Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

CatherineHall

04.01.2022. 18:43

Mana alga ir vismaz 300 USD dienā. Mans kolēģis man saka! Esmu patiešām pārsteigts, jo jūs patiešām palīdzat cilvēkiem iegūt idejas, kā nopelnīt naudu. Paldies par jūsu idejām, un es ceru, ka jūs sasniegsit vairāk un saņemsiet vairāk blessings.ggt Es apbrīnoju jūsu vietni Ceru, ka jūs mani pamanīsit, un es ceru, ka varēšu laimēt arī jūsu paypal dāvanu.

Tagad …………..👉 𝐖𝐰𝐰.𝐒𝐦𝐚𝐫𝐭𝐏𝐚𝐲𝟏.𝐂𝐨𝐦

Atbildēt

Eduards Lunis

04.01.2022. 10:44

---Gadiem ilgušie,nepamatoti ierosinātie tiesas procesi un nevaru nevaru pat civilprasību ierosināt!? Ogres tiesā pie tiesnešiem -Zdanovskas, Nagļa, Melbārža u.c. tiek darīts viss, lai nevarētu saņemi pat morālo kompensāciju!?
---TE IR TIESISKA VALSTS!? TE IR KRIMINĀLA PARODIJA-MEĻU UN ZAGĻU VALSTS!

Atbildēt

$

04.01.2022. 00:07

»

Stabu54 Riga karlis

Tiesnese Krievinja ar viktoru Montiku viena Koruptiva Laiva. Telesova sankcija Man ari kuru Parsudzeju un pretlikumigo Tiesneses Krievinjas lemumu atcela. Piebildisu ka Kriminalproces izbeigts 2011gada 3biroja 2nodalas figuranti Ivasenko insp Tomasevi un v.Montiks ar Generals kuzis ar Sozinovu ir Bumeranga...


Ķuzis savu dabūjis-gnīda mirst mokošā nāvē. Šajā gadījumā ir atļauts priecāties. Drīz smirdīgs musars būs zem zemes.
Citām gnīdām būs pamācība kā sātans uzmet savus kalpus, atņemot dzīvību, kad naudas ir pilna cepure, bet tā nelīdz...

Atbildēt

janis

03.01.2022. 18:22

pilnigi nekompeteti murgi knab ko varēja to darija jo šadi ADVOK PROKURORI PĀRI DARBOJAS KRAPDAMI KLIENTUS AR SAVIEM JUMTIEM/ PROKURORIEM/

Atbildēt

Kovidfašisms arī jaunajā gadā ar pilnu sparu

03.01.2022. 14:05

https://twitter.com/GuerrillaRepor1

Atbildēt

Tas ir briesmīgi

03.01.2022. 11:34

ka prokurori tiesneši daži, ar kuriem iznācis sastapties , piesedz advokātu pastrādātos noziegumus un Eiropas prokuratūrā , kurā it kā varot sūdzēties, ir iecelti Latvijas prokurori.

" ķirmju" saēsta tiesiskā sistēma.

Atbildēt

Stabu54 Riga karlis

03.01.2022. 10:20

»

komentētajam 20:33

kurā tiesa tā notika


Tiesnese Krievinja ar viktoru Montiku viena Koruptiva Laiva. Telesova sankcija Man ari kuru Parsudzeju un pretlikumigo Tiesneses Krievinjas lemumu atcela. Piebildisu ka Kriminalproces izbeigts 2011gada 3biroja 2nodalas figuranti Ivasenko insp Tomasevi un v.Montiks ar Generals kuzis ar Sozinovu ir Bumeranga koruptivo butibu Dubulta sanemusi.
Montiks parnema Vaskevika koruptivos Grozus un Prokuratura lidzdarbojas.

Atbildēt

$

03.01.2022. 10:19

»

vispār

Ja tu nebūtu stulbs, tad zinātu, ka advokāts vienmēr ir noziedznieka pusē. Izņemot tos gadījumus, kad advokātu nolīgst kriminālprocesā cietušais vai abas puses civilprocesā


Aprakstītajā gadījumā advokāts ir gan noziedznieks kā naudas izkrāpšanas organizators un īstenotājs, gan prasītāja pārstāvis. Prasītājs ir valsts valodu neprotošs poļa, čigāna un žīda kopražojums-tā saucamais hohols. Tātad advokātiņš dara visu no a līdz z.
Pirms vāvuļot padomā. Vienā komentārā nevar aprakstīt visas niances. Lasi un domā. Vāvuļot nav liela māksla.

Zvērinātu advokātu padomes priekšsēdētājs ir lietas kursā, bet nolēmis nereaģēt uz signālu.

Atbildēt

$€

03.01.2022. 09:07

»

vispār

Ja tu nebūtu stulbs, tad zinātu, ka advokāts vienmēr ir noziedznieka pusē. Izņemot tos gadījumus, kad advokātu nolīgst kriminālprocesā cietušais vai abas puses civilprocesā


Ja tu nebūtu sarkans līdz matu galiem, tad zinātu, ka korupcijas saēstajā čekistu valstībā, bezpartejiskais un nekrievs vienmēr ir zaudētājs.

Atbildēt

vispār

03.01.2022. 05:54

»

komentētājam 20:33

Vai vismaz skata pēc jūs nepasūdzējāties advokatu kolē ģijai...


Ja tu nebūtu stulbs, tad zinātu, ka advokāts vienmēr ir noziedznieka pusē. Izņemot tos gadījumus, kad advokātu nolīgst kriminālprocesā cietušais vai abas puses civilprocesā.

Atbildēt

$

02.01.2022. 23:29

Tāda visatļautība un shēmošana ir tāpēc, ka advokāti, prokurori, tiesneši nēsēž, gaiļu dziesmas gaiļu stūros, gulbju dziesmas cilpās nedzied.
Maksātnespējas administratorus pamazām tiesā, bet jaudīgākus ar galiem neaiztiek.

Kad Kariņa režīms kritīs, varbūt kaut kas sāks pamazām mainīties.

Atbildēt

Tiesneši ne visi

02.01.2022. 23:01

bet ir advokātu mafijā un kopā spēlē teātri.

Atbildēt

komentētājam 20:33

02.01.2022. 22:58

Vai vismaz skata pēc jūs nepasūdzējāties advokatu kolē ģijai.
Parasti, ja jāaizstāv savējie advokāti par iespējami noziedzīgu nodarījumu veikšanu un uz sūdzībām no advokātu kolēģijas puses PADOMJU STILĀ atbild (lasi aizstāv likumu pārkāpējus advokātus pat pie esoša tiesībsargājošas institūcijas atzinuma, ka advokāti pastrādājuši noziegumu ) tātad atbild uz sūdzību ar dokumentāliem pieradījumiem pr-ja vietniece Jākobsone kā pr-ja vietniece.
Skata pēc būtu bijis vēlams aizsūtīt uz advokātu kolēģiju sūdzību , lai subjektam krājas negatīvi mīnusi tāpat kā tie krājas citiem advokātiem, kuri pretēji likumam ir noziedznieku pusē.
Par advokatu acīmredzamiem pārkāpumiem uz sūdzībām būtu jāatbild advokātu padomei, bet atbild vienpersoniski vieniece Jākabsone vienpersoniski .
Ir nācies saskarties ar advokatu noziedzīgiem nodarījumiem

Atbildēt

$

02.01.2022. 21:49

»

komentētajam 20:33

kurā tiesa tā notika


Latgales tiesa Balvos nobloķēja kontus, Latgales apgabaltiesa Madonā noraidīja blakussūdzību par atteikumu atbloķēt kontus.
Jā, advokāts arī iesaistīts no noziedznieku puses. Jurijs B., Ūdru iela 2 b, Mārupe.

Atbildēt

cietušais no sistēmas

02.01.2022. 21:16

»

?

Problēma ir tā, ka izmeklētājiem, prokuroriem, tiesnešiem, kuri vainojami nepamatotu lietu sākšanā, apsūdzību celšanā un spriedumu taisīšanā neiestājās nekādas negatīvas sekas. Uzsvēršu - NEKĀDAS...


Pēc safabricētām divām krimināllietām, būdams pilnībā attaisnots es saņēmu kompensācijas no valsts vairāku tūkstosu eiro apmēra. Uzskatu, ka šī nauda ir jāmaksā nevis no manu un citu nodokļu maksātāju samaksātājiem nodokļiem, bet tā ir pilnībā jāpiedzen no to izmeklētāju, prokuroru un tiesnešu algām, kuri "izpildīja pasūtījumu". Un tas būtu taisnīgi!

Atbildēt

komentētajam 20:33

02.01.2022. 20:49

kurā tiesa tā notika?
Ir īdzīgs gadījums latgales apgabaltiesā ar advokatu klana-nekrietneļu piedalīšanos.

Atbildēt

atkal

02.01.2022. 20:44

pierādījās,ka neko daudz šis rakstītājs nezina.Kādu kaulu nosviež priekšā,to arī aprej.

Atbildēt

Yup

02.01.2022. 20:33

Tas, ka prokuratūra ir pilna ar dzērājiem, nemākām un noziedzniekiem nezina tikai zīdaiņi. Visas šīs debīlisma izpausmes turpināsies arī šogad, bet galvenais prokurors var turpināt sūkāt pimpi tiešajā vārda nozīmē!

Atbildēt

Stukāns arī degradējis

02.01.2022. 20:33

Iesniedzu Stukānam iesniegumu par kriminālprocesa uzsākšanu pret tiesnesi par to, ka šī apvienojās ar noziedzīgu grupējumu konkrētā naudas izkrāpšanas projektā un nobloķēja atbildētājam kontus, ignorējot apstākli, ka jau paskaidrojumos par celto prasību bija pievienoti dokumenti - valsts policijas amatpersonu sastādītie dokumenti, kas pierāda, ka prasība ir celta, maldinot tiesu par apstākļiem.
Stukāns atbildējis - kriminālprocesu atsaku uzsākt, jo nav noticis noziedzīgs nodarījums.
Pzdc, kalpaka bulvāra gudriniekiem vairs nav nepieciešams kriminālprocess apstākļu noskaidrošanai, nav vajadzīga noziedzņieku paveiktā pareiza juridiskā kvalifikācija no prokuratūras puses, nav vajadzīga tiesa, jo ir Stukāns, kas labāk par visiem zin, ka noziedzīgs nodarījums nav noticis, reāli strādājošs uzņēmums var sēdēt ar nobloķētiem kontiem un pīpēt bambusu, gaidot, kad noziedznieku vadīta un jontrolēta tiesnese apmierinās celto prasību.

Atbildēt

Re:fakta

02.01.2022. 20:20

»

fakts

Tas, ka daži mēsli vēl nesēž restotā būrī, nenozīmē, ka procesi bijuši idiotiski


Tas, ka tu esi divu pedarastu radīta būtne nepadara tevi par cilvēku 😉

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju

02.01.2022. 19:59

»

Latvija - neizdevusies valsts

https://www.youtube.com/watch?v k_AQU23AR8s


Viss pareizi, deokupācija un dekolonizācija nav notikusi, 4.maija kliķe nesodīti realizēja prihvatizāciju. Komunisti ar čekistiem izzaguši un izsaimniekojuši Latviju kopīgi ar krievu okupantiem. Likumus pārkāpuši vienreiz, deva tiem drosmi pārkāpt atkal un atkal.

Atbildēt

fakts

02.01.2022. 19:24

Tas, ka daži mēsli vēl nesēž restotā būrī, nenozīmē, ka procesi bijuši idiotiski.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

02.01.2022. 19:23

https://www.youtube.com/watch?v k_AQU23AR8s

Atbildēt

trūkumi rakstā

02.01.2022. 18:13

un kur tad par notāri atstādināto Ingu Muciņu (Muciņa, ("Latvijas ceļš ") sievu? ) un kur par Satversmes tiesas tiesneša Jāņa Neimaņa sievu advokāti Radu Marašjanu (precīzu uzvārdu īsti nepiefiksēju ), kuru aizturēja policija par dokumentu viltošanu, kāpēc stāsti nav par šiem un par citiem atstādinātajiem advokātiem ?

Atbildēt

:(

02.01.2022. 18:13

»

vietejais

Valsts ir iegājusi pilnīgā degradācijas situācijā, grūti iedomāties kaut dažas valsts institūcijas kuras strādatu tā kā tām būtu jāstrādā.Domāju ka nākotnē būs aizvien sliktāk, ja jau 30 gados,miera apstākļos nespēja elementāras lietas, svarīgas valstij, sakārtot. Nav vērts vispār par to domāt...


Pašā pamatā visām nelaimēm ir aizvien straujāk krītošais kopīgais sabiedrības izglītības līmenis, tai skaitā - augstākās izglītības līmenis, tai skaitā - juristu izglītības līmenis. Paliekam aizvien seklāki un trulāki, biedri!

Atbildēt

vietejais

02.01.2022. 17:43

Valsts ir iegājusi pilnīgā degradācijas situācijā, grūti iedomāties kaut dažas valsts institūcijas kuras strādatu tā kā tām būtu jāstrādā.Domāju ka nākotnē būs aizvien sliktāk, ja jau 30 gados,miera apstākļos nespēja elementāras lietas, svarīgas valstij, sakārtot. Nav vērts vispār par to domāt.

Atbildēt

?

02.01.2022. 17:24

Problēma ir tā, ka izmeklētājiem, prokuroriem, tiesnešiem, kuri vainojami nepamatotu lietu sākšanā, apsūdzību celšanā un spriedumu taisīšanā neiestājās nekādas negatīvas sekas. Uzsvēršu - NEKĀDAS!

Jāsāk vismaz ar to, ka atvainojās ne jau Tieslietu ministrija par lietu ko nav ne acīs redzējusi, bet kunkrētas amatpersonas un pie tam publiski. Tas vien jau liktu aizdomāties ko un kā viņas darīs nākamreiz.

Atbildēt

Pēteris

02.01.2022. 17:24

Nez kur pazudis Bordāntaunas karalis? Kopā ar kristāltīro jātnieku tērē 500.000 eiro sarūpētas kabatas naudas?

Atbildēt

šaubu nav

02.01.2022. 16:36

ka, tie ir vēl tikai ziediņi, jo Levit/Knariņ bandas noziedzības būs jāpiesedz...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Iebraucējiem nospļauties par kārtību Latvijā. Cik ilgi to piecietīsim?

FotoValdības nomaiņas ēnā bez pienācīgas uzmanības palikusi ziņa par liegumu no Krievijas iebraukt tur reģistrētām automašīnām. Labi, tas, ka vairs nevar iebraukt, varbūt varēja būt kā vienas dienas aktualitāte, taču tam komplektā ir vesela virkne neatbildētu jautājumu, ko nedrīkstam nolikt tālā plauktā apputēšanai.
Lasīt visu...

21

"Maskavas nams" Rīgā – simbols ģeopolitiskā kursa maiņai?

FotoPirms nedēļas biedrība "Austošā Saule" pulcēja piketa dalībniekus pretī "Maskavas namam" Rīgā. Ar plakātiem, kas atgādināja par ukraiņu ciešanām un nepieciešamību atbrīvoties no Krievijas ietekmes, pretī Krievijas valsts simboliem. Piketa dalībniekiem nebija šaubu par to, ka vairāk nekā pusotru gadu pēc pilna apmēra kara sākuma Ukrainā un gadu pēc okupekļa nojaukšanas Pārdaugavā "Maskavas nama" atrašanās Rīgā ir spilgts simbols arvien neatrisinātajai cīņai par Latvijas ģeopolitisko kursu un mūsu pašu interesēm savā valstī.
Lasīt visu...

21

Vai pienācis laiks izvēlēties amatpersonas ar loterijas palīdzību?

FotoSortition. Tā senajās Atēnās sauca sistēmu, kurā tautas priekšstāvji, amatpersonas, augstākie ierēdņi, tiesneši tika izvēlēti lozējot. Tas, kuram izkrita kārts ieņemt kādu augstu amatu, tad deva zvērestu kalpot godīgi, tikai un vienīgi tautas interesēs, neņemt kukuļus utt. Šī senā demokrātijas metode nav pilnībā izzudusi līdz pat mūsu dienām, piemēram, tādās valstīs kā ASV, kur šādi tiek izvēlēti tiesu zvērinātie, kuri krimināllietās faktiski izlemj – vainīgs vai ne.
Lasīt visu...

3

Pateikt, ka šī būs katastrofāla valdība, var tikai kāds, kuram galvā ir atdzisusi putra, un arī okupācijas varas kolaborants Kūtris būs lielisks Saeimas priekšsēdētājs

FotoPagājušajā piektdienā, 15. septembrī, Latvijas Republikas Saeimā sākās ārkārtas sēde. Tajā bija tikai viens izskatāms jautājums, proti: “Par uzticības izteikšanu Ministru kabinetam.” Runa, protams, ir par aizejošās labklājības ministres Evikas Siliņas izveidoto valdību.
Lasīt visu...

3

Tas, ka Kūtris ir komunistu okupācijas varas kolaborants, „Delnai” ir pieņemami, bet tas, ka viņš atļaujas izteikt savu viedokli un ievēro nevainīguma prezumpciju, ir nosodāmi

FotoGodātie Saeimas deputāti, vēršamies pie Jums, lai paustu dziļas bažas par Gunāra Kūtra pieteikto kandidatūru un plānoto apstiprināšanu Saeimas priekšsēdētāja amatā. Uzskatām, ka deputāta publiskajā telpā izskanējušie izteikumi neatbilst augstajiem godprātības, atklātības un atbildīguma standartiem, kas tiek sagaidīti no Saeimas priekšsēdētāja kā vienas no augstākajām valsts amatpersonām.
Lasīt visu...

3

Tikai nesmejieties, bet mums ir atnākusi atziņa: ir jābūt drošiem, ka ikvienā jomā – iekšlietu, veselības, izglītības, reģionālās politikas vai citā – esam izdarījuši visu, lai cilvēki varētu izjustu augstu lojalitāti pret savu valsti

FotoRietumu pasaulē ārpolitika ir kļuvusi par drošības politiku, jo Krievijas brutālais iebrukums Ukrainā pasauli ir ievirzījis "kara laikmetā" – tādu secinājumu izteicu šā gada janvārī ārlietu debatēs.
Lasīt visu...

21

Par melīgo spriņģu, jembergu un visu pārējo Kremļa stabulnieku “līdzjūtības vaimanām”

FotoPētot Daugavpils Čmoikas un Re:Baltica prokrieviskā dueta darbības, uzdūros interesantam dokumentam, kurā Tiesībsargs analizē ar Imigrācijas likuma grozījumiem saistītos riskus, tai skaitā iespējamo eventuālo Krievijas Federācijas pilsoņu izraidīšanu no valsts nenokārtotas latviešu valodas pārbaudes dēļ.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šajā valdībā nenotiks visādas nevajadzīgas, muļķīgas debates!

Šī būs pirmā centriski kreisā valdība kopš neatkarības atjaunošanas. Pirmā valdība, kas nebūs konservatīva....

Foto

Es aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu – un tāda arī būs manas valdības darbība

Lai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam: fakti skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no „Swedbank” puses

Godātais Latvijas valsts prezident Edgar Rinkēvič! Es,...

Foto

Briškens un manekena politiķi

Ik rītu pa ceļam uz darbu sanāk doties garām kāda lielveikala skatlogam, kurā nemainīgi stalti stāv manekeni, tērpti visnotaļ glītos uzvalkos. Tam...

Foto

Īsā atmiņa un krievu imperiālisma otrā elpa

Mums, latviešiem, ir vājības, kas tiek izmantotas pret mums. Kad mēs jūtam tūlītējus eksistenciālus draudus, tad mēs esam vienoti,...

Foto

Mans viedoklis

Privātiem medijiem var būt savi ideoloģiski, politiski, personiski mērķi. Tas ir normāli. Kāds dibina, pērk un uztur savu mediju vai medijus ar mērķi ietekmēt...

Foto

Dzirdam metaforas “kolektīvie Rietumi”, “krievu kolektīvais Putins” – bet ko tad nolēmis “kolektīvais latvietis”?

Tamlīdzīgi izplūduši izteicieni nav lietojami kā pilnvērtīgi termini, tikai kā metaforiski vispārinājumi,...

Foto

Kāpēc “sabiedriskais medijs” uzdod jautājumus un neatskaņo atbildes?

“Labdien! Paldies par izrādīto interesi saistībā ar norisēm Ogres novadā! Vēlos norādīt, ka Ogres Vēstures un mākslas muzeja...

Foto

Vācieši jauc nost vēja elektrostacijas, lai paplašinātu brūnogļu ieguvi!

Energokompānija RWE ir sākusi nojaukt septiņas vēja turbīnas blakus bijušajam Lützerath ciematam Ziemeļreinā-Vestfālenē. Iemesls: RWE vēlas paplašināt Garzweiler II virszemes brūnogļu...

Foto

Nesmejieties, bet mēs atkal esam sacerējuši vēstuli

Godātais valsts prezident, Saeima, ministru prezidenta kandidāte Evika Siliņa! Latvijā kultūras ministram būtu jābūt otram valsts vadītājam, garīgās attīstības...

Foto

Iesniegums par „Sadales tīklu” ir nepareizs!

31. augustā vairāki portāli publicēja rakstu par uzņēmēja Gata Lazdas vēršanos ar iesniegumu Ģenerālprokuratūrā par AS “Sadales tīkls” jaudas “nenodrošināšanu”...

Foto

Dažas piezīmes par jauno Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktori

Ogres novada dome izsludināja atklātu konkursu uz muzeja direktora amatu. Pieteicās diemžēl tikai viens pretendents –...

Foto

Imigrācijas likums un spēles ap terminiem

Ņemot vērā, kā pēdējo mēnešu laikā tiek manipulēts ar jēdzieniem saistībā ar Imigrācijas likuma normām saistībā ar ārzemnieku, precīzāk, Krievijas...

Foto

Rokas nost no mūsu Latvijā gūtās peļņas, tā vajadzīga dividendēm mūsu skandināvu akcionāriem

Viedokļi par un ap banku darbību, kas pēdējo mēnešu laikā uzvirmojuši, rada ilūziju,...

Foto

Negribēšanas spēks, vai kāpēc mēs gribam kā labāk, bet sanāk kā vienmēr. Dažas varbūt spurainas, taču rūgtas pārdomas

Disharmonijas izjūta vai emocionālā nelīdzsvarotība ir subjektīvi jēdzieni,...

Foto

„Sadales tīkla” rīcība: kurš uzņemsies politisko atbildību un kuram paliks kriminālā?

Kāpēc uzņēmumu un iestāžu vadītājiem kompetence ir svarīgāka par lojalitāti valdošajiem politiskajiem spēkiem....

Foto

Kad Marijas Naumovas koncertā publika uzvedas kā stacijas bufetē

Dzintaru koncertzāle šovasar lutinājusi ar daudziem skaistiem un dvēseli aizkustinošiem koncertiem. Divas reizes skatītājus priecējis Maestro Raimonds...

Foto

Prezidents ir viens, skolotāji ir daudzi

Šodien man uzticēts pastāstīt, ko var skolotājs un ko var prezidents. Citiem vārdiem sakot – “Atrodi atšķirības starp skolotāju un...

Foto

Lūdzu, netraucējiet jaunam OIK!

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) paziņojums pārtraukt izsniegt tehniskās prasības jaunu elektrostaciju pieslēgšanai pārvades tīklam, balstoties uz jaudu nepieejamību tīklā, ir tirgus regulēšana....

Foto

Mana pieredze pašvaldības darbā: domes deputātiem vispār nevajadzētu dalīties pozīcijā un opozīcijā, bet vienkārši strādāt!

BIja kārtējā sarežģītā un iekšēji pretrunīgā diena Rīgas domē. Izjautājām Vilni...

Foto

Nost ar ielikteņiem, laiks profesionāļiem!

Katastrofāls dzimstības kritums, kas pērn, gada laikā samazinoties par 2000 jaundzimušo, sasniedzis 100 gados zemāko atzīmi, valsts ārējais parāds, kas tuvojas...

Foto

„Manabalss” iniciatīva: atcelt 22. augusta vienošanos par grozījumiem Imigrācijas likumā par valsts valodas prasmēm

Aicinu atcelt 22. augustā notikušo valdības vienošanos par izmaiņu veikšanu Imigrācijas likumā...

Foto

Atklāta vēstule „Indexo” valdes priekšsēdētājam Valdim Siksnim

Godātais Sikšņa kungs (attēlā)! Organizējot Indexo akciju kotāciju Rīgas fondu biržā pirms vairāk nekā gada, akciju kotācijas noteikumos Jūs personīgi iekļāvāt...

Foto

Tu

Netiesājiet, tad jūs netapsit tiesāti; nepazudiniet, tad jūs netapsit pazudināti; piedodiet, tad jums taps piedots. (Lūkas 6:37)...

Foto

Kariņa redzējums ir mans redzējums: jo vairāk, jo labāk!

2023. gada 21. un 22. augustā Rīgas pilī esmu ticies ar visiem Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, pārrunājot...

Foto

Tautvaldība un globālisms

Tautvaldība, ja tā to var nosaukt, ir pirmatnējās demokrātijas forma, kur katra kopiena, dzimta vai ģimene izvēl savu pārstāvi iekšēju vai ārēju jautājumu...

Foto

Tikai nesmejieties, man atkal ir priekšā lieli dzīves lēmumi

Labrīt. Man šodien ir jāpieņem lieli dzīves lēmumi. Šajā pusgadā esmu piedzīvojis savas dzīves lielāko nodevību. Mani...

Foto

Brīvību pilsonim Ivanovam!

Es, Diana Uliganets, esmu uzņēmēja Igora Ivanova dzīvesbiedre un pilnvarotā persona. Man ir Ukrainas un Ungārijas dubultpilsonība. Jau ilgāku laiku dažādu objektīvu apstākļu,...

Foto

Es ar prieku uzticēšu jaunajai valdībai atrisināt visas aktuālās problēmas, kaut skaidrs, ka tas nav iespējams

Šodien, 2023. gada 17. augustā, esmu saņēmis ministru prezidenta Artura...

Foto

Izlasot Imanta Parādnieka viedokli par kara nodokli

Atvainojos visiem, kas šodien lasa informāciju tikai par Krišjāņa Kariņa demisiju un jaunas Latvijas valdības izveidi. Šajā rakstā tā...

Foto

Urā, vēlēšanās gan mēs zaudējām, toties divus gadus vēlāk uzvarējām KNAB!

15.jūlijā stājies spēkā Administratīvās rajona tiesas spriedums lietā, kurā četri deputātu kandidāti no Jaunās Vienotības un Latvijas...

Foto

Bez siles mēs nevaram un negribam!

Kustība “Par!” lēmusi turpināt darbu Rīgas domes vadībā, īstenojot 2020. gadā iesāktās pārmaiņas rīdziniekiem. Mēs turpināsim izglītībā iesākto, uzlabojot skolēnu...

Foto

Elektrības sadales tarifi - kļūda, kas tiks izlabota decembrī...

Laiku pa laikam sabiedrības viedoklis tomēr tiek ņemts vērā. Premjers ir apsolījis decembrī pārskatīt sadales tarifus. Tātad...