Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tante

07.08.2016. 15:00

»

aija

Attiecībā uz vidi nekādu noslēpumu nevar būt. Vajag pārsūdzēt šo amatpersonu lēmumu valsts kancelejā un valsts pārvaldei atbrīvoties no ierēdņiem, kas nepilda likumus. Mūsu valstī ierasts, ka priekšnieka rīkojums nostādīts augstāk nekā likums. Tādi priekšnieki arī jāatbrīvo no darba, it īpaši Vides ...


Pilnīgi piekrītu un ierēdņi ir jāsauc vārdā, katram ir vārds un uzvārds un amats un mēs viņiem maksājam algu. Par melošanu, krāpšanu, par likuma neievērošanu....Gribētu zināt, kurš no augstiem ierēdņiem ir atbrīvots no darba Iekšlietu ministrijā par nepareizi sarēķinātām darba algām gadiem ilgi???

Atbildēt

aija

07.08.2016. 14:54

Attiecībā uz vidi nekādu noslēpumu nevar būt. Vajag pārsūdzēt šo amatpersonu lēmumu valsts kancelejā un valsts pārvaldei atbrīvoties no ierēdņiem, kas nepilda likumus. Mūsu valstī ierasts, ka priekšnieka rīkojums nostādīts augstāk nekā likums. Tādi priekšnieki arī jāatbrīvo no darba, it īpaši Vides pārvaldēs piem, Jelgavā.

Atbildēt

loģiskais

06.08.2016. 14:38

Interesanti, būtu zināt, kad tad viņai tas disciplinārsods piemērots t.i.pieņemts lēmums par disciplināro sodīšanu ( nejaukt ar disciplinārlietas slēdzienu, kurš ir tikai pārkāpuma faktus konstatējošs, bet vienlaicīgi nav lēmums par sodīšanu). Runa te ir par "aptuveni pirms gada...":) Pēc civildienesta ierēdņu disciplināratbildības likuma 16.panta disciplinārsods ir spēkā jeb aktīvs tieši gadu. Nez, šis termiņš jau ir pagājis vai FM bīda VIDa ģenerāldirektores amatā sievieti ar spēkā esošu disciplinārsodu?:) Principā uz visu runu par "nevainojamu reputāciju" šī ir vēl spilgtāka politiskā izgāšanās, kura pat aizēno neveiksmīgo rotāciju sāgu:)

Atbildēt

Ija

06.08.2016. 12:50

Man kauns par NA, viņi taču arī nobalsos par to Koļegovu, neskatoties uz to, ka viņas biogrāfija nav kristāltīra. Vai tiešām Latvijā nav godīgu cilvēku, kuriem nav apšaubāmu ieņēmumu deklarāciju, bet kuri ir profesionāļi finanšu un nodokļu jomā? Acīm redzot, tāpat kā padomju laikā, ja bija "maizes karte" kabatā, tad pēc partijas skolas beigšanas derēja gan par sovhoza vai sadzīves pakalpojumu kombināta direktoru, bet ja tur sanāca kādas ziepes, tad par pirts direktoru.

Atbildēt

Juris Greiškāns

06.08.2016. 08:47

VID ĢENERĀLDIREKTOTAM JĀBŪT AR NEVAINOJUMU REPUTĀCIJU! Diemžēl patreizējā kandidāte uz šo amatu neatbilst šim elementārajam nosacījumam!

Atbildēt

Ha!

05.08.2016. 14:17

»

nu

ZZS reitingi dramatiski krīt jo neviens ne par Vemjotību ne par ZZS shēmotājiem pat dzirdēt vairs negrib. Es domāju ka ZZS tuliņ sasniegs viszemāko reitingu visā pastāvēšanas vēsturē


Neceri! No tā, ka vieniem reitingi krīt, Taviem našistiem, kam Koļegova pavisam laba - necelsies. Kā našistiem Lembe liks, tā našistu koris dziedās.

Atbildēt

Saskaņa

05.08.2016. 13:45

Ministrs NA, piere kā lauciniekam 2pirksti.
Bet dzīvo laucinieks Vecrīgā.

Atbildēt

Uh

05.08.2016. 12:52

Kolegovas firma esot maksājusi un maksā ari tagad algas aploksnēs

Atbildēt

Lauku brālība

05.08.2016. 12:42

Gerhardam arī ir Lauksaimniecības akadēmijas diploms.
Ministrs made in Jelgava.

Atbildēt

Ēdelweiss

05.08.2016. 11:09

Gerherds ? Vsi tikai tas nav tas psts unterdropmaasmucmannacfīrers kurš ar autiņ sadzaeries tīšāām kropļoja pensionāri ???

Atbildēt

nav aktrise. nemāk noslēpt dzērumu

05.08.2016. 10:22

»

Vai

Kolegova reāli šļupst.....paklausaties intervijas


Šļupst tikai tad, kad ir iedzērusi un nav skaidrā.

Atbildēt

Šalle

05.08.2016. 09:52

Lai arī kapacitāte maza, tas netraucē vismaz V-pils VVD nodaļai regulāri kratīt ostā strādājošos vietējam caram nepakļāvīgos uzņēmumus un likt šķēršļus to attīstībai. Šahiste jau vakar atzina, ka Koļegovu viņai kāds ir ieteicis. Varam nojaust, no kuras puses tā smaka nāk.

Atbildēt

Q

05.08.2016. 09:08

»

Āža kāja

Te nu būtu Reizniecei jāatkāpjas


.....izskatās ļoooooooti nesmuki.........jau pašā saākumā.....ko gaidīt tālāk......

izskatās ka bīda par visu varu.....

Atbildēt

Āža kāja

05.08.2016. 08:58

Te nu būtu Reizniecei jāatkāpjas!

Atbildēt

Vai

04.08.2016. 23:38

Kolegova reāli šļupst.....paklausaties intervijas.

Atbildēt

nu ko

04.08.2016. 21:40

sākumā šprūdželis ieliek inspektrisi pa direktrisi, tagad šitas piesedz viņas nesmukumus! sanāk viņa lielā cieņā tur, vai kā?!

Atbildēt

Rumpelstilzchens

04.08.2016. 20:46

»

polit banda

Kliķes mērkaķi tak visu darīs lai tikai noturētos pie siles un iebīdītu amatos tādus pašus mērkaķus kā paši


Un sāks sarīdīt latviešus ar krieviem, lai varētu netraucēti zagt.

Atbildēt

Ja tas viss ir patiesība,

04.08.2016. 20:46

tad jāsaka-NEKAUŅAS,PARAZĪTI un Danai uzticība zaudēta!VISI vienā maisā bāžami.

Atbildēt

;)

04.08.2016. 20:30

Un tagad d.lietas tiem kuri "pieturēja"? :)))))

Atbildēt

Kirbis

04.08.2016. 20:23

To disciplinārlietu ierosināšanas iemeslus, par kuriem ministrijas PRiste "izvairijās" pietiekistiem skaidri un gaiši oficiāli paust, gari un plaši tika izklāstīts šovakara Tv Riga24 raidījumā "Vēlais ar Streipu". Redz kā, sanāk ka televizioniski tomēr ar stiprāku "caursišanas" spēju...

Atbildēt

nu

04.08.2016. 20:22

ZZS reitingi dramatiski krīt jo neviens ne par Vemjotību ne par ZZS shēmotājiem pat dzirdēt vairs negrib. Es domāju ka ZZS tuliņ sasniegs viszemāko reitingu visā pastāvēšanas vēsturē.

Atbildēt

polit banda

04.08.2016. 20:15

Kliķes mērkaķi tak visu darīs lai tikai noturētos pie siles un iebīdītu amatos tādus pašus mērkaķus kā paši.

Atbildēt

ak kungs

04.08.2016. 20:11

Es skatos uz šito visu izshēmoto banāniju uz tiem politmafijas neliešiem kas nevar beigt zagt un shēmot - un man vemt gribas no visas šīs situācijas

Atbildēt

zzzsssss

04.08.2016. 20:01

»

Ha

Tātad Koļegovu izvirzīja Lembis, jo Gerhards tāpat kā Ļoņa pilda tikai šī cilvēka pavēles


Gerhards pilda visas pavēles. Viņam vienalga, kurš ir ģenerālis un kurš komandē parādi. Ka tik pastrebt no silītes. Kā jau visi NA biedrelīši.

Atbildēt

Ha

04.08.2016. 19:18

Tātad Koļegovu izvirzīja Lembis, jo Gerhards tāpat kā Ļoņa pilda tikai šī cilvēka pavēles.

Atbildēt

wow

04.08.2016. 19:10

Kā kliķe savā starpā plēšas. Funny.

Atbildēt

w

04.08.2016. 19:06

Kleptokrātija izvēlas sev ērtus sulaiņus...mazliet nolaidīgus, mazliet zaglīgus....lai par to adgādinot zin kas viņi ir un kam pateicību parādā!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Nacionālās apvienības vēstule premjeram par Sabiedrības integrācijas fonda darbības turpināšanas lietderību

FotoNacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (turpmāk – VL-TB/LNNK) frakcija jau vairākus gadus ar bažām vēro Sabiedrības integrācijas fonda (turpmāk – SIF) darbību. Neizpratni par SIF kritērijiem nevalstisko organizāciju pieteikto projektu izvērtējumam nereti pauž arī pašas NVO – piemēram, Gruzijas latviešu biedrība detalizēti pamatotā lūgumā izvērtēt SIF rīcību.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

FotoLatvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas augstskolu starptautiskās konkurētspējas stiprināšanu, nodrošinot Latvijas studentiem iespēju studēt augstākā līmenī pašu mājās, pievienojas viedoklim, ka ir nepieciešams izveidot jaunu sistēmu un likumu par augstskolu darbību. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...

21

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

FotoPēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav māsu, kuras varētu dot ķīmijterapiju, te Daugavpilī aptrūkušies anesteziologi, un apstājusies plānveida palīdzība, joprojām nesarūk rindas valsts apmaksātiem izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām, un problēmu virkne šķiet nebeidzama.
Lasīt visu...

21

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

FotoRīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē Oļegs Burovs no “Gods kalpot Rīgai” un “Latvijas attīstībai” frakcijas priekšsēdētājs Viesturs Zeps. Nedēļas beigās pēkšņi sarosījās vairāki Rīgas domē strādājošie politiķi.
Lasīt visu...

21

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

FotoPēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri ar stekiem sit un brutāli aiztur vienkāršus, miermīlīgus iedzīvotājus, kuri devušies uz kādu no publiskajām demonstrācijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...