Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Justas

09.02.2023. 20:16

Tiesa tiek maldināta, mājas uzbūvētas uz izsūtīto Latviešu zemēm, tiek aplaupīti 'godīgie' zemju īpašnieki...ko tik nekomentē dīvāna experti.Patiesība meklējama pavisam citur...90'desmitajos jauntalviešu (LC) emisāri, Grūtupa biroja darbinieku piesegā siroja pa ASV, Austrāliju un Eiropu meklējot bijušos zemju īpašniekus, tai skaitā Baltvāciešus, kuriem vairs nav nekādu tiesību, jo pēc Ribentropa/Molotova pakta, Batvācieši repatriējās uz Fāterlandi saņemot kompensāciju.Patiesībā visu šo jezgu iesāka, veicināja un realizēja LR valdības un Saeima, kas ļava PA privatizēt, sadalīt, atgriezt, reģistrēt šīs zemes.Šobrīd patiesiem īpašniekiem(bērniem un mazbērniem)pieder tika 10% no atgrieztām zemēm.Pārsvārā tie ir spekulanti, pārpircēji, kā Šlitke.Smirdīgs žīdu Terakans, kurš izmantoja likuma caurumus un paklusām uzpirka šis zemes.Kurš vainīgs - Saeima, MK, Pašvaldības, PS kuri ļoti labi saprata sekas.Brt likums ir viens, ja aizliegs kko privatizēt, tad pensionētie ministri, nomenklatūra, banķieri nevarētu prihvatizēt jūras piekrasti, mežu platības, elitārus pilsētu centrus.

Atbildēt

Latvietis

09.02.2022. 21:38

"Taisnīgais likums" ir šāds: Ja vienam atdeva zemi uz kuras vēl neuzspēja uzbūvēt daudzstāveni, tad viņām ir paveicies, jo viņš varēja brīvi iznomāt zemi saņemt taisnīgu nomu par to (10%) un tagad to pārdot par 100% tirgus vērtību. BET otram nepaveicās , jo uz viņa zemes uzbūvēja daudzstāveni no kuras īpašnieki ļoti daudzos gadījumos pilnīgi neko nevarēja dabūt un tagad zeme tiks atņemta par 50% no tās vērtības! Līdz ar to kopumā Latvijas zemes īpašniekiem būtībā "legāli" tiks nozagti 50% zemes vērtības, kas rezultātā ir vairāk kā 100 miljoni eiro!

Atbildēt

Latvietis

09.02.2022. 21:37

Ļoti liela daļa šo daudzdzīvokļu māju stāv uz izsūtīto un noslepkavoto Latviešu zemēm uz kurām PSRS laikā Latvijas okupanti sacēla sev dzīvokļus un tagad viņu mantinieki un citi īpašnieki tiek vēlreiz pazemoti un būtībā viņiem tiek atkal atņemta zeme otreiz par 1/2 no cenas! Tas ir taisnīgi!!!???

Atbildēt

Latvietis

09.02.2022. 21:36

Neskatoties uz to, ka taisnība ir zemes īpašnienieku pusē, tiek pieņemts netaisnīgs likums, jo dzīvokļu īpašnieku ir 300 000, bet zemes īpašnieki tikai 7000! Tad kurš balsotāju skaits ir lielāks nākamās vēlēšanās? Zemes īpašnieki šoreiz tiek upurēti merkantīlās intereses dēļ- SKARBI, BET TIEŠI TĀ TAS IR!

Atbildēt

Ar to nebūs jāsamierinās...

30.11.2021. 21:58

»

Atvainojos, alkatīgs un plēsonīgs gan tu esi.

Kas ir stulbs un bez smadzenēm, to izlabot nevar. Starp mums runājot, vai visas zemes, kas iegūtas zem mājām, var uzskatīt kā noziedzīgi iegūtas. (1) Tāds vien sīkums - daudzi tās ieguvuši kā dāvināk jumu. Sakiet, k'var dāvināt zemi svešai personai. Nutad to jāpārdod dzīvokļiem par cenu, par kuru novērtēja...


Zemei, zem LPSR laikā uzceltām daudzdzīvokļu mājām, ir jābūt to māju īpašumā. Valstij ir pienākums, saistības par zemi kārtot ar tās iespējamiem īpašniekiem atpērkot, vai arī piedāvājot citas alternatīvas. Nu nedrīkst iedzīvotājus piespiest pirkt zemi, kura ir ar apgrūtinājumu, dzenot kredītu jūgā, nosakot sankcijas! Ja 90 gadu likumi pieļāva šādas nelikumības, tad Satversmes tiesai tas ir jāatceļ, jārod cits risinājums!

Atbildēt

mja ...

27.11.2021. 17:22

Nu nez vai Satversmes tiesa trešoreiz atdosies - nav īstais brīdis, cilvēki skatās ...

Atbildēt

Tiesiskums

27.11.2021. 13:39

nost ar zemes baroniem zem daudzdzīvokļu mājām SAULES MŪŽA ZEMĪTĒ.Ja nemaldos šo GUBRENIEKI bija tāds grūtups ar puķu andžu,lai paši arī turpina maksāt!

Atbildēt

Aristīds Breolīns

27.11.2021. 13:29

Jūs maz par to alkatīgo nelieti ziniet. Lai gūtu vēl lielāku peļņu, viņš visas savas firmeles mākslīgi noveda līdz maksātnespējai, lai nebūtu jāmaksā valsts nodevas par prasībām tiesās pret nelaimīgajiem dzīvokļu īpašniekiem, tad tiesās "sniedza" šīm firmelēm (lasi, pats sev) juridiskus pakalpojumus par kosmisku atlīdzību, ko pēc tam draudzīgās tiesas arī piedzina no dzīvokļu īpašniekiem. Vienīgais, kuram līdz šim izdevies uzmest šo tarakānu, ir ne mazāk alkatīgais Gints Lazdiņš. Ak kā viņš tad smirdēja ziņu lapās un sociālajos tīklos.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

26.11.2021. 17:13

Viss ir elementāri. Sveša būve uz zemes ir jānosaka par apgrūtinājumu, piemērojot tam attiecīgu kadastrālās vērtības samazinājuma koeficientu. Tas atrisinās i nomas maksas jautājumu, i atpirkšanu. Valstij, pašvaldībām gan būs zemāki NĪN ieņēmumi.

Atbildēt

Tarakānam

26.11.2021. 16:15

»

Arbilde

Kādu laiku var muļķot visus cilvēkus, dažus cilvēkus var muļķot visu laiku, bet nav iespējams muļķot visus cilvēkus visu laiku


Tava sirdsapziņa ir tik sasmērēta "Š.N" ka tev sapnī rādīsies, ka tu esi tarakāns un tevi grib nospiest katrs garāmgājējs, iznīcināt, kā tu to dari ar tautu, ar vienkāršiem cilvēkiem, vēl smagāk, kā iznīcināt - spīdzini kopā ar AT Senata senatoriem, kurus tu gan jau esi paķēris līdzi ar saviem miljoniem. Krieviski saka par tādiem ar tautisku vārdu "svoloči". Cik tālu tu iesi ar savu riebīgumu sabiedrībā. Pat elementāri nesaproti, ka tas ir nesodīts noziegums, par ko komunistu laikā tev būtu vismaz gadus 10 jāsēž, bet šeit tu Senāta varonis, tev darbojas "Tiesāšnās kā ķēķis". . Lai tev veicas, jo mēs arī ienaidniekam nenovēlam to sliktāko, bet noteikti tiksimies, kad mums visiem, šī laika cilvēkiem norietēs saule, arī tev, jo: iedzer brālīt granapipku, naudu nežēlo, tik un tā tu kapā līdzi nepaņemsi to. Bet to atstājot mantiniekiem - grūti būs viņiem dzīvot ar smirdīgu mantojumu.

Atbildēt

Kasiņš

26.11.2021. 15:41

»

Normunds Šlitke

Kad nacisti atnāca pēc komunistiem, es klusēju, jo es nebiju komunists...


Dziedi, dziedi, nožēlojamais gaili, prieks, ka tevi kārtīgi uzvilka…

Atbildēt

zane

26.11.2021. 14:28

Kādu servitūtu? Tās zemes tak apkrautas ar hipotēkām. Kadastra vērtība 20.000, hipotēka par 8 miljoniem. Te vispār ir ļoti rupjš banku stabilitātes principu pārkāpums.

Atbildēt

Pēteris Īlīte

26.11.2021. 00:15

"..tu sapņoji reiz par lielu un laimīgu dzīvi; bet ko tu darīji? Ko tu darīji? Visu mūžu tu berzi nabaga velniņu. Tu gribēji būt kungs, bet biji un paliki tikai pirtnieks, pirtnieks..."
Kārlis Skalbe "Pasaka par vērdiņu".

Normund, arī Tu kādreiz darīji to kas cilvēkiem, katrai jaunai firmai bija vajadzīgs - zīmogi, dizains, vizītkartes, veidlapas. Tas bija krietns darbs, lai arī nenesa tik daudz pelņas kā gribētos. Bet vai tad Tev nepietika? Vai vajadzēja sākt apčakarēt līdzcilvēkus tikai tāpēc, ka viņi nebija tik veikli, nelasīja likumus, nemeklēja tur caurumus?
Es vēl neiebilstu, ja Tu bijušajiem zemju īpašniekiem palīdzētu iekasēt viņiem pienākošo atlīdzību, bet Tu tā vietā no viņiem par lētu naudu nopirki viņa īpašumu, Tu izpirki neapbūvētas zemes, lai liktu pār tām cilvēkiem maksāt māju īpašniekiem. Un arī tas nebija viss, Tu mēģināji izdzīt no mājām cilvēkus tikai par to, ka viņi bija vienkārši cilvēki, kuri nelasa visus likumus, nemeklē grūti pieejamos pašvaldību portālos ziņas par īpašumu izsolēm.
Vai tagad Tu esi laimīgs?

P.S. Varbūt šis nav mans īstais vārds, bet negribu, lai Tu teiktu, kas es esmu anonīms :)

Atbildēt

tev

25.11.2021. 23:46

»

Atbildēt anonīmajam komentētājam ir kā reaģēt uz lepnā krodziņā pa galdu pēkšņi skrienošu tarakānu - palaist vai nospiest ir vienādi pretīgi. Spāņi to ir daļēji atrisinājuši, tarakānus saucot mīlīgā vārdiņā par “cucaracha”, kam pat dziesmoņa sacerēta


taisnība, šoreiz - tāpēc arī uz tevi, neskaitāmi daudzu vienkāršu cilvēku asiņu piezīdušos treknu blakti, un uz tavu histēriska debiloīda vārgi demagoģisko izpildīšanos tieši proporcionāli reaģēt būtu tik pat dumji, kā tavā trulā aprobežotībā uzskatīt, ka pie tava "putekļu barona pisnesa" aplauziena ir vainīgi šie daudzie vienkāršie cilvēki. Un - NEVIS šī pašreizējā "ķēķa tiesiskuma valsts", kas pieņem tādus likums, kādus pieņem, un tevis paša sap(is)šanās savā "zvērādiņjurista" meistarībā, galvenokārt dēļ tavu vājprātā alkatīgo visaptverošas masu aplaupīšanas lumpenshēmu bezjēdzības un likumsakarīga fiasko.

Ir tāds leģendārs pateiciens (kr.v.): "Жадность фраеров сгубила!" - tas par tevi šoreiz, herrr šlitke. ;)

Atbildēt

25.11.2021. 22:57

»

tev

sanāca ļoti objektīva paškritika, zvērīgi alkatīgais un nicināmi bailīgais radījums. kā parasti


Atbildēt anonīmajam komentētājam ir kā reaģēt uz lepnā krodziņā pa galdu pēkšņi skrienošu tarakānu - palaist vai nospiest ir vienādi pretīgi. Spāņi to ir daļēji atrisinājuši, tarakānus saucot mīlīgā vārdiņā par “cucaracha”, kam pat dziesmoņa sacerēta.

Atbildēt

NOrmunds Šlitke

25.11.2021. 22:26

»

opsī

Internetā par Normundu Šlitki atrodama ne tā glaimojošokā informācija. Veciem, trūcīgiem, neizglītotiem cilvēkiem atņem īpašumus. It kā likumīgi, bet izmantojot otru nespēju aizstāvēties. Nereti vēl "paaudzina" sabiedrību, sludinot ka ir iestājušies kapitālisma laiki un tagad visi ceļi vaļā tādiem kā...


Dažkārt savā naivumā prātoju - kur 1940. gadā un pēcāk uzradās koloboracionisti, okupantu līdzskrējēji, denuncētāji un slepkavas, kas savā centībā dažkārt pārspēja pat okupantu rīkļurāvējus, stādīja izsūtāmo sarakstus un realizēja Kremļa maniaka slimīgās ieceres.
Tā pat bija pirmajās “policaju” rindās, kad bija jākalpo un jāizkalpojas tam otram maniakam no Berlīnes.

Inrernets, portāli un sociālie tīkli liek atmest naivumu - šie nelieši ir tepat līdzās, izmisīgi gaidot brīdi, kad varēs šķietami nesodīti zagt, laupīt un slepkavot, par dažiem sudraba grašiem pārdot savus radus, draugus, kaimiņus, savu tautu un valsti.
Nicināmi un bailīgi radījumi, kuri daudz maz droši jūtas vien barā vai slēpnī, ko lieliski nodrošina viņiem šķietamā anonimitāte sociālajos tīklos.
Anonīmie komentētāji… Tarakāni….

Atbildēt

opsī

25.11.2021. 20:12

»

Normunds Šlitke

Kad nacisti atnāca pēc komunistiem, es klusēju, jo es nebiju komunists...


Internetā par Normundu Šlitki atrodama ne tā glaimojošokā informācija. Veciem, trūcīgiem, neizglītotiem cilvēkiem atņem īpašumus. It kā likumīgi, bet izmantojot otru nespēju aizstāvēties. Nereti vēl "paaudzina" sabiedrību, sludinot ka ir iestājušies kapitālisma laiki un tagad visi ceļi vaļā tādiem kā viņš.

Ja kas, arī šajā komentārā ir augstprātīgi un vizdegunīgi draudi visai sabiedrībai ar ECT. Nevar noliegt, ka tāda institūcija ir un mēdz būt arī panākumi tajā. Taču ir arī otra puse medaļai - viena otra mantkārīga advokāta bēdīgais gals. Baronam laikam vairāk darīšana ar vienkāršo tautu, jo to vieglāk un arī drošāk aptīt ap pirkstu. Bet tā kārts jau var krist dažādi.........

Atbildēt

:)

25.11.2021. 19:54

Satversmes tiesa tika maldināta, viņi paļāvās uz ekspertu ekonomistu, nezinot, ka viņš ir labs draugs šiem zemes īpašniekiem. Runājot par kapitāla atdevi, tika aizmirsts, ka tā nebūt nav 4.5% (6%-1.5% NIN), bet ir krietnie lielāka, jo pieaug gan zemes kadastrālā vērtība, gan arī pati zeme visbiežāk netika iegādāta par kadastrālo vērtību.

Atbildēt

Arbilde

25.11.2021. 19:38

»

Normunds Šlitke

Kad nacisti atnāca pēc komunistiem, es klusēju, jo es nebiju komunists...


Kādu laiku var muļķot visus cilvēkus, dažus cilvēkus var muļķot visu laiku, bet nav iespējams muļķot visus cilvēkus visu laiku.

Atbildēt

:)

25.11.2021. 19:23

Jāsamierinās, ka šāds bizness nav mūžīgs.

Atbildēt

Atvainojos, alkatīgs un plēsonīgs gan tu esi.

25.11.2021. 19:15

»

Normunds Šlitke

Kad nacisti atnāca pēc komunistiem, es klusēju, jo es nebiju komunists...


Kas ir stulbs un bez smadzenēm, to izlabot nevar. Starp mums runājot, vai visas zemes, kas iegūtas zem mājām, var uzskatīt kā noziedzīgi iegūtas. (1) Tāds vien sīkums - daudzi tās ieguvuši kā dāvināk jumu. Sakiet, k'var dāvināt zemi svešai personai. Nutad to jāpārdod dzīvokļiem par cenu, par kuru novērtēja dāvanu. (2) Otrs sīkums - vai atradīsiet kādu zemes gabalu,m kuru "zemes baroni" nopirka, ka tika ievērots pirmpirkuma likuma noteikumu. Diez vai ir. Tātad krimināla pazīme iegūstot zemi, tā ir jāatsavina. (3) Trešais sīkums - par zemi baroni saņēma nomas maksu 30 gadus kā par brīvu, kā par apbūves zemes kadastrālo vērtību - kas arī ir krimināls jautājums - ši zeme jau 10 reizes atmaksāta un tā jāatsavina, jāatdod mājām par velti.

Šis barons ralksta vienas aplamības rakstā - " ... dažādi izdevumi par atlīdzības maksas iekasēšanu, grāmatvedību, administratīvajiem izdevumiem, iekasēšanas risku ... " - ko tad tev nozīmē "dažādi izdevumi", ja tu jurists (viņš ir kaktu jurists, dzied kā zvirbulis salīdzinājuma ar vālodzi). Iepriekš šis "jurists" rakstīja aplamības, ka esost izdevumi zemes zem mājām, piesaistītās zemes mājām apsaimniekotšanas izdevumu, kopšana un tml. Viņš nav kāju spēris uz šis zemes, tur viņam nav ko darīt. Bet neko teikt, ja "juristam" snadzeņu, arī ar trešo izglītību (divas jau viņam ir) viņš tās neiegūs. Saka tā - pabeidza vienu augstāko izglītību, prātaā nepieņēmās, stājās citā, vēl, varbūt uzlabos prātu, arī nekas, kā izrādās, šim subjektam prāts kā nav tā nav. Alkatība gan aug.

Atbildēt

muļķu zemē viss kā parasti

25.11.2021. 19:01

»

Normunds Šlitke

Kad nacisti atnāca pēc komunistiem, es klusēju, jo es nebiju komunists...


krievi nāk!!! atkal un joprojām. vai ne, herrr šlitke? vai arī - heil šlitke?

Atbildēt

25.11.2021. 18:51

»

Normunds Šlitke

Kad nacisti atnāca pēc komunistiem, es klusēju, jo es nebiju komunists...


būtu valsts iedzīvotāji laimīgi ja tu arī nekad nepārnāktu mājās.

Atbildēt

Normunds Šlitke

25.11.2021. 18:15

Kad nacisti atnāca pēc komunistiem, es klusēju, jo es nebiju komunists.
Kad viņi atnāca pēc sociāldemokrātiem, es klusēju, jo es nebiju sociāldemokrāts.
Kad viņi atnāca pēc arodbiedrībām, es klusēju, jo nebiju arodbiedrības biedrs.
Kad viņi ieradās, pakaļ ebrejiem, es arī klusēju, jo es taču neesmu ebrejs.
Kad viņi atnāca pēc manis, nebija vairs neviena, kas varētu protestēt… /Martins Nīmellers/

Patiesi iesaku izlasīt Indriķa Latvieša jaunāko veikumu, literāro pārspīlējumu “Nāve”, uzdodot sev to pašu jautājumu, ko gandrīz ikkatrs lasītājs, - cik ļoti ir pārspīlēts un cik tuvu mēs esam autoritārismam un Baltkrievijai…. Manuprāt krietni tuvāk nekā daudzi iedomājas.

Cīņa ar bezstrādes ienākumiem un citiem kapitālisma netikumiem ir uzsākta, biedri. Tā pat kā pret savu tiesību izmantošanu pretēji vadoņa reliģijai un vadošās partijas interesēm.
Valstij taču pietikšot naudas, ko izmaksāt tiem dažiem veiksminiekiem, kuru žēlabas būs sadzirdētas Eiropas Cilvēktiesību tiesā, tāpēc par pamattiesību ievērošanu vairs nav vērts satraukties.

P.S. Mans vectēvs patiešām bija sociāldemokrāts (turklāt - vācietis) un nacisti pēc viņa tiešām atnāca… bet vectēvs pēcāk nepārnāca.

Atbildēt

interesanti

25.11.2021. 17:42

Ko par šo visu domā paši dzīvokļu īpašnieki / daudzdzīvokļu māju kopīpašnieki?

Kura no šajā pašreizējā "valstī" sadibinātajām n-tajām asociācijām un taml. "nagu-ragu kantoriem", kas trekni parazitē attiecīgajā mājokļu īpašumu & komunālbiznesa sfērā, pārstāv un aizstāv dzīvokļu īpašnieku / kopīpašnieku intereses un likumīgās tiesības?

Atbildēt

Jānis

25.11.2021. 15:52

Nabadziņi... Izshēmoja tiesības daudzus gadus iekasēt naudu no iedzīvotājiem, tagad vairs nevarēs pelnīt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...