Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Urmass

23.11.2016. 21:17

Zinoši cilvēki mācēja stāstīt, ka atlaistie knab operatīvie darbinieki jau ir nodrošinājuši pēc darba tiesisko attiecību pārtraukšanas KNAB, savas izaugsmes prasmes pieslīpēt VID FPP, Ceipes kunga paspārnē. Savukārt Edijam C. nav lielas izvēles ņemt vai neņemt šos "kristāldzidros" darboņus pie sevis, jo pie KNAB itkā stāvot mapīte ar informācija par cigarešu iekārtu, kura par 400 000,- euro naudiņām pēkšņi pazuda!!! (Interesanti, kāpēc šahistei nav intereses par šo....). Zinot, ka Strelčenoks to mafijas midzeni likvidēs, tika uzsāktas slavenās VID rotācijas, kuras inscinēja neviens cits kā KNAB, ar operatīvas daļas toreizējo priekšnieķeļu gādību. Pie shēmas savu roku pielicis esot JJ, ka arī JS, kā arī jauniecelts ierēdnītis no Valsts kancelejas...)Un par pamatu šim pasākumam kalpoja TV ekrānos izskanējušā moišķika vāvuļošana, kurš izrādās ir liels ģimenes draugs Maritai Klikičai, kas savukārt VID FPP vada operatīvo izmeklēšanas bloku.
Cilvēki vēl runā, ka izsludinātais konkurs (pagājušo nedēļ) uz VID FPP operatīvās nodaļas 4 vakancēm ir tieši paredzēts atbrīvotajiem ikgadējiem KNAB-istiem. Šo pasākumu kuratore un iniciatore ir VID FPP Iekšējās drošības daļas pr-ce Gita P.,(M.Klikičas laba draudzene), kuru savulaik Jurašs un Co aicināja pie sevis strādāt!
Tādas ir tās Vārnu runas,tad jau redzēs, kā tas viss beigsies ar konkursu uz vakantajām vietām VID .....Demokrātija!!!!

Atbildēt

Tūliņ jau būs

21.11.2016. 15:24

»

Ļaunuma saknes

KNAB darbinieki Juris Jurašs, Andžejs Kļaviņš - saprotamu iemeslu dēļ ir regulāri viesi FPP telpās pie Ceipes un Borovika


Nav ilgi jāgaida, jau visai drīz šie un ar viņiem saistītie personāži jau strādās FPP. Konkurss jau izsludināts.

Atbildēt

Blondīne

19.11.2016. 10:13

1. Sapratu, ka tur viss ir samudžināts un lielā mērā daudz ko nosaka personīgās pazīšanās, draudzēšanās un visādas citas cilvēku pasaulē esošas psiholoģiskas lietas. Tam visam ir pakārtots NAUDAS jautājums.
2. Cīrule ( tāpat kā jebkurš ) nav nekāds dievs, kas visu no augšas redz un TAISNĪBU spēj ieviest.
3.VID ir milzīgs un tik milzīgā iestādē aizrakties līdz "kuram lielāka taisnība un kurš ir lielākais intrigants" ir praktiski gandrīz neiespējami.

Atbildēt

akis

18.11.2016. 18:58

kas māk , tam nāk, nau ko skaust, novāks šos būs citi, tādi amati un vietas tukšas nepaliek

Atbildēt

joske

18.11.2016. 18:30

NE VTD,bet gan miljonāru inkubators,ar Lembergu priekšgalā.

Atbildēt

Yes

18.11.2016. 13:46

Prusaka vien ko vērta

Atbildēt

kas maksā nodokļus

18.11.2016. 12:38

idioti, kas mīl šo valstiņu

Atbildēt

Andzejs

18.11.2016. 11:15

»

Ļaunuma saknes

KNAB darbinieki Juris Jurašs, Andžejs Kļaviņš - saprotamu iemeslu dēļ ir regulāri viesi FPP telpās pie Ceipes un Borovika


Andžejs Kļaviņš no KNAB ir Līgas Kļaviņas no Finanšu ministrijas vīrs, tā kā domājams, ka visi valsts noslēpumi mājās tiek izmantoti dažādās interesēs. Kļavīņu famīliju vajadzētu atstādināt un nopratināt, atklātos daudzas lietas, piemēram, ka Kļaviņa aiz ministres muguras vērpj savas intrigas kopā ar dzīvesdraugu Andzeju.

Atbildēt

Es pats

18.11.2016. 10:36

»

šausmas...

Šausmas


Pilnīgi pareizi

Atbildēt

?

17.11.2016. 23:40

»

janis

Bagdanovs ar montiku dod noradijumus Delam bogdanova


Vai tiešām Cīrule būs Strauss?

Atbildēt

:/

17.11.2016. 23:38

redzams, ka rakstā minēto personāžu "troļļi" bārsta savas gudrības- kas vainīgs tas bailīgs.....
Bet tauta nav aunu bars!!! un mesidžu saprata- vai saprata Cīrule? Redzēsim!
Vajag pārbaudīt visu,kas tur minēts...nedomāju,ka tas grūti- īpaši par vienpersoniskiem lēmumiem un subordināciju
Jebkurā gadījumā sāku saprast par kādiem darbiņiem to Boroviku un Ceipi aizrotēja,tikai viss tiek turpināts nu jau jaunā vietā :( Tas ir ĀRPRĀTS

Atbildēt

janis

17.11.2016. 23:31

Bagdanovs ar montiku dod noradijumus Delam bogdanova.
Nekas nemainas.Baltezer pirti kur Montiks ar Bogdanovu kaimini vis kartojas.
Mafija Cvetkovs,bogdanovs,montiks.

Atbildēt

šausmas...

17.11.2016. 22:38

Šausmas!
Kā ekonomikas policija, tā finanšu policija, tā arī tas VID midzenis būtu jāizdzenā un tad jāformā no jauna.
Varbūt palūgt ES vecajām dalībvalstīm te ieviest kārtību?

Atbildēt

Vārds

17.11.2016. 19:56

»

Barakuda

Viss kas darās Fpp labveliga atmosfera izpostit valsts pārvaldi kā tādu!! Padomajet !!! Kam tas ir izdevigi beidzot


Apdomajet ar vēsu sapratni kam kur am tas vissssss ir izdevigi apdomajet ..... Katrs no Fpp rakkstitājem!!! Kur paliek jusu sirds un dvesele ., Uz ko parakstaties... Uz pašiznicināšanu ..

Atbildēt

Ļaunuma saknes

17.11.2016. 19:47

KNAB darbinieki Juris Jurašs, Andžejs Kļaviņš - saprotamu iemeslu dēļ ir regulāri viesi FPP telpās pie Ceipes un Borovika.

Atbildēt

m!

17.11.2016. 19:04

Ja par kadu ir informacija variet to publicet http://www.sudzibas.lv/

Atbildēt

Ok

17.11.2016. 18:07

Visi aprakstītie fakti ir pārbaudāmi, tad varētu redzēt, kas taisnība, kas nē. Cerams, ka jaunajai ģenerāldirektorei pietiks dūša un, galvenais, griba, lai to objektīvi pārbaudītu.

Atbildēt

Edvīns

17.11.2016. 17:47

»

Jauki vārdi, bet

Es arī esmu dzirdējis par Ediju līdzīgus stāstus par pagātni, taču cilvēki mainās, pie tam viņš jau faktiski nevada FPP un to arī nedarīja MP, to darīja citi cilvēki, viņa vietnieki un atsevišķas personas no citām organizācijām, kas pieminētas rakstā


Protams, ka jebkas var būt, bet vismaz es Ediju pazinu kā goda vīru. Ja mēs runājam par šodienu, zini, ja visa pilsēta burbuļo par stāstiem par personāžiem nujau (paldies dievam) bijušajiem FPP darbiniekiem, kuri pāvietojas gan ar melnu subaru, gan baltu jaunu škodu, gan par tiem kuru īpašumā ir jauni landkruzeri un x6 un par viņu štellēm un braucieniem uz Daugavpili un sēžot ar atsevišķiem grupējumu karaļiem pie viena galda (tās pat nav baumas, bet esot pat nofilmēts un gaida savu stundu). Tad par Ediju Ceipi es pat līdz šim brīdim neko neesmu dzirdējis un pat tie kas viņu grib nomelnot tā arī nav spējuši neko pat izdomāt lai viņu nomelnotu - nu, tādas lūk tās lietas un kā saka varbūt neticami, bet fakts.

Atbildēt

Neuzminēji

17.11.2016. 17:25

»

Inuška

Sudmale atslābsti. Pirmdien tiksimies Gustavā. Kopā izdomāsim kā pie siles noturēties, mums taču apetīte laba


Es VIDā nestrādāju. Bet tagad saprotu, kas tos muļķīgos komentārus te raksta.

Atbildēt

Inuška

17.11.2016. 17:22

»

Ir nu gan muļķības

Parunāsim...


Sudmale atslābsti. Pirmdien tiksimies Gustavā. Kopā izdomāsim kā pie siles noturēties, mums taču apetīte laba.

Atbildēt

kurmis

17.11.2016. 17:20

Visu organizēto ekonomisko noziedzību kontrole smagos noziegumos apsūdzētais dzeltenbiksis caur partorgkomsorg organizētām noziedznieku bandām ar taustekļiem visnotāļākajos Latvijas novados,kuras vienlaicīgi arī ir tiešs drauds valsts neatkarībai pie kritiskam situācijam,jo tiks veidota kopēja fronte ar krievu pasaules apsistajiem.Skaitliski tas reāli ir nospiedošs spēks,kas var tikt efektīvi izmantots pie pirmā Vladimira svilpiena.Arī krieviski domajošais virsaitis savā amatā nav nejaušs.

Atbildēt

Jauki vārdi, bet

17.11.2016. 17:19

»

Edvīns

Es tikai apbrīnoju Ediju Ceipi jau no tiem laikiem kad kopā braukājām pa robežām kā MP inspekcijas daļas darbinieki, jo Tu esi goda cilvēks un mēs kopā atstādinājām nevienu vien sasmērējušos muitnieki !!!! Es apbrīnoju Ediju ka viņam pietiek izturības un spēka , viņam veselu gadu bija smagi jāmocās ...


Es arī esmu dzirdējis par Ediju līdzīgus stāstus par pagātni, taču cilvēki mainās, pie tam viņš jau faktiski nevada FPP un to arī nedarīja MP, to darīja citi cilvēki, viņa vietnieki un atsevišķas personas no citām organizācijām, kas pieminētas rakstā.

Atbildēt

Kijo prieks

17.11.2016. 17:14

»

Paradu skalotajs

Nu skaisti!!!! Tā ar ir ... Pavilkās!!!! Tā tad tā arī ir un izzimejas Kaspari ar Mariem - pasutijumu galds!!! Tie kuri nemaksaja paradās Dirnenu Ģimenes locekłi...tur nav tālu pareije .. Parunasim atklatāk


Parunāsim. Ja jums tā gribas. Varbūt par vīrieti ar subary, par kuru pilsētā klīst legendas. Daudzi vinu skatījuši vaigā... šis puisis daudz kur bijis, pēdas sniegā palikušas. Tie kas vaigā redzejuši vairāk varēs tev pastāstīt.

Atbildēt

Edvīns

17.11.2016. 17:13

Es tikai apbrīnoju Ediju Ceipi jau no tiem laikiem kad kopā braukājām pa robežām kā MP inspekcijas daļas darbinieki, jo Tu esi goda cilvēks un mēs kopā atstādinājām nevienu vien sasmērējušos muitnieki !!!! Es apbrīnoju Ediju ka viņam pietiek izturības un spēka , viņam veselu gadu bija smagi jāmocās lai izrautu muitas kriminalpārvaldi no Vaškeviča ķetnām pietam pašam bija vairākas reizes slimnīcā jāguļ jo sašķibijās veselība no tā visa. Iveidoja efektīvu pārvaldi un varētu strādāt, bet tagad viņu iemeta citā zaņķī lai izrautu Finpoliciju no korumpantu ķetnām. Par ko tam cilvēkam tāds sods, ka vienmēr tiek iemest kādā korupcijas perēklī un tad viņam jātiek ar to visu netīrību galā. Turies Edij, jo esi goda cilvēks un to zin visi un nevieni korumpanti pat maksājot miljonus tā arī nav spējuši neko "uzrakt" lai Tevi nomelnotu.

Atbildēt

Kāpēc?

17.11.2016. 17:12

»

lolz

J.Juraša piesaukšana izjauca visu ticamības efektu


Kapēc? tieši otrādi.

Atbildēt

RotFront

17.11.2016. 17:11

ZZS tas godu nedara.

Atbildēt

Neraudi pekausi

17.11.2016. 17:06

»

Ļoti žēl kā tā

Vecā gvarde par sapratīgu cenu varēja visu, praktiski problēmu ar viņiem nebija


Kas, vai tad ar jauno gvardi ir kādas problēmas?

Atbildēt

lolz

17.11.2016. 17:05

J.Juraša piesaukšana izjauca visu ticamības efektu.

Atbildēt

Ir nu gan muļķības

17.11.2016. 17:04

»

Paradu skalotajs

Nu skaisti!!!! Tā ar ir ... Pavilkās!!!! Tā tad tā arī ir un izzimejas Kaspari ar Mariem - pasutijumu galds!!! Tie kuri nemaksaja paradās Dirnenu Ģimenes locekłi...tur nav tālu pareije .. Parunasim atklatāk


Parunāsim.
Neesmu ne Māris, ne kaspars, ne Dirnēnu ģimenes loceklis, bet situāciju FPP labi zinu, zinu arī FPP kolektīva attiecības gan tagad, gan vēsturē, tāpēc zinu, ko rakstu. Redzu, ka tev gan ar izpratni par šīm lietām ir pašvaki, bet jāraksta tak kaut kas ir, vai ne? Fakti taču rakstā ir kliedzoši, ko lai tiem liek pretī? Kādu muļķīgu frāzi.

Atbildēt

Uzņēmējs

17.11.2016. 16:58

»

tak beidz....

Kas tur nezināms - viss ir zināms. Vecie shēmotāji cepj vēstules, jo ir atrauti no siles un tagad besijās, ka viss kāršu namiņš ir sabrucis. Ja tur būtu kripata patiesības tad tā nebūtu anonīma vēstule, bet ar parakstiem apakšā un tad mēs visi redzētu tos godīgos darbiniekus vēstules sacerētājus...


Kurš shēmotājs ir no siles atrauts? Vecs vai jauns, shēmo uz vella paraušanu, tagad ir lielo iespēju laiks, kamēr FPP izdemolēta, VID pazemots un izskatās, ka arī tik ātri neatkopsies. Netērē laiku komentāriem, shēmo tik augšā.

Atbildēt

Paradu skalotajs

17.11.2016. 16:56

»

Ir nu gan muļķības

Izskatās ka esi tālu no realitātes, nezini vēsturi. Kuzminu, Švecovu un Prusaku esi salicis kopā


Nu skaisti!!!! Tā ar ir ... Pavilkās!!!! Tā tad tā arī ir un izzimejas Kaspari ar Mariem - pasutijumu galds!!! Tie kuri nemaksaja paradās Dirnenu Ģimenes locekłi...tur nav tālu pareije .. Parunasim atklatāk?

Atbildēt

Ļoti žēl kā tā

17.11.2016. 16:52

Vecā gvarde par sapratīgu cenu varēja visu, praktiski problēmu ar viņiem nebija.

Atbildēt

Saškam

17.11.2016. 16:51

»

Saška

Es arī gaidu gvardi atpakal. Tad bija kārtība. Varēju strādāt un neuztraukties. Zināju par visu samaksāts. Palūdzu čaliem konkurentus novākt- nav runas. Paludzu procesinu izbeigt lūdzu. Zelta Puiši. Ceram un gaidam. Māri, kaspar


Kas tev tagad liedz strādāt un neuztraukties, nav nevienam jāmaksā, FPP ir izdemolēta, ne pie tevis, ne arī neviena tava kolēģa tik drīz neatbrauks.

Atbildēt

Loģiskais

17.11.2016. 16:48

»

ironiskais

pilna TM IVP ar neaizstājamiem finpoļu priekšnieķeļiem:) Un neko. Iestāde taču strādā. Re, kur nesen atskaitījās par dārgo auto shēmu un tiko par graudu un granulu shēmotāju aizturēšanu. Tā, ka nekur, nekas neapstāsies arī bez šiem "neaizstājamajiem":) Kopumā es nesapratu šī raksta jēgu. Izņemot demagoģisku...


Nu ja jau to nav rakstījuši aizrotētie, jo viņiem no tādas rakstīšanas nekāda jēga nav un nekādu rezultātu panākt nevar, tad jau to rakstījuši tur vēl strādājošie, kas gan var panākt tā bezpriģela pārtraukšanu, ja jaunā ģenerāldirektore vispār to gribēs.

Atbildēt

Saška

17.11.2016. 16:48

»

Paradu skalotajs

Pats dzeru ar vienu otro un ne tikai šampińu un teikšu, kārt is samaisitas tâ ka cerib a tikai lai noturas Kuzmina. Tiek gaidita Prusaka un Švecova ar savu veco Gvardi!!! Iespringst daudzi, gatavi upuret visu, jo naudu nesmird vai kasieris ir Jurģis vai Łuba, Vitols vai jeb kurš


Es arī gaidu gvardi atpakal. Tad bija kārtība. Varēju strādāt un neuztraukties. Zināju par visu samaksāts. Palūdzu čaliem konkurentus novākt- nav runas. Paludzu procesinu izbeigt lūdzu. Zelta Puiši. Ceram un gaidam. Māri, kaspar

Atbildēt

Paradu skalotajs

17.11.2016. 16:33

»

Trakā Kristīne, attopies

Nekādus vērā ņemamus rezultātus šobrīd FPP uzrādīt nevar un nevarēs vēl ilgi, tur viss ir izdemolēts. Naudas skalotāji gavilē un dzer šampi, jo sākas viņu treknie gadi...


Pats dzeru ar vienu otro un ne tikai šampińu un teikšu, kārt is samaisitas tâ ka cerib a tikai lai noturas Kuzmina. Tiek gaidita Prusaka un Švecova ar savu veco Gvardi!!! Iespringst daudzi, gatavi upuret visu, jo naudu nesmird vai kasieris ir Jurģis vai Łuba, Vitols vai jeb kurš ......

Atbildēt

Trakā Kristīne, attopies

17.11.2016. 16:14

»

Ilze

Nav jau ar to Fin policiju tik traki, jo ir tur pietiekoši daudz godīgu cilvēku un kā viņi paši saka, ka labi ka tos visus šajā anoņimkā minētos ir aizrotējuši. Forši ka viņi tur attīrās un nav ko ņemt vērā šadus anonīmos savārstijumus jo tie nav rakstīti no Fin policistu vārda. Tas ir uzrakstītais ...


Nekādus vērā ņemamus rezultātus šobrīd FPP uzrādīt nevar un nevarēs vēl ilgi, tur viss ir izdemolēts. Naudas skalotāji gavilē un dzer šampi, jo sākas viņu treknie gadi.
Ar rotācijas palīdzību pamatā "attīrijās" ne tikai no negodprātīgajiem, bet arī no profesionāliem darbiniekiem, kas akli nepildīja pretlikumīgas pavēles.
Laiks jau rādīs, kurš tur tās netīrās lietiņas dara, bet kurš trakais aklā ticībā skrien pakaļ.

Atbildēt

Savelkam tik jostas.

17.11.2016. 16:00

Nu tāda tā Danas Reiznieces Ozolas izveidotā Finanšu policijas vadība nu ir, ko tur vairs piebilst. Es tik nesaprotu, kurš vēl nodokļus maksā? Naudas mazgātājiem zaļā gaisma, bez izņēmumiem, nav tur Finanšu policijā, kas kaut ko jaunu var atklāt, dzīvo uz veco operatīvo informāciju, rada iespaidu, ka kaut kas notiek.
Kas būs ar budžetu? Savelkam tik jostas.

Atbildēt

Rita

17.11.2016. 15:36

»

Ruta

Makači!!! Paldies par vēstuli


Nevis makači, bet kakuči.

Atbildēt

Kaut kāds murgs

17.11.2016. 12:31

Bijušais FP IDB darbinieks, advokāts S.Sproģis vadīs godīgos atlaistos FPP darbiniekus.

Atbildēt

Zumm

17.11.2016. 10:46

»

Ruta

Makači!!! Paldies par vēstuli


Makači varbūt varētu pārstāt vērpt intrigas, bet labāk sāktu strādāt.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

21

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

FotoVispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to, ka šajā gadā, neskatoties uz pandēmiju, neskatoties uz visiem ierobežojumiem, forums tomēr turpina savu darbu, kas priecē. Lai gan online formātā, bet tomēr strādā. Un tas piedāvā saviem dalībniekiem atvērtā un brīvā diskusijā apmainīties ar saviem vērtējumiem un prognozēm, kas daļēji kompensē to klātienes sarunu deficītu starp valstu, biznesa un sabiedrības līderiem, kurš ir uzkrājies šajos pagājušajos mēnešos.
Lasīt visu...

12

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

FotoLatvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl aizmirstam, ka citu nāciju cerības toreiz "palika aiz borta". 
Lasīt visu...

18

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

FotoDažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa Latvijas mediju publicēja rakstus par šo tēmu. Pilnīgi katrs no šiem rakstiem sniedz ziņas labvēlīgā notiesātām sievietēm gaismā, vienlaikus pilnīgi nejauši aizmirstot precizēt daudzas ļoti svarīgas šīs krimināllietas detaļas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...