Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kaut kāds sviests

20.06.2017. 16:34

Rakstā minētās likumsakarības vispār nav pamatotas un savilktas kopā - tikpat labi varētu izdomāt, ka Lato Lapsa dzīvo Ķengaragā, savukārt Pļavniekos dzīvo kāds maksātnespējas administrators, tātad Lato Lapsam ir sakars ar maksātnespējas administratoru. Pietiek.com kādreiz bija tā neko portāls, bet palicis par tenku bodi.

Atbildēt

likvidators

07.06.2017. 17:08

»

Raimis

Krājbankas likvidatoram 11 miljoni , kreditoriem piga


Ir Uzbekistanas pilsoņa Aburgila Muhamedova 14,67 miljonu dolāru parāds. Par kādu samaksu tu esi gatavs šo summu ieskaitīt Krājbankas kontā?

Atbildēt

Marks

07.06.2017. 16:03

Kā tur bija - paņem Latvijā jebkurus divus cilvēkus un tie būs pazīstami caur 6 cilvēkiem. Kādreiz to labi varēja redzēt draugiem.lv, kad stipri maz bija to, kuri nebija pazīstami caur draugu draugiem. Tad nu šādas shēmas var sazīmēt, kā tik negribas. Vienīgās īstās shēmas var redzēt, ja seko naudai.

Atbildēt

Raimis

07.06.2017. 13:03

Krājbankas likvidatoram 11 miljoni , kreditoriem piga!

Atbildēt

lauķis

07.06.2017. 11:50

»

Adele

Kad būs iespējams tikt atpestītiem no šī darījumu-shēmotāju mudžekļa,vai tas kādreiz izbeigsies


Kamēr būs aitas , atvainojos , elektorāts , tikmēr būs biedru partijnieku sistēma , shēmas , korupcija , astoņkāji , un visas partijas ir vienādas , tikai katrai savas kvotas un zagšanas sfēras un izpildāmās lomas.

Atbildēt

Adele

07.06.2017. 11:35

Kad būs iespējams tikt atpestītiem no šī darījumu-shēmotāju mudžekļa,vai tas kādreiz izbeigsies?

Atbildēt

Juris

07.06.2017. 10:54

Vai kādam vēl ir šaubas par iemesliem kāpēc Vienotības-Bordāna grupējums nepārtraukti cenšas uzturēt dzīvu mītu par sava niknākā konkurenta NA it kā ciešo saistību ar rakstā minētajiem blēžiem. Kas visskaļāk sauc-ķeriet zagli?

Atbildēt

Dakters

07.06.2017. 09:27

Jāsaprot, ka juristu advokātu shēmas ir visur un vienmēr. Piemēram: Stradiņu slimnīcā konsultācijas jaunā slimnīcas korpusa būvniecību "konsultē" advokāte Rozentāle, jo viņai ir labs draugs Čakšas ārštata padomnieks Jānis Stakens un tad nevajag čakarēties ar visādiem stulbiem konkursiem, kas savukārt varētu samazināt ieņēmumu līmeni. Ja par gaisa dzenāšanu ar draudzenes starpniecību var iekasēt 71900 eur Jančukam ir vērts draudzēties un sniegt padomus ministrei bez atlīdzības. Domāsim pozitīvi, visiem gribās dzīvot labāk!

Atbildēt

Maniaks

07.06.2017. 08:55

»

Pūķis

Lasi un brīnies - rakstā tomēr ir tikai sazvērestības teorijas norāde un ne vairāk, neviena fakta. Nu sākas komentāri - kāda noziedzības shēma, bet kur tā ir, tā arī nevar izdibināt...


Łoti precîzs raksts, pamatots ar argumentiem. Visas personas rakstà minètàs ir savstarpèji pazîstamas, cieśi saistîtas, attiecîbas nav kà romànà uz emociju pamata sashèmotas, bet shèmas atklàtas un pieràdîtas kà intereśu saistîbas. Ar to arî atklàjas, kàdèł S. À. par katru cenu atgriezàs Saeimà, jo viñai ir augstàkà pielaide valsts noslèpumiem, kas palîdz raustît un nostiprinàt vajadzîgàs sava astoñkàja ekonomikas sviras pèc principa savèjiem - es tev, tu man ar mutvàrdu rîkojumiem un lîgumiem, skaidri zinot, ka atrodoties amatà, kas sniedz viñai informàciju par izsekośanàm, korespondences kontroli - telefonsarunu noklausîśanos, citu astoñkàju shèmu izmeklèśanas operatîvajàm lietàm, viña var drośi bût pàrliecinàta, cik brrîvi viñas astoñkàji netiek traucèti un smaids tikmèr nenozudîs no viñas sejas, jo, lûk, pàrèjie ir uuuû. Sen śis raksts bija gaidîts. Vai, iesniedzot śos faktus generàlprokuratûrà, tiks uzsàkta izmeklèśana? Nè taću, jo S. À. Ir iespèjas izmantot savu amatu savàs interesès..

Atbildēt

tikpat droši kā 30%

07.06.2017. 05:51

»

ar ko sliktāks apgalvojums

Geju klubu apmeklētāju aprindāz zināms, ka tu to dari par 10 eiro


Rīgas centrā beidzis pastāvēt 1999.gadā dibinātais seksuālo minoritāšu klubs "XXL", vēsta portāls "pride.lv".
Klubs "XXL" bija viens no diviem slavenākajiem lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu klubiem, kas līdz šim darbojās Latvijā. Tā vēsture sākusies 1999.gada jūlijā.
Atsaucoties uz Alfrēda Kalniņa ielas 4.nama pārvaldnieka Vitālija Vasecka teikto, "Pride.lv" vēsta, ka ir iespējams iegādāties bijušā geju kluba mantas, inventāru un dažādas piemiņas lietas.

Atbildēt

Eh,tovarišķi

07.06.2017. 00:50

Krūmam alga 6 miljoni,Krājbankas likvidatoram 11 miljoni un vēl saka , ka mūsu valstī trūkstot nauda!

Atbildēt

Naudanesmird

06.06.2017. 22:26

Kārtējais pasūtījuma raksts? Kurš ir lapsas pircējs?
Anyone - idejas?

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

06.06.2017. 21:57

»

Pūķis

Lasi un brīnies - rakstā tomēr ir tikai sazvērestības teorijas norāde un ne vairāk, neviena fakta. Nu sākas komentāri - kāda noziedzības shēma, bet kur tā ir, tā arī nevar izdibināt...


Bet tas, ka tie kangari jau n-tās reizes aiz rokas pieķerti dažādās blēdībās, klajos ciniskos melos - to protams jūsu spriedelējumos neizdevīgi ņemt vērā?
Rekur tiem kam atmiņa kā zivīm, 5 minūšu apkopojums, pēc kā žurnālists ātri darbu zaudēja (te arī rodas jautājumi par tām čurām bauru smadzenēm attiecībā uz neatkarīgiem medijiem). Tur vēl nav pieminētas desmitiem epizožu. Piemēram, atcerieties kā viņi 3 dienas pirms vēlēšanām solīja nesamazināt pensijas. Kad bauri nobalsoja dažas dienas pēc vēlēšanām uzreiz pieņēma lēmumu samazināt.
https://youtu.be/ozL3ghXNhgQ
Kautkādā Irānā visi viņi jau būtu nomētāti ar ekmeņiem pie Brīvības pieminekļa. Ķīnā viņiem vienkārši izpildītu nāvessodu.

Atbildēt

pilsonis

06.06.2017. 21:54

Kārtējais pierādījums, ka dzīvojam bandītiskā valstī, kur noziedzīgi grupējumi ir uzurpējuši varu un ciniski apzog iedzīvotājus. Bandītu iecelts ģenerālprokurors un tiesnesis nevar vērsties pret saviem iecēlējiem. Atliek tikai Satversmes 2.pants.

Atbildēt

Zinātājs

06.06.2017. 21:51

Rasam nespīd..

Atbildēt

finanšu aprindās ir skaidri zināms

06.06.2017. 21:27

»

Vai tu atradi kriminālu?

Nu neatradīsi no teiktā rakstā, bet raksts iznācis "izcils"//////////////////////////////// - nomelnošanai...


...finanšu aprindās ir skaidri zināms par to, ka Rasa ir apsolījis – saņemot kāroto likvidatora posteni, viņš 30% atlīdzības samaksāšot Mārtiņam Bunkum.

Atbildēt

Nu pietiek

06.06.2017. 21:14

»

Savādi

Kaut kā savādi gara shēma, bet lielajam nodokļu izmaiņu bīdītājam Parādniekam shēma līdz "pareizajiem" maksātnespējas administratoriem sanāk krietni īsāka


Katrs pratīs pateikt, ka Maksātnespējas administratori ir Nacionālās apvienības ministra Rsnača lolojums un auklējums un atbuldība, pareizāk BEZATBILDĪBA, tad kā tās var atļauties, ka kaut kādas rebes kārto cita partija - laiž garām milzīgo peļņu un atdod citai, konkuiranta partijai.Tā nemēdz būt, Parādnieka k-gs, paraizi. Tu noteikti neatļausi ta rīkoties. Lai jums veicas saturēt naudas plūsmu, tas ir apsveicami.

Ne velti Imant, jūs padzīnāt Jāni Bordānu no ministra amata - iedomājies līst mūsu lauciņā un grib "sakātrtot". Laikam sagribēja sev kaut ko?! Un vai Imant, tu kopā ar Kučinski un Lembergu nepadzītu Solvitu, ja tā "nokostu" kādu kumosu no jūsu naudas straumītes?

Labi dzīvot Latvijā!

Atbildēt

Vai tu atradi kriminālu?

06.06.2017. 21:06

»

30%

un ekonomikas ministrs, Vienotības pārstāvis un ar Āboltiņu ļoti cieši sasaistītais Arvils Ašeradens


Nu neatradīsi no teiktā rakstā, bet raksts iznācis "izcils"//////////////////////////////// - nomelnošanai?

Lasi un brīnies - rakstā ir tikai vieni sazvērestības teorijas norādes minējumi un ne vairāk, neviena fakta. Nu sākas komentāri - kāda noziedzības shēma, 30 %, bet kur tie ir, kā tos izzīst, tā arī nevar izdibināt.

Šādu rakstu var sacerēt par katru amatpersonu vai biznesa dalībnieku, jo kāds kādu pazīst, kāds, kāda kādam pazīstams vai dzīvo kaimiņos, vai iebrauc savas mājas pagalmā pa vienu servitūta ceļu - kāds "noziegums"!!!!!!!!!!! - var iebraukt savā mājā pa vienu iebraucamo ceļu. Tā ir noziedzības shēma?!

Atbildēt

Pūķis

06.06.2017. 20:58

»

30%

un ekonomikas ministrs, Vienotības pārstāvis un ar Āboltiņu ļoti cieši sasaistītais Arvils Ašeradens


Lasi un brīnies - rakstā tomēr ir tikai sazvērestības teorijas norāde un ne vairāk, neviena fakta. Nu sākas komentāri - kāda noziedzības shēma, bet kur tā ir, tā arī nevar izdibināt.

Šadu rakstu var sacerēt par katru amatpersonu vai biznesa dalībnieku, jo kāds kādu pazīst, āds kada kadam pazīstama un atrodas kaimiņos, idebrauc savā māj pa vienu servitūta ceļu - kāds "noziegums" - var iebraukt savā mājā pa vienu iebraucamo ceļu.

Atbildēt

Godīgi un galvenais tiesiski

06.06.2017. 20:15

Kādi procenti ir Bula, Bistera, Miķelsona un citu darboņu bodē?

Atbildēt

Savādi

06.06.2017. 19:14

Kaut kā savādi gara shēma, bet lielajam nodokļu izmaiņu bīdītājam Parādniekam shēma līdz "pareizajiem" maksātnespējas administratoriem sanāk krietni īsāka!

Atbildēt

Interesents

06.06.2017. 18:58

Raksts visnotaļ interesants.
Vairākus lasītājus droši vien interesētu vairāk par Rasas/Bunkus vienošanos. Kas tā par vienošanos, no kurienes tai aug kājas, kas Bunkus par tādu visvareno u.tml.
Sanāk, ka Rasa ir Bunkus pakalpiņš?

Atbildēt

30%

06.06.2017. 18:54

un ekonomikas ministrs, Vienotības pārstāvis un ar Āboltiņu ļoti cieši sasaistītais Arvils Ašeradens.


Amerika 20 % atpūšas, kamēr Vienotības 30% strādā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...