Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

N.Māstrihts

09.04.2014. 18:09

»

caca

Nevis "Kalnmeijers", bet "Kalnmeiers


Paldies! Saskaņā ar tradicinālo pārrakstīšanos, labi, ka vēl neuzrakstīju prokurors Plik-sers Piliksera vietā..

Atbildēt

atbilde

09.04.2014. 17:07

»

atbilde neder!

Priekš kam man gramatika un leksika? Es nestrādāju prokuratūrā. Turklāt manā vārstījumā kļūdu nav. Tas ir mākslinieciskās izteiksmes veids. Saprati? Jeb uz pirkstiem izskaidrot, "prokuror...


hi, hi-kāds naids, kāds aizkaitinājums, kādi stulbi apgalvojumi, kādas negācijas! Var redzēt, ka prokuratūra uzkāpusi uz varžacīm! Ar to gramatiku, draugs nesekmīgais, gan pavisam švaki, un līdz "mākslinieciskajam izteiksmes veidam"tālu kā līdz Bābeles tornim!

Atbildēt

paija

09.04.2014. 14:21

Manuprāt arī disciplinaesods liekas kaa personiska naida izpausme. Piliksers novietoja personīgo automašinu prokuratūras stāvvietā,kur visiem prokuroriem ir tiesības turēt automasinas. Tikai jaizņem prokuratūrā atļauja,ko ielikt logā. Tā visiem jāizsniedz. Piliksers to nebija izņēmis ,jo atbrauca strādat brīvdienā un darbdienās izmanto sabiedrisko transportu. Policija sastadīja ptotokolu un aizsūtīja uz prokuratūru. Man jau liekas, ka nevarēja sodīt par prokurora auto atrašanos prokuratūras stavvieta,kas tam paredzēta. Par stļaujas savlaicīgu neizņemšanu pietiktu ar mutisku piezimi.

Atbildēt

atbilde neder!

09.04.2014. 12:43

»

atbilde

Ārprāts!Iesaku pašai/pašam ar skubu meklēt latviešu valodas gramatikas pasniedzēju! Tik daudz kļūdu septiņās rindiņās! Tas nav glīti-aizrādīt citam, bet tik prasti un gramatiski kļūdaini izteikties pašam/pašai! Pārlasiet vēlreiz savu gara darbu


Priekš kam man gramatika un leksika? Es nestrādāju prokuratūrā. Turklāt manā vārstījumā kļūdu nav. Tas ir mākslinieciskās izteiksmes veids. Saprati? Jeb uz pirkstiem izskaidrot, "prokuror"?

Jautājums, par to, kad publicēs tiesu varā un valsts drošības aizsardzībā (tiesā, prokuratūrā, enap, knab, dp, sab) strādājošo kvalifikācijas dokumentus, paliek atklāts.
Kurš, kad, ko, kā beidzis, kur papildinājis zināšanas.

Var pat bez uzvārdiem, statistikai un izpratnei par tiesu varu Latvijā. Piem.,
******* *********
Darba vieta, amats
Izglītība, kvalifikācija
Izglītības iestāde
Absolvēšanas gads
Apgūtie kursi (novērtējums)
Kvalifikācijas darba tēma (novērtējums)
Valsts eksāmeni (novērtējums)
Zinātniskie grādi
Publikācijas
Papildus kvalifikācija vai izglītība
Diplomu/izgl.dokumentu atzīšanas datums LV (ja beidzis pirms 1991.g. vai ārzemēs)
Specializācija
Izskatīto lietu skaits (laikā no darbības uzsākšanas.. līdz)
Pabeigto lietu skaits
Vidēji gadā izskatīto/uzraudzīto lietu skaits
Vidēji gadā izskatīto/uzraudzīto sarežģīto vai sabiedriski nozīmīgo lietu skaits
Kad veikts pēdējais kvalfikācijas un darbības novērtējums (datums, novērtējums)

Gribu zināt, kādi zinātņu spīdekļi, piem., Bambāļos, cep slima suņa murgus un makulatūru. Un gribu zināt, kāpēc valsts nozagta, bet cietumā par nodokļu maksātāju naudu sēž tikai vaņka duračoks par ievārījuma burkas zādzību.

Atbildēt

aliments

09.04.2014. 10:30

kaut ko šajā visā nesaprotu. Uzlikts administratīvais sods par auto nepareizu stāvēšanu, nu tur viss skaidrs. Administratīvi sodīts neskaities, ja neesi sodīts adm.kārtā atkārtoti viena gada laikā, no pārkāpuma izdarīšanas brīža. Disciplinārsods varēja būt tikai no ģ.prokuratūras puses par to, ka prokurors sodīts administratīvi par pārkāpumu, kas grauj prokuratūras godu utt.. Nu šitāds d.sods manuprāt ir pārāk bargs, varēja iztikt ar piezīmi.

Atbildēt

secinājumi

09.04.2014. 08:19

arī ģenerālprokuroram sava mutes darbība ir jāsaskaņo ar sava vēdera darbību un pirms kādu padoto sodīt vajag pakustināt savu pelēko vielu un padomāt, kā viņa uzliktais sods izskatīsies no malas, vai tas nenodarīs lielāku kaitējumu viņam pašam un viņa vadītajai iestādei nekā sodītajam.

Atbildēt

N.Māstrihts

09.04.2014. 07:38

Spriedums prokurora E.Piliksera lietā – prokurors E.Piliksers pret valsti.

Konstatācijas daļa:

• ģenerālprokurors Ē.Kalnmeijers tiešām nav publiskojis nepatiesas ziņas par prokuroru E.Pilikseru TV raidījumā 1:1;
• prokurors E.Piliksers ticis disciplināri sodīts, bet ar 17/06/2012 neskaitās sodīts, sods dzēsts pilnībā saskaņā ar likumu;
• ģenerālprokuroram Ē.Kalnmeijeram nebija nekādas nepieciešamības raidījumā minēt par šo prokurora E.Piliksera disciplinārsodu;
• ģenerālprokuroram Ē.Kalnmeijeram raidījumā 1:1 nebija nekādu šķēršļu neminēt par šo prokurora E.Piliksera disciplinārsodu, kas pilnībā dzēsts;
• ģenerālprokuroram Ē.Kalnmeijers, atrodoties amatā kā ģenerālprokuroram, pilnā mērā bija jāapzinās sava atbildība par saviem iespējamiem pārkāpumiem saskaņā ar likumu;
• ģenerālprokurors Ē.Kalnmeijers, apzināti minot, ka prokurors E.Piliksers ir bijis disciplināri sodīts, bet labi zinot, ka sods skaitās pilnībā dzēsts arī morāli, tomēr sasaistīja apzināti, loģiski un mērķtiecīgi prokurora E.Piliksera dzēsto disciplinārsodu ar iespējamo prokurora E. Piliksera prēmēšanu, tam pametot amatu.

No minētā izriet, ka ģenerālprokurors Ē.Kalnmeijers prokuroru E.Pilikseru, raidījumā 1:1, minot par prokurora E.Piliksera disciplinārsodu, kas Kalnmeijeram labi zināms, ka tas ir dzēsts, publiski morāli prokuroru E.Pilikseru sodīja atkārtoti, kas ir aizliegts ar likumu.

Spriedums:
Ģenerālprokuroram Ē.Kalnmeijeram nekavējoties jāatvainojas prokuroram E.Pilikseram publiski un jāatzīst savs likuma pārkāpums, pilnā mērā publiski nožēlojot izdarīto, prokuroru E. Pilikseru morāli sodot atkārtoti un pretlikumīgi TV raidījumā 1:1.
Spriedums nav pārsūdzams.

Atbildēt

v.

09.04.2014. 07:34

Šeit ir jārunā par Kalnmeiera attieksmi pret saviem darbiniekiem, kas visu mūžu godprātīgi nostrādājuši. ne jau Pilikseram tā prēmija vajadzīga, bet gan gandarījums un tas jau paliek principa jautājums.
Kur ir Kalnmeiera principialitāte tad, kad ir jāpārbauda savu darbinieku dzīve savu ienākumu apjomā, kas patiesi ir nopietns signāls-tur viņš tēlo "beigtu zivi". Kāpēc prokuratūrās nav izvērtētas nenoslogotās štata vietas, piemēram, kur rajona prokuratūra brauc ar dienesta automašīnu un cik reizes mēnes'ī? Čik ir izmaksas vienreizējam braucienam uz Rīgu mēnesī?

Atbildēt

atbilde

09.04.2014. 07:07

»

jaut

Kad beidzot sāks publicēt prokuroru izglītības dokumentus...


Ārprāts!Iesaku pašai/pašam ar skubu meklēt latviešu valodas gramatikas pasniedzēju! Tik daudz kļūdu septiņās rindiņās! Tas nav glīti-aizrādīt citam, bet tik prasti un gramatiski kļūdaini izteikties pašam/pašai! Pārlasiet vēlreiz savu gara darbu!

Atbildēt

Nj

09.04.2014. 03:30

Mistimes I, moz ar lembergs tuksi gala?

Atbildēt

jaut

08.04.2014. 23:59

Kad beidzot sāks publicēt prokuroru izglītības dokumentus?
Tik daudz kļūdu kā piliksera vārstījumā sen nav gadījies redzēt. Tad arī visādi blablabla. Atrakstīšanās un muļķību vēstules. N/n sastāvu nesaskata. Procesā fišku arī nerubī. Neko nejēdz, nesaprot un negrib saprast. Rakstīt nejēdz, lasīt arī nejēdz.
Kur viņi visi mācījušies? Kad? Ar kādām sekmēm beiguši?
Ir iespaids, ka prokuratūrā masveidā strādā tikai padomju JurFaka divnieki, BKI un Trulības absolventi, kuri no prokuratūras aizceļo uz advokatūru un tiesām.

Atbildēt

Kazantip

08.04.2014. 22:36

Par Kalnmeieru 2 reizes nedēļas laikā izlīda informācija ka tas melojis, 1 reizi ka nereaģē uz BLABLABLA dokumentos. Un tas saucās Ģenerālprokurors. Laiks izsviest tādu no proķenes vispār un ielikt kādu, kam vārds tiesiskums nav tukša skaņa. Savādāk tādi dubultie standarti sanāk. It kā cīnās par tiesiskumu, bet pats ciniski liek tam virsū.

Atbildēt

Arilds

08.04.2014. 22:04

Cik pazīstams tas viss - prokurori nejēdz vai negrib ievērot likumus, tiesas spriedums kļūdas dēļ nav likumīgs. Pretīgi un nožēlojami...

Atbildēt

blablabla

08.04.2014. 21:59

»

paija

Piliksers jau ir iesniedzis prasību par disciplinarsoda atzisanu par nelikumīgu, 1.instance to apmierinaja, bet prokuratūra pārsūdzeja, jo tiesas kļudas del spriedums nebija likumīgs.Lemumu par naudas balvu jau gan nevar parsūdzet ,jo tā nav obligata. Nedomaju,ka gen.prokuroru atlaidīs zaudētas lietas...


piliksers var iesniegt prasību atzīt kalnmeiera rīcību par prettiesisku un var arī uzvarēt, jo kalnmeiera rīcība joprojām turpinot apgalvot, ka piliksers ir sodīts, savus apgalvojumus neatsaucot un neatvainojoties, nodara pilikseram kaitējumu.

Atbildēt

paija

08.04.2014. 21:28

Piliksers jau ir iesniedzis prasību par disciplinarsoda atzisanu par nelikumīgu, 1.instance to apmierinaja, bet prokuratūra pārsūdzeja, jo tiesas kļudas del spriedums nebija likumīgs.Lemumu par naudas balvu jau gan nevar parsūdzet ,jo tā nav obligata. Nedomaju,ka gen.prokuroru atlaidīs zaudētas lietas del.

Atbildēt

blablabla

08.04.2014. 20:59

kalnmahers sarunāja muļķības, bet atzīt savu kļūdu kauns. piliksers pēc aiziešanas pensijā varēs iesniegt prasību un, ja prokuratūrai neizdosies sarunāt ar tiesu sev labvēlīgu spriedumu, tiesa var atzīt kalmahera rīcību par prettiesisku, bet tas, savukārt, var būt pamats ģenerāļa atlaišanai. no malas izskatās bezjēdzīga divu āžu strīdēšanās, bet, ja padomā dziļāk, tai var izrādīties ļoti augstas likmes. ja ģenerālis būtu godavīrs, viņš būtu atzinis savu kļūdu un atvainojies, bet nav viņš tāds, nav.

Atbildēt

jibiorio

08.04.2014. 20:42

Visai nožēlojami...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....