Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Atbildēsim

04.11.2012. 17:52

»

to Pietiek

šajā lapā nemanu neko par to, ka varētu būt kāda iespēja, ka Pēdējā Partija būtu iespējama koalīcijā. Tā faktiski vispār tiek ignorēta. Arī visur citur...


šajā lapā nemanu neko par to, ka varētu būt kāda iespēja, ka Pēdējā Partija būtu iespējama koalīcijā. Tā faktiski vispār tiek ignorēta. Arī visur citur.

Atbildēt

Tst

04.11.2010. 15:14

Komentārs

Atbildēt

Iesaku

01.10.2010. 21:40

Obligāti izlasi vai noskaties:
pravdu.org
vodaspb.ru
vseminfo.ru
http://www.oum.ru
http://www.pravdu.ru
http://www.kpe.ru
http://www.koba.ru

Atbildēt

to Pietiek

01.10.2010. 19:56

šajā lapā nemanu neko par to, ka varētu būt kāda iespēja, ka Pēdējā Partija būtu iespējama koalīcijā. Tā faktiski vispār tiek ignorēta. Arī visur citur.

Un Vienotība būs tā kura kopā ar SC iegāzīs Valsti vēl lielākā d...ā. V jau ir deklarējuši, ka pildīs visu ko saka SVF šakāļi.

Protams, pievienojos par PLL, kas vispār iz mafijas klana veida organizācija.

Patiesība ir visiem acu priekšā.

Skumji.

Atbildēt

Agris

01.10.2010. 19:31

Īstenībā ir tikai viena iespēja V+SC!

Atbildēt

jokers

01.10.2010. 19:28

Buldozers ir visvairāk nīstais cilvēks... Interesanti, kas notiks, ja viņš tomēr tiks pie ruļļiem? ;-) http://blogs.klauns.id.lv

Atbildēt

astoņkājis pauls-2

01.10.2010. 16:00

Nu būs d...sā! Saskaņas centrs ar vienotību... Kremlī, Jeruzalemē un Volstrītā būs prieks!

Atbildēt

Pilnīgs sviests

01.10.2010. 15:58

http://www.youtube.com/watch?v=ZbBU3WtaXM8&feature=player_embedded

Atbildēt

Ēriks

01.10.2010. 14:07

Mans Ainārs:
http://www.orb.lv/blog/?item=111071

Atbildēt

Zelma Birzniece

01.10.2010. 13:58

Pēc neatkarības atjaunošnas kangari,mankurti,čēkisti palika Latvijā.Uz Krieviju devas tikai paši lielāki,kas tagad komandē Latvijā palikušos.Jūs pamanījuši pagaidām daži.Pazīstu viņus pēc vienādi rakstītiem komentāriem,jo izdomas viņiem nav.Līdz šim rakstīju Dienai un tiku zākāta.Jums novēlu savu sakāmo-mani var apvainot tikai ledijas un džentlmeņi,pārējo neņemu vērā Izturību jums

Atbildēt

Imants

01.10.2010. 13:35

Paldies par labo rakstu!

Atbildēt

post factum

01.10.2010. 12:40

Šobrīd situācija ir tāda ka SASKAŅA būs koalīcijā.
VIENOTĪBAS iespējas ir tuvas 30% jo liekas ka tiks ņemti vērā gan ASV...gan Krievijas viedokļi un vadošo Eiropas valstu nostāja šai jautājumā.Ne par velti pie mums bija ieradusies Merkeles kundze kura pauda nepārprotami ka Eiropa ir par tuvināšanos Krievijai un uzskata to par ļoti nopietnu partneri.Pasaules globālā politiskā un finansiālā situācija piespiež šādu rīcību un to neviens nenoliedz.Vai ir iespējami citi varianti?

Atbildēt

negribu

01.10.2010. 12:37

Galvenais lai nav PCTVL. Negribu nekādu rusifikāciju un krievu valodu kā otro oficiālo valodu. lai paliekt tikai viena galvenā valoda kāda ir šai valstij-latviešu.
Neesmu ne patriots, ne pret kreiviem bet ir arī robežas un nevajag uzbasties ar savu oficālo krievu valodas ieviešanu.
Domāju ka ZZS tiks pāri 5% robežai(tātad būs saeimā).LNNK iespējams ar.

Atbildēt

Balsotājs

01.10.2010. 12:21

Principā šoreiz ir tā, kod kurā pirkstā gribi sāp visi. Lai kā man negribētos domāju ka PLL tomēr 5% barjeru pārvarēs, jo kā teicis Einšteins: Tikai divas lietas nav izmērāmas visums un cilvēku stulbums. Tad nu reālā sitoācija varētu būt ka saeimā tiek SC, V ZZS, VL\TB\LNNK, PLL. Tas nozīmē ka koalicīja varētu palikt pašreizējā. Tomēr šajā gadījumā jārēķinās ar ļoti spēcīgu opozīciju. Nevienam nav noslēpums ka pieņemot nākamā gada budžetu būs jāpieņem daudzi nepupulāri lēmumi, pie spēcīgas opozīcijas mēs varam gaidīt, ka viņi censtos kaut kad maijā panākt ārkārtas saeimas vēlēšanas, ņemot vērā grozījumus satversmē domājo ka to īstenot ir reāli. Tad izredzes palielināt vietas saeimā būtu tieši SC un varbūt arī nedaudz PLL. Otrs variants V veido koalīciju ar SC un ZZS domāju ka VL\TB\LNNK neparakstītos uz šādu koalīciju un paliktu opozīcijā ar PLL. Šajā gadījumā būtu ļoti spēcīga koalīcija ar vairāk kā 70 vietām, vai tuvu tam, līdz ar to diezgan reāli ka šāda valdība varētu nostrādāt līdz nākamajām vēlēšanām, plus pie šādas koalīcijas varētu mainīties spēki arī Rīgas Domē, jo tad visticamāk PLL sēdētu opozīcijā arī tur, kas principā ir labi. Turklāt pie šīs koalīcijas ārkārtas vēlēšanas diez vai būtu, jo opozīcija būtu vāja. Protams šajā gadījumā V, un ZZS būtu ļoti grūti skaidrot saviem vēlētājiem kāpēc viņi ir šādi rīkojušies, taču ja valdība pierādītu ar darbiem, ka spēj strādāt racionāli domāju, ka vēlētāji piedotu. Trešais variants koalīciju veido SC, PLL, ZZS, V un VL\TB\LNNK paliek opozīcijā un pirmajā izdevīgajā brīdi kaut kur ap ziemassvētkiem, sauc cilvēkus ielās un panāk ka ap maiju ir ārkārtas vēlēšanas. Šeit atkal divi riski, kamēr strādātu šāda valdība, viņi varētu tā sačakarēt likumdošanu ka pēc tam ilgi nākamā valdība varētu visu labot, otra lieta ka vēlētāji pārmestu V ka solījāt strādāt bet reāli palikāt opozīcijā. Man liekas kaut kā tā, bet gaidīsim rītdienu, varbūt ka vēl ir iespējami pārsteigumi.

Atbildēt

post factum

01.10.2010. 12:17

Realitāte liekas ka patreiz ir sekojoša
Jauno koalīciju izveidos ZZS....SASKAŅA...PLL
Paliek neskaidrs ministru prezidenta postenis par kuru ir paliela neskaidrība.
Citi varianti patreiz ir nereāli jo VL atbalstītāji(aptaujas)jaunieši grasās izsvītrot tēvzemiešu ekspolitiķus un tas tēvzemiešiem uzliek treknu vetto lai būtu pie varas.Iespējams ka opozīcijā paliks....VLTBLNK...PCTVL....VIENOTĪBA ar apm 41-47 vietām

Atbildēt

Atsevišķiem komentētājiem

01.10.2010. 11:55

Šīs lapas autori ir žurnālisti.
Šai lapai nav nekā kopīga ar Lato Lapsu.
Arī politisks pasūtījums netiek pildīts.
Šie ir žurnālisti, kuri negrib strādāt zem lobētājiem. Tāpēc iemēģina roku rokošajā žurnālistikā, lai īstajā laikā informētu savu lasītāju par pareizo izvēli.
Ja vēlaties zināt kā sauc šos žurnālistus, ieejiet tvnet.lv un noskatieties vakardienas LNT, vakara ziņas.
Lai jums rīt jauka diena!


P.S.
Meitenes, paldies Jums par Šlesera (mauciskā purna) atmaskošanu.

Atbildēt

Jukums

01.10.2010. 11:11

Es opozīcijā ka vienīgo atstātu PLL (un PCTVL ja tā tomēr negaidīti iekļūs saimā).
Pārējās partijas var veidot varavīksnes valdību.

Atbildēt

ŽB

01.10.2010. 10:53

Latvijai viss lielākais ļaunums būtu, ja kāds mēģinātu apvienoties ar PLL. Šis nu ir tas brīdis, kad PLL ir vai nu jāizmēž no Latvijas politikas, vai nu jānosēdina uz gārā opozīcijas sola. Pārējās kombinācijas ir labas vai ļoti labas.

Atbildēt

kurinātājs

01.10.2010. 10:31

Lai Vienotība paliktu pie lielās siles tā gatava apvienoties ar dajebkuru partiju,kaut vai komunistiem ,ja tādi būtu!

Atbildēt

alias

01.10.2010. 10:19

Ja jāizvēlas starp diviem ļaunumiem mazāko, tad SC ir noteikti mazāks ļaunums par PLL. Koalīcija Vienotība + SC var iegūt nākamajā Saeimā pāri par 50 vietām un atbīdīt līdz ar to trīs kampējus no siles kļūst pilnīgi reāli. Un labāk tā nekā atstāt vismaz vienu izkampēju siles tuvumā. Protams, ilūziju nav ne par Vienotību, ne par SC kā par valstiskiem veidojumiem, bet labāk viens mazs solītis uz priekšu nekā mīcīšanās vecajā otkatu un stipendiju purvā.

Atbildēt

Dace

01.10.2010. 09:24

ES nevaru iedomāties koalīciju bez VL un tēvzemiešiem! Uz kurieni mēs ejam? Negribu valsts rusifikāciju!

Atbildēt

muca

01.10.2010. 08:30

Tukša muca tālu skan!

Atbildēt

dalia

01.10.2010. 01:42

pokemons, he he, preciizi.

Atbildēt

Orly?

01.10.2010. 01:18

Lasītāj - ieskaties ziņās: "Premjers Valdis Dombrovskis (JL) ceturtdien žurnālistiem sacīja, ka uz sarunām aicinās Zaļo un Zemnieku savienību (ZZS) "

Atbildēt

jans

01.10.2010. 00:56

Nezinu, kas ir lapas autors, bet shaubos domat ka ta ir vienotiba. Arii PLL busins nu ne jau nejaushi staav tieshi priekshaa Vienotibas birojam. Nepatik man PLL bernishkjigie gaijeni ne ar e-pastiem nedz ar ar smsiem - visas aptaujas aicinot zvanit un atbalstit savejos... (vienreiz gan kludijas un nepareizu nr. uzradija - tad gan sakas haijs). Shoreiz notreikti nebalsoshu par PLL. Parak daudz vini visadas shmuces jau daudzu gadu garuma varijushi, lai es ar savu balsi atlautu tas varit talak.

Atbildēt

Chiepa

01.10.2010. 00:54

Grūti noticēt, ka SC kāpj uz tā paša grābekļa. Pirmsvēlēšanu vienošanās par varas sadalījumu Rīgas domē jau bija viņiem grūti norijams karstais kartupelis. Vai tiešām viņi būtu tik dumi, ka tagad pirms vēlēšanām to atkārtotu? Nedomāju viss! Mana iekšējā balss saka, ka viņi tikās, lai zondētu augsni sarunām, bet viņiem nebija nekādu patiesu nolūku slēgt kādas vienošanās par varas sadalījumu pēc vēlēšanām.

Atbildēt

Lasītajs

01.10.2010. 00:46

Šī lapa ir Lapsas turpinājums zem cita karoga. Pamatā tam visam stāv Vienotība,jo viņi baidās no Lemberga,kā Nākošā premjera.

Atbildēt

Edgars

01.10.2010. 00:43

Man tieši tāpat liekas, ka tas raksts ir drusku nokavējis tam bija aktualitāte pirms mēneša, kad tiešām bija jautājums vai V zaudēs SC ar 2 vai ar 5 balsīm, un ka koalīcijai V + ZZS + TB/LNNK būtu knapas 51-53 balsis, šobrīd izskatās, ka ir pilnīgs 50% pret 50% kurš uzvarēs vēlēšanās un ka V+ZZS+TB/LNNK kopā varētu būt 55-57 balsis, kas jau garantē stabilu koalīciju.

Atbildēt

Pēteris Krišjānis

01.10.2010. 00:40

Manuprāt šīs sarunas jāskata septembra sākuma kontekstā, kad a) Vienotība bija vēl ļoti tālu aizmugurē SC b) VL/TB ļoti nedroši mīņājās zem 5%. Šobrīd visas indikācijas liecina, ka VL/TB visticamāk tiks pāri un Vienotībai ir ļoti lielas iespējas būt ļoti tuvu SC vai pat apsteigt to - un ar kopējo balsu skaitu dabūt pietiekami stabīlu valdību ar pašreizējo valdību, lai nevajadzētu uztraukties.

Šobrīd ka lielākā daļa parametru rādās ir izpildījušies ir diezgan skaidrs ka Dombrovskis ies vieglāko ceļu sākumā.

Paldies par baumu analīzi jebkurā gadījumā. Gaidam vēl rakstus!

Atbildēt

Oskars

01.10.2010. 00:39

Man liekas, ka so rakstu raksta un so visu pasuta Vienotiba. Josciga lapa, visi sliktie tikai ne Dombrovskis, ko vini vispar ir izdarijusi valsts laba, tikai atsez un neko nedara, gada laika pilniga nulle. Slikti paliek, nav vel izaugusi no autiniem, tika pie varas un nezin, ko darit, tad nafig ir jaiet.

Atbildēt

Andža, bet no Latgales!

01.10.2010. 00:14

Diezgan liels sviests, tādus pajoliņus, kā liek priekšā SC, vel ir grūti sameklēt, katrs no viņiem iemieso ''buldozera'' garu. Šitas tirgus jau ir noriebies, kad vienreiz tie kretīni sāks īstenot tautas intereses?

Tikai dēļ tā, ka Latvijā vara tiek pārdalīta periodos, kad ir jāprivatizē kāds valsts uzņēmums, vai jācīnās par pašvaldības ietekmi nu kapēc man tie klauni tur ir vajadzīgi?

Tikmēr tauta izmirst.

Atbildēt

nrk

01.10.2010. 00:10

Lieliski raksti! Paldies!

Atbildēt

ješka

01.10.2010. 00:08

Ja tiešām Vienotība izpildīja savu mājasdarbu, bet saskaņa nē, tad Vienotībai gluži pamatoti būs piesardzība arī tagad. Kas liks sākumā, ja vien iespējams stiķēt veco koalīciju, tad pieberzēties pusgadu un ap Prezidenta vēlēšanām mainīt valdību- tad jau tiešām kopā ar saskaņu.
Taču, no otras puses, tieši tagad varētu salikt kopā valdību, pārsāpēt pirmās neveiksmes un tālāk stabili rullēt uz priekšu kā valstī tā Rīgā. Sc+Vienotība - tas patiešām būtu jauns režīms.

Atbildēt

Žēl

30.09.2010. 23:53

Ehhhh, a vajadzēja!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...