Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

FKTK pret Saeimu?

Pietiek lasītāja
29.03.2020.
Komentāri (29)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

antipitons

30.03.2020. 14:00

»

Pitons

Latviešu mirlas savā aizgaldā viens otru grib aprīt, kā tas pienākas pisuāru tautai


... jo pitons no pisuára nekur tálák nav ticis ...

Atbildēt

Krievi stāsa it kā par citu ļaunprātībām, kuras izplata paši? paši

30.03.2020. 13:18

»

fktk

ir Kremlja agenti kas veelas sabrukumu,kopa ar Covid


Kāds Kremļa žurnālists, Facebok bija video, stāsta kā kīnieši izgudrojuši Coronavīrusu, eksperimentējuši laboratorijā un no laboratorijas izbēdzis sikspārnis un iznēsājis vīrusu pa visu Ohaņu (Uhaņu) vai kā to Ķīnas pilsētu sauc un tā notika izplatība tālāk pa pasauli.

Bet vai nezini, ka krievi parasti runā par to, ko paši darījuši, labi prot to atstāstīt, kā notika, rada lielu profesionālu ticamību stāstam,lai citi domātu, ka re, krievi atmasko ķīniešus (citos gadījumos - citus), lai viņus pašus, krievus nesāķtu atmaskot. Tas ir čekistisks aizsardzības paņēmiens, kas krieviem (Krievijai) labi atsrādāts un ja kaut ko dzirdi, ko krievi stāsta par citiem, zini, ka to dara krievi paši.

Atbildēt

Bet

30.03.2020. 13:06

»

Pitons

Latviešu mirlas savā aizgaldā viens otru grib aprīt, kā tas pienākas pisuāru tautai


"Krievu urlas" nekad neko negrib aprīt, iekampt un bagrābt, tie ir vienīgi latvieši, vai ne?

NAIDA RUNA!- piton.

Atbildēt

Un

30.03.2020. 13:03

»

bratka

FKTK ir NA + SAskaņa-barotava


Un viss šis stāsts ir orgnizetās noziedzības stāsts, rīcība un izdarība, bet AT Senāts vai Normunds Šlitke vai Tieslietu ministrijas nomenklatūŗa vienotā frontē drīzāk kā skandinātu savos memuātros - tas viss "uz likuma pamata".

Atbildēt

Latvietis, bet ne urods

30.03.2020. 11:10

"Pietiek" redakcija tomēr varētu pasekot komentāriem - vai daļa no tiem jau nav vērtējama kā "nacionālā naida kurināšana"? Piekrītu, ka ir daudz latviešu (tāpat kā krievu un citu nacionalitāšu pārstāvju) ar ne tām labākajām īpašībām, taču šādu vispārinošu zākāšanos, tāpat kā lamuvārdu tirādes, nevajadzētu pieļaut. Tas neliecina neko labu arī par pašu portālu.

Atbildēt

ilmāram

30.03.2020. 09:12

Ja neesi pamanījis, tad Latvijas institūciju vadībā ieliek tos, kā bārdainais bandīts andža teica - atrodiet man lielāko kretīnu... Valsti pārvalda kolektīvās bezatbildības pārvaldes modelis, neviens ne par ko nekad neatbildēs, jo zem katras bumažkas ir desmitiem parakstu, svarīgi lai priekšnieks akceptē da jeb ko! VISAS iestādes rullē pelēkie kardināli, pārsvarā vienotibas kasieri, kuru vienīgais uzdevums ir nodrošināt vajadzīgo cash flow. Tas ļidz šim izdodas lieliski! Jebkura nelikumība - valsts kases miljonu izpumpēšana beidzas ne ar ko!

Atbildēt

Ilmārs

30.03.2020. 08:28

Kā redzam, FKTK vadības maiņa neko uz labu nav vērsusi!

Atbildēt

bratka

30.03.2020. 08:20

FKTK ir NA + SAskaņa-barotava.

Atbildēt

Q

30.03.2020. 06:04

Dzīres mēra laikā, nekas nemainās, alkatība ir bezgalīga, kaut vienreiz aizrītos!

Atbildēt

cyrils

30.03.2020. 05:35

Pitons dzeltenais latviešu mirla,kā pisuārs viņš to visu zina.......

Atbildēt

vecis

30.03.2020. 01:45

Bezkompromisa tiesiskums kā ceļarullis mauc neskatoties ne uz ko! Absolūta likumu un tiesiskuma ignorēšana, kurai ik pēc brīža izskan satraukti uzbāzīgā komanda - nošaut, nošaut, nošaut... Lato varēja papētīt dziļāk peripetijas ar šo iestādi - vai neatklātos totāla korupcija un noziegumu pēdu slēpšana vsaugstākajā līmenī? Cik ilgi būs vēl jaciešas ar šo alkatīgo rijēju pūli?

Atbildēt

Lienīte

29.03.2020. 21:49

kā gan var nemaksāt tik labiem cilvēkiem? Un tam damu klubiņam fuktukā taču arī ir sirds Sievietēm ir tiesības

Atbildēt

Justs

29.03.2020. 21:16

»

Viruss

Krizes situacija to likvidatoru nepieciesams arestet un naudu ieskaitit budzeta . Murgs. Par ko tada nauda


Diemžēl, bet Tev to nekad arī neuzzināt, jo neesi no šīs kastas. Mums ir daudz līdzību ar Indiju, tikai neviens negrib to atzīt. Esam tur, kur esam un uz daudziem jautājumiem atbildes meklējam paši.

Atbildēt

Oktaedrs

29.03.2020. 20:01

»

Pitons

Latviešu mirlas savā aizgaldā viens otru grib aprīt, kā tas pienākas pisuāru tautai


Piton, liec mieru oligopola lopiem, vai nezina, ka latvieši ir oligopola protohipusi, kuru provokācija nacionālā guļamvagonā ir pūces proterozoja purns ar radiolārijas pazīmēm skijorindā, kur pulcējas vietējās šinšillas vārdā "latvieši".

Atbildēt

Pitons

29.03.2020. 19:52

Latviešu mirlas savā aizgaldā viens otru grib aprīt, kā tas pienākas pisuāru tautai.

Atbildēt

paga

29.03.2020. 18:43

»

jaajaa

...kad kāds MNA ir samaksājis kaut ko uz priekšu no savas kabatas


Ko tu gribi, lai MNA parādniekiem pasaka atdodiet tik cik paši gribat un paņem no tā savu procentu, vai tomēr tiesājas un cenšas piedzīt maksimāli iespējamo, kas protams nozīmē papildu izmaksas?

Atbildēt

Viruss

29.03.2020. 18:35

Krizes situacija to likvidatoru nepieciesams arestet un naudu ieskaitit budzeta . Murgs. Par ko tada nauda ?

Atbildēt

P.

29.03.2020. 18:31

Kvalitatīvs dokumentu iznīcinātājs nemaz tik daudz nemaksā.

Atbildēt

Pusdolārs

29.03.2020. 18:18

Alens Dalles un Henrijs Kisindžers bija izcili stratēģi. Kantori neatpaliek.

Atbildēt

Pareizi

29.03.2020. 15:57

»

stulbenim

Tu būtu gatavs par prezidenta mēnešalgu piedzīt tiesā Krievijā kādus pāris miljonus un samaksāt visus tiesāšanās izdevumus


tāpēc viņiem jākļūst par miljonāriem, pēc viena maksātnespējas procesa

Atbildēt

jārunā tieši

29.03.2020. 15:43

FKTK ir NA (Nacionālo atkritumu) partijas barotava

Atbildēt

Dons Haris

29.03.2020. 15:05

Šādas atlīdzības ir nelietīgas un iznīcina jebkuru uzņēmumu, kurš nonāk maksātnespējas karuselī. “Likumīgie zagļi”, kas pašlabuma tīkojumos, saņem neadekvātas atlīdzības par svešas naudas plūsmas piesavināšanos.
1. Par naudu, kas kontos vispār nav jāmaksā.
2. Par naudu ,ka samaksā kreditori paši - grāmatvaža atlīdzība
3. Par naudu , kas reāli piedzīta un atdota kreditoriem- lai būtu fiksēta mēnešalga Vasts Prezidenta algas apmērā. Viss, un nekādas komisijas no naudas plūsmas.
Maksātnespējas administratoru institūcija ir jālikvidē vispār. Tas ir grāmatvežu, auditoru, juristu un ZTI darbs par adekvātu samaksu. Otkati nav jāmaksā.

Atbildēt

ES

29.03.2020. 15:04

Vai tad FKTK netika steidzamības kārtā nomainīta vadība, iepriekšējos par attkāpšanos apbalvojot ar milzu naudu, ko pagrāba kārtējo grābienu no nodokļu maksātāju sviedriem pelnītās... Un tie, kas to darīja zināja, kādēļ to dara! Un Likumu ignorēšana šai valdībai jau ir gēnos...

Atbildēt

fktk

29.03.2020. 14:52

ir Kremlja agenti kas veelas sabrukumu,kopa ar Covid

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Brīdis, kad Saeimas deputāts vairs nespēj atšķirt vēlamo no īstā

FotoSaeimas deputāts no Nacionālās apvienības Aleksnadrs Kiršteins kārtējo reizi acīmredzot aizmirsa iedzert zāles un rezultātā uzrakstīja tekstu, kas atgādina nelīdzsvarotas politikas zinātnes studentes panikas lēkmi. Teksts ir uzrakstīts Kiršteinam raksturīgā stilā, un autors diemžēl nekādus negaidītus pārsteigumus mums nesagādā. Bet pievērst nelielu uzmanību interesantākajiem teksta fragmentiem joprojām gribētos.
Lasīt visu...

21

Krievijas armija iznīcināja Mariupoli ne tikai patoloģiskā naida pret „Azov” kareivjiem dēļ

FotoNežēlīgās kaujas par Mariupoli nebija tikai tādēļ, ka Putins tāpat kā mūsu pašu radikālā liberalitāte patoloģiski neieredzēja “Азов” karavīrus. Mērķis, pirmkārt, bija modernizētais metalurģiskais kombināts “Азовсталь”, kas ražoja četrdesmit veidu tēraudu.
Lasīt visu...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem...

Foto

Labklājība

Dzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs...

Foto

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

Straujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību...

Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...