Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hihi

01.01.2021. 15:09

Vuhaņas laboratorijas īpašnieki esot tie paši, kuri ražo vakcīnas

Atbildēt

Niknais

01.01.2021. 15:08

Vīrusiem bav dns, bambak anderson

Atbildēt

27gadu mamma ar covid19 nomira mèrķtiecìgu darbìbu rezultàtà

01.01.2021. 03:14

ÀMP MEDIĶIEM VADÌBA UZLIKUSI PAR PIENÀKUMU VISUS COVID19 PACIENTUS PAR KATRU CENU NEVEST UZ STACIONÀRU, BET ATRUNÀT UN LIKT
PALIKT MÀJÀS.

IR SAGLABÀTI VIDEO UN AUDIO IERAKSTI PAR ŠO PIERUNÀŚANAS FAKTU....

Atbildēt

6. palātas sanitārs

01.01.2021. 03:12

»

Skopī izbubinātais utun!

Slapi skapja prieki bez palagiem


Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

lasu un brīnos

31.12.2020. 23:56

hm

Atbildēt

lasu un brīnos

31.12.2020. 23:55

....

Atbildēt

janis

31.12.2020. 23:54

Ja par rakstu un autoru,tad jāsaka,ka pie vainas ir vīruss.

Atbildēt

kamene

31.12.2020. 23:07

Ej kā apmātais, tātad kā brīvais garām uzrakstiem "tirgus" un "cirks".
Labu veselību Jaunajā gadā! Lai Pietiek-am vēl nepietiek!

Atbildēt

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

31.12.2020. 22:55

Novēlu visiem maniem tautiešiem laimīgu un panākumiem bagātu baltā, metāliskā Vērša gadu! Atstāsim savas nelaimes un bēdas šajā baltās, metāliskās Žurkas gadā. Neņemsim sev līdzi negatīvās enerģijas bagāžu. Būsim optimisti. Vairosim pozitīvās enerģijas sev apkārt. Baltais, metāliskais Vērsis ir 2021. gada saimnieks. Iedegsim uz svētku galda skaistā bļodiņā baltu svecīti par godu Vērsim! Lai Vērša gads top svētīgs katram no mums! Lai zvaigznes mūs svētī!!!
Brīnumainu jauno gadu vēlot, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#ticība #horoskopi #Zvaigznes #astroloģija #Skolnieciņš #Senpokaiņi #PokaiņuMežs #VēršaGads #Vērsis #2021 #01.01.2021. #Jaungads #pagāni #sentēvi #brīvība

Atbildēt

Skopī izbubinātais utun!

31.12.2020. 22:39

»


Slapi skapja prieki bez palagiem! :((((

Atbildēt

Lote

31.12.2020. 21:50

Rakstā minētais ir jau zināms.Bet ka vīruss izkļuva no laboratorijas,to neviens nevar pierādīt un tas ir galvenais.Tikai tad varētu vainot Ķīnu,bet tā nekā.Vareja taču sikspārņi pārnest uz cilvēku,ķīnieši taču tos ēd.

Atbildēt

Visi raksti - meli

31.12.2020. 21:37

Vai kādam nav saprotams, ka šis ir ekonomiskais karš starp Ķīnu, ASV un Krieviju. Drīzāk, ka Ķīna izgudroja vīrusu un aizveda uz Ameriku un Krieviju un no turienes tas izplatījās pa visu pasaili.

Diez vai Ķīna ir laimīga ar šo izgudrojumu, ja pieņem, ka visi izgudrotāji mirst no saviem izgudrojumiem. Tomēr, ņemot vērā Ķīnas iedzīvotāju daudzumu un to, ka tā pārņēmusi visas pasaules ekonomiku, Ķīna izdzīvos, bet sabruks Asv UN Krievijas varenība. Ja kas, Krievija "uzpsrāgs" no Pandēmijas, Amerika dzīsies pakaļ Ķņas ekonomiskajai varenībai, jka nodrošinās vismaz 70 -80 % vakcināciju.

Atbildēt

ROFLMAO

31.12.2020. 21:30

Dzīvnieku tirgum un pangolīniem nav nekāda sakara ar COVID. ☣☣☣

Tas ir selekcionēts un "uzlabots" bioloģiskais ierocis, ar kuru Ķīna uzbruka pasaulei, lai iegūtu pārākumu.

Atbildēt

Skapī izbubinātais untuns

31.12.2020. 21:13

»


atkal savus s..da sapņus samurgoji! No skapja priekiem? :))

Atbildēt

Kariņam jāatkāpjas

31.12.2020. 20:44

Uz Viņķeles un Perevoščikova nekompetenci norāda tas, ka Ķīna ar 1,5 miljardiem iedzīvotāju covid krīzi jau ir sekmīgi pārvarējusi, bet Latvijā ar 1,5 miljoniem galu vēl neredz, bet tikai domā, kādus vēl ierobežojumus izdomāt? Šo valsti vada nekompetenti idioti. Kariņam ir jāatkāpjas, bet Viņķelei jāiet strādāt uz Centrāltirgu par pārdevēju. Tur varēs pircējiem karināt makaronus uz ausīm.

Atbildēt

SPUTNIK V

31.12.2020. 16:53

Krievija vel vairak uzlabotu savu prestizu,ja visiem bijusajiem PSRS pilsoniem un to atvasem nodrosinatu bezmaksas poti Sputnik V visa pasaule ! izcilibas centrs un kudora sekta sajuktu prata,bet asv vestniecibas varaviksnes korogu vieta savu vestniecibu logos varetu sakt karinat baltos karogus.

Atbildēt

?

31.12.2020. 16:49

»


kuru tad uztrauc aborigenu veselibas stavoklis asv kolonijas piefrontes josla ?

Atbildēt

sorositu delfos atbalsta raksts amerikani karinam

31.12.2020. 16:44

»

Haralds

Galvenais-liegt palīdzību jebkuru citu saslimšanu gadījumos.Tas ir"mūžīgā stāsta"garants! Kariņš-valdības prāts gods un sirdsapziņa.Valdošo partiju drošā vadībā-uz priekšu biedri! Uz jaunām totalitārisma uzvarām


raksta ar bildi,,karins go home,, delfu sorositi mazga baltu amerikani karinu,bet 12 janvari 2021 gada laudis ,kas tam nepiekrit pulcesies pie karinvecenes,bez hipotekara kredita pirktas par 3,3 miljoniem euro majas Terbatas iela13 protesta demonstracijai,jo daudzi no viniem nevar noppirkt ne mazdarzinu,ne malkas skuniti,ne garazu,nemaz jau ne runajot par vienistabas dzivokliti hruscovene.

Atbildēt

31.12.2020. 16:41

»

Haralds

Galvenais-liegt palīdzību jebkuru citu saslimšanu gadījumos.Tas ir"mūžīgā stāsta"garants! Kariņš-valdības prāts gods un sirdsapziņa.Valdošo partiju drošā vadībā-uz priekšu biedri! Uz jaunām totalitārisma uzvarām


"Galvenais-liegt palīdzību jebkuru citu saslimšanu gadījumos"

Tāpēc tev līdzīgo komuņaku mērgļu galvenais uzdevums ir aplipināt pēc iespējas vairāk cilvēku, lai slimnīcas būtu pārpildītas ar akūtiem covid-19 pacientiem un citiem nebūtu vietas!

Atbildēt

Haralds

31.12.2020. 15:51

Galvenais-liegt palīdzību jebkuru citu saslimšanu gadījumos.Tas ir"mūžīgā stāsta"garants! Kariņš-valdības prāts gods un sirdsapziņa.Valdošo partiju drošā vadībā-uz priekšu biedri! Uz jaunām totalitārisma uzvarām!

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas ar savu murgu palagu

31.12.2020. 15:48

»

“Pandēmija”, vakcīnas un tehnoloģijas

Kāpēc politiskas iejaukšanās ātrums globālās ekonomikas izaugsmes ātruma ierobežošanai ir tik izšķirošs, izmantojot COVID-19 pandēmiju...


Idiot pietiek.zombij!
Kādas ir tavas pretenzijas?
Īsi un KONKRĒTI pēc būtības!

Atbildēt

!

31.12.2020. 12:10

»

Jā Grīnberga sāga

jau tad apliecināja totālu Kariņa sorry idiotismu. Tādu noderīgu ekonomikas sagraušanai idiotu ievirzīja MP amatā. Tagad nekritiski izpilda cionista Levita, Pasaules Bankas un PVO norādes...


mulku zemi vada asv paligskolas absolvents,ta nolema asv vestnieciba un atlava vina vecenei bez pilnigi nekada korupcijas riska pirkt bez hipotekara kredita maju par 3,5 miljoniem eiro,kamer vietejiem aborigeniem ir aizliegts par skaidro naudu nopirkt malkas skuniti vai sarusejosu metala garazu,nemaz jau nesapnojot par vienistabas dzivokli hruscovene.

Atbildēt

Lai panāktu zināmu vajadzīgo politisko efektu

31.12.2020. 09:15

»

Latvijas okupācija

No ebreju cionistu rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. Kreituse, politoloģijas profesore, kura apkalpo 4. maija komunistu, čekistu, cionistu valsts finanšu korporāciju, bet izliekas par “ļoti norūpējušos mammu”, “Gudro stratēģija un taktika...


KF daudzstāvu mājas ar trotilu rāva gaisā, vainīgos pieķerot pēdējoreiz pie rokas, iedzīvotāji ziņoja specdienestiem, ka daudzstāvu mājas pagrabā nakts melnumā sanesti maisi ar cikuram līdzīgu vielu - iedzīvotājiem izskaidroja, ka tās esot “mācības”, lai pārbaudītu iedzīvotāju vērību. Apvienotie globālie organizātās noziedzības specdienesti - CIP kopā ar Mossad cionistiem pārtrauca daudzstāvu māju spridzināšanu.

Atbildēt

Latvijas okupācija

31.12.2020. 09:05

»

Jā Grīnberga sāga

jau tad apliecināja totālu Kariņa sorry idiotismu. Tādu noderīgu ekonomikas sagraušanai idiotu ievirzīja MP amatā. Tagad nekritiski izpilda cionista Levita, Pasaules Bankas un PVO norādes...


No ebreju cionistu rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. Kreituse, politoloģijas profesore, kura apkalpo 4. maija komunistu, čekistu, cionistu valsts finanšu korporāciju, bet izliekas par “ļoti norūpējušos mammu”, “Gudro stratēģija un taktika”.

“Tautai akli jāuzticas drukātam vārdam un ar viņu saistītām maldu mācībām. Gandrīz visa prese atrodas mūsu varā un tā nodrošinās enerģisku atbalstu. Tautai jātic, ka varturi valstij kaitē ar augstāku mērķi un nolūku, ka tie aizstāv strādnieku šķiru un pasaules saimnieciskos principus”.


“Ja Eiropas valstis sacelsies pret savu iznīcināšanu, tad “gudro” vārdā atbildēs amerikāņu, ķīniešu vai japāņu “lielgabali”. Briesmu gadījumā “gudrie” draudēs uzspridzināt veselas galvaspilsētas ar visām iestādēm.”

Atbildēt

Jā Grīnberga sāga

31.12.2020. 08:58

»

2+2 5?

Sportā, ja komandā vāji rezultāti, maina treneri. Atceroties "grinberga sāgu" vai tišām kāds tic, ka Kariņš ir spējīgs vadīt valdību? Ka viņš redz vismaz dažus soļus uz priekšu? Diemžēl nācijas tēvs arī neatpaleik! Pašu nevarību kontrolēt, vadīt situāciju, viņi paziņo, ka visā vainojami "neapzinīgie...


jau tad apliecināja totālu Kariņa sorry idiotismu. Tādu noderīgu ekonomikas sagraušanai idiotu ievirzīja MP amatā. Tagad nekritiski izpilda cionista Levita, Pasaules Bankas un PVO norādes.

Rīdzinieki komendantstundu ieviešanu, kad L&K kliķe slepeni atteikusies no cilvēktiesībām, atzīmē ar sprādzienu Melnsila ielā. Viens cilvēks gājis bojā. Vara šorīt plāno ziņot, ka pašvaldības namā “sprādzienu radījusi “gāzes nploūde””, noraujot trīsstāvu namam divus stāvus. :):):)

Varbūt NATO manevrs? Jo sprādziens bija fiksēts ar kameru. To varēja izdarīt tikai informēta par sprādziena sagatavošanu persona.

Atbildēt

Valdībai zelta laiki uz kovid rēķina

31.12.2020. 08:47

»


Šim komentāram 100% var piekrist.

Atbildēt

Aha

30.12.2020. 23:13

Elevits. 20201230 Komandantstunda ļaus izvairīties no "pilnīgas katastrofas" un ir nepieciešama, jo daļa sabiedrības nav sapratusi, ka nevar inficēt citus, un visiem ir tiesības būt drošībā un izvairīties no cilvēkiem, kuri nevēlas ievērot noteiktos epidemioloģiskos ierobežojumus, šādu viedokli Latvijas Radio raidījumā "Krustpunktā" pauda Valsts prezidents Egils Levits.

Daļa sabiedrības naav sapratusi, ka NEVAR inficēt...

Citāts no Tvnet. Lv

Atbildēt

2+2 5?

30.12.2020. 23:09

Sportā, ja komandā vāji rezultāti, maina treneri. Atceroties "grinberga sāgu" vai tišām kāds tic, ka Kariņš ir spējīgs vadīt valdību? Ka viņš redz vismaz dažus soļus uz priekšu? Diemžēl nācijas tēvs arī neatpaleik! Pašu nevarību kontrolēt, vadīt situāciju, viņi paziņo, ka visā vainojami "neapzinīgie, ļaunie" līdzpilsoņi! Kauns!!!

Atbildēt

nepaliec mājās

30.12.2020. 22:05

kaut kāds murgojums, neko iti nepasaka.

Atbildēt

Gaisa piesārņojuma riski

30.12.2020. 21:08

Kāpēc politiskas iejaukšanās ātrums globālās ekonomikas izaugsmes ātruma ierobežošanai ir tik izšķirošs, izmantojot COVID-19 pandēmiju


Lielais resets (atiestatīšana, ekonomikas pārslogošana, pārkārtošana)

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf


😎1.5.1.2. Gaisa piesārņojums un pandēmijas risks

Jau gadiem ilgi ir zināms, ka gaisa piesārņojums, ko galvenokārt rada emisijas, kas arī veicina globālo sasilšanu, ir “kluss slepkava”, kas saistīts ar dažādiem veselības stāvokļiem, sākot no diabēta un vēža līdz sirds un asinsvadu un elpošanas ceļu slimībām. Saskaņā ar PVO datiem 90% pasaules iedzīvotāju elpo gaisu, kas neatbilst tās drošības vadlīnijām, katru gadu izraisot priekšlaicīgu 7 miljonu cilvēku nāvi un mudinot organizāciju kvalificēt gaisa piesārņojumu kā "ārkārtas situāciju sabiedrības veselības jomā".
Tagad mēs zinām, ka gaisa piesārņojums pasliktina jebkura konkrēta koronavīrusa (ne tikai pašreizējā SARS-CoV-2) ietekmi uz mūsu veselību. Jau 2003. gadā SARS epidēmijas vidū publicētais pētījums liecināja, ka gaisa piesārņojums varētu izskaidrot letalitātes līmeņa izmaiņas [107], pirmo reizi skaidri norādot, ka jo lielāks gaisa piesārņojuma līmenis, jo lielāks koronavīrusa izraisītās slimības nāves iespējamība. Kopš tā laika arvien vairāk pētījumu ir parādījuši, kā netīra gaisa elpošana visu mūžu var padarīt cilvēkus jutīgākus pret koronavīrusu. ASV nesenajā medicīnas dokumentā tika secināts, ka reģioniem, kuros ir vairāk piesārņota gaisa, COVID-19 būs lielāks nāves risks, parādot, ka ASV apgabali ar augstāku piesārņojuma līmeni būs vairāk hospitalizāciju un nāves gadījumu. [108] Medicīnas un sabiedrības aprindās ir izveidojusies vienprātība, ka starp gaisa piesārņojuma iedarbību un iespējamo COVID-19 sastopamību ir sinerģisks efekts un sliktāks rezultāts, kad vīruss patiešām uzbrūk. Pētījums, kas joprojām ir embrijs, bet strauji paplašinās, vēl nav pierādījis, ka pastāv cēloņsakarība, taču tas nepārprotami atklāj spēcīgu korelāciju starp gaisa piesārņojumu un koronavīrusa izplatību un tā smagumu. Šķiet, ka gaisa piesārņojums kopumā un jo īpaši cieto daļiņu koncentrācija pasliktina elpceļus - plaušu pirmo aizsardzības līniju -, kas nozīmē, ka cilvēkiem (neatkarīgi no viņu vecuma), kuri dzīvo ļoti piesārņotās pilsētās, būs lielāks risks saslimt. noķert COVID-19 un nomirt no tā. Tas var izskaidrot, kāpēc tika pierādīts, ka cilvēki Lombardijā (vienā no vispiesārņotākajiem reģioniem Eiropā), kuri bija inficējušies ar šo vīrusu, divreiz biežāk mirst no COVID-19 nekā cilvēki gandrīz jebkur citur Itālijā.

Nesenais ilgtspējības ziņojums liecina, ka kopējās oglekļa emisijas, ko rada elektroenerģijas ražošana, kas nepieciešama mūsu elektronisko ierīču darbināšanai un to datu pārsūtīšanai, ir aptuveni līdzvērtīgas globālās aviācijas nozares datiem

pievērsuši uzmanību pandēmijas krīzes radītajam daudzpusīgajam tūlītējo problēmu lokam.

Ir parādījies arī cits stāstījums, kuru izstrādājuši daži valstu vadītāji, vecākie uzņēmumu vadītāji un ievērojami viedokļu veidotāji. Šādi tiek uzskatīts, ka COVID-19 krīze nevar izniekot un tagad ir īstais laiks ieviest ilgtspējīgu vides politiku.

Lauksaimniecība vien aizņem vairāk nekā vienu trešdaļu zemes zemes virsmas, un tā ir saimnieciskā darbība, kas visvairāk grauj dabu.

106.-109. lpp.

Atbildēt

“Pandēmija”, vakcīnas un tehnoloģijas

30.12.2020. 21:03

Kāpēc politiskas iejaukšanās ātrums globālās ekonomikas izaugsmes ātruma ierobežošanai ir tik izšķirošs, izmantojot COVID-19 pandēmiju


Lielais resets (atiestatīšana, ekonomikas pārslogošana, pārkārtošana)

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf

😎1.6. Tehnoloģiju atiestatīšana

Kad tā tika publicēta 2016. gadā, ceturtā industriālā revolūcija apgalvoja, ka “tehnoloģija un digitalizācija visu apvērsīs, padarot pārmērīgi izmantoto un bieži vien slikti lietoto teicienu“ šis laiks ir atšķirīgs ” par “spārnoto teicienu”.

Vienkārši sakot, galvenie tehnoloģiskie jauninājumi ir uz robežas, kas veicina nozīmīgas pārmaiņas visā pasaulē. ”[121] Četru īso gadu laikā kopš tā laika tehnoloģiskais progress ir virzījies iespaidīgi ātri. Augstās tehnoloģijas tagad ir visapkārt, sākot no bezpilota lidaparātiem un balss atpazīšanā līdz virtuālajiem asistentiem un tulkošanas programmatūrai. Mūsu mobilās ierīces ir kļuvušas par pastāvīgu un neatņemamu mūsu personiskās un profesionālās dzīves sastāvdaļu, palīdzot mums daudzās dažādās jomās, paredzot mūsu vajadzības, uzklausot mūs un atrodot mūs pat tad, ja mums to nelūdz ...

Automātika un roboti pārkonfigurē veidu, ka uzņēmumi darbojas satriecoši ātri un tikai pirms dažiem gadiem ar neiedomājami atdevi. Arī ģenētikas jauninājumi, kuru redzeslokā tagad ir sintētiskā bioloģija, ir aizraujoši, paverot ceļu novatoriskai veselības aprūpes attīstībai. Biotehnoloģijai joprojām pietrūkst, nemaz nerunājot par slimības uzliesmojuma novēršanu, taču nesenie jauninājumi ļāva koronavīrusa genomu identificēt un sekvencēt daudz ātrāk nekā agrāk, kā arī izstrādāt efektīvāku diagnostiku.

Turklāt jaunākās biotehnoloģijas metodes, izmantojot RNS un DNS platformas, ļauj vakcīnas izstrādāt ātrāk nekā jebkad agrāk. Tie var arī palīdzēt izstrādāt jaunas bioinženierijas procedūras.


Rezumējot, ceturtās rūpnieciskās revolūcijas ātrums un plašums ir bijis un joprojām ir ievērojams. Šajā nodaļā tiek apgalvots, ka pandēmija vēl vairāk paātrinās inovācijas, katalizējot jau notiekošās tehnoloģiskās izmaiņas (salīdzināmas ar saasināšanās efektu, ko tā ir atstājusi uz citiem pamatā esošajiem globālajiem un vietējiem jautājumiem), kā arī “turbokompresoru” jebkuram digitālajam biznesam vai jebkura biznesa digitālajai dimensijai. Tas arī uzsvērs vienu no lielākajām sabiedrības radītajām un individuālajām problēmām, ko rada tehnoloģija: privātumu. Mēs redzēsim sazināšanās izmaiņas, izsekošanai ir nepārspējama spēja un gandrīz būtiska vieta bruņojumā, kas nepieciešama, lai apkarotu COVID-19, vienlaikus atrodoties pozīcijā, lai iegūtu masveida novērošanas iespējas.

😎1.6.1. Digitālās transformācijas paātrināšana

Līdz ar pandēmiju “digitālā transformācija”, uz kuru tik daudzi analītiķi ir atsaukušies gadiem ilgi, precīzi nezinot, ko tā nozīmē, ir atradusi savu katalizatoru.

Viens no galvenajiem ierobežošanas efektiem būs digitālās pasaules paplašināšanās un virzība izšķirošā un bieži vien pastāvīgā veidā. Tas ir pamanāms ne tikai ikdienišķajos un anekdotiskajos aspektos (vairāk tiešsaistes sarunu, vairāk straumēšanas, lai izklaidētu, vairāk digitālā satura kopumā), bet arī attiecībā uz to, kā piespiest padziļinātākas izmaiņas uzņēmuma darbībā, kas tiek padziļināti izpētīts. nākamajā nodaļā.

Vairāki tehnoloģiju līderi 2020. gada aprīlī novēroja, cik ātri un radikāli veselības krīzes radītās vajadzības ir izraisījušas plašu tehnoloģiju klāstu.

Tikai viena mēneša laikā izrādījās, ka daudzi uzņēmumi tehnoloģiju ieviešanas ziņā vairākus gadus strauji virzījās uz priekšu.

Digitāli izveicīgajiem tas nozīmēja labas lietas, savukārt pārējiem ļoti sliktu skatījumu (dažreiz katastrofāli). Microsoft izpilddirektore Satja Nadella novēroja, ka sociālās un fiziskās distancēšanās prasības radīja “visu tālvadību”, par diviem gadiem veicinot plaša tehnoloģiju klāsta ieviešanu, savukārt Google izpilddirektors Sundars Pičai brīnījās par iespaidīgo lēcienu digitālās aktivitātes, paredzot “ievērojamu un ilgstošu” ietekmi uz tik atšķirīgām nozarēm kā darbs tiešsaistē, izglītība, iepirkšanās, medicīna un izklaide [122].

Atbildēt

kas notika?

30.12.2020. 20:43

to uzzināsim, kad atklātā tiesas procesā visi kariņvīnķeļveidīgie mēģinās taisnoties par genocīdu

Atbildēt

Murmulis

30.12.2020. 19:30

»

Jūsmiņš

Parasti novērst cēloņus ir vieglāk, nekā cīnītiea ar sekām...


Viņa ir daktera - nevis šofera,- meita, lai gan viņas intelekts,visdrīzāk, atbilst citam variantam. Savienots vēl ar varaskāri un topmodeles sindromu...

Atbildēt

Vājprāta bloķētie ceļo

30.12.2020. 18:38

»

Ar savu murgu palagu

atkal pieķēzījis visas vietas


trakuča palagos pa Dikļiem?

Atbildēt

Secinājums

30.12.2020. 17:28

»

jaajaa

...linku rindai iesviedīsi ?...es samaksāšu arī, ja vajag


Stājies tik dzīvajā rindā pie kādas točkas.Diemžēl savu devu novēlēju Karinam,dotais vārds jātur.

Atbildēt

jaajaa

30.12.2020. 17:18

»

Secinājums

Stājies tik rindā pēc potes,ka nenokavē


...linku rindai iesviedīsi ?...es samaksāšu arī, ja vajag...:)

Atbildēt

Idiotisma paraugstunda ar “vakcinācijas šovu”.

30.12.2020. 17:14

Levits: komandantstunda ļaus izvairīties no pilnīgas katastrofas 2
SABIEDRĪBA Šodien 16:23
  Jauns.lv / LETA

Komandantstunda ļaus izvairīties no "pilnīgas katastrofas" un ir nepieciešama, jo daļa sabiedrības nav sapratusi, ka nevar inficēt citus, un visiem ir tiesības būt drošībā un izvairīties no cilvēkiem, kuri nevēlas ievērot noteiktos epidemioloģiskos ierobežojumus, šādu viedokli Latvijas Radio raidījumā "Krustpunktā" pauda Valsts prezidents Egils Levits

Prezidents uzskata, ka dramatiskie cipari par iepriekšējā diennaktī atklātajiem 1367 Covid-19 gadījumiem ir Ziemassvētku sekas. "Komandantstunda ļaus izvairīties no pilnīgas katastrofas, jo mazākums sabiedrības turpinātu inficēt citus, un tas nav pieņemami," viņš piebilda.
Prezidents pauda viedokli, ka valdība ir novēlojusi komandantstundas ieviešanu. "Ja šāda veida "mājsēde" tiktu ieviesta ātrāk, mēs nesaskartos ar tik lielu saslimušo skaitu un slimnīcas nebūtu tik ļoti noslogotas," pārliecināts Levits.

Viņš norādīja, ka Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) iepriekš pastāvīgi bija iestājies par stingrāku ierobežojumu noteikšanu, bet neguva atbalstu no citiem valdības locekļiem. "Valdībai ir jābūt vienotai, un jāskatās uz šo situāciju nevis no savas politiskās partijas viedokļa, bet gan no valsts viedokļa," viņš sacīja, piebilsot, ka valdībai ir jārīkojas apsteidzoši, nevis reaģējoši, un komandantstunda ir apsteidzošais lēmums.
Prezidents uzsvēra, ka vakcinācija pret Covid-19 būs tikai brīvprātīga, un neviens cilvēks netiks piespiests to darīt. Viņš pauda cerību, ka valstī brīvprātīgi vakcinēsies virs 70% iedzīvotāju, un sacīja, ka pats ir gatavs publiski veikt Covid-19 vakcinēšanos.
Viņš teica, ka vakcinēšanas procesam ir jābūt ātram, un to nevar "vilkt" vairāku gadu garumā. "Ja mēs vēlamies būt līderi Covid-19 atveseļošanās jomā, tad mums ir jāvakcinējas straujāk, nekā vidēji Eiropas Savienībā," uzsvēra prezidents.

Jau ziņots, ka Ministru kabinets trešdien lēma jau trešdienas vakarā Latvijā ieviest komandantstundu, kas būs spēkā Jaungada svētku un pareizticīgo Ziemassvētku laikā.
No valdības lemtā izriet, ka visiem Latvijas iedzīvotājiem laikā no trešdienas vakara līdz 4.janvārim, kā arī 8.janvārī un 9.janvārī no plkst.22 līdz plkst.5 būs jāuzturas savā dzīvesvietā.
Valdība arī lēma līdz 7.februārim pagarināt valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, kas ir spēkā kopš 9.novembra.

Atbildēt

WWW

30.12.2020. 17:05

Kas tur ko prognozēt? Turpinās COVID propagandu.

Atbildēt

Tātad ir hipotēze, ko plaši apsprieda youtubē

30.12.2020. 16:48

»

jaajaa

...no kurienes radās vīruss, mēs nezinām...un tam vairs nav nekādas nozīmes, tas vienkārši ir...un to, kā no tā var tikt vaļā, ķīnieši pasaulei parādīja...žēl, ka tagad jau ir par vēlu, Eiropa un ASV pat ar ķīniešu drastiskajām metodēm vīrusu vairs neapturēs...atliek cerība uz vakcīnām...


Ka 2015. gadā ASV un Ķīnas laboratorija Uhaņā izstrādāja līdz 1 proc. nāves gad. C19 vīrusu. Filma, kas minēta rakstā, sagatavija ceļu sabiedrībai. 2019. g. Ķīnā notika kopējas militāras spēles ar ASV un ĶTR armiju kopdarbību. Un tajā haosā globālā korporokrātija palaida vīrusu pasaules ekonomikas sagraušanai, iedz. skaita mazināsanai.

Bez tam globālās finanšu korporokrātijas apvienotie specdienesti CIP un Mossad šo vīrusu pa citiem ceļiem izplatīja pasaulē, tostarp ar testu starpniecību UK.

Masveida testēšanā, visticamāk, noteiktu procentu ir testi ar infekciju, lai “uzlabotu inficēto un mirušo” propagandas statistiku. C19, visticamāk turpina izplatīt dažādu mutāciju variantos. Tas kopumā turpinās, jo nedrīkst beigties, visiem brīnoties. Testi ar C19 infekciju un vakcīnu ražošana, izplatīšana ar viltus sastāvu, jo vakcīnu sastāvs ir komercnoslēpums. Atbildību vien uzņemas EZA Eiropas zāļu aģentūra un Eiropas komisija - faktiski nav no kā prasīt.

Ne velti šīs vakcīnas kā nāves kravu - bioloģisko ieroci konvojē ASV, Itālijā, Kanādā NATO bruņotie spēki, arī Latvijā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...