Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vērotājs

30.05.2022. 20:00

»

to vērotājs

tu āpsi nezodz citu nikus


Pats esi āpsis. Vēl ir jautājums kurš kuram šo niku nozaga. Man tas jau ir gandrīz 20 gadus. Tiesa - autortiesības uz to neesmu reģistrējis. Tas, ka komentēju reti, nenozīmē, ka man uz šo niku zūd tiesibas un kāds var mani apsaukāt.

Atbildēt

to vērotājs

27.05.2022. 07:09

»

vērotājs

Prokurors Pormalis atbildē nav bijis precīzs, jo...


tu āpsi nezodz citu nikus!

Atbildēt

vērotājs

26.05.2022. 15:46

Prokurors Pormalis atbildē nav bijis precīzs, jo:
- ne jau tikai pēc L.Lapsas iesnieguma tika noteikta informācija par ierobežotu pieejamu, t.sk. par prokuroriem kuriem ir pielaides,
- cik es zinu, tad informāciju par prokuroriem, kuriem ir pielaides valsts noslēpumiem, atzīta par ierobežotas pieejamības informāciju, jau vairāk kā 10 gadus atpakaļ - vēl laikā kad ģenerālprokurors bija J.Maizītis,
- droši vien ģenerālprokurors J.Stukāns 2.5.22 veica kādas redakcionālas izmaiņas, bet nevis pieņēma kaut kādu jaunu regulējumu sakarā ar L.Lapsas iesniegumu.
- kārtējo reizi L.Lapsa no nekā uztaisa sensāciju.

Atbildēt

A.L.P.

26.05.2022. 09:57

Malacis Lapsa!Šo smirdīgo kloāku likvidēt pašlaik nav iespējams ( vajadzīga revolūcija ), bet parādīt sabiedrībai kas ir kas un kas smird visvairāk ir Lapsas varoņdarbs ! Veiksmi arī turpmāk šajā supergrūtajā darbā ! Bet vispār tas ir baismīgi kāda mums prokuratūra ,tiesas ,policija !

Atbildēt

,,Latvijas,,Gāze izņemt vārdu ,,Latvija,, no uzņēmuma nosaukuma

26.05.2022. 09:27

Latvijas vārdu vajadzētu izņemt no uzņēmumu nosaukumiem, ja uzņēmuma kapitāldaļas un akcionāri nesastāda vismaz 50% īpašnieku Latvijas teritorijā dzīvojošu pilsoņu.

Uzņēmuma lielākie akcionāri ir Krievijas "Gazprom" (34%), kā arī "Marguerite Gas II.S.a.r.l." (28,97%), "Uniper Ruhrgas International GmbH" (18,26%) un SIA "Itera Latvija (16%). "Latvijas gāzes" akcijas kotē biržā "Nasdaq Riga".

Atbildēt

vērotājs

26.05.2022. 07:58

Par Cinku virsprokurore Biezuma esot gatava pati nogulties uz ambrazūrām. Ko gan Uldis par viņu tik kutelīgu zin, ka likuma burts ir kļuvis bezspēcīgs?

Atbildēt

Diemžēl

26.05.2022. 05:51

Šāda ģenerālprokurora rīcībā jau sit pušu labākās padomju laika tradīcijas.
Faktiski Cinkmanis ir atkarīgs no geju labvēlības...

Atbildēt

Mums tādu Latvijā daudz

26.05.2022. 05:17

No Igaunijas 85 krievu orkus izraidija bet no Latvijas ziņu nav vai vispār kādu izraida uz krievfašistu zemi. Un šo plağiatoru pirmo uz rusņu sūtīt

Atbildēt

Fakts 3

25.05.2022. 21:56

Tiko saņēmu divus atteikumus no taksometra šofera, kas tajā skaitā strādā vp rrp Rīgas Zemgales iecirknī par kriminālpolicijas inspektoru.
Taksometra šoferim Dmitrijam Ploriņam bija novīzēta iesnieguma par ekonomisko noziedzīgu nodarījumu sēriju izskatīšana, jo ENAP atteicās izskatīt iesniegumu un sniegt atbildi pēc būtības, ignorējot LR Satversmes 104.pantu.

Ruks turpina Ķuža vislabākās tradīcijas.

Ja krimināllietu izmeklē taksometra šoferis, nav nozīmes, kāda izglītība ir uzraugošajam prokuroram. Šādu lietu uz tiesu neviens prokurors nesūtīs.

Atbildēt

Fakts 2

25.05.2022. 21:44

Kad mācījos RTU, mums īsu laiku pasniedza matemātiku profesors Antimirovs, kas stāstījis no savas dzīves pieredzes, ka dienestu padomju armijā dienējis visusāzijā.
Karstā rudenī un pavasarī sēdējis vēsā "gubā" un rakstījis kursa darbus ofiņiem.
Domāju šodienas "bijušiem" Latvijas čekistiem-juristiem, kas joprojām ganās siles tuvumā, katram otrajam diploms par augstāko izglītību ir nopirkts.

Atbildēt

vislabāk melo pavārtes puķins

25.05.2022. 19:33

visi citi mācās.............................

Atbildēt

Vērotājs

25.05.2022. 17:15

»

informācija

Prokurors Cinkmanis izdarīja svētīgu darbu, atmaskojot bijušo Rīgas pilsētas Latgales tiesas tiesnesi Diānu Mašīnu, kura savukārt draudzējas ar bijušo šīs pašas tiesnesi, bijušās tieslietas ministres Ingrīdas Labuckas (mirušā policijas ģenerāļa Aloiza Blonska meita Inetu Malahovsku nav Langstiņiem. ...


TiesneseiD.Mašinai apsūdzību cēla un valsts spsūdzību tiesa uzturēja nevis prokurors Cinkmanis bet gan KYD Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļas prokurors A.Pundurs /tagad - zv.advokāts/

Atbildēt

Адвокат

25.05.2022. 16:35

Оставьте вы в покое человека! Он хороший, толковый и талантливый молодой прокурор!

Atbildēt

Švarcenegers

25.05.2022. 14:56

Cocainum!

Atbildēt

zināšanai

25.05.2022. 12:19

14. Vai Uldis Cinkmanis pēc bakalaura diploma anulēšanas ir uzsācis un/vai beidzis studijas Rīgas Stradiņa Universitātē Juridiskajā fakultātē?


Rīgas Stradiņa Universitātē labs palīgs ir Ivara Godmaņa (čekista ar pseidonīmu Spuguļa) ģimenes drauga pulkveža Andra Bunkas dēls, Latvijas juristu apvienības valdes ļoti ilgstošais valdes priekšsēdētājs Rihards Bunka. Ārpus augstskolām labs palīgs ir Latvijas Juristu biedrības prezidents Aivars Borovkovs, arī vecais Tālavs Jundzis, Ineta Malahovska, Andris Guļāns.

Atbildēt

informācija

25.05.2022. 12:12

Prokurors Cinkmanis izdarīja svētīgu darbu, atmaskojot bijušo Rīgas pilsētas Latgales tiesas tiesnesi Diānu Mašīnu, kura savukārt draudzējas ar bijušo šīs pašas tiesnesi, bijušās tieslietas ministres Ingrīdas Labuckas (mirušā policijas ģenerāļa Aloiza Blonska meita Inetu Malahovsku nav Langstiņiem. Tādas kā Malahovskaa, Jautrīte Briede, bijušais tiesu izpildītājs Māris Lejnieks ir principiāli pret prokuroru Cinkmanu kā personību. Savukārt geji Stukāns, Gobzems palīdz Cinkmanim, redzot divkosīgo Malahovsku, Lejnieku, Briedi, arī Andri Guļānu (kurš no augusta vairāk nebūs Augstākās senators vecuma 70 gadu dēļ).

Atbildēt

Kolega

25.05.2022. 12:02

Stukans piesedz Cinkmani, jo Cinkmanis………… ja diemžel ir vins tads, ko darit.

Atbildēt

nu un

25.05.2022. 11:57

tie taču lāci no meža izmelos...visa dzīve meli, ar mātes pienu..............................................

Atbildēt

saskatāmas

25.05.2022. 11:43

pediņu brālības rebas

Atbildēt

🌗

25.05.2022. 11:37

Vai tad Lapsam vispar ir morāle ka tai var nodarīt kaitējumu?

Atbildēt

Latiš

25.05.2022. 11:30

Jāizdzenā viss tas žurku midzenis.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi