Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Priecīgus Līgo svētkus!
Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Zbigņevs Stankevičs, Rīgas arhibīskaps metropolīts
18.11.2020.
Komentāri (41)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tony

03.12.2020. 20:07

My companion is making $77 an hourly at the PC. He has been laid off from work 5 months prior, yet a month ago he rounded up $10,258 by simply telecommuting with the program he discovered on the web. This is the thing that he does... Give it a shot yourself... Visit Now... earn75.com

Atbildēt

Skolnieciņš no svētbirzs

29.11.2020. 18:11

Ir palikušas 4 nedēļas līdz Ziemas saulgriežiem. Šis ir īstais laiks, lai lūgtu Latvju Dievu aizsardzību sev un savai dzimtai. Atcerēsimies savu senču varenību un viedumu. Iedegsim zaļu svecīti skaistā māla šķīvītī uz palodzes par godu Dabas Mātei. Savā privātajā mežiņā uz svētakmeņa noliksim cienastu Latvju Dieviem. Baltmaizes klaipu, četras saujas graudu, vārītu olu un ābolu, sagrieztu četrās daļās. Pieliekot plaukstu pie koka, lūgsim Latvju Dievus. Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte dāvā dzimtai veselīgumu, možumu un gribasspēku. Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons aizsargā dzimtu no nelaimēm un nelabvēļiem. Lūgsim Laimu, lai Laima dāvā dzimtai finansiālu labklājību, saskaņu un prieku. Lūgsim Veļu Māti, lai Veļu Māte dāvā dzimtai ilgu mūžu. Godināsim Latvju Dievus šajā īpašajā laikā.
Svētīgi, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
#ticība #sentēvi #PozitīvāDomāšana #optimisms #DzimtasAizsardzība #LatvjuDievi #Pērkons #Māra #Laima #LatvjuDievuSvētība #veiksme #labklājība #auglība #svētbirzs

Atbildēt

Kristīna

22.11.2020. 19:19

»

motorhead 1916

Nu, par taam Gara Dvesmaam jau nu shis parspiilee, bet vispaar Zbishekam nav ne vainas. Kad kljuus par kardinaalu, redzeesim


Man Latvijā nevajag jūdu kristietību ,ne parazītus liekēžus kuri vāc naudu,no gada gadā lasot žīdu vēstures grāmatas faktus manā senču baltslāvu zemē ,ne kādus tur kardinālus .
Ēbreji paši Toru lasa un brīnas ,ka mēs tā godājam viņu murgainās ,mandragoras un dievišķās salvijas halucigēnu rezultātā tapušās vārsmas.
Jēzus Kristus bija dziednieks no essejiem ,tāpēc nevarēja (deficītu) ūdeni parvērst vīnā (inde) ,bet kad sātans lūdz akmeņus pārvērst veselīgajā maizē,,,,tad Jēzus atsaka !
Tie visi meli ir noriebušies un mūsu paaudzei tiem ir jādara gals .
Hitlers sāka tīrīt tautas no pelavām ,tā Latvija jāiztīra no žīdu piemaisījumiem ,un kā 1940 vācieši deportējās uz Vāczemi ,tā lai Levits ar savu diasporu deportējas uz Izraēlu.Ja Levits ir "'nācijas tēvs",tad skaidrs kāpēc mēs dzīvojam melos,korupcijā ,birokratijā .Laikā kad viņu iefīrēja prezidenta kreslā ,viņš izmeta triku ar nodokļiem,ka it kā cilvēkiem nodarbinātiem Valsts darba pašiem jāaprēķina un jāmaksā kaut kāds neiekasēts nodoklis ,murgs ,kuru izdomāja Levita piar speciālisti ,lai novērstu tautas uzmanību no žīda nelikumīgās nākšanas amatā.
Ceru ,ka viņš izlasīs šo un sapratīs .

Atbildēt

Kristīna

22.11.2020. 18:57

Ārā no Latvijas jūdu kristietību ar sievietes pazemošanu, tikai vīriešu kārtas mācītāji ,kas novedis pie uzskata ,ka sieviete nav līdzvērtīgs partneris vīrietim .
Kristietība pataisījusi mācītājus grezni tērptos alfonsos,mūkos- kuri nelaiž pasaulē pēcnācējus ,bet kriminālie elementi vairojas ,tas nenāk par labu sabiedrībai ,tas ka katoļu (krustneši)mācītāji navkārtīgas ģimenes dzīves piekritēji ir veselajam saprātam nepieņemami ,pat dzīvnieks to nevarētu saprast .
Lielbritanija izkodusi pesteļu melīgo dabu ,tapēc baznīcas parvērstas par muzejiem.

Atbildēt

124.pants. Pedarastija

19.11.2020. 19:43

»

un pats ģimenisks?

un pats bīskaps ģimenisks


Norma, kas kriminalizēja tā saucamo "vīriešu kopošanos" (мужеложство), Krievijas impērijā bija spēkā līdz 1917. gadam, kad boļševiki valsts apvērsumā sagrāba varu. Tā bija ieviesta 1832. gadā kā pirmā Krievijas impērijas likumu kopojuma 995. paragrāfs, kas par vīriešu viendzimuma anālo dzimumaktu (nevis seksuālo orientāciju) noteica sodīt, atņemot visas personiskā un īpašuma stāvokļa dēļ piešķirtās tiesības un izsūtot arestantu labošanas nodaļās, parasti uz Sibīriju, uz laiku no četriem līdz pieciem gadiem.

Atbildēt

un pats ģimenisks?

19.11.2020. 16:12

un pats bīskaps ģimenisks?

Atbildēt

pekūnija

19.11.2020. 14:59

Vai katoļu baznīca ar saviem pedofīlijas skandāliem būtu īstā, kurai "satraukties" par ģimenes vērtību sabrukumu? Kā tur ir, zbigņev, ko?

Atbildēt

Yes

19.11.2020. 09:29

Seriāls Borgias
Ilūzijas par katolvaznicu vairs nav

Atbildēt

Hehe

19.11.2020. 09:27

Bojā eju izraisa visādi melnsvarci, kuri kora zēniem liek mutē iepriekš savā mutē apsūkātas konfektes, zbignev

Atbildēt

Skaudības Dievs

19.11.2020. 06:30

«Arhibīskaps Stankevičs: “Un tāpēc arī mūsu himna sākas ar vārdiem – “Dievs, svētī Latviju!» Stankeviča kungs vienkārši rūpējas par savu ticības biznesu. Ja mēs visi būtu ateisti, tad Stankeviča kungs būtu pliks un nabadzīgs. Tad viņam nāktos strādāt fizisku darbu, jo ar mēles kulšanu vairs nevarētu nopelnīt. Vēsturiski runājot, Latvijas himnā labāk iederētos: “Pērkon, svētī Latviju!”. Šis, protams, ir mans subjektīvais viedoklis. Latvieši bija, ir un būs pagāni. Katoļi pie mums atnāca līdz ar krustnešiem. Krustneši kopā ar kristīgajiem misionāriem paverdzināja mūsu senčus. Tā kā kristietība mums neko labu nedeva. Zinātniskais ateisms mums sniegtu krietni vairāk nekā ebreju tautas mitoloģija. Es cienu ebreju tautu, taču mēs esam latvieši un mums svešas tautas mitoloģija (bībele) nav aktuāla. Pērkons ir viens no Dieviem, kurš sargā mūsu tautas brīvību. Ticība Pērkonam ir brīvprātīga un bezmaksas, kamēr baznīcēnu būšana ir naudas pelnīšanas plāns. Kristietība ir tikai ticības bizness. Ar zaļu skaudību, Skolnieciņš – Latvju Skaudības Dievs (Skauģu Skauģis)
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
(Vislatvijas Skaudības Dievība)

Atbildēt

lieta jau ir tā

18.11.2020. 21:18

ka viņi savas dīvainības neatklāj,kamēr nav iešmaukuši Saeimā,bet paziņo par tām pēc ievēlēšanas.Vēl jau vairāki,kas tur sēž ir tādi paši,kā Rinkēvičs un Golubeva.

Atbildēt

par NA

18.11.2020. 20:52

Pediņu par ārlietu ministru un ministrija pilna ar slimiem cilvēkiem jau no Birkava laikiem! Kur iet Latvija? Dzimstība jau tā zema, vēl jauniešu vidū nepārtraukti reklamējas pusslimi cilvēki. Vēl ne tik sen lielajā demokrātijā Zviedrija tādus večus sterilizēja. Labi, ka NA stingra stāja!

Atbildēt

Paldies

18.11.2020. 20:08

Paldies par rakstu!

Atbildēt

kā sacīt jāsaka ... (ķencis)

18.11.2020. 19:31

»

Žulis

Šodien mēs varam vienīgi pieminēt to suvereno, nacionālo Latvijas valsti, kura tika iznīcināta PSRS okupācijas rezultātā un vēl līdz šai dienai nav atjaunota. (Starptatiski reglamentētā deokupācijas un dekolonizācijas procedūra šeit nav notikusi


viss mūsu pašu rokās, vienīgi ar baznīcas un kremļa sektas dogmām pildītie pauri nedod pareizās komandas rīcībai.
Bet tas vairs tikai laika jautājums, kamēr latviešos apziņa noskaidrosies.

Atbildēt

Dievs, svētī Pāvelu Zeiļu!

18.11.2020. 19:08

2018. gada septembrī aizdomās par bezpalīdzības stāvoklī esošas personas seksuālu izmantošanu un cilvēktirdzniecību policija aizturēja trīs personas, Zeiļam un vēl vienai personai piemērojot drošības līdzekli - apcietinājumu. Priesteris pret sevi vērstās apsūdzības noraida.

Atbildēt

Skolnieciņš no svētezera

18.11.2020. 18:30

Ilgi gaidītie Valsts svētki ir jau pienākuši. Šodien, 18.novembrī, mūsu tautai ir īpaša diena. Pirms 102. gadiem mūsu tauta atguva savu dzimto zemi, mūsu tauta atkal kļuva brīva. Dibinot Latvijas Republiku, latvieši atguva savu senču zemi, kuru iebrucēji (sākot ar krustnešu un kristīgo misionāru laikiem) bija nozaguši. Mēs atguvām to, kas pieder mums. Mēs esam saimnieki savā zemē. Latvija ir Latvju Dievu dāvana mums. Novērtēsim savu senču pūliņus latvietības saglabāšanā un latvju zemes nosargāšanā. Cienīsim un mīlēsim Latviju. Būsim draudzīgi un vienoti ne tikai svētku reizēs, bet arī ikdienā. Aizlūgsim Latvju Dievus par mūsu tautas labklājību, kā arī par valsts attīstību. Iekursim ugunskuru savas viensētas pagalmā par godu Latvju Dieviem! Ziedosim sauju graudu, sauju monētu un paciņu sviesta ugunskurā. Kvēpināsim kadiķu zariņus un vērmeļu buntes. Lūgsim Latvju Dievus no visas sirds! Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons aizsargā mūsu valsts robežas! Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte sniedz mūsu tautai labu veselību! Lūgsim Laimu, lai Laima sniedz mums bagātību un veiksmi! Lūgsim Veļu Mātei, lai Veļu Māte sniedz mūsu tautai Saules mūžu! Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes. Godināsim savus senčus kapiņos. Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos! Lai slavēta Latvija mūžīgi mūžos!
Ar sentēvu gudrību, Skolnieciņš no svētezera [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Tēvzeme #LatvijasRepublika #Latvija #18.11.1918. #18.novembris #latvieši #latvietība #LatvjuTauta #sentēvi #drosme #patriotisms #pagāni #svētezers

Atbildēt

nevajag medijos, aizej ar tiem

18.11.2020. 18:25

parunā............viņi taču kurli un akli, tāpēc jau neviens/neviena ar tiem neprecas

Atbildēt

Atveriet acis

18.11.2020. 18:13

Cien. Zbigņevs Stankevičs

Latvijas civilizācijas nākones bojāejas galvenais iemesls ir tautas milzigā materiala nabadzība, ekonomiskā nevienlidzība, "Vienotības" kūrētā neoliberālā ekonomiskā politika kopš 2008. gada, ka rezultātā latviešu bērni tagad dzimst "en masse" Rietumvalstīs, valdošās kliķes un deputātu korupcija, alkatība, noziedzība un attieksme pret pārējiem Latvijas iedzīvotājiem ka dzimtcilvēkiem, tiesiskuma trūkums Latvijā, un Valsts Kontroles impotence attiecībā pret vasts nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu valsts administrācijas līmenī. Lūdzu, atveriet acis: tāpat kā Galileo savā laika pateica Baznīcai, ka Zeme riņko ap Sauli, nevis otrādi, tad ir jaatgādina, ka Latvijas valsts pastāvēšanas riski ir cieši saistīti ar iepriekšminēto. Būtu labi nejaukt Dievu iekšā Latvijas valsts Ministru Kabineta un Saeimas Sātanistu ekonomiskajā politikā, ko tā realizē kopš 2008.gada.

Atbildēt

Neceri, pidarasu Zbigņevski!

18.11.2020. 18:09

Latvji pārdzīvos prūšus, krusnešus un katoļu pidarsus!

Atbildēt

Diemžēl

18.11.2020. 17:05

»

Žulis

Šodien mēs varam vienīgi pieminēt to suvereno, nacionālo Latvijas valsti, kura tika iznīcināta PSRS okupācijas rezultātā un vēl līdz šai dienai nav atjaunota. (Starptatiski reglamentētā deokupācijas un dekolonizācijas procedūra šeit nav notikusi


Tā tas ir, Žulim taisnība. Nav ne tikai veikta deokupācija, bet netika atjaunota arī 1918.-1938.gada Latvija, tās likumi. Tos pašus likumus, kuru atjaunoja, sakropļoja un izvaroja, pataisīja par krimināliem un jaunos likumus nepildīja, nekontrolēja to izpildi un piemērošanu, notika tautas grupu sarīdīšana, pārkāpa likumu pirmajos pantos izvirzītos mērķus un uzdevumus izvirzītos, ļāva vaļu amatpersonu patvaļai, parasti likumi netika nodrošināti ar atbildību.

Atbildēt

motorhead 1916

18.11.2020. 16:56

Nu, par taam Gara Dvesmaam jau nu shis parspiilee, bet vispaar Zbishekam nav ne vainas. Kad kljuus par kardinaalu, redzeesim.

Atbildēt

Paldies bīskapam

18.11.2020. 16:56

Lai Dievs Tev dod labu veselību un možu garu. Tu esi ne tikai baznīcas kalps, bet arī cilvēks un ar prātu un izpratni.

Gods, kam gods, ekselence!

Atbildēt

!

18.11.2020. 15:59

»

viedokis

Pretējs viedoklis Romas pāvestam


Un soģis ir nokāpis uz grēcīgās zemes. Patreizējais pāvests esot pēdējais!

Atbildēt

Ripa

18.11.2020. 15:50

Piedodiet par prastumu, bet kuru pis tas, kā kurš kuru pis? Par bērniem - ja kādu satrauc, ka bērnus adoptēs peredasti, narkologa izziņu un pasi zobos un uz priekšu, uz bērnu namu izadoptēt to tukšu, lai piradasiem netiek! Visus, "vecus", slimus, nesmukus - uz priekšu!!!

Atbildēt

Eduards Lunis

18.11.2020. 15:42

---BŪTu labāk izteicis līdzjūtību Tautai par notikušo un notiekošo ŠAJĀ NOZIEGUMU BRĪVĪBAS PĀRŅEMTAJĀ VALSTĪ...!?

Atbildēt

Zeze

18.11.2020. 15:15

Divkosis Zbigņev tu esi, divkosis.

Atbildēt

viedokis

18.11.2020. 14:06

Pretējs viedoklis Romas pāvestam...
Pasaule mainās, baznīca no valsts ir šķirta.
Visu cieņu Stankeviča k-gam, taču katoļu mācītājiem uz sirdsapziņas diemžēl ir daudz lielāki grēki.

Atbildēt

Žulis

18.11.2020. 13:53

Šodien mēs varam vienīgi pieminēt to suvereno, nacionālo Latvijas valsti, kura tika iznīcināta PSRS okupācijas rezultātā un vēl līdz šai dienai nav atjaunota. (Starptatiski reglamentētā deokupācijas un dekolonizācijas procedūra šeit nav notikusi.)

Atbildēt

!!

18.11.2020. 13:49

visi nez kāpēc paredz un gaida kaut kādu bojā eju,ja nebūs tā kā ES teicu! Bet, cilvēce kā dzīvo tā dzīvo vēsturiski uz priekšu

Atbildēt

lauķis

18.11.2020. 13:30

»

vēsture

Kas tur ko izskaidrot? Kādas tautības bija Jēzus Kristus


Kādas tautības bija Jēzus īsti nav skaidrs,bet leģendā,sauktu par bībeli,Jēzus bija žīd,tāpat ka visi pārējie bībeles personāži.Tas tik tiešām izskaidro daudz.

Atbildēt

Kā to izskaidros arh.bī,kaps.met.pol.īts.

18.11.2020. 13:00

Francijā arī savulaik sludināja, kad cilvēciskais esot svarīgāks par nacionālo. Tagad redzam kā Parīzē franči vairs 30% atlikuši, Rīgā 30% latviešu, bet Maskavā 30% krievu. Toties varas augšgalā visur nemainīga ir izredzētā tauta.

Atbildēt

paardomas

18.11.2020. 12:53

Virsrakstam nevar nepiekrist,diemžēl tieši reliģijas cilvēkus pārvērš par aitām un kāmīšiem,sadarbībā ar varu.Varas nekad nav bijušas šķirtas no baznīcas,tas vienmēr ir sadarbojušās.Stasts par reliģiju vecumu arī stipri pārspīlēts,bībeles projekts aizsakts ne senak ka pirms trīssimts gadiem,tam daudz pierādījumu.Lai aklais top redzīgs un kurlais dzirdīgs.

Atbildēt

PSRS - 2. Kas tas bija un ...

18.11.2020. 12:14

https://youtu.be/tiGN1z4VNi8

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

FotoPROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums par tā pieņēmējiem pasaka vairāk, nekā es jebkad spētu ietilpināt kādā savā komentārā.
Lasīt visu...

12

Omega vēlētāja vilšanās

FotoAizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices blēža vaukšķi, bet pati KPV LV iekļāvās Kariņa valdībā un stāvēja pie esošo nejēdzību šūpuļa.
Lasīt visu...

12

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

FotoDārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu, lai vaicātu, vai tiesa, ka tagad divi vīrieši varēs juridiski nostiprināt savas “ģimenes” attiecības un tikt valsts atzīti par “ģimeni”?
Lasīt visu...

15

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

FotoTeikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka par uzpurņu nenēsāšanu ļaudis varēs sodīt, veseliem cilvēkiem aizliegs pulcēties un diennakts tumšajā laikā nedrīkstēs atrasties ārpus telpām, piemēram, lai izietu uzpīpēt vai ieelpot svaigu gaisu (šī absurdā norma pašreiz gan nav spēkā, taču no tās atgriešanās neesam pasargāti), tālab pilnveidoju un papildināju savus ukazus. Knariņu valdība ir laidusi pasaulē arī vairākus groteskus noteikumus auto un citu riteņratu stūrētājiem, taču kā kājāmgājējs es šajā jomā atturos izteikties.
Lasīt visu...

18

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

FotoVispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta par četriem mēnešiem.
Lasīt visu...

6

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

FotoLevits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu. Par to būs šis raksts. Mēs 30 gadus salīdzinām sevi ar sliktākajiem piemēriem. Priecājamies, ka mums iet labāk. Kā Levits šodien - ka mums IKP kritis mazāk. Es saku, ka es redzu citādāk. Un tagad par visu pēc kārtas.
Lasīt visu...

12

Tāda cilvēka viedoklis, kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams

FotoŠeit izteikts vienkārša cilvēka viedoklis. Cilvēka, kurš šobrīd ir pensionārs, sejas masku nenēsā un kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams. Protams, daudziem ir cits viedoklis un ceru, ka tam ir loģisks pamatojums.
Lasīt visu...

15

Es visu ko pieprasu un norādu, un lūdzu iedot man varu

FotoLevit, Kariņ, Pavļut, Raivi Dzintar ar saviem prievīšu varavīksnes draugiem un pārējie pie varas esošie ar Rinkēviču ložā. Nākamnedēļ ir jābūt atceltām maskām, 2 metriem, groziņiem un visam pārējam sviestam! Es to nelūdzu, es to pieprasu un norādu Jums, ka tas ir jāizdara nekavējoties. Ja pašiem bail pieņemt lēmumu, piezvaniet uz Briseli vai vēstniecību. Jums dos atļauju. Nākamnedēļ lai būtu lēmums.
Lasīt visu...

21

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

FotoPašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot vairāk balsu nekā visi pārējie saraksti kopā, — interesantais šoreiz redzams opozīcijas kampaņošanā un rezultātos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

Atbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām....

Foto

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

Pēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu...

Foto

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

Latvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka...

Foto

Viss sākās ar Šleseru!

Tvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām,...

Foto

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

Pašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā,...

Foto

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

Nesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam,...

Foto

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

Sākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu...

Foto

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

Ralfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs....

Foto

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

Taisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz...

Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...