Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tante

07.08.2016. 15:00

»

aija

Attiecībā uz vidi nekādu noslēpumu nevar būt. Vajag pārsūdzēt šo amatpersonu lēmumu valsts kancelejā un valsts pārvaldei atbrīvoties no ierēdņiem, kas nepilda likumus. Mūsu valstī ierasts, ka priekšnieka rīkojums nostādīts augstāk nekā likums. Tādi priekšnieki arī jāatbrīvo no darba, it īpaši Vides ...


Pilnīgi piekrītu un ierēdņi ir jāsauc vārdā, katram ir vārds un uzvārds un amats un mēs viņiem maksājam algu. Par melošanu, krāpšanu, par likuma neievērošanu....Gribētu zināt, kurš no augstiem ierēdņiem ir atbrīvots no darba Iekšlietu ministrijā par nepareizi sarēķinātām darba algām gadiem ilgi???

Atbildēt

aija

07.08.2016. 14:54

Attiecībā uz vidi nekādu noslēpumu nevar būt. Vajag pārsūdzēt šo amatpersonu lēmumu valsts kancelejā un valsts pārvaldei atbrīvoties no ierēdņiem, kas nepilda likumus. Mūsu valstī ierasts, ka priekšnieka rīkojums nostādīts augstāk nekā likums. Tādi priekšnieki arī jāatbrīvo no darba, it īpaši Vides pārvaldēs piem, Jelgavā.

Atbildēt

loģiskais

06.08.2016. 14:38

Interesanti, būtu zināt, kad tad viņai tas disciplinārsods piemērots t.i.pieņemts lēmums par disciplināro sodīšanu ( nejaukt ar disciplinārlietas slēdzienu, kurš ir tikai pārkāpuma faktus konstatējošs, bet vienlaicīgi nav lēmums par sodīšanu). Runa te ir par "aptuveni pirms gada...":) Pēc civildienesta ierēdņu disciplināratbildības likuma 16.panta disciplinārsods ir spēkā jeb aktīvs tieši gadu. Nez, šis termiņš jau ir pagājis vai FM bīda VIDa ģenerāldirektores amatā sievieti ar spēkā esošu disciplinārsodu?:) Principā uz visu runu par "nevainojamu reputāciju" šī ir vēl spilgtāka politiskā izgāšanās, kura pat aizēno neveiksmīgo rotāciju sāgu:)

Atbildēt

Ija

06.08.2016. 12:50

Man kauns par NA, viņi taču arī nobalsos par to Koļegovu, neskatoties uz to, ka viņas biogrāfija nav kristāltīra. Vai tiešām Latvijā nav godīgu cilvēku, kuriem nav apšaubāmu ieņēmumu deklarāciju, bet kuri ir profesionāļi finanšu un nodokļu jomā? Acīm redzot, tāpat kā padomju laikā, ja bija "maizes karte" kabatā, tad pēc partijas skolas beigšanas derēja gan par sovhoza vai sadzīves pakalpojumu kombināta direktoru, bet ja tur sanāca kādas ziepes, tad par pirts direktoru.

Atbildēt

Juris Greiškāns

06.08.2016. 08:47

VID ĢENERĀLDIREKTOTAM JĀBŪT AR NEVAINOJUMU REPUTĀCIJU! Diemžēl patreizējā kandidāte uz šo amatu neatbilst šim elementārajam nosacījumam!

Atbildēt

Ha!

05.08.2016. 14:17

»

nu

ZZS reitingi dramatiski krīt jo neviens ne par Vemjotību ne par ZZS shēmotājiem pat dzirdēt vairs negrib. Es domāju ka ZZS tuliņ sasniegs viszemāko reitingu visā pastāvēšanas vēsturē


Neceri! No tā, ka vieniem reitingi krīt, Taviem našistiem, kam Koļegova pavisam laba - necelsies. Kā našistiem Lembe liks, tā našistu koris dziedās.

Atbildēt

Saskaņa

05.08.2016. 13:45

Ministrs NA, piere kā lauciniekam 2pirksti.
Bet dzīvo laucinieks Vecrīgā.

Atbildēt

Uh

05.08.2016. 12:52

Kolegovas firma esot maksājusi un maksā ari tagad algas aploksnēs

Atbildēt

Lauku brālība

05.08.2016. 12:42

Gerhardam arī ir Lauksaimniecības akadēmijas diploms.
Ministrs made in Jelgava.

Atbildēt

Ēdelweiss

05.08.2016. 11:09

Gerherds ? Vsi tikai tas nav tas psts unterdropmaasmucmannacfīrers kurš ar autiņ sadzaeries tīšāām kropļoja pensionāri ???

Atbildēt

nav aktrise. nemāk noslēpt dzērumu

05.08.2016. 10:22

»

Vai

Kolegova reāli šļupst.....paklausaties intervijas


Šļupst tikai tad, kad ir iedzērusi un nav skaidrā.

Atbildēt

Šalle

05.08.2016. 09:52

Lai arī kapacitāte maza, tas netraucē vismaz V-pils VVD nodaļai regulāri kratīt ostā strādājošos vietējam caram nepakļāvīgos uzņēmumus un likt šķēršļus to attīstībai. Šahiste jau vakar atzina, ka Koļegovu viņai kāds ir ieteicis. Varam nojaust, no kuras puses tā smaka nāk.

Atbildēt

Q

05.08.2016. 09:08

»

Āža kāja

Te nu būtu Reizniecei jāatkāpjas


.....izskatās ļoooooooti nesmuki.........jau pašā saākumā.....ko gaidīt tālāk......

izskatās ka bīda par visu varu.....

Atbildēt

Āža kāja

05.08.2016. 08:58

Te nu būtu Reizniecei jāatkāpjas!

Atbildēt

Vai

04.08.2016. 23:38

Kolegova reāli šļupst.....paklausaties intervijas.

Atbildēt

nu ko

04.08.2016. 21:40

sākumā šprūdželis ieliek inspektrisi pa direktrisi, tagad šitas piesedz viņas nesmukumus! sanāk viņa lielā cieņā tur, vai kā?!

Atbildēt

Rumpelstilzchens

04.08.2016. 20:46

»

polit banda

Kliķes mērkaķi tak visu darīs lai tikai noturētos pie siles un iebīdītu amatos tādus pašus mērkaķus kā paši


Un sāks sarīdīt latviešus ar krieviem, lai varētu netraucēti zagt.

Atbildēt

Ja tas viss ir patiesība,

04.08.2016. 20:46

tad jāsaka-NEKAUŅAS,PARAZĪTI un Danai uzticība zaudēta!VISI vienā maisā bāžami.

Atbildēt

;)

04.08.2016. 20:30

Un tagad d.lietas tiem kuri "pieturēja"? :)))))

Atbildēt

Kirbis

04.08.2016. 20:23

To disciplinārlietu ierosināšanas iemeslus, par kuriem ministrijas PRiste "izvairijās" pietiekistiem skaidri un gaiši oficiāli paust, gari un plaši tika izklāstīts šovakara Tv Riga24 raidījumā "Vēlais ar Streipu". Redz kā, sanāk ka televizioniski tomēr ar stiprāku "caursišanas" spēju...

Atbildēt

nu

04.08.2016. 20:22

ZZS reitingi dramatiski krīt jo neviens ne par Vemjotību ne par ZZS shēmotājiem pat dzirdēt vairs negrib. Es domāju ka ZZS tuliņ sasniegs viszemāko reitingu visā pastāvēšanas vēsturē.

Atbildēt

polit banda

04.08.2016. 20:15

Kliķes mērkaķi tak visu darīs lai tikai noturētos pie siles un iebīdītu amatos tādus pašus mērkaķus kā paši.

Atbildēt

ak kungs

04.08.2016. 20:11

Es skatos uz šito visu izshēmoto banāniju uz tiem politmafijas neliešiem kas nevar beigt zagt un shēmot - un man vemt gribas no visas šīs situācijas

Atbildēt

zzzsssss

04.08.2016. 20:01

»

Ha

Tātad Koļegovu izvirzīja Lembis, jo Gerhards tāpat kā Ļoņa pilda tikai šī cilvēka pavēles


Gerhards pilda visas pavēles. Viņam vienalga, kurš ir ģenerālis un kurš komandē parādi. Ka tik pastrebt no silītes. Kā jau visi NA biedrelīši.

Atbildēt

Ha

04.08.2016. 19:18

Tātad Koļegovu izvirzīja Lembis, jo Gerhards tāpat kā Ļoņa pilda tikai šī cilvēka pavēles.

Atbildēt

wow

04.08.2016. 19:10

Kā kliķe savā starpā plēšas. Funny.

Atbildēt

w

04.08.2016. 19:06

Kleptokrātija izvēlas sev ērtus sulaiņus...mazliet nolaidīgus, mazliet zaglīgus....lai par to adgādinot zin kas viņi ir un kam pateicību parādā!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...