Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tie taču lindermana draugi, atveda uz Latviju

25.07.2015. 15:18

.................

Atbildēt

lauku paķis

24.07.2015. 08:49

VARAM pajāt...visi atvaļinājumā....mēģināju divas dienas zvanīt lietvedībai-klusums...

Atbildēt

Gvido

24.07.2015. 08:03

Nesapratu !!! Vai tad Pietiek nodarbojas ar apmaksātu reklāmu no Nacistu Apvienības, ja tik daudz reklame to latviski valstisko nacistu unterdropmanšmucmanpidermanštruntefireru Kasparu Gerhardu .......

Atbildēt

:)

24.07.2015. 05:18

»

Loto Lapsa

Es esmu dumjš, jo jau ceturtajā rakstā...


Un tālāk lasīt nemāki?:)))

Atbildēt

cash-out

24.07.2015. 01:13

Politbiznesmeni vairāk uztrauc ne interese par nenomaksāto nodokli,bet gan nevajadzīgā interese par ofic deklarētiem ienākumiem,kuri nekādi nevar būt kapitāls vecrīgas dzīvokļa iegādei ;)

Atbildēt

Loto Lapsa

23.07.2015. 19:07

»

?

Esi dumjš vai Gerhards? Divi dzīvokļi - vienu Gerhardi noprivatizēja, otru nopirka par fiktīvo cenu


Es esmu dumjš, jo jau ceturtajā rakstā

"Taču Vitai Gerhardei, ja ticēt zemesgrāmatā oficiāli ierakstītajām summām, 66,4 kvadrātmetrus lielu dzīvokli Vecrīgā, Klostera ielā gadu vēlāk izdevies iegādāties par divarpus reizes mazāku summu - 4068 latiem (divreiz mazāk par dzīvokļa kadastrālo vērtību)"
http://www.pietiek.com/raksti/gerharda_sleptais_vecrigas_dzivoklis_izradas_pirkts_par_smiekligu_naudu

"Vitai Gerhardei 66,4 kvadrātmetrus lielu dzīvokli Vecrīgā, Klostera ielā 9/11 izdevies iegādāties par 4068 latiem (divreiz mazāk par dzīvokļa kadastrālo vērtību)"
http://www.pietiek.com/raksti/gerhards_sak_atklati_melot_par_gimenes_vecrigas_mitekli_un_ta_iegadi

"Šādā veidā Vitai Gerhardei 66,4 kvadrātmetrus lielu dzīvokli Vecrīgā, Klostera ielā 9/11 izdevies iegādāties par 4068 latiem (divreiz mazāk par dzīvokļa kadastrālo vērtību)"
http://www.pietiek.com/raksti/gerhardu_gimene_ar_dzivokla_darijumu_piekrapusi_vai_nu_pardeveju_-_gados_vecu_gleznotaju_-_vai_ari_latvijas_valsti

"Šādā veidā Vitai Gerhardei 66,4 kvadrātmetrus lielu dzīvokli Vecrīgā, Klostera ielā 9/11 izdevies iegādāties par 4068 latiem (divreiz mazāk par dzīvokļa kadastrālo vērtību)"
http://www.pietiek.com/raksti/gerhardu_gimenes__ietaupijums__dzivokla_darijuma_uz_valsts_rekina_-_aptuveni_1000_eiro

Atbildēt

?

23.07.2015. 17:03

»

nu

Tas, ka dzīvoklis privatizēts, netraucē Lapsam jau ceturtajā rakstā murgot par tā iegādi


Esi dumjš vai Gerhards? Divi dzīvokļi - vienu Gerhardi noprivatizēja, otru nopirka par fiktīvo cenu.

Atbildēt

nu

23.07.2015. 16:50

»

:)

Ko nu muldies un locies, Kaspariņ? Gadu iepriekš Gaidars acīmredzami privatizēja


Tas, ka dzīvoklis privatizēts, netraucē Lapsam jau ceturtajā rakstā murgot par tā iegādi!

Atbildēt

atbildu

23.07.2015. 11:59

»

jautājums

Iepriekšējā konkursa nolikuma nosacījumi Inčukalna dīķu projektam no vides dienestiem, ne jau bez vadības akcepta, bija paredzēti tikai Rāvja kompānijai, kas nu tagad ciniski " uzmeta" pašus pasūtītājus


Līgumu ar Skonto būvi slēdza tad, kad VARAM ministrēja Vējonis, bet, kad ministrs bija Cilinskis, valdība bez konkursa šantāžas tam Rāvim piešķīra vēl 16,5 miljonus.
Gerharda blēdības, salīdzinot, ar so afēru, ir tikai piliens jūrā.

Atbildēt

jautājums

23.07.2015. 10:49

»

Ojārs

"Skonto būve" uzskata, ka VVD lēmums lauzt līgumu ar SIA "Skonto būve" par Inčukalna gudrona dīķu sanācijas darbu veikšanu ir prettiesisks un nepamatots...


Iepriekšējā konkursa nolikuma nosacījumi Inčukalna dīķu projektam no vides dienestiem, ne jau bez vadības akcepta, bija paredzēti tikai Rāvja kompānijai, kas nu tagad ciniski " uzmeta" pašus pasūtītājus.
Kura ministra laikā tika slēgts šis līgums?

Atbildēt

Viedoklis

23.07.2015. 10:19

Ne Gerhards, kurš faktiski aplaupīja valsti, ne Strīķe ar savu Maiguru (tas pats stāsts), ne "tumbočķu" turētājs NEKAD NETIKS SAUKTI PIE ATBILDĪBAS,

jo LV tiesībsargājošie orgāni var strādāt tikai un vienīgi pret vistu zagļiem un radīt savu "profesionālismu", n-tas reizes aizturot Lato Lapsu par atrāšanos uz ielas.

Atbildēt

Advokāts

23.07.2015. 09:01

Ja kadastra vērtība bija augstāka par pirkuma cenu, tad 2 % jārēķina no kadastra, nevis pirkuma vērtības !!!

Atbildēt

Ojārs

23.07.2015. 07:50

"Skonto būve" uzskata, ka VVD lēmums lauzt līgumu ar SIA "Skonto būve" par Inčukalna gudrona dīķu sanācijas darbu veikšanu ir prettiesisks un nepamatots.
Uzņēmums SIA "Skonto Būve" Inčukalna sērskābā gudrona dīķu projektā darbu turpinot arī pēc Valsts vides dienesta paziņojuma par objekta pārņemšanu savā valdījumā.

Atbildēt

fakts

23.07.2015. 05:40

"Tas nozīmē, ka kā oficiālā darījuma cena valstij tika uzrādīta summa, kas bija vismaz 7,5 reizes mazāka par dzīvokļa - mākslinieku darbnīcas tirgus cenu."
------------------------------
Pārdošanas cena bija 7 reizes augstāka nekā par to pašu mansardu tikai gadu iepriekš samaksāja tā iepriekšējais īpašnieks Gaidars Jēkabsons.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

FotoLatvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo ziņojumu par vidēja termiņa darbības stratēģijas (2020.-2022. gadam) ieviešanu un kapitālsabiedrības sekmīgai attīstībai nepieciešamiem priekšnoteikumiem. Ziņojumā apkopota informācija par šābrīža situāciju uzņēmumā.
Lasīt visu...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

21

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

FotoPēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu starpniecību nāk no Rīgas domes gaiteņiem. Izsekot, par ko kārtējo reizi kāds no partneriem ir apvainojies vai izteicis ultimātu, patiešām kļūst grūti, un es atvainojos rīdziniekiem par šo jucekli.
Lasīt visu...

21

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

FotoĢeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras gan pēc vektora, gan dinamisma - no globāla atomkara briesmām līdz Baltkrievijas iekļaušanai Krievijas iniciētajā “valstu savienībā”. Tomēr vairums ir vienisprātis, ka šis gads solās būt notikumiem bagāts.
Lasīt visu...

21

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

FotoLatvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei, Latvijas Universitāšu asociācijai, paužot iebildumus par necaurspīdīgo procesu, kādā top pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis. LIZDA sagatavojusi priekšlikumus augstskolu pārvaldības modeļa uzlabošanai. Priekšlikumi un iebildumi ir nosūtīti izvērtēšanai IZM.
Lasīt visu...

21

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

FotoNevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem un Ministru kabineta ar ierosinājumiem grozījumiem noteikumos, kas regulē aptieku izvietojumu saistībā ar pēdējā laikā aktualizēto medikamentu pieejamības un to dārdzību Latvijā.
Lasīt visu...

21

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

FotoMežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža koku krājas pieaugums, proti, koksne, ko augšanas procesā saražo koki, saskaņā ar Latvijas Valsts mežzinātnes institūta “Silava” veiktajiem pētījumiem veido apmēram 26 miljonus kubikmetru gadā, no tā izmantojam apmēram 16 līdz 17 miljonus kubikmetru, bet vismaz 6 miljoni kubikmetru koksnes atmirst citu faktoru – kukaiņu, slimību, vēja un sniega – dēļ. Tā rezultātā ik gadu koksnes krāja Latvijas mežos palielinās par aptuveni 3 līdz 4 miljoniem kubikmetru.
Lasīt visu...

12

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

FotoManiem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā pārvarēt pašreizējo krīzi. Viena - sarežģīta un godīga, otra - ātra un gļēva.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...