Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Zbigņevs Stankevičs, Rīgas arhibīskaps metropolīts
18.11.2020.
Komentāri (41)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tony

03.12.2020. 20:07

My companion is making $77 an hourly at the PC. He has been laid off from work 5 months prior, yet a month ago he rounded up $10,258 by simply telecommuting with the program he discovered on the web. This is the thing that he does... Give it a shot yourself... Visit Now... earn75.com

Atbildēt

Skolnieciņš no svētbirzs

29.11.2020. 18:11

Ir palikušas 4 nedēļas līdz Ziemas saulgriežiem. Šis ir īstais laiks, lai lūgtu Latvju Dievu aizsardzību sev un savai dzimtai. Atcerēsimies savu senču varenību un viedumu. Iedegsim zaļu svecīti skaistā māla šķīvītī uz palodzes par godu Dabas Mātei. Savā privātajā mežiņā uz svētakmeņa noliksim cienastu Latvju Dieviem. Baltmaizes klaipu, četras saujas graudu, vārītu olu un ābolu, sagrieztu četrās daļās. Pieliekot plaukstu pie koka, lūgsim Latvju Dievus. Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte dāvā dzimtai veselīgumu, možumu un gribasspēku. Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons aizsargā dzimtu no nelaimēm un nelabvēļiem. Lūgsim Laimu, lai Laima dāvā dzimtai finansiālu labklājību, saskaņu un prieku. Lūgsim Veļu Māti, lai Veļu Māte dāvā dzimtai ilgu mūžu. Godināsim Latvju Dievus šajā īpašajā laikā.
Svētīgi, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
#ticība #sentēvi #PozitīvāDomāšana #optimisms #DzimtasAizsardzība #LatvjuDievi #Pērkons #Māra #Laima #LatvjuDievuSvētība #veiksme #labklājība #auglība #svētbirzs

Atbildēt

Kristīna

22.11.2020. 19:19

»

motorhead 1916

Nu, par taam Gara Dvesmaam jau nu shis parspiilee, bet vispaar Zbishekam nav ne vainas. Kad kljuus par kardinaalu, redzeesim


Man Latvijā nevajag jūdu kristietību ,ne parazītus liekēžus kuri vāc naudu,no gada gadā lasot žīdu vēstures grāmatas faktus manā senču baltslāvu zemē ,ne kādus tur kardinālus .
Ēbreji paši Toru lasa un brīnas ,ka mēs tā godājam viņu murgainās ,mandragoras un dievišķās salvijas halucigēnu rezultātā tapušās vārsmas.
Jēzus Kristus bija dziednieks no essejiem ,tāpēc nevarēja (deficītu) ūdeni parvērst vīnā (inde) ,bet kad sātans lūdz akmeņus pārvērst veselīgajā maizē,,,,tad Jēzus atsaka !
Tie visi meli ir noriebušies un mūsu paaudzei tiem ir jādara gals .
Hitlers sāka tīrīt tautas no pelavām ,tā Latvija jāiztīra no žīdu piemaisījumiem ,un kā 1940 vācieši deportējās uz Vāczemi ,tā lai Levits ar savu diasporu deportējas uz Izraēlu.Ja Levits ir "'nācijas tēvs",tad skaidrs kāpēc mēs dzīvojam melos,korupcijā ,birokratijā .Laikā kad viņu iefīrēja prezidenta kreslā ,viņš izmeta triku ar nodokļiem,ka it kā cilvēkiem nodarbinātiem Valsts darba pašiem jāaprēķina un jāmaksā kaut kāds neiekasēts nodoklis ,murgs ,kuru izdomāja Levita piar speciālisti ,lai novērstu tautas uzmanību no žīda nelikumīgās nākšanas amatā.
Ceru ,ka viņš izlasīs šo un sapratīs .

Atbildēt

Kristīna

22.11.2020. 18:57

Ārā no Latvijas jūdu kristietību ar sievietes pazemošanu, tikai vīriešu kārtas mācītāji ,kas novedis pie uzskata ,ka sieviete nav līdzvērtīgs partneris vīrietim .
Kristietība pataisījusi mācītājus grezni tērptos alfonsos,mūkos- kuri nelaiž pasaulē pēcnācējus ,bet kriminālie elementi vairojas ,tas nenāk par labu sabiedrībai ,tas ka katoļu (krustneši)mācītāji navkārtīgas ģimenes dzīves piekritēji ir veselajam saprātam nepieņemami ,pat dzīvnieks to nevarētu saprast .
Lielbritanija izkodusi pesteļu melīgo dabu ,tapēc baznīcas parvērstas par muzejiem.

Atbildēt

124.pants. Pedarastija

19.11.2020. 19:43

»

un pats ģimenisks?

un pats bīskaps ģimenisks


Norma, kas kriminalizēja tā saucamo "vīriešu kopošanos" (мужеложство), Krievijas impērijā bija spēkā līdz 1917. gadam, kad boļševiki valsts apvērsumā sagrāba varu. Tā bija ieviesta 1832. gadā kā pirmā Krievijas impērijas likumu kopojuma 995. paragrāfs, kas par vīriešu viendzimuma anālo dzimumaktu (nevis seksuālo orientāciju) noteica sodīt, atņemot visas personiskā un īpašuma stāvokļa dēļ piešķirtās tiesības un izsūtot arestantu labošanas nodaļās, parasti uz Sibīriju, uz laiku no četriem līdz pieciem gadiem.

Atbildēt

un pats ģimenisks?

19.11.2020. 16:12

un pats bīskaps ģimenisks?

Atbildēt

pekūnija

19.11.2020. 14:59

Vai katoļu baznīca ar saviem pedofīlijas skandāliem būtu īstā, kurai "satraukties" par ģimenes vērtību sabrukumu? Kā tur ir, zbigņev, ko?

Atbildēt

Yes

19.11.2020. 09:29

Seriāls Borgias
Ilūzijas par katolvaznicu vairs nav

Atbildēt

Hehe

19.11.2020. 09:27

Bojā eju izraisa visādi melnsvarci, kuri kora zēniem liek mutē iepriekš savā mutē apsūkātas konfektes, zbignev

Atbildēt

Skaudības Dievs

19.11.2020. 06:30

«Arhibīskaps Stankevičs: “Un tāpēc arī mūsu himna sākas ar vārdiem – “Dievs, svētī Latviju!» Stankeviča kungs vienkārši rūpējas par savu ticības biznesu. Ja mēs visi būtu ateisti, tad Stankeviča kungs būtu pliks un nabadzīgs. Tad viņam nāktos strādāt fizisku darbu, jo ar mēles kulšanu vairs nevarētu nopelnīt. Vēsturiski runājot, Latvijas himnā labāk iederētos: “Pērkon, svētī Latviju!”. Šis, protams, ir mans subjektīvais viedoklis. Latvieši bija, ir un būs pagāni. Katoļi pie mums atnāca līdz ar krustnešiem. Krustneši kopā ar kristīgajiem misionāriem paverdzināja mūsu senčus. Tā kā kristietība mums neko labu nedeva. Zinātniskais ateisms mums sniegtu krietni vairāk nekā ebreju tautas mitoloģija. Es cienu ebreju tautu, taču mēs esam latvieši un mums svešas tautas mitoloģija (bībele) nav aktuāla. Pērkons ir viens no Dieviem, kurš sargā mūsu tautas brīvību. Ticība Pērkonam ir brīvprātīga un bezmaksas, kamēr baznīcēnu būšana ir naudas pelnīšanas plāns. Kristietība ir tikai ticības bizness. Ar zaļu skaudību, Skolnieciņš – Latvju Skaudības Dievs (Skauģu Skauģis)
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
(Vislatvijas Skaudības Dievība)

Atbildēt

lieta jau ir tā

18.11.2020. 21:18

ka viņi savas dīvainības neatklāj,kamēr nav iešmaukuši Saeimā,bet paziņo par tām pēc ievēlēšanas.Vēl jau vairāki,kas tur sēž ir tādi paši,kā Rinkēvičs un Golubeva.

Atbildēt

par NA

18.11.2020. 20:52

Pediņu par ārlietu ministru un ministrija pilna ar slimiem cilvēkiem jau no Birkava laikiem! Kur iet Latvija? Dzimstība jau tā zema, vēl jauniešu vidū nepārtraukti reklamējas pusslimi cilvēki. Vēl ne tik sen lielajā demokrātijā Zviedrija tādus večus sterilizēja. Labi, ka NA stingra stāja!

Atbildēt

Paldies

18.11.2020. 20:08

Paldies par rakstu!

Atbildēt

kā sacīt jāsaka ... (ķencis)

18.11.2020. 19:31

»

Žulis

Šodien mēs varam vienīgi pieminēt to suvereno, nacionālo Latvijas valsti, kura tika iznīcināta PSRS okupācijas rezultātā un vēl līdz šai dienai nav atjaunota. (Starptatiski reglamentētā deokupācijas un dekolonizācijas procedūra šeit nav notikusi


viss mūsu pašu rokās, vienīgi ar baznīcas un kremļa sektas dogmām pildītie pauri nedod pareizās komandas rīcībai.
Bet tas vairs tikai laika jautājums, kamēr latviešos apziņa noskaidrosies.

Atbildēt

Dievs, svētī Pāvelu Zeiļu!

18.11.2020. 19:08

2018. gada septembrī aizdomās par bezpalīdzības stāvoklī esošas personas seksuālu izmantošanu un cilvēktirdzniecību policija aizturēja trīs personas, Zeiļam un vēl vienai personai piemērojot drošības līdzekli - apcietinājumu. Priesteris pret sevi vērstās apsūdzības noraida.

Atbildēt

Skolnieciņš no svētezera

18.11.2020. 18:30

Ilgi gaidītie Valsts svētki ir jau pienākuši. Šodien, 18.novembrī, mūsu tautai ir īpaša diena. Pirms 102. gadiem mūsu tauta atguva savu dzimto zemi, mūsu tauta atkal kļuva brīva. Dibinot Latvijas Republiku, latvieši atguva savu senču zemi, kuru iebrucēji (sākot ar krustnešu un kristīgo misionāru laikiem) bija nozaguši. Mēs atguvām to, kas pieder mums. Mēs esam saimnieki savā zemē. Latvija ir Latvju Dievu dāvana mums. Novērtēsim savu senču pūliņus latvietības saglabāšanā un latvju zemes nosargāšanā. Cienīsim un mīlēsim Latviju. Būsim draudzīgi un vienoti ne tikai svētku reizēs, bet arī ikdienā. Aizlūgsim Latvju Dievus par mūsu tautas labklājību, kā arī par valsts attīstību. Iekursim ugunskuru savas viensētas pagalmā par godu Latvju Dieviem! Ziedosim sauju graudu, sauju monētu un paciņu sviesta ugunskurā. Kvēpināsim kadiķu zariņus un vērmeļu buntes. Lūgsim Latvju Dievus no visas sirds! Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons aizsargā mūsu valsts robežas! Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte sniedz mūsu tautai labu veselību! Lūgsim Laimu, lai Laima sniedz mums bagātību un veiksmi! Lūgsim Veļu Mātei, lai Veļu Māte sniedz mūsu tautai Saules mūžu! Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes. Godināsim savus senčus kapiņos. Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos! Lai slavēta Latvija mūžīgi mūžos!
Ar sentēvu gudrību, Skolnieciņš no svētezera [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Tēvzeme #LatvijasRepublika #Latvija #18.11.1918. #18.novembris #latvieši #latvietība #LatvjuTauta #sentēvi #drosme #patriotisms #pagāni #svētezers

Atbildēt

nevajag medijos, aizej ar tiem

18.11.2020. 18:25

parunā............viņi taču kurli un akli, tāpēc jau neviens/neviena ar tiem neprecas

Atbildēt

Atveriet acis

18.11.2020. 18:13

Cien. Zbigņevs Stankevičs

Latvijas civilizācijas nākones bojāejas galvenais iemesls ir tautas milzigā materiala nabadzība, ekonomiskā nevienlidzība, "Vienotības" kūrētā neoliberālā ekonomiskā politika kopš 2008. gada, ka rezultātā latviešu bērni tagad dzimst "en masse" Rietumvalstīs, valdošās kliķes un deputātu korupcija, alkatība, noziedzība un attieksme pret pārējiem Latvijas iedzīvotājiem ka dzimtcilvēkiem, tiesiskuma trūkums Latvijā, un Valsts Kontroles impotence attiecībā pret vasts nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu valsts administrācijas līmenī. Lūdzu, atveriet acis: tāpat kā Galileo savā laika pateica Baznīcai, ka Zeme riņko ap Sauli, nevis otrādi, tad ir jaatgādina, ka Latvijas valsts pastāvēšanas riski ir cieši saistīti ar iepriekšminēto. Būtu labi nejaukt Dievu iekšā Latvijas valsts Ministru Kabineta un Saeimas Sātanistu ekonomiskajā politikā, ko tā realizē kopš 2008.gada.

Atbildēt

Neceri, pidarasu Zbigņevski!

18.11.2020. 18:09

Latvji pārdzīvos prūšus, krusnešus un katoļu pidarsus!

Atbildēt

Diemžēl

18.11.2020. 17:05

»

Žulis

Šodien mēs varam vienīgi pieminēt to suvereno, nacionālo Latvijas valsti, kura tika iznīcināta PSRS okupācijas rezultātā un vēl līdz šai dienai nav atjaunota. (Starptatiski reglamentētā deokupācijas un dekolonizācijas procedūra šeit nav notikusi


Tā tas ir, Žulim taisnība. Nav ne tikai veikta deokupācija, bet netika atjaunota arī 1918.-1938.gada Latvija, tās likumi. Tos pašus likumus, kuru atjaunoja, sakropļoja un izvaroja, pataisīja par krimināliem un jaunos likumus nepildīja, nekontrolēja to izpildi un piemērošanu, notika tautas grupu sarīdīšana, pārkāpa likumu pirmajos pantos izvirzītos mērķus un uzdevumus izvirzītos, ļāva vaļu amatpersonu patvaļai, parasti likumi netika nodrošināti ar atbildību.

Atbildēt

motorhead 1916

18.11.2020. 16:56

Nu, par taam Gara Dvesmaam jau nu shis parspiilee, bet vispaar Zbishekam nav ne vainas. Kad kljuus par kardinaalu, redzeesim.

Atbildēt

Paldies bīskapam

18.11.2020. 16:56

Lai Dievs Tev dod labu veselību un možu garu. Tu esi ne tikai baznīcas kalps, bet arī cilvēks un ar prātu un izpratni.

Gods, kam gods, ekselence!

Atbildēt

!

18.11.2020. 15:59

»

viedokis

Pretējs viedoklis Romas pāvestam


Un soģis ir nokāpis uz grēcīgās zemes. Patreizējais pāvests esot pēdējais!

Atbildēt

Ripa

18.11.2020. 15:50

Piedodiet par prastumu, bet kuru pis tas, kā kurš kuru pis? Par bērniem - ja kādu satrauc, ka bērnus adoptēs peredasti, narkologa izziņu un pasi zobos un uz priekšu, uz bērnu namu izadoptēt to tukšu, lai piradasiem netiek! Visus, "vecus", slimus, nesmukus - uz priekšu!!!

Atbildēt

Eduards Lunis

18.11.2020. 15:42

---BŪTu labāk izteicis līdzjūtību Tautai par notikušo un notiekošo ŠAJĀ NOZIEGUMU BRĪVĪBAS PĀRŅEMTAJĀ VALSTĪ...!?

Atbildēt

Zeze

18.11.2020. 15:15

Divkosis Zbigņev tu esi, divkosis.

Atbildēt

viedokis

18.11.2020. 14:06

Pretējs viedoklis Romas pāvestam...
Pasaule mainās, baznīca no valsts ir šķirta.
Visu cieņu Stankeviča k-gam, taču katoļu mācītājiem uz sirdsapziņas diemžēl ir daudz lielāki grēki.

Atbildēt

Žulis

18.11.2020. 13:53

Šodien mēs varam vienīgi pieminēt to suvereno, nacionālo Latvijas valsti, kura tika iznīcināta PSRS okupācijas rezultātā un vēl līdz šai dienai nav atjaunota. (Starptatiski reglamentētā deokupācijas un dekolonizācijas procedūra šeit nav notikusi.)

Atbildēt

!!

18.11.2020. 13:49

visi nez kāpēc paredz un gaida kaut kādu bojā eju,ja nebūs tā kā ES teicu! Bet, cilvēce kā dzīvo tā dzīvo vēsturiski uz priekšu

Atbildēt

lauķis

18.11.2020. 13:30

»

vēsture

Kas tur ko izskaidrot? Kādas tautības bija Jēzus Kristus


Kādas tautības bija Jēzus īsti nav skaidrs,bet leģendā,sauktu par bībeli,Jēzus bija žīd,tāpat ka visi pārējie bībeles personāži.Tas tik tiešām izskaidro daudz.

Atbildēt

Kā to izskaidros arh.bī,kaps.met.pol.īts.

18.11.2020. 13:00

Francijā arī savulaik sludināja, kad cilvēciskais esot svarīgāks par nacionālo. Tagad redzam kā Parīzē franči vairs 30% atlikuši, Rīgā 30% latviešu, bet Maskavā 30% krievu. Toties varas augšgalā visur nemainīga ir izredzētā tauta.

Atbildēt

paardomas

18.11.2020. 12:53

Virsrakstam nevar nepiekrist,diemžēl tieši reliģijas cilvēkus pārvērš par aitām un kāmīšiem,sadarbībā ar varu.Varas nekad nav bijušas šķirtas no baznīcas,tas vienmēr ir sadarbojušās.Stasts par reliģiju vecumu arī stipri pārspīlēts,bībeles projekts aizsakts ne senak ka pirms trīssimts gadiem,tam daudz pierādījumu.Lai aklais top redzīgs un kurlais dzirdīgs.

Atbildēt

PSRS - 2. Kas tas bija un ...

18.11.2020. 12:14

https://youtu.be/tiGN1z4VNi8

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

12

Mieru, tikai mieru

FotoŠie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik masīva infoterora un valsts terora apstākļos. Piemēram, izrādās (un tas pat netiek vairs slēpts), ka "brīvprātīgi" pieejamās vakcīnas ir ekperimentālas, attiecīgi - vakcinējamie cilvēki piedalās klīniskā eksperimentā. Bez samaksas. Ar risku savai veselībai vai dzīvībai. Pat oficiālajos medijos ir "pasprukusi" šī informācija.
Lasīt visu...

21

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

FotoTā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties pat mēģinājumos uzsākt piespiedu vakcināciju modernizēta totalitārisma stilā, īsumā jānorāda galvenie iemesli, kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19, jo īpaši ar jaunā tipa mRNA vakcīnām.
Lasīt visu...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...