Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

inese

04.06.2019. 03:15

novaca nabagu.bet kas tad bija tai zilaja kastite????

Atbildēt

Bumbierus pie atbildības saukt

01.06.2019. 16:46

Izsmieties par bumburiem var visa ğimene korumpanti

Atbildēt

R

01.06.2019. 15:34

»

Girts

Kuzis teica ka lieta faktiski ir atklata


Faktiski , jā sabiedrībai tapa zināms, ka visa ģimene sasmērējusies,ka patiesībā pelnījuši to pat ceļu, ko uz USA skrējušais

Atbildēt

Girts

31.05.2019. 18:51

Kuzis teica ka lieta faktiski ir atklata.

Atbildēt

muahaha

31.05.2019. 16:19

»

Ieraksti you tube

Tur izleks. Raksti anglisli, krieviski. Neatceros, kādā val. atradu


Neaizmirsti folijas cepurīti uzlikt pirms youtube skatīšanās, specdienestu darbības pār"zinātāj" ;)

Atbildēt

virsrakstā taču skaidri rakstīts

31.05.2019. 07:14

»

Paija

policija ziņās rakstīja:tad, kad M.B. vēra vaļā auto durvis , vinš esot vēl bijis dzīvs un ja nekavējoties klāt būtu bijuši ātrie , M.B. varētu glābt...


„izdomāti” notikumi „advokāta Runkus” Mežaparka mājā

Visas tās grāmateles ir publiski pieejamas informācijas, baumu un pilnīgu izdomājumu kompilācija.

Atbildēt

pietiek.com redakcijai

31.05.2019. 01:29

Lūdzu publicējiet Latvijas neatklāto slepkavību sarakstu

Atbildēt

Paija

30.05.2019. 20:53

policija ziņās rakstīja:tad, kad M.B. vēra vaļā auto durvis , vinš esot vēl bijis dzīvs un ja nekavējoties klāt būtu bijuši ātrie , M.B. varētu glābt.

Un kā mirušu cilvēku var mašīnā nosēdināt šofera vietā tā, lai tas neliktos aizdomīgi apkārtējiem - nejaušajiem garāmgājējiem/ garāmbraucējiem ?

Atbildēt

kļimoviča aita

30.05.2019. 16:22

»

Paija

un kā ar lodi auto stiklā


Nebija nekādas lodes, bija tikai stikls, naglas un āmurs (komplektā).

Visa nauda savukārt aprakta kaimiņu dārzā - scenārijs smalki aprakstīts jau sen, N.Nosova fundamentālajā darbā "Nezinītis uz Mēness"!

Atbildēt

Paija

30.05.2019. 13:29

un kā ar lodi auto stiklā ?

Atbildēt

Kgbešņiks

30.05.2019. 12:05

Tad sanāk, ka Bunku jau mirušu iesēdināja autiņā un tā šaušana pie Lielajiem kapiem bija tikai tejāteris?! bet kā mironis pats varēja pastūrēt.... arī mistika reāla

Atbildēt

Galvenā atziņa

30.05.2019. 12:02

Murģis Kurpnieks un Lato Lāpsta ir zābaku pāris

Atbildēt

holms

30.05.2019. 11:43

»

Ieraksti you tube

Tur izleks. Raksti anglisli, krieviski. Neatceros, kādā val. atradu


Zini par specdienestu darbu Tu visticamāk tikai no salasītām baumām ko pilsētā cilvēki runā,bet pašiem ar to nav nekāda sakara. Bet youtube es Tev ieteiktu mazāk skatīties, mazāk glupības rakstīsi.

Atbildēt

M!

30.05.2019. 11:34

Bet vai pats nosautais bija labs cilveks, nedabuja pelnito?

Atbildēt

Ieraksti you tube

30.05.2019. 11:33

»

holms

Kuras tad ir tās funkcijas?Vari nosaukt konkrēti?Vai pasaku filmās redzēji


Tur izleks. Raksti anglisli, krieviski. Neatceros, kādā val. atradu.

Es zinu, kā strādā šai nomā ASV specdien. Rīgā kopā ar LV specdienestiem, nezinu ks Krievija, Izraēla, Vācija, Ķīna.. Tev pasaku muļkim tas nav jāzin. Pietiks ar you tube.

Atbildēt

Neesmu lasījis

30.05.2019. 10:45

»

Tapucis

Varbūt esmu stulbs, aprobežots uut, bet izlasot grāmatu īsti nesapratu, kurš tad Runkusu nosūtīja uz citiem advokatūras laukiem?! Austrumu vēji


bet to dienu notikumu virpulī iedomājos, ka ASV finanšu specdienesti, jo Runkus pirms tam bija ASV un piemeta tur savus plānus, kā vadītājs norādot katra limu, varbūt, ka zināja kaut ko par daudz, ka Rimševics ir dubultaģents ...

Atbildēt

Paija

30.05.2019. 10:41

Nu, labi uzrakstīta autora IEDOMA . Vienīgi nav skaidra pamatojuma - atšifrējuma, kādēļ M.B. tik agrā rītā brauca pats uz savu māju pusi.

Neatradu neviena interesantas fakta, ka šī māja pirms M.B. iemitināšanās bija padomju laika sanatorija un saikni ar tās vēlākajiem " īpašniekiem" , kuri tur dzīvoja pirms M.B.un kādēļ M.B.& Co izvēlējās tieši šo māju, ja bija arī citas mājas Meža prospektā ? Un , ka ievērojusi vietējie, tad M.B. tur dzīvoja salīdzinoši nesen.
M.B. māja ļoti pateicīga vieta novērošanai, pretī mežs ar iebraucamo ceļu uz kādreizējo padomju laika " KATOK" ar pašreizējo autostāvvietu.

Novēlu autoram bagātāku fantāziju...Kā E.A.Po .

Arturs Konans Doils un Agata Kristi pat tuvu nestāv kriminālžanra un misticisma pamatlicējam Edgaram Alanam Po.

Atbildēt

MMM

30.05.2019. 08:20

»

Viss iespējams

ja zin, kā strādā specdienesti un kontrolē ikvienu elektronisko pastu un ikvienu telefonsarunu, ikviena telefona īpašnieka pārvietošanos, ka modernajiem mobilajiem telefoniem ir papildus 14 funkcijas, par kurām nav informēts lietotājs, bet tās funkcijas kalpo operatīvajiem slepenajiem dienestiem...


Konkrētajā gadījumā - atbilstoši sižeta lī nijai grāmatā - neiespējams, jo nebija zināms, ka izmuks, un sagatvošanās tādai lietai 30 vai mazāk minūšu laikā ir neiespējama, pat ja gatavojās līdz tam to darīta tajā vietā kaut kādā maršrutā. Otrkārt, tikai pilnīgi atsaldēts muktu atpakaļ uz māju no kurienes viņu pirms brīža nozaga.

Atbildēt

Tapucis

30.05.2019. 08:18

Varbūt esmu stulbs, aprobežots uut, bet izlasot grāmatu īsti nesapratu, kurš tad Runkusu nosūtīja uz citiem advokatūras laukiem?! Austrumu vēji?!

Atbildēt

Viss iespējams

30.05.2019. 07:54

»

MMM

Nevēloties atklāt grāmatas saturu, skaidrs ir tikai viens, vai nu grāmatā šī sižeta līnija ir izdomāta pilnībā vai arī viens no bijušajiem iestādes darbiniekem darbojās kopā ar vienu no esošajiem bankas īpašniekiem, nu nevarēja bankas īpašnieka algotņi nostrādāt tā uz aizmukušu cilvēku, tas brauciena...


ja zin, kā strādā specdienesti un kontrolē ikvienu elektronisko pastu un ikvienu telefonsarunu, ikviena telefona īpašnieka pārvietošanos, ka modernajiem mobilajiem telefoniem ir papildus 14 funkcijas, par kurām nav informēts lietotājs, bet tās funkcijas kalpo operatīvajiem slepenajiem dienestiem.

Atbildēt

Visai interesanti

30.05.2019. 07:51

Acīmredzot Pietiek saņem īpaši slepenas anonīmas ziņas. Tādas var piegādāt vien no VDD.

Lasot I. Latvieša darbus, nepamet sajūta, ka Latviju pārvalda ārvalstu specdienesti, kuros strādā latviski- krieviski runājošie. Nav vien skaidrības, ar ko VDD iekšienē, kontrolējot citus dienestus, sadarbojas SAB un DP.

Apstiprinās hipotēze saskaņā ar Suņ Dzi Karamākslas deviņu zemju principiem par Latviju kā smago zemi un satiksmes zemi.

Atbildēt

MMM

30.05.2019. 07:39

Nevēloties atklāt grāmatas saturu, skaidrs ir tikai viens, vai nu grāmatā šī sižeta līnija ir izdomāta pilnībā vai arī viens no bijušajiem iestādes darbiniekem darbojās kopā ar vienu no esošajiem bankas īpašniekiem, nu nevarēja bankas īpašnieka algotņi nostrādāt tā uz aizmukušu cilvēku, tas brauciena maršruts algotņiem bija nezināms, lai veiktu tādu operāciju.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Ostu reforma ir lieliska, un nevis mēs, bet visi citi vainīgi, ka rezultāti ir katastrofāli

FotoPar Latvijas ostu reformu ir ticis runāts visā aizejošās Krišjāņa Kariņa valdības darbības laikā. Tomēr izrādās, tas ir bijis par īsu, lai politiķu aprindās būtu panākta izpratne par šīs reformas lietderību un mērķiem. Iespējams, tāpēc ne tikai no ietekmi ostu un tranzīta biznesā zaudējušiem kritiķiem, bet arī no jaunās valdības veidotāju vidus izskan pretrunīgi vai pat ļoti kritiski vērtējumi, tostarp par to, ka ostu reforma esot izgāzusies.
Lasīt visu...

21

Man ir ideja – tagad mums vajag jaunu ārpolitikas stratēģiju

FotoPēc TVNET aptaujas pagaidu rezultātiem tikai 13% neatbalsta TV Rain licences anulēšanu. Starp viņiem ir tādi, kuri bēdājās, ka šis lēmums visizdevīgākais ir tieši putinam un vispār - kanāla aizliegšana esot viņu specoperācija.
Lasīt visu...

18

Ļoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija nerunā visu žurnālistu vārdā!

FotoĻoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) nerunā visu žurnālistu vārdā!
Lasīt visu...

3

Padomāt, kas tur tāds īpašs – drusciņ pārkāpa likumus un drusciņ atbalstīja Krievijas okupantus un agresorus...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) izsaka nožēlu par Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmumu anulēt apraides licenci telekanālam "Doždj" ("Дождь"/"TV Rain") un uzskata, ka tas ir nesamērīgs iepretim pieļautajiem pārkāpumiem.
Lasīt visu...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...

21

Patērētājiem ir jābūt tiesībām iepazīties ar tarifu izmaksu modeļiem un pamatojumu

FotoPatērētājiem taču būtu jāredz Sadales tīkla tarifu pamatojums? Regulators diemžēl ir citās domās un nepiekrīt uzlikt par pienākumu atklāt izmaksu attiecināšanas modeli. Es jūtos nonācis 20 gadus tālā pagātnē, kad šāda ignorance bija lielākās daļas valsts iestāžu norma.
Lasīt visu...

6

2021. gadā veselības jomā valstij atradās 1,897 miljardi eiro, šogad – tikai 1,505 miljardi, nākamgad vēl nedaudz mazāk

FotoBiju jau krustu šķērsu lūdzies dažādu partiju politiķiem uzrādīt, ko viņi sarakstījuši valdības deklarācijā par veselību un medicīnu, bet tie izlikās kurli esam vai vismaz paši teicās neredzējuši šādu sadaļu  deklarācijā. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ierobežot medības nacionālajos parkos!

Ķemeru Nacionālais parks ir otrais Latvijā dibinātais (1997. gadā) nacionālais parks, kas no sava vecākā brāļa – Gaujas Nacionālā parka – atšķiras...

Foto

Mūsdienu feodālisms

Pie mums var atrast paralēles ar feodālo iekārtu ar visu tās tiesībatšķirīgo kontingentu - feodāļus, viņu algotņus un pārējos iedzīvotājus, kas sadalās pa slāņiem...

Foto

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

Indivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam...

Foto

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

Vakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu...

Foto

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

Pie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks,...

Foto

Ausīs arī mūsu saule

Motoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem,...

Foto

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

Valdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un...

Foto

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

Biedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes...

Foto

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

Armands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena -...

Foto

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

Laika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos...

Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....