Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Galdiņ, klājies!

Leonards Inkins
24.06.2023.
Komentāri (34)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Var arī tukšu muldēt...

30.06.2023. 16:05

»

fein

Daiļpļāpāšanas lielmeistars,kurš tekoši nosauc problēmas,bet ne reizi nav pat ieminējies'''' kas jādara ''''lai šo astoņkāju baru palaistu jūrā


Ilgošanās pēc nesasniedzamā, ir cilvēku nelaime! Ja nav risinājuma šodienai, kāda nozīme murgot ko darīt rīt. Inkins, acīmredzot grib būt visu zinošs, taču der atcerēties: neviens pravietis nav ne tikai uzklausīts savā zemē, bet arī nav cienīts! Var būt mainīt nodarbi, un pievērsties ikdienas notikumu analīzei, politikai?

Atbildēt

reliģiozais fanātisms

25.06.2023. 20:58

»

Pirātu partija

Jocīgs cilvēks, tas Inkins, bet katram savi tarakāni galvā. Tomēr pašam Leonardam vēl nav saprašanas kā uzbūvēta dzīve uz šīs planētas. Nezin cilvēks, kas ir reorkarnācija, cik cikliem dvēselei jāiziet, lai savā attīstībā pakāptos augstāk. Katrā ciklā, katram cilvēkam ir vairāki, bet vienmēr doti pa...


Fanātisms jebkurā veidā var būt bīstams. Staļins arī bija iepazinis teozofiju, domāja, tas nekas, ka cilvēkus nogalina, viņi tad nākošā dzīvē atdzims labāki.
Arī mūsdienu fanātisma izpausmes, visādi fani, prātīgam cilvēkam neomulīgi uz visu to skatīties...

Atbildēt

"Četras minūtes pirms Apokaliosrs"

25.06.2023. 19:49

»

Atis Priedītis

Grāmatā "Piecas minūtes pirms Apokalipses" pagaidām neiekļauts fragments...


Tas taču vistīrākais Zetersetercung!

Atbildēt

Arī bez īpašas norādes nelasītu.

25.06.2023. 19:45

Nelasīju žīda inkina publiskās pašapmierināšanās peršu.

Ir interesantākas lietas, ko lasīt.

Atbildēt

Davids ben Gurions

25.06.2023. 16:49

perkon krustam nav ne vainas un ebrejs inkins uz ta fona izskatas ljoti organiski un skaisti, gandriz ka vecas deribas svetais Jazeps - senu egiptiesu un parejo neebreju paverdzinataju un valdnieku.

Atbildēt

pareizi

25.06.2023. 16:21

lasīt čangaļu murgus

Atbildēt

Atis Priedītis

25.06.2023. 15:07

Grāmatas "Piecas minūtes pirms Apokalipses" jaunais variants

Grāmatas saturs ir fantastikas žanra stāsts par to kā Zemes civilizācijai izdevās izvairīties no bojā ejas atomkarā jeb Apokalipses. Grāmata šobrīd ir brīvi pieejama interneta vidē un šķiet, ka "papīra" formātā izdota netiks nekad. Cilvēki to lasa un lejupielādē pietiekami aktīvi, lai es varētu būt pārliecināts, ka savas domas pateikt man tomēr ir izdevies.

Esmu grāmatas melnraksta failu papildinājis ar diviem jauniem fragmentiem. Jaunos fragmentus uzrakstīju pavisam nesen, jo sākotnēji nezināju kā tos pēc iespējas nevainīgāk pierakstīt.
https://failiem.lv/f/5tvkwpxyy

Atbildēt

jā jā

25.06.2023. 14:17

Sataisīt likumus nevajadzīgai birokrātijai nebija tik grūti, varēja šo to nokopēt un "uzlabot", bet tagad ko izmainīt, lai cilvēkiem atvieglotu dzīvi, gan ir tik sarežģīti...
Man gan ir aizdomas, ka daudzas lietas tika darītas pēc principa - jo trakāk, jo labāk.

Atbildēt

vai nu vai

25.06.2023. 12:59

»

Kad nav ko publicēt

vienmer der Inkina neradošie teksti


kad pietrukst trako sorositbabu un ex-pionieru materiala,tad rezerve vienmer ir inkins ar saviem murgiem.

Atbildēt

Atis Priedītis

25.06.2023. 11:42

»

Skolnieciņš

Super grāmata uz 100 lapaspusēm. Ar šīs grāmatas lasīšanu var spīdzināt vecos, prātu izkūkojušos čekistus, čekistu atvases, tagadējos čekas/FSB aģentus...


Skanēs neticami, bet šīs grāmatas teksts no manas zemapziņas izlauzās sākot no 25.janvāra līdz 17.februārim. Radās sajūta, ka viss tiek vienkārši nodiktēts un es tikai pierakstu. Pēdējie divi grāmatas fragmenti tapa maija beigās, sākotnēji man tie šķita ļoti riskanti, bet tad pēkšņi atradu variantu kā tos pierakstīt. Var jau smīkņāt, bet varbūt šī grāmata tiešām ir sava veida atklāsme? Manuprāt, grāmatas saturs ir ļoti spēcīga viela pārdomām, tiem, kuri no čekas (VDK) joprojām baidās vairāk nekā no Dieva.

Atbildēt

Skolnieciņš

25.06.2023. 11:32

»

Atis Priedītis

Grāmatā "Piecas minūtes pirms Apokalipses" pagaidām neiekļauts fragments...


Super grāmata uz 100 lapaspusēm. Ar šīs grāmatas lasīšanu var spīdzināt vecos, prātu izkūkojušos čekistus, čekistu atvases, tagadējos čekas/FSB aģentus.
Es varu iedomāties sasietu Tatjanu Ždanoka uz pie grīdas pienaglota krēsla, no kuras izdzen ārā kremlina garu, citējot šo grāmatu. Tas būtu savdabīgs eksorcisms.

Atbildēt

Atis Priedītis

25.06.2023. 11:15

Grāmatā "Piecas minūtes pirms Apokalipses" pagaidām neiekļauts fragments

Kristapa sarunas ar VDD pārstāvi patiesībā jau bija noslēgušās. Tomēr VDD pārstāvis juta, ka Kristaps vēlas pateikt vēl kaut ko, bet nav pārliecināts vai to vajag darīt. VDD pārstāvis cieši ieskatījās Kristapa acīs un vienkārši pateica
- Es jūtu, ka jūs joprojām kaut ko neesiet pateicis. Mūsu saruna ir bijusi ļoti atklāta un manuprāt, jums būtu man jāpastāsta arī tas par ko jūs ļoti šaubāties, vai to vajag darīt.
- Labi, atbildēja Kristaps, pateikšu arī tās savas domas pie kurām esmu nonācis pavisam nesen. Man šķiet, ka šobrīd uz Zemes patiesībā valda Dieva izpratne elkdievības variantā.
- Lūdzu paskaidrojiet precīzāk, lūdza VDD pārstāvis.
- Īstais un vienīgais Dievs nekad neatbalstītu karus un cilvēku nogalināšanas, jo Dievs ir mīlestība. Tiklīdz cilvēki pieļauj domu, ka Dievs atbalsta ļaunumu, karus un cilvēku nogalināšanas viņi patiesībā sāk ticēt Sātanam vai kādam no elku Dieviem.
- Vai jūsuprāt, cilvēki spētu šādu domu pieņemt?
- Vismaz šobrīd, noteikti nē. Patreizējais karš tam ir spilgts pierādījums. Izskatās, ka pat lielo reliģiju pārstāvji ir apmulsuši un pieļauj domu, ka Dievs atbalsta iebrucējus un, ka tiešām iebrucēju valsts vadonis ir Dieva sūtnis uz Zemes.
- Kādai jūsuprāt, bija jābūt lielo reliģiju pārstāvju rīcībai?
- Uzreiz pēc kara sākuma bija jāorganizē vadošo reliģiju pārstāvju tikšanās un jāvienojas kopējā nostājā, ka šis karš nekādā ziņā nav Dieva gribas izpausme un patiesībā jāuztver kā Sātana jeb viltus Kristus ierašanās uz Zemes.
- Ja tas tiešām tā ir tad spriežot pēc Jāņa Atklāsmes grāmatā rakstītā ir jānotiek arī Jēzus otrajai atnākšanai.
- Diemžēl, es uz šo jautājumu nekādu atbildi sniegt nevaru, jo neko par to nezinu. Drīzāk jau cilvēce pati nāks pie prāta un karš beigsies ar labo spēku uzvaru.
Grāmatas faila adrese:
https://failiem.lv/u/6jksvy3n3

Atbildēt

Žoržs Soross

24.06.2023. 22:47

arii muusu čoms.

Atbildēt

Leopirds Idiotkins

24.06.2023. 21:36

»

Osips

Nu īsts leopards murgotājs


Kāds talantīgs un ģeniāls pagodinājums ! Paldies . Prieks censties! 👍💪👍💪👍💪

Atbildēt

Pirātu partija

24.06.2023. 20:42

Jocīgs cilvēks, tas Inkins, bet katram savi tarakāni galvā. Tomēr pašam Leonardam vēl nav saprašanas kā uzbūvēta dzīve uz šīs planētas. Nezin cilvēks, kas ir reorkarnācija, cik cikliem dvēselei jāiziet, lai savā attīstībā pakāptos augstāk. Katrā ciklā, katram cilvēkam ir vairāki, bet vienmēr doti pa spēkam, uzdevumi. Ja vērsīsietis pie astrologiem, tad pēc dzimšanas vietas, laika, datumu, Jums viegli izskaitļos un pastāstīs kāds ir Jūsu uzdevums uz šo dzīvi.
Pat pēc rokas līnijām uzreiz var pateikt, Jums ir nauda vai jūs būsiet nabags. Ja jums nav dots, loterejā nekad nevinnēsiet, pat ja iekrāsiet, to uzreiz paņems prom, caur neparedzētiem gadījumiem.
Dažreiz cilvēkam ir tikai viens uzdevums dotajā dzīvē, dažreiz vairāki. Vajadzētu paskatīties, kāds Inkinam uzdevums, uz šo dzīvi, un cik veca ir viņa dvēsele, bet slinkums 
Tā pat ar invalīdiem un kropļiem, arī caur invalitāte notiek dvēseles attīrīšana. Tāpēc želot šos invalīdus nevajag, parasti tā ir maksa par iepriekšējā dzīvē pastrādāto, karma. Daži ir pat tā piešāvušies, ka bez invaliditātes, vai kāda slima bērna kopšanas, nemaz nevarētu izdzīvot. Parasti invalīdi šajā dzīvē ir pastrādājuši pašnāvību iepriekšējā dzīvē, kas ir grēks, un nav izpildījuši uzdevumu.
Mūsu planēta ir inkubātors, kur tiek atīstītas dvēseles. Dvēseles arī ir dažādas, ir arī statiķi, kuriem nav piestiprināts sargenģelis. Šādi cilvēki lielākoties cieš visa veida katastrofās, pirms sev atvēlētā laika nevar aiziet un tad spokojas atlikušiem. Caur slimībām arī notiek cilvēka nostādīšana uz “pareizā ceļa”, un ja nesaprot, vai rij koldreksus, tad ar katru nākošo reizi, mācība būs ar vien stiprāka, kamēr paņems prom.
Statistus, šogad un nākošā gadā čupām ņems prom. Daudzi paši izdarīja savu izvēli durstoties. Arī ES iesūnojušus birokrātus “radītājs” drusku papurinās. Rietumeiropa cietīs no plūdiem, un vēl nebijušiem vējiem. Gada beigas būs jautras. Kāda radītājam ir izvēle?, ja veidojas tādi kleptokrātiski režīmi kā Latvijā.
Ar sektām un baznīcām arī jābūt uzmanīgiem. Parasti tajos ievilina garīgi vājus, dumjus cilvēkus. Aiz katras ikonas, gleznas šādās iestādēs var slēpties сущность (kr.val). Katrai ticībai ir savs egregors, kas barojās no sektantu izdalītās enerģijām.
Tādi egregori ir arī sportā, totalizātoros, jebkurā lietā, kurā iesaistīti miļjoni.
Egregori pārtiek no cilvēku enerģijām, ko cilvēki izdala, lūdzot dievu, vai iefanojot par mīļāko komandu, spēlējot automātus.
Ļoti garīgi vājos baznīcas draudzes biedros сущность var iemesties, un tas jau saucās “Одержимые дьяволом” (velna apsēsti, kr. val). Tieši šadu apsēstību visvieglāk noķert populārās, pielūgtās baznīcās.
Iet, vai neiet uz baznīcu, katrs izlemj pats. Ja iet, tad vienmēr jāsaglabā veselais saprāts, es gan dažreiz aizeju, ieņirgt un paskatīties uz сущность.

Atbildēt

Ha ha ha

24.06.2023. 18:48

Iestumt ûdeni sarûsejuso metala gabelu.
Tas ir varonis un làčplèsèjs

Atbildēt

Osips

24.06.2023. 17:55

Nu īsts leopards murgotājs.

Atbildēt

ticīgais

24.06.2023. 14:46

»

Antiņš

Lai izaudzētu saticīgu, miermīlīgu, labdabīgu cilvēku ir jāiegulda daudz pūļu (skolotāju, barotāju, kontrolētāju uc, laiks un līdzekļi). Ko izvēlēties citu, ja laika un līdzekļu nepietiek? Ar ko aizstāt saprāta izglītību? Tā dažiem domātājiem jau senos laikos izdevās sacerēt nozombējošus savaldīšanas...


Reliģijas nav izdomātas no apakšas. Reliģijas ir formulētas Debesīs; katra reliģija ir viens no ceļiem pie Dieva - Radītāja. Minēto ceļu ir daudz, katrs domāts savam specifiskam kontingentam. Tautas un cilvēku grupas atšķiras ar savu mentalitāti, izglītību, mikrovidi, simboliem un citiem aspektiem, tāpēc ir tik daudz to ceļu pie Dieva. Ir Viens Dievs Radītājs, bet ceļu pie Viņa bezgala daudz. Katrs Dieva bērns iet savu individuālo ceļu pie sava Tēva - Radītāja.

Atbildēt

Antiņš

24.06.2023. 13:55

Lai izaudzētu saticīgu, miermīlīgu, labdabīgu cilvēku ir jāiegulda daudz pūļu (skolotāju, barotāju, kontrolētāju uc, laiks un līdzekļi). Ko izvēlēties citu, ja laika un līdzekļu nepietiek? Ar ko aizstāt saprāta izglītību? Tā dažiem domātājiem jau senos laikos izdevās sacerēt nozombējošus savaldīšanas līdzekļus - Reliģijas. Vieta tukša nepalika. Tās sāka cīņas par varu un zeltu (līdzīgi kā partijas mūsdienu pasaulē) kā vēl šodien. Visi pasaules kari bija arī reliģijas kari.

Atbildēt

nesmīdini

24.06.2023. 13:52

»

Latvija - neizdevusies valsts

Sviedri, fekālijas un urīns noder kādiem citiem. Piemēram, urīnā ir padaudz karbamīda, kas ir mēslojums. Līdzīgi - ar visu pārējo


Nenovirzies no tēmas. Nav jau runa par to, ka būvgruži un citi atkritumi Dieva laboratorijā nav pārstrādājami un pēc tam izmantojami kaut kur citur... Ir runa par to, ka neko nevar uzcelt bez atkritumiem, kļūdām, pārpratumiem un citām blaknēm. Arī latviskās Latvijas celtniecība, atstās aiz sevis kaut kādus atkritumus.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

24.06.2023. 13:23

»

nesmīdini

Ja pēc mājas uzcelšanas nav arī būvgružu kaudze, tad arī cilvēks, dzīvojot, aiz sevis neatstāj sviedru, fekāliju un urīna čupu...


Sviedri, fekālijas un urīns noder kādiem citiem. Piemēram, urīnā ir padaudz karbamīda, kas ir mēslojums. Līdzīgi - ar visu pārējo.

Atbildēt

Neviens

24.06.2023. 12:42

»

Naivais

kāds tiešām to palagu izlasīja


Priekš kam?

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņš demences invalīds ŽH

24.06.2023. 12:40

»

Kad nav ko publicēt

vienmer der Inkina neradošie teksti


Ļoti talantīgs un ģeniāls komentārs! Man tikai ģeniāli talantīgas pļutkas izdodas! Jo neko citu nekad nemācēju un nespēju, tikai pļutkoju kā plānprātiņš. Cenšos cik varu! Tad nomainu piepļūtītos pamperus un turpinu spiest savas pļutkas, atkal cenšos cik varu! Un tā katru dienu. 👍👍👍👍💪

Es, plānprātiņš ŽH, tik skapī ierau no plastmasnieka un iesten te!
Aumež darbinu savu talantīgo pļutku ventilatooru pidarvibratooru!:)😂

Atbildēt

nesmīdini

24.06.2023. 12:29

»

astroloģija arī ir programma un nekas vairāk

Tas ka bez atkritumiem, visādiem blakus produktiem, nekas nav uzceļams ir totāli meli,pareizāk sakot,tehnoloģijām jābūt pašpietiekamām.Ja kādā procesā kaut kas paliek pāri tad tas noder citos procesos,pēc mājas uzcelšanas būvgružu kaudzes nav


Ja pēc mājas uzcelšanas nav arī būvgružu kaudze, tad arī cilvēks, dzīvojot, aiz sevis neatstāj sviedru, fekāliju un urīna čupu...
Lai dabūtu litru dārgo rožu eļļu, ir jāizspiež un jāizmet atkritumos miljoniem rožu ziedlapiņu... Ja kāds pļāpā, ka var kaut ko uzcelt bez atkritumiem un kļūdām, tad tie ir maldi vai apzināti meli...

Atbildēt

astroloģija arī ir programma un nekas vairāk

24.06.2023. 12:12

»

astrologs

Pavērosim, kā tiek celta māja... Kamēr māju uzceļ, no malas profāniem izskatās, ka būvlaukumā valda haoss - šurpu turpu staigā celtnieki, šurpu turpu tiek pārvietoti materiāli, bet nereti arī celtnieki skrien uz mazmājiņu... Un pat varbūt pa stūriem iedzer šņabi, pīpo, lamājas, dara arī citas cūcības...


Tas ka bez atkritumiem, visādiem blakus produktiem, nekas nav uzceļams ir totāli meli,pareizāk sakot,tehnoloģijām jābūt pašpietiekamām.Ja kādā procesā kaut kas paliek pāri tad tas noder citos procesos,pēc mājas uzcelšanas būvgružu kaudzes nav.

Atbildēt

astrologs

24.06.2023. 12:03

»

kautri no malas

"Kā domā, kāpēc uz zemes nav taisnības un dūrei tik spēks? Tāpēc, ka neviens nav uzrakstījis programmu, kā šo sakārtot..." - varbūt tāpēc, ka šī ir PIESPIEDU nomas zeme un kādi to sakārtojuši bez visādām programmām


Pavērosim, kā tiek celta māja... Kamēr māju uzceļ, no malas profāniem izskatās, ka būvlaukumā valda haoss - šurpu turpu staigā celtnieki, šurpu turpu tiek pārvietoti materiāli, bet nereti arī celtnieki skrien uz mazmājiņu... Un pat varbūt pa stūriem iedzer šņabi, pīpo, lamājas, dara arī citas cūcības... Un galu galā mājas priekšā ir izveidojusies milzīga būvgružu kaudze - nu bardaks, kas bardaks... Bet aiz būvgružu kaudzes kautrīgi stāv jaunceltne - liels, skaists nams.
Bez atkritumiem, visādiem blakus produktiem, nekas nav uzceļams.

Atbildēt

Kad nav ko publicēt

24.06.2023. 12:00

vienmer der Inkina neradošie teksti.

Atbildēt

romietis

24.06.2023. 11:51

21. gadsimts ir reliģijas, zinātnes, filozofijas, mākslas sintēzes - ezoteriskās (okultās) zinātnes laiks, nevis aprobežoto, subjektīvi fanātisko, aklās ticības sektu periods.

Atbildēt

Naivais

24.06.2023. 11:24

kāds tiešām to palagu izlasīja?

Atbildēt

fein

24.06.2023. 11:10

Daiļpļāpāšanas lielmeistars,kurš tekoši nosauc problēmas,bet ne reizi nav pat ieminējies'''' kas jādara ''''lai šo astoņkāju baru palaistu jūrā.
Lelles tāpēc tā sauc jo viņas ir jārausta lai darbotos!

Atbildēt

Visi Inkina teksti tādi,

24.06.2023. 11:04

kā pēc pāraudzināšanas ieslodzījuma iestādē. Pietiek šo viedokli regulāri dzēš.

Atbildēt

kautri no malas

24.06.2023. 09:36

"Kā domā, kāpēc uz zemes nav taisnības un dūrei tik spēks? Tāpēc, ka neviens nav uzrakstījis programmu, kā šo sakārtot..." - varbūt tāpēc, ka šī ir PIESPIEDU nomas zeme un kādi to sakārtojuši bez visādām programmām?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi