Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

laizītājam

16.05.2019. 16:07

»

Indriķim

Kārtīgs kriminālromāns. To varētu arī ekranizēt, izveidot kriminālfilmu ar absurda ele mentiem


Egmāŗ Sūduēdāj izlaizi lapsai pakaļkāju stakli atkal :)

Atbildēt

Indriķim

15.05.2019. 22:30

Kārtīgs kriminālromāns. To varētu arī ekranizēt, izveidot kriminālfilmu ar absurda ele mentiem :)

Atbildēt

un pārdalītāji te muld par vienlīdzību

15.05.2019. 19:32

...........................

Atbildēt

Līdumnieks (V. Freimentāls, cilveks444)

15.05.2019. 19:25

»

DDD

Labs pasaku stāsts. Baidos, ka Snoudena stāsts par privāto e-pastu lasīšanu ir ziediņi salīdzinot ar ASV iespējām informācijas ieguvei finanšu un tehnoloģiju nozarē. Nedomāju, ka bankā ienākušie rubļi, manīti, pārdoti, ieguldīti, pārdoti, manīti un izejošie dolāri no it kā citiem ofšoriem nebūtu izsekojami...


Līdumnieka (V. Freimentāla) atbilde tam tur "no Mārupes" un visiem Dikļu Induļa Dukas pederastiem, visiem anonīmiķiem - politikāņiem "alķīmiķiem" – KGBistiem jobaniem , trakas nesaskaņas, nesaskaņas cēlājiem Helsinki 86 vietnē „Tautastribunals.eu“.


Komunistu un čekistu panika par Helsinku 86 informāciju ir VISAPTVEROŠA! (Tādēļ viņi liek „no Mārupes“ provokātoram censties sadragāt Linarda Grantiņa psihi un uzticību saviem cīņu biedriem par TIESISKU Latviju)!

Anonīmiķi „no Marupes“, tev pat prātā nevar ienākt kas ir Helsinki 86.Tavs prāts ir aprobežocs!
Tu man atgādini sarkanu, pārmērīgi piepūstu gumijas balonu, kas draud VISAPTVEROŠĀM tērauda
adatām.
Linards redz cauri ikkatram KGBistam pa gabalu! Un visaptveroši saož katru stulbeni!
Viņš ir stabils, stiprs un neapmuļķojams Latvijas patriots – stratēģis un pragmātiķis, kas drīzumā dalīs Latvijas āres!


Publicējot apmelojumus par mani, lasītājiem jau esiet radijuši priekšmetu sarunām pat virtuvēs starp tautu par savu „latvisko“ orientāciju.


Un vairāk par visu Linardam ir vajadzīgs tautas atbalsts Latvijā un kaudze naudas tabletēm!
Vai tu to nodrošini?
Un tikai Latviešu Biedrību gara un burta iznīcināšana ļauj turpināt VIAPTVEROŠAS pretlatviskās pidaristiskās dikļu anomālijas!
Nosauc savu vārdu un uzvārdu Tautas tribunāla lasītājiem, ja kaut 0,00001% cieņa tev ir pret Helsinki 86!

Atbildēt

lauķis

15.05.2019. 19:09

»

š

Nauda un politika (likumi) pēc būtības nav šķirami nevienā valstī


Augļotāji un partijnieki kā roka ar cimdu.Partijnieki pieņem augļotājiem labvēlīgus likumus,augļotāji izrāda labvēlību uzticamākajiem kangariem.

Atbildēt

hm

15.05.2019. 18:38

pirts apmeklētāji

Atbildēt

wow

15.05.2019. 17:47

»

š

Nauda un politika (likumi) pēc būtības nav šķirami nevienā valstī


nu tad nav ko muldēt par tiesisku valsti un pieņemt realitāti, kāda tā ir!

Atbildēt

wow

15.05.2019. 17:10

»

Nezinu -

kaut kāda beletristika. ASV sankcijas pret Krievijas aktīvu bankām attiecas arī uz AB.LV. Un tāda bija stratēģija - iznīcināt, lai Krievija ar savu banku slepeno kapitālu neietekmē LV - ASV ietekmju zonas politiku. Tas attiecas uz visām bankām. Bet FTKT sarunas ASV vēstniecībā bija slepenas, lai FTKT...


"....var būt Krievijas FSB nauda"- nav juridiska argumentācija, bet politiska. Eiropas Savienībā likums pēc būtības stāv augstāk par politiku. Bet ASV, Krievijas u.c. jaunattīstības valstu prakse ir citādāka.

Atbildēt

TT

15.05.2019. 14:40

Var tikai tagad prognozēt, kā ņemsies IRočka, Rautmane, lai novirzītu runas par šīs grāmatas graujošo saturu.

Atbildēt

atbilde

15.05.2019. 14:29

»

jautājums

- kāpēc grāmatā var izlasīt visu vai daudz ko par LV politiķiem un par ASV vēstniecību vai tml., bet nav neviena vārda par Antonijas ielas cilvēkiem


Tāpēc ka Antonijas ielai nav nekādas ietekmes Latvijā,tikai biedēšanai.Turklāt, Antonijas ielas darboņi ir stipri gudrāki par Somerseta ielas dauņiem.

Atbildēt

Skeptiķis

15.05.2019. 12:43

Re kur titulbildes bildes oriģināls:
https://www.rferl.org/a/29098499.html
Pietiek pagūglēt.

Patiniet uz leju un atradīsies.
Tas pārdomām tiem, kas notic feikotām bildēm.
Un feikotām grāmatām.


Atbildēt

Paija

15.05.2019. 12:39

Vai kādreiz būs grāmata par negodīgiem un melīgiem advokātiem, par viņu ietekmi uz citiem juridisko profesiju pārstāvjiem?

Atbildēt

jautājums

15.05.2019. 12:25

- kāpēc grāmatā var izlasīt visu vai daudz ko par LV politiķiem un par ASV vēstniecību vai tml., bet nav neviena vārda par Antonijas ielas cilvēkiem?

Atbildēt

Nemelo!

15.05.2019. 11:58

»

cilvēki attēlā teiks

ka foto ir safabricējums un lieta ar šo beigsies...


Rimševics atzina, ka Kamčatkas foto ir īsts. Bet LV izmeklētāju eksperti atzīst, ka falsificējums. Tas pierāda, ka LV iestādēm dots mājiens - rokas nost no Rimševica!

Atbildēt

Naudu sev un skaidrā

15.05.2019. 11:56

»

ha-ha

Naudu vajag glabāt ASV ofšoros, nevis Latvijā un piedevām LV piederošā bankā


ASV ir veselas 14 globālie izlūkošanas dienesti, tostarp finansu. Visi ofšori ir zem kontroles. Lai pretotos terorismam, tāds ir pamatojums. Izlikties par nabagu, kā to dara A. Lembergs, identificējot sevi ar "padomju tautu", ir žīdiski pareizi un gudri.

Atbildēt

ha-ha

15.05.2019. 11:41

Naudu vajag glabāt ASV ofšoros, nevis Latvijā un piedevām LV piederošā bankā.
Visa problēma!

Atbildēt

cilvēki attēlā teiks

15.05.2019. 11:38

ka foto ir safabricējums un lieta ar šo beigsies.
taču Rimevics smuki jau vienreiz pateica par savu personu šaubīgā kompānijā - falsificējums un lieta ar to beidzās, Rimsevics atgriezās savā vadītāja amatā.
... tā ka šitās foto rimsevicveidīgos netraucē, bet vairo viņu "slavu" ...

Atbildēt

Visas pasaules centrālās bankas

15.05.2019. 11:13

»

to Nezinu

Grāmatā aprakstītais scenārijs ar ABLV likvidatoru izvēli un Bunkus vēlmi tur nokļūt 100% atbilst tam, kā viss risinājās. Papildus tam vēl Bunkus skrēja uz ASV sarunāt par sevi, un Rimševica lielo lomu apstiprina kaut vai tas, ka viņš ir atpakaļ ECB amatā. Drīz izčākstēs arī krimināllieta un strādās...


kontrolē Federālo rezervju sistēma ar SVF/PB aizdevumiem. Krievijai paredzēts scenārijs cits - iedzīvotāju skaita samazināšana kā Latvijā ar skolu reformām, medicīnas pak. nepiejamību, drošības palielināšanos ar banku kontu bloķēšanu tiem, kas protestē.

Donbass bija cionistu plānā, lai aizsegā ieņemtu Krimu žīdu no Izraēlas atgriešanai vecās žīdu hazārijas teritorijās.

Atbildēt

to Nezinu

15.05.2019. 10:58

»

Nezinu -

kaut kāda beletristika. ASV sankcijas pret Krievijas aktīvu bankām attiecas arī uz AB.LV. Un tāda bija stratēģija - iznīcināt, lai Krievija ar savu banku slepeno kapitālu neietekmē LV - ASV ietekmju zonas politiku. Tas attiecas uz visām bankām. Bet FTKT sarunas ASV vēstniecībā bija slepenas, lai FTKT...


Grāmatā aprakstītais scenārijs ar ABLV likvidatoru izvēli un Bunkus vēlmi tur nokļūt 100% atbilst tam, kā viss risinājās. Papildus tam vēl Bunkus skrēja uz ASV sarunāt par sevi, un Rimševica lielo lomu apstiprina kaut vai tas, ka viņš ir atpakaļ ECB amatā. Drīz izčākstēs arī krimināllieta un strādās kādā ES banku struktūrā. Labāk būtu ņemt pie olām sava spēka un pieredzes reklamētāju Dombrovski, Vienotības zagļus ar VISU partiju kukuļotāju Martinsonu.

Atbildēt

Federālo rezervju sistēmas

15.05.2019. 10:56

un globālās korporokrātijas mērķi ir LV iedzīt vēl lielākos parādos un atkarībā no SVF/PB naudas aizdevēju politiskajiem nosacījumiem, vēl vairāk iznīcināt ar banku starpniecību LV ekonomiku, samazinot iedzīvotāju daudzumu.

Atbildēt

Pilsonis

15.05.2019. 10:53

»

Nezinu -

kaut kāda beletristika. ASV sankcijas pret Krievijas aktīvu bankām attiecas arī uz AB.LV. Un tāda bija stratēģija - iznīcināt, lai Krievija ar savu banku slepeno kapitālu neietekmē LV - ASV ietekmju zonas politiku. Tas attiecas uz visām bankām. Bet FTKT sarunas ASV vēstniecībā bija slepenas, lai FTKT...


Jūsu spriedlējumi ir pilnīgi murgi. Praktiski visa krievu elite ir 90to produkts (drīzāk viņus sāka audzināt jau PSRS), kad CIP virsnieki noteica kurš būs oligarhs, deva viņiem naudu prihvatizācijai. Tagad visa viņu bagātība atrodas ārzemēs, visi uzņēmumi ir ārzemju jurisdikcijās (pat lidostas, lielveikali nemaz nerunājot par ražošanas gigantiem) rietumu kontrolētajos ofšoros. Brežinskis jau sen teica, ka tā jau ir mūsu elite.
Tagad pret "mūsu" eliti viņi ievieš sankcijas? kāpēc? jau jau tā viņi danco pēc amerikāņu stabules.
Ir tikai viens loģisks izskaidrojums. Viņi viņus spiež izdarīt ko tādu, pret ko viņu spurojas, negrib vai nevar. Protams, viņu galvenais sapnis ir pilsoņu karš Krievijā, ar tālāku tās sadalīšanu un resursu sagrābšanu, lai ir tā kā 90tajos, kad liela daļa naudas no pārdotajiem resursiem tika pa taisno skaitīta ASV budžetā un tikai daži % nonāca Krievijas budžetā.
Viņiem vajag apvērsumu, tā kā Ukrainā, tālakais jau ir atstrādāt desmitiem reižu, pieredze ir liela.
+ mūsu vietējie kangari nekad nesadarbosies ar krievu specdienestiem, kamēr ASV ir kaut cik nopietns spēks. Kalpot kungiem ASV ir viņu dzīves lielākā laime, protams tam klāt laba dzīve zogot tautas naudu

Atbildēt

Bet attēlā redzamais LB prezidents

15.05.2019. 10:07

ir deģenerāts, ko viegli ietekmē Krievijas specdienesti. Visticamāk, ka Rimševics ir dubultaģents, kas neņems labu galu, jo spēlē ASV un Krievijas specdienestos..

Atbildēt

Nezinu -

15.05.2019. 10:04

kaut kāda beletristika. ASV sankcijas pret Krievijas aktīvu bankām attiecas arī uz AB.LV. Un tāda bija stratēģija - iznīcināt, lai Krievija ar savu banku slepeno kapitālu neietekmē LV - ASV ietekmju zonas politiku. Tas attiecas uz visām bankām. Bet FTKT sarunas ASV vēstniecībā bija slepenas, lai FTKT var paziņot ASV lēmumu, lai vēlāk ASV paziņotu, ka norobežojas no FTKT paziņojumiem. Tā ir normāla prakse. Bet autoru versijas par to, ko kāds domā, vai varētu domāt, ir autoru fantāzijas.

ASV mērķi ir gan sankcijas pret Krievijas kapitālu saturošām bankām, kurās var būt Krievijas FSB nauda, gan diversijas pret Latvijas ekonomiku ir vienādā nozīmē. Mekllēt izdomātas patiesības nav adekvāti.. un spekulēt ar tām.

Atbildēt

stalins

15.05.2019. 10:00

Redziet kaads izcils cilveeks ir muusu Rimsevics- vinjs arii amerikanjiem makaronus uz ausiim karina.Ar vieteejiem vispaar nav jaarekinas.Supermens,banku bende.

Atbildēt

DD1

15.05.2019. 07:38

Apraujas pašā interesantākajā vietā... :(

Izskatās, ka Rimševičs ar parējiem 3 večiem stāv daudzdzīvokļu mājas trepju telpā un teju teju vr iznākt kaimiņtante Ņura.

Atbildēt

DDD

15.05.2019. 07:27

Labs pasaku stāsts. Baidos, ka Snoudena stāsts par privāto e-pastu lasīšanu ir ziediņi salīdzinot ar ASV iespējām informācijas ieguvei finanšu un tehnoloģiju nozarē. Nedomāju, ka bankā ienākušie rubļi, manīti, pārdoti, ieguldīti, pārdoti, manīti un izejošie dolāri no it kā citiem ofšoriem nebūtu izsekojami tehniski.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Patīkamas vilšanās veltās cerībās

FotoPēc eksaltētu jūsmu tirādēm biju mazliet apmulsis: varbūt valsts prezidenta Egila Levita kvalifikācijas glorificētājiem sava taisnība, kritizētājiem sava? Varbūt pārspīlējumi abās pusēs? Tāpēc šonedēļ “Rīta panorāmā” gaidīju patīkamu vilšanos savos uzskatos. Nesagaidīju. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 2. Cilvēka kritēriji

FotoMūsu laikmeta intriģējoša pazīme ir grandiozās antropoloģiskās pārmaiņas. Veidojas jauns antropoloģiskais tips. Tā nosaukums ir “postcilvēks”. Postcilvēku uzskata par antipodu cilvēkam. Nosaukums “postcilvēks” nav patīkams. Taču tam jau labu laiku ir starptautiskā autoritāte – daudzu zemju intelektuāļu acīs iemantota patiesības, pareizības un taisnības garanta reputācija.
Lasīt visu...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...