bet esot pat nofilmēts un gaida savu stundu). Tad par Ediju Ceipi es pat līdz šim brīdim neko neesmu dzirdējis un pat tie kas viņu grib nomelnot tā arī nav spējuši neko pat izdomāt lai viņu nomelnotu - nu, tādas lūk tās lietas un kā saka varbūt neticami, bet fakts.

Atbildēt

Neuzminēji

17.11.2016. 18:25

»

Inuška

Sudmale atslābsti. Pirmdien tiksimies Gustavā. Kopā izdomāsim kā pie siles noturēties, mums taču apetīte laba


Es VIDā nestrādāju. Bet tagad saprotu, kas tos muļķīgos komentārus te raksta.

Atbildēt

Inuška

17.11.2016. 18:22

»

Ir nu gan muļķības

Parunāsim...


Sudmale atslābsti. Pirmdien tiksimies Gustavā. Kopā izdomāsim kā pie siles noturēties, mums taču apetīte laba.

Atbildēt

kurmis

17.11.2016. 18:20

Visu organizēto ekonomisko noziedzību kontrole smagos noziegumos apsūdzētais dzeltenbiksis caur partorgkomsorg organizētām noziedznieku bandām ar taustekļiem visnotāļākajos Latvijas novados,kuras vienlaicīgi arī ir tiešs drauds valsts neatkarībai pie kritiskam situācijam,jo tiks veidota kopēja fronte ar krievu pasaules apsistajiem.Skaitliski tas reāli ir nospiedošs spēks,kas var tikt efektīvi izmantots pie pirmā Vladimira svilpiena.Arī krieviski domajošais virsaitis savā amatā nav nejaušs.

Atbildēt

Jauki vārdi, bet

17.11.2016. 18:19

»

Edvīns

Es tikai apbrīnoju Ediju Ceipi jau no tiem laikiem kad kopā braukājām pa robežām kā MP inspekcijas daļas darbinieki, jo Tu esi goda cilvēks un mēs kopā atstādinājām nevienu vien sasmērējušos muitnieki !!!! Es apbrīnoju Ediju ka viņam pietiek izturības un spēka , viņam veselu gadu bija smagi jāmocās ...


Es arī esmu dzirdējis par Ediju līdzīgus stāstus par pagātni, taču cilvēki mainās, pie tam viņš jau faktiski nevada FPP un to arī nedarīja MP, to darīja citi cilvēki, viņa vietnieki un atsevišķas personas no citām organizācijām, kas pieminētas rakstā.

Atbildēt

Kijo prieks

17.11.2016. 18:14

»

Paradu skalotajs

Nu skaisti!!!! Tā ar ir ... Pavilkās!!!! Tā tad tā arī ir un izzimejas Kaspari ar Mariem - pasutijumu galds!!! Tie kuri nemaksaja paradās Dirnenu Ģimenes locekłi...tur nav tālu pareije .. Parunasim atklatāk


Parunāsim. Ja jums tā gribas. Varbūt par vīrieti ar subary, par kuru pilsētā klīst legendas. Daudzi vinu skatījuši vaigā... šis puisis daudz kur bijis, pēdas sniegā palikušas. Tie kas vaigā redzejuši vairāk varēs tev pastāstīt.

Atbildēt

Edvīns

17.11.2016. 18:13

Es tikai apbrīnoju Ediju Ceipi jau no tiem laikiem kad kopā braukājām pa robežām kā MP inspekcijas daļas darbinieki, jo Tu esi goda cilvēks un mēs kopā atstādinājām nevienu vien sasmērējušos muitnieki !!!! Es apbrīnoju Ediju ka viņam pietiek izturības un spēka , viņam veselu gadu bija smagi jāmocās lai izrautu muitas kriminalpārvaldi no Vaškeviča ķetnām pietam pašam bija vairākas reizes slimnīcā jāguļ jo sašķibijās veselība no tā visa. Iveidoja efektīvu pārvaldi un varētu strādāt, bet tagad viņu iemeta citā zaņķī lai izrautu Finpoliciju no korumpantu ķetnām. Par ko tam cilvēkam tāds sods, ka vienmēr tiek iemest kādā korupcijas perēklī un tad viņam jātiek ar to visu netīrību galā. Turies Edij, jo esi goda cilvēks un to zin visi un nevieni korumpanti pat maksājot miljonus tā arī nav spējuši neko "uzrakt" lai Tevi nomelnotu.

Atbildēt

Kāpēc?

17.11.2016. 18:12

»

lolz

J.Juraša piesaukšana izjauca visu ticamības efektu


Kapēc? tieši otrādi.

Atbildēt

RotFront

17.11.2016. 18:11

ZZS tas godu nedara.

Atbildēt

Neraudi pekausi

17.11.2016. 18:06

»

Ļoti žēl kā tā

Vecā gvarde par sapratīgu cenu varēja visu, praktiski problēmu ar viņiem nebija


Kas, vai tad ar jauno gvardi ir kādas problēmas?

Atbildēt

lolz

17.11.2016. 18:05

J.Juraša piesaukšana izjauca visu ticamības efektu.

Atbildēt

Ir nu gan muļķības

17.11.2016. 18:04

»

Paradu skalotajs

Nu skaisti!!!! Tā ar ir ... Pavilkās!!!! Tā tad tā arī ir un izzimejas Kaspari ar Mariem - pasutijumu galds!!! Tie kuri nemaksaja paradās Dirnenu Ģimenes locekłi...tur nav tālu pareije .. Parunasim atklatāk


Parunāsim.
Neesmu ne Māris, ne kaspars, ne Dirnēnu ģimenes loceklis, bet situāciju FPP labi zinu, zinu arī FPP kolektīva attiecības gan tagad, gan vēsturē, tāpēc zinu, ko rakstu. Redzu, ka tev gan ar izpratni par šīm lietām ir pašvaki, bet jāraksta tak kaut kas ir, vai ne? Fakti taču rakstā ir kliedzoši, ko lai tiem liek pretī? Kādu muļķīgu frāzi.

Atbildēt

Uzņēmējs

17.11.2016. 17:58

»

tak beidz....

Kas tur nezināms - viss ir zināms. Vecie shēmotāji cepj vēstules, jo ir atrauti no siles un tagad besijās, ka viss kāršu namiņš ir sabrucis. Ja tur būtu kripata patiesības tad tā nebūtu anonīma vēstule, bet ar parakstiem apakšā un tad mēs visi redzētu tos godīgos darbiniekus vēstules sacerētājus...


Kurš shēmotājs ir no siles atrauts? Vecs vai jauns, shēmo uz vella paraušanu, tagad ir lielo iespēju laiks, kamēr FPP izdemolēta, VID pazemots un izskatās, ka arī tik ātri neatkopsies. Netērē laiku komentāriem, shēmo tik augšā.

Atbildēt

Paradu skalotajs

17.11.2016. 17:56

»

Ir nu gan muļķības

Izskatās ka esi tālu no realitātes, nezini vēsturi. Kuzminu, Švecovu un Prusaku esi salicis kopā


Nu skaisti!!!! Tā ar ir ... Pavilkās!!!! Tā tad tā arī ir un izzimejas Kaspari ar Mariem - pasutijumu galds!!! Tie kuri nemaksaja paradās Dirnenu Ģimenes locekłi...tur nav tālu pareije .. Parunasim atklatāk?

Atbildēt

Ļoti žēl kā tā

17.11.2016. 17:52

Vecā gvarde par sapratīgu cenu varēja visu, praktiski problēmu ar viņiem nebija.

Atbildēt

Saškam

17.11.2016. 17:51

»

Saška

Es arī gaidu gvardi atpakal. Tad bija kārtība. Varēju strādāt un neuztraukties. Zināju par visu samaksāts. Palūdzu čaliem konkurentus novākt- nav runas. Paludzu procesinu izbeigt lūdzu. Zelta Puiši. Ceram un gaidam. Māri, kaspar


Kas tev tagad liedz strādāt un neuztraukties, nav nevienam jāmaksā, FPP ir izdemolēta, ne pie tevis, ne arī neviena tava kolēģa tik drīz neatbrauks.

Atbildēt

Loģiskais

17.11.2016. 17:48

»

ironiskais

pilna TM IVP ar neaizstājamiem finpoļu priekšnieķeļiem:) Un neko. Iestāde taču strādā. Re, kur nesen atskaitījās par dārgo auto shēmu un tiko par graudu un granulu shēmotāju aizturēšanu. Tā, ka nekur, nekas neapstāsies arī bez šiem "neaizstājamajiem":) Kopumā es nesapratu šī raksta jēgu. Izņemot demagoģisku...


Nu ja jau to nav rakstījuši aizrotētie, jo viņiem no tādas rakstīšanas nekāda jēga nav un nekādu rezultātu panākt nevar, tad jau to rakstījuši tur vēl strādājošie, kas gan var panākt tā bezpriģela pārtraukšanu, ja jaunā ģenerāldirektore vispār to gribēs.

Atbildēt

Saška

17.11.2016. 17:48

»

Paradu skalotajs

Pats dzeru ar vienu otro un ne tikai šampińu un teikšu, kārt is samaisitas tâ ka cerib a tikai lai noturas Kuzmina. Tiek gaidita Prusaka un Švecova ar savu veco Gvardi!!! Iespringst daudzi, gatavi upuret visu, jo naudu nesmird vai kasieris ir Jurģis vai Łuba, Vitols vai jeb kurš


Es arī gaidu gvardi atpakal. Tad bija kārtība. Varēju strādāt un neuztraukties. Zināju par visu samaksāts. Palūdzu čaliem konkurentus novākt- nav runas. Paludzu procesinu izbeigt lūdzu. Zelta Puiši. Ceram un gaidam. Māri, kaspar

Atbildēt

Paradu skalotajs

17.11.2016. 17:33

»

Trakā Kristīne, attopies

Nekādus vērā ņemamus rezultātus šobrīd FPP uzrādīt nevar un nevarēs vēl ilgi, tur viss ir izdemolēts. Naudas skalotāji gavilē un dzer šampi, jo sākas viņu treknie gadi...


Pats dzeru ar vienu otro un ne tikai šampińu un teikšu, kārt is samaisitas tâ ka cerib a tikai lai noturas Kuzmina. Tiek gaidita Prusaka un Švecova ar savu veco Gvardi!!! Iespringst daudzi, gatavi upuret visu, jo naudu nesmird vai kasieris ir Jurģis vai Łuba, Vitols vai jeb kurš ......

Atbildēt

Trakā Kristīne, attopies

17.11.2016. 17:14

»

Ilze

Nav jau ar to Fin policiju tik traki, jo ir tur pietiekoši daudz godīgu cilvēku un kā viņi paši saka, ka labi ka tos visus šajā anoņimkā minētos ir aizrotējuši. Forši ka viņi tur attīrās un nav ko ņemt vērā šadus anonīmos savārstijumus jo tie nav rakstīti no Fin policistu vārda. Tas ir uzrakstītais ...


Nekādus vērā ņemamus rezultātus šobrīd FPP uzrādīt nevar un nevarēs vēl ilgi, tur viss ir izdemolēts. Naudas skalotāji gavilē un dzer šampi, jo sākas viņu treknie gadi.
Ar rotācijas palīdzību pamatā "attīrijās" ne tikai no negodprātīgajiem, bet arī no profesionāliem darbiniekiem, kas akli nepildīja pretlikumīgas pavēles.
Laiks jau rādīs, kurš tur tās netīrās lietiņas dara, bet kurš trakais aklā ticībā skrien pakaļ.

Atbildēt

Savelkam tik jostas.

17.11.2016. 17:00

Nu tāda tā Danas Reiznieces Ozolas izveidotā Finanšu policijas vadība nu ir, ko tur vairs piebilst. Es tik nesaprotu, kurš vēl nodokļus maksā? Naudas mazgātājiem zaļā gaisma, bez izņēmumiem, nav tur Finanšu policijā, kas kaut ko jaunu var atklāt, dzīvo uz veco operatīvo informāciju, rada iespaidu, ka kaut kas notiek.
Kas būs ar budžetu? Savelkam tik jostas.

Atbildēt

Rita

17.11.2016. 16:36

»

Ruta

Makači!!! Paldies par vēstuli


Nevis makači, bet kakuči.

Atbildēt

Kaut kāds murgs

17.11.2016. 13:31

Bijušais FP IDB darbinieks, advokāts S.Sproģis vadīs godīgos atlaistos FPP darbiniekus.

Atbildēt

Zumm

17.11.2016. 11:46

»

Ruta

Makači!!! Paldies par vēstuli


Makači varbūt varētu pārstāt vērpt intrigas, bet labāk sāktu strādāt.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

FotoLatvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem valsts budžetā patlaban tiek iegūts mazāks finansējums, nekā sākotnēji plānots, līdz ar to esošo fotoradaru turpmāka darbība un jaunu fotoradaru iegāde esot zem jautājuma zīmes.
Lasīt visu...

21

Modernā banalitāte

FotoBanalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna banalitāte, ja ar vārdiem “moderna banalitāte” apzīmējam kaut ko mūsdienīgu, sava laika prasībām un sasniegumiem atbilstošu, ar ko tiekamies nesen, bet kas jau ir ieguvis banalitātes statusu.  
Lasīt visu...

12

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

FotoJebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Lasīt visu...

21

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

FotoNezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks ārzemnieku biznesa projekts. Es saprotu, ka abas augstākās valsts amatpersonas nav ar seju pret Latviju, bet tik atklāti lobēt privātpersonu biznesu...
Lasīt visu...

21

Partijas pamodušās no miega

FotoIzskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to politikas vērotājiem dzīve ir kļuvusi interesantāka.
Lasīt visu...

12

Objektīvā realitāte

FotoKo nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai jūs, kas to lasāt, spējat būt objektīvi pret mani, pret citiem? Kā to pārbaudīt, kā to izmērīt, un kā par to pārliecināties?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...