Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

laizītājam

16.05.2019. 16:07

»

Indriķim

Kārtīgs kriminālromāns. To varētu arī ekranizēt, izveidot kriminālfilmu ar absurda ele mentiem


Egmāŗ Sūduēdāj izlaizi lapsai pakaļkāju stakli atkal :)

Atbildēt

Indriķim

15.05.2019. 22:30

Kārtīgs kriminālromāns. To varētu arī ekranizēt, izveidot kriminālfilmu ar absurda ele mentiem :)

Atbildēt

un pārdalītāji te muld par vienlīdzību

15.05.2019. 19:32

...........................

Atbildēt

Līdumnieks (V. Freimentāls, cilveks444)

15.05.2019. 19:25

»

DDD

Labs pasaku stāsts. Baidos, ka Snoudena stāsts par privāto e-pastu lasīšanu ir ziediņi salīdzinot ar ASV iespējām informācijas ieguvei finanšu un tehnoloģiju nozarē. Nedomāju, ka bankā ienākušie rubļi, manīti, pārdoti, ieguldīti, pārdoti, manīti un izejošie dolāri no it kā citiem ofšoriem nebūtu izsekojami...


Līdumnieka (V. Freimentāla) atbilde tam tur "no Mārupes" un visiem Dikļu Induļa Dukas pederastiem, visiem anonīmiķiem - politikāņiem "alķīmiķiem" – KGBistiem jobaniem , trakas nesaskaņas, nesaskaņas cēlājiem Helsinki 86 vietnē „Tautastribunals.eu“.


Komunistu un čekistu panika par Helsinku 86 informāciju ir VISAPTVEROŠA! (Tādēļ viņi liek „no Mārupes“ provokātoram censties sadragāt Linarda Grantiņa psihi un uzticību saviem cīņu biedriem par TIESISKU Latviju)!

Anonīmiķi „no Marupes“, tev pat prātā nevar ienākt kas ir Helsinki 86.Tavs prāts ir aprobežocs!
Tu man atgādini sarkanu, pārmērīgi piepūstu gumijas balonu, kas draud VISAPTVEROŠĀM tērauda
adatām.
Linards redz cauri ikkatram KGBistam pa gabalu! Un visaptveroši saož katru stulbeni!
Viņš ir stabils, stiprs un neapmuļķojams Latvijas patriots – stratēģis un pragmātiķis, kas drīzumā dalīs Latvijas āres!


Publicējot apmelojumus par mani, lasītājiem jau esiet radijuši priekšmetu sarunām pat virtuvēs starp tautu par savu „latvisko“ orientāciju.


Un vairāk par visu Linardam ir vajadzīgs tautas atbalsts Latvijā un kaudze naudas tabletēm!
Vai tu to nodrošini?
Un tikai Latviešu Biedrību gara un burta iznīcināšana ļauj turpināt VIAPTVEROŠAS pretlatviskās pidaristiskās dikļu anomālijas!
Nosauc savu vārdu un uzvārdu Tautas tribunāla lasītājiem, ja kaut 0,00001% cieņa tev ir pret Helsinki 86!

Atbildēt

lauķis

15.05.2019. 19:09

»

š

Nauda un politika (likumi) pēc būtības nav šķirami nevienā valstī


Augļotāji un partijnieki kā roka ar cimdu.Partijnieki pieņem augļotājiem labvēlīgus likumus,augļotāji izrāda labvēlību uzticamākajiem kangariem.

Atbildēt

hm

15.05.2019. 18:38

pirts apmeklētāji

Atbildēt

wow

15.05.2019. 17:47

»

š

Nauda un politika (likumi) pēc būtības nav šķirami nevienā valstī


nu tad nav ko muldēt par tiesisku valsti un pieņemt realitāti, kāda tā ir!

Atbildēt

wow

15.05.2019. 17:10

»

Nezinu -

kaut kāda beletristika. ASV sankcijas pret Krievijas aktīvu bankām attiecas arī uz AB.LV. Un tāda bija stratēģija - iznīcināt, lai Krievija ar savu banku slepeno kapitālu neietekmē LV - ASV ietekmju zonas politiku. Tas attiecas uz visām bankām. Bet FTKT sarunas ASV vēstniecībā bija slepenas, lai FTKT...


"....var būt Krievijas FSB nauda"- nav juridiska argumentācija, bet politiska. Eiropas Savienībā likums pēc būtības stāv augstāk par politiku. Bet ASV, Krievijas u.c. jaunattīstības valstu prakse ir citādāka.

Atbildēt

TT

15.05.2019. 14:40

Var tikai tagad prognozēt, kā ņemsies IRočka, Rautmane, lai novirzītu runas par šīs grāmatas graujošo saturu.

Atbildēt

atbilde

15.05.2019. 14:29

»

jautājums

- kāpēc grāmatā var izlasīt visu vai daudz ko par LV politiķiem un par ASV vēstniecību vai tml., bet nav neviena vārda par Antonijas ielas cilvēkiem


Tāpēc ka Antonijas ielai nav nekādas ietekmes Latvijā,tikai biedēšanai.Turklāt, Antonijas ielas darboņi ir stipri gudrāki par Somerseta ielas dauņiem.

Atbildēt

Skeptiķis

15.05.2019. 12:43

Re kur titulbildes bildes oriģināls:
https://www.rferl.org/a/29098499.html
Pietiek pagūglēt.

Patiniet uz leju un atradīsies.
Tas pārdomām tiem, kas notic feikotām bildēm.
Un feikotām grāmatām.


Atbildēt

Paija

15.05.2019. 12:39

Vai kādreiz būs grāmata par negodīgiem un melīgiem advokātiem, par viņu ietekmi uz citiem juridisko profesiju pārstāvjiem?

Atbildēt

jautājums

15.05.2019. 12:25

- kāpēc grāmatā var izlasīt visu vai daudz ko par LV politiķiem un par ASV vēstniecību vai tml., bet nav neviena vārda par Antonijas ielas cilvēkiem?

Atbildēt

Nemelo!

15.05.2019. 11:58

»

cilvēki attēlā teiks

ka foto ir safabricējums un lieta ar šo beigsies...


Rimševics atzina, ka Kamčatkas foto ir īsts. Bet LV izmeklētāju eksperti atzīst, ka falsificējums. Tas pierāda, ka LV iestādēm dots mājiens - rokas nost no Rimševica!

Atbildēt

Naudu sev un skaidrā

15.05.2019. 11:56

»

ha-ha

Naudu vajag glabāt ASV ofšoros, nevis Latvijā un piedevām LV piederošā bankā


ASV ir veselas 14 globālie izlūkošanas dienesti, tostarp finansu. Visi ofšori ir zem kontroles. Lai pretotos terorismam, tāds ir pamatojums. Izlikties par nabagu, kā to dara A. Lembergs, identificējot sevi ar "padomju tautu", ir žīdiski pareizi un gudri.

Atbildēt

ha-ha

15.05.2019. 11:41

Naudu vajag glabāt ASV ofšoros, nevis Latvijā un piedevām LV piederošā bankā.
Visa problēma!

Atbildēt

cilvēki attēlā teiks

15.05.2019. 11:38

ka foto ir safabricējums un lieta ar šo beigsies.
taču Rimevics smuki jau vienreiz pateica par savu personu šaubīgā kompānijā - falsificējums un lieta ar to beidzās, Rimsevics atgriezās savā vadītāja amatā.
... tā ka šitās foto rimsevicveidīgos netraucē, bet vairo viņu "slavu" ...

Atbildēt

Visas pasaules centrālās bankas

15.05.2019. 11:13

»

to Nezinu

Grāmatā aprakstītais scenārijs ar ABLV likvidatoru izvēli un Bunkus vēlmi tur nokļūt 100% atbilst tam, kā viss risinājās. Papildus tam vēl Bunkus skrēja uz ASV sarunāt par sevi, un Rimševica lielo lomu apstiprina kaut vai tas, ka viņš ir atpakaļ ECB amatā. Drīz izčākstēs arī krimināllieta un strādās...


kontrolē Federālo rezervju sistēma ar SVF/PB aizdevumiem. Krievijai paredzēts scenārijs cits - iedzīvotāju skaita samazināšana kā Latvijā ar skolu reformām, medicīnas pak. nepiejamību, drošības palielināšanos ar banku kontu bloķēšanu tiem, kas protestē.

Donbass bija cionistu plānā, lai aizsegā ieņemtu Krimu žīdu no Izraēlas atgriešanai vecās žīdu hazārijas teritorijās.

Atbildēt

to Nezinu

15.05.2019. 10:58

»

Nezinu -

kaut kāda beletristika. ASV sankcijas pret Krievijas aktīvu bankām attiecas arī uz AB.LV. Un tāda bija stratēģija - iznīcināt, lai Krievija ar savu banku slepeno kapitālu neietekmē LV - ASV ietekmju zonas politiku. Tas attiecas uz visām bankām. Bet FTKT sarunas ASV vēstniecībā bija slepenas, lai FTKT...


Grāmatā aprakstītais scenārijs ar ABLV likvidatoru izvēli un Bunkus vēlmi tur nokļūt 100% atbilst tam, kā viss risinājās. Papildus tam vēl Bunkus skrēja uz ASV sarunāt par sevi, un Rimševica lielo lomu apstiprina kaut vai tas, ka viņš ir atpakaļ ECB amatā. Drīz izčākstēs arī krimināllieta un strādās kādā ES banku struktūrā. Labāk būtu ņemt pie olām sava spēka un pieredzes reklamētāju Dombrovski, Vienotības zagļus ar VISU partiju kukuļotāju Martinsonu.

Atbildēt

Federālo rezervju sistēmas

15.05.2019. 10:56

un globālās korporokrātijas mērķi ir LV iedzīt vēl lielākos parādos un atkarībā no SVF/PB naudas aizdevēju politiskajiem nosacījumiem, vēl vairāk iznīcināt ar banku starpniecību LV ekonomiku, samazinot iedzīvotāju daudzumu.

Atbildēt

Pilsonis

15.05.2019. 10:53

»

Nezinu -

kaut kāda beletristika. ASV sankcijas pret Krievijas aktīvu bankām attiecas arī uz AB.LV. Un tāda bija stratēģija - iznīcināt, lai Krievija ar savu banku slepeno kapitālu neietekmē LV - ASV ietekmju zonas politiku. Tas attiecas uz visām bankām. Bet FTKT sarunas ASV vēstniecībā bija slepenas, lai FTKT...


Jūsu spriedlējumi ir pilnīgi murgi. Praktiski visa krievu elite ir 90to produkts (drīzāk viņus sāka audzināt jau PSRS), kad CIP virsnieki noteica kurš būs oligarhs, deva viņiem naudu prihvatizācijai. Tagad visa viņu bagātība atrodas ārzemēs, visi uzņēmumi ir ārzemju jurisdikcijās (pat lidostas, lielveikali nemaz nerunājot par ražošanas gigantiem) rietumu kontrolētajos ofšoros. Brežinskis jau sen teica, ka tā jau ir mūsu elite.
Tagad pret "mūsu" eliti viņi ievieš sankcijas? kāpēc? jau jau tā viņi danco pēc amerikāņu stabules.
Ir tikai viens loģisks izskaidrojums. Viņi viņus spiež izdarīt ko tādu, pret ko viņu spurojas, negrib vai nevar. Protams, viņu galvenais sapnis ir pilsoņu karš Krievijā, ar tālāku tās sadalīšanu un resursu sagrābšanu, lai ir tā kā 90tajos, kad liela daļa naudas no pārdotajiem resursiem tika pa taisno skaitīta ASV budžetā un tikai daži % nonāca Krievijas budžetā.
Viņiem vajag apvērsumu, tā kā Ukrainā, tālakais jau ir atstrādāt desmitiem reižu, pieredze ir liela.
+ mūsu vietējie kangari nekad nesadarbosies ar krievu specdienestiem, kamēr ASV ir kaut cik nopietns spēks. Kalpot kungiem ASV ir viņu dzīves lielākā laime, protams tam klāt laba dzīve zogot tautas naudu

Atbildēt

Bet attēlā redzamais LB prezidents

15.05.2019. 10:07

ir deģenerāts, ko viegli ietekmē Krievijas specdienesti. Visticamāk, ka Rimševics ir dubultaģents, kas neņems labu galu, jo spēlē ASV un Krievijas specdienestos..

Atbildēt

Nezinu -

15.05.2019. 10:04

kaut kāda beletristika. ASV sankcijas pret Krievijas aktīvu bankām attiecas arī uz AB.LV. Un tāda bija stratēģija - iznīcināt, lai Krievija ar savu banku slepeno kapitālu neietekmē LV - ASV ietekmju zonas politiku. Tas attiecas uz visām bankām. Bet FTKT sarunas ASV vēstniecībā bija slepenas, lai FTKT var paziņot ASV lēmumu, lai vēlāk ASV paziņotu, ka norobežojas no FTKT paziņojumiem. Tā ir normāla prakse. Bet autoru versijas par to, ko kāds domā, vai varētu domāt, ir autoru fantāzijas.

ASV mērķi ir gan sankcijas pret Krievijas kapitālu saturošām bankām, kurās var būt Krievijas FSB nauda, gan diversijas pret Latvijas ekonomiku ir vienādā nozīmē. Mekllēt izdomātas patiesības nav adekvāti.. un spekulēt ar tām.

Atbildēt

stalins

15.05.2019. 10:00

Redziet kaads izcils cilveeks ir muusu Rimsevics- vinjs arii amerikanjiem makaronus uz ausiim karina.Ar vieteejiem vispaar nav jaarekinas.Supermens,banku bende.

Atbildēt

DD1

15.05.2019. 07:38

Apraujas pašā interesantākajā vietā... :(

Izskatās, ka Rimševičs ar parējiem 3 večiem stāv daudzdzīvokļu mājas trepju telpā un teju teju vr iznākt kaimiņtante Ņura.

Atbildēt

DDD

15.05.2019. 07:27

Labs pasaku stāsts. Baidos, ka Snoudena stāsts par privāto e-pastu lasīšanu ir ziediņi salīdzinot ar ASV iespējām informācijas ieguvei finanšu un tehnoloģiju nozarē. Nedomāju, ka bankā ienākušie rubļi, manīti, pārdoti, ieguldīti, pārdoti, manīti un izejošie dolāri no it kā citiem ofšoriem nebūtu izsekojami tehniski.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Brīva vieta Valsts prezidenta ievēlēšanas likuma interpretācijai

FotoŠī gada 13. maijā atbilstoši Valsts prezidenta ievēlēšanas likumam iesniedzu pieteikumu ar prezidenta amata kandidatūru prezidenta vēlēšanām Saeimas Prezidijam, taču manis pieteikto kandidātu nākamajā dienā starp izvirzītajiem kandidātiem neatradu. Diemžēl atbildi uz jautājumu, kādēļ Saeimas Preses dienests publisko nepilnīgu informāciju, Saeimas Prezidija birojs man nav sniedzis. Savukārt Saeimas Juridiskais birojs nespēj sniegt pamatotu atbildi, kāpēc es kā pašvaldības deputāts nedrīkstu oficiāli virzīt savu prezidenta amata kandidātu.
Lasīt visu...

6

Ezotēriķi bez atsaucēm – kā Gundariņš disertāciju rakstīja

Foto2019. gada janvārī pasauli pāršalca ziņa, ko varēja lasīt arī Latvijas ziņu slejās, ka “Indijas zinātnieku kopiena skarbi kritizējusi vairākus runātājus ikgadējā Indijas Zinātnes kongresā par neracionālu, galvenokārt reliģijā balstītu pieņēmumu izteikšanu”. Sašutumu izraisīja, piemēra, Āndhra Pradēšas centrālās universitātes vicekanclera Nagešvara Rao apgalvojums, ka “dēmonu dievam Rāvanam savulaik bijuši lidlauki mūsdienu Šrilankas teritorijā un 24 veidu lidmašīnas,” (“Vadošā Indijas zinātnieku konferencē vadību pārņem reliģisku teoriju sludinātāji”, Delfi, 2019, 7. janvāris).
Lasīt visu...

21

Vai iespējams iemācīt āzi dot pienu?

FotoPietiek vairākkārt publicēja Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (NĪLA) stāstus par "Nekustamā īpašuma darījumu starpnieku darbības likuma" (Nr. 158.Lp13, turpmāk – Likumprojekts)[1] veidošanas gaitu[2][3][4]. 
Lasīt visu...

21

Protestu nebūs jeb tautas dekadence

FotoVai ir gaidāmi protesti – mītiņi, piketi, tautas sapulces vai citas protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents būs cittautietis? Vai latviešiem patiks, ka Valsts prezidents ir ļoti nekaunīgs un aprobežots ebrejs, no kura jau sen ir novērsusies ebreju tauta un kurš tagad, lai tiktu ievēlēts, demonstrē šausmīgu sava etnosa necieņu? Latvijā vēl nav bijis tik nekaunīgs un nelietīgs Valsts prezidenta kandidāts. Vai latvieši protestēs?
Lasīt visu...

21

Latvija gaida nākamo vadoni

FotoEsošais prezidents Raimonds Vējonis ir paziņojis, ka nekandidēs prezidenta vēlēšanās, kaut arī viņu atbalsta ZZS. Tas uzskatāms par racionālu un saprātīgu lēmumu, jo ir skaidrs, ka Saeimā trūkst balsu viņa ievēlēšanai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Koncertzāle uz AB dambja: kārtējais "otkats" vai spļāviens sejā Rīgas "plebejiem"?

Rīgas akustiskās koncertzāles priekšvēsture ir pietiekami sena - pirmo reizi ideja par  jaunu republikas līmeņa...

Foto

Nacionālā ideja un identitāte

Šo nerakstīju un nepublicēju pirms devītā maija un devītajā. Dažām dienām bija jāpaiet, lai ir objektīvāks redzējums un iespējams skats ne tikai...

Foto

Londonas tiesa: "Latvijas dzelzceļa" šefs Bērziņš iepriekšējā darbavietā izkrāpis 5 miljonus

Edvīns Bērziņš caur “Latvijas kuģniecību” ir izkrāpis piecus miljonus dolāru no uzņēmuma “Latmar”. Šāds Londonas...

Foto

Kas nogāja greizi Tālim Linkaitam

Gan citi JKP politiķi, gan pats Tālis Linkaits valdības veidošanas procesā ne tikai neslēpa, ka viņu galvenais uzdevums ir apturēt dzelzceļa...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņa un „Uzvaras” svinības

Kā jau bija gaidāms, Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņa kļūst arvien redzamāka, ko nosaka arī partiju aģitēšanas laiku izmantošana televīzijā...

Foto

Mēs ļoti labprāt šautu arī migrējošās zosis pavasarī, ja vien mums to atļautu

1. Juridiskais pamatojums. Gan Medību likums, kurā ir pilnībā pārņemtas direktīvas prasības par...

Foto

Virknē Ventspils ostas kompāniju šobrīd ir ļoti vājš menedžments, ko vada starptautiskais blēdis Ostaps Benders jeb Rūdolfs Meroni...

Ventspils brīvostas mājas lapā publicēta vērā ņemama intervija...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 2. Jocīgā laime

2019.gada 1.aprīlī Latvijā izveidojās it kā jocīga situācija. Turklāt situācijas jocīgums netika apzināti izraisīts atbilstoši pirmā aprīļa, Lielās Joku dienas,...

Foto

Aptiekas nav bodītes ar farmaceitu kā kasieri pie lodziņa

Aptieku, kas ir iedzīvotājiem tuvākā un sasniedzamākā veselības aprūpes iestāde, pakalpojumu klāsts būtu jāplašina, neaprobežojoties tikai ar...

Foto

Par paranormālās dzīvesziņas pārņemto pasaules daļu

Kad Saeima pārtikas iepakojumā aizliegs izmantot plastmasu ar bisfenolu A, vienīgais arguments skolas bērnu apgādāšanai tieši ar "Memory Water" ūdeni,...

Foto

Latvijas dzelzceļa sistēma pārmaiņu priekšvakarā

Dzelzceļš – tā nav tikai infrastruktūra, vagoni un kravas. Lai dzelzceļš veiksmīgi darbotos, ir jābūt cilvēkam; ir jābūt interesei, enerģijai un...

Foto

Tik labi kā vēl nekad

Valsts prezidenta kampaņas iesākumā tika paziņots, ka "Latvijas iedzīvotāji pašreiz dzīvo tik labi kā vēl nekad". Kad varas aprindas pauž kārtējo...

Foto

Būs atkal draudzenes, klasesbiedri, mīļākās vai vēl nezin kas attiecīgajos amatos

Vienotības valdība ir ķērusies pie finanšu sektora kapitālā remonta. Un loģiski rodas jautājums – kāpēc ir...

Foto

Lai valsts piedzīvotu uzplaukumu, nepieciešama sadarbība ar Dievišķo

Ļoti cienījamās un godājamās valsts amatpersonas, valdības pārstāvji, ministri, dievkalpojuma dalībnieki, visi tie, kas tajā piedalās ar televīzijas...

Foto

Novērtēsim, ka varam tagad svinēt mūsu valsts brīvību pie baltiem galdautiem

Šogad atzīmējam simtgadi mūsu armijai, kas dzima kaujās par Latvijas brīvību laikā, kas bija izšķirošs...

Foto

Patofobijas vietējais dizains

Fobiju sarakstu nepieciešams papildināt. To ir pelnījusi latviešu varas inteliģence. Tās darbībā ir uzkrītoši konstatējama etniski specifiska fobija – īpaša tipa paniskas bailes,...

Foto

Mediji savās rīcības iespējās kļūst arvien brīvāki

Nedēļas sākumā jaunās valdības apstiprināšanā Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida (Kersti Kaljulaid) iestājās pret mediju darba nopēlumu, uzvelkot džemperi ar...

Foto

Pirmās 100 dienas

Pirmajās 100 dienās paveiktais Satiksmes ministrijā: sabiedriskā transporta maršrutu tīkla konkursa sagatavošanā esam tikuši līdz koncepcijas prezentācijai Sabiedriskā transporta padomē, ar mērķi maijā...

Foto

Mana tauta, visa pasaule tevi muļķo, uzticies man un dzer superūdeni par uzskrūvētu cenu

“Memory water” dibinātājam Jānim Pļaviņam nepietiek, ka cilvēki maksā eiro par litru...

Foto

Es esmu drošs, ka tauta nostāsies manā pusē un šis process tikai pieņemas spēkā, un tautas spēks ir neapturams

Vēlos detalizēti informēt par Satversmes aizsardzības biroja...

Foto

Satiksmes ministram riebjas popularitāte?

Interesanti, ar ko dižu un svarīgu sevi ikdienā nodarbina Tālis Linkaits? Ar kādu veikumu viņš varētu mums atskaitīties par savām pirmajām 100...

Foto

Ikšķiles novada pašvaldība aptauju organizē likumu ietvaros un to arī sarīkos

Ikšķiles novada pašvaldības domes lēmums organizēt Ikšķiles novada pašvaldības (Pašvaldība) administratīvās teritorijas iedzīvotāju aptauju ar...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 1. Pamatbūtība

Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”. Tautas garīgā bojāeja notiek precīzi saskaņā ar zinātniskajā literatūrā apkopoto cilvēces vēsturisko pieredzi . Pagātnē garīgi...

Foto

Puņķu valdība

Mēs varam sajūsmā spiegt par premjerministra angļu valodas zināšanām, kas tiešām ir lieliskas, taču mums jābūt godīgiem: valdība Latvijā šobrīd ir sastiķēta ar puņķiem....

Foto

Zāļu valsts aģentūrai nebija likumīgu šķēršļu zāles „Rigvir” nepārreģistrēt

Zāļu valsts aģentūra (turpmāk – Aģentūra) sniedz informāciju par Aģentūras un tās Zāļu reģistrācijas komisijas veikto darbu...

Foto

Smiekli nevietā

Pirms nedēļas Pietiek iepazīstināja ar manu piedāvājumu Valsts prezidenta amatam, kurš bija publicēts rubrikā "Pietiek nopietnības". Komentāros izraisījās diskusija, kurā jautrības bija maz. Izvirzījās nopietni, Latvijai...

Foto

Dzirkstele

Maz ir to, kuri patiesi spēj novērtēt, kas tikko ir noticis. Jaunievēlētais Ukrainas prezidents Vladimirs Zeļenskis, uzzinot, ka ir ievēlēts par prezidentu, vēršoties pie žurnālistiem,...

Foto

Vēstījums 2019. gada Lieldienās

Kristus ir augšāmcēlies! Priecīgas Lieldienas! Jau divtūkstoš gadus mēs cits citu šādi sveicam. Kad kaut ko dara tik ilgi, var iezagties pierastība,...

Foto

Latvijā valsts apmaksā par trešdaļu mazāk inovatīvo medikamentu nekā Lietuvā un Igaunijā

Latvijā pacientu nodrošinājums ar valsts kompensētajiem jaunākās paaudzes medikamentiem būtiski atpaliek no pārējām Baltijas...

Foto

Nacionālais suicīds

2019.gada 15.aprīlī viena latviešu tautas daļa tika iepriecināta ar šādu ziņu: “Koalīcijas partijas sadarbības sanāksmē vienojušās par kopīgu atbalstu Eiropas Savienības Tiesas tiesnesim Egilam...

Foto

Par mūslaiku šucmanietēm un par Rimšēviču

Šucmaņi – oficiāli sardzes dienests – Otrā pasaules kara laikā bija tāda pretīga kolaboracionistu pasuga, kuras pārstāvjus vācieši sūtīja uz...

Foto

Kad Bordāns vēl uztraucās nevis par bezkompromisa tiesiskumu, bet par to, kurš viņu paņems uz vēlēšanām...

Klausoties, kā tagadējais tieslietu ministrs Jānis Bordāns vietā un nevietā...

Foto

Palīdzība...

2009. gada marta nogalē ASV ekonomisko palīdzību Centrālamerikas valstīm – Salvadoras Republikai (República de El Salvador), Gvatemalas Republikai (República de Guatemala) un Hondurasai (Honduras). Kāpēc?...

Foto

Piedāvājums Latvijas prezidenta amatam

Esmu piedāvājis savu kandidatūru Latvijas Valsts prezidenta amatam. Par šo faktu esmu saņēmis apstiprinājumu no Saeimas Pieprasījumu komisijas 2019.gada 11.aprīlī. Savu programmu http://www.societyandnature.org/lpp.pdf esmu...

Foto

Ansis Pūpols: Meroni atzīstams par oligarhu

Beidzot kāds to pateicis skaļi — Ventspils kriminālprocesu «arestētās mantas glabātājs» Rūdolfs Meroni atbilst visām trim klasiskajām oligarhijas pazīmēm: ietekme...

Foto

Jūrmalas opozīcijas deputāts Grūba izmanto skolēnu vecāku sapulci savās politiskajās interesēs

Otrdien, 9. aprīlī, Jūrmalas Valsts ģimnāzijā notika informatīva vecāku sapulce, kurā kā vecāks piedalījās arī...

Foto

Alvis, Žeņa un Vova. Tiem, kas man Pārdaugavā sārtu krāva

Tas nebūs gari. Bet sākumā daži skaidrojumi par manis pieminētajiem tēliem virsrakstā....

Foto

Teikumi aplaužas

Publiskās telpas viedokļos par Egila Levita izredzēm tikt ievēlētam valsts prezidenta amatā teikumi gludi, bet kaut kā neizbēgami aplaužas ar loģiski izrietošiem “bet”....

Foto

Televīzija ir mehānisms, kura darbība atšķiras no pilnīgi visiem citiem uzņēmumiem un to vadīšanas

Ja kādu interesē, man arī ir, ko teikt LTV un NEPLP sakarā....