Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ilgtspējība

22.08.2019. 09:56

- atslēgas vārds, modīgs, bet vietā. Ar šo neskaidras izcelsmes privātā biznesa iniciatīvu tiek apdraudēta Vidzemes jūrmalas attīstības, dabas un vides kopumā saglabāšanas ilgtspējība.

Atbildēt

uz jautājumiem tā arī neatbildēji

18.08.2019. 17:21

»

Mehāniķis

Paprasi lietuviešiem, kā klājas "Azotas", ko piespieda pirkt šķidro gāzi.Paprasi , vai viņi pagarinās termināļa lietošanu.Un tad runāsim tālāk.Trubas gāze lietuviešiem šodien ir lētāka nekā šķidrā, bet par to nav pieņemts runāt


Lietuvā terminālu veidoja valsts par valsts naudu un valsts garantijām, nevis privāti investori. Lietuvā nav Inčukalna un viņi nevar iepirkt gāzi vasarā, kad tā ir lēta, bet lietot ziemā. Un arī trubas gāze viņiem ir lētāka, jo jākonkurē ar škidro gāzi.

Atbildēt

Mehāniķis

18.08.2019. 16:22

»

pāris jautājumi

Gāzi no trubas pārdod par pašizmaksu vai cenu ko nosaka pārdevējs


Paprasi lietuviešiem, kā klājas "Azotas", ko piespieda pirkt šķidro gāzi.Paprasi , vai viņi pagarinās termināļa lietošanu.Un tad runāsim tālāk.Trubas gāze lietuviešiem šodien ir lētāka nekā šķidrā, bet par to nav pieņemts runāt.

Atbildēt

fakts

18.08.2019. 15:13

»

Daugavas racēju mazdēli

Kompānija Skulte LNG Terminal reģistrēta 2016.gadā, un tās pamatkapitāls ir 42 000 eiro. Kompānijas īpašnieki un patiesie labuma guvēji nav uzrādīti, liecina Firmas.lv dati


IKEA un Lidl veikalu būvniecību arī sāka uzņēmumi ar mazu pamatkapitālu un nezināmiem īpašniekiem, bet būvatļauju vispār izņēma kāda pensionāre, par ko Lapsa rīkoja kārtējo histēriju.

Atbildēt

Daugavas racēju mazdēli

18.08.2019. 11:43

Kompānija Skulte LNG Terminal reģistrēta 2016.gadā, un tās pamatkapitāls ir 42 000 eiro. Kompānijas īpašnieki un patiesie labuma guvēji nav uzrādīti, liecina Firmas.lv dati.

Atbildēt

Skudra

18.08.2019. 09:59

»

nejēdzība nejēdzības galā bet

gāzi vajadzēs, lai tiktu nost no Krievijas adatas


Nosit sevi pret sienu, idiot.Skulte glabās savu gāzi Inčukalnā, turpat , kur to glabā krievi.Krievijas adata, blin.No amerikāņu adatas sākumā nokāp..

Atbildēt

Mehāniķis

18.08.2019. 09:54

Ir tikai viens jautājums- kā šis terminālis cer gūt peļnu apstākļos, kad pa visu Latviju brīvi plūst trubas gāze? Atšķidrināt un sašķidrināt- un produkts maksā 1,5 reizi dārgāk nekā no trubas nākušais.Un pirks to tikai tad, kad piespiedīs ar likumu.Tātad gaidiet Oik2.To nosauks par "Kurņemtgāzigadījumamjakrievināk" un nosauks par importa diversifikāciju.Tad JV sponsori paņems gāzes kuģi, Krievijā uztankos un Skultē iztukšos, jo dzīt no ASV ir vēl dārgāk.Leišus tā arī jāja.Viņi, ja kas, ar savu termināli ir apdirsušies, bet mēdiji glušī smaku.kā visam šajos platuma grādos.Tā lūk, arāju tauta, anālais sekss ir sāpīgs, bet pie tā pierod.

Atbildēt

trollim

18.08.2019. 00:20

»

OIK-2

Uzņēmuma AS "Skulte LNG Terminal" iecere veidot sašķidrinātās dabasgāzes (LNG) termināli Skultes ostas akvatorijas ziemeļrietumos varētu izmaksāt apmēram 90 miljonus eiro, intervijā aģentūrai LETA sacīja "Skulte LNG Terminal" padomes priekšsēdētājs Arnfins Unums (Arnfinn Unum


Kāds sakars privātu uzņēmēju investīcijām ar valsts garantētiem maksājumiem?
Ir kaut viens dokuments. ka projektam būtu kādas valsts garantijas? Un ja tādas būtu tad kāpēc tajā burtu kaudzē ir brēkšana par visu citu, bet ne par valsts garantijām?

Atbildēt

OIK-2

17.08.2019. 18:10

Uzņēmuma AS "Skulte LNG Terminal" iecere veidot sašķidrinātās dabasgāzes (LNG) termināli Skultes ostas akvatorijas ziemeļrietumos varētu izmaksāt apmēram 90 miljonus eiro, intervijā aģentūrai LETA sacīja "Skulte LNG Terminal" padomes priekšsēdētājs Arnfins Unums (Arnfinn Unum).

Atbildēt

vispār

16.08.2019. 23:20

»

Zvejniekciema iezīvotājs

Pareizāk būtu teikt - amerikāņu un norvēģu gāzes lobiji cenšas...


Ja Jūs pats būtu beidzis kaut 7 klases, tad zinātu, ka 1,8% no 4miljardiem nu nekādi nav 720miljoni. Tāpat arī būtu sajēga, ka regazifikācijas procesā nekas (izņemot protams pašu gāzi) netiek uzsildīts, bet tieši pretēji atdzesēts. Turklāt vēl paši šī murgojuma autori pamanās vienlaikus runāt par uzsildīto ūdeni un norādīt šī "uzsildītā" ūdens temperatūru +7°C!!

Atbildēt

Zvejniekciema iezīvotājs

16.08.2019. 20:59

»

jaajaa

...pat nelasīju...krievu gāzes lobijs cenšas...bet loģiskais secinājums ir viens...tas terminālis ekonomikai var būt ļoti noderīgs, it sevišķi, ja tas būs pilnīgi privāts pasākums, kuram jādzīvo konkurences apstākļos


Pareizāk būtu teikt - amerikāņu un norvēģu gāzes lobiji cenšas.
Bet Jūs izlasiet gan, ja esat beidzis vairāk kā 7.klases, izlasot un aizdomājoties, varbūt nerunāsiet vairs muļķības.
Vienlaicīgi ar šī projekta "ciltstēva", Norvēģijas privātpersonas, avīzes apriņķis.lv intervijā teikto - ka viņi plānojot sākt darbību 2024.gadā, Krievija plāno pabeigt savu gigantisko LNG termināli Baltijas jūrā.
Aizskaitiet līdz 3 un pajautājiet sev - vai tā ir sakritība? Vai projekta attīstītājiem, kuri neslēpj, ka galvenais viņiem ir nevis vide un cilvēku drošība, bet gan izdevīgums, būs svarīgi, kāds karogs ir gāzes piegādātājiem?

Atbildēt

jaajaa

16.08.2019. 14:56

...pat nelasīju...krievu gāzes lobijs cenšas...bet loģiskais secinājums ir viens...tas terminālis ekonomikai var būt ļoti noderīgs, it sevišķi, ja tas būs pilnīgi privāts pasākums, kuram jādzīvo konkurences apstākļos...:)

Atbildēt

Upe-upe

15.08.2019. 22:20

Nu nevajag uzskatīt, ka iedzīvotāji ir dumji. Izglītotu, analītisko domājošu un atbildīgu cilvēku jautājumi. Visu cieņu, apsveicami! Pie tam redzam, ka te ir tikai jautājumi. Vēstule ir adresātiem...

Atbildēt

hehe

15.08.2019. 22:01

Interesanti gan tie "parastie" iedzīvotāji, kas var sacerēt šādu vēstuli. Acìmredzot šis projekts kādam ļoti traucē.. Tātad projekts ir gana labs, lai "parastie" iedzīvotāji sarakstītu šādu "nevainīgu" viedokli..

Atbildēt

vispār

15.08.2019. 19:41

»

eksis

izlasīju 2x, neko nesapratu. Izskatās, ka rakstītāji tāpat. Te viss ir kaut kādā ķīselī...


Pārlasīju pa diagonāli un sapratu, ka autori ir pilnīgi nejēgas!

"1,8% no apstrādātās gāzes no kopējā sākotnēji plānotā un pieteiktā apjoma 4 miljrd. m3 gadā 40000000000 / 100 * 1.8 720'000'000 m3 gadā"

Atbildēt

Tes

15.08.2019. 18:25

»

nana

Sarakstīts gana daudz, bet nav pateikts galvenais - šī gāze maksās 1.5-2x dārgāk kā dabasgāze...


Leiši jau apdirsās, tagad pa kluso atkal ņem jrievu gāzi;)))

Atbildēt

nana

15.08.2019. 18:21

Sarakstīts gana daudz, bet nav pateikts galvenais - šī gāze maksās 1.5-2x dārgāk kā dabasgāze!
Mums mēģina ieborēt, ka labāk maksāsim svešiem dārgāk tikai, lai ieriebtu krieviem (gāze), (baltkrieviem) elektrība.Saņemam algās 5x mazāk kā rietumos, bet energoresursi rietumu cenās.
Apjāj kā aitas.

Atbildēt

lauķis

15.08.2019. 17:55

»

eksis

izlasīju 2x, neko nesapratu. Izskatās, ka rakstītāji tāpat. Te viss ir kaut kādā ķīselī...


Pilnīgi piekrītu ka tas Sūnu ciems ir partijnieku galvās.
Ja nu lasa,un neko vēl nesaprot,jāiet lasīt izsmēķi gar ceļu malām,takš jau darbs.

Atbildēt

eksis

15.08.2019. 17:22

izlasīju 2x, neko nesapratu. Izskatās, ka rakstītāji tāpat. Te viss ir kaut kādā ķīselī.
1. IVN procesu taču nevar uztaisīt kā pašam patīk. Ir MK noteikumi, kas pasaka, kam jāalgo eksperti, kādas sliekas vai kaijas jāpēta utt.
2. Tāpat nesaprotu, kāpēc tur kaut kam ir jāsprāgst? Gāzes augspiediena trubas ietu krustu škērsu cauru Latvijai, ir bijušas 2 avārijas 60 gadu laikā. Vai tadēļ kādreiz ir bijis jāevakuē pilsētas un visiem jādzer jods? Arī par tiem kuģiem, ir kāds gāzes kuģis kādreiz uzsprādzis? Sūnu ciems kaut kāds.

Atbildēt

nejēdzība nejēdzības galā bet

15.08.2019. 17:18

gāzi vajadzēs, lai tiktu nost no Krievijas adatas...

Te ar zicministru savu stundu atsēdēšanu vien būs par maz...

Atbildēt

P.

15.08.2019. 17:02

Vēl interesants ir jautājums, cik liela privāta armija apsargās šo sliktiem ļaudīm pievilcīgo objektu.

Atbildēt

hmm

15.08.2019. 16:51

Tajā penterī tak kaklu var nolauzt!
Tad kam visi šie 30+ "aicinājumi" ir adresēti - kaktu kantorim ar zicpriekšsēdētāju bez algas?

Atbildēt

Hihi

15.08.2019. 16:41

Limbažu pienu jau sen ražo Rīgas piena kombināts
Kādam šai valsts parodijā interesējis iedzimto viedoklis? Drīz jūs visus sadzīs rezervātos kā indiāņus

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kņada

FotoKatrs no mums kaut reizi ir mēģinājis sākt jaunu un skaistu dzīvi. Dažam pietika ar vienu mēģinājumu, cits to darīja vairākkārt, bet vēl kāds to dara, tas ir, mēģina nepārtraukti.
Lasīt visu...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

Latvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā,...

Foto

Par dzīves mērķiem un jēgu

Kas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam...

Foto

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

Rīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča...

Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...