Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

CatherineHall

04.01.2022. 18:43

Mana alga ir vismaz 300 USD dienā. Mans kolēģis man saka! Esmu patiešām pārsteigts, jo jūs patiešām palīdzat cilvēkiem iegūt idejas, kā nopelnīt naudu. Paldies par jūsu idejām, un es ceru, ka jūs sasniegsit vairāk un saņemsiet vairāk blessings.ggt Es apbrīnoju jūsu vietni Ceru, ka jūs mani pamanīsit, un es ceru, ka varēšu laimēt arī jūsu paypal dāvanu.

Tagad …………..👉 𝐖𝐰𝐰.𝐒𝐦𝐚𝐫𝐭𝐏𝐚𝐲𝟏.𝐂𝐨𝐦

Atbildēt

Eduards Lunis

04.01.2022. 10:44

---Gadiem ilgušie,nepamatoti ierosinātie tiesas procesi un nevaru nevaru pat civilprasību ierosināt!? Ogres tiesā pie tiesnešiem -Zdanovskas, Nagļa, Melbārža u.c. tiek darīts viss, lai nevarētu saņemi pat morālo kompensāciju!?
---TE IR TIESISKA VALSTS!? TE IR KRIMINĀLA PARODIJA-MEĻU UN ZAGĻU VALSTS!

Atbildēt

$

04.01.2022. 00:07

»

Stabu54 Riga karlis

Tiesnese Krievinja ar viktoru Montiku viena Koruptiva Laiva. Telesova sankcija Man ari kuru Parsudzeju un pretlikumigo Tiesneses Krievinjas lemumu atcela. Piebildisu ka Kriminalproces izbeigts 2011gada 3biroja 2nodalas figuranti Ivasenko insp Tomasevi un v.Montiks ar Generals kuzis ar Sozinovu ir Bumeranga...


Ķuzis savu dabūjis-gnīda mirst mokošā nāvē. Šajā gadījumā ir atļauts priecāties. Drīz smirdīgs musars būs zem zemes.
Citām gnīdām būs pamācība kā sātans uzmet savus kalpus, atņemot dzīvību, kad naudas ir pilna cepure, bet tā nelīdz...

Atbildēt

janis

03.01.2022. 18:22

pilnigi nekompeteti murgi knab ko varēja to darija jo šadi ADVOK PROKURORI PĀRI DARBOJAS KRAPDAMI KLIENTUS AR SAVIEM JUMTIEM/ PROKURORIEM/

Atbildēt

Kovidfašisms arī jaunajā gadā ar pilnu sparu

03.01.2022. 14:05

https://twitter.com/GuerrillaRepor1

Atbildēt

Tas ir briesmīgi

03.01.2022. 11:34

ka prokurori tiesneši daži, ar kuriem iznācis sastapties , piesedz advokātu pastrādātos noziegumus un Eiropas prokuratūrā , kurā it kā varot sūdzēties, ir iecelti Latvijas prokurori.

" ķirmju" saēsta tiesiskā sistēma.

Atbildēt

Stabu54 Riga karlis

03.01.2022. 10:20

»

komentētajam 20:33

kurā tiesa tā notika


Tiesnese Krievinja ar viktoru Montiku viena Koruptiva Laiva. Telesova sankcija Man ari kuru Parsudzeju un pretlikumigo Tiesneses Krievinjas lemumu atcela. Piebildisu ka Kriminalproces izbeigts 2011gada 3biroja 2nodalas figuranti Ivasenko insp Tomasevi un v.Montiks ar Generals kuzis ar Sozinovu ir Bumeranga koruptivo butibu Dubulta sanemusi.
Montiks parnema Vaskevika koruptivos Grozus un Prokuratura lidzdarbojas.

Atbildēt

$

03.01.2022. 10:19

»

vispār

Ja tu nebūtu stulbs, tad zinātu, ka advokāts vienmēr ir noziedznieka pusē. Izņemot tos gadījumus, kad advokātu nolīgst kriminālprocesā cietušais vai abas puses civilprocesā


Aprakstītajā gadījumā advokāts ir gan noziedznieks kā naudas izkrāpšanas organizators un īstenotājs, gan prasītāja pārstāvis. Prasītājs ir valsts valodu neprotošs poļa, čigāna un žīda kopražojums-tā saucamais hohols. Tātad advokātiņš dara visu no a līdz z.
Pirms vāvuļot padomā. Vienā komentārā nevar aprakstīt visas niances. Lasi un domā. Vāvuļot nav liela māksla.

Zvērinātu advokātu padomes priekšsēdētājs ir lietas kursā, bet nolēmis nereaģēt uz signālu.

Atbildēt

$€

03.01.2022. 09:07

»

vispār

Ja tu nebūtu stulbs, tad zinātu, ka advokāts vienmēr ir noziedznieka pusē. Izņemot tos gadījumus, kad advokātu nolīgst kriminālprocesā cietušais vai abas puses civilprocesā


Ja tu nebūtu sarkans līdz matu galiem, tad zinātu, ka korupcijas saēstajā čekistu valstībā, bezpartejiskais un nekrievs vienmēr ir zaudētājs.

Atbildēt

vispār

03.01.2022. 05:54

»

komentētājam 20:33

Vai vismaz skata pēc jūs nepasūdzējāties advokatu kolē ģijai...


Ja tu nebūtu stulbs, tad zinātu, ka advokāts vienmēr ir noziedznieka pusē. Izņemot tos gadījumus, kad advokātu nolīgst kriminālprocesā cietušais vai abas puses civilprocesā.

Atbildēt

$

02.01.2022. 23:29

Tāda visatļautība un shēmošana ir tāpēc, ka advokāti, prokurori, tiesneši nēsēž, gaiļu dziesmas gaiļu stūros, gulbju dziesmas cilpās nedzied.
Maksātnespējas administratorus pamazām tiesā, bet jaudīgākus ar galiem neaiztiek.

Kad Kariņa režīms kritīs, varbūt kaut kas sāks pamazām mainīties.

Atbildēt

Tiesneši ne visi

02.01.2022. 23:01

bet ir advokātu mafijā un kopā spēlē teātri.

Atbildēt

komentētājam 20:33

02.01.2022. 22:58

Vai vismaz skata pēc jūs nepasūdzējāties advokatu kolē ģijai.
Parasti, ja jāaizstāv savējie advokāti par iespējami noziedzīgu nodarījumu veikšanu un uz sūdzībām no advokātu kolēģijas puses PADOMJU STILĀ atbild (lasi aizstāv likumu pārkāpējus advokātus pat pie esoša tiesībsargājošas institūcijas atzinuma, ka advokāti pastrādājuši noziegumu ) tātad atbild uz sūdzību ar dokumentāliem pieradījumiem pr-ja vietniece Jākobsone kā pr-ja vietniece.
Skata pēc būtu bijis vēlams aizsūtīt uz advokātu kolēģiju sūdzību , lai subjektam krājas negatīvi mīnusi tāpat kā tie krājas citiem advokātiem, kuri pretēji likumam ir noziedznieku pusē.
Par advokatu acīmredzamiem pārkāpumiem uz sūdzībām būtu jāatbild advokātu padomei, bet atbild vienpersoniski vieniece Jākabsone vienpersoniski .
Ir nācies saskarties ar advokatu noziedzīgiem nodarījumiem

Atbildēt

$

02.01.2022. 21:49

»

komentētajam 20:33

kurā tiesa tā notika


Latgales tiesa Balvos nobloķēja kontus, Latgales apgabaltiesa Madonā noraidīja blakussūdzību par atteikumu atbloķēt kontus.
Jā, advokāts arī iesaistīts no noziedznieku puses. Jurijs B., Ūdru iela 2 b, Mārupe.

Atbildēt

cietušais no sistēmas

02.01.2022. 21:16

»

?

Problēma ir tā, ka izmeklētājiem, prokuroriem, tiesnešiem, kuri vainojami nepamatotu lietu sākšanā, apsūdzību celšanā un spriedumu taisīšanā neiestājās nekādas negatīvas sekas. Uzsvēršu - NEKĀDAS...


Pēc safabricētām divām krimināllietām, būdams pilnībā attaisnots es saņēmu kompensācijas no valsts vairāku tūkstosu eiro apmēra. Uzskatu, ka šī nauda ir jāmaksā nevis no manu un citu nodokļu maksātāju samaksātājiem nodokļiem, bet tā ir pilnībā jāpiedzen no to izmeklētāju, prokuroru un tiesnešu algām, kuri "izpildīja pasūtījumu". Un tas būtu taisnīgi!

Atbildēt

komentētajam 20:33

02.01.2022. 20:49

kurā tiesa tā notika?
Ir īdzīgs gadījums latgales apgabaltiesā ar advokatu klana-nekrietneļu piedalīšanos.

Atbildēt

atkal

02.01.2022. 20:44

pierādījās,ka neko daudz šis rakstītājs nezina.Kādu kaulu nosviež priekšā,to arī aprej.

Atbildēt

Yup

02.01.2022. 20:33

Tas, ka prokuratūra ir pilna ar dzērājiem, nemākām un noziedzniekiem nezina tikai zīdaiņi. Visas šīs debīlisma izpausmes turpināsies arī šogad, bet galvenais prokurors var turpināt sūkāt pimpi tiešajā vārda nozīmē!

Atbildēt

Stukāns arī degradējis

02.01.2022. 20:33

Iesniedzu Stukānam iesniegumu par kriminālprocesa uzsākšanu pret tiesnesi par to, ka šī apvienojās ar noziedzīgu grupējumu konkrētā naudas izkrāpšanas projektā un nobloķēja atbildētājam kontus, ignorējot apstākli, ka jau paskaidrojumos par celto prasību bija pievienoti dokumenti - valsts policijas amatpersonu sastādītie dokumenti, kas pierāda, ka prasība ir celta, maldinot tiesu par apstākļiem.
Stukāns atbildējis - kriminālprocesu atsaku uzsākt, jo nav noticis noziedzīgs nodarījums.
Pzdc, kalpaka bulvāra gudriniekiem vairs nav nepieciešams kriminālprocess apstākļu noskaidrošanai, nav vajadzīga noziedzņieku paveiktā pareiza juridiskā kvalifikācija no prokuratūras puses, nav vajadzīga tiesa, jo ir Stukāns, kas labāk par visiem zin, ka noziedzīgs nodarījums nav noticis, reāli strādājošs uzņēmums var sēdēt ar nobloķētiem kontiem un pīpēt bambusu, gaidot, kad noziedznieku vadīta un jontrolēta tiesnese apmierinās celto prasību.

Atbildēt

Re:fakta

02.01.2022. 20:20

»

fakts

Tas, ka daži mēsli vēl nesēž restotā būrī, nenozīmē, ka procesi bijuši idiotiski


Tas, ka tu esi divu pedarastu radīta būtne nepadara tevi par cilvēku 😉

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju

02.01.2022. 19:59

»

Latvija - neizdevusies valsts

https://www.youtube.com/watch?v k_AQU23AR8s


Viss pareizi, deokupācija un dekolonizācija nav notikusi, 4.maija kliķe nesodīti realizēja prihvatizāciju. Komunisti ar čekistiem izzaguši un izsaimniekojuši Latviju kopīgi ar krievu okupantiem. Likumus pārkāpuši vienreiz, deva tiem drosmi pārkāpt atkal un atkal.

Atbildēt

fakts

02.01.2022. 19:24

Tas, ka daži mēsli vēl nesēž restotā būrī, nenozīmē, ka procesi bijuši idiotiski.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

02.01.2022. 19:23

https://www.youtube.com/watch?v k_AQU23AR8s

Atbildēt

trūkumi rakstā

02.01.2022. 18:13

un kur tad par notāri atstādināto Ingu Muciņu (Muciņa, ("Latvijas ceļš ") sievu? ) un kur par Satversmes tiesas tiesneša Jāņa Neimaņa sievu advokāti Radu Marašjanu (precīzu uzvārdu īsti nepiefiksēju ), kuru aizturēja policija par dokumentu viltošanu, kāpēc stāsti nav par šiem un par citiem atstādinātajiem advokātiem ?

Atbildēt

:(

02.01.2022. 18:13

»

vietejais

Valsts ir iegājusi pilnīgā degradācijas situācijā, grūti iedomāties kaut dažas valsts institūcijas kuras strādatu tā kā tām būtu jāstrādā.Domāju ka nākotnē būs aizvien sliktāk, ja jau 30 gados,miera apstākļos nespēja elementāras lietas, svarīgas valstij, sakārtot. Nav vērts vispār par to domāt...


Pašā pamatā visām nelaimēm ir aizvien straujāk krītošais kopīgais sabiedrības izglītības līmenis, tai skaitā - augstākās izglītības līmenis, tai skaitā - juristu izglītības līmenis. Paliekam aizvien seklāki un trulāki, biedri!

Atbildēt

vietejais

02.01.2022. 17:43

Valsts ir iegājusi pilnīgā degradācijas situācijā, grūti iedomāties kaut dažas valsts institūcijas kuras strādatu tā kā tām būtu jāstrādā.Domāju ka nākotnē būs aizvien sliktāk, ja jau 30 gados,miera apstākļos nespēja elementāras lietas, svarīgas valstij, sakārtot. Nav vērts vispār par to domāt.

Atbildēt

?

02.01.2022. 17:24

Problēma ir tā, ka izmeklētājiem, prokuroriem, tiesnešiem, kuri vainojami nepamatotu lietu sākšanā, apsūdzību celšanā un spriedumu taisīšanā neiestājās nekādas negatīvas sekas. Uzsvēršu - NEKĀDAS!

Jāsāk vismaz ar to, ka atvainojās ne jau Tieslietu ministrija par lietu ko nav ne acīs redzējusi, bet kunkrētas amatpersonas un pie tam publiski. Tas vien jau liktu aizdomāties ko un kā viņas darīs nākamreiz.

Atbildēt

Pēteris

02.01.2022. 17:24

Nez kur pazudis Bordāntaunas karalis? Kopā ar kristāltīro jātnieku tērē 500.000 eiro sarūpētas kabatas naudas?

Atbildēt

šaubu nav

02.01.2022. 16:36

ka, tie ir vēl tikai ziediņi, jo Levit/Knariņ bandas noziedzības būs jāpiesedz...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...