Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kamēr

13.09.2019. 20:08

»

Latvis

Pavisam švaku Jums to Latvijas vēsturi "piegādā" jūsējais kurators no KF vēstniecības. Un tad vēl apvainojaties, ka Jūsu partiju NA saukā par Krievijas ārējā izlūkdienesta projektu. Tāpēc jau tie bēru galdautu svētki izdomāti...


tu nespēj aptvert, izprast un sajust latvieša dzīvesziņu, nekādā demagoģijas daiļdiršanā nenoslēpsies, un latvietis tevi vienmēr atkodīs. tu sāc citiem piedēvēt savus "literāros" varoņus?
Atkārtošu - just latviski iemācīties nevar un tas, tev neapzinoties, vienmēr tevi atmasko, jo tev pašam liekas, ka ja jau raksti latviski ciešami, arī savu domu (kroplo) vari nogādāt līdz adresātam latviski. tava bēda, ka tava doma ir svešā, nedraudzīgā valodā. sasapņojies...

Atbildēt

Pussprāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, izdrātēc pieqirs-komas debiloidsz, un viņa sūd.dzība

13.09.2019. 18:42

»

Klāra

Homoseksuālisms tagad neesot slimība. Un tas jums dod tiesības ņirgāties par citiem slimniekiem? Kā tur bija tie teksti - dārzeņiem vajag nolikt tuvumā bildes un atskaņot mūziku, lai tie labāk augtu, utt. Vai tā vēstīja jūsu slavenais mūzikas producents...


Izbeidz debilais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, izdrātēc pieqirs-komas skapī, pats slavēt, iedzer tabletīti!

Viņš vēl bija Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, izdrātēc pieqirs-komas debiloiidsz, kad 2009. gadā cieta no kāda lumpennzommbiju portāla piecirst-komas producenta un sava vienizdzimuma partnera seksuāla uzbrukuma.

“Kad mani 50 gadu vecumā izvaroja, es mainījos uz visiem laikiem. Daļa no manis uz ilgiem gadiem noslēdzās. Es nevienam to neteicu ka esu regulāri izdrātēc visās atverēs. Patc (pati) to ignorēju. Un jutu kaunu. Vēl šodien, šo stāstot,jūtu kaunu par to, kas ar mani ir noticis,” Eggmaŗŗsz Kakueedajzs atzinās kādā pasīvo geju transgenderu pasākumā.

"Joprojām ir dienas, kad uzskatu, ka tā ir mana vaina kad tiku un arī tagat tieku izdrātēc visās atverēs. Kad ļoti ietekmīgiem vīriešiem šajā industrijā pastāstīju, kas ar mani notika, neviens man nepalīdzēja bet turpināja mani, Eggmaŗŗszu Kakueedajzsu drātēt visi barā, dzīvās rindas kārtībā laižot pa riņķi. Neviens nepiedāvāja man kautvai mazu naudiņu vai vismaz ēdiena atliekas, bet tikai kādu stulbāku padomu atslābināties vai palīdzīgu roku ar vazelīnu, lai es panāktu vismaz kaukādu kaifu no manas izdrātēžanas. Viņi pat man neieteica psihiatra palīdzību, kas man bija ļoti vajadzīga kad tiku savā plakani saspiestajā galvā izdrātēcz. Šie mani izvarotāji paslēpās zem manas gultas, jo es baidījās no savas taisnās zarnas elastības zaudēšanas. Un tāpēc, ka viņi slēpās, sāku slēpties arī es patc (pati), Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, izdrātēc pieqirs-komas debiloiidsz.” Tā pagāja daudzi gadi, nevienam neko nezinot ka esu izdrātēc pieqirs-komas debiloiidsz Eggmaŗŗsz Kakueedajzs. “Es gandrīz vai centos to izdzēst no savām smadzenēm, kas man ir zem astes un riebīgi smird".

Latvānijā šai sakarā jau negaidīti ieradušies CNN korespondenti Latutis Lapseņonis Seskosvoločnijs un Zuppa Tārpimpainā, lai uzmeklētu Eggmaŗŗsza Kakueedajzsa pieqirs-komas debiloiidu kolektīvi izdrāzco kundzi un par satraucošo notikumu, kas viņus nav atstājis vienaldzīgus, uzņemtu dokumentālu seriālu. Tikšot uzklausīts ar Latvāniešu margināļu folksmuzičkas pridurcentu viedoklis. Tieši kuru izpildījumā Eggmaŗŗsz Kakueedajzs tiek regulāri izdrātēc, tas pagaidām tiek turēts noslēpumā.

Ziņa par Eggmaŗŗsza Kakueedajzsa pieqirs-komas debiloiida izvarošanu ir pāršalkusi interneta medijus un nevienu nav atstājusi vienaldzīgu. Latvānijā plānošot izveidot pašpalīdzības fondu izvarošanā tādiem cietušajiem debiloiidiem kā Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, izdrātēc pieqirs-komas debiloiidsz, kura patronese būšot viņa skapja partnere Rimbuļēviča Peģikskapiste, kurš negaidītif pats pieteicies šai starptautiskajai misijai dzīvās rindas kārtībā kolektīvi izdrātēt Eggmaŗŗszu Kakueedajzsu, pieqirs-komas debiloiidu.

Atbildēt

Klāra

13.09.2019. 02:28

»

Kārlis

Kakā kamēr atcerēsies, vai tu kādreiz nebiji Klāra Celkin-Cukeršnaucer


Homoseksuālisms tagad neesot slimība. Un tas jums dod tiesības ņirgāties par citiem slimniekiem? Kā tur bija tie teksti - dārzeņiem vajag nolikt tuvumā bildes un atskaņot mūziku, lai tie labāk augtu, utt. Vai tā vēstīja jūsu slavenais mūzikas producents?
Par biezo, bagāto galu vispār nav ko runāt. Ja vajag aizbāzt muti kādam no vienkāršās tautas, tad visi mērgļi draudzīgi apvienojas.

Atbildēt

Kārlis

13.09.2019. 01:35

»

Klāra

Kkā neatceros tādu Kārli. Vai kādreiz nebija Karlīne


Kakā kamēr atcerēsies, vai tu kādreiz nebiji Klāra Celkin-Cukeršnaucer?

Atbildēt

Klāra

12.09.2019. 22:41

»

Kārlis

Tā jau laikam palaistuve no izbijušās taukmūļu partijas :D


Kkā neatceros tādu Kārli. Vai kādreiz nebija Karlīne?

Atbildēt

Kārlis

12.09.2019. 21:36

»

Klāra

Tas jau laikam plaģiators no izbijušās pēdērjās partijas


Tā jau laikam palaistuve no izbijušās taukmūļu partijas :D

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

12.09.2019. 16:54

»

Jā, un Untuna Mazpusēna tīrradņi

klāra debess, cik skaisti! Neviens lidz šim tā nav pamanījies izpildīties! Iesaku katram ieskatīties god. autora blogā! Paldies Lapsas kungam par iespēju iepazīties ar šo autoru Pietiek slejās .. un ejās, kur viņu kritizē lumpeņi


tu nepārdzīvo tik ļoti, iedomāti "anonīmais" onanīmiķi ar visnotaļ piemēroti izvēlētu pašnomināciju - "seskulapsenes izdrātēc" un "Eggmaaŗsz Kakueedaajsz, piepirst-komas debiloiidsz" – gan jau arī tu, iespējams, kādā normāli cilvēciskā un atbilstoši lietderīgā izpratnē / izpausmē varētu izrādīties nepārspējams (vai, vismaz, teorētiski varētu tāds būt - ja vien tu savu iespējamo potenciālu pa glupo neizšķērdētu melnā skaudībā un hroniskā tukštiršanā, regulāri izgāžoties kā veca sēta publiskajā telpā).

tev tomēr vājprātā drausmīgi un lapsiski zvērīgi skauž (atkal un vēl joprojām), ka neesi spējīgs izpildīties patstāvīgi oriģināli un vismaz minimāli interesanti, bet – vari tikai bezjēgā kroplīgi un lopiski truli atgremot to, uz ko ir spējīgi tevis apskaustie? Samierinies ar realitāti un nepsiho, ka esi tik bezcerīgi mazspējīga un nevērtīga draza. ;)

Atbildēt

ČEKAS provokatora un stukača grēksūdze

12.09.2019. 16:43

»

Untuns Mazpusens (lit. pseidonīms)

Viņš vēl bija Indulis Durka, kad 2009. gadā cieta no kāda mūzikas producenta seksuāla uzbrukuma...


Man ir kauns nosaukt savu vārdu - Eggmaaŗsz Kakueedaajsz piepirst-komas debiloiidsz - un ir panistiskas bailes atklāt savu vārdu!
Jo esu daudzu speckantōru stukačs provakātorsz un daudzus esu nostučījis savos panosos..

Neēsu tikai ģenētiskaizs nelietizs. Kakā tā var apveinot! Esu nelietisz pa dzimzšanu un ari pa dzīvi.

Mani ģimenes locekļi uzskatīja, ka man, Eggmaaŗszam Kakueedaajam piepirst-komas debiloiidam ir paranoja un to dara vēl šodien, jo diagnoze apstiprinājās un turpina mani kropļot.

Pag. gadu precīzi mani mēneša garumā mani kontrolēja nezināma operatīvā valsts iestādes grupa vai arī citplanētieši no NLO kas mani regulāri abstaroja un smacēja ar kanālizācijas gāzēm. Sajutos kā operatīvajā izstrādē vai publiskajā attejā, kanālizācijas kolektora akā vai nosēdumu bedrē zem herrmētiska vāka.

Kad braucu pa pilsētu, bieži gadījās ceļā gan valsts, gan pašvaldības polic. mašīnas, dažreiz arī sliktie klauni un pelēkie cilvēciņi. Citās vietās mani fiļmēja un fotogrāfēja ar mobīlem teļefoniem, apstaroja ar rendgenu un arī skannerēja no eNLO. Tas viļkās mēnesi. Precīzi mēnesi, ko pieļauj likumsz. Sajutos kā valsts operatīvas iestādes mācībās uz Marsa vai uz citas planētas, bet upuris un izmēģinājumu dzīvnieks biju es, Eggmaaŗsz Kakueedaajsz piepirst-komas debiloiidsz.

Vēl šodien nožēloju, ka to izstāstīju ģimenei, jo nepirms, ne pēc nekas tāds ar mani nebija noticis. Tikai nākamajā gadā atkal notika. Vairākas reizes un mēnešiem ilgi. Šogad tas notiek jau visulaiku nepārtraukti, caurām diennaktīm. Paranoja tā vairs nav, es, Eggmaaŗsz Kakueedaajsz piepirst-komas debiloiidsz, domāju ka pilnīga realitāte. Bet tikai ārsti man nepiekrīt, laikam tie no operatīvajiem orgāniem vai NLO, kas ticamāk.

Atbildēt

ČEKAS un VDDK provokatora un stukača grēksūdze

12.09.2019. 16:35

»

Untuns Mazpusens (lit. pseidonīms)

Viņš vēl bija Indulis Durka, kad 2009. gadā cieta no kāda mūzikas producenta seksuāla uzbrukuma...


Es, Eggmaaŗsz Kakueedaajsz piepirst-komas debiloiidsz, vienmēr biju naudas badā. Tāpat kā tagad esu. Mani publicēja tikai vienu vai divas reizes. Sādžas izpi(s)komitejas sienasavīzēs "Komjavniešu starjmetis" un "Prožektor perestroiki". Mani vienreiz atzina par perspektīvu. Bet kā VDK aģenta vai ziņotāja kandidātu, nevis par radošo orientāciju. Biju pat radošās jaunatnes stukaču nometnē ar komunistiski ideoloģisko novirzienu, kur bija komjaunatnes līderi un ari tādi parasti ierindas komuņizstu tirzsālīdēji kā es. Kad pie galda visi biedri cits citu iepazīstināja ar sevi, 70 procentu tekstiem bija klāt komjaunatnes vārds. Tāpat rīkojos arī es, parasts provakātors un čekas ziņotājs, par ko man tagad ir kauns, jo tādc pacs suka stukačš un padla pravokatorz esu ari palics pašreizi. Bet pārējie 30 procenti normālo cilvēku to nedarīja, kā Pātaris Brūvberzis, Mārcis Melnagalvis, kuru nodzirdīj vara līdz pašnāvībai un citi - TV, balets utt.

Kad biju sagatavojis savu pirmo delīrija murgojumu daiļdarbu krājumu, par mani interesējās VDK, kur tiku izsaukts, komprominetējot ar apstākli, ka tajā laikā nestrādāju valsts darbu. Jo mani nekur neņēma, vienmēr atgādināja ka esu par durnu. Sākumā itkā atteicos sadarboties ar VDK un ziņot par H86 R. Bitīšmātovu, bet tad mans VDK aģentu kurators mani iekārtoja valsts darbā un savervēja par savu ziņotāju. Tikai nepatīk ka mani sauc par čekas stukaču, kautgan tā ir taisnība. VDK aģents vai ziņotājs tomēr kaukā zolīdāk izklausās.

Protams, manu delīrījmurgu izlases grāmatu neizdeva, tāpat kā manu stukača ziņojumu sapizkopotos rakstus, jo laikam slikti pildīju VDK agenta un provokātora pienākumus. Pēc tam sāku pārāk aizrauties ar alkagolu un pārstāju iesniegt publiicēšanai savus garadaŗbus. Jo sapratu, ka nebūs vairs perespektīves kā beiktam alkahgoļiķam.

Atbildēt

pieļurbājies atkal?

12.09.2019. 16:32

»

Dj tak tirst

debloidais Mikropisān


tu aizej izvemies uz savām ilgtspējīgi nomī(z)tajām pastalām, Eggmaaŗ Kakueedaaj piepirst-komas debiloiid. Un pēc tam pamēģini izgulēt dzērumu. Ja tas tomēr neizdodas, tad ar šitādu galvas vainu tev būs jāmeklē palīdzība pie dakteriem, taviem iecirkņa veterināriem.

Atbildēt

Latvis

12.09.2019. 12:15

»

kāds tu Latvis?

nevienai tautai nav nākotnes, pilnībā neizprotot pagātni; lai izprastu, tā ir detalizēti jāizrunā, jāizķidā, jāanalizē...


Pavisam švaku Jums to Latvijas vēsturi "piegādā" jūsējais kurators no KF vēstniecības. Un tad vēl apvainojaties, ka Jūsu partiju NA saukā par Krievijas ārējā izlūkdienesta projektu. Tāpēc jau tie bēru galdautu svētki izdomāti.
Sarij vairāk tos rāceņus, kas russičiem ir bijis pamat ēdiens, tik nejaukt ar latviešiem, tās dažādas tautas, latvieši rāceni izmantoja, kā zāles, mēs maizes ēdāji.

Atbildēt

Untuns Mazpusens (lit. pseidonīms)

12.09.2019. 10:29

»

interesanti,

kas ir pareizās domas un kas ir murgi


Viņš vēl bija Indulis Durka, kad 2009. gadā cieta no kāda mūzikas producenta seksuāla uzbrukuma.


“Kad mani 50 gadu vecumā izvaroja, es mainījos uz visiem laikiem. Daļa no manis uz ilgiem gadiem noslēdzās. Es nevienam to neteicu. Pati to ignorēju. Un jutu kaunu. Vēl šodien, šo stāstot,jūtu kaunu par to, kas ar mani ir noticis,” Indulis Durka atzinās kādā geju pasākumā.


"Joprojām ir dienas, kad uzskatu, ka tā ir mana vaina. Kad ļoti ietekmīgiem vīriešiem šajā industrijā pastāstīju, kas ar mani notika, neviens man nepalīdzēja. Neviens nepiedāvāja padomu vai palīdzīgu roku, lai es panāktu taisnīgumu. Viņi pat man neieteica psihiatra palīdzību, kas man bija ļoti vajadzīga. Šie vīrieši paslēpās, jo baidījās no savas varas zaudēšanas. Un tāpēc, ka viņi slēpās, sāku slēpties arī es pati.”
Tā pagāja daudzi gadi, nevienam neko nezinot. “Es gandrīz vai centos to izdzēst no savām smadzenēm".

Latvijā šai sakarā jau negaidīti ieradušies CNN korespondenti Rokijs Sļivočnijs un Zina Karandašina, lai uzmeklētu Induļa Durkas kundzi un par satraucošo notikumu, kas viņus nav atstājis vienaldzīgus, uzņemtu dokumentālu seriālu. Tikšot uzklausīts ar Latviešu mūzikas producentu viedoklis. Tieši kuru, tas pagaidām tiek turēts noslēpumā.

Ziņa par I. Durkas izvarošanu ir pāršalkusi interneta medijus un nevienu nav atstājusi vienaldzīgu. Latvijā plānošot izveidot pašpalīdzības fondu izvarošanā cietušajiem vīriešiem, kura patronese būšot Raimonds Vājone, kurš negaidītif pats pieteicies šai starptautiskajai misijai.

Atbildēt

Lrtt lasītājs

12.09.2019. 09:17

»

Teds

Pilsoņu kongresa atmiņu stāstos prevelē pinkainā levīta apjūsmošana, kurš jau tajā laikā esot gribējis pilsonību dot visiem PSRS kolonistiem...


Kurš to nezin, sexuāli un politiski aktīvie bābieši atbalstīja, tāpat kā harizmātiskos un hormonāli pievilcīgos Godman un Shkeli. Vecās babas bija iemīlējušas G orbunova frizūru.
Un protams, arī latviski nerunājošie latvijieši teica, kamēr būs 2G, tikmēr varēsim dzīvot un šeptēt mierīgi šajā rodnajā krajā.

Atbildēt

Dj tak tirst

12.09.2019. 07:58

»

interesanti,

kas ir pareizās domas un kas ir murgi


debloidais Mikropisān!

Atbildēt

nu kurš tad to nezin

11.09.2019. 23:59

»

Fakts

P.S.Sāk jau palikt interesanti, kurš šim "darbonim " apmaksā internetu? Varbūt , mēs visi


kas pasūta mūziku tas arī apmaksā.

Atbildēt

pieqirst-komas debiloidam Eggmaŗam Kakuēdājam seskulezbai

11.09.2019. 23:56

»

Induļis Durka jobanaizs

...


atkal niez starp pakaļkājām? tu izlaizi sev un savai seskuskapja viendzimuma zoofilai partnerei zem astes, virkni reižu, plaanpŗatigā seskulezba Eggmaŗ Kakuēdāj.

Atbildēt

interesanti, kurš šim "darbonim " apmaksā internetu?

11.09.2019. 23:52

»

Fakts

P.S.Sāk jau palikt interesanti, kurš šim "darbonim " apmaksā internetu? Varbūt , mēs visi


arī tas jāprasa lapsai, kuras saimnieki finansē un kūrē šo interneta lapu.

Atbildēt

Fakts

11.09.2019. 23:06

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

P.S. Tencinājums par bezmaksas reklāmu, lapsa & co...


Cik vienkārši var pārvērst visu murgā un novest no pareizās domas. Slepenais ierocis, kurš darbojas nevainojami un uzdzen riebumu momentāli ...Bravo, aukliņu raustītājam!

Atbildēt

Induļis Durka jobanaizs

11.09.2019. 23:05

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

tev sūri skauž (atkal un vēl joprojām), ka neesi spējīgs izpildīties patstāvīgi oriģināli un vismaz minimāli interesanti, bet – vari tikai bezjēgā kroplīgi un lopiski truli atgremot to, uz ko ir spējīgi tevis apskaustie? Samierinies ar realitāti un nepsiho, ka esi tik bezcerīgi mazspējīga un nevērtīga...Man, indulim dukai, kārtējā planpŗātibas lēkme, iedzimtais debiloids Eggmaŗŗsz Kakueedajsz atkal nav iedzēris tabletīti!

Teu sūri kož (atkal un vēl joprojām, kad izpildies), ka neesi spējīks izpildīties pastāvīgi reģionāli un vismaz minimāli intresanti, bet – vari tikai bezjēgā kroplīgi un lopiski truli atgremot to, uz ko ir spējīgi tevis apskaustais Induļis Duka no jobaniemz Dikļiemzs? Apmierinies ar realitāti un nepsiho, nepsiho, nepsiho, ka esi tik bezcerīgi mazspējīga un nevērtīga draza. ;) es smejos ( ha ha ha utt. Utjproj.)

Bet nepis smacenes seu tik ļoti, iedomāti "anonīmais" onoķīmiķi ar visnotaļ piemērotu pašnomināciju "izdrātēc" – "cenzēc" gan jau arī tu, iespējams, kādā normāli cilvēciskā un atbilstoši lietderīgā izpratnē / izpausmē varētu izrādīties nepārspējams aideoc kai es (vai, vismaz, teorētiski varētu tāds būt, kai es Induļis fon Durka, ja vien tu savu sex potenciālu pa glupo neizšķērdētu melnā skaudībā un droniskā tukštiršanā, regulāri izgāžoties kā veca sēta publiskajā pilsētā, latviet, prātam neaptverams ārprāc !

No maniem, induļa durkas, Dikļu iemītnieksc, vārdiem aprakstīc pareizi.

Atbildēt

Jā, un Untuna Mazpusēna tīrradņi

11.09.2019. 23:02

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

P.S. Tencinājums par bezmaksas reklāmu, lapsa & co...


klāra debess, cik skaisti! Neviens lidz šim tā nav pamanījies izpildīties! Iesaku katram ieskatīties god. autora blogā! Paldies Lapsas kungam par iespēju iepazīties ar šo autoru Pietiek slejās .. un ejās, kur viņu kritizē lumpeņi!

Atbildēt

formula

11.09.2019. 22:55

Re,kā. Skarbs laiks izveidoja drošsirdīgus talantus.Kur viņi ir tagad? Tagad viņi savēl saeimā padibenes .

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

11.09.2019. 22:18

»

Kurš viņu nezin?

Tas ir Indulis Duka no Dikļiem. Mārrutku zemnieks. Ar kļičku Untuns Mazpusens kai autors darbam Muļķu zeme XXI g.s...


P.S. Tencinājums par bezmaksas reklāmu, lapsa & co. ;)

Patiess gandarījums konstatēt (kārtējo reizi) un apzināties, ka sabiedrība nemainīgi akceptē (un regulāri aktualizē) savus reiz izvēlētos un joprojām respektētos t.d. "viedokļu līderus" – pat riskējot ar gluži reālu iespēju "parakstīties" uz attiecīgām "audzinoši profilaktiskām" sankcijām par šādu (u.c. taml. "informatīvi reprezentatīvu") publiski demonstrētu atbalstu šajā pašreizējā "valsts" parodijā krampjaini agonējošu zināmas silei pietuvinātu cūklopu pasugas zombiju visnotaļ "ilgtspējīgi" truli nīstam, histēriski maniakāli vajātam un nu jau arī sistēmiski "oficiāli" politiski represētajam brīvdomātājam.

Pilncieņā (visiem Normāliem Cilvēkiem) ~ Ontūns Mazpusāns© (lit. pseidonīms).

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

11.09.2019. 22:04

»

Fakts

Nav jau pirmā reize, kad nopietnās diskusijās parādās šādi komentāri... Ievēroju, ka tas vienmēr ir tad, kad vajag neitralizēt izteikto domu spēku. Sajūta ir tāda, ka kāds speciāli iedod datoru slimam cilvēkam un saka : "Raksti!Tagad ir tavs uznāciens, raksti un pasaki visu, ko tu par to domā! Tie ir...


Kas arī bija jāpierāda – tieši tā (arī, t.sk., bet ne tikai, protams) izpaudās (un, diemžēl, kā izrādās vēl joprojām izpaužas) pret šajā pašreizējā "valstī" piekopto politisko represiju shēmotāju izvēlētajiem "izstrādes figurantiem" (un pat to tuviniekiem!?!) vērstās psiholoģiskās vajāšanas / linčošanas represijas tā dēvētajā "publiskajā telpā" – konkrētajā shēmā vairākus gadus "ilgtspējīgi" un teju ikdienišķi regulāri tiražējot lojālpatrEJotiski orientētos masmēdītājos klajus apmelojumus un truli kretīnisku nolamāšanu.

Gluži likumsakarīgi, politisko represiju shēmai "noderīgo idiotu" masmēdītāju "skapja" vadošajos locekļos jau sen pienākas identificēt šo lapsas uzturēto w-lapu – kā vienu no sevišķi proaktīviem "oficiālās" varas turētāju "īpašo vajadzību" apkalpotājiem un tipiskiem "ietekmes aģentiem". T.i. (galvenokārt, bet ne tikai) – šim gaudeni kompaktajam un nu jau kritiski toksiskajam "burbulītim" tā dēvētajā "informatīvajā telpā" pozicionējoties un izpildoties kā "sabiedriskās domas veidotājiem" un "komunikatīvo norišu moderētājiem" jeb prastiem lumpensabiedrības lumpenmanipulatoriem. Tostarp arī savus saimniekus un angažētājus apkal.pojošajai lapsai tradicionāli un max. iespējami izmantojot uz šī "pamuļķu lapseņu mušpapīra" saķepušos "noderīgos idiotus" – zombējot, uzrīdot, manipulējot, protežējot un pat demonstratīvi atbalstot šādu (t.sk. 11.09.2019. 19:47 un 11.09.2019. 21:25) un taml. nožēlojami tizlu izpildīšanos komentāru sadaļās (pie tam, kā zināms, arī pašai lapsai ikdienišķi regulāri "uzstājoties" ar lapsiski trulu vemstīšanos un regulāru histēriski maniakālu cenzūru) – par ko nepārprotami liecina kaut vai aktuālās publikācijas komentāru sadaļas attiecīgas "orientācijas" izkārnījumi.

---------------------

Ir sacīts: "Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

Un, arī: "Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spēku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

11.09.2019. 22:00

»

Kurš viņu nezin?

Tas ir Indulis Duka no Dikļiem. Mārrutku zemnieks. Ar kļičku Untuns Mazpusens kai autors darbam Muļķu zeme XXI g.s...


tev sūri skauž (atkal un vēl joprojām), ka neesi spējīgs izpildīties patstāvīgi oriģināli un vismaz minimāli interesanti, bet – vari tikai bezjēgā kroplīgi un lopiski truli atgremot to, uz ko ir spējīgi tevis apskaustie? Samierinies ar realitāti un nepsiho, ka esi tik bezcerīgi mazspējīga un nevērtīga draza. ;)

Bet nepārdzīvo tik ļoti, iedomāti "anonīmais" onanīmiķi ar visnotaļ piemērotu pašnomināciju "izdrātēc" – gan jau arī tu, iespējams, kādā normāli cilvēciskā un atbilstoši lietderīgā izpratnē / izpausmē varētu izrādīties nepārspējams (vai, vismaz, teorētiski varētu tāds būt - ja vien tu savu iespējamo potenciālu pa glupo neizšķērdētu melnā skaudībā un hroniskā tukštiršanā, regulāri izgāžoties kā veca sēta publiskajā telpā).

Atbildēt

Kurš viņu nezin?

11.09.2019. 21:25

»

jo nav jau zināms, kur viņš tiek turēts...

tas jāprasa lapsai, pie kuras tas slimnieks sev nopelna apkaltušu maizes garoziņu vai stipro tabletīti


Tas ir Indulis Duka no Dikļiem. Mārrutku zemnieks. Ar kļičku Untuns Mazpusens kai autors darbam Muļķu zeme XXI g.s.
Laikam blogs arī ir kai trakajam Arturam Priedītim. Es piekrītu, nopietnās diskusijās esmu ieverojis šo profanāciju. Un tad vēl tās četrrindes, kas atkārtojas. Un beigas sākas " Ir sacīts.. Utt. Mikropisāns bija viņa iesauka vai?

Atbildēt

Fakts

11.09.2019. 20:30

»

Pac

sevi publiski raksturoju kā "tipisku latviešu idiotu" plaanpŗaatiņu Eggmaŗŗu Kakueedaju. Mani VDK un iekàrta lauza un dŗāza visos caurumos, bet nesalauza pilnībā, izņemot tikai analo nevainibu. Rakstîju viskauko slavinošu iekàrtai un stučiiju. Bet vienalga man visi attîstîbas cełi bija slègti. Śodien...


Nav jau pirmā reize, kad nopietnās diskusijās parādās šādi komentāri... Ievēroju, ka tas vienmēr ir tad, kad vajag neitralizēt izteikto domu spēku. Sajūta ir tāda, ka kāds speciāli iedod datoru slimam cilvēkam un saka : "Raksti!Tagad ir tavs uznāciens, raksti un pasaki visu, ko tu par to domā! Tie ir tavi ienaidnieki!" Un tas cilvēciņš raksta... Varbūt tā viņš sev nopelna lieku maizes riecienu vai tabletīti, jo nav jau zināms, kur viņš tiek turēts...

Atbildēt

Pac

11.09.2019. 20:10

»

CENZĒC (un politiski izdrātēc) Indulis Duka no jobansiem Dikļiem, tas ac Eggmaŗss Kakuēdājzs, pieqirs-komas debiloidczs

...


sevi publiski raksturoju kā "tipisku latviešu idiotu" plaanpŗaatiņu Eggmaŗŗu Kakueedaju. Mani VDK un iekàrta lauza un dŗāza visos caurumos, bet nesalauza pilnībā, izņemot tikai analo nevainibu. Rakstîju viskauko slavinošu iekàrtai un stučiiju. Bet vienalga man visi attîstîbas cełi bija slègti. Śodien mani vajà tà pati iekàrta, kas sakràsojusies kopà ar ASV CIP židcionistiem, ja es protestēju. Šodienas 4. maija vara mani lauza un salauza, "apgaismoja" un es vairs neprotestēju un nesūdzos tiesā. Jo saprotu, ka gan tad, gan tagad viņu nodomi ir iznīcināt mani, lai es nevarētu iznīcināt latviešu tautu un iznīcināt latviešu valsti. Visus padarot par paklausīgiem bioŗobotiem. Viņu rīcībā ir milzu resursi, bet tauta ir lētticīgs aitu bars. Izdzīvošana pēc salaušanas un izdŗāzšanaszc ir mana paša tūpļalieta.

Bet komentēšana ir izklaide. Jautra izklaide visiem, kas ierēc par mani, piecirst-komas debiiloiidu un aboŗta atlieku plaanpŗaatinu Eggmaŗŗu Kakueedaju.

Atbildēt

reàlas demences un plànpràtîbas slimniekam Eggmaŗam Kakuēdājam

11.09.2019. 20:02

»

CENZĒC (un politiski izdrātēc) Indulis Duka no jobansiem Dikļiem, tas ac Eggmaŗss Kakuēdājzs, pieqirs-komas debiloidczs

...


turpinās garīgās slimības kārtējā lēkme, kas sevišķi aktīvi izpaužas saistībā ar neseno pilnmēness fāzi. Jo vairāk atgādina šādiem plànpràtîbas slimniekiem par viņu arvien straujāk progresējošo "demenci", jo aktīvāki tie kļūst un nozīmīgāki paši sev šķietas.

Atbildēt

Eggmaŗam Kakuēdājam, pieqirs-komas debiloidam,

11.09.2019. 20:00

»

CENZĒC (un politiski izdrātēc) Indulis Duka no jobansiem Dikļiem, tas ac Eggmaŗss Kakuēdājzs, pieqirs-komas debiloidczs

...


kārtējā planpŗātibas lēkme, iedzimtais debiloids Eggmaŗŗsz Kakueedajsz atkal nav iedzēris tabletīti! Atkal Eggmaŗŗsz Kakueedajsz aptaisījies pa šķidro pēc pilnas programmas, kā parasti.

Atbildēt

CENZĒC (un politiski izdrātēc) Indulis Duka no jobansiem Dikļiem, tas ac Eggmaŗss Kakuēdājzs, pieqirs-komas debiloidczs

11.09.2019. 19:47

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

..."Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
/ apt.cit.aut. – Džordžs ROvels /"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā kauna murgs. Tas dos spēku šeit būt un klepot!"
/ Gunārs Sasperadastra, Brīvības gatve, 5. Bomžu līnija, Rīga /
-------


Ir sacīc: “Katra tauta (t.sk. aDikļu zombiji) ir pelnījusi tādu kāpiostu kā postu un tādus "cimumlocekļuszs” (t.i pie valsts / pašvaldoņu SILES trekni rijošus, uzkožot māruttkuss, kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi visās atverēs".Un, arī: “Politikai un šajā “LUMPENbiznesā” iesaistītajiem “politiķiem” (kā arī šo SILES “vienlīdzīgĀKo” cūklopu “īpašo vajadzību” apkalpotājiem u.c. taml. “pie SILES sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT “traumējošāks” un arī reāli bīstamāks par “godam” nopelnītu izsmieklu! HAHAHAHAHA! /es smejos/


"Priekš katr' vien' polit-KLAUN' SAV' latvāņ' dialekt'!!!..."
( aktuālais prātuļojums - iz "O.M.© arChīva" )


Tev lositaj, turpinās garīgās slimības kārtējā lēkme, / aizraujoties manu textu/ kas sevišķi aktīvi izpaužas saistībā ar neseno pilnmēness nakc frāzi!!!! Jo vairāk atgādina šādiem plànpràtîbas slimniekiem par viņu arvien straujāk progresējošo "demenci", jo aktīvāki un nozīmīgāki tie ptaši sev originalo šķietas.

Atbildēt

kāds tu Latvis?

11.09.2019. 19:32

»

Latvis

Jūsu jautājums mūsu vēsturniekiem par Alunāna nopelniem, jeb latviskuma atgriešanu, kā arī par kartupeļu kultivēšanas sākumu. Pamat ēdiens nebija vieni rāceņi, bet arī graudaugi, gaļa,zivis. Vasaras Saulgrieži arī ir Jāņi, ko baznīca mazliet nobīdīja uz priekšu. Par kristietību skaties kalendārā un ...


nevienai tautai nav nākotnes, pilnībā neizprotot pagātni; lai izprastu, tā ir detalizēti jāizrunā, jāizķidā, jāanalizē.
kartupeļu pleķis pie mājas gan vairāk raksturīgs citai tautai (google maps tev ļauj to konstatēt pa visu globusu), latviešiem bija citāds skatījums uz lauksaimniecību un savu apkārtni.
var iemācīties valodu (tavā gad. pat ciešami), bet just latviski nav iespējams

Atbildēt

hmm

11.09.2019. 18:50

»

Jautrīte

Šitik daudz, te sarakstīti, tik gŕūti lasāmu tekstu


Man tā nelikās! Skaudra patiesība....

Atbildēt

Teds

11.09.2019. 18:50

Pilsoņu kongresa atmiņu stāstos prevelē pinkainā levīta apjūsmošana, kurš jau tajā laikā esot gribējis pilsonību dot visiem PSRS kolonistiem.
Tad jautājums - kā tādā gadījumā, ar tādiem uzskatiem un tādu nostāju, šis trojas zirgs nokļuva Latvijas patriotu vidū un vēl virzījās uz priekšu ??
Kā šāds urka un pārējie (boļševiki internacionālisti) tur kļuva par vairākumu, ja ne bez žīdčekistu un žīdkrievu komunistu organizēta atbalsta.

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

11.09.2019. 18:46

»

VB

Ko vispār var pateikt šobrīd dzejnieks / -ce


...
"Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spēku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"."

-----------

Mediju ziņa (02.2015.): "Tas, ko drīkst nosacīti saukt par tautas pārvaldīšanas tehnoloģiju, sastāv no divām daļām. Viena daļa ir politkorekta, bet otra daļa ir nepolitkorekta. Vara tautas pārvaldīšanā var izmantot gan morāli atbalstāmu un sociāli cienījamu tehnoloģiju, gan amorāli antihumānu un sociāli necienīgu tehnoloģiju. Turklāt sociāli cienījamo tehnoloģiju neviens neslēpj no tautas un atklāti informē sabiedrību par šīs tehnoloģijas pielietošanu, bet sociāli necienīgo tehnoloģiju cenšas slēpt no tautas un par tās pielietošanu atklāti neinformē sabiedrību." ... ( apt.cit.vied.aut. - zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija "Tautas pārvaldīšanas nepolitkorektās receptes" )
-------

'MOTO':
"Nelidot augstāk par vistu kūts laktu,
vismīļāki domāt par dējamo kaktu!..."
/ Vilis Plūdonis, iz poēmas "Uz saulaino tāli" /
-------

"Latv(ĀŅ)u LUMPEŅU "morālētisko pamatvērtību" Kodekss."
( "latv(ĀN)ijas SILES valsts titulnācijas" 'status quo', fragmentāri )
( aktuālais prātuļojums - iz "O.M.© arChīva" )

Pasaules Tautām, kam Valstis IR savas,
"Globālā kontekstā" pārsvara NAV(a) ~
Vairumam atliek vien sapņot un cerēt,
Normālai Valstij par Nāciju derēt...
...
Valsti, kas dzimusi Brīvības cīņās,
Varas un SISTĒMAS zombiji mīņā,
Sū#os pie SILES, ko ķēza jau gadiem,
Cūklopu varza ar "draugiem un radiem".

"Nācijas līderi" LUMPEŅU baru,
Spiež "valsti mīlēt" un "respektēt varu"
(TĀDU, kas vājprāta murgos vien rādās),
"Cērpot kā aunus" - pirms "noģērē ādas":

"NOZOMBĒT "nāciju" - problēma maza!
"Latv(ĀŅ)u LUMPEŅU Kodeksā" drazas,
Sabāzts pa pilnam, no vāka līdz vākam ~
"Primāros" fragmentus "sprediķot" mākam:

"Kodeksa" tēzes kā "mantru" būs zināt!!!
(Tāpēc - tās dienišķi vērts "atsvaidzināt",
Latv(ĀŅ)u LUMPEŅIEM, veciem un jauniem,
"Klusajiem mī#ējiem" & "cērpamiem auniem"):

"Nācijai" - paklausīt VISAM, ko saka!!!
('biedri' no "priekšstāvju" sugas, kam fraka,
Nokārta "bļembukiem", bet - "neiet kopā",
Sen jau uz rumpja, kas nobarots lopā...)

"Partiju" SISTĒMA "valstī" ir "svēta"!!!
(BEZjēgā zaglīga, stulba, NE lēta,
"Tumbočkām" pilnām un "konceptiem" tukšiem ~
Citāda neder ne SILEI, ne rukšiem...)

Nemurkšķēt "vietvalžiem" pretī, ne vārda!!!
(Kaut vai - spļauj ģīmī, min sū#os un spārda,
LUMPEŅUS pašus, šo ģimenes, dzimtas,
Draugus un paziņas, versijās simtās...)

Vergot par grašiem un kredītu klaušām!!!
(Kurus "pa fikso" var "iebarot" aušām,
Reklāmu ZOMBĒTIEM "onlaina" spamā ~
"Pisness", kam lobiji "augstajā namā"...)

Nodokļus bleķot, kaut - iznīkstot badā!!!
('Kāpostu' VID'am un SISTĒMAI gādāt,
Likumi paredz - lai plēš "ķēķa tiesas",
Pēdējo skrandu no LUMPEŅU miesas...)

Žaunas - uz krampi, ar zobiem pret sienu!!!
("B(ļ)auris", kurš "palaidīs purkšķi", kaut vienu,
N-tajām "struktūrām" trāpīs iekš nagiem ~
Tur TĀDIEM "izrakstīs fiksi pa ragiem"...)

"Viedokļus" tiražēt - TIKAI pa glupo!!!
(Mē.dekļu "vietnēs" kur "komentus" čupo,
BEZjēgas LUMPEŅI, vākušies kopā,
Ieņirdzot Valodu pakropļot, lopā...)

Boksterēt - 'twitter"-a spamu (ar pūlēm ~
LUMPEŅIEM 'profīta' dirnēt pa "šūlēm",
NAV [vairs] nekāda, jo - "vienrievu fiškās",
Sū[nas] tās pašas, kas "taisnajās kiškās"...)

Mē.dekļus zaurēt, līdz - "ačas uz kātiem"!!!
(CENZŪRAS kastrēts, priekš inertiem "prātiem",
ZOMBĒJUMS, piegānot "valsti" līdz malām,
Latv(ĀŅ)u LUMPEŅUS piebeidz, pagalam...)

"(g)eirōpas kolChōzu" - slavēt un balstīt!!!
(Tāpēc, ka "iezīmē" LUMPEŅU "valstī",
"Bufera zōnu" priekš "hibrīda kara",
BrjukSILES "provinces" cūklopu vara...)

"pārdīķa saimniekus" - klausīt un godāt!!!
(Tāpēc, ka "valsti" šie 'nolaist grib podā' ~
Uzrīdot Kaimiņiem LUMPEŅU vaukšķus,
[P]iesūtot OKUPĒT gangsteru 'taukšķus'...)

"Ietusēt" - "soctīklu" bedrēs & zīst "spaisu"!!!
(HUĻI, bļin, "draugosies" ar svaigu gaisu,
Defektīvs "lohs", kam par "jevrōpas naudu",
LUMPEŅA "dzīve" svilst smirdot, "ar baudu"...)

"Ģimenei" - ņemt TIKAI dzimumu savu!!!
(Štrunts, ka nav bērnu, kas turpinās tavu,
"p!dara" sugu – ar "lepnuma" naidu,
"partneru" barā var drāzties pa "prrraidu"...)

Latv(ĀN)is latv(ĀN)im -- mīļākā 'paika'!!!
(Kaut vai - dēļ kauna lien zemē, pēc laika,
BEIDZOT kad apjēgsi, CIK tas ir stulbi ~
"Nācijas kolēgu nosist kā gulbi"...)

Galvenais - VISS lai pēc "Kodeksa" 'rullē'!!!
(Citādi - "latv(ĀŅ)u valsts" būs "pa nullēm" ~
SILEI ciet[s] "vāks", zaudēs cūklopi svaru,
SISTĒMA nosprāgs un 'pakāsīs' varu...)"
...
LUMPEŅU "nācija", ZOMBĒTA truli,
Pasaulē aizklīst ( ar "ubaga kuli" ) ~
Normālas Valstis par mājvietām meklē:
"Pieriebies "latv(ĀŅ)u SILES valsts" peklē..."

Zaudēta Valsts, izdziest Tauta kā liesma,
Vēl tikai - "Jevropas provincē" dziesma,
Klusa ( kā "Rekviēms" ) izskan, jo sūra:
"Reiz BIJA (Tēvzeme), pie Dzintarjūras..."

-----------

MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu "lojāl.patrEJotu", ģenētiski defektīvu "SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu", klaji PRETLIKUMĪGAS "revolucionārās pārliecības" lop!ski trulu zombij.fanu, derdzīgi glumu "(p)(ie)līdēju", nožēlojami gļēvu "kluso mīzēju" u.c. tam. Necilu "bio.gaļas izstrādājumu zeme, SILES "valsts" parodija "eurolatv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

varētu padomāt, ka

11.09.2019. 18:42

»

teikuma precizējums

Tagadējie latviešu varneši pilnā mērā izlīduši no proletariāta un VDK padibenēm


tev savas "titulnācijas" smakas nepietiek, ka centies "precizēties" ar hibrīdpropagandas iezombētu smirdoņu?

Atbildēt

patiesībā

11.09.2019. 18:36

»

Gunča no Kokorevas.

mugurkauls un intelekts- tas ir tas, kas cilvēku iztaisa noo mērkaķa:DDDD


Un arī otrādi jeb pretēji. Bet - tad vairs nav par ko ieņirgt, pat no cilvēka pārpalikušiem mērkaķiem.

Atbildēt

tu

11.09.2019. 18:25

»

Jautrīte

Šitik daudz, te sarakstīti, tik gŕūti lasāmu tekstu


neiespringsti veltīgi - tas, visticamāk, nav sarakstīts priekš apgrūtinātajiem no palīgskolas...

Atbildēt

Latvis

11.09.2019. 16:08

»

jautaajums

Cik seni ir Līgo svētki?Vai tik tas jēdziens nedzima ar Alunāna svētību?Cik ilgi Latvijā audzē kartupeļus?Vai tik pamatēdiens nebija rāceņi?Un kā būt ar Saulgriežiem


Jūsu jautājums mūsu vēsturniekiem par Alunāna nopelniem, jeb latviskuma atgriešanu, kā arī par kartupeļu kultivēšanas sākumu. Pamat ēdiens nebija vieni rāceņi, bet arī graudaugi, gaļa,zivis. Vasaras Saulgrieži arī ir Jāņi, ko baznīca mazliet nobīdīja uz priekšu. Par kristietību skaties kalendārā un jeb kurā, tas esot šo vecums, no Kristus dzimšanas
Tikai tas viss ir vēsture, bet mēs dzīvojam tagadnē. Un nav ko uzdot muļķīgus jautājumus. Skolu vajadzēja pabeigt!

Atbildēt

Vietējais

11.09.2019. 16:05

»

VB

Ko vispār var pateikt šobrīd dzejnieks / -ce


Lūk, šī gan ir 100-procentīga taisnība. Ar šādām salašnām nekas nopietne nav sasniedzams. To redzēja K.Ulmanis savā laikā, par to pašu ik dienas pārliecināmies paši.
Ja tomēr šajā jomā neko mainīt nevaram, vai nespējam, tad drīz vien nogrimsim šajos savos mēslos kā tauta. Lai gan ārēji izskatās, ka viss ir labi, tomēr tas, kas notiek tikai Rīgas domē un Saeimā liek domāt ko citu.

Atbildēt

Sen gaidīts raksts

11.09.2019. 15:48

"No pelnu vējos izvēdītām mājām..." Cik atlicis no dzimtas mājām, kas tika izpirktas ar darba sviedriem, bet vēlāk - par dzīvības cenu Brīvības cīņās? Pagājušā gs. 30. g. beigās bija pāri par 230000 lauku saimniecības, cik ir šobrīd? 90-to vidū lauku īpašumi tika atgūti ar lielām cerībām un entuziasmu, cik no tā visa ir zaudēts pēdējos 30 g.? Lauku saimniecības/dzimtas mājas vēsturiski ir latviešu ekonomiskais un kultūras pamats. Par Dziesmu svētkiem - manuprāt, nav pateikts būtiskais, tie ir ne tikai mērogi, galvenais ir saknes, kas vieno un kurās sevi atpazīstam un kas ir spēcīgas un dzīvas.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Viedoklis un fakti par mūsu labklājību

FotoJautājums: kas notiktu, ja šodien beigtos Eiropas Savienības (ES) fondu nauda? Atbilde: Latvijas ekonomika sabruktu pilnībā, un 2008. gada krīzi mēs atcerētos kā "treknos gadus".
Lasīt visu...

15

Ņemot vērā aizturētā Saeimas deputāta stulbumu, viņam tika sasolīti zelta kalni, kā Juta un Juris viņu izglābs…

FotoKāda pasaka. Pirms aptuveni pusotra gada notika skaļākā Saeimas deputāta aizturēšana valsts vēsturē. Uz Saeimas kāpnēm, ar milzīgām kratīšanām un pasēdēšanu “Septītajās debesīs”. Šīs operatīvās darbības veica tā saucamā Jutas grupa jeb cilvēki, kuri daudzus gadus ir bijuši Jutas un Jura ietekmē.
Lasīt visu...

12

Ko VDK darīja pēc 1986.gada?

FotoŠobrīd masu medijos tiek izplatīts viedoklis, ka "neko". It kā ķerstījuši ārzemju spiegus un vietējos liela mēroga zagļus. Politiskās vajāšanas esot pārtrauktas. Patiesībā tie ir meli. Politiskās vajāšanas turpinājās, tikai jau "smalkākā" manierē - izmantojot psiholoģisko teroru.
Lasīt visu...

21

Pamiers valdošajā koalīcijā

Foto13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu. Pirms nedēļas pēc Jaunās konservatīvās partijas prasības valdība uz nedēļu atlika lemšanu par papildu finansējuma novirzīšanu ministriju prioritārajiem pasākumiem.
Lasīt visu...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par atkritumu krīzi

Esmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela......

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

Brīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana...

Foto

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

Kā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē...

Foto

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

Karteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen -...

Foto

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

Ceturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas...

Foto

Tvaiks

Kad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk....

Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...