Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Analītiķis

06.07.2019. 12:18

»

Kurš pasūta šādas “nacionālās intereses”?

pieprasījums šaut migrējošās zosis pavasarī


Tie, kas Latvijas nacionālās vērtības pārdod par grašiem dēļ savas viendienas labklājības, uzspļaujot valstiskumam un savas valsts pilsoņiem. Attiecībā uz visa veida dabas resursiem visu aizsāka Straujumas valdība ar Saeimā pusslepeni apstiprināto koncepciju par t.s. resursu ilgtspējīgu attīstību, kur resursu apsaimniekošana tika apsolīta jebkuram interesantam uz daudzām desmitgadēm un attiecīgi pielāgoti normatīvi. Paskatieties kaimiņu Zviedrijas (banku lielvalsts LV teritorijā) par piemēru koksnes (apaļkoku, šķeldas, granulu u.c.) eksporta un importa bilanci, tad visu sapratīsit.

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

12.06.2019. 01:14

Laika nav daudz atlicis...šis ir viens no pēdējiem vakarēdieniem. Kurām nacionalitātēm pieder meži?! Meži arī ir resurss, ari finansialais...butu jaseko Latvijas banku finansu plusmam, vai ir kadas tendences.

Atbildēt

Ggg

11.06.2019. 07:59

Jurmalas priedes ari zages nost. Par to jau neruna.

Atbildēt

:)

10.06.2019. 15:37

»

Tad gan

Labi ka LVM (apsaimniekotie) mezzi ir uz ministrijas vārda


un uz kā vārda ir ministrija???

Atbildēt

Statistika

10.06.2019. 11:30

Tie valdošie saka meži, domā – burkānu lauki. Vairs ne vārda par ekosistēmām vai ekoloģiju, par CO2 piesaisti un mežiem kā planētas vienīgajām plaušām. Izskatās, ka nekas vairs nestrādā, tikai dolāri acīs ņirb. ZM Ozol un LVM Cepurniek, pašvaldību mežu iztirgotāji - takš paskatiet brīvpieejas Copernicus satelītdatus, kādi secinājumi?!! Turklāt sirdsapziņu ar alu neaizskalosi, arī ar rolekšiem ap rokām un kājām arī ne.

Atbildēt

Īpašnieku tiesības

10.06.2019. 11:12

Ir pilnīgi tukša skaņa, kā jau sociālismā. Klimata pārmaiņas un arī bioloģiskā daudzveidība ir tikai pasaules pārvaldīšanas formas, ar kurām aizbildinoties, tiek ierobežotas jaunattīstības valstis, arī LV.Skandināvu padomi, t.sk.biotopi, ko vietējie bāleliņi padarīja par farsu, kaut kā būtiski atšķiras no pašu pieredzes. Jo nenoliedzami pagaidām esam konkurenti, bet turpinot iesākto tradīciju radīt jaunus aprobežojumus, varam arī drīz nebūt, kas arī bija jāpierāda. Kangars ir Jūda latviskajā versijā, un to mums netrūkst.

Atbildēt

Hmm

10.06.2019. 11:07

»

ansis

pseidozaļie aktivizējušies. neviens no viņiem nekad nevienu kociņu nav iestādījis


Vēl viens tūturliņš pamodies...ansis..teļam teļa vārds!

Atbildēt

>>

10.06.2019. 09:21

»

bomžiem -kuriem nacionalitāte latvietis

...


Kā vārdā komentētājs runā, vai tā ir oficiālā LVM vai RM nostāja pret valsts iedzīvotājiem?
Varbūt dalieties kā 90-tos, pateicoties šoka terapijai pret tautu, par sviestmaizi tika uzpirkti, izkrāpti tūkstošiem ha meža īpašumi, kurus vēlāk pārdeva zviedriem un dāņiem.

Atbildēt

arnis

10.06.2019. 07:43

jābliež augšā LVM patentēšanas likums !!! jāatsavina beidzot no vietējiem bandītiem tautai piederošais valsts īpašums !!

Atbildēt

ideāli

09.06.2019. 18:10

»

nu

vispār viegli radīt uz senāk stādītiem kokiem, vai ne.Neba pats stādīji 100 gadus atpakaļ, nebomzi.Un nesatraucies, ir mums uz sava vārda arītad tik pērkat klāt un liekat biotopus.Galvenais dzīvojiet pa saviem īpašumiem , par tiem arī rakstat!!!!!!

Atbildēt

nu

09.06.2019. 17:56

»

bomžiem -kuriem nacionalitāte latvietis

...


vispār viegli radīt uz senāk stādītiem kokiem, vai ne.Neba pats stādīji 100 gadus atpakaļ, nebomzi.Un nesatraucies, ir mums uz sava vārda arī.

Atbildēt

bomžiem -kuriem nacionalitāte latvietis

09.06.2019. 15:12


pērciet mežus uz saviem vārdiem un necērtatm !!! Nokrāmējiet visu ar biotopiem un atdodiet saviem bērniem !! Tik neaizmirstiet pateikt ka naudu dabonat no VVD kur (viens no finansētājiem LVM +Valsts budžets kur meža nozare viens no lielākajiem maksātājiem) rakstat eiropas projektus un jau 20 gadus izzogat nodokļu maksātāju naudu !!!!! Tiešām pērkat un necērtat !! Valstij piederošos mežus liekat mierā,vai arī dodat citas alternatīvas nodokļu ieņēmumiem, veselības budžetam,ugunsdzēsējiem,izglītībai !!!! Vispār kāds no jums bļāvējiem ir kādu darba vietu radijis,vai kaut ko patentējis un tagad valstij var dažus miljonus katru gadu iesakitīt, lai VVD budžets pildas !!!!!!

Atbildēt

Gastis Dripe

09.06.2019. 14:41

gerhardam un latvijas mezu supurniem ir vienalaga par biologisko daudzveidi, galvenais ir raust naudu

Atbildēt

nuja

09.06.2019. 14:39

ja jau zagt tad zagt pa nopietnam

Atbildēt

džošua

09.06.2019. 10:25

Lai šie pērtiķi vēl izbauda mirkli savas varas.Lai lūdz dievu par Nato klātbūtni.Bez tās šie deģenerāti stāvēs lauku kara tiesas priekšā pēc 24 h

Atbildēt

laiku maiņa

09.06.2019. 10:20

notiks..Un tad kariņi un gerhardi uzzinās, kas ir motorzāģis, ja nepaspēs aizbēgt uz fāterlandi pie citiem pederastiem un amerikāņiem..Latvija tiek noskalpeta, jo vairs nav ko zagt..Palidojiet ar lidmašīnu- tā ir katastrofa un noziegums...Ir laiks tīrīt latviešu "eliti" ar uguni un zobenu..

Atbildēt

kas bus talak,latviesi ?

09.06.2019. 09:54

amerikanu valdiba,ebrejs ,,prezidents,,neonaciste likumdeveju uzraudze!

Atbildēt

ansis

09.06.2019. 08:27

pseidozaļie aktivizējušies. neviens no viņiem nekad nevienu kociņu nav iestādījis.

Atbildēt

nešaubīgi

08.06.2019. 20:18

»

Kurš pasūta šādas “nacionālās intereses”?

pieprasījums šaut migrējošās zosis pavasarī


šie 3 iet vienotā paketē, no viena bandītu kluba

Atbildēt

no Jūrmalas

08.06.2019. 17:28

»

Eidis

Absolūta taisnība. Manipulācija ar datiem Zemkopības ministrijā notiek pilnīgi visās ministrijas pārraudzītajās nozarēs, ne tkai meža nozarē...


Ozols ir viens no ilglaicīgākajiem ierēdņiem - nelietīgs demagogs un mežrūpnieku lobijs.

Atbildēt

Morāle

08.06.2019. 15:37

»

AP

Precīzi! Deģenerāti domāšanā un darīšanā ar viendienīšu dzīves filosofiju - lai gan, nedrīkstētu tā apvainot viendienītes,jo tās pēc sevis atstāj jaunu paaudzi. Šie kretīni ar savām reptiļu smadzenēm un attiecīgo (ne)domāšanu aiz sevis atstāj pliku neko. Pastāv gan arī tāda teorija,ka pasaulē esot tādi...


Bez dvēseles. Tātad cilvēka izstrādājums... Redzat taču atšķirību starp krējumu un krējuma izstrādājumu, vai sieru un siera izstrādājumu... Nožēlojamie cilvēku izstrādājumi.. Ved pasauli uz galu, nevis rūpējas par nākotni, kā gvelž smēles (u.c.) roklaižas!!!

Atbildēt

kaktuss

08.06.2019. 11:51

Noteikti gan Kariņs gan Gerhards nestrādā nacionālo interešu virzieņa un atkal iet skandināvu pavadā ,lai pabeigtu izvarot mūsu mežus un apzagtu mūsu bērnus pailnībā uz nakamajiem simts gadiesm!Nākošos mežus cirtēisim pēc simts gadiem.Pār'\ejo laiku varēsim tīrīt ar krīmiem aizugušos izcirstos mežus!Tas ir noziegums pret tautu!

Atbildēt

Didzi Šmit

08.06.2019. 11:01

Lūk, varas dīls ar meža cirtējiem un muižu industriāliem tik tiešām ir "plānprātības jaunās virsotnes"!

Kāpēc pret šo necīnies? Skaidras naudas pārvadāšanas aizliegums, tas ir tas, kas uztrauc kā Saeimas deputātu?

Jeb šie visi šarikovi un švonderi no Zemkopības ministrijas Ozola, Gerharda, LVM Strīpnieka, Muižnieka personā, un meļa Klausa personā, ir tavi īstenie aizstāvamie un lobējamie?

Atbildēt

nu

08.06.2019. 10:57

»

njā

http://latvijas.daba.lv/biotopi/mezi.shtml#v155...


par mežu tajā laikā nesauca krūmus un jaunaudzes.Lauksaimniecībā izmantojamo zemi bija ļoti grūti iekopt,- to neaizaudzēja ar krūmiem, -līst līdumu, nozīmēja dažiem vīriem ar cirvi un zāģi izstrādāt kokus ziemā, kurus arī izveda tikai ziemā, toties celmus un saknes plēsa pašrocīgi ārā vēlāk.Tās ir pasakas, ka toreiz bija mazāk mežu, nekā tagad - hārvesteru laikos. Iedomājieties Otro pasaules karu, Pirmo pasaules karu.Lielākās cīņas notika Kurzemes mežos, tagad tur kāds varētu noslēpties, karot?Ja nu vienīgi Moricsalas liegumā...

Atbildēt

lauķis

08.06.2019. 09:58

»

krāpniekiem jāskatās uz pirkstiem

tā bija atbilde par mežu ceļiem


Krāpnieki ir jāizraida no sabiedrības,vēlams, ar kauna zīmi pierē.

Atbildēt

Mežu ceļi

08.06.2019. 08:27

Nav saprotams, kurā brīdī mežu un lauku ceļi ir kļuvuši privāti, t.sk. - RM. Vai ir notikusi mežu ceļu privatizācija, kur ar to var iepazīties, par kādu summu tie ir atpirkti? Kāds ir likumiskais pamats un skaidrojums, kādēļ tiek liegta iespēja lietot agrāk publiskos meža ceļus?

Atbildēt

Šķeldas ražotnes

08.06.2019. 08:17

Būtu vērtīgs pētījums par šķeldas ražotņu attīstību Latvijā, kāda ir korelācija ar augošajām prasībām izcirst mežus.

Atbildēt

JuRis

08.06.2019. 01:30

Paskatāties aero foto.Tas ir pizdec
Tādi cilvēki kā bijušas priekšnieks EZivtins? Ar nekā?Ir AMT.

Atbildēt

starp citu

07.06.2019. 22:46

»

Teds

Bez variantiem, pie sienas un beigta balle. Tādi cilvēki nav labojami, drīz sāks apsvērt, ka kapsētās un parkos iet bojā koksne, kura tik jātirgo nost


Gerharda padomnieka Helmaņa pārvaldītajā Ogrē tas jau tagad notiek. Iepriekšējos gados sāka cirst pilsētas centrā un Zilajos kalnos priedes, lai "sakoptu teritoriju un padarīto to tūristiem pieejamāku", šogad, kad Helmanis ar savu galdnieka izglītību uzmeties par meliorācijas padomnieku VARAM, tiek tīrīti nevis grāvji un to malas, bet nesaprotamu iemeslu dēļ gar Daugavu uz dambja pavasarī pa tīro tika izcirsta pašas attīrīšanas stacijas pirms kādiem 30 gadiem stādītā ozolu un priežu audze, skaisti bērzi, egles, kuri auga 30-40 metru attālumā no grāvja.

Atbildēt

njā

07.06.2019. 22:40

»

fakts

Atjaunotā meža platība nav mežs


http://latvijas.daba.lv/biotopi/mezi.shtml#v155
ja no tur rakstītā izriet, ka Latvijas brīvvalsts laikā meži bija ap 22% Latvijas teritorijas, tad sanāk, ka tagad, pat atņemot krieviem atdāvināto Abrenes apriņķi, pieaugušu mežu palicis pat 2x mazāk, nekā tad, vai ne? Interesanti, vai 1920. gadā par mežu arī sauca krūmus un jaunaudzes, kāds nezin? Un vispār - kāda ir garantija, ka pie tagadējiem klimata apstākļiem tās jaunaudzes izaugs līdz pieaugušam mežam? Smadzenes tagad skalo pat Gudrs vēl gudrāks raidījumos bērniem, padarot stulbus vēl stulbākus. Vienā raidījumā bija tāds interesants jautājums - ja ir 100 ha meža, cik ir jācērt un jāatjauno, lai 100 gadu laikā notiktu pilns aprites cikls un viss mežs saglabātos. Un pareizā izrādījās visstulbākā atbilde - katru gadu varot cirst 1 ha un iestādīt atpakaļ! Bet ne vārda par ugunsgrēkiem, kaitēkļiem, stirnām, aļņiem, globālo sasilšanu, sausumu, lietavām! Absolūta komunistu utopija!

Atbildēt

Teds

07.06.2019. 22:34

Bez variantiem, pie sienas un beigta balle. Tādi cilvēki nav labojami, drīz sāks apsvērt, ka kapsētās un parkos iet bojā koksne, kura tik jātirgo nost.

Atbildēt

Eiropā

07.06.2019. 21:35

»

100%

Drīz Latvijā nebūs mežu un ko tad viņi darīs, šie necilvēcīgie rīmas?! Ko pārdos, ko iznīcinās? Eiropā jau mežu vairs nav. Latvija iet tās pēdās


vismaz ir kaut kas cits,- kalni, kalnu grēdas,ar sniegu, bez sniega, siltas jūras, vīnogulāju lauki, olīvkoku birzis, platas, skaistas upes ar vecām pilīm, krāčainas kalnu upes.Kas no tā visa ir Latvijai?Vienīgi priedes kāpās pie jūras un kādreiz veci meži, ko dēvēja par siliem.Tagad jaunaudzes, kuras bieži ir tikai krūmāji, rapšu lauki, sējumi, un pāris melnraibās govis.

Atbildēt

Eidis

07.06.2019. 20:56

Absolūta taisnība. Manipulācija ar datiem Zemkopības ministrijā notiek pilnīgi visās ministrijas pārraudzītajās nozarēs, ne tkai meža nozarē.
Arvīda Ozola dapartaments ir vienkārši falšu datu rūpkombināts ar senām iekārtām. To neviens, kurš tur nav strādājis, pat nevar iedomāties. ZM saražotajiem datiem nevar uzticēties nekādā gadījumā.

Atbildēt

jaunaudze

07.06.2019. 20:40

»

Marihuāna !!!!

Tu labi lieto


nav mežs, lietotāj, tālāk par noteiktas kaņepju sugas lupstāju pudura jāskatās, tas arī pavisam noteikti nav mežs.Vienīgi noteiktā kondīcijā šo augu lietojot apvienojumā ar sintētiskām piedevām, guļus, varētu izskatīties pēc meža.

Atbildēt

Marihuāna !!!!

07.06.2019. 19:39

»

fakts

Atjaunotā meža platība nav mežs


Tu labi lieto !!!!:)))

Atbildēt

Zināma lieta

07.06.2019. 18:59

Šajā sakarā gan Vides NVO, gan Pietiekam būtu jāņem vērā, ka čekistkomunistiskajā Latvijā teiciens "Ir meli, lieli meli un statistika" praksē tiek īstenots krietni savādāk - "Ir meli, lieli meli, statistika un veca statistika", un Zemkopības ministrija ir izcilniece vecas statistikas izmantošanā gan sabiedrības informēšanā, gan dokumentos, kuri tikuši sūtīti uz Eiropas Komisiju ES finansējuma sadalīšanai, noteikti tāda pati noziedzīga prakse tiek piekopta izcirsto meža platību uzskaitē. Ja rūpīgāk papētīsiet, atradīsiet, ka jau kopš iestāšanās ES šis sarkanais zemkopības lēnis dokumentos ir apzināti izmantojis līdz pat 10 gadiem vecus statistikas datus (ja neticiet, salīdziniet ar Statistikas pārvaldes gadagrāmatām), lai uz papīra viss izskatītos skaisti un sakārtoti, un atņemtu naudu sabiedrībai kopumā svarīgai infrastruktūrai, un visu grūstu tikai sarkanajiem baroniem. Tāpēc ieteicams pārbaudīt un salīdzināt arī katru skaitli, ko viņi cenšas iebarot par izcirstajām un atjaunotajām mežu platībām.

Atbildēt

jautājums

07.06.2019. 18:34

»

2017.gadā kopā nodrošinājuši gan tikai 9 darba vietas

Jauns.lv, 29.03.2019...


Kas ir pārdevis zviedriem gandrīz 100 tūkstoši ha mežu, kas?????? Valdība, pašvaldības, privātie prihvatizatori? Tik daudz tūkstošus mežu! Kas vispār vairs pieder Latvijai?!

Atbildēt

Bet

07.06.2019. 17:59

»

Q

Pēc tavām domām valsts būs pozitīvi attīstīta, kad šeit izveidosies stepe un pustuksnesis


tik tālu aprobežotie prāti un bezjūtīgās dvēseles nespēj domāt,- kam lemts rāpot, nekad nelidos.Un centīsies visu izpārdot, lai apmierinātu tikai vienu savu iekšējās būtības instinktu - aprīt, iznīcināt, pārdot.Citas, augstākas vajadzības, šiem cilvēkveidīgajiem radījumiem nav...

Atbildēt

VV

07.06.2019. 15:51

»

daži no tiem

Par "Rīgas mežu" kokzāģētavu šķēpus otrdien, 4. jūnijā, lauza arī Saeimā...


Interesanti, ko tajā otrdienas Saeimas Publisko izdevumu un Revīzijas komisijas sēdē, kad tika spriests par SIA “Rīgas meži” kokzāģētavas darbību, kas ilgstoši kropļo uzņēmējdarbības vidi, darīja roleksotie darbaļaudis Robis Strīpnieks un Tomāšs Kotovičs no valstij vien uz papīra piederošā, negantā feikotāja kombināta “Latvijas valsts meži”???????
Vai šie 2 eksemplāri arī piederētu pie SIA “Rīgas Meži”? Vai demonstrējās kā pašvaldības uzņēmuma Norupes zāģētāju pārstāvji?

Atbildēt

Krišs

07.06.2019. 14:07

»

situācijas raksturojums

Vai kauna nemaz nav? Gerhards taču bijis vides (!!!) ministrs. Kariņš, kā jau ASV audzis, nav spējīgs saprast, kāpēc nepieciešamas aizsargājamās teritorijas. Nav jau arī politiskās partijas, kas iestātos par ilgtspējīgu sabiedrības attīstību. ZZS ir parodija no vides aizsardzības viedokļa, aizstāv lielsaimniekus...


Nauda šo sabiedrisko organizāciju uzturēšanai valsts nedod. Latvijas valsts meži dod naudu tikai tiem, kas atbalsta industriju. Mežacirtējiem, izstrādātājiem, medniekiem, savai odiozajai mežu serifikācijas padomei, Meža īpašnieku biedrībai, sazin kādam kooperācijas atbalsta centram, pseido -"zaļajām" mājām. Dabas aizsardzības organizācijas ir viņu ienaidnieki.
Tā kā cerēt uz kādām atktivitātēm no valsts neatbalstītām dabas un vides organizācijām nebūs reāli.

Atbildēt

AP

07.06.2019. 13:39

»

nu

kurš pasūta? - primitīvisms,empātijas iztrūkums, darbošanās tikai dzīvniecisku instinktu vadītiem - es,es, man, man,kas valda cilvēkos, kuri nespēj sevi nekā citādi piepildīt, kā tikai nopērkot, nopērkot, nopērkot kaut ko - jaunu telefonu, mašīnu, drēbju kārtu un tā vājprātīgā vēlme pēc varas, lai tik...


Precīzi! Deģenerāti domāšanā un darīšanā ar viendienīšu dzīves filosofiju - lai gan, nedrīkstētu tā apvainot viendienītes,jo tās pēc sevis atstāj jaunu paaudzi. Šie kretīni ar savām reptiļu smadzenēm un attiecīgo (ne)domāšanu aiz sevis atstāj pliku neko. Pastāv gan arī tāda teorija,ka pasaulē esot tādi,kuri piedzimuši bez dvēseles - diemžēl,viņi vairojas ārprātīgā ātrumā,ar savu klātbūtni piedraņķējot šo planētu pilnīgi.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...