Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Urmass

23.11.2016. 21:17

Zinoši cilvēki mācēja stāstīt, ka atlaistie knab operatīvie darbinieki jau ir nodrošinājuši pēc darba tiesisko attiecību pārtraukšanas KNAB, savas izaugsmes prasmes pieslīpēt VID FPP, Ceipes kunga paspārnē. Savukārt Edijam C. nav lielas izvēles ņemt vai neņemt šos "kristāldzidros" darboņus pie sevis, jo pie KNAB itkā stāvot mapīte ar informācija par cigarešu iekārtu, kura par 400 000,- euro naudiņām pēkšņi pazuda!!! (Interesanti, kāpēc šahistei nav intereses par šo....). Zinot, ka Strelčenoks to mafijas midzeni likvidēs, tika uzsāktas slavenās VID rotācijas, kuras inscinēja neviens cits kā KNAB, ar operatīvas daļas toreizējo priekšnieķeļu gādību. Pie shēmas savu roku pielicis esot JJ, ka arī JS, kā arī jauniecelts ierēdnītis no Valsts kancelejas...)Un par pamatu šim pasākumam kalpoja TV ekrānos izskanējušā moišķika vāvuļošana, kurš izrādās ir liels ģimenes draugs Maritai Klikičai, kas savukārt VID FPP vada operatīvo izmeklēšanas bloku.
Cilvēki vēl runā, ka izsludinātais konkurs (pagājušo nedēļ) uz VID FPP operatīvās nodaļas 4 vakancēm ir tieši paredzēts atbrīvotajiem ikgadējiem KNAB-istiem. Šo pasākumu kuratore un iniciatore ir VID FPP Iekšējās drošības daļas pr-ce Gita P.,(M.Klikičas laba draudzene), kuru savulaik Jurašs un Co aicināja pie sevis strādāt!
Tādas ir tās Vārnu runas,tad jau redzēs, kā tas viss beigsies ar konkursu uz vakantajām vietām VID .....Demokrātija!!!!

Atbildēt

Tūliņ jau būs

21.11.2016. 15:24

»

Ļaunuma saknes

KNAB darbinieki Juris Jurašs, Andžejs Kļaviņš - saprotamu iemeslu dēļ ir regulāri viesi FPP telpās pie Ceipes un Borovika


Nav ilgi jāgaida, jau visai drīz šie un ar viņiem saistītie personāži jau strādās FPP. Konkurss jau izsludināts.

Atbildēt

Blondīne

19.11.2016. 10:13

1. Sapratu, ka tur viss ir samudžināts un lielā mērā daudz ko nosaka personīgās pazīšanās, draudzēšanās un visādas citas cilvēku pasaulē esošas psiholoģiskas lietas. Tam visam ir pakārtots NAUDAS jautājums.
2. Cīrule ( tāpat kā jebkurš ) nav nekāds dievs, kas visu no augšas redz un TAISNĪBU spēj ieviest.
3.VID ir milzīgs un tik milzīgā iestādē aizrakties līdz "kuram lielāka taisnība un kurš ir lielākais intrigants" ir praktiski gandrīz neiespējami.

Atbildēt

akis

18.11.2016. 18:58

kas māk , tam nāk, nau ko skaust, novāks šos būs citi, tādi amati un vietas tukšas nepaliek

Atbildēt

joske

18.11.2016. 18:30

NE VTD,bet gan miljonāru inkubators,ar Lembergu priekšgalā.

Atbildēt

Yes

18.11.2016. 13:46

Prusaka vien ko vērta

Atbildēt

kas maksā nodokļus

18.11.2016. 12:38

idioti, kas mīl šo valstiņu

Atbildēt

Andzejs

18.11.2016. 11:15

»

Ļaunuma saknes

KNAB darbinieki Juris Jurašs, Andžejs Kļaviņš - saprotamu iemeslu dēļ ir regulāri viesi FPP telpās pie Ceipes un Borovika


Andžejs Kļaviņš no KNAB ir Līgas Kļaviņas no Finanšu ministrijas vīrs, tā kā domājams, ka visi valsts noslēpumi mājās tiek izmantoti dažādās interesēs. Kļavīņu famīliju vajadzētu atstādināt un nopratināt, atklātos daudzas lietas, piemēram, ka Kļaviņa aiz ministres muguras vērpj savas intrigas kopā ar dzīvesdraugu Andzeju.

Atbildēt

Es pats

18.11.2016. 10:36

»

šausmas...

Šausmas


Pilnīgi pareizi

Atbildēt

?

17.11.2016. 23:40

»

janis

Bagdanovs ar montiku dod noradijumus Delam bogdanova


Vai tiešām Cīrule būs Strauss?

Atbildēt

:/

17.11.2016. 23:38

redzams, ka rakstā minēto personāžu "troļļi" bārsta savas gudrības- kas vainīgs tas bailīgs.....
Bet tauta nav aunu bars!!! un mesidžu saprata- vai saprata Cīrule? Redzēsim!
Vajag pārbaudīt visu,kas tur minēts...nedomāju,ka tas grūti- īpaši par vienpersoniskiem lēmumiem un subordināciju
Jebkurā gadījumā sāku saprast par kādiem darbiņiem to Boroviku un Ceipi aizrotēja,tikai viss tiek turpināts nu jau jaunā vietā :( Tas ir ĀRPRĀTS

Atbildēt

janis

17.11.2016. 23:31

Bagdanovs ar montiku dod noradijumus Delam bogdanova.
Nekas nemainas.Baltezer pirti kur Montiks ar Bogdanovu kaimini vis kartojas.
Mafija Cvetkovs,bogdanovs,montiks.

Atbildēt

šausmas...

17.11.2016. 22:38

Šausmas!
Kā ekonomikas policija, tā finanšu policija, tā arī tas VID midzenis būtu jāizdzenā un tad jāformā no jauna.
Varbūt palūgt ES vecajām dalībvalstīm te ieviest kārtību?

Atbildēt

Vārds

17.11.2016. 19:56

»

Barakuda

Viss kas darās Fpp labveliga atmosfera izpostit valsts pārvaldi kā tādu!! Padomajet !!! Kam tas ir izdevigi beidzot


Apdomajet ar vēsu sapratni kam kur am tas vissssss ir izdevigi apdomajet ..... Katrs no Fpp rakkstitājem!!! Kur paliek jusu sirds un dvesele ., Uz ko parakstaties... Uz pašiznicināšanu ..

Atbildēt

Ļaunuma saknes

17.11.2016. 19:47

KNAB darbinieki Juris Jurašs, Andžejs Kļaviņš - saprotamu iemeslu dēļ ir regulāri viesi FPP telpās pie Ceipes un Borovika.

Atbildēt

m!

17.11.2016. 19:04

Ja par kadu ir informacija variet to publicet http://www.sudzibas.lv/

Atbildēt

Ok

17.11.2016. 18:07

Visi aprakstītie fakti ir pārbaudāmi, tad varētu redzēt, kas taisnība, kas nē. Cerams, ka jaunajai ģenerāldirektorei pietiks dūša un, galvenais, griba, lai to objektīvi pārbaudītu.

Atbildēt

Edvīns

17.11.2016. 17:47

»

Jauki vārdi, bet

Es arī esmu dzirdējis par Ediju līdzīgus stāstus par pagātni, taču cilvēki mainās, pie tam viņš jau faktiski nevada FPP un to arī nedarīja MP, to darīja citi cilvēki, viņa vietnieki un atsevišķas personas no citām organizācijām, kas pieminētas rakstā


Protams, ka jebkas var būt, bet vismaz es Ediju pazinu kā goda vīru. Ja mēs runājam par šodienu, zini, ja visa pilsēta burbuļo par stāstiem par personāžiem nujau (paldies dievam) bijušajiem FPP darbiniekiem, kuri pāvietojas gan ar melnu subaru, gan baltu jaunu škodu, gan par tiem kuru īpašumā ir jauni landkruzeri un x6 un par viņu štellēm un braucieniem uz Daugavpili un sēžot ar atsevišķiem grupējumu karaļiem pie viena galda (tās pat nav baumas, bet esot pat nofilmēts un gaida savu stundu). Tad par Ediju Ceipi es pat līdz šim brīdim neko neesmu dzirdējis un pat tie kas viņu grib nomelnot tā arī nav spējuši neko pat izdomāt lai viņu nomelnotu - nu, tādas lūk tās lietas un kā saka varbūt neticami, bet fakts.

Atbildēt

Neuzminēji

17.11.2016. 17:25

»

Inuška

Sudmale atslābsti. Pirmdien tiksimies Gustavā. Kopā izdomāsim kā pie siles noturēties, mums taču apetīte laba


Es VIDā nestrādāju. Bet tagad saprotu, kas tos muļķīgos komentārus te raksta.

Atbildēt

Inuška

17.11.2016. 17:22

»

Ir nu gan muļķības

Parunāsim...


Sudmale atslābsti. Pirmdien tiksimies Gustavā. Kopā izdomāsim kā pie siles noturēties, mums taču apetīte laba.

Atbildēt

kurmis

17.11.2016. 17:20

Visu organizēto ekonomisko noziedzību kontrole smagos noziegumos apsūdzētais dzeltenbiksis caur partorgkomsorg organizētām noziedznieku bandām ar taustekļiem visnotāļākajos Latvijas novados,kuras vienlaicīgi arī ir tiešs drauds valsts neatkarībai pie kritiskam situācijam,jo tiks veidota kopēja fronte ar krievu pasaules apsistajiem.Skaitliski tas reāli ir nospiedošs spēks,kas var tikt efektīvi izmantots pie pirmā Vladimira svilpiena.Arī krieviski domajošais virsaitis savā amatā nav nejaušs.

Atbildēt

Jauki vārdi, bet

17.11.2016. 17:19

»

Edvīns

Es tikai apbrīnoju Ediju Ceipi jau no tiem laikiem kad kopā braukājām pa robežām kā MP inspekcijas daļas darbinieki, jo Tu esi goda cilvēks un mēs kopā atstādinājām nevienu vien sasmērējušos muitnieki !!!! Es apbrīnoju Ediju ka viņam pietiek izturības un spēka , viņam veselu gadu bija smagi jāmocās ...


Es arī esmu dzirdējis par Ediju līdzīgus stāstus par pagātni, taču cilvēki mainās, pie tam viņš jau faktiski nevada FPP un to arī nedarīja MP, to darīja citi cilvēki, viņa vietnieki un atsevišķas personas no citām organizācijām, kas pieminētas rakstā.

Atbildēt

Kijo prieks

17.11.2016. 17:14

»

Paradu skalotajs

Nu skaisti!!!! Tā ar ir ... Pavilkās!!!! Tā tad tā arī ir un izzimejas Kaspari ar Mariem - pasutijumu galds!!! Tie kuri nemaksaja paradās Dirnenu Ģimenes locekłi...tur nav tālu pareije .. Parunasim atklatāk


Parunāsim. Ja jums tā gribas. Varbūt par vīrieti ar subary, par kuru pilsētā klīst legendas. Daudzi vinu skatījuši vaigā... šis puisis daudz kur bijis, pēdas sniegā palikušas. Tie kas vaigā redzejuši vairāk varēs tev pastāstīt.

Atbildēt

Edvīns

17.11.2016. 17:13

Es tikai apbrīnoju Ediju Ceipi jau no tiem laikiem kad kopā braukājām pa robežām kā MP inspekcijas daļas darbinieki, jo Tu esi goda cilvēks un mēs kopā atstādinājām nevienu vien sasmērējušos muitnieki !!!! Es apbrīnoju Ediju ka viņam pietiek izturības un spēka , viņam veselu gadu bija smagi jāmocās lai izrautu muitas kriminalpārvaldi no Vaškeviča ķetnām pietam pašam bija vairākas reizes slimnīcā jāguļ jo sašķibijās veselība no tā visa. Iveidoja efektīvu pārvaldi un varētu strādāt, bet tagad viņu iemeta citā zaņķī lai izrautu Finpoliciju no korumpantu ķetnām. Par ko tam cilvēkam tāds sods, ka vienmēr tiek iemest kādā korupcijas perēklī un tad viņam jātiek ar to visu netīrību galā. Turies Edij, jo esi goda cilvēks un to zin visi un nevieni korumpanti pat maksājot miljonus tā arī nav spējuši neko "uzrakt" lai Tevi nomelnotu.

Atbildēt

Kāpēc?

17.11.2016. 17:12

»

lolz

J.Juraša piesaukšana izjauca visu ticamības efektu


Kapēc? tieši otrādi.

Atbildēt

RotFront

17.11.2016. 17:11

ZZS tas godu nedara.

Atbildēt

Neraudi pekausi

17.11.2016. 17:06

»

Ļoti žēl kā tā

Vecā gvarde par sapratīgu cenu varēja visu, praktiski problēmu ar viņiem nebija


Kas, vai tad ar jauno gvardi ir kādas problēmas?

Atbildēt

lolz

17.11.2016. 17:05

J.Juraša piesaukšana izjauca visu ticamības efektu.

Atbildēt

Ir nu gan muļķības

17.11.2016. 17:04

»

Paradu skalotajs

Nu skaisti!!!! Tā ar ir ... Pavilkās!!!! Tā tad tā arī ir un izzimejas Kaspari ar Mariem - pasutijumu galds!!! Tie kuri nemaksaja paradās Dirnenu Ģimenes locekłi...tur nav tālu pareije .. Parunasim atklatāk


Parunāsim.
Neesmu ne Māris, ne kaspars, ne Dirnēnu ģimenes loceklis, bet situāciju FPP labi zinu, zinu arī FPP kolektīva attiecības gan tagad, gan vēsturē, tāpēc zinu, ko rakstu. Redzu, ka tev gan ar izpratni par šīm lietām ir pašvaki, bet jāraksta tak kaut kas ir, vai ne? Fakti taču rakstā ir kliedzoši, ko lai tiem liek pretī? Kādu muļķīgu frāzi.

Atbildēt

Uzņēmējs

17.11.2016. 16:58

»

tak beidz....

Kas tur nezināms - viss ir zināms. Vecie shēmotāji cepj vēstules, jo ir atrauti no siles un tagad besijās, ka viss kāršu namiņš ir sabrucis. Ja tur būtu kripata patiesības tad tā nebūtu anonīma vēstule, bet ar parakstiem apakšā un tad mēs visi redzētu tos godīgos darbiniekus vēstules sacerētājus...


Kurš shēmotājs ir no siles atrauts? Vecs vai jauns, shēmo uz vella paraušanu, tagad ir lielo iespēju laiks, kamēr FPP izdemolēta, VID pazemots un izskatās, ka arī tik ātri neatkopsies. Netērē laiku komentāriem, shēmo tik augšā.

Atbildēt

Paradu skalotajs

17.11.2016. 16:56

»

Ir nu gan muļķības

Izskatās ka esi tālu no realitātes, nezini vēsturi. Kuzminu, Švecovu un Prusaku esi salicis kopā


Nu skaisti!!!! Tā ar ir ... Pavilkās!!!! Tā tad tā arī ir un izzimejas Kaspari ar Mariem - pasutijumu galds!!! Tie kuri nemaksaja paradās Dirnenu Ģimenes locekłi...tur nav tālu pareije .. Parunasim atklatāk?

Atbildēt

Ļoti žēl kā tā

17.11.2016. 16:52

Vecā gvarde par sapratīgu cenu varēja visu, praktiski problēmu ar viņiem nebija.

Atbildēt

Saškam

17.11.2016. 16:51

»

Saška

Es arī gaidu gvardi atpakal. Tad bija kārtība. Varēju strādāt un neuztraukties. Zināju par visu samaksāts. Palūdzu čaliem konkurentus novākt- nav runas. Paludzu procesinu izbeigt lūdzu. Zelta Puiši. Ceram un gaidam. Māri, kaspar


Kas tev tagad liedz strādāt un neuztraukties, nav nevienam jāmaksā, FPP ir izdemolēta, ne pie tevis, ne arī neviena tava kolēģa tik drīz neatbrauks.

Atbildēt

Loģiskais

17.11.2016. 16:48

»

ironiskais

pilna TM IVP ar neaizstājamiem finpoļu priekšnieķeļiem:) Un neko. Iestāde taču strādā. Re, kur nesen atskaitījās par dārgo auto shēmu un tiko par graudu un granulu shēmotāju aizturēšanu. Tā, ka nekur, nekas neapstāsies arī bez šiem "neaizstājamajiem":) Kopumā es nesapratu šī raksta jēgu. Izņemot demagoģisku...


Nu ja jau to nav rakstījuši aizrotētie, jo viņiem no tādas rakstīšanas nekāda jēga nav un nekādu rezultātu panākt nevar, tad jau to rakstījuši tur vēl strādājošie, kas gan var panākt tā bezpriģela pārtraukšanu, ja jaunā ģenerāldirektore vispār to gribēs.

Atbildēt

Saška

17.11.2016. 16:48

»

Paradu skalotajs

Pats dzeru ar vienu otro un ne tikai šampińu un teikšu, kārt is samaisitas tâ ka cerib a tikai lai noturas Kuzmina. Tiek gaidita Prusaka un Švecova ar savu veco Gvardi!!! Iespringst daudzi, gatavi upuret visu, jo naudu nesmird vai kasieris ir Jurģis vai Łuba, Vitols vai jeb kurš


Es arī gaidu gvardi atpakal. Tad bija kārtība. Varēju strādāt un neuztraukties. Zināju par visu samaksāts. Palūdzu čaliem konkurentus novākt- nav runas. Paludzu procesinu izbeigt lūdzu. Zelta Puiši. Ceram un gaidam. Māri, kaspar

Atbildēt

Paradu skalotajs

17.11.2016. 16:33

»

Trakā Kristīne, attopies

Nekādus vērā ņemamus rezultātus šobrīd FPP uzrādīt nevar un nevarēs vēl ilgi, tur viss ir izdemolēts. Naudas skalotāji gavilē un dzer šampi, jo sākas viņu treknie gadi...


Pats dzeru ar vienu otro un ne tikai šampińu un teikšu, kārt is samaisitas tâ ka cerib a tikai lai noturas Kuzmina. Tiek gaidita Prusaka un Švecova ar savu veco Gvardi!!! Iespringst daudzi, gatavi upuret visu, jo naudu nesmird vai kasieris ir Jurģis vai Łuba, Vitols vai jeb kurš ......

Atbildēt

Trakā Kristīne, attopies

17.11.2016. 16:14

»

Ilze

Nav jau ar to Fin policiju tik traki, jo ir tur pietiekoši daudz godīgu cilvēku un kā viņi paši saka, ka labi ka tos visus šajā anoņimkā minētos ir aizrotējuši. Forši ka viņi tur attīrās un nav ko ņemt vērā šadus anonīmos savārstijumus jo tie nav rakstīti no Fin policistu vārda. Tas ir uzrakstītais ...


Nekādus vērā ņemamus rezultātus šobrīd FPP uzrādīt nevar un nevarēs vēl ilgi, tur viss ir izdemolēts. Naudas skalotāji gavilē un dzer šampi, jo sākas viņu treknie gadi.
Ar rotācijas palīdzību pamatā "attīrijās" ne tikai no negodprātīgajiem, bet arī no profesionāliem darbiniekiem, kas akli nepildīja pretlikumīgas pavēles.
Laiks jau rādīs, kurš tur tās netīrās lietiņas dara, bet kurš trakais aklā ticībā skrien pakaļ.

Atbildēt

Savelkam tik jostas.

17.11.2016. 16:00

Nu tāda tā Danas Reiznieces Ozolas izveidotā Finanšu policijas vadība nu ir, ko tur vairs piebilst. Es tik nesaprotu, kurš vēl nodokļus maksā? Naudas mazgātājiem zaļā gaisma, bez izņēmumiem, nav tur Finanšu policijā, kas kaut ko jaunu var atklāt, dzīvo uz veco operatīvo informāciju, rada iespaidu, ka kaut kas notiek.
Kas būs ar budžetu? Savelkam tik jostas.

Atbildēt

Rita

17.11.2016. 15:36

»

Ruta

Makači!!! Paldies par vēstuli


Nevis makači, bet kakuči.

Atbildēt

Kaut kāds murgs

17.11.2016. 12:31

Bijušais FP IDB darbinieks, advokāts S.Sproģis vadīs godīgos atlaistos FPP darbiniekus.

Atbildēt

Zumm

17.11.2016. 10:46

»

Ruta

Makači!!! Paldies par vēstuli


Makači varbūt varētu pārstāt vērpt intrigas, bet labāk sāktu strādāt.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....