Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Māra atim

20.05.2018. 14:06

»

atis

nevajag murgot. tas ir viņas pienākums runāt tādā pasākumā. parāda valsts attieksmi


Pirms pāris gadiem, kad Latvijai bija tas gods rīkot Pasules koru Olimpiādi, arī tad Melbārde atklāšanas runā iepina grūto Latvijas ceļu caur okupācijas mokām un izcīnīto brīvību, kas ļauj uzņemt viesos visu Pasauli.Tulks angliski izlaida pusi no šī sarežģītā ceļa apraksta.Melbārde neturpināja savu runu bet aizrādīja par saīsināto tulkojumu. Tiešraidē viss bija redzams un dzirdams.Man ienāca prātā Japānas kora koncerts Pētera baznīcā, tur , atklājot koncertu, neatgādināja par Hirosimu un Nagasaki.

Atbildēt

Bltbarrda

16.05.2018. 23:28

Ta jau generaalii ar ziimeesies!

Atbildēt

NACIKI

16.05.2018. 15:08

...par komunismu...piekrītam...visiem valdošajiem mēsliem ir brivbiļetes (kontmarkas) ,kā istenējiem atbrīvotājiem,kad beigsies šī šaize...;)

Atbildēt

atis

16.05.2018. 12:54

»

Tija

Tu esi kaut kāds komunists? Pienākums viņai ir nodrošināt sakarīgu biļešu pārdošanas procesu, nevis pēc tam par valsts naudu taisīt savu kampaņu. Zose


es neesmu komunists. un kāds te vispār varbūt sakars ar komunismu? izskatās, ka zose esi tu.

Atbildēt

nevajag muldēt

16.05.2018. 12:51

»

Latvijā audzis

Mīļie tautieši! Vai pasaulē ir vēl skaudīgāka un nenovīdīgāka tauta par mums


vienkārši mūsu skauģiem un činkstuļiem ir citur nepieredzēts mēdiju atbalsts

Atbildēt

Latvijā audzis

16.05.2018. 10:02

Mīļie tautieši! Vai pasaulē ir vēl skaudīgāka un nenovīdīgāka tauta par mums!

Atbildēt

Juris

16.05.2018. 08:45

Interesanti,kurš gan cits šādu uzrunu teiktu,ja ne valsts atbildīgā augstākā kultūras nozares amatpersona,kuras vadībā šis pasākums ir noorganizēts. Vai ir bijuši kādi Dziesmu svētki,kuros Kultūras ministrs nerunātu. Kāpēc Pietiek lasītājs nešusminās,kad armijas pasākumos runā Aizsardzības ministrs,Skolu pasākumos Izglītības ministrs u.t.t. Šāds vērtējums vairāk gan atgādina paranoju vai politisko konkurentu greizsirdību.

Atbildēt

Westards

16.05.2018. 08:15

Žurka kornēlija riktīga

Atbildēt

Tija

16.05.2018. 08:14

»

atis

nevajag murgot. tas ir viņas pienākums runāt tādā pasākumā. parāda valsts attieksmi


Tu esi kaut kāds komunists? Pienākums viņai ir nodrošināt sakarīgu biļešu pārdošanas procesu, nevis pēc tam par valsts naudu taisīt savu kampaņu. Zose.

Atbildēt

lauķis

16.05.2018. 05:24

»

Tante Bauskā

Diezgan loģiski, Melbārdei Dziesmu svētki ir liela pašreklāmas iespēja pirms vēlēšanām. Nauda nav jātērē, viss gatavs, stāvi kora priekšā, apkaries ar tautiskām drēbēm un laid vaļā...


... Melbārdei tā drīzāk ir tāda slimīga atkarība no izrādīšānās...
Slimniekiem jāārstējās , nevis jāvada ministrija.

Atbildēt

Fui

15.05.2018. 20:23

Žurka

Atbildēt

Tante Bauskā

15.05.2018. 20:11

Diezgan loģiski, Melbārdei Dziesmu svētki ir liela pašreklāmas iespēja pirms vēlēšanām. Nauda nav jātērē, viss gatavs, stāvi kora priekšā, apkaries ar tautiskām drēbēm un laid vaļā.
Tomēr es domāju, ka Melbārdei tā drīzāk ir tāda slimīga atkarība no izrādīšānās, tīri godkāres un kompleksu dēļ, jo viņa jau nepārtraukti klejo pa visādiem pasākumiem, pavērojiet, neviens ministrs vai amateprsona to tik daudz nedara. Varbūt vēl Vējonis savā sākumperiodā. Tās viņai tādas plātīšanās narkotikas.

Atbildēt

hallo

15.05.2018. 19:58

ta ta tēmu rakstam atraduši - visus Dzsv prezidents un kultūrministrs ir uzrunājuši, uzrunās arī šoreiz
par ko stress?!?

Atbildēt

Auseklītis

15.05.2018. 17:27

Lai es balsotu par šo Nacionālo žīdu apvienības Zirga ģīmi?

Atbildēt

??>

15.05.2018. 17:15

Nekāda Melnbārdes uzruna pēc Pūt vējiņi sarakstā nav norādīta. Kas tas par murgu?

Atbildēt

Tūdaliņi var runāt, cik grib ...

15.05.2018. 16:09

... vienalga nekādu atbalstu no manis personiski nesaņems.

Atbildēt

pastalnieki danco

15.05.2018. 15:51

Kam viņas uzruna ir vajadzīga?

Atbildēt

opā

15.05.2018. 14:50

Nu jāgatavojas ūjināšanai vai izsvilpšanai. Būs interesanti, kad 100 tūkstoši izūjinās ministri! Kas kaunu neprot tam jānorāda viņa vieta!

Atbildēt

Lāčplēsis

15.05.2018. 14:17

Pēc "Pūt, vējiņi" tauta (koncerta klausītāji un dziedātāji, dejotāji, muzikanti) sadodās rokās, aplenc VIP solos sēdošās valdošās kliķes mēslus (visi nacionālie nodevēji un nacionālie laupītāji ir sanākuši vienā vietā) un klusi, un rāmi, dziedot "Ar kaujas saucieniem uz lūpām" savas tautas bendes, cilvēces padibenes, aiztransportē uz cietumu. Dziesmu svētki kā latviešu "Dziedošā revolūcija" ir noslēgusies ar totālu uzvaru. Par to tūlīt ziņo visi pasaules mediji. Latviešiem sākoties jauna, cilvēkiem cienīga, dzīve. Kas to būtu gaidījis no ne visai pārdomāti attīstītas tautas!!!

Atbildēt

atis

15.05.2018. 14:11

nevajag murgot. tas ir viņas pienākums runāt tādā pasākumā. parāda valsts attieksmi.

Atbildēt

Ziedonis

15.05.2018. 14:10

Un ļoti pareizi! Pat Alfrēds Rubiks sēž publikā Dziesmu svētku noslēguma koncertā. Visi sēž. Un Dziesmu svētkus pārstāv/aizstāv/cīnās pirmāpkārtām KM.

Atbildēt

lauķis

15.05.2018. 13:45

Atgādina PSRS laika kongresu scenārijus , aplausi , vētraini aplausi,visi pieceļas kājās , vētraini aplausi...
Nu ko tā (cenzēts) vispār tur meklēs?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

Trīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem...

Foto

Jaunā politiķa solījums

1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs....

Foto

Tiesības būt stulbam

Rit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20...

Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...