Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ukama

15.04.2013. 14:53

"Glamūrā ferma". Gribu latviski, izteiksmīgi, īīīī'......

Atbildēt

Lato nenoskaidro faktus

14.04.2013. 18:30

Interesanti, ka Lapsas kungs nenoskaidrojot faktus raksta pilnām mutēm. Nu nav vienam no minētajiem cilvēkiem nekāda sakara ar Vienotību. Zinu, ka cilvēks 8 stundas rindā pēc biļetēm stāvēja... Ja pat ir sarakstā, tad tas jautājums pie tiem, kas piešķīra. Kauns Lato galvu, arī nopirkts. Raksti par Vienotību pirms vēlēšanām, lai kas arī Tev maksā, vai tad nu trūkst materiālu patiesu, bet kāpēc normāli cilvēki jāapmelo. Varbūt man arī kāds sakars ar kādu partiju. Lato, padod ziņu ja uzzini, es pagaidām arī nezinu :) Tagad zinu, ka vairāk ticēt nevar nevienam. Par šo tēmu man arī pietiek. Lapsiņ, lūdzu uzrakstīsi arī par šo tēmu kādu rakstu, cik jūs bezatbildīgi bez pamatojuma apmelojat cilvēkus un par to jums nekas nedraud PIETIEK vai ne?

Atbildēt

pretigi

13.04.2013. 13:06

Nabagi izklaides bagatos ar dziesmam.

Atbildēt

dziedatajs

13.04.2013. 13:03

Es negribu nobeiguma koncertaa dziedat siem korumpetajiem muuliem un zagliem! Es nedziedasu!

Atbildēt

?

12.04.2013. 23:44

Reāli labais, un tie dziedātāji tiešām vēlas šiem visiem saaicinātajiem "uzdziedāt"? Dzimtbūšanas un kleptokrātijas laikmets vai kas tie par murgiem?

Atbildēt

ķecerīga doma

12.04.2013. 22:56

Vispār .. ja izmet ārā kultūras darbiniekus.. labs sarakstiņš, visi kā uz delnas

Atbildēt

jaut

12.04.2013. 17:45

Lieki teikt, ka visi šie ļaudis ir arī pašu apstiprinātajā ielūgumu saņēmēju sarakstā. Kā gan citādāk glamūrajā valstiskajā fermā.
.....

Nez vai visi bijušie vīri , sievas , mīļakie arī pavadīs šis prominences ?

Atbildēt

iesaku

12.04.2013. 17:13

Katram spec saraksta dalībniekam pie ieejas izsniegt arī tualetes papīra rulli ,ja nu savajagas un papīrs pie poda beidzies (tā bieži gadās).Lai pašam nauda nav jātērē un biļete taču ļoti maza.

Atbildēt

L. Grantiņš LRTT&H-86

12.04.2013. 15:28

Pēdējā rindkopa norāda uz degradācijas augstāko pakāpi sasniegušajiem lopiem, kuriem ar CILVĒKU nav nekas kopīgs.

Atbildēt

Medaļas pakaļpuse

12.04.2013. 13:27

Tie laiki, kad dziesmu un deju svētkiem bija garīguma un nacionālās vienotības jēga, sen pagājuši. Kā var neēdušais vienoties ar valsts siles apsaimniekotājiem?
Ar siles lacējiem, kuriem pakaļ mētā brīvbiļetes.
Tagad nauda, nauda, nauda...
Paprasiet, cik pagājušajos svētkos nopelnīja visi organizatori, rīkotāji, diriģenti? Neviens neteiks!
Cik notrieca salūtos, ekrānos, gaismās un citās ārišķībās?
Kur var apskatīties detalizētu dziesmu svētku izdevumu tāmi? Valsts noslēpums? Kāpēc to nenopublicē mediji, lai "caurspīdīgums" nekļūtu par bezgala liekulīgu vārdu? Bet tā ir arī mana nauda!
Piedevām, kas noticis ar dziesmu, ja to vairs nevar dziedāt bez dārgām aparatūrām, apskaņošanām un citiem naudīgiem efektiem?
Kāpēc daži gudreļi repertuāru taisa par tādu, kas pašdarbniekam nav paceļams un ar baudu padziedams?
Kāpēc svētki jāpārslāna ar 62 „pasākumiem” un jātrallina veselu nedēļu? Tiešām tik bagāti dzīvojam, kā dzīrojam?
Kāpēc svētki jābeidz naktī no svētdienas uz pirmdienu, lai pēc tam vēl pienāktos brīvdiena, kura "it kā" atstrādājama? Arī tā ir nauda!
Vai Atmodas laikā, dziesmotajā revolūcijā tāda dziesmas un dejas šov - komerc invāzija kādam sapņos rādījās?
Biļetēs nav būtības sāls, jo tā ir niecīga ienākumu daļa uz milzīgo izdevumu fona, par kuru biļešu kārotāji kā nodokļu maksātāji jau vienreiz ir samaksājuši un nu vēl par viņiem neredzama, bet ļoti jaušama roka paņirgājas.
Būtība ir alkatībā, savtīgā naudā un sava krekla tīksmē pie savas miesas.
Un tas ir viss!
Miers un latvietība.

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 12.04.2013. 11:35

;)

( 'tekošā momenta aktualizējums' - iz "O.M.© arChīva" )

...
...
...
Kam nospīd SILĒ uzēst mūli,
Tas "vienlīdzīgāks" ir par "pūli":
Kas "limitēts" priekš sugas lopa,
To nedrīkst brūķēt "vaukšķu" kopa!

Jau Orvels šamo tēzi pauda:
Kam Fermā teikšana (un nauda),
Tie = "vienlīdzīgāki" par baru,
Kas uztur Muļķu Zemes varu!!
...
Ir Latv(ĀN)ijā "zelta likums":
"Pie ...(kājas) godaprāta tikums ~
Kas "pelnīts" SILES bradātājam,
Tas nespīd prastam reņģēdājam!!!"

=====

oriģinālversijas "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv

u.c.

Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

Atbildēt

Liekulības tirgus

12.04.2013. 10:22

Par kādu tiesiskumu mēs varam runāt, ja katrā vietā notiek zemiskas nekrietnības un klanīšanās katram naudas makam, neskatoties uz to, kā pie šīs naudas tikts. Oligarhu apkarotājs Zatlers ar puķu pušķiem dodas pie LM izsaimniekotāja Zaharjina uz jubileju, Lattelekoma Gulbim ar viņa fantastisko algu un unikālo bezkaunību dāvina Dziesmu svētku biļetes, lai viņš var bez maksas baudīt, kā bauru kori viņu un līdzīgos izklaidēs... Pēc visas šīs netīrības uz svētkiem nemaz negribas nedz iet, nedz piedalīties.

Atbildēt

n

12.04.2013. 10:18

»

lol

Latvijas paradokss - jo esi bagātāks, jo mazāk par visu maksā


bet tajā pašā laikā, iedzīvotājiem, kuri maksā ar saviem nodokļiem sabiedrības elitei algas, maksā par visu šajā valstī dubultīgā apmērā. Šis saraksts izskatās pēc "Di**ā līdēju, barotņu un roku laižu saraksta".

Atbildēt

lol

12.04.2013. 10:12

Latvijas paradokss - jo esi bagātāks, jo mazāk par visu maksā

Atbildēt

Raksta

12.04.2013. 08:35

virsraksts "Glamūrā ferma pošas uz dziesmusvētkiem" gan ir labs.

Atbildēt

tauta parastā

12.04.2013. 08:07

Dacei Melnbārdes ir jāatkāpjas no Dziesmu un deju svētku organizēšanas un amata Kultūras Ministrijā. Tā ir lielākā valsts amatpersonas kukuļdošana brīvajā Latvijā.

Atbildēt

Pionieris

12.04.2013. 01:29

»

lidzigi

Uzskatamu piemeru dzivei par velti mums rada eksprezidenti. Pasiem nauda liela, bet pat vismazako sikumu neapmaksas no savas kabatas. Visu grib par velti, pilnigi visu


A kāpēc nē? Ir taču dumji zombijvergi kas to visu ar smaidu apmaksās no savām kabatām, pukstēs virtuvē, bet izraus bernam no mutes un atdos kungiem. Vergu zemes iemītnieki par savu gļēvumu tiek "apbalvoti" - jauki nodoklīši, ta kā viss ir pareizi.

Atbildēt

lidzigi

11.04.2013. 23:54

Uzskatamu piemeru dzivei par velti mums rada eksprezidenti. Pasiem nauda liela, bet pat vismazako sikumu neapmaksas no savas kabatas. Visu grib par velti, pilnigi visu.

Atbildēt

Kirbis

11.04.2013. 20:50

Jo tālāk sō Dziesmu svētku lietu šķetina - jo pretīgāk paliek. Kā purvā - jo ilgāk , jo dziļāk grimsti.Atkal kārtējo reizi viss līdzīgi, kā nesen ar tām Rīgas Satiksmes stāvvietām vai Latvijas Pasta caurlaidēm un dzelzceļa šefu - tie, kam rocība atļauj, nez kāpēc spītīgi "ekonomē" uz sīknaudu, kaut bez problēmām savam makam varētu i stāvvietas auto apmaksāt, i nopirkt biļetes cik vien tīk,nemaz nerunājot par tādu "sīkumu", kā sevis paša pelnītas naudas ziedošanu Dziesmu svētku izdevumiem kaut caur paša nopirtu biļeti. Kas tas viss ir??? Interesanti, kā uz līdzīgām izdarībām skatās un, galvenais, reaģē rietumeiropas valstīs? Varbūt Lapsas kgs varētu, tā teikt, uzskatāmības labad kādu rakstu ielikt.

Atbildēt

Karote

11.04.2013. 20:00

Jā, ir jautājiens, vai šis dzimis "pašu vidē " kā pašsaprotama štelle, jeb konkrētā kantora podlaižas pārcentušies.. Bet ,abejādi doma skaidra - provinciālo "svarīgumu" liste.. :)

Atbildēt

deveji

11.04.2013. 19:58

Maitas. Lideji. Klanitaji. Kurpju bucotaji.Pielideji. Maziskie cilveki. Vai vispar cilveki. Ja tie ir kulturas cilveki, tad labak lai nebutu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kņada

FotoKatrs no mums kaut reizi ir mēģinājis sākt jaunu un skaistu dzīvi. Dažam pietika ar vienu mēģinājumu, cits to darīja vairākkārt, bet vēl kāds to dara, tas ir, mēģina nepārtraukti.
Lasīt visu...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

Latvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā,...

Foto

Par dzīves mērķiem un jēgu

Kas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam...

Foto

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

Rīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča...

Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...