Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

latvju zeme vaļā stāv

27.09.2015. 09:09

bet kurš viņus šim 'darbam' piemeklē? johansons?

Atbildēt

da nu

25.09.2015. 22:20

drīz arī Sprīdīšu lielvalstī ar likumu noteiks kādus amatus (profesijas)un uz cik ilgu laiku nedrīkstēs ieņemt bankrotējušas personas - precedenti jau ir daudzās valstīs!

Atbildēt

juris

22.09.2015. 13:35

Ikšķiles domi arī vada bankrotējis priekšsēdētājs Trapiņš. Visas tiesu instances atzina, ka viņam jāmaksā nodoklis no nekustamā īpašuma pārdošanas. Nu un? Tagad bankrots

Atbildēt

skaiča

20.09.2015. 12:44

Ja Normunds nevar atrakstīt, lai tak savai Skaičai palūdz. Ko citu diendienā sadara čierītī ;)

Atbildēt

hehe

20.09.2015. 09:26

interesanti,KUR generālis ieguvis augstāko izglītību:)?

Atbildēt

Cik godīgs ir bankrotējis priekšnieks?

19.09.2015. 20:38

1. Ja esi parādā, tad uz Kipru nebrauc, bet to naudu nomaksā, lai citi neciestu no tavas nespējas sakārtot lietas. Tātad bankrotējošais Valsts robežsardzes priekšnieks ir negodīgs. 2008. gada 22.novembrī Noteikumi Nr. 41 Valsts robežsardzes amatpersonas un darbinieka Ētikas kodekss nosaka: ".1. amatpersona (darbinieks) savus pienākumus sabiedrības interesēs pilda radoši un profesionāli, ar atbildības sajūtu, precīzi un godīgi, izmantojot labāko pieredzi un praksi;".
2. Eīkas kodekss nosaka "19. Izmantojot un rīkojoties ar valsts mantu, amatpersona (darbinieks) ar savu darbību (bezdarbību) negūst personisku vai mantisku labumu sev, saviem radiniekiem, lobētājiem vai darījumu partneriem.". Braukt ar dienesta auto no lidostas uz D-ls kas kopsummā ir 500 km (D-ls-Rīga-D-la) un nespējot rast paskaidrojumu pierāda, cik šis priekšnieks ir "godīgs". Ar savu rīcību šis priekšnieks sagrāva robežsardzes prestīžu, apkaunoja to. Tādu Garbaram vajadzētu pazemināt amatā, lai strādā uz kontrolposteņa par kontrolieri.

Atbildēt

Anna

19.09.2015. 19:34

Smuks ģenerālis! Seja harizmātiska:))

Atbildēt

Paija

19.09.2015. 12:01

Parādi cilvēkam drīkst būt neierobežoti, jo nav tāda likuma , kas aizliegtu būt parādā un vienlaikus veikt amatpersonas darbu.
Valdībā ir neskaitāmi gadījumi, kad parādu summa amatpersonām ir simtiem tūkstošu - un nekas - neviens netiek represēts...

Šī raksta vietā labāk vajadzētu pievērsties banku rijīgajai apetītei, ātro kredītu miljonu peļņai gadā (ātrajiem kredītiem vispār likumi neeksistē, jo jūtas valdības aizvējā, piemēram, Lietuvā tas ir savādāk).

Diemžēl arī pats pietiek.com reklamē aizņemšanos pie šakāļiem- ātrajiem kredītiem :-(

Atbildēt

pumpurs

19.09.2015. 09:51

Bet ieklausieties kā skan: ģenerālis Garbars. Salīdziniet, kāds skanējums bija Kārļa Ulmaņa laika ģenerāļiem Bolodim, Ozolam un citiem. Tie bija īsti ģeenrāļi, ar stāju , ar cieņu sabiedrībā. Bet Garbaru neciena neviens normāls cilvēks, jo katrs normāls cilvēks spēj atšķirt, kurš ir īsts ģenerālis un kurš ticis pa blatam. Kaut ātrāk Latvijā beigtos šie murgu laiki un atgrieztos Kārlis Ulmanis. Pie Kārļa Ulmaņa tādi Garbari pat sētnieka darbu nevarētu strādāt, kur nu vēl būt ģenerālis.

Atbildēt

ywq

19.09.2015. 09:47

Jums vajadzēja redzēt, kā murdoņa un pretestība sākās, kad Valsts Ieņēmuma dienests piedāvāja datorizēt visu austrumrobežu. Tas vien liecina, ka austrumu robežu apsargā gadījuma cilvēki, kam interesē tikai kā sev iebāzt kabatā naudu.

Atbildēt

Birkavs

19.09.2015. 09:45

Latvijas robeža jāuztic somiem. Somi ir godīgi. Labāk maksāt godīgiem cilvēkiem, nekā mūsu pašu bāleliņiem, kas melo, liekuļo un zog.

Atbildēt

x

19.09.2015. 08:17

"spirtik sigaretki" neienes cerēto?

Atbildēt

likums

18.09.2015. 23:31

»

he he he

Pilnīgu glups raksts...


tāds ir . Un viss ir OK . Kā gan negadās.Negodīga banku rīcība, spēka struktūru apalama darbība. nevieksmīgs bizness u.tm.l. Maksātnespēja, šajā gadījumā ,drīzāk parāda , amatpersona ir godīga. Kukuļnēmējs neiekļūtu tādās ziepēs.

Atbildēt

he he he

18.09.2015. 17:35

Pilnīgu glups raksts.
1.Latvijā drīkst būt parādi, tas nav nelikumīgi. Arī attiecībā uz amatpersonām, robežsargiem.
2.Nekur nav noteikti iespējamie parādu griesti. Tas attiecās arī uz amatpersonām, robežsargiem.
3.Maksātnespēja ir ar likumu atļauts process, šādā statusā drīkst atrasties. Arī amatpersona, robežsargs(mani tas vedina domāt, ka ir godīgs, neņem "kreiso piķi , citādi sen būtu nomaksājis vai maksātu bez problēmām).
4. Atbildes uz iesniegumiem var sniegt 30 dienu laikā, dažreiz arī ilgāk. Par ko te LL pārdzīvo, nesaprotu. Lai priecājās ka vispār kāds vēl atbild.
Ceru ka apskaidroju saprotami. Ja nē, iespējams, steidzami jāmeklē speciālista palīdzība kādā iestādē Rīgā, Ziemeļu rajonā.

Atbildēt

18.09.2015. 16:31

»

rq

veiksmici bankrotejis ,tatad godigs ,kurš neņem kukuļus un nepiesedz kontabandu


Latvijas Zatlers-Godmaņa-Dombrovska veiksmes stāstu veido visi veiksmīgi bankrotējošie uzņēmēji.

Atbildēt

rq

18.09.2015. 15:04

veiksmici bankrotejis ,tatad godigs ,kurš neņem kukuļus un nepiesedz kontabandu

Atbildēt

asais

18.09.2015. 13:06

Nepareizi, Lapsa!!!!!!!!!!!!!!
Domāt var tikai tad, ja ir ar ko domāt!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

sahs

18.09.2015. 12:58

ģenerāļa padotie lepni dzīvo ar algu pāris simtu euro, sacēluši jaunas mājas un lepnos autiņos vizinās , nebaidās vairāk ne no viena

Atbildēt

Varis Putrasbļoda

18.09.2015. 12:05

ja šim būtu vārds bērziņš vai kadiķis,neviens par tāda indivīda maksātnespēju neinteresētos.

Atbildēt

18.09.2015. 11:40

Murgu raksts. Likums neaizliedz un naqv interešu konflikta ar.

Atbildēt

ko darīt

18.09.2015. 11:01

ko var cepties ?? vecais princips - roka roku mazgā !!! mums korupcija krutāka par ukraiņiem . par Zilupes sargiem nav jēgas runāt - viņu lepnās mājas un džipi ..uz meitu, dēlu, sievu vārdiem , paši pliki un nabagi... ar ko tas beigsies - dievs vien zin

Atbildēt

vita

18.09.2015. 09:43

jūs paskatieies kā daži zilupes robežsargi dzīvo

Atbildēt

L

18.09.2015. 09:06

Un? Kas, ka bankrotējis. Tie masveida bankroti jau neiestājās cilvēku, uzņēmēju totāla stulbuma dēļ.

Atbildēt

Karote

18.09.2015. 08:30

Ģenerāļu gan mums ka biezs. Visi kā viens no psrs seržanta pie lampasiem tikuši kabinetus deldējot un ar pareiziem ļaudīm šašļikus cepot :)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

FotoNu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu vadītājiem un dalībniekiem - lietot sejas maskas, ja raidījums ilgāks par 15 minūtēm. Ārkārtējās situācijas laikā tas bija noteikts MK rīkojuma nr. 655. punktā nr.5.43.1, tagad - MK noteikumos nr. 360 par epidemioloģiskās drošības pasākumiem.
Lasīt visu...

18

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

FotoAprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto sarakstā. Ordeņu piešķiršana pēdējās dienās raisījusi publisku rezonansi, tāpēc uzskatu par pienākumu dalīties arī ar savām domām. Arī par atteikšanos no šī apbalvojuma.
Lasīt visu...

21

Levita - Ēlertes branža

FotoEs iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums! Bet te pēkšņi viss apgriežās kājām gaisā un garastāvoklis uz nulli, jo pretī nāk Sarmīte Ēlerte.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....