Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

latvju zeme vaļā stāv

27.09.2015. 09:09

bet kurš viņus šim 'darbam' piemeklē? johansons?

Atbildēt

da nu

25.09.2015. 22:20

drīz arī Sprīdīšu lielvalstī ar likumu noteiks kādus amatus (profesijas)un uz cik ilgu laiku nedrīkstēs ieņemt bankrotējušas personas - precedenti jau ir daudzās valstīs!

Atbildēt

juris

22.09.2015. 13:35

Ikšķiles domi arī vada bankrotējis priekšsēdētājs Trapiņš. Visas tiesu instances atzina, ka viņam jāmaksā nodoklis no nekustamā īpašuma pārdošanas. Nu un? Tagad bankrots

Atbildēt

skaiča

20.09.2015. 12:44

Ja Normunds nevar atrakstīt, lai tak savai Skaičai palūdz. Ko citu diendienā sadara čierītī ;)

Atbildēt

hehe

20.09.2015. 09:26

interesanti,KUR generālis ieguvis augstāko izglītību:)?

Atbildēt

Cik godīgs ir bankrotējis priekšnieks?

19.09.2015. 20:38

1. Ja esi parādā, tad uz Kipru nebrauc, bet to naudu nomaksā, lai citi neciestu no tavas nespējas sakārtot lietas. Tātad bankrotējošais Valsts robežsardzes priekšnieks ir negodīgs. 2008. gada 22.novembrī Noteikumi Nr. 41 Valsts robežsardzes amatpersonas un darbinieka Ētikas kodekss nosaka: ".1. amatpersona (darbinieks) savus pienākumus sabiedrības interesēs pilda radoši un profesionāli, ar atbildības sajūtu, precīzi un godīgi, izmantojot labāko pieredzi un praksi;".
2. Eīkas kodekss nosaka "19. Izmantojot un rīkojoties ar valsts mantu, amatpersona (darbinieks) ar savu darbību (bezdarbību) negūst personisku vai mantisku labumu sev, saviem radiniekiem, lobētājiem vai darījumu partneriem.". Braukt ar dienesta auto no lidostas uz D-ls kas kopsummā ir 500 km (D-ls-Rīga-D-la) un nespējot rast paskaidrojumu pierāda, cik šis priekšnieks ir "godīgs". Ar savu rīcību šis priekšnieks sagrāva robežsardzes prestīžu, apkaunoja to. Tādu Garbaram vajadzētu pazemināt amatā, lai strādā uz kontrolposteņa par kontrolieri.

Atbildēt

Anna

19.09.2015. 19:34

Smuks ģenerālis! Seja harizmātiska:))

Atbildēt

Paija

19.09.2015. 12:01

Parādi cilvēkam drīkst būt neierobežoti, jo nav tāda likuma , kas aizliegtu būt parādā un vienlaikus veikt amatpersonas darbu.
Valdībā ir neskaitāmi gadījumi, kad parādu summa amatpersonām ir simtiem tūkstošu - un nekas - neviens netiek represēts...

Šī raksta vietā labāk vajadzētu pievērsties banku rijīgajai apetītei, ātro kredītu miljonu peļņai gadā (ātrajiem kredītiem vispār likumi neeksistē, jo jūtas valdības aizvējā, piemēram, Lietuvā tas ir savādāk).

Diemžēl arī pats pietiek.com reklamē aizņemšanos pie šakāļiem- ātrajiem kredītiem :-(

Atbildēt

pumpurs

19.09.2015. 09:51

Bet ieklausieties kā skan: ģenerālis Garbars. Salīdziniet, kāds skanējums bija Kārļa Ulmaņa laika ģenerāļiem Bolodim, Ozolam un citiem. Tie bija īsti ģeenrāļi, ar stāju , ar cieņu sabiedrībā. Bet Garbaru neciena neviens normāls cilvēks, jo katrs normāls cilvēks spēj atšķirt, kurš ir īsts ģenerālis un kurš ticis pa blatam. Kaut ātrāk Latvijā beigtos šie murgu laiki un atgrieztos Kārlis Ulmanis. Pie Kārļa Ulmaņa tādi Garbari pat sētnieka darbu nevarētu strādāt, kur nu vēl būt ģenerālis.

Atbildēt

ywq

19.09.2015. 09:47

Jums vajadzēja redzēt, kā murdoņa un pretestība sākās, kad Valsts Ieņēmuma dienests piedāvāja datorizēt visu austrumrobežu. Tas vien liecina, ka austrumu robežu apsargā gadījuma cilvēki, kam interesē tikai kā sev iebāzt kabatā naudu.

Atbildēt

Birkavs

19.09.2015. 09:45

Latvijas robeža jāuztic somiem. Somi ir godīgi. Labāk maksāt godīgiem cilvēkiem, nekā mūsu pašu bāleliņiem, kas melo, liekuļo un zog.

Atbildēt

x

19.09.2015. 08:17

"spirtik sigaretki" neienes cerēto?

Atbildēt

likums

18.09.2015. 23:31

»

he he he

Pilnīgu glups raksts...


tāds ir . Un viss ir OK . Kā gan negadās.Negodīga banku rīcība, spēka struktūru apalama darbība. nevieksmīgs bizness u.tm.l. Maksātnespēja, šajā gadījumā ,drīzāk parāda , amatpersona ir godīga. Kukuļnēmējs neiekļūtu tādās ziepēs.

Atbildēt

he he he

18.09.2015. 17:35

Pilnīgu glups raksts.
1.Latvijā drīkst būt parādi, tas nav nelikumīgi. Arī attiecībā uz amatpersonām, robežsargiem.
2.Nekur nav noteikti iespējamie parādu griesti. Tas attiecās arī uz amatpersonām, robežsargiem.
3.Maksātnespēja ir ar likumu atļauts process, šādā statusā drīkst atrasties. Arī amatpersona, robežsargs(mani tas vedina domāt, ka ir godīgs, neņem "kreiso piķi , citādi sen būtu nomaksājis vai maksātu bez problēmām).
4. Atbildes uz iesniegumiem var sniegt 30 dienu laikā, dažreiz arī ilgāk. Par ko te LL pārdzīvo, nesaprotu. Lai priecājās ka vispār kāds vēl atbild.
Ceru ka apskaidroju saprotami. Ja nē, iespējams, steidzami jāmeklē speciālista palīdzība kādā iestādē Rīgā, Ziemeļu rajonā.

Atbildēt

18.09.2015. 16:31

»

rq

veiksmici bankrotejis ,tatad godigs ,kurš neņem kukuļus un nepiesedz kontabandu


Latvijas Zatlers-Godmaņa-Dombrovska veiksmes stāstu veido visi veiksmīgi bankrotējošie uzņēmēji.

Atbildēt

rq

18.09.2015. 15:04

veiksmici bankrotejis ,tatad godigs ,kurš neņem kukuļus un nepiesedz kontabandu

Atbildēt

asais

18.09.2015. 13:06

Nepareizi, Lapsa!!!!!!!!!!!!!!
Domāt var tikai tad, ja ir ar ko domāt!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

sahs

18.09.2015. 12:58

ģenerāļa padotie lepni dzīvo ar algu pāris simtu euro, sacēluši jaunas mājas un lepnos autiņos vizinās , nebaidās vairāk ne no viena

Atbildēt

Varis Putrasbļoda

18.09.2015. 12:05

ja šim būtu vārds bērziņš vai kadiķis,neviens par tāda indivīda maksātnespēju neinteresētos.

Atbildēt

18.09.2015. 11:40

Murgu raksts. Likums neaizliedz un naqv interešu konflikta ar.

Atbildēt

ko darīt

18.09.2015. 11:01

ko var cepties ?? vecais princips - roka roku mazgā !!! mums korupcija krutāka par ukraiņiem . par Zilupes sargiem nav jēgas runāt - viņu lepnās mājas un džipi ..uz meitu, dēlu, sievu vārdiem , paši pliki un nabagi... ar ko tas beigsies - dievs vien zin

Atbildēt

vita

18.09.2015. 09:43

jūs paskatieies kā daži zilupes robežsargi dzīvo

Atbildēt

L

18.09.2015. 09:06

Un? Kas, ka bankrotējis. Tie masveida bankroti jau neiestājās cilvēku, uzņēmēju totāla stulbuma dēļ.

Atbildēt

Karote

18.09.2015. 08:30

Ģenerāļu gan mums ka biezs. Visi kā viens no psrs seržanta pie lampasiem tikuši kabinetus deldējot un ar pareiziem ļaudīm šašļikus cepot :)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Ostu reforma ir lieliska, un nevis mēs, bet visi citi vainīgi, ka rezultāti ir katastrofāli

FotoPar Latvijas ostu reformu ir ticis runāts visā aizejošās Krišjāņa Kariņa valdības darbības laikā. Tomēr izrādās, tas ir bijis par īsu, lai politiķu aprindās būtu panākta izpratne par šīs reformas lietderību un mērķiem. Iespējams, tāpēc ne tikai no ietekmi ostu un tranzīta biznesā zaudējušiem kritiķiem, bet arī no jaunās valdības veidotāju vidus izskan pretrunīgi vai pat ļoti kritiski vērtējumi, tostarp par to, ka ostu reforma esot izgāzusies.
Lasīt visu...

21

Man ir ideja – tagad mums vajag jaunu ārpolitikas stratēģiju

FotoPēc TVNET aptaujas pagaidu rezultātiem tikai 13% neatbalsta TV Rain licences anulēšanu. Starp viņiem ir tādi, kuri bēdājās, ka šis lēmums visizdevīgākais ir tieši putinam un vispār - kanāla aizliegšana esot viņu specoperācija.
Lasīt visu...

18

Ļoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija nerunā visu žurnālistu vārdā!

FotoĻoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) nerunā visu žurnālistu vārdā!
Lasīt visu...

3

Padomāt, kas tur tāds īpašs – drusciņ pārkāpa likumus un drusciņ atbalstīja Krievijas okupantus un agresorus...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) izsaka nožēlu par Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmumu anulēt apraides licenci telekanālam "Doždj" ("Дождь"/"TV Rain") un uzskata, ka tas ir nesamērīgs iepretim pieļautajiem pārkāpumiem.
Lasīt visu...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...

21

Patērētājiem ir jābūt tiesībām iepazīties ar tarifu izmaksu modeļiem un pamatojumu

FotoPatērētājiem taču būtu jāredz Sadales tīkla tarifu pamatojums? Regulators diemžēl ir citās domās un nepiekrīt uzlikt par pienākumu atklāt izmaksu attiecināšanas modeli. Es jūtos nonācis 20 gadus tālā pagātnē, kad šāda ignorance bija lielākās daļas valsts iestāžu norma.
Lasīt visu...

6

2021. gadā veselības jomā valstij atradās 1,897 miljardi eiro, šogad – tikai 1,505 miljardi, nākamgad vēl nedaudz mazāk

FotoBiju jau krustu šķērsu lūdzies dažādu partiju politiķiem uzrādīt, ko viņi sarakstījuši valdības deklarācijā par veselību un medicīnu, bet tie izlikās kurli esam vai vismaz paši teicās neredzējuši šādu sadaļu  deklarācijā. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ierobežot medības nacionālajos parkos!

Ķemeru Nacionālais parks ir otrais Latvijā dibinātais (1997. gadā) nacionālais parks, kas no sava vecākā brāļa – Gaujas Nacionālā parka – atšķiras...

Foto

Mūsdienu feodālisms

Pie mums var atrast paralēles ar feodālo iekārtu ar visu tās tiesībatšķirīgo kontingentu - feodāļus, viņu algotņus un pārējos iedzīvotājus, kas sadalās pa slāņiem...

Foto

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

Indivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam...

Foto

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

Vakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu...

Foto

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

Pie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks,...

Foto

Ausīs arī mūsu saule

Motoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem,...

Foto

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

Valdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un...

Foto

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

Biedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes...

Foto

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

Armands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena -...

Foto

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

Laika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos...

Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....