Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Reptilis

26.12.2012. 15:52

Vēl jau ir ko ņemt /zagt/.

Atbildēt

haralds

[R] 25.12.2012. 16:38

labāk būtu gatavojuši jaunu vēlēšanu likumu, lai pagūst stāties spēkā!

Atbildēt

andris

25.12.2012. 16:20

Lielāko kretīnu princips rullē!!

Atbildēt

orangutans

23.12.2012. 22:35

pertika profils

Atbildēt

Karote

21.12.2012. 21:18

Laikam par šitādām un līdzīgām siles vietām nacionāļi būs notirgojuši latu pret eiro. Bez dīla Gerharda smakas pat tuvumā tur nebūtu. Malači puikas, ātri mācās tb.lnnk tradīcijās :)

Atbildēt

goga

21.12.2012. 17:57

»

Jantarj

Bet Dzintaram, ja viņš grib palikt cilvēks, ir jāpasaka nē Gerhardam, vai arī viņš būs nulle!!! Un Dombrovskim ir jāpasaka nē Ozoliņam..kaut gan viņš jau ir nulle


Ne jau Dzintars lemj par kāda likšanu SM valdē. Par SM atbild Vienotība un mazliet Olšteina sešinieks.

Atbildēt

Jantarj

21.12.2012. 09:03

Bet Dzintaram, ja viņš grib palikt cilvēks, ir jāpasaka nē Gerhardam, vai arī viņš būs nulle!!! Un Dombrovskim ir jāpasaka nē Ozoliņam..kaut gan viņš jau ir nulle..

Atbildēt

Vidzemnieks

21.12.2012. 00:36

»

latvietis

Es nu galīgi nedomāju, ka Gerhardu virza Dzintars. Kāds gan Dzintaram no tā labums? Drīzāk "vecie čomi" viņu virza


Dzintaram varētu būt tāds labums, ka partijas biedri atrodas dažādas valdēs un pie siles, un pie kontroles.

Atbildēt

Arilds

20.12.2012. 22:54

"SM nepārtraukti analizē uzņēmumu pārvaldi un nepieciešamības gadījumā veic pasākumus, lai uzlabotu valsts kapitālsabiedrību pārvaldību un darbības efektivitāti," skaidroja Matīss.

Abi jau šobrīd ieņem valdes locekļu amatus citās valsts kapitālsabiedrībās"
------------------------------------------------
Kārtējo reizi paliek nelaba dūša, šādus tekstus lasot. Gerhards un "uzlabota valsts kapitālsabiedrību pārvaldība un darbības efektivitāte"? Tā vietā varat saņemt nekaunīgu korupciju un kapitālsabiedrību izzagšanu. Izskatās, ka Latvija tiešām ir mafijas varā!

Atbildēt

latvietis

20.12.2012. 21:33

Es nu galīgi nedomāju, ka Gerhardu virza Dzintars. Kāds gan Dzintaram no tā labums? Drīzāk "vecie čomi" viņu virza.

Atbildēt

Vidzemnieks

20.12.2012. 20:41

Ja Gerhardu amatā virza Raivis Dzintars, tad "Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-TB/LNNK" sāk iet ļoti nepareizu ceļu.

Atbildēt

mediji

20.12.2012. 10:32

»

Medijs

Galvenais, ka mediji principiāli klusē par visām politiskajām iecelšanām (reiz pa reizei nedaudz piemin), vai nu Vienotības nopirkti vai slinki. Kaut gan nebrīnos, LTV ar Krauzi ir Vienotības fani, visa MTG grupa pēc apvienošanās neko nedrīkst teikt, portāliem maksā attiecīgi uzņēmumi, Dienā vēl Ēlertes...


ir pērkami un naivi...
viss reducējas uz krievi nāk...
patiesībā notiek kauja par to, kas pirmais un labāk pagulsies...un iegūs vagara darbu...nekas nemainās...
īstie tautieši bija talantīgi vagari baroniem, gubernatoriem, ģenerālsekretāriem utt...

Atbildēt

Medijs

20.12.2012. 10:13

Galvenais, ka mediji principiāli klusē par visām politiskajām iecelšanām (reiz pa reizei nedaudz piemin), vai nu Vienotības nopirkti vai slinki. Kaut gan nebrīnos, LTV ar Krauzi ir Vienotības fani, visa MTG grupa pēc apvienošanās neko nedrīkst teikt, portāliem maksā attiecīgi uzņēmumi, Dienā vēl Ēlertes smaka...nu visi mediji tagad dara ko liek Vienotība kā sākumposmā Tautas partijai skrēja pakaļ.

Atbildēt

kirova rajona komjaunietis

20.12.2012. 10:11

»

temida


grib pirkt vilcienus ja beigsies ar kokiem un kamparu pasūtīs ķīnieši....

Atbildēt

temida

20.12.2012. 08:37

»

Anonīmais Šakālis

Nu vēzis kas vēzis tas Olšteins, izplešas ar metastāzēm… Ozoliņš gan spējīgs cilvēks — amats Valmieras domē, amats kaut kādos siltumtīklos, amats lidostas valdē, un tagad vēl ceturtaisvismaz Olšteins cenšas cīnīties ar Zagleru mafiju ! Pēc Taviem tekstiem var secināt, ka barojies no dzeltenās preses ,bet personiski nevienu nepazīsti , tik raksti "dzeltenus" tekstus !!??

Atbildēt

Fēlis

20.12.2012. 08:23

Galvenais, ka tas viss notiek tā mierīgi, uzpīpējot.Cilvēkiem atņem iztiku, bet vēzis tik laiž metastāzes. UN GALVENAIS- VISI PIE TĀ IR TĀ PIERADUŠI, KA SĀK UZTVERT KĀ NORMU!!! Neatceros ko tieši, bet atmiņā ir iegūlies, ka pametot SM posteni, Gerhards izdarīja kaut kādu lielu cūcību- tā teikt pēdējo spļāvienu akā.

Atbildēt

veletajs

20.12.2012. 00:24

Gerhards bija pats sliktakais ministrs. Ja vinu apstiprinas, tad manu balsi ari jums muzam neredzet! Gerhardu vajadzetu tiesat, ne amatos likt.

Atbildēt

Tantux

19.12.2012. 23:41

Ja Gerhardu un to Ozoliņu apstiprinās, tad Dombrovskim mani vairs neredzēt balsojam, zagļi un pakaļas tā Vienotība un Olšteins

Atbildēt

Tenis.

19.12.2012. 23:40

Runā, ka Gerhards no Flika 250t par zīmolu...

Atbildēt

bruņa

19.12.2012. 23:09

Ozoliņš nupat pametis amatu Valmieras domē. Pietiek.com varētu painteresēties pie mūsu šeptmaņa J.B., vai rīkos konkursu, vai (jau atkal) ieliks amatos kādu savu draugu-pakalpiņu

Atbildēt

šleife

19.12.2012. 22:49

slīpajam vajadzētu būt garai ,jo garai šlefei , tikai jautājums: vai kādu tas interesē?

Atbildēt

Spiegs

19.12.2012. 22:00

Kur ir gerhards tur ir problēmas valstij.Ja, gribat sagraut, vai nozagt naudu no dzelzsceļa ieliekiet valdē gerhardu. viņš visu izdarīs, kā vajag.

Atbildēt

.

19.12.2012. 21:20

Neoficiāla informācija, ka SM parlamentārā sekretāra Olšteina ambīcijas pieaugušas un viņš "pa tiešo", ne vairs caur SM vadību runā ar kapitālsabiedrību vadību par konkrētiem amatiem un saimnieciskiem lēmumiem, bija dzirdama jau senāk. Konkrēti tika minēts, ka Olšteins apmeklējis LDz šefu Uģi Magoni, cenšoties panākt LDz Cargo šefa Mača nomaiņu ar kādu savu kandidātu.
========================
Vēl tik jauns, taču tik samaitāts. Šis Olšteins nav pa mata tiesu labāks par TP un Šlesera partijas jauniešiem. Puisis mēģina sagrābt ko var, jo nākošajā saeimā viņa nebūs.

Atbildēt

smaka

19.12.2012. 21:14

Gerhards balsoja par PAREX afēru Godmaņa valdībā.

Atbildēt

@

19.12.2012. 21:13

Gerhards "palidzeja" BAS mahinacijam AirBaltic,tagad var kerties pie dzelzcela. Super! Nevienam ne par ko nav jaatbild!

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

19.12.2012. 21:08

Nu vēzis kas vēzis tas Olšteins, izplešas ar metastāzēm… Ozoliņš gan spējīgs cilvēks — amats Valmieras domē, amats kaut kādos siltumtīklos, amats lidostas valdē, un tagad vēl ceturtais?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...