Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ilgtspējība

22.08.2019. 09:56

- atslēgas vārds, modīgs, bet vietā. Ar šo neskaidras izcelsmes privātā biznesa iniciatīvu tiek apdraudēta Vidzemes jūrmalas attīstības, dabas un vides kopumā saglabāšanas ilgtspējība.

Atbildēt

uz jautājumiem tā arī neatbildēji

18.08.2019. 17:21

»

Mehāniķis

Paprasi lietuviešiem, kā klājas "Azotas", ko piespieda pirkt šķidro gāzi.Paprasi , vai viņi pagarinās termināļa lietošanu.Un tad runāsim tālāk.Trubas gāze lietuviešiem šodien ir lētāka nekā šķidrā, bet par to nav pieņemts runāt


Lietuvā terminālu veidoja valsts par valsts naudu un valsts garantijām, nevis privāti investori. Lietuvā nav Inčukalna un viņi nevar iepirkt gāzi vasarā, kad tā ir lēta, bet lietot ziemā. Un arī trubas gāze viņiem ir lētāka, jo jākonkurē ar škidro gāzi.

Atbildēt

Mehāniķis

18.08.2019. 16:22

»

pāris jautājumi

Gāzi no trubas pārdod par pašizmaksu vai cenu ko nosaka pārdevējs


Paprasi lietuviešiem, kā klājas "Azotas", ko piespieda pirkt šķidro gāzi.Paprasi , vai viņi pagarinās termināļa lietošanu.Un tad runāsim tālāk.Trubas gāze lietuviešiem šodien ir lētāka nekā šķidrā, bet par to nav pieņemts runāt.

Atbildēt

fakts

18.08.2019. 15:13

»

Daugavas racēju mazdēli

Kompānija Skulte LNG Terminal reģistrēta 2016.gadā, un tās pamatkapitāls ir 42 000 eiro. Kompānijas īpašnieki un patiesie labuma guvēji nav uzrādīti, liecina Firmas.lv dati


IKEA un Lidl veikalu būvniecību arī sāka uzņēmumi ar mazu pamatkapitālu un nezināmiem īpašniekiem, bet būvatļauju vispār izņēma kāda pensionāre, par ko Lapsa rīkoja kārtējo histēriju.

Atbildēt

Daugavas racēju mazdēli

18.08.2019. 11:43

Kompānija Skulte LNG Terminal reģistrēta 2016.gadā, un tās pamatkapitāls ir 42 000 eiro. Kompānijas īpašnieki un patiesie labuma guvēji nav uzrādīti, liecina Firmas.lv dati.

Atbildēt

Skudra

18.08.2019. 09:59

»

nejēdzība nejēdzības galā bet

gāzi vajadzēs, lai tiktu nost no Krievijas adatas


Nosit sevi pret sienu, idiot.Skulte glabās savu gāzi Inčukalnā, turpat , kur to glabā krievi.Krievijas adata, blin.No amerikāņu adatas sākumā nokāp..

Atbildēt

Mehāniķis

18.08.2019. 09:54

Ir tikai viens jautājums- kā šis terminālis cer gūt peļnu apstākļos, kad pa visu Latviju brīvi plūst trubas gāze? Atšķidrināt un sašķidrināt- un produkts maksā 1,5 reizi dārgāk nekā no trubas nākušais.Un pirks to tikai tad, kad piespiedīs ar likumu.Tātad gaidiet Oik2.To nosauks par "Kurņemtgāzigadījumamjakrievināk" un nosauks par importa diversifikāciju.Tad JV sponsori paņems gāzes kuģi, Krievijā uztankos un Skultē iztukšos, jo dzīt no ASV ir vēl dārgāk.Leišus tā arī jāja.Viņi, ja kas, ar savu termināli ir apdirsušies, bet mēdiji glušī smaku.kā visam šajos platuma grādos.Tā lūk, arāju tauta, anālais sekss ir sāpīgs, bet pie tā pierod.

Atbildēt

trollim

18.08.2019. 00:20

»

OIK-2

Uzņēmuma AS "Skulte LNG Terminal" iecere veidot sašķidrinātās dabasgāzes (LNG) termināli Skultes ostas akvatorijas ziemeļrietumos varētu izmaksāt apmēram 90 miljonus eiro, intervijā aģentūrai LETA sacīja "Skulte LNG Terminal" padomes priekšsēdētājs Arnfins Unums (Arnfinn Unum


Kāds sakars privātu uzņēmēju investīcijām ar valsts garantētiem maksājumiem?
Ir kaut viens dokuments. ka projektam būtu kādas valsts garantijas? Un ja tādas būtu tad kāpēc tajā burtu kaudzē ir brēkšana par visu citu, bet ne par valsts garantijām?

Atbildēt

OIK-2

17.08.2019. 18:10

Uzņēmuma AS "Skulte LNG Terminal" iecere veidot sašķidrinātās dabasgāzes (LNG) termināli Skultes ostas akvatorijas ziemeļrietumos varētu izmaksāt apmēram 90 miljonus eiro, intervijā aģentūrai LETA sacīja "Skulte LNG Terminal" padomes priekšsēdētājs Arnfins Unums (Arnfinn Unum).

Atbildēt

vispār

16.08.2019. 23:20

»

Zvejniekciema iezīvotājs

Pareizāk būtu teikt - amerikāņu un norvēģu gāzes lobiji cenšas...


Ja Jūs pats būtu beidzis kaut 7 klases, tad zinātu, ka 1,8% no 4miljardiem nu nekādi nav 720miljoni. Tāpat arī būtu sajēga, ka regazifikācijas procesā nekas (izņemot protams pašu gāzi) netiek uzsildīts, bet tieši pretēji atdzesēts. Turklāt vēl paši šī murgojuma autori pamanās vienlaikus runāt par uzsildīto ūdeni un norādīt šī "uzsildītā" ūdens temperatūru +7°C!!

Atbildēt

Zvejniekciema iezīvotājs

16.08.2019. 20:59

»

jaajaa

...pat nelasīju...krievu gāzes lobijs cenšas...bet loģiskais secinājums ir viens...tas terminālis ekonomikai var būt ļoti noderīgs, it sevišķi, ja tas būs pilnīgi privāts pasākums, kuram jādzīvo konkurences apstākļos


Pareizāk būtu teikt - amerikāņu un norvēģu gāzes lobiji cenšas.
Bet Jūs izlasiet gan, ja esat beidzis vairāk kā 7.klases, izlasot un aizdomājoties, varbūt nerunāsiet vairs muļķības.
Vienlaicīgi ar šī projekta "ciltstēva", Norvēģijas privātpersonas, avīzes apriņķis.lv intervijā teikto - ka viņi plānojot sākt darbību 2024.gadā, Krievija plāno pabeigt savu gigantisko LNG termināli Baltijas jūrā.
Aizskaitiet līdz 3 un pajautājiet sev - vai tā ir sakritība? Vai projekta attīstītājiem, kuri neslēpj, ka galvenais viņiem ir nevis vide un cilvēku drošība, bet gan izdevīgums, būs svarīgi, kāds karogs ir gāzes piegādātājiem?

Atbildēt

jaajaa

16.08.2019. 14:56

...pat nelasīju...krievu gāzes lobijs cenšas...bet loģiskais secinājums ir viens...tas terminālis ekonomikai var būt ļoti noderīgs, it sevišķi, ja tas būs pilnīgi privāts pasākums, kuram jādzīvo konkurences apstākļos...:)

Atbildēt

Upe-upe

15.08.2019. 22:20

Nu nevajag uzskatīt, ka iedzīvotāji ir dumji. Izglītotu, analītisko domājošu un atbildīgu cilvēku jautājumi. Visu cieņu, apsveicami! Pie tam redzam, ka te ir tikai jautājumi. Vēstule ir adresātiem...

Atbildēt

hehe

15.08.2019. 22:01

Interesanti gan tie "parastie" iedzīvotāji, kas var sacerēt šādu vēstuli. Acìmredzot šis projekts kādam ļoti traucē.. Tātad projekts ir gana labs, lai "parastie" iedzīvotāji sarakstītu šādu "nevainīgu" viedokli..

Atbildēt

vispār

15.08.2019. 19:41

»

eksis

izlasīju 2x, neko nesapratu. Izskatās, ka rakstītāji tāpat. Te viss ir kaut kādā ķīselī...


Pārlasīju pa diagonāli un sapratu, ka autori ir pilnīgi nejēgas!

"1,8% no apstrādātās gāzes no kopējā sākotnēji plānotā un pieteiktā apjoma 4 miljrd. m3 gadā 40000000000 / 100 * 1.8 720'000'000 m3 gadā"

Atbildēt

Tes

15.08.2019. 18:25

»

nana

Sarakstīts gana daudz, bet nav pateikts galvenais - šī gāze maksās 1.5-2x dārgāk kā dabasgāze...


Leiši jau apdirsās, tagad pa kluso atkal ņem jrievu gāzi;)))

Atbildēt

nana

15.08.2019. 18:21

Sarakstīts gana daudz, bet nav pateikts galvenais - šī gāze maksās 1.5-2x dārgāk kā dabasgāze!
Mums mēģina ieborēt, ka labāk maksāsim svešiem dārgāk tikai, lai ieriebtu krieviem (gāze), (baltkrieviem) elektrība.Saņemam algās 5x mazāk kā rietumos, bet energoresursi rietumu cenās.
Apjāj kā aitas.

Atbildēt

lauķis

15.08.2019. 17:55

»

eksis

izlasīju 2x, neko nesapratu. Izskatās, ka rakstītāji tāpat. Te viss ir kaut kādā ķīselī...


Pilnīgi piekrītu ka tas Sūnu ciems ir partijnieku galvās.
Ja nu lasa,un neko vēl nesaprot,jāiet lasīt izsmēķi gar ceļu malām,takš jau darbs.

Atbildēt

eksis

15.08.2019. 17:22

izlasīju 2x, neko nesapratu. Izskatās, ka rakstītāji tāpat. Te viss ir kaut kādā ķīselī.
1. IVN procesu taču nevar uztaisīt kā pašam patīk. Ir MK noteikumi, kas pasaka, kam jāalgo eksperti, kādas sliekas vai kaijas jāpēta utt.
2. Tāpat nesaprotu, kāpēc tur kaut kam ir jāsprāgst? Gāzes augspiediena trubas ietu krustu škērsu cauru Latvijai, ir bijušas 2 avārijas 60 gadu laikā. Vai tadēļ kādreiz ir bijis jāevakuē pilsētas un visiem jādzer jods? Arī par tiem kuģiem, ir kāds gāzes kuģis kādreiz uzsprādzis? Sūnu ciems kaut kāds.

Atbildēt

nejēdzība nejēdzības galā bet

15.08.2019. 17:18

gāzi vajadzēs, lai tiktu nost no Krievijas adatas...

Te ar zicministru savu stundu atsēdēšanu vien būs par maz...

Atbildēt

P.

15.08.2019. 17:02

Vēl interesants ir jautājums, cik liela privāta armija apsargās šo sliktiem ļaudīm pievilcīgo objektu.

Atbildēt

hmm

15.08.2019. 16:51

Tajā penterī tak kaklu var nolauzt!
Tad kam visi šie 30+ "aicinājumi" ir adresēti - kaktu kantorim ar zicpriekšsēdētāju bez algas?

Atbildēt

Hihi

15.08.2019. 16:41

Limbažu pienu jau sen ražo Rīgas piena kombināts
Kādam šai valsts parodijā interesējis iedzimto viedoklis? Drīz jūs visus sadzīs rezervātos kā indiāņus

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...