Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kaut kāds sviests

20.06.2017. 15:34

Rakstā minētās likumsakarības vispār nav pamatotas un savilktas kopā - tikpat labi varētu izdomāt, ka Lato Lapsa dzīvo Ķengaragā, savukārt Pļavniekos dzīvo kāds maksātnespējas administrators, tātad Lato Lapsam ir sakars ar maksātnespējas administratoru. Pietiek.com kādreiz bija tā neko portāls, bet palicis par tenku bodi.

Atbildēt

likvidators

07.06.2017. 16:08

»

Raimis

Krājbankas likvidatoram 11 miljoni , kreditoriem piga


Ir Uzbekistanas pilsoņa Aburgila Muhamedova 14,67 miljonu dolāru parāds. Par kādu samaksu tu esi gatavs šo summu ieskaitīt Krājbankas kontā?

Atbildēt

Marks

07.06.2017. 15:03

Kā tur bija - paņem Latvijā jebkurus divus cilvēkus un tie būs pazīstami caur 6 cilvēkiem. Kādreiz to labi varēja redzēt draugiem.lv, kad stipri maz bija to, kuri nebija pazīstami caur draugu draugiem. Tad nu šādas shēmas var sazīmēt, kā tik negribas. Vienīgās īstās shēmas var redzēt, ja seko naudai.

Atbildēt

Raimis

07.06.2017. 12:03

Krājbankas likvidatoram 11 miljoni , kreditoriem piga!

Atbildēt

lauķis

07.06.2017. 10:50

»

Adele

Kad būs iespējams tikt atpestītiem no šī darījumu-shēmotāju mudžekļa,vai tas kādreiz izbeigsies


Kamēr būs aitas , atvainojos , elektorāts , tikmēr būs biedru partijnieku sistēma , shēmas , korupcija , astoņkāji , un visas partijas ir vienādas , tikai katrai savas kvotas un zagšanas sfēras un izpildāmās lomas.

Atbildēt

Adele

07.06.2017. 10:35

Kad būs iespējams tikt atpestītiem no šī darījumu-shēmotāju mudžekļa,vai tas kādreiz izbeigsies?

Atbildēt

Juris

07.06.2017. 09:54

Vai kādam vēl ir šaubas par iemesliem kāpēc Vienotības-Bordāna grupējums nepārtraukti cenšas uzturēt dzīvu mītu par sava niknākā konkurenta NA it kā ciešo saistību ar rakstā minētajiem blēžiem. Kas visskaļāk sauc-ķeriet zagli?

Atbildēt

Dakters

07.06.2017. 08:27

Jāsaprot, ka juristu advokātu shēmas ir visur un vienmēr. Piemēram: Stradiņu slimnīcā konsultācijas jaunā slimnīcas korpusa būvniecību "konsultē" advokāte Rozentāle, jo viņai ir labs draugs Čakšas ārštata padomnieks Jānis Stakens un tad nevajag čakarēties ar visādiem stulbiem konkursiem, kas savukārt varētu samazināt ieņēmumu līmeni. Ja par gaisa dzenāšanu ar draudzenes starpniecību var iekasēt 71900 eur Jančukam ir vērts draudzēties un sniegt padomus ministrei bez atlīdzības. Domāsim pozitīvi, visiem gribās dzīvot labāk!

Atbildēt

Maniaks

07.06.2017. 07:55

»

Pūķis

Lasi un brīnies - rakstā tomēr ir tikai sazvērestības teorijas norāde un ne vairāk, neviena fakta. Nu sākas komentāri - kāda noziedzības shēma, bet kur tā ir, tā arī nevar izdibināt...


Łoti precîzs raksts, pamatots ar argumentiem. Visas personas rakstà minètàs ir savstarpèji pazîstamas, cieśi saistîtas, attiecîbas nav kà romànà uz emociju pamata sashèmotas, bet shèmas atklàtas un pieràdîtas kà intereśu saistîbas. Ar to arî atklàjas, kàdèł S. À. par katru cenu atgriezàs Saeimà, jo viñai ir augstàkà pielaide valsts noslèpumiem, kas palîdz raustît un nostiprinàt vajadzîgàs sava astoñkàja ekonomikas sviras pèc principa savèjiem - es tev, tu man ar mutvàrdu rîkojumiem un lîgumiem, skaidri zinot, ka atrodoties amatà, kas sniedz viñai informàciju par izsekośanàm, korespondences kontroli - telefonsarunu noklausîśanos, citu astoñkàju shèmu izmeklèśanas operatîvajàm lietàm, viña var drośi bût pàrliecinàta, cik brrîvi viñas astoñkàji netiek traucèti un smaids tikmèr nenozudîs no viñas sejas, jo, lûk, pàrèjie ir uuuû. Sen śis raksts bija gaidîts. Vai, iesniedzot śos faktus generàlprokuratûrà, tiks uzsàkta izmeklèśana? Nè taću, jo S. À. Ir iespèjas izmantot savu amatu savàs interesès..

Atbildēt

tikpat droši kā 30%

07.06.2017. 04:51

»

ar ko sliktāks apgalvojums

Geju klubu apmeklētāju aprindāz zināms, ka tu to dari par 10 eiro


Rīgas centrā beidzis pastāvēt 1999.gadā dibinātais seksuālo minoritāšu klubs "XXL", vēsta portāls "pride.lv".
Klubs "XXL" bija viens no diviem slavenākajiem lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu klubiem, kas līdz šim darbojās Latvijā. Tā vēsture sākusies 1999.gada jūlijā.
Atsaucoties uz Alfrēda Kalniņa ielas 4.nama pārvaldnieka Vitālija Vasecka teikto, "Pride.lv" vēsta, ka ir iespējams iegādāties bijušā geju kluba mantas, inventāru un dažādas piemiņas lietas.

Atbildēt

Eh,tovarišķi

06.06.2017. 23:50

Krūmam alga 6 miljoni,Krājbankas likvidatoram 11 miljoni un vēl saka , ka mūsu valstī trūkstot nauda!

Atbildēt

Naudanesmird

06.06.2017. 21:26

Kārtējais pasūtījuma raksts? Kurš ir lapsas pircējs?
Anyone - idejas?

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

06.06.2017. 20:57

»

Pūķis

Lasi un brīnies - rakstā tomēr ir tikai sazvērestības teorijas norāde un ne vairāk, neviena fakta. Nu sākas komentāri - kāda noziedzības shēma, bet kur tā ir, tā arī nevar izdibināt...


Bet tas, ka tie kangari jau n-tās reizes aiz rokas pieķerti dažādās blēdībās, klajos ciniskos melos - to protams jūsu spriedelējumos neizdevīgi ņemt vērā?
Rekur tiem kam atmiņa kā zivīm, 5 minūšu apkopojums, pēc kā žurnālists ātri darbu zaudēja (te arī rodas jautājumi par tām čurām bauru smadzenēm attiecībā uz neatkarīgiem medijiem). Tur vēl nav pieminētas desmitiem epizožu. Piemēram, atcerieties kā viņi 3 dienas pirms vēlēšanām solīja nesamazināt pensijas. Kad bauri nobalsoja dažas dienas pēc vēlēšanām uzreiz pieņēma lēmumu samazināt.
https://youtu.be/ozL3ghXNhgQ
Kautkādā Irānā visi viņi jau būtu nomētāti ar ekmeņiem pie Brīvības pieminekļa. Ķīnā viņiem vienkārši izpildītu nāvessodu.

Atbildēt

pilsonis

06.06.2017. 20:54

Kārtējais pierādījums, ka dzīvojam bandītiskā valstī, kur noziedzīgi grupējumi ir uzurpējuši varu un ciniski apzog iedzīvotājus. Bandītu iecelts ģenerālprokurors un tiesnesis nevar vērsties pret saviem iecēlējiem. Atliek tikai Satversmes 2.pants.

Atbildēt

Zinātājs

06.06.2017. 20:51

Rasam nespīd..

Atbildēt

finanšu aprindās ir skaidri zināms

06.06.2017. 20:27

»

Vai tu atradi kriminālu?

Nu neatradīsi no teiktā rakstā, bet raksts iznācis "izcils"//////////////////////////////// - nomelnošanai...


...finanšu aprindās ir skaidri zināms par to, ka Rasa ir apsolījis – saņemot kāroto likvidatora posteni, viņš 30% atlīdzības samaksāšot Mārtiņam Bunkum.

Atbildēt

Nu pietiek

06.06.2017. 20:14

»

Savādi

Kaut kā savādi gara shēma, bet lielajam nodokļu izmaiņu bīdītājam Parādniekam shēma līdz "pareizajiem" maksātnespējas administratoriem sanāk krietni īsāka


Katrs pratīs pateikt, ka Maksātnespējas administratori ir Nacionālās apvienības ministra Rsnača lolojums un auklējums un atbuldība, pareizāk BEZATBILDĪBA, tad kā tās var atļauties, ka kaut kādas rebes kārto cita partija - laiž garām milzīgo peļņu un atdod citai, konkuiranta partijai.Tā nemēdz būt, Parādnieka k-gs, paraizi. Tu noteikti neatļausi ta rīkoties. Lai jums veicas saturēt naudas plūsmu, tas ir apsveicami.

Ne velti Imant, jūs padzīnāt Jāni Bordānu no ministra amata - iedomājies līst mūsu lauciņā un grib "sakātrtot". Laikam sagribēja sev kaut ko?! Un vai Imant, tu kopā ar Kučinski un Lembergu nepadzītu Solvitu, ja tā "nokostu" kādu kumosu no jūsu naudas straumītes?

Labi dzīvot Latvijā!

Atbildēt

Vai tu atradi kriminālu?

06.06.2017. 20:06

»

30%

un ekonomikas ministrs, Vienotības pārstāvis un ar Āboltiņu ļoti cieši sasaistītais Arvils Ašeradens


Nu neatradīsi no teiktā rakstā, bet raksts iznācis "izcils"//////////////////////////////// - nomelnošanai?

Lasi un brīnies - rakstā ir tikai vieni sazvērestības teorijas norādes minējumi un ne vairāk, neviena fakta. Nu sākas komentāri - kāda noziedzības shēma, 30 %, bet kur tie ir, kā tos izzīst, tā arī nevar izdibināt.

Šādu rakstu var sacerēt par katru amatpersonu vai biznesa dalībnieku, jo kāds kādu pazīst, kāds, kāda kādam pazīstams vai dzīvo kaimiņos, vai iebrauc savas mājas pagalmā pa vienu servitūta ceļu - kāds "noziegums"!!!!!!!!!!! - var iebraukt savā mājā pa vienu iebraucamo ceļu. Tā ir noziedzības shēma?!

Atbildēt

Pūķis

06.06.2017. 19:58

»

30%

un ekonomikas ministrs, Vienotības pārstāvis un ar Āboltiņu ļoti cieši sasaistītais Arvils Ašeradens


Lasi un brīnies - rakstā tomēr ir tikai sazvērestības teorijas norāde un ne vairāk, neviena fakta. Nu sākas komentāri - kāda noziedzības shēma, bet kur tā ir, tā arī nevar izdibināt.

Šadu rakstu var sacerēt par katru amatpersonu vai biznesa dalībnieku, jo kāds kādu pazīst, āds kada kadam pazīstama un atrodas kaimiņos, idebrauc savā māj pa vienu servitūta ceļu - kāds "noziegums" - var iebraukt savā mājā pa vienu iebraucamo ceļu.

Atbildēt

Godīgi un galvenais tiesiski

06.06.2017. 19:15

Kādi procenti ir Bula, Bistera, Miķelsona un citu darboņu bodē?

Atbildēt

Savādi

06.06.2017. 18:14

Kaut kā savādi gara shēma, bet lielajam nodokļu izmaiņu bīdītājam Parādniekam shēma līdz "pareizajiem" maksātnespējas administratoriem sanāk krietni īsāka!

Atbildēt

Interesents

06.06.2017. 17:58

Raksts visnotaļ interesants.
Vairākus lasītājus droši vien interesētu vairāk par Rasas/Bunkus vienošanos. Kas tā par vienošanos, no kurienes tai aug kājas, kas Bunkus par tādu visvareno u.tml.
Sanāk, ka Rasa ir Bunkus pakalpiņš?

Atbildēt

30%

06.06.2017. 17:54

un ekonomikas ministrs, Vienotības pārstāvis un ar Āboltiņu ļoti cieši sasaistītais Arvils Ašeradens.


Amerika 20 % atpūšas, kamēr Vienotības 30% strādā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

21

Svētā inkvizīcija

FotoAttieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka maģija reāli darbojas?
Lasīt visu...

21

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

FotoŠķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā tik Sorosa varzai kādā amatā jāiebīda savējais, kāds, piemēram, bija un ir Rimšēvičs, kurš nu ir pilnībā atklājis savu patieso seju, kas nerunā par labu sorosīdiem, tā uzreiz nevēlamiem kandidātiem noteikti atrodas saiknes ar Šķēli vai Šķēles sievasmāti, vai, ja galīgi nekas nesanāk, ar Šķēles izbijuša kaimiņa, brāļa sievas māsas brālēna drauga brūti.
Lasīt visu...

21

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

FotoUz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu, līdz šim politikā vairākumā nepazīstamu cilvēku, kuri solīja uzsākt jaunu politiku, nepieļaujot valsts pārvaldē finanšu mahinācijas, politiķu savtīgumu, vienkāršojot un efektivizējot valsts pārvaldi, nodrošinot lēmumu pieņemšanas atklātumu, par konkrētām summām palielinot finansējumus dažādām valsts vajadzībām, ieskaitot iedzīvotāju veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Ticība rituāla spēkam

Foto«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un visi Jeruzālemes iedzīvotāji, tie atklāti atzina savus grēkus, un viņš tos kristīja Jordānas upē.
Lasīt visu...

10

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

Foto29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas vicemēru – Druvi Kleinu.
Lasīt visu...

21

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

FotoRietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu civilizācijas likteni līdz pat šobaltdienai. Arī uz Latvijas un latviešu likteni. Tajā skaitā uz “kultūrtautas” jaunāko emocionālo orkānu - pirms piecām minūtēm pašu ievēlētās 13.Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....

Foto

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

Mīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē...

Foto

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

Saruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un...

Foto

Mucā

Padomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk...

Foto

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

Citur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku...

Foto

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

Padsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz....

Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...