Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

emils 1

19.12.2018. 15:57

Sociologi-(bell) Sabiedriskā Integrācijas Fonda 6.8 milj eiro 100% ir jaizmanto MŪSU TAUTIEŠU ATNĀKŠANAS-NO PIESPIEDU EKOMISKĀS UN MORĀLĀS TRIMDAS PROCEDŪRAI-,LAI VIŅUS PASARGĀTU NO NELEGĀLIEM IMIGRANTIEM LATVIJĀ UN VIŅU DISKRIMINĀCIJAS PRET PAMATTAUTU -LATVIEŠIEM NO 1940.g.un iekļaušanu SABIEDRĪBĀ...DDD PROJEKTĀ -LAI IR !
Atbalstīsim LV Prezidenta R.Vēloņa 18.dec. LTV -1 intervijā teikto-KĀ PAVĒLI ! KA RĪGAS t.s. mēram N.Ušakovam tūlīt IR JĀATBRĪVO RĪGAS MĒRA AMATS UN DARBAVIETA-SOLIDARIZĒJOTIES AR SAVĒJIEM JAU APCIETINĀTAJIEM //arī ar kaķi/,I !Lai IR !

Atbildēt

Otomārs

12.12.2018. 19:29

Melnāka par Otto Ozola T-krekliņu!

Atbildēt

PPŠ

12.12.2018. 13:30

»

Populists

Otto līdzīgiem birku karinātājiem vajadzētu papūlēties noskaidrot, kas ir populisms, kad, kur un kāpēc tas radās un ko tas īsti nozīmē


Draugs, ja tu gadījuma pēc esi iedomājies, ka zini labāk par viņu, tad pienācis laiks iekniebt sev sānos. Viņš tiešām zina krietni labāk par tevi un ja to tu to vēl nezināji, tad ir pēdējais laiks aptvert cik maz orientējies, kas kurš ir Latvijā.

Atbildēt

Populists

12.12.2018. 13:23

Otto līdzīgiem birku karinātājiem vajadzētu papūlēties noskaidrot, kas ir populisms, kad, kur un kāpēc tas radās un ko tas īsti nozīmē.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

12.12.2018. 12:16

Saspringts un uzvilkts, kā stīga, lasīju un gaidīju..vai tiešām Otto Ozols pie populistiem pieskaitīs arī JKP...?
Bet nē..tomēr JKP ir "protesta balsojums"..un tam var piekrist.
Tā ir absolūta taisnība, ka ir beidzot visiem mums jāprotestē pret veco saistēmu, pret valsts nozagšanas sistēmu, ko radījuši ir oligarhi.
Grūti atrast nozari mūsu valstī, kas būtu sakārtota..viss ir salaists dēlī.
VISS!!!
Tagad apzināti visi..gan vecie politiķi, gan žurnālisti, gan sistēmai uzticīgie politologi(Ījabs, Ikstens, Rajevskis utt) apzināti sajauc KPVlv un JKP vienā čupā..sauc tos ironiski par "jaunajiem buciņiem), populistiem, kuriem nav pieredzes un ir tikai ambīcijas.
Sistēma ar veco partiju palīdzību apzināti iznesa cauri JKP..un apzināti pieskaita Bordāna partiju pie KPVlv populistu pulka.
Jā..JKP vēlētājs "protestē" un viņam ir uz to pamats.
Jeb varbūt piekrist visam tam, kas patreiz valstī notiek..?
Varbūt teikt paldies vecajām sistēmas partijām ZZS, V un JV, NA, kas novedušas valsti katastrofas priekšā.?
Varbūt izteikt pateicību sistēmas partijām, ka valsts medicinas aprūpe ir pak...ļā, ka degradēta ir tieslietu sistēma, ka nodokļu politika ir katastrofāla..
Barbūt ieteiksiet vēlreiz,,(jau desmito) noticēt vecajām sistēmas partijām, kuru vadībā valstī ir tāds korupcijas līmenis, ka mūsu sabiedrotais ASV jau atklāti sāk aizrādīt..?
Vai varbūt piekrist un atbalstīt vecās partijas, kuru vadībā latvieši bēgt no savas valsts..?
TIKAI PROTESTĒT UN NEATBALSTĪT VECĀS SISTĒMAS PARTIJAS!
UN, PIRMKĀRT, IR JĀSĀK AR SMAGOS NOZIEGUMOS APSŪDZĒTĀ KABATAS PARTIJU ZZS!

Atbildēt

antons mikoss

11.12.2018. 20:23

Krievijas politologa un valdības padomnieka Sergeja Karaganova izstrādātais principu kopums ar mērķi veicināt Krievijas ietekmi tā sauktajās tuvajās ārzemēs, kur Krievija zaudēja savu ietekmi pēc PSRS sabrukuma. Būtībā tā ir imperiālistiska politika, kas balstīta uz reāl-politiskiem apsvērumiem. 1992. gadā S. Karaganovs pamatoja Krievijas ietekmes saglabāšanu ar trim faktoriem.

Pirmkārt, zaudētajās teritorijās joprojām ir skaitliski lielas krievu kopienas, ar kuru palīdzību Maskava var nodrošināt savu interešu īstenošanu neatkarību ieguvušajās valstīs.....

E. Levits cītīgi pildīja šo punktu. Būdams tieslietu ministrs licis savu parakstu ~ 20 000 krievu militāristu atstāšanai ar ģimenēm Latvijā. Korespondentes jautāts LR1 Levits skaidroja-tas esot bijis nepieciešamais kompromiss.....
Pagājuši 25 gadi. Karaganova doktorīnas papildinātājs un 1.punkta nostiprinātājs tagad būšot prezidents. Atalgojums par laika bumbas uzstādīšanu.
OO nav vienīgais nodevēja atalgotājs. Nu jau atkārtoti NA paģēr "kangarsaulvedi" par prezidentu. Uz vēlēšanām sauc-"krievi nāk", bet Levits tos piesaistījis Latvijai.
Sīki politiķi, kuriem nav latviskuma gēna.
Pretīga kompanija!

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

11.12.2018. 18:16

https://tautastribunals.eu/?p 47825

Atbildēt

!

11.12.2018. 15:38

»

sems

Sasmīdinājos par levitu.Ceru,ka vairums jūt šā cilvēka auru


levita vienigais sasniegums ir Latvijas atstasana ar izraelas vizu kabata !

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

11.12.2018. 13:14

»

PPŠ

Linard, klīst ļoti slepenas runas, ka Otto ir Iluminātu Īstenā Ordeņa pārstāvis Latvijā, no senas abesīniešu aristokrātu dinastijas


To, ka viņš ir jebrejs un strādā cionistu interesēs, pat ēzelis neapšauba !

Atbildēt

!

11.12.2018. 07:12

otto ozol ,paguli parka uz zemes !

Atbildēt

nuja

11.12.2018. 01:14

»

kļimoviča aita

Vīrs kā Ozols, tikai prāts zaros aizķēries


onka kā mīzols, pauti kā zīles...

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

10.12.2018. 23:22

Provokators Barkovskis(poļ\žīdiņš)sevi pilnībā atmaskoja cildinot čekas darbinieci Beitneri le Gallu un žīdu Levitu, kurš ir visvairāk vainojams šodienas latviešu tautas traģēdijā !!! Visi trīs: Ozols, Beitnere un Levits, ir no izredzētās "tautas", kuri latviešus vedīs stkla kalnā !

Atbildēt

Ak, latviskie dubi! (Dub dubom)

10.12.2018. 22:49

Raksts lauku tanti'nu un onkulii'su sapratnes liimenii. Populisms, politiskaa konkurence, jauni politiskie speeki.... Kaadas mu'l'kiibas! Ne te ir kaadas politiskas konkurences, ne jaunu politisku speeku. Tie pa'si paarkraasotie komunisti, 'cekisti un vinu peecnaaceeji sadaliijusies bari'nos, nosauku'si sevi par politiskajaam partijaam un tagad pluucas par vietu pie siles. Viss!Kameer vien tauta kaa aitu bars skries uz veele'sanaam, nekas nemainiisies.

Atbildēt

Spuldze

10.12.2018. 22:29

»

FKK

Saprašana, dārgais geju tēmas mīļotāj, ir dāvana, kas ne visiem ir dota


ka tik ar to saprašanu nav tāpat kā tai anekdotē par juristiem, cik juristu nepieciešams, lai ieskrūvētu vienu spuldzi

Atbildēt

Kazlis vulgaris

10.12.2018. 21:00

»

kļimoviča aita

Moins, defektīvais


Dzīvnieku ferma funkcionē, Orvela idejas dzīvo!

Atbildēt

kļimoviča aita

10.12.2018. 20:48

Vīrs kā Ozols, tikai prāts zaros aizķēries... ;)

Atbildēt

kļimoviča aita

10.12.2018. 20:46

Un nobeigumā vēl priecīgāka nots: tauta uz to brīdi politiski aktīvizēsies līdz 3-4% robežai, un tas nozīmēs vien to, KA Levitam BŪS JĀKONKURĒ ar Joski Cvībaku, Haimu Curkemanu un Icaku Goldblūmu!

Atbildēt

derdz

10.12.2018. 20:23

Neko nesaprotu .. Bunkus, slepkavība, vēlēšanas, ... un kur palika Tramps ar Putinu,gan kāpēc ne arī geji.. utt., tad saprastu šo rēbusu

Atbildēt

TYT

10.12.2018. 20:08

»

sems

Sasmīdinājos par levitu.Ceru,ka vairums jūt šā cilvēka auru


"sasmīdinājos" - tas ir vārds, kādu latvietis nekad nelietotu. Acīmredzot Kremļa troļļu fermās jau dota pavēle sākt rietu uz un par Levitu. Tā ir vēl viena zīme, ka viņam jākļūst pret prezidentu.

Atbildēt

semikolons aurikulārais

10.12.2018. 19:44

»

sems

Sasmīdinājos par levitu.Ceru,ka vairums jūt šā cilvēka auru


Pēc darba augļiem būs to vērtēt.

Atbildēt

tautietis

10.12.2018. 19:41

»

jautaajums

cilvēku ar neatkarīgu un stingru politisko mugurkaulu, valstisku redzējumu – Egilu Levitu


Latvijas starptautisko atzīšanu pirmoreiz panāca cilvēks ar ebreju saknēm, latviešu nacionālists Zigfrīds Anna Meierovics. Tagad cieņpilnu Latvijas pārstāvību starptautiski jau netieši pilda Egils Levits. Viņam jākļūst par Valsts prezidentu.
Pēc divien iepriekšējiem gaudenajiem prezidentiem (pašreizējo ieskaitot)cits vājāka kaluma kandidāts principiāli šim amatam nav derīgs

Atbildēt

sems

10.12.2018. 19:40

Sasmīdinājos par levitu.Ceru,ka vairums jūt šā cilvēka auru.
Tā jau pūlējies Latvijas labā,lai nu atpūšas.

Atbildēt

jautaajums

10.12.2018. 19:11

cilvēku ar neatkarīgu un stingru politisko mugurkaulu, valstisku redzējumu – Egilu Levitu.
Vai tad nav vairs laviešu ja grib žīdu cionistu?

Atbildēt

agents

10.12.2018. 17:18

kremla agentura ir smagi sradajusi ,lai sariditu letinus sava starpa. Ja tiktu organizetas jaunas velesanas ,tad vsvairak balsu dabutu JKP. Un tas " vecajiem " ir pa tiesam bistami.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kāda ir atšķirība starp antidemokrātisko, totalitāro režīmu Latvijā un normālu Rietumu demokrātisku valsti

FotoManas, Aivara Lemberga Satversmes 94.pantā garantētās tiesības uz brīvību Rīgas apgabaltiesa ir pārkāpusi. Šādu Rīgas apgabaltiesai neglaimojošu slēdzienu ir noteicis Latvijas parlamenta ieceltais Tiesībsargs, kurš uzrauga cilvēktiesību ievērošanu Latvijā. Kāda ir tiesas reakcija, kādas darbības veic tiesa, lai novērstu Satversmes 94.pantā man garantēto cilvēktiesību uz brīvību pārkāpumu? Nekādi un nekā! Pilnīga ignorance!
Lasīt visu...

18

Uzticēšanos un naudu ārstiem, nevis ierēdņiem, – tā ir atslēga vakcinācijas procesa uzlabošanai

FotoLatvijā pakāpeniski atkal pieaug COVID-19 izplatība, un valdība, nespējot panākt vakcinācijas aptveres rādītāju uzlabošanos, ķeras pie piespiedu mēriem. Saeimā iesniegts likumprojekts par obligātu vakcināciju atsevišķām strādājošo kategorijām: izglītības, veselības aprūpes un sociālās jomas darbiniekiem. Tos, kuri nevarēs uzrādīt atbilstošu sertifikātu, draud atlaist no darba.
Lasīt visu...

21

Ārstu biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu

FotoLatvijas Ārstu biedrība (LĀB) iestājas par vakcināciju kā pašlaik drošāko un efektīvāko Covid-19 pandēmijas ierobežošanas līdzekli, bet ir kategoriski pret vakcinācijas loterijas rīkošanu. LĀB uzskata, ka fiskālu stimulu izmantošana sabiedrības veselības veicināšanā ir pieļaujama tikai izņēmuma gadījumos. Biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu neefektīvām reklāmas kampaņām un naudu novirzīt Latvijas veselības aprūpes stiprināšanai.
Lasīt visu...

12

Tauta NAV ēzelis!

FotoMūsu valdībā lielai daļai partiju azartspēles (tostarp loterijas) ir tīkamas: tas ir viņu asinsritē kā barojošs mātes piens. Ne velti parlamentā viskaismīgāk tiek debatēti ne jau tautas labklājībai būtiskie, bet gan azartspēļu biznesam svarīgi jautājumi.
Lasīt visu...

21

Nomenklatūras valsts un nomenklatūras vara

FotoJau sākumā teicu, ka Juris Stukāns ar prokuratūru galā netiks. Precīzi un pamatīgi aprakstīta viņa darbība šajā rakstā, bet nekad nevar uzrakstīt tik labi, lai nevarētu papildināt vai uzrakstīt labāk.
Lasīt visu...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

Lursoft