Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

MA4896 € ar segvārdu “psihiatrs”

30.08.2020. 06:19

»

Spīdzināšanas procesā Cimdaram un Bērziņai demonstrējot

uzkarsētus - pletīzeri un lodāmaru viņ varētui būtu ietīti vados no tā tautā saucamā “melu detektora”. Kad vajadzīgā infa būtu kārtīgi nolieta, telpā iesteigtos pats Atis Priedītis, kas visu bija novērojis “pa durvju actiņu”. Stāvoklis atgādinātu katastrofu, ja tiktu saņemta rakstveida sūdzība no “aptaujājamiem...


VDD sapulcē sniedza atskaiti par autora vai autoru visas grupas “ar noziedzīgas nosligsmes tendencēm” personu raksturojumu, atzina, ka autori esot nekaitīgi, lai gan viņu verdziskuma sagrautā psihe protestējot “caur regulāru nacionālu semantiku” ar izteikti agresīvu raksturu.

VDD sapulcē autorus novērojošā psihiatra vārdi sapulces dalībniekos atstāja neizdzēšamas pēdas, jo viņi vairs īsti neuzticējām VDD algotajam psihiatram, kura jājamzirdziņš bija paša regulāras semantiskas tirādes par verdziskuma tēmu. Vēlāk tika izsludināts jauns konkurss uz VDD galvenā psihiatra vietu, kuru pēc ilgas svārstīšanās ieņēma plaši pazīstamās politiķes S. Ēlertes dēls.

Atbildēt

Spīdzināšanas procesā Cimdaram un Bērziņai demonstrējot

30.08.2020. 05:58

»

MA4896

Sižetā varētu būt tā, ka viņas aizturējis pats VDD, lai Marsa parka slepenajās laboratorijās noskaidrotu patiesību, K. Bērziņa patiesībā ir vīrietis, no Maskavas 584. vidusskolas teicamnieks – medaļnieks


uzkarsētus - pletīzeri un lodāmaru viņ varētui būtu ietīti vados no tā tautā saucamā “melu detektora”. Kad vajadzīgā infa būtu kārtīgi nolieta, telpā iesteigtos pats Atis Priedītis, kas visu bija novērojis “pa durvju actiņu”. Stāvoklis atgādinātu katastrofu, ja tiktu saņemta rakstveida sūdzība no “aptaujājamiem” B un C slepeni ierosinātā kriminālprocesā par neizpaužamu ziņu izpaušanu. Pats Ata Priedīša kungs, visticamāk, ātri un iejūtīgi demonstrētu, ka pletīzeris un lodāmurs šajā gadījumā ir tikai nokrāsoti spilgti sarkani. VDD speciālisti mo Mežmieta kantora sāktu ārdīties, ja to atklātu bez kaulu lūzumiem.

Kā vēlāk zināja stāstīt “no ielas pieaicinātie liecinieki”, kas ar laiku izrsdījās pārģērpti Saeimas opozīcijas saskaņieši, Ata Priedīša kungs esot vienreiz “necenzēti lamājies”, bet no klātesošajiem Arturs Priedītis uzdevies par “profesoru” , bet viņa kolēģis algota psihiatra klātbūtnē Linards Grantiņš slaidrā vācu valodā lamājis weblapu izlaupītājus.

Kad J. Maizītis to visu novēroja pēc viņam izsniegtā ieraksta, watsapā, viņš klusi notinās no Saeimas koalīcijas sasauktās valsts drošuma sanāksmes bunkura.

Atbildēt

MA4896

30.08.2020. 04:51

»

Ar karstu gludekli

vai lodāmaru Cimdars parakstītu sev nāvespriedumu pēc piespiedu kārtā atklātā publicēšanas. Cimdars un K. Bērziņa daudz noslēpumu apkārt nēsā, “dzīvas mēles” labam dokumentālam literāram darbam. Atbrīvot tās “mēles” no gūsta varētu pēc darbu publicēšanas. Kopējais projekta laiks varētu būt mēnesis. ...


Sižetā varētu būt tā, ka viņas aizturējis pats VDD, lai Marsa parka slepenajās laboratorijās noskaidrotu patiesību, K. Bērziņa patiesībā ir vīrietis, no Maskavas 584. vidusskolas teicamnieks – medaļnieks.

Atbildēt

Ar karstu gludekli

29.08.2020. 21:58

»

Karote

Cimdaram, pieņemu, arī būtu daudz ko pastāstīt.., bet gan jau ir aiz kā šamo turēt. Neba velti visas lapiņas tiek steigšus likvidētas. EU iestāšanās, manuprāt, tik viltotas kā āmen, joģeopolitika, lielo onku plāni.Tiešām, kāds tic, ka tik svarīgu jautājumu atstātu lemt saucamajai tautai? :) Šobrīd, ...


vai lodāmaru Cimdars parakstītu sev nāvespriedumu pēc piespiedu kārtā atklātā publicēšanas. Cimdars un K. Bērziņa daudz noslēpumu apkārt nēsā, “dzīvas mēles” labam dokumentālam literāram darbam. Atbrīvot tās “mēles” no gūsta varētu pēc darbu publicēšanas. Kopējais projekta laiks varētu būt mēnesis. Personas tupētu pagrabā un stāstītu, stāstītu, “runas ūdeni” padzērušas un labi barotas. Sižetā var iepīt, ka viņas aizturējis pats VDD, lai precizētu dažus sīkumus “valsts apvērsuma draudu” novēršanai, ko plāno trakais L. Grantiņš ar kolēģi A. Priedīti. Pletīzeris un “lodāmars” būtu tikai ieslēgti demonstrācijai. Pratinātāji būtu
policistu formas tērpos. Kolīdz dokumentālais darbs tiktu grāmatveikalos, šos izlaistu no gūsta un atvainotos par neērtībām, piesolot Trijzvaigžņu ordeņus no žīda valsts kantora.

Atbildēt

Karote

29.08.2020. 20:36

Cimdaram, pieņemu, arī būtu daudz ko pastāstīt.., bet gan jau ir aiz kā šamo turēt. Neba velti visas lapiņas tiek steigšus likvidētas. EU iestāšanās, manuprāt, tik viltotas kā āmen, joģeopolitika, lielo onku plāni.Tiešām, kāds tic, ka tik svarīgu jautājumu atstātu lemt saucamajai tautai? :) Šobrīd, liekas, - labi vien ir, bail iedomāties ko vietējie postkomuņaku dzīvnieki sastrādātu bez pieskatīšanas. No otras puses, iespējams, mazajā katliņā, ātrāk norautos bietē, un sākto kāda reāla sabiedrības aktivitāte, nez. Ir gadījumi, kad labu scenāriju nav principā.

Atbildēt

Dollārs

29.08.2020. 18:59

»

paardomas

Jau Staļins teica;nav svarīgi kā balso,svarīgi ir kā saskaita balsis


Pilnībā piekrītu.
Līdzīgs gadījums bija usa kad ievēlēja mr.krūmu jaunāko ar it kā 385 vai kaut ko tamlīdzīgu balsu pārsvaru pār konkurentu.
Nozīme ir kā saskaitīs un kas skaitīs

Atbildēt

opis

29.08.2020. 18:10

Jau tehnikuma laikaa bija paglumsh........

Atbildēt

!

29.08.2020. 17:04

»

Variants

Kas tik atklaatos, ja Cimdaru un Kokinu paarbaudiitu ar melu detektoru


Mūsu kriminālisti tādu daiktu neizmanto, nosaka pēc foto, var būt vainīgs vai nē.

Atbildēt

Pērkamā vara

29.08.2020. 16:10

Tad šoreiz šis ar saskaitīs pēc vajadzības un kukuli par labi padarītu darbu saņems.

Atbildēt

Cimdara noziegumus noslēpa uz visiem laikiem ar valsts noslēpumu

29.08.2020. 15:10

»

Uģis

Ar lodāmuru


13. Saeimas laikā grozot likumu, kas piešķr piekļuvi valsts noslēpumiem VK vadītājai K. Bērziņai, vienlaikus Cimdara darbu noslepenojot. SAB un VDD jau iepriekš izlēmuši, kuras personas aicināt politikā un kuras “tiks ievēlētas 14. Saeimā”, arī Rīgas domes vadībā. Mērķis cionistiem ir viens - ar parādiem valstij un pašvaldībām iznīcināt jebkuru pretestību cionisma kosmopolītisma un finansu politikai Latvijā.

Atbildēt

Blondīne

29.08.2020. 15:09

»

Čangalis, migrants Kokins dzimis 1954. gada 4. oktobrī Kalupē


vai šisir tas maisu kokins vai cits ?

Atbildēt

29.08.2020. 15:01

»

Pilnīgi po huj par pietiek cenzūru

un Rīgas, Liepājas, Daugavpils kosmopolītismu, Latvijas ģerevņas iedzīvotāji


Čangalis, migrants Kokins dzimis 1954. gada 4. oktobrī Kalupē.

Atbildēt

Variants

29.08.2020. 14:47

Kas tik atklaatos, ja Cimdaru un Kokinu paarbaudiitu ar melu detektoru!

Atbildēt

Pilnīgi po huj par pietiek cenzūru

29.08.2020. 14:47

un Rīgas, Liepājas, Daugavpils kosmopolītismu, Latvijas ģerevņas iedzīvotāji!

Atbildēt

Nevis liberāldemokrātija,

29.08.2020. 14:44

»

viedoklis

Blēdīties,manipulēt, zagt tas Latvijā ir normāli un to pie mums saprot kā demokrātiju


bet Latvijas okupācija kopš 1940. gada ar zagšananu, krāpšanu varas kastā, ko piesedz SAB un VDD.

Atbildēt

Pol īgi pohuj, kas vada Rīgu!

29.08.2020. 14:42

Latvijas okupācija kopš 1940. gada nav beigusies.

Atbildēt

Liene

29.08.2020. 14:39

Galvenie balsu skaitītāji ir datoristi, kas ir cieši saistīti ar Vienotību

Atbildēt

viedoklis

29.08.2020. 14:02

Blēdīties,manipulēt, zagt tas Latvijā ir normāli un to pie mums saprot kā demokrātiju.

Atbildēt

Goda lieta

29.08.2020. 13:43

Kristīnei Bērziņai būtu rīt nošauties, ja rezultāti izrādīsies neviltoti.

Atbildēt

paardomas

29.08.2020. 13:17

Jau Staļins teica;nav svarīgi kā balso,svarīgi ir kā saskaita balsis.
Neticu nevienai partijai,neticu CVK.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...