Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Urmass

23.11.2016. 22:17

Zinoši cilvēki mācēja stāstīt, ka atlaistie knab operatīvie darbinieki jau ir nodrošinājuši pēc darba tiesisko attiecību pārtraukšanas KNAB, savas izaugsmes prasmes pieslīpēt VID FPP, Ceipes kunga paspārnē. Savukārt Edijam C. nav lielas izvēles ņemt vai neņemt šos "kristāldzidros" darboņus pie sevis, jo pie KNAB itkā stāvot mapīte ar informācija par cigarešu iekārtu, kura par 400 000,- euro naudiņām pēkšņi pazuda!!! (Interesanti, kāpēc šahistei nav intereses par šo....). Zinot, ka Strelčenoks to mafijas midzeni likvidēs, tika uzsāktas slavenās VID rotācijas, kuras inscinēja neviens cits kā KNAB, ar operatīvas daļas toreizējo priekšnieķeļu gādību. Pie shēmas savu roku pielicis esot JJ, ka arī JS, kā arī jauniecelts ierēdnītis no Valsts kancelejas...)Un par pamatu šim pasākumam kalpoja TV ekrānos izskanējušā moišķika vāvuļošana, kurš izrādās ir liels ģimenes draugs Maritai Klikičai, kas savukārt VID FPP vada operatīvo izmeklēšanas bloku.
Cilvēki vēl runā, ka izsludinātais konkurs (pagājušo nedēļ) uz VID FPP operatīvās nodaļas 4 vakancēm ir tieši paredzēts atbrīvotajiem ikgadējiem KNAB-istiem. Šo pasākumu kuratore un iniciatore ir VID FPP Iekšējās drošības daļas pr-ce Gita P.,(M.Klikičas laba draudzene), kuru savulaik Jurašs un Co aicināja pie sevis strādāt!
Tādas ir tās Vārnu runas,tad jau redzēs, kā tas viss beigsies ar konkursu uz vakantajām vietām VID .....Demokrātija!!!!

Atbildēt

Tūliņ jau būs

21.11.2016. 16:24

»

Ļaunuma saknes

KNAB darbinieki Juris Jurašs, Andžejs Kļaviņš - saprotamu iemeslu dēļ ir regulāri viesi FPP telpās pie Ceipes un Borovika


Nav ilgi jāgaida, jau visai drīz šie un ar viņiem saistītie personāži jau strādās FPP. Konkurss jau izsludināts.

Atbildēt

Blondīne

19.11.2016. 11:13

1. Sapratu, ka tur viss ir samudžināts un lielā mērā daudz ko nosaka personīgās pazīšanās, draudzēšanās un visādas citas cilvēku pasaulē esošas psiholoģiskas lietas. Tam visam ir pakārtots NAUDAS jautājums.
2. Cīrule ( tāpat kā jebkurš ) nav nekāds dievs, kas visu no augšas redz un TAISNĪBU spēj ieviest.
3.VID ir milzīgs un tik milzīgā iestādē aizrakties līdz "kuram lielāka taisnība un kurš ir lielākais intrigants" ir praktiski gandrīz neiespējami.

Atbildēt

akis

18.11.2016. 19:58

kas māk , tam nāk, nau ko skaust, novāks šos būs citi, tādi amati un vietas tukšas nepaliek

Atbildēt

joske

18.11.2016. 19:30

NE VTD,bet gan miljonāru inkubators,ar Lembergu priekšgalā.

Atbildēt

Yes

18.11.2016. 14:46

Prusaka vien ko vērta

Atbildēt

kas maksā nodokļus

18.11.2016. 13:38

idioti, kas mīl šo valstiņu

Atbildēt

Andzejs

18.11.2016. 12:15

»

Ļaunuma saknes

KNAB darbinieki Juris Jurašs, Andžejs Kļaviņš - saprotamu iemeslu dēļ ir regulāri viesi FPP telpās pie Ceipes un Borovika


Andžejs Kļaviņš no KNAB ir Līgas Kļaviņas no Finanšu ministrijas vīrs, tā kā domājams, ka visi valsts noslēpumi mājās tiek izmantoti dažādās interesēs. Kļavīņu famīliju vajadzētu atstādināt un nopratināt, atklātos daudzas lietas, piemēram, ka Kļaviņa aiz ministres muguras vērpj savas intrigas kopā ar dzīvesdraugu Andzeju.

Atbildēt

Es pats

18.11.2016. 11:36

»

šausmas...

Šausmas


Pilnīgi pareizi

Atbildēt

?

18.11.2016. 00:40

»

janis

Bagdanovs ar montiku dod noradijumus Delam bogdanova


Vai tiešām Cīrule būs Strauss?

Atbildēt

:/

18.11.2016. 00:38

redzams, ka rakstā minēto personāžu "troļļi" bārsta savas gudrības- kas vainīgs tas bailīgs.....
Bet tauta nav aunu bars!!! un mesidžu saprata- vai saprata Cīrule? Redzēsim!
Vajag pārbaudīt visu,kas tur minēts...nedomāju,ka tas grūti- īpaši par vienpersoniskiem lēmumiem un subordināciju
Jebkurā gadījumā sāku saprast par kādiem darbiņiem to Boroviku un Ceipi aizrotēja,tikai viss tiek turpināts nu jau jaunā vietā :( Tas ir ĀRPRĀTS

Atbildēt

janis

18.11.2016. 00:31

Bagdanovs ar montiku dod noradijumus Delam bogdanova.
Nekas nemainas.Baltezer pirti kur Montiks ar Bogdanovu kaimini vis kartojas.
Mafija Cvetkovs,bogdanovs,montiks.

Atbildēt

šausmas...

17.11.2016. 23:38

Šausmas!
Kā ekonomikas policija, tā finanšu policija, tā arī tas VID midzenis būtu jāizdzenā un tad jāformā no jauna.
Varbūt palūgt ES vecajām dalībvalstīm te ieviest kārtību?

Atbildēt

Vārds

17.11.2016. 20:56

»

Barakuda

Viss kas darās Fpp labveliga atmosfera izpostit valsts pārvaldi kā tādu!! Padomajet !!! Kam tas ir izdevigi beidzot


Apdomajet ar vēsu sapratni kam kur am tas vissssss ir izdevigi apdomajet ..... Katrs no Fpp rakkstitājem!!! Kur paliek jusu sirds un dvesele ., Uz ko parakstaties... Uz pašiznicināšanu ..

Atbildēt

Ļaunuma saknes

17.11.2016. 20:47

KNAB darbinieki Juris Jurašs, Andžejs Kļaviņš - saprotamu iemeslu dēļ ir regulāri viesi FPP telpās pie Ceipes un Borovika.

Atbildēt

m!

17.11.2016. 20:04

Ja par kadu ir informacija variet to publicet http://www.sudzibas.lv/

Atbildēt

Ok

17.11.2016. 19:07

Visi aprakstītie fakti ir pārbaudāmi, tad varētu redzēt, kas taisnība, kas nē. Cerams, ka jaunajai ģenerāldirektorei pietiks dūša un, galvenais, griba, lai to objektīvi pārbaudītu.

Atbildēt

Edvīns

17.11.2016. 18:47

»

Jauki vārdi, bet

Es arī esmu dzirdējis par Ediju līdzīgus stāstus par pagātni, taču cilvēki mainās, pie tam viņš jau faktiski nevada FPP un to arī nedarīja MP, to darīja citi cilvēki, viņa vietnieki un atsevišķas personas no citām organizācijām, kas pieminētas rakstā


Protams, ka jebkas var būt, bet vismaz es Ediju pazinu kā goda vīru. Ja mēs runājam par šodienu, zini, ja visa pilsēta burbuļo par stāstiem par personāžiem nujau (paldies dievam) bijušajiem FPP darbiniekiem, kuri pāvietojas gan ar melnu subaru, gan baltu jaunu škodu, gan par tiem kuru īpašumā ir jauni landkruzeri un x6 un par viņu štellēm un braucieniem uz Daugavpili un sēžot ar atsevišķiem grupējumu karaļiem pie viena galda (tās pat nav baumas, bet esot pat nofilmēts un gaida savu stundu). Tad par Ediju Ceipi es pat līdz šim brīdim neko neesmu dzirdējis un pat tie kas viņu grib nomelnot tā arī nav spējuši neko pat izdomāt lai viņu nomelnotu - nu, tādas lūk tās lietas un kā saka varbūt neticami, bet fakts.

Atbildēt

Neuzminēji

17.11.2016. 18:25

»

Inuška

Sudmale atslābsti. Pirmdien tiksimies Gustavā. Kopā izdomāsim kā pie siles noturēties, mums taču apetīte laba


Es VIDā nestrādāju. Bet tagad saprotu, kas tos muļķīgos komentārus te raksta.

Atbildēt

Inuška

17.11.2016. 18:22

»

Ir nu gan muļķības

Parunāsim...


Sudmale atslābsti. Pirmdien tiksimies Gustavā. Kopā izdomāsim kā pie siles noturēties, mums taču apetīte laba.

Atbildēt

kurmis

17.11.2016. 18:20

Visu organizēto ekonomisko noziedzību kontrole smagos noziegumos apsūdzētais dzeltenbiksis caur partorgkomsorg organizētām noziedznieku bandām ar taustekļiem visnotāļākajos Latvijas novados,kuras vienlaicīgi arī ir tiešs drauds valsts neatkarībai pie kritiskam situācijam,jo tiks veidota kopēja fronte ar krievu pasaules apsistajiem.Skaitliski tas reāli ir nospiedošs spēks,kas var tikt efektīvi izmantots pie pirmā Vladimira svilpiena.Arī krieviski domajošais virsaitis savā amatā nav nejaušs.

Atbildēt

Jauki vārdi, bet

17.11.2016. 18:19

»

Edvīns

Es tikai apbrīnoju Ediju Ceipi jau no tiem laikiem kad kopā braukājām pa robežām kā MP inspekcijas daļas darbinieki, jo Tu esi goda cilvēks un mēs kopā atstādinājām nevienu vien sasmērējušos muitnieki !!!! Es apbrīnoju Ediju ka viņam pietiek izturības un spēka , viņam veselu gadu bija smagi jāmocās ...


Es arī esmu dzirdējis par Ediju līdzīgus stāstus par pagātni, taču cilvēki mainās, pie tam viņš jau faktiski nevada FPP un to arī nedarīja MP, to darīja citi cilvēki, viņa vietnieki un atsevišķas personas no citām organizācijām, kas pieminētas rakstā.

Atbildēt

Kijo prieks

17.11.2016. 18:14

»

Paradu skalotajs

Nu skaisti!!!! Tā ar ir ... Pavilkās!!!! Tā tad tā arī ir un izzimejas Kaspari ar Mariem - pasutijumu galds!!! Tie kuri nemaksaja paradās Dirnenu Ģimenes locekłi...tur nav tālu pareije .. Parunasim atklatāk


Parunāsim. Ja jums tā gribas. Varbūt par vīrieti ar subary, par kuru pilsētā klīst legendas. Daudzi vinu skatījuši vaigā... šis puisis daudz kur bijis, pēdas sniegā palikušas. Tie kas vaigā redzejuši vairāk varēs tev pastāstīt.

Atbildēt

Edvīns

17.11.2016. 18:13

Es tikai apbrīnoju Ediju Ceipi jau no tiem laikiem kad kopā braukājām pa robežām kā MP inspekcijas daļas darbinieki, jo Tu esi goda cilvēks un mēs kopā atstādinājām nevienu vien sasmērējušos muitnieki !!!! Es apbrīnoju Ediju ka viņam pietiek izturības un spēka , viņam veselu gadu bija smagi jāmocās lai izrautu muitas kriminalpārvaldi no Vaškeviča ķetnām pietam pašam bija vairākas reizes slimnīcā jāguļ jo sašķibijās veselība no tā visa. Iveidoja efektīvu pārvaldi un varētu strādāt, bet tagad viņu iemeta citā zaņķī lai izrautu Finpoliciju no korumpantu ķetnām. Par ko tam cilvēkam tāds sods, ka vienmēr tiek iemest kādā korupcijas perēklī un tad viņam jātiek ar to visu netīrību galā. Turies Edij, jo esi goda cilvēks un to zin visi un nevieni korumpanti pat maksājot miljonus tā arī nav spējuši neko "uzrakt" lai Tevi nomelnotu.

Atbildēt

Kāpēc?

17.11.2016. 18:12

»

lolz

J.Juraša piesaukšana izjauca visu ticamības efektu


Kapēc? tieši otrādi.

Atbildēt

RotFront

17.11.2016. 18:11

ZZS tas godu nedara.

Atbildēt

Neraudi pekausi

17.11.2016. 18:06

»

Ļoti žēl kā tā

Vecā gvarde par sapratīgu cenu varēja visu, praktiski problēmu ar viņiem nebija


Kas, vai tad ar jauno gvardi ir kādas problēmas?

Atbildēt

lolz

17.11.2016. 18:05

J.Juraša piesaukšana izjauca visu ticamības efektu.

Atbildēt

Ir nu gan muļķības

17.11.2016. 18:04

»

Paradu skalotajs

Nu skaisti!!!! Tā ar ir ... Pavilkās!!!! Tā tad tā arī ir un izzimejas Kaspari ar Mariem - pasutijumu galds!!! Tie kuri nemaksaja paradās Dirnenu Ģimenes locekłi...tur nav tālu pareije .. Parunasim atklatāk


Parunāsim.
Neesmu ne Māris, ne kaspars, ne Dirnēnu ģimenes loceklis, bet situāciju FPP labi zinu, zinu arī FPP kolektīva attiecības gan tagad, gan vēsturē, tāpēc zinu, ko rakstu. Redzu, ka tev gan ar izpratni par šīm lietām ir pašvaki, bet jāraksta tak kaut kas ir, vai ne? Fakti taču rakstā ir kliedzoši, ko lai tiem liek pretī? Kādu muļķīgu frāzi.

Atbildēt

Uzņēmējs

17.11.2016. 17:58

»

tak beidz....

Kas tur nezināms - viss ir zināms. Vecie shēmotāji cepj vēstules, jo ir atrauti no siles un tagad besijās, ka viss kāršu namiņš ir sabrucis. Ja tur būtu kripata patiesības tad tā nebūtu anonīma vēstule, bet ar parakstiem apakšā un tad mēs visi redzētu tos godīgos darbiniekus vēstules sacerētājus...


Kurš shēmotājs ir no siles atrauts? Vecs vai jauns, shēmo uz vella paraušanu, tagad ir lielo iespēju laiks, kamēr FPP izdemolēta, VID pazemots un izskatās, ka arī tik ātri neatkopsies. Netērē laiku komentāriem, shēmo tik augšā.

Atbildēt

Paradu skalotajs

17.11.2016. 17:56

»

Ir nu gan muļķības

Izskatās ka esi tālu no realitātes, nezini vēsturi. Kuzminu, Švecovu un Prusaku esi salicis kopā


Nu skaisti!!!! Tā ar ir ... Pavilkās!!!! Tā tad tā arī ir un izzimejas Kaspari ar Mariem - pasutijumu galds!!! Tie kuri nemaksaja paradās Dirnenu Ģimenes locekłi...tur nav tālu pareije .. Parunasim atklatāk?

Atbildēt

Ļoti žēl kā tā

17.11.2016. 17:52

Vecā gvarde par sapratīgu cenu varēja visu, praktiski problēmu ar viņiem nebija.

Atbildēt

Saškam

17.11.2016. 17:51

»

Saška

Es arī gaidu gvardi atpakal. Tad bija kārtība. Varēju strādāt un neuztraukties. Zināju par visu samaksāts. Palūdzu čaliem konkurentus novākt- nav runas. Paludzu procesinu izbeigt lūdzu. Zelta Puiši. Ceram un gaidam. Māri, kaspar


Kas tev tagad liedz strādāt un neuztraukties, nav nevienam jāmaksā, FPP ir izdemolēta, ne pie tevis, ne arī neviena tava kolēģa tik drīz neatbrauks.

Atbildēt

Loģiskais

17.11.2016. 17:48

»

ironiskais

pilna TM IVP ar neaizstājamiem finpoļu priekšnieķeļiem:) Un neko. Iestāde taču strādā. Re, kur nesen atskaitījās par dārgo auto shēmu un tiko par graudu un granulu shēmotāju aizturēšanu. Tā, ka nekur, nekas neapstāsies arī bez šiem "neaizstājamajiem":) Kopumā es nesapratu šī raksta jēgu. Izņemot demagoģisku...


Nu ja jau to nav rakstījuši aizrotētie, jo viņiem no tādas rakstīšanas nekāda jēga nav un nekādu rezultātu panākt nevar, tad jau to rakstījuši tur vēl strādājošie, kas gan var panākt tā bezpriģela pārtraukšanu, ja jaunā ģenerāldirektore vispār to gribēs.

Atbildēt

Saška

17.11.2016. 17:48

»

Paradu skalotajs

Pats dzeru ar vienu otro un ne tikai šampińu un teikšu, kārt is samaisitas tâ ka cerib a tikai lai noturas Kuzmina. Tiek gaidita Prusaka un Švecova ar savu veco Gvardi!!! Iespringst daudzi, gatavi upuret visu, jo naudu nesmird vai kasieris ir Jurģis vai Łuba, Vitols vai jeb kurš


Es arī gaidu gvardi atpakal. Tad bija kārtība. Varēju strādāt un neuztraukties. Zināju par visu samaksāts. Palūdzu čaliem konkurentus novākt- nav runas. Paludzu procesinu izbeigt lūdzu. Zelta Puiši. Ceram un gaidam. Māri, kaspar

Atbildēt

Paradu skalotajs

17.11.2016. 17:33

»

Trakā Kristīne, attopies

Nekādus vērā ņemamus rezultātus šobrīd FPP uzrādīt nevar un nevarēs vēl ilgi, tur viss ir izdemolēts. Naudas skalotāji gavilē un dzer šampi, jo sākas viņu treknie gadi...


Pats dzeru ar vienu otro un ne tikai šampińu un teikšu, kārt is samaisitas tâ ka cerib a tikai lai noturas Kuzmina. Tiek gaidita Prusaka un Švecova ar savu veco Gvardi!!! Iespringst daudzi, gatavi upuret visu, jo naudu nesmird vai kasieris ir Jurģis vai Łuba, Vitols vai jeb kurš ......

Atbildēt

Trakā Kristīne, attopies

17.11.2016. 17:14

»

Ilze

Nav jau ar to Fin policiju tik traki, jo ir tur pietiekoši daudz godīgu cilvēku un kā viņi paši saka, ka labi ka tos visus šajā anoņimkā minētos ir aizrotējuši. Forši ka viņi tur attīrās un nav ko ņemt vērā šadus anonīmos savārstijumus jo tie nav rakstīti no Fin policistu vārda. Tas ir uzrakstītais ...


Nekādus vērā ņemamus rezultātus šobrīd FPP uzrādīt nevar un nevarēs vēl ilgi, tur viss ir izdemolēts. Naudas skalotāji gavilē un dzer šampi, jo sākas viņu treknie gadi.
Ar rotācijas palīdzību pamatā "attīrijās" ne tikai no negodprātīgajiem, bet arī no profesionāliem darbiniekiem, kas akli nepildīja pretlikumīgas pavēles.
Laiks jau rādīs, kurš tur tās netīrās lietiņas dara, bet kurš trakais aklā ticībā skrien pakaļ.

Atbildēt

Savelkam tik jostas.

17.11.2016. 17:00

Nu tāda tā Danas Reiznieces Ozolas izveidotā Finanšu policijas vadība nu ir, ko tur vairs piebilst. Es tik nesaprotu, kurš vēl nodokļus maksā? Naudas mazgātājiem zaļā gaisma, bez izņēmumiem, nav tur Finanšu policijā, kas kaut ko jaunu var atklāt, dzīvo uz veco operatīvo informāciju, rada iespaidu, ka kaut kas notiek.
Kas būs ar budžetu? Savelkam tik jostas.

Atbildēt

Rita

17.11.2016. 16:36

»

Ruta

Makači!!! Paldies par vēstuli


Nevis makači, bet kakuči.

Atbildēt

Kaut kāds murgs

17.11.2016. 13:31

Bijušais FP IDB darbinieks, advokāts S.Sproģis vadīs godīgos atlaistos FPP darbiniekus.

Atbildēt

Zumm

17.11.2016. 11:46

»

Ruta

Makači!!! Paldies par vēstuli


Makači varbūt varētu pārstāt vērpt intrigas, bet labāk sāktu strādāt.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...