Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Paija

21.07.2015. 12:51

Runājot par radniecību, jāatzīst, ka māsīcas un brālēni un no tiem izrietošie radinieki deklarācija neprasa, tādēļ, kas ir mistiskais Gerharda it kā rads - ir jājautā viņam pasam.

Atbildēt

mantinieks

20.07.2015. 17:19

Tas īpašums par kuru iet runa ir manas dzimtas īpašums.Lai to atgūtu - ir uzsākta tiesvedība. Jau pašā procesa sakumā tiesai nav izdevies noslēpt, ka tā darīs visu, lai visu atstātu kā ir - NOZAGTO īpašumu atstāt to prihvatizētāju rokās:
1.pašvaldībai (divi dzīvokļi);
2. A/s "Valsts nekustamie īpašumi (no īpašuma atdalītā daļa);
3. Gerhards & co."
Tikai es šeit nevainoju cienījamo kungu un pārējās fiziskās personas - Laupīšanas aktu ir veikusi pašvaldība izmantojot 1991.g. tūlīt pēc neatkarības atjaunošanas veikli "uzceptos" speciālos likumus, kurus ir parakstījuši bijušie komunisti: Gorbunovs un Daudišš (autortiesības tiek piedēvētas Grūtupam). Izlasot šos antikonstitucionālos likumus, katram skolā gājušam ir skaidri redzams kādam mērķim tie kalpo. Proti apzagt bijušos nekustamo īpašumu īpašniekus un viņu mantiniekus (tos kuriem trūka informācijas par šādu speclikumu esamību un klusībā nozagtos īpašumus (vai mantojumus) sadalīt SAVĀ STARPĀ PAR SVIESTMAIZI. Tajā pat laikā neaizmirstot nodrošināties pret to, ka, ja tas kādreiz nāks gaismā - lai likumīgajiem mantiniekiem vairs nebūtu iespējams savas dzimtas mantojumu atgūt. Civillikums (kas ir klasika), lai arī ir komunistu izcūkots, vēl ir saglabājis savu sūtību.Tāpēc balstoties tieši uz to es mēģināšu savu dzimtas īpašumu, kurš Brīvās Latvijas laikā bija izpirkts līdz pēdējam santīmam, atgūt !

Atbildēt

daunitis

20.07.2015. 15:50

Voi, Vittu(som.)!

Atbildēt

Urmas Dzintarovičs

20.07.2015. 14:55

»

Bet

kas ir Gerharda tumbočkā


kukuļi ir nacionālās apvienības cūkas, atvainojos, autortiesības man uz šo excelento apzīmējumu nepieder...

jāpaskatās abu dzīvokļu reālo vērtību un na/cūka jāiemet bunkurī - lai pakoļījās par kukuļņemšanu

Ko nu teiks , kādus viedus vārdus - Raivis teiks nu sava korifana aiztāvībai??

nu jā, gadījās na cūkai cūkas laime taču - iepirka sieviņa vonungu pa lēto vecrīgā. nu vēl gadījās laime- nu aber vēl viens vonungs tirgojās - un atkal pa lēto, kargins nepirka, šķēle arī teica- pa dārgu viņam esot un te cūkas sievas- jeblis- čunguli galdā un dzīvokļīši iepirkti!!

Atbildēt

Bet

20.07.2015. 14:41

»

Bahs

No kukuļu naudas uz sievas vārda? Vajadzētu atkāpties rīt


kas ir Gerharda tumbočkā?

Atbildēt

Arī

20.07.2015. 14:35

»

latvietis parastais

Galīgi neaizstāvu Gerhardu , bet pagaidām tas viss izskatās pēc pasūtījuma uzbraukuma . Ka tik tas viss nav saistīts ar kādiem attīrāmiem dīķiem...


ticīga sieviete, kuru pagalmā sabrauca šīs neaizvietojāmais vadītājs (zem promilēm!), laikam ir NA ienaidnieku pasūtījums.

Atbildēt

Urmas Dzintarovičs

20.07.2015. 14:01

Latvieti, nepadodies, nacionālajā apvienībā vēl ir daudz cūku, kuras tevi varētu vadīt!

Atbildēt

Ojārs

20.07.2015. 14:00

Izskatās, ka "Skonto būves" Rāvju Guntim kāds lielāks "čiekurs" Inčukalna dīķu biznesu ir nosmēlis. Un tas jaunais "jumts" ministram ir tik brangs, ka viņš šantažēšanai var uzšķaudīt.

Atbildēt

latvietis parastais

20.07.2015. 13:36

Galīgi neaizstāvu Gerhardu , bet pagaidām tas viss izskatās pēc pasūtījuma uzbraukuma . Ka tik tas viss nav saistīts ar kādiem attīrāmiem dīķiem ???
Paprasiet jebkuram , kurš kaut nedaudz saistīts ar nekustamajiem īpašumiem , un Jums paskaidros ka tā ir "ierasta lieta" darījumos norādīt fiktīvas summas .Tas , protams , nav pareizi , bet tagad sanāk tāpat kā ar Rubiku , kurš vienīgais sēdēja par komunisma noziegumiem ...

Atbildēt

No otras puses

20.07.2015. 12:49

Egīlu Helmani, kā Nacionālās Apvienības bedru pieminēju, lai savilktu paralēles un vismaz no malas paskatītos uz "morāli ētisko" NA pusi, ar tās biedru "stāju un principiem" kontekstā ar "apšmucējušos" Gerhardu.

Paķidāsim:

1. Lai varētu kļūt par NA bierdru:
a) Jāapzog valsts (nodokļu nemaksāšana)
b) Jānorganizē kāda shēma (otkati)
c) Jābūt bijušam banālam reketierim vai bandītam.

2. Jāsāk maksāt "obščakā" galvenajiem "pahaniem"
a) Tas pierādīs lojalitāti Organizētajam Noziedzīgajam Grupējumam
b) Jo vairāk maksāsi, jo uz labāku pozīciju varēsi cerēt.

3. Kad būsi sevi pierādījis (kaut ko perfekti noshēmojis, apzadzies) un pietiekami papildinājis "obščaku" sāksi kāpt pa karjeras kāpnēm.
Labas vietas var tikt iedalītas:
a) Ministrijās, dažādos posteņos,
b) Padomēs,
c) Valdēs
d) Citās pietuvinātās struktūrās.

4. Galu galā, kad būsi izgājis visus līmeņus, ar labām sekmēm Tev piešķirs ordeni - Triju zvaigžņu.
Interseants fakts, kad cietumā iecēla "Vor V Zakoņe" uz pleciem tetovēja zvaigznes.....

Atbildēt

Ēdelweiss

20.07.2015. 12:04

»

vēl neaizbraukušais

..shēmas,meli,šantāža,draudi....absolūta nesodāmība...tāda nu tā Latvija tagad ir.....arī Sal dus novadu vada kriminalizējušies vietējo bandu līderi-rassa,konuševskis,dubra, kļava,lēvicu ģim. u.t.t ,kuri sen ir aizmirsuši kas ir novada domes nauda ,kuru var tērēt tiesām ,šantāžām un neierobežotā daudzumā...


Tās jau ir tikai tās patiesās , īstenās latviskās īpasības, kuras tik ļõti reklamē Nacistiskā Apvienība, un, līdz ar to tādas rīcības nav sodāmas.... Tikai, to un tiesi ta jau sen pasacīja Adolfs Hitlers un Gēbelss...

Atbildēt

qwe

20.07.2015. 12:02

Tiem, kas te saka, ka no citiem portāliem pazūd raksts - tā gluži nav - tajā pašā tvnet un apollo raksts ir atrodams ar search, bet nu no pirmās lapas, jā, ātri pazuda.

Atbildēt

Ēdelweiss

20.07.2015. 12:01

"krievi nak !!!" kvieca savlaik popularais latviski valstiskais nacists Juris Dobelis, bridinot savus Nacistiskas Avienības partgeneses lai pasteidzas ar prihvatizaciju, jo , ja ienaks krievi, latviesi vairs nevarēs nesoditi zagt, laupit, slepkavot..... Lūk, kāda ir ta patiesā Latvijas nacistu Apvienības būtība, kuras noziedzīgo eksistenci apmaksā no nodokļū maksataju naudas , tadā veida aplauupot pensionārus un bērnus....

Atbildēt

vēl neaizbraukušais

20.07.2015. 11:22

..shēmas,meli,šantāža,draudi....absolūta nesodāmība...tāda nu tā Latvija tagad ir.....arī Sal dus novadu vada kriminalizējušies vietējo bandu līderi-rassa,konuševskis,dubra, kļava,lēvicu ģim. u.t.t ,kuri sen ir aizmirsuši kas ir novada domes nauda ,kuru var tērēt tiesām ,šantāžām un neierobežotā daudzumā pašu vajadzībām...visiem minētajiem pietiek kriminālu nodarījumu lai cietumos sēdētu ,bet vēl viņi ir vajadzīgi biedram a.lūsiņam ,kurš viņus ir nopircis ar visām apenēm...nu tad nu lūsiņa nauda vada Saldus novadu....

Atbildēt

...............

20.07.2015. 11:15

Nav pie vainas nodokļi, bet gan kukuļi.Neiesi jau uzrādīt kukuļos doto naudu pērkot dzīvokli.

Atbildēt

kika

20.07.2015. 09:26

»

Urmas Dzintarovičs

tikai balsojot par gerharda kungu un nacionālo apvienību - jums paveras plašas iespējas tikt pie penthausiņa - pa lēto, Vecrīgā!!! - nu tipa nocenoto...+ valsts mašīna ar izbraukumu svētdienā , vismaz ar aliņu ribās...


Ne jau tiem, kas balso par NA, paveras iespēja pa lēto dabūt šiku dzīvokli Vecrīgā.
Ši iespēja ir tikai NA biedriem. Ne velti Dzintarpvičs aizstāv Lūsi, Broku, maksātnespējas administratorus, Ogres reketierus...
Toties balsotājiem - lumpenīšiem- var iestāstīt, ka tas vajadzīgs nacionālās pašapziņas celšanai.

Atbildēt

Urmas Dzintarovičs

20.07.2015. 08:58

tikai balsojot par gerharda kungu un nacionālo apvienību - jums paveras plašas iespējas tikt pie penthausiņa - pa lēto, Vecrīgā!!! - nu tipa nocenoto...+ valsts mašīna ar izbraukumu svētdienā , vismaz ar aliņu ribās...!

latvieti nepadodies, nacionālās apvienības cūka tevi vadīs arī turpmāk pa dzīvi!

Atbildēt

No otras puses

20.07.2015. 08:36

Protams ka ir labi, ka ir kāds kas par šim mau(c)ībam runā, raksta un atmasko. Tikai skumjākais ir tas ka šie (m)ērgļi, par kuriem tiek runāts, atmaskots un rakstīts. Nospļaujas uz visu, ierēc un turpina to pašu darīt tālāk un vēl ar uzviju.
Latvijā nav pilsoniskās sabiedrības tā pat kā nav politiskā kauna, politiskās atbildības.
Tas ir tikai šinī - pamuļķu un lumpeņu zemē iespējams - Ap(p)ist valsti, pēc tam tikt ministrijā labā amatā un bonusā dabūt triju zvaigžņu ordeni.
Shēma jau redzēta. 90-tos gados Братан, kas "palīdzēja" viss kaut kādiem "labiem" cilvēkiem ar finansiāliem jautājumiem. Isāk sakot parasts rekitieris, tagad strādā domē augstā amatā, tiek vēl izvirzīts uz triju zvaigžnu ordeni - par nopelniem Latvijas labā. Pēc oficiālās versijas. Izvirzītāji - pensionāri, kas kvēli vēlas, lai laba cilvēka pūles tiktu kā pienākas novērtētas, par visu, ko viņš darījīs savas pilsētas, savas pilsētas iedzīvotāju un visas Latvijas labā. Egīls Helmanis, starp citu nacionālās Apvienības biedrs.
Tas viņiem tur tāds "ētikas kodekss" ar darbiem kas jāizdara lai kļūtu par savējo.

Atbildēt

Murxins

20.07.2015. 08:32

Piekrītu ,ka tie darījumi ir negodīgi veikti,apkrāpjot valsti,bet neko jau nelīdzēs mūsu viedokļi,ja visa špice pieskaitot visus atbildīgos orgānus to ne redz,ne dzird,ne grib saprast,jo redziet kā saka vecā paruna....Vārna vārnai acī neknābs.Un ar to arī varam apklust.Sveikiņi.

Atbildēt

DD1

20.07.2015. 08:15

Vai nav jau par daudz nesmukumu, lai Gerhards turpinātu ministrēt?

Atbildēt

Ēdelweiss

20.07.2015. 08:14

Jā, Latvijā Nacisti labi dzīvo, jo visu laiku ir valsts pārvaldē....nu gluži tapatās ka tas bija Adolfa Hitlera laikā ...partgenose.....

Atbildēt

Fēlis[

20.07.2015. 07:03

[ Nav ne mazāko šaubu, ka politiķa ģimene ir piedalījusies valsts apkrāpšanā]
Latvieša loģika- kāpēc iet politikā, ja nevar uzvārīties?! Retais aizdomājas par to, ka korupcija ir ļaunākais, kas var piemeklēt valsti, jo saēd to kā vēzis un būtu iznīdējama ar izkausētu svinu un nokaitētu dzelzi.

Atbildēt

Karote

20.07.2015. 00:21

Gara pigmeju lidojuma griesti - spert karotītes :)

Atbildēt

Domkrats

19.07.2015. 22:11

Labs ministrs NA. Vafele!!!

Atbildēt

Aina

19.07.2015. 22:00

Apollo bija pirmais raksts, bet ātri nozuda...saprotiet paši, kāda mediju neatkarība

Atbildēt

fds

19.07.2015. 21:25

Kāds atceras kādas bija prasības tajā laikā?? ienākuma nodokli šķiet ieviesa 2013.gadā pret spekulantiem? Kas pirms tam bija? Ja nekādi nodokļi, tad jau tur var kāds cits āķis vēl būt, nepatīkamāks..

Atbildēt

Urmas Dzintarovičs

19.07.2015. 21:20

Nacionāļu smaukšanos ar nodokļiem taču nav tālu jāmeklē - Baķjka, tikai šamais pa lēto notirgoja - tipa "zelta uņitazs iebūvētais", bidē ar visu automātisko pipe*li, franču apzeltīta sofa un krievijas Rjurika bajāra kažoka 13.gadsimta pakaramais..

ta aiz krāga Baķjķa ielika riktīgi un tad tik pedāli grīdā ...

ja vēl senāk atceramies nacionāļu pelēko kardinālu čekas aģentu Nikolaju Pētersonu, tad var saprast, no kurienes tas Rang saknes auga...

Atbildēt

Paija

19.07.2015. 21:03

Nu, re, Gerhard, dots devējam atdodas.

Atbildēt

...............

19.07.2015. 21:00

TVnet ilgi nenoturējās šis raksts, bija kādu stundu pirmais, tagad pazuda pavisam.Laikam kāds piezvanīja.)))))))))))))))))))))

Atbildēt

A.Eichmann

19.07.2015. 20:56

Vēl PIETIEK varētu parakt un uzzināt, par kādiem nopelniem Skonto Rāvis šos dzīvokļus uz sava rēķina izremontēja.

Atbildēt

Zēl, ka NA

19.07.2015. 20:37

ministram šādi neglītumi atklājas! Žēl! Vajadzētu rūpīgāk vērtēt, pirms par ministru ieteikt! Politiķim ir jābūt bez šaubu ēnas!

Atbildēt

shema

19.07.2015. 20:35

Un pieminekla sarga sievas dzivoklis ka pie ta tikts brieza iela ???Vot jautajuns.

Atbildēt

Meinhards

19.07.2015. 20:26

Šitais ir nacionāļu Trojas zirgs.... aizvedīs kur vajag:)))

Atbildēt

!

19.07.2015. 20:20

Nacionālās apvienības neatvietojamais ministriņš

Atbildēt

x

19.07.2015. 20:08

Iedzēris ministrs nobrauc tanti un izgaismo sievas mahinācijas!

Atbildēt

Horsts

19.07.2015. 20:04

Viedoklis - Gerhards ir nelietis. Viņa sieva tāpat.

Atbildēt

Bahs

19.07.2015. 19:38

No kukuļu naudas uz sievas vārda? Vajadzētu atkāpties rīt....

Atbildēt

Geris

19.07.2015. 19:29

Gerhards īstenībā izrādās loti slidens un sasmērējies tips , ar visām komunistu nomenklatūras uzvedības iezīmēm ..

FUI

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....