Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ilgtspējība

22.08.2019. 09:56

- atslēgas vārds, modīgs, bet vietā. Ar šo neskaidras izcelsmes privātā biznesa iniciatīvu tiek apdraudēta Vidzemes jūrmalas attīstības, dabas un vides kopumā saglabāšanas ilgtspējība.

Atbildēt

uz jautājumiem tā arī neatbildēji

18.08.2019. 17:21

»

Mehāniķis

Paprasi lietuviešiem, kā klājas "Azotas", ko piespieda pirkt šķidro gāzi.Paprasi , vai viņi pagarinās termināļa lietošanu.Un tad runāsim tālāk.Trubas gāze lietuviešiem šodien ir lētāka nekā šķidrā, bet par to nav pieņemts runāt


Lietuvā terminālu veidoja valsts par valsts naudu un valsts garantijām, nevis privāti investori. Lietuvā nav Inčukalna un viņi nevar iepirkt gāzi vasarā, kad tā ir lēta, bet lietot ziemā. Un arī trubas gāze viņiem ir lētāka, jo jākonkurē ar škidro gāzi.

Atbildēt

Mehāniķis

18.08.2019. 16:22

»

pāris jautājumi

Gāzi no trubas pārdod par pašizmaksu vai cenu ko nosaka pārdevējs


Paprasi lietuviešiem, kā klājas "Azotas", ko piespieda pirkt šķidro gāzi.Paprasi , vai viņi pagarinās termināļa lietošanu.Un tad runāsim tālāk.Trubas gāze lietuviešiem šodien ir lētāka nekā šķidrā, bet par to nav pieņemts runāt.

Atbildēt

fakts

18.08.2019. 15:13

»

Daugavas racēju mazdēli

Kompānija Skulte LNG Terminal reģistrēta 2016.gadā, un tās pamatkapitāls ir 42 000 eiro. Kompānijas īpašnieki un patiesie labuma guvēji nav uzrādīti, liecina Firmas.lv dati


IKEA un Lidl veikalu būvniecību arī sāka uzņēmumi ar mazu pamatkapitālu un nezināmiem īpašniekiem, bet būvatļauju vispār izņēma kāda pensionāre, par ko Lapsa rīkoja kārtējo histēriju.

Atbildēt

Daugavas racēju mazdēli

18.08.2019. 11:43

Kompānija Skulte LNG Terminal reģistrēta 2016.gadā, un tās pamatkapitāls ir 42 000 eiro. Kompānijas īpašnieki un patiesie labuma guvēji nav uzrādīti, liecina Firmas.lv dati.

Atbildēt

Skudra

18.08.2019. 09:59

»

nejēdzība nejēdzības galā bet

gāzi vajadzēs, lai tiktu nost no Krievijas adatas


Nosit sevi pret sienu, idiot.Skulte glabās savu gāzi Inčukalnā, turpat , kur to glabā krievi.Krievijas adata, blin.No amerikāņu adatas sākumā nokāp..

Atbildēt

Mehāniķis

18.08.2019. 09:54

Ir tikai viens jautājums- kā šis terminālis cer gūt peļnu apstākļos, kad pa visu Latviju brīvi plūst trubas gāze? Atšķidrināt un sašķidrināt- un produkts maksā 1,5 reizi dārgāk nekā no trubas nākušais.Un pirks to tikai tad, kad piespiedīs ar likumu.Tātad gaidiet Oik2.To nosauks par "Kurņemtgāzigadījumamjakrievināk" un nosauks par importa diversifikāciju.Tad JV sponsori paņems gāzes kuģi, Krievijā uztankos un Skultē iztukšos, jo dzīt no ASV ir vēl dārgāk.Leišus tā arī jāja.Viņi, ja kas, ar savu termināli ir apdirsušies, bet mēdiji glušī smaku.kā visam šajos platuma grādos.Tā lūk, arāju tauta, anālais sekss ir sāpīgs, bet pie tā pierod.

Atbildēt

trollim

18.08.2019. 00:20

»

OIK-2

Uzņēmuma AS "Skulte LNG Terminal" iecere veidot sašķidrinātās dabasgāzes (LNG) termināli Skultes ostas akvatorijas ziemeļrietumos varētu izmaksāt apmēram 90 miljonus eiro, intervijā aģentūrai LETA sacīja "Skulte LNG Terminal" padomes priekšsēdētājs Arnfins Unums (Arnfinn Unum


Kāds sakars privātu uzņēmēju investīcijām ar valsts garantētiem maksājumiem?
Ir kaut viens dokuments. ka projektam būtu kādas valsts garantijas? Un ja tādas būtu tad kāpēc tajā burtu kaudzē ir brēkšana par visu citu, bet ne par valsts garantijām?

Atbildēt

OIK-2

17.08.2019. 18:10

Uzņēmuma AS "Skulte LNG Terminal" iecere veidot sašķidrinātās dabasgāzes (LNG) termināli Skultes ostas akvatorijas ziemeļrietumos varētu izmaksāt apmēram 90 miljonus eiro, intervijā aģentūrai LETA sacīja "Skulte LNG Terminal" padomes priekšsēdētājs Arnfins Unums (Arnfinn Unum).

Atbildēt

vispār

16.08.2019. 23:20

»

Zvejniekciema iezīvotājs

Pareizāk būtu teikt - amerikāņu un norvēģu gāzes lobiji cenšas...


Ja Jūs pats būtu beidzis kaut 7 klases, tad zinātu, ka 1,8% no 4miljardiem nu nekādi nav 720miljoni. Tāpat arī būtu sajēga, ka regazifikācijas procesā nekas (izņemot protams pašu gāzi) netiek uzsildīts, bet tieši pretēji atdzesēts. Turklāt vēl paši šī murgojuma autori pamanās vienlaikus runāt par uzsildīto ūdeni un norādīt šī "uzsildītā" ūdens temperatūru +7°C!!

Atbildēt

Zvejniekciema iezīvotājs

16.08.2019. 20:59

»

jaajaa

...pat nelasīju...krievu gāzes lobijs cenšas...bet loģiskais secinājums ir viens...tas terminālis ekonomikai var būt ļoti noderīgs, it sevišķi, ja tas būs pilnīgi privāts pasākums, kuram jādzīvo konkurences apstākļos


Pareizāk būtu teikt - amerikāņu un norvēģu gāzes lobiji cenšas.
Bet Jūs izlasiet gan, ja esat beidzis vairāk kā 7.klases, izlasot un aizdomājoties, varbūt nerunāsiet vairs muļķības.
Vienlaicīgi ar šī projekta "ciltstēva", Norvēģijas privātpersonas, avīzes apriņķis.lv intervijā teikto - ka viņi plānojot sākt darbību 2024.gadā, Krievija plāno pabeigt savu gigantisko LNG termināli Baltijas jūrā.
Aizskaitiet līdz 3 un pajautājiet sev - vai tā ir sakritība? Vai projekta attīstītājiem, kuri neslēpj, ka galvenais viņiem ir nevis vide un cilvēku drošība, bet gan izdevīgums, būs svarīgi, kāds karogs ir gāzes piegādātājiem?

Atbildēt

jaajaa

16.08.2019. 14:56

...pat nelasīju...krievu gāzes lobijs cenšas...bet loģiskais secinājums ir viens...tas terminālis ekonomikai var būt ļoti noderīgs, it sevišķi, ja tas būs pilnīgi privāts pasākums, kuram jādzīvo konkurences apstākļos...:)

Atbildēt

Upe-upe

15.08.2019. 22:20

Nu nevajag uzskatīt, ka iedzīvotāji ir dumji. Izglītotu, analītisko domājošu un atbildīgu cilvēku jautājumi. Visu cieņu, apsveicami! Pie tam redzam, ka te ir tikai jautājumi. Vēstule ir adresātiem...

Atbildēt

hehe

15.08.2019. 22:01

Interesanti gan tie "parastie" iedzīvotāji, kas var sacerēt šādu vēstuli. Acìmredzot šis projekts kādam ļoti traucē.. Tātad projekts ir gana labs, lai "parastie" iedzīvotāji sarakstītu šādu "nevainīgu" viedokli..

Atbildēt

vispār

15.08.2019. 19:41

»

eksis

izlasīju 2x, neko nesapratu. Izskatās, ka rakstītāji tāpat. Te viss ir kaut kādā ķīselī...


Pārlasīju pa diagonāli un sapratu, ka autori ir pilnīgi nejēgas!

"1,8% no apstrādātās gāzes no kopējā sākotnēji plānotā un pieteiktā apjoma 4 miljrd. m3 gadā 40000000000 / 100 * 1.8 720'000'000 m3 gadā"

Atbildēt

Tes

15.08.2019. 18:25

»

nana

Sarakstīts gana daudz, bet nav pateikts galvenais - šī gāze maksās 1.5-2x dārgāk kā dabasgāze...


Leiši jau apdirsās, tagad pa kluso atkal ņem jrievu gāzi;)))

Atbildēt

nana

15.08.2019. 18:21

Sarakstīts gana daudz, bet nav pateikts galvenais - šī gāze maksās 1.5-2x dārgāk kā dabasgāze!
Mums mēģina ieborēt, ka labāk maksāsim svešiem dārgāk tikai, lai ieriebtu krieviem (gāze), (baltkrieviem) elektrība.Saņemam algās 5x mazāk kā rietumos, bet energoresursi rietumu cenās.
Apjāj kā aitas.

Atbildēt

lauķis

15.08.2019. 17:55

»

eksis

izlasīju 2x, neko nesapratu. Izskatās, ka rakstītāji tāpat. Te viss ir kaut kādā ķīselī...


Pilnīgi piekrītu ka tas Sūnu ciems ir partijnieku galvās.
Ja nu lasa,un neko vēl nesaprot,jāiet lasīt izsmēķi gar ceļu malām,takš jau darbs.

Atbildēt

eksis

15.08.2019. 17:22

izlasīju 2x, neko nesapratu. Izskatās, ka rakstītāji tāpat. Te viss ir kaut kādā ķīselī.
1. IVN procesu taču nevar uztaisīt kā pašam patīk. Ir MK noteikumi, kas pasaka, kam jāalgo eksperti, kādas sliekas vai kaijas jāpēta utt.
2. Tāpat nesaprotu, kāpēc tur kaut kam ir jāsprāgst? Gāzes augspiediena trubas ietu krustu škērsu cauru Latvijai, ir bijušas 2 avārijas 60 gadu laikā. Vai tadēļ kādreiz ir bijis jāevakuē pilsētas un visiem jādzer jods? Arī par tiem kuģiem, ir kāds gāzes kuģis kādreiz uzsprādzis? Sūnu ciems kaut kāds.

Atbildēt

nejēdzība nejēdzības galā bet

15.08.2019. 17:18

gāzi vajadzēs, lai tiktu nost no Krievijas adatas...

Te ar zicministru savu stundu atsēdēšanu vien būs par maz...

Atbildēt

P.

15.08.2019. 17:02

Vēl interesants ir jautājums, cik liela privāta armija apsargās šo sliktiem ļaudīm pievilcīgo objektu.

Atbildēt

hmm

15.08.2019. 16:51

Tajā penterī tak kaklu var nolauzt!
Tad kam visi šie 30+ "aicinājumi" ir adresēti - kaktu kantorim ar zicpriekšsēdētāju bez algas?

Atbildēt

Hihi

15.08.2019. 16:41

Limbažu pienu jau sen ražo Rīgas piena kombināts
Kādam šai valsts parodijā interesējis iedzimto viedoklis? Drīz jūs visus sadzīs rezervātos kā indiāņus

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

Foto2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likums” [1] (likumprojekts), ar kuru ir plānots aizstāt pašreizējo Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumu [2]. Iepazīstoties ar likumprojektu, nākas secināt, ka tiesnešu atalgojums pēc būtības nav mainīts, jo tas saglabāts līdzšinējā apmērā. Diemžēl izpildvaras ierēdņi ir meklējuši un atraduši iespējas, kā palielināt atalgojumu ierēdņiem, pilnībā ignorējot tiesu varu, proti, gan tiesnešus, gan arī tiesu darbiniekus.
Lasīt visu...

12

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

FotoLatvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un pašvaldību tiesībām nodrošināt izglītību, kas izriet no sagatavotajiem grozījumiem Izglītības likumā.
Lasīt visu...

21

Stumdīšanās Rīgas domē

FotoŠobrīd lielākā uzmanība tiek pievērsta valdībai un tās sagatavotajam budžeta projektam, kas nesen tika iesniegts izskatīšanai Saeimā. Ir skaidrs, ka deputāti izmantos visas iespējas, lai izstāstītu tautai, cik ļoti visi par to rūpējas. Jo īpaši skaistas un emocionāli piesātinātas runas ir sagaidāmas no opozīcijā esošajām partijām un neatkarīgajiem deputātiem, tajā skaitā no ZZS un “Saskaņas” deputātiem.
Lasīt visu...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

Pēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca...

Foto

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

Aicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām...

Foto

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

Katru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni...

Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...