Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ilgtspējība

22.08.2019. 08:56

- atslēgas vārds, modīgs, bet vietā. Ar šo neskaidras izcelsmes privātā biznesa iniciatīvu tiek apdraudēta Vidzemes jūrmalas attīstības, dabas un vides kopumā saglabāšanas ilgtspējība.

Atbildēt

uz jautājumiem tā arī neatbildēji

18.08.2019. 16:21

»

Mehāniķis

Paprasi lietuviešiem, kā klājas "Azotas", ko piespieda pirkt šķidro gāzi.Paprasi , vai viņi pagarinās termināļa lietošanu.Un tad runāsim tālāk.Trubas gāze lietuviešiem šodien ir lētāka nekā šķidrā, bet par to nav pieņemts runāt


Lietuvā terminālu veidoja valsts par valsts naudu un valsts garantijām, nevis privāti investori. Lietuvā nav Inčukalna un viņi nevar iepirkt gāzi vasarā, kad tā ir lēta, bet lietot ziemā. Un arī trubas gāze viņiem ir lētāka, jo jākonkurē ar škidro gāzi.

Atbildēt

Mehāniķis

18.08.2019. 15:22

»

pāris jautājumi

Gāzi no trubas pārdod par pašizmaksu vai cenu ko nosaka pārdevējs


Paprasi lietuviešiem, kā klājas "Azotas", ko piespieda pirkt šķidro gāzi.Paprasi , vai viņi pagarinās termināļa lietošanu.Un tad runāsim tālāk.Trubas gāze lietuviešiem šodien ir lētāka nekā šķidrā, bet par to nav pieņemts runāt.

Atbildēt

fakts

18.08.2019. 14:13

»

Daugavas racēju mazdēli

Kompānija Skulte LNG Terminal reģistrēta 2016.gadā, un tās pamatkapitāls ir 42 000 eiro. Kompānijas īpašnieki un patiesie labuma guvēji nav uzrādīti, liecina Firmas.lv dati


IKEA un Lidl veikalu būvniecību arī sāka uzņēmumi ar mazu pamatkapitālu un nezināmiem īpašniekiem, bet būvatļauju vispār izņēma kāda pensionāre, par ko Lapsa rīkoja kārtējo histēriju.

Atbildēt

Daugavas racēju mazdēli

18.08.2019. 10:43

Kompānija Skulte LNG Terminal reģistrēta 2016.gadā, un tās pamatkapitāls ir 42 000 eiro. Kompānijas īpašnieki un patiesie labuma guvēji nav uzrādīti, liecina Firmas.lv dati.

Atbildēt

Skudra

18.08.2019. 08:59

»

nejēdzība nejēdzības galā bet

gāzi vajadzēs, lai tiktu nost no Krievijas adatas


Nosit sevi pret sienu, idiot.Skulte glabās savu gāzi Inčukalnā, turpat , kur to glabā krievi.Krievijas adata, blin.No amerikāņu adatas sākumā nokāp..

Atbildēt

Mehāniķis

18.08.2019. 08:54

Ir tikai viens jautājums- kā šis terminālis cer gūt peļnu apstākļos, kad pa visu Latviju brīvi plūst trubas gāze? Atšķidrināt un sašķidrināt- un produkts maksā 1,5 reizi dārgāk nekā no trubas nākušais.Un pirks to tikai tad, kad piespiedīs ar likumu.Tātad gaidiet Oik2.To nosauks par "Kurņemtgāzigadījumamjakrievināk" un nosauks par importa diversifikāciju.Tad JV sponsori paņems gāzes kuģi, Krievijā uztankos un Skultē iztukšos, jo dzīt no ASV ir vēl dārgāk.Leišus tā arī jāja.Viņi, ja kas, ar savu termināli ir apdirsušies, bet mēdiji glušī smaku.kā visam šajos platuma grādos.Tā lūk, arāju tauta, anālais sekss ir sāpīgs, bet pie tā pierod.

Atbildēt

trollim

17.08.2019. 23:20

»

OIK-2

Uzņēmuma AS "Skulte LNG Terminal" iecere veidot sašķidrinātās dabasgāzes (LNG) termināli Skultes ostas akvatorijas ziemeļrietumos varētu izmaksāt apmēram 90 miljonus eiro, intervijā aģentūrai LETA sacīja "Skulte LNG Terminal" padomes priekšsēdētājs Arnfins Unums (Arnfinn Unum


Kāds sakars privātu uzņēmēju investīcijām ar valsts garantētiem maksājumiem?
Ir kaut viens dokuments. ka projektam būtu kādas valsts garantijas? Un ja tādas būtu tad kāpēc tajā burtu kaudzē ir brēkšana par visu citu, bet ne par valsts garantijām?

Atbildēt

OIK-2

17.08.2019. 17:10

Uzņēmuma AS "Skulte LNG Terminal" iecere veidot sašķidrinātās dabasgāzes (LNG) termināli Skultes ostas akvatorijas ziemeļrietumos varētu izmaksāt apmēram 90 miljonus eiro, intervijā aģentūrai LETA sacīja "Skulte LNG Terminal" padomes priekšsēdētājs Arnfins Unums (Arnfinn Unum).

Atbildēt

vispār

16.08.2019. 22:20

»

Zvejniekciema iezīvotājs

Pareizāk būtu teikt - amerikāņu un norvēģu gāzes lobiji cenšas...


Ja Jūs pats būtu beidzis kaut 7 klases, tad zinātu, ka 1,8% no 4miljardiem nu nekādi nav 720miljoni. Tāpat arī būtu sajēga, ka regazifikācijas procesā nekas (izņemot protams pašu gāzi) netiek uzsildīts, bet tieši pretēji atdzesēts. Turklāt vēl paši šī murgojuma autori pamanās vienlaikus runāt par uzsildīto ūdeni un norādīt šī "uzsildītā" ūdens temperatūru +7°C!!

Atbildēt

Zvejniekciema iezīvotājs

16.08.2019. 19:59

»

jaajaa

...pat nelasīju...krievu gāzes lobijs cenšas...bet loģiskais secinājums ir viens...tas terminālis ekonomikai var būt ļoti noderīgs, it sevišķi, ja tas būs pilnīgi privāts pasākums, kuram jādzīvo konkurences apstākļos


Pareizāk būtu teikt - amerikāņu un norvēģu gāzes lobiji cenšas.
Bet Jūs izlasiet gan, ja esat beidzis vairāk kā 7.klases, izlasot un aizdomājoties, varbūt nerunāsiet vairs muļķības.
Vienlaicīgi ar šī projekta "ciltstēva", Norvēģijas privātpersonas, avīzes apriņķis.lv intervijā teikto - ka viņi plānojot sākt darbību 2024.gadā, Krievija plāno pabeigt savu gigantisko LNG termināli Baltijas jūrā.
Aizskaitiet līdz 3 un pajautājiet sev - vai tā ir sakritība? Vai projekta attīstītājiem, kuri neslēpj, ka galvenais viņiem ir nevis vide un cilvēku drošība, bet gan izdevīgums, būs svarīgi, kāds karogs ir gāzes piegādātājiem?

Atbildēt

jaajaa

16.08.2019. 13:56

...pat nelasīju...krievu gāzes lobijs cenšas...bet loģiskais secinājums ir viens...tas terminālis ekonomikai var būt ļoti noderīgs, it sevišķi, ja tas būs pilnīgi privāts pasākums, kuram jādzīvo konkurences apstākļos...:)

Atbildēt

Upe-upe

15.08.2019. 21:20

Nu nevajag uzskatīt, ka iedzīvotāji ir dumji. Izglītotu, analītisko domājošu un atbildīgu cilvēku jautājumi. Visu cieņu, apsveicami! Pie tam redzam, ka te ir tikai jautājumi. Vēstule ir adresātiem...

Atbildēt

hehe

15.08.2019. 21:01

Interesanti gan tie "parastie" iedzīvotāji, kas var sacerēt šādu vēstuli. Acìmredzot šis projekts kādam ļoti traucē.. Tātad projekts ir gana labs, lai "parastie" iedzīvotāji sarakstītu šādu "nevainīgu" viedokli..

Atbildēt

vispār

15.08.2019. 18:41

»

eksis

izlasīju 2x, neko nesapratu. Izskatās, ka rakstītāji tāpat. Te viss ir kaut kādā ķīselī...


Pārlasīju pa diagonāli un sapratu, ka autori ir pilnīgi nejēgas!

"1,8% no apstrādātās gāzes no kopējā sākotnēji plānotā un pieteiktā apjoma 4 miljrd. m3 gadā 40000000000 / 100 * 1.8 720'000'000 m3 gadā"

Atbildēt

Tes

15.08.2019. 17:25

»

nana

Sarakstīts gana daudz, bet nav pateikts galvenais - šī gāze maksās 1.5-2x dārgāk kā dabasgāze...


Leiši jau apdirsās, tagad pa kluso atkal ņem jrievu gāzi;)))

Atbildēt

nana

15.08.2019. 17:21

Sarakstīts gana daudz, bet nav pateikts galvenais - šī gāze maksās 1.5-2x dārgāk kā dabasgāze!
Mums mēģina ieborēt, ka labāk maksāsim svešiem dārgāk tikai, lai ieriebtu krieviem (gāze), (baltkrieviem) elektrība.Saņemam algās 5x mazāk kā rietumos, bet energoresursi rietumu cenās.
Apjāj kā aitas.

Atbildēt

lauķis

15.08.2019. 16:55

»

eksis

izlasīju 2x, neko nesapratu. Izskatās, ka rakstītāji tāpat. Te viss ir kaut kādā ķīselī...


Pilnīgi piekrītu ka tas Sūnu ciems ir partijnieku galvās.
Ja nu lasa,un neko vēl nesaprot,jāiet lasīt izsmēķi gar ceļu malām,takš jau darbs.

Atbildēt

eksis

15.08.2019. 16:22

izlasīju 2x, neko nesapratu. Izskatās, ka rakstītāji tāpat. Te viss ir kaut kādā ķīselī.
1. IVN procesu taču nevar uztaisīt kā pašam patīk. Ir MK noteikumi, kas pasaka, kam jāalgo eksperti, kādas sliekas vai kaijas jāpēta utt.
2. Tāpat nesaprotu, kāpēc tur kaut kam ir jāsprāgst? Gāzes augspiediena trubas ietu krustu škērsu cauru Latvijai, ir bijušas 2 avārijas 60 gadu laikā. Vai tadēļ kādreiz ir bijis jāevakuē pilsētas un visiem jādzer jods? Arī par tiem kuģiem, ir kāds gāzes kuģis kādreiz uzsprādzis? Sūnu ciems kaut kāds.

Atbildēt

nejēdzība nejēdzības galā bet

15.08.2019. 16:18

gāzi vajadzēs, lai tiktu nost no Krievijas adatas...

Te ar zicministru savu stundu atsēdēšanu vien būs par maz...

Atbildēt

P.

15.08.2019. 16:02

Vēl interesants ir jautājums, cik liela privāta armija apsargās šo sliktiem ļaudīm pievilcīgo objektu.

Atbildēt

hmm

15.08.2019. 15:51

Tajā penterī tak kaklu var nolauzt!
Tad kam visi šie 30+ "aicinājumi" ir adresēti - kaktu kantorim ar zicpriekšsēdētāju bez algas?

Atbildēt

Hihi

15.08.2019. 15:41

Limbažu pienu jau sen ražo Rīgas piena kombināts
Kādam šai valsts parodijā interesējis iedzimto viedoklis? Drīz jūs visus sadzīs rezervātos kā indiāņus

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft