Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

emils 1

19.12.2018. 16:57

Sociologi-(bell) Sabiedriskā Integrācijas Fonda 6.8 milj eiro 100% ir jaizmanto MŪSU TAUTIEŠU ATNĀKŠANAS-NO PIESPIEDU EKOMISKĀS UN MORĀLĀS TRIMDAS PROCEDŪRAI-,LAI VIŅUS PASARGĀTU NO NELEGĀLIEM IMIGRANTIEM LATVIJĀ UN VIŅU DISKRIMINĀCIJAS PRET PAMATTAUTU -LATVIEŠIEM NO 1940.g.un iekļaušanu SABIEDRĪBĀ...DDD PROJEKTĀ -LAI IR !
Atbalstīsim LV Prezidenta R.Vēloņa 18.dec. LTV -1 intervijā teikto-KĀ PAVĒLI ! KA RĪGAS t.s. mēram N.Ušakovam tūlīt IR JĀATBRĪVO RĪGAS MĒRA AMATS UN DARBAVIETA-SOLIDARIZĒJOTIES AR SAVĒJIEM JAU APCIETINĀTAJIEM //arī ar kaķi/,I !Lai IR !

Atbildēt

Otomārs

12.12.2018. 20:29

Melnāka par Otto Ozola T-krekliņu!

Atbildēt

PPŠ

12.12.2018. 14:30

»

Populists

Otto līdzīgiem birku karinātājiem vajadzētu papūlēties noskaidrot, kas ir populisms, kad, kur un kāpēc tas radās un ko tas īsti nozīmē


Draugs, ja tu gadījuma pēc esi iedomājies, ka zini labāk par viņu, tad pienācis laiks iekniebt sev sānos. Viņš tiešām zina krietni labāk par tevi un ja to tu to vēl nezināji, tad ir pēdējais laiks aptvert cik maz orientējies, kas kurš ir Latvijā.

Atbildēt

Populists

12.12.2018. 14:23

Otto līdzīgiem birku karinātājiem vajadzētu papūlēties noskaidrot, kas ir populisms, kad, kur un kāpēc tas radās un ko tas īsti nozīmē.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

12.12.2018. 13:16

Saspringts un uzvilkts, kā stīga, lasīju un gaidīju..vai tiešām Otto Ozols pie populistiem pieskaitīs arī JKP...?
Bet nē..tomēr JKP ir "protesta balsojums"..un tam var piekrist.
Tā ir absolūta taisnība, ka ir beidzot visiem mums jāprotestē pret veco saistēmu, pret valsts nozagšanas sistēmu, ko radījuši ir oligarhi.
Grūti atrast nozari mūsu valstī, kas būtu sakārtota..viss ir salaists dēlī.
VISS!!!
Tagad apzināti visi..gan vecie politiķi, gan žurnālisti, gan sistēmai uzticīgie politologi(Ījabs, Ikstens, Rajevskis utt) apzināti sajauc KPVlv un JKP vienā čupā..sauc tos ironiski par "jaunajiem buciņiem), populistiem, kuriem nav pieredzes un ir tikai ambīcijas.
Sistēma ar veco partiju palīdzību apzināti iznesa cauri JKP..un apzināti pieskaita Bordāna partiju pie KPVlv populistu pulka.
Jā..JKP vēlētājs "protestē" un viņam ir uz to pamats.
Jeb varbūt piekrist visam tam, kas patreiz valstī notiek..?
Varbūt teikt paldies vecajām sistēmas partijām ZZS, V un JV, NA, kas novedušas valsti katastrofas priekšā.?
Varbūt izteikt pateicību sistēmas partijām, ka valsts medicinas aprūpe ir pak...ļā, ka degradēta ir tieslietu sistēma, ka nodokļu politika ir katastrofāla..
Barbūt ieteiksiet vēlreiz,,(jau desmito) noticēt vecajām sistēmas partijām, kuru vadībā valstī ir tāds korupcijas līmenis, ka mūsu sabiedrotais ASV jau atklāti sāk aizrādīt..?
Vai varbūt piekrist un atbalstīt vecās partijas, kuru vadībā latvieši bēgt no savas valsts..?
TIKAI PROTESTĒT UN NEATBALSTĪT VECĀS SISTĒMAS PARTIJAS!
UN, PIRMKĀRT, IR JĀSĀK AR SMAGOS NOZIEGUMOS APSŪDZĒTĀ KABATAS PARTIJU ZZS!

Atbildēt

antons mikoss

11.12.2018. 21:23

Krievijas politologa un valdības padomnieka Sergeja Karaganova izstrādātais principu kopums ar mērķi veicināt Krievijas ietekmi tā sauktajās tuvajās ārzemēs, kur Krievija zaudēja savu ietekmi pēc PSRS sabrukuma. Būtībā tā ir imperiālistiska politika, kas balstīta uz reāl-politiskiem apsvērumiem. 1992. gadā S. Karaganovs pamatoja Krievijas ietekmes saglabāšanu ar trim faktoriem.

Pirmkārt, zaudētajās teritorijās joprojām ir skaitliski lielas krievu kopienas, ar kuru palīdzību Maskava var nodrošināt savu interešu īstenošanu neatkarību ieguvušajās valstīs.....

E. Levits cītīgi pildīja šo punktu. Būdams tieslietu ministrs licis savu parakstu ~ 20 000 krievu militāristu atstāšanai ar ģimenēm Latvijā. Korespondentes jautāts LR1 Levits skaidroja-tas esot bijis nepieciešamais kompromiss.....
Pagājuši 25 gadi. Karaganova doktorīnas papildinātājs un 1.punkta nostiprinātājs tagad būšot prezidents. Atalgojums par laika bumbas uzstādīšanu.
OO nav vienīgais nodevēja atalgotājs. Nu jau atkārtoti NA paģēr "kangarsaulvedi" par prezidentu. Uz vēlēšanām sauc-"krievi nāk", bet Levits tos piesaistījis Latvijai.
Sīki politiķi, kuriem nav latviskuma gēna.
Pretīga kompanija!

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

11.12.2018. 19:16

https://tautastribunals.eu/?p 47825

Atbildēt

!

11.12.2018. 16:38

»

sems

Sasmīdinājos par levitu.Ceru,ka vairums jūt šā cilvēka auru


levita vienigais sasniegums ir Latvijas atstasana ar izraelas vizu kabata !

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

11.12.2018. 14:14

»

PPŠ

Linard, klīst ļoti slepenas runas, ka Otto ir Iluminātu Īstenā Ordeņa pārstāvis Latvijā, no senas abesīniešu aristokrātu dinastijas


To, ka viņš ir jebrejs un strādā cionistu interesēs, pat ēzelis neapšauba !

Atbildēt

!

11.12.2018. 08:12

otto ozol ,paguli parka uz zemes !

Atbildēt

nuja

11.12.2018. 02:14

»

kļimoviča aita

Vīrs kā Ozols, tikai prāts zaros aizķēries


onka kā mīzols, pauti kā zīles...

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

11.12.2018. 00:22

Provokators Barkovskis(poļ\žīdiņš)sevi pilnībā atmaskoja cildinot čekas darbinieci Beitneri le Gallu un žīdu Levitu, kurš ir visvairāk vainojams šodienas latviešu tautas traģēdijā !!! Visi trīs: Ozols, Beitnere un Levits, ir no izredzētās "tautas", kuri latviešus vedīs stkla kalnā !

Atbildēt

Ak, latviskie dubi! (Dub dubom)

10.12.2018. 23:49

Raksts lauku tanti'nu un onkulii'su sapratnes liimenii. Populisms, politiskaa konkurence, jauni politiskie speeki.... Kaadas mu'l'kiibas! Ne te ir kaadas politiskas konkurences, ne jaunu politisku speeku. Tie pa'si paarkraasotie komunisti, 'cekisti un vinu peecnaaceeji sadaliijusies bari'nos, nosauku'si sevi par politiskajaam partijaam un tagad pluucas par vietu pie siles. Viss!Kameer vien tauta kaa aitu bars skries uz veele'sanaam, nekas nemainiisies.

Atbildēt

Spuldze

10.12.2018. 23:29

»

FKK

Saprašana, dārgais geju tēmas mīļotāj, ir dāvana, kas ne visiem ir dota


ka tik ar to saprašanu nav tāpat kā tai anekdotē par juristiem, cik juristu nepieciešams, lai ieskrūvētu vienu spuldzi

Atbildēt

Kazlis vulgaris

10.12.2018. 22:00

»

kļimoviča aita

Moins, defektīvais


Dzīvnieku ferma funkcionē, Orvela idejas dzīvo!

Atbildēt

kļimoviča aita

10.12.2018. 21:48

Vīrs kā Ozols, tikai prāts zaros aizķēries... ;)

Atbildēt

kļimoviča aita

10.12.2018. 21:46

Un nobeigumā vēl priecīgāka nots: tauta uz to brīdi politiski aktīvizēsies līdz 3-4% robežai, un tas nozīmēs vien to, KA Levitam BŪS JĀKONKURĒ ar Joski Cvībaku, Haimu Curkemanu un Icaku Goldblūmu!

Atbildēt

derdz

10.12.2018. 21:23

Neko nesaprotu .. Bunkus, slepkavība, vēlēšanas, ... un kur palika Tramps ar Putinu,gan kāpēc ne arī geji.. utt., tad saprastu šo rēbusu

Atbildēt

TYT

10.12.2018. 21:08

»

sems

Sasmīdinājos par levitu.Ceru,ka vairums jūt šā cilvēka auru


"sasmīdinājos" - tas ir vārds, kādu latvietis nekad nelietotu. Acīmredzot Kremļa troļļu fermās jau dota pavēle sākt rietu uz un par Levitu. Tā ir vēl viena zīme, ka viņam jākļūst pret prezidentu.

Atbildēt

semikolons aurikulārais

10.12.2018. 20:44

»

sems

Sasmīdinājos par levitu.Ceru,ka vairums jūt šā cilvēka auru


Pēc darba augļiem būs to vērtēt.

Atbildēt

tautietis

10.12.2018. 20:41

»

jautaajums

cilvēku ar neatkarīgu un stingru politisko mugurkaulu, valstisku redzējumu – Egilu Levitu


Latvijas starptautisko atzīšanu pirmoreiz panāca cilvēks ar ebreju saknēm, latviešu nacionālists Zigfrīds Anna Meierovics. Tagad cieņpilnu Latvijas pārstāvību starptautiski jau netieši pilda Egils Levits. Viņam jākļūst par Valsts prezidentu.
Pēc divien iepriekšējiem gaudenajiem prezidentiem (pašreizējo ieskaitot)cits vājāka kaluma kandidāts principiāli šim amatam nav derīgs

Atbildēt

sems

10.12.2018. 20:40

Sasmīdinājos par levitu.Ceru,ka vairums jūt šā cilvēka auru.
Tā jau pūlējies Latvijas labā,lai nu atpūšas.

Atbildēt

jautaajums

10.12.2018. 20:11

cilvēku ar neatkarīgu un stingru politisko mugurkaulu, valstisku redzējumu – Egilu Levitu.
Vai tad nav vairs laviešu ja grib žīdu cionistu?

Atbildēt

agents

10.12.2018. 18:18

kremla agentura ir smagi sradajusi ,lai sariditu letinus sava starpa. Ja tiktu organizetas jaunas velesanas ,tad vsvairak balsu dabutu JKP. Un tas " vecajiem " ir pa tiesam bistami.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

FotoEs, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru iedvesmot teicēniešus!
Lasīt visu...

21

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

FotoTālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc vairumam iedzīvotāju pieļaujams dot zemākas kvalitātes izglītību.
Lasīt visu...

15

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

FotoValsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB), simboliski atzīmējot vienu gadu kopš prezidenta stāšanās amatā. Valsts prezidents ar LNB pārstāvjiem pārrunāja humanitāro zinātņu un digitālās jomas nozīmi Latvijas kā modernas valsts stiprināšanā.
Lasīt visu...

21

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

FotoPasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem. Viens no visredzamākajiem – Staļins. Tomēr tagad viņam ir uzradies nopietns konkurents. Tiesa, ne jau paveikto darbu ziņā, tur nu Staļinu neviens nepārspēs, nu, pēc apjoma noteikti. Tad kurš ir šis “izredzētais”?
Lasīt visu...

21

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

FotoVispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un piepušķotas - tādas palikušas sirmā vīra atmiņā. Kurš būtu domājis, ka kāds Lapsa pēc 30 gadiem cilās 90. gadu intervijas?
Lasīt visu...

21

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

FotoValsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums.
Lasīt visu...

6

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

FotoValsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā ir nodokļu maksātāju loma un rīcība. Likumsakarīgi, ka nodokļu nomaksas apjoms ir atkarīgs no tā, cik efektīva ir VID sadarbība ar nodokļu maksātājiem. Uzticēšanās ir svarīgs šīs sadarbības priekšnoteikums.
Lasīt visu...

12

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

FotoVien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā šī. Un tas ir saprotams – PSRS (Padomju Sociālistisko Republiku Savienība) laiki tik ļoti atšķiras un kontrastē ar mūsdienām, ka neatstāj vienaldzīgu gandrīz nevienu. Īpaši, ņemot vērā, ka tā nav tik sena pagātne un vēl ir daudz cilvēku, kuri “toreiz” ir dzīvojuši.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...

Foto

Muļķība vai pasūtījums?

Sliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai...

Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...