Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

N.Māstrihts

09.04.2014. 18:09

»

caca

Nevis "Kalnmeijers", bet "Kalnmeiers


Paldies! Saskaņā ar tradicinālo pārrakstīšanos, labi, ka vēl neuzrakstīju prokurors Plik-sers Piliksera vietā..

Atbildēt

atbilde

09.04.2014. 17:07

»

atbilde neder!

Priekš kam man gramatika un leksika? Es nestrādāju prokuratūrā. Turklāt manā vārstījumā kļūdu nav. Tas ir mākslinieciskās izteiksmes veids. Saprati? Jeb uz pirkstiem izskaidrot, "prokuror...


hi, hi-kāds naids, kāds aizkaitinājums, kādi stulbi apgalvojumi, kādas negācijas! Var redzēt, ka prokuratūra uzkāpusi uz varžacīm! Ar to gramatiku, draugs nesekmīgais, gan pavisam švaki, un līdz "mākslinieciskajam izteiksmes veidam"tālu kā līdz Bābeles tornim!

Atbildēt

paija

09.04.2014. 14:21

Manuprāt arī disciplinaesods liekas kaa personiska naida izpausme. Piliksers novietoja personīgo automašinu prokuratūras stāvvietā,kur visiem prokuroriem ir tiesības turēt automasinas. Tikai jaizņem prokuratūrā atļauja,ko ielikt logā. Tā visiem jāizsniedz. Piliksers to nebija izņēmis ,jo atbrauca strādat brīvdienā un darbdienās izmanto sabiedrisko transportu. Policija sastadīja ptotokolu un aizsūtīja uz prokuratūru. Man jau liekas, ka nevarēja sodīt par prokurora auto atrašanos prokuratūras stavvieta,kas tam paredzēta. Par stļaujas savlaicīgu neizņemšanu pietiktu ar mutisku piezimi.

Atbildēt

atbilde neder!

09.04.2014. 12:43

»

atbilde

Ārprāts!Iesaku pašai/pašam ar skubu meklēt latviešu valodas gramatikas pasniedzēju! Tik daudz kļūdu septiņās rindiņās! Tas nav glīti-aizrādīt citam, bet tik prasti un gramatiski kļūdaini izteikties pašam/pašai! Pārlasiet vēlreiz savu gara darbu


Priekš kam man gramatika un leksika? Es nestrādāju prokuratūrā. Turklāt manā vārstījumā kļūdu nav. Tas ir mākslinieciskās izteiksmes veids. Saprati? Jeb uz pirkstiem izskaidrot, "prokuror"?

Jautājums, par to, kad publicēs tiesu varā un valsts drošības aizsardzībā (tiesā, prokuratūrā, enap, knab, dp, sab) strādājošo kvalifikācijas dokumentus, paliek atklāts.
Kurš, kad, ko, kā beidzis, kur papildinājis zināšanas.

Var pat bez uzvārdiem, statistikai un izpratnei par tiesu varu Latvijā. Piem.,
******* *********
Darba vieta, amats
Izglītība, kvalifikācija
Izglītības iestāde
Absolvēšanas gads
Apgūtie kursi (novērtējums)
Kvalifikācijas darba tēma (novērtējums)
Valsts eksāmeni (novērtējums)
Zinātniskie grādi
Publikācijas
Papildus kvalifikācija vai izglītība
Diplomu/izgl.dokumentu atzīšanas datums LV (ja beidzis pirms 1991.g. vai ārzemēs)
Specializācija
Izskatīto lietu skaits (laikā no darbības uzsākšanas.. līdz)
Pabeigto lietu skaits
Vidēji gadā izskatīto/uzraudzīto lietu skaits
Vidēji gadā izskatīto/uzraudzīto sarežģīto vai sabiedriski nozīmīgo lietu skaits
Kad veikts pēdējais kvalfikācijas un darbības novērtējums (datums, novērtējums)

Gribu zināt, kādi zinātņu spīdekļi, piem., Bambāļos, cep slima suņa murgus un makulatūru. Un gribu zināt, kāpēc valsts nozagta, bet cietumā par nodokļu maksātāju naudu sēž tikai vaņka duračoks par ievārījuma burkas zādzību.

Atbildēt

aliments

09.04.2014. 10:30

kaut ko šajā visā nesaprotu. Uzlikts administratīvais sods par auto nepareizu stāvēšanu, nu tur viss skaidrs. Administratīvi sodīts neskaities, ja neesi sodīts adm.kārtā atkārtoti viena gada laikā, no pārkāpuma izdarīšanas brīža. Disciplinārsods varēja būt tikai no ģ.prokuratūras puses par to, ka prokurors sodīts administratīvi par pārkāpumu, kas grauj prokuratūras godu utt.. Nu šitāds d.sods manuprāt ir pārāk bargs, varēja iztikt ar piezīmi.

Atbildēt

secinājumi

09.04.2014. 08:19

arī ģenerālprokuroram sava mutes darbība ir jāsaskaņo ar sava vēdera darbību un pirms kādu padoto sodīt vajag pakustināt savu pelēko vielu un padomāt, kā viņa uzliktais sods izskatīsies no malas, vai tas nenodarīs lielāku kaitējumu viņam pašam un viņa vadītajai iestādei nekā sodītajam.

Atbildēt

N.Māstrihts

09.04.2014. 07:38

Spriedums prokurora E.Piliksera lietā – prokurors E.Piliksers pret valsti.

Konstatācijas daļa:

• ģenerālprokurors Ē.Kalnmeijers tiešām nav publiskojis nepatiesas ziņas par prokuroru E.Pilikseru TV raidījumā 1:1;
• prokurors E.Piliksers ticis disciplināri sodīts, bet ar 17/06/2012 neskaitās sodīts, sods dzēsts pilnībā saskaņā ar likumu;
• ģenerālprokuroram Ē.Kalnmeijeram nebija nekādas nepieciešamības raidījumā minēt par šo prokurora E.Piliksera disciplinārsodu;
• ģenerālprokuroram Ē.Kalnmeijeram raidījumā 1:1 nebija nekādu šķēršļu neminēt par šo prokurora E.Piliksera disciplinārsodu, kas pilnībā dzēsts;
• ģenerālprokuroram Ē.Kalnmeijers, atrodoties amatā kā ģenerālprokuroram, pilnā mērā bija jāapzinās sava atbildība par saviem iespējamiem pārkāpumiem saskaņā ar likumu;
• ģenerālprokurors Ē.Kalnmeijers, apzināti minot, ka prokurors E.Piliksers ir bijis disciplināri sodīts, bet labi zinot, ka sods skaitās pilnībā dzēsts arī morāli, tomēr sasaistīja apzināti, loģiski un mērķtiecīgi prokurora E.Piliksera dzēsto disciplinārsodu ar iespējamo prokurora E. Piliksera prēmēšanu, tam pametot amatu.

No minētā izriet, ka ģenerālprokurors Ē.Kalnmeijers prokuroru E.Pilikseru, raidījumā 1:1, minot par prokurora E.Piliksera disciplinārsodu, kas Kalnmeijeram labi zināms, ka tas ir dzēsts, publiski morāli prokuroru E.Pilikseru sodīja atkārtoti, kas ir aizliegts ar likumu.

Spriedums:
Ģenerālprokuroram Ē.Kalnmeijeram nekavējoties jāatvainojas prokuroram E.Pilikseram publiski un jāatzīst savs likuma pārkāpums, pilnā mērā publiski nožēlojot izdarīto, prokuroru E. Pilikseru morāli sodot atkārtoti un pretlikumīgi TV raidījumā 1:1.
Spriedums nav pārsūdzams.

Atbildēt

v.

09.04.2014. 07:34

Šeit ir jārunā par Kalnmeiera attieksmi pret saviem darbiniekiem, kas visu mūžu godprātīgi nostrādājuši. ne jau Pilikseram tā prēmija vajadzīga, bet gan gandarījums un tas jau paliek principa jautājums.
Kur ir Kalnmeiera principialitāte tad, kad ir jāpārbauda savu darbinieku dzīve savu ienākumu apjomā, kas patiesi ir nopietns signāls-tur viņš tēlo "beigtu zivi". Kāpēc prokuratūrās nav izvērtētas nenoslogotās štata vietas, piemēram, kur rajona prokuratūra brauc ar dienesta automašīnu un cik reizes mēnes'ī? Čik ir izmaksas vienreizējam braucienam uz Rīgu mēnesī?

Atbildēt

atbilde

09.04.2014. 07:07

»

jaut

Kad beidzot sāks publicēt prokuroru izglītības dokumentus...


Ārprāts!Iesaku pašai/pašam ar skubu meklēt latviešu valodas gramatikas pasniedzēju! Tik daudz kļūdu septiņās rindiņās! Tas nav glīti-aizrādīt citam, bet tik prasti un gramatiski kļūdaini izteikties pašam/pašai! Pārlasiet vēlreiz savu gara darbu!

Atbildēt

Nj

09.04.2014. 03:30

Mistimes I, moz ar lembergs tuksi gala?

Atbildēt

jaut

08.04.2014. 23:59

Kad beidzot sāks publicēt prokuroru izglītības dokumentus?
Tik daudz kļūdu kā piliksera vārstījumā sen nav gadījies redzēt. Tad arī visādi blablabla. Atrakstīšanās un muļķību vēstules. N/n sastāvu nesaskata. Procesā fišku arī nerubī. Neko nejēdz, nesaprot un negrib saprast. Rakstīt nejēdz, lasīt arī nejēdz.
Kur viņi visi mācījušies? Kad? Ar kādām sekmēm beiguši?
Ir iespaids, ka prokuratūrā masveidā strādā tikai padomju JurFaka divnieki, BKI un Trulības absolventi, kuri no prokuratūras aizceļo uz advokatūru un tiesām.

Atbildēt

Kazantip

08.04.2014. 22:36

Par Kalnmeieru 2 reizes nedēļas laikā izlīda informācija ka tas melojis, 1 reizi ka nereaģē uz BLABLABLA dokumentos. Un tas saucās Ģenerālprokurors. Laiks izsviest tādu no proķenes vispār un ielikt kādu, kam vārds tiesiskums nav tukša skaņa. Savādāk tādi dubultie standarti sanāk. It kā cīnās par tiesiskumu, bet pats ciniski liek tam virsū.

Atbildēt

Arilds

08.04.2014. 22:04

Cik pazīstams tas viss - prokurori nejēdz vai negrib ievērot likumus, tiesas spriedums kļūdas dēļ nav likumīgs. Pretīgi un nožēlojami...

Atbildēt

blablabla

08.04.2014. 21:59

»

paija

Piliksers jau ir iesniedzis prasību par disciplinarsoda atzisanu par nelikumīgu, 1.instance to apmierinaja, bet prokuratūra pārsūdzeja, jo tiesas kļudas del spriedums nebija likumīgs.Lemumu par naudas balvu jau gan nevar parsūdzet ,jo tā nav obligata. Nedomaju,ka gen.prokuroru atlaidīs zaudētas lietas...


piliksers var iesniegt prasību atzīt kalnmeiera rīcību par prettiesisku un var arī uzvarēt, jo kalnmeiera rīcība joprojām turpinot apgalvot, ka piliksers ir sodīts, savus apgalvojumus neatsaucot un neatvainojoties, nodara pilikseram kaitējumu.

Atbildēt

paija

08.04.2014. 21:28

Piliksers jau ir iesniedzis prasību par disciplinarsoda atzisanu par nelikumīgu, 1.instance to apmierinaja, bet prokuratūra pārsūdzeja, jo tiesas kļudas del spriedums nebija likumīgs.Lemumu par naudas balvu jau gan nevar parsūdzet ,jo tā nav obligata. Nedomaju,ka gen.prokuroru atlaidīs zaudētas lietas del.

Atbildēt

blablabla

08.04.2014. 20:59

kalnmahers sarunāja muļķības, bet atzīt savu kļūdu kauns. piliksers pēc aiziešanas pensijā varēs iesniegt prasību un, ja prokuratūrai neizdosies sarunāt ar tiesu sev labvēlīgu spriedumu, tiesa var atzīt kalmahera rīcību par prettiesisku, bet tas, savukārt, var būt pamats ģenerāļa atlaišanai. no malas izskatās bezjēdzīga divu āžu strīdēšanās, bet, ja padomā dziļāk, tai var izrādīties ļoti augstas likmes. ja ģenerālis būtu godavīrs, viņš būtu atzinis savu kļūdu un atvainojies, bet nav viņš tāds, nav.

Atbildēt

jibiorio

08.04.2014. 20:42

Visai nožēlojami...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

21

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

Foto8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu ideologs Gatis Eglītis izlikās, ka ir tikai nejauši garāmejot parakstījis grozījumu priekšlikumu, lai gan ir zināms, ka JKP šāda paša satura priekšlikumus pirms tam ir sniegusi Finanšu ministrijā (Finanšu ministrijas gatavots apkopojums pielikumā).
Lasīt visu...

6

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

FotoČetrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos.
Lasīt visu...

3

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

FotoDārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus svinam klusāk nekā citkārt. Uz laiku esam spiesti palēnināt savu dzīves tempu. Tas nevienam nav viegli. Taču tas ir nepieciešams, lai glābtu dzīvības un sargātu veselību, lai neļautu ekonomikai vēl straujāk slīdēt lejup. Var teikt droši – nākamajā gadā šī pasaules krīze tiks pārvarēta.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...