Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Edžus

16.07.2016. 04:31

Dienesta pakāpes uzpleči, vai visatļautības varenuma spārni? Ne diena Latvijā nepaiet bez blēdībām, noziegumiem varas, tiesu, iekšlietu struktūrās, kontrolējošās institūcijas, kurās ceturtdaļgadsimtu uzdzīvoja un uzdzīvo vilkači ar amata ķēdēm, amata pakāpēm, amata āmuriem, mantijām.

Atbildēt

Letins

15.07.2016. 18:10

»

Nesagaidīsi!

Vēl nav dzirdēts,ka L.L.būtu publicējis muļķības vai nepatiesību,bet,ka policijai viņš ir kā varžacs,tas ir cits stāsts


Ciena Lato Lapsam.Par Viktora Montika 3b.2.nodala turibas,korupcijas,velak Vilkaca -pensija pavadisana(montika),Pateiciba ka Kuzim jubileju Gulami viesnica uzsauca,Krupenicu(Cigans)turpina AR Sozinovu.
Prokuratura piesedz no 2008gada so Balaganu,Vairaku 20 iesniegumu par Montiku un Krupenicu vienkarsi (atrakstoties).

Atbildēt

Gvido

15.07.2016. 13:06

»

Aldis Pundurs

Augsti god.Lato Lapsa...


Mjaa... Bet tas kriminaalnoziefznieks un izbijusaias - policists cietumnieks Arturs Hanamirjans , kurs izveidojis savu radinieku - nodoklu zadzeeju un nelegaalaas nodsrbinaatiibad praidu ar pseidoniimu "sia GEGMD" tikai kludee neatbildot uz publikaacikasm ar likumpaarkaapumiem vina darbiibaas.. Protams ka Srturs Hanamirjsns labi apzinaas savas pretlikumig
as dsrbiibas kops 2004 gada un ysapeec kluse ..kaa nekaa uzceltas divas maajas, nopirkti divi luksa BMW 3 modela dzipi...Izskatas ka ne tikai sunss zin kaa kaulu nozadzis un apgrauzis..bet arii armeenis zin ka apzadzis latvijas valsti un tsad pemsionsarus un beernus..un protsms bsidaas no atbildiibas un taadeel , laikam jau armeenu nscionaalajsa gsumer, klusee un cer ka kaarteejo reizi tiks csuri nesodiits

Atbildēt

xxx

15.07.2016. 12:12

»

NemīzĪDA

Lato bez dokumentiem neko nepublicē


Tieši tā, visi tie pļūtītāji tikai deklarē kaut ko un muld un atrakstās, bet Lapsam parasti ir kāda dokumenta kopija vai liecība nez no kurienes izrakta :D

Atbildēt

Aldis Pundurs

15.07.2016. 11:21

Augsti god.Lato Lapsa!
Neviens, ne es, ne otra konflikta puse nav Jums atļāvusi neko par mūsu šķiršanos un ar to saistītajiem jautājumiem publicēt. Visi jautājumi tika skatīti SLEGTĀS tiesas sēdēs. Jūsu sacerējumā rakstītais par Valsts policijas lēmumu un t.t. neatbilst patiesībai. Jums nekavējoši jāpārstāj šādas nepatiesas publikācijas un jāatstāj mana un manas sievas personīgā dzīve mierā, citādi tiksiet iesūdzēts tiesā.
Ar cieņu,

Atbildēt

X

15.07.2016. 10:31

»

Zinošs

prokurors Pundurs sievu un meitu sita, bet cits šīs nodaļas prokurors - Māris Leja ir gejs


Bet prokurore Viorika Jirgena no tās pašas nodaļas taisīja štelles ar savu amatpersonas deklarāciju un pieslēdza vēl DP, lai noskaidrotu, kas par viņu komentē internetā.

Atbildēt

Andris

15.07.2016. 10:08

Ja es teikšu, ka L.Lapsa ir gejs? To pārbaudīs? Ja pateikšu, ka Ņemezīda"ir liesbiete to parbaudīs, vai liesbiete ir pieņemams?

Atbildēt

Andris

15.07.2016. 10:01

»

NemīzĪDA

Lato bez dokumentiem neko nepublicēInteresants raksts, bet Autoram (autorei) tomēr gribas ieriebt prokuroram. Rakstīts: "...no neoficiāliem avotiem Pietiek zināms, ka lietā veiktas pat ekspertīzes..." nu un? Ekspertīzi nozīme pēc iesniedzēja pieteikuma. Vai Autoram no neoficiāliem avotiem kļuva zināms par ekspertīzes slēdzienu?
"...un vairāki Valsts policijas darbinieki izteikuši neformālu neapmierinātību..." kuri policijas darbinieki tie bijuši? no Daugavpils? No Liepājas? Var būt bijušie policijas darbinieki? Var būt ceļinieki? Kā izskatās neformāla neapmierinātībā? Kā izskatās formāla apmierinātībā? Ar ko policijas darbinieki neapmierināti? Vai kas liedza policijas darbiniekiem pārbaudīt informāciju un uzsākt kriminālprocesu? Kā var nozīmēt ekspertīzi, ja nav uzsākts kriminālprocess? Negribas ticēt, ka L.Lapsa ir Autores sūdu brālis un uzraugs. Ja viņš tomēr ir lasījis šo tekstu, tad pārējām viņu grāmatām nulles vērtība.
P.S. Punduru personīgi nepazīstu

Atbildēt

Nemizida

15.07.2016. 09:57

»

Zinošs

prokurors Pundurs sievu un meitu sita, bet cits šīs nodaļas prokurors - Māris Leja ir gejs


Tu, pretīgais/ā smerdeli/smerdele, esi nožēlojams radījums, kuram nav vietas tiesībsargājošajās iestādēs. Tici man, no dzīves saņemsi to, ko esi pelnījis/pelnījusi. Kas attiecas uz M.Leju, nezinu, vai viņš ar tevi smērēsies sūdzot tiesā. Saprotu, ka tīri cilvēciska skaudība tevi grauž un neliek mieru, jo nekad visā savā dzīvē Tu nesasniegsi prokurora M.Lejas līmeni, kuru ciena un ar viņa viedokli rēķinās gan kolēģi, gan pārējie juristi. Vari spļaut savu žulti, cik tev tīk, tā nesasniegs mērķi. Tici man, es izmantošu visus iespējamos līdzekļus, lai noskaidrotu tavu identitāti. To saku es,Nemizida, vairāk taisnības nekā atriebības kalpone.

Atbildēt

Zinošs

15.07.2016. 08:56

prokurors Pundurs sievu un meitu sita, bet cits šīs nodaļas prokurors - Māris Leja ir gejs.

Vo savākušies, likuma sargātāji :)))

Atbildēt

Vērotājs

15.07.2016. 08:27

»

Cik?

Lai Modris Adlers godīgi atbild, cik dabūja par Latvenergo lietas izbeigšanu, daži to zin


Rakstā gan minēts ka prokurors Aldis Pundurs"trieciena tempā" izbeidzis Latvenergo trīs miljonu lietu

Atbildēt

Bonis

15.07.2016. 07:01

Kauns gan,pa visu Latgali,ka Punduru Aliks sit savu sievu,trakākais,ka to negodu jau vairs neatmazgāsi.Tad jau jādomā,ka dzērumā.

Atbildēt

PIETIEK

15.07.2016. 06:53

Lasītājam, kas mums atrakstīja par prokuroru B. - protams, šī tēma mums ļoti interesētu.

Atbildēt

biezputra

14.07.2016. 22:08

Punduris pret Punduru! Jautrākais notikums LV pēc rasnača skapja vizināšanas.

P.S. vai šie dumjie raksteļi domāti tam, lai mēs visi saprastu, kas notiek ar tiem, kuri baklažānu karalim nav izdarījuši pa prātam? Atriebības melnā garā roka! Visādi juraši, strīķes, punduri lido kā gājputni.. baklažānu karalis gan nav aizdomājies, kas notiks ar viņu.. jo "tautas mīlestība" ir nepastāvīga.. tāpat par šo filozofisko jautājumu nav aizdomājušies biedri prokurori, knabisti un prestitūtas..
bet štrunts par viņiem visiem, zirnekļu cīņas burkā, mums atliek tikai paskatīties, kā baklažānu krāsas punduri sevi publiski eksponē

Atbildēt

nanana

14.07.2016. 21:15

tipiski rasnačveidīgo stilā :D

Atbildēt

Nemizida

14.07.2016. 20:06

Taisnība uzvarēs un Lato Lapsām pēc kāda laika būs ne vien publiski jāatvainojas A.Punduram, bet arī jāatlīdzina nodarītais morālais kaitējums. Ceru, ka bijušajam prokurora solītais iesūdzēt skribentu tiesā, tiks īstenots . Lai veicas!

Atbildēt

heh

14.07.2016. 20:05

Vai tad žurnālistiem nevajadzēja uzklausīt arī otru pusi - prokuroru?

Atbildēt

Sergejs

14.07.2016. 20:01

Kur pazudis Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas prokuratūras virsprokurors Jurijs Besko?

No interenta vientas: http://www.prokuratura.gov.lv/public/31398.html bija redzams, ka:

Saskaņā ar Prokuratūras likuma 38.panta ceturto daļu Jurijs Besko ar 2014.gada 22.septembri uz pieciem gadiem iecelts Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas prokuratūras virsprokurora amatā

Bet no 2016.gada 4.martā uz pieciem gadiem Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas prokuratūras virsprokurora amatā ir iecelta Anita Urbacāne.

Atbildēt

Cik?

14.07.2016. 19:33

Lai Modris Adlers godīgi atbild, cik dabūja par Latvenergo lietas izbeigšanu, daži to zin...
Pundurs, Zaļūksne, Leja, Jirgena - vieni no skandālākajiem prokuroriem Ģenerālprokuratūrā ar saviem izlēcieniem, parādsaistībām, pārkāpumiem.utt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...